חברת תחזוקת וורדפרס לעומת עשה זאת בעצמך – האם שירותי תחזוקת וורדפרס שווים את הכסף?

חברת תחזוקת וורדפרס לעומת עשה זאת בעצמך – האם שירותי תחזוקת וורדפרס שווים את הכסף?

חברת תחזוקת וורדפרס לעומת עשה זאת בעצמך – האם שירותי תחזוקת וורדפרס שווים את הכסף?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

TL; DR: כן, שכירה של חברת תחזוקה של וורדפרס אכן הגיונית, רק לא לכולם.


תחזוקת וורדפרס היא אחד מאותם נושאים שנוטים לחלק אנשים לשתי קבוצות: יש אנשים שעומדים מאחורי שירותים כאלה בלב שלם, בעוד שאחרים מקבלים את כולם "אני יכול לדאוג לבעלות על האתר שלי!" בנוגע לזה.

אז מה נותן? האם שכירת חברת תחזוקת וורדפרס באמת הגיונית? ואם כן, למי … פשוט מפתחים שעובדים באתרי לקוח, או אולי אנשים שמנהלים אתרים משלהם?

וחשוב מכך, מדוע אנחנו בכלל מדברים על זה?

הכל התחיל לפני חודשיים, כאשר חברה בשם WP Team Support פנתה אלינו בנוגע לאפשרות לקדם קידום בכתב. אבל במקום פשוט לפרסם מודעה קלאסית, כמו, "היי, הם נהדרים, תבדוק אותם!" החלטנו שמבט מעמיק על כל נושא שירותי התחזוקה של וורדפרס יביא ערך רב יותר. במיוחד, הדבר שרצינו לברר הוא האם שכירת חברת תחזוקת וורדפרס הגיונית בעולם האמיתי – לאנשים שרק צריכים לדאוג לאחד או יותר אתרים.

הנה התוצאה של זה:

חברת תחזוקת וורדפרס לעומת DIY

מהו תחזוקת וורדפרס?

אז ראשית הדברים הראשונים, ההתנגדות העיקרית שיש לאנשים בכל הנוגע לבזבוז מזומנים קשים על תחזוקת וורדפרס היא שהם חושבים שהם יכולים לעשות את הדברים האלה בעצמם, ושהכל אפילו לא ייקח כל כך הרבה זמן.

זה לא כאילו חיפשתי הגדרה כלשהי, אבל תחזוקת וורדפרס נראית לי כמו כל מערך ה- פעילויות (או "מטלות") שאתה צריך לדאוג באופן קבוע כדי לשמור על בריאות האתר שלך.

להלן סוגי המשימות שיכולות להיחשב כחלק מתחזוקה שוטפת של וורדפרס:

 • עדכונים: עדכוני ליבה של וורדפרס, עדכוני תוספים, עדכוני נושא. זהו מרכיב מרכזי בכל מאמצי התחזוקה של וורדפרס, שכן אי עדכון הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שאתרים נפרצים.
 • גיבויים: מסד נתונים וקבצים. וגם וודא שהגיבויים שברשותך אכן עובדים. זה בעצם דיווח שכ- 76 אחוז ממשתמשי וורדפרס אינם משתמשים בשום תוסף גיבוי, לכן זה לא כמו גיבוי הוא ידע נפוץ.
 • אבטחה: סריקות, בדיקות זדוניות, ניטור אבטחה באופן כללי.
 • ניטור זמן עבודה.
 • מיטוב ביצועים: לוודא שהאתר עובד מהר.
 • הגב זבל טיפול.
 • תחזוקה הקשורה לשרת: כל מה שאתה עושה בדרך כלל ב- cPanel.
 • קידום אתרים: לדאוג ל המבנה הפנימי של האתר שלך כדי להקל על הדירוג.
 • פותר אחר בעיות שונות בבואם.

לא משנה איך תקראו את הרשימה הזו, מדובר בהרבה דברים!

וכן, אתה יכול להפוך חלק מזה לאוטומטי, אך עדיין, מדובר בפריטים רבים שעומדים לרשותך, וכל אחד מהם יכול להשתבש מסיבה זו או אחרת. חמור מכך, זה המון גם כשמדובר באתר אחד … ומה אם יש לך חמישה כאלה.

אבל בסדר, לא נקדים את עצמנו. במקום זאת, נסה לפרק את זה בזה אחר זה ונבחן כמה מהטרחה של פעילויות אלה:

1. אוטומציה

כך שהדבר הראשון שאנחנו יכולים לעשות כדי להקל על משימות תחזוקה של וורדפרס הוא אוטומציה כמה שיותר ממנה.

א) עדכונים

אלה קלים לאוטומציה ברובם, אבל זה גם לא כל כך שחור ולבן של בעיה.

כשמדובר בעדכוני קוד וורדפרס, ניתן להגדיר זאת בקלות באמצעות כמה רשומות wp-config.php (איך ל).

ניתן להגדיר את עדכוני הפלאגין והנושא בצורה דומה, אך אני, באופן אישי, לא משוכנע שעליך לנצל זאת.

אולי זה רק המוזר שלי, אבל בדרך כלל אני לא מעדכן תוספים או ערכות נושא מייד. עם הנושא שלי, אני למעשה לא מעדכן אותו עד שאני בטוח לחלוטין שאף אחד מההתאמות האישיות שלי לא ייעלם לאחר העדכון, ושהאתר לא יתבלבל בצורה אחרת.

עבור תוספים, אני רוצה לחכות מספר ימים לפני שאני לוחץ על כפתור העדכון. הסיבה לכך אני נובעת מכיוון שמדי פעם כמה באגים יחליקו דרך הסדקים וגורמים להתרסקות האתר. לכן ההנמקה שלי היא שאם אני אחכה מספר ימים, מספיק אנשים כבר היו מדווחים על בעיה. אם אתה לא מודאג מדברים כאלה, אתה תמיד יכול להשתמש התוסף הזה. זה די שימושי ונותן לך הרבה אפשרויות לגבי האופן שבו האתר שלך מתעדכן.

ב) גיבויים

זה כנראה הדבר העיקרי שעליך לעשות אוטומציה בחיי היומיום של האתר שלך.

בשלב זה אתה יכול להשתמש בפתרונות גיבוי בחינם והן בתשלום גיבוי, וכולם עובדים די טוב. עם זאת, זה עדיין עד לוודא כי הגיבויים שלך עובדים וניתן להשתמש בהם כדי לשחזר את האתר שלך.

מצד שני, היתרון העיקרי שאתה מקבל כשאתה עובד עם חברת תחזוקה של וורדפרס מבחינת גיבויים הוא שהם אלה שאחראים לוודא שגיבויים אלה עובדים..

אבל בסך הכל, גיבוי הוא דבר שתוכל לבצע אוטומציה גם בעצמך … ובאתרים מרובים … ואפילו בחינם. אם עדיין לא בחרת בפתרון הגיבוי שלך, הנה השוואה.

ג) ביטחון

ישנם תוספים כמו Wordfence, iThemes Security, Sucuri והם נותנים לך קצת אוטומציה למחצה בתחום האבטחה..

אני אומר אוטומציה למחצה כי אלא אם כן אתה מוכן להוציא כסף, אתה עדיין צריך לקבל החלטה בכל פעם שהתוספים האלה ימצאו בעיות.

מצד שני, חברת תחזוקה של וורדפרס יכולה להציע לך שקט נפשי דומה מבחינה ביטחונית. עם זאת, החיסרון היחיד הוא שאתה לא יודע הרבה על האיכות של שירות האבטחה הכללי. במילים אחרות, אני יודע שאם אני משלם לסוקורי כדי לטפל באתר שלי אז אני מקבל את אחד משירותי האבטחה הטובים בשוק. אני לא יודע אם אני מקבל את אותו הדבר מחברת תחזוקת וורדפרס X. אבל שוב, שירות Sucuri זה לא הדבר הזול ביותר שיש. החל מכמעט 200 $ לשנה, זה בהחלט לא החלטה קלה לקבל רק כדי לדאוג לאבטחת האתר שלך.

ד) זמן עבודה

ניתן לבצע אוטומציה של ניטור של זמן פעולה לחלוטין בימינו, ובחינם. UptimeRobot נותן לך 50 צגים, שנבדקים כל חמש דקות, למשל.

כמובן שעליך לעשות משהו אם האתר לא פעיל.

ה) ביצועים

הביצועים של אתר הוורדפרס שלך הם דבר שתוכלו לשפר על ידי ביצוע ציוצים שונים וניצול כמה תוספי מטמון.

אבל לרוב, זה לא באמת יכול להיות אוטומטי לחלוטין.

מישהי שתטפל בזה בשבילך ותמליץ על תיקונים ספציפיים או אפילו תעשה אותם – כמו חברת תחזוקה – יכולה לחסוך לך זמן רב.

ו) ספאם

דואר זבל הוא הנושא האהוב על כולם, לא? בכל מקרה, אתה יכול פחות או יותר לטפל בזה באופן אוטומטי באמצעות דברים כמו אקיסמט.

ז) דברים בשרת

תחזוקה הקשורה לשרת אינה דבר שאתה יכול לבצע אוטומציה.

ח) קידום אתרים

האוטומציה כאן בעצם מסתמכת עד כמה אתה רוצה להיכנס לנושא SEO. יש את הפלאגין של Yoast SEO ועומס של אחרים, אך לרוב, רמת האופטימיזציה של האתר שלך תלויה באופן ההתקדמות ביצירת תוכן חדש על בסיס קבוע. לא הרבה שאפשר להפוך לאוטומטי כאן.

ולבסוף, פיתרון בעיות שונות אחרות מכיוון שהם לא יכולים להיות אוטומטיים בהגדרה.

בהתחשב בכל האמור לעיל, יש לנו את הטבלה הבאה:

ניתן אוטומציה בחינם?

כן
כן לא
לא
עדכוניםאבטחהמיטוב ביצועים
גיבוייםקידום אתריםתחזוקה הקשורה לשרת
ניטור זמן עבודהפתרון בעיות שונות אחרות
ספאם

כך תוכלו לקרוא את זה:

 • הייתי מסתכן באומרו שכל מה שניתן להפוך לאוטומציה בחינם אינו נקודת מכירה מספיק טובה המשכנעת אותי לקנות שירות תחזוקה של וורדפרס. במילים אחרות, אפשר להתעלם מחומר זה.
 • כל מה שלא ניתן לאוטומט בחינם, צריך לקחת בחשבון.

2. כמה זמן לוקח תחזוק אתר

אם אינך יכול להפוך אוטומציה למשהו, תצטרך להתמודד עם זה ביד או להתעלם ממנו לחלוטין. והתעלמות היא לא תמיד תוכנית המשחק הטובה ביותר.

להלן הערכה גסה של זמן ההשקעה הדרוש:

 • אבטחה: הגדרת תוסף לסריקת דברים בשבילך זה דבר אחד, אבל אז אתה צריך גם לבדוק את הדוחות ולהחליט אם משהו צריך לעשות לפחות פעם בשבוע.
 • מיטוב ביצועים: קשה להעריך את זה, מכיוון שביצועי האתר שלך יכולים לרדת מדי פעם מכל סיבה שהיא (שרתים, תוספים קשורים חדשים, חלק מהאינטגרציה של צד שלישי הולכת ומשוכלת וכו ‘) והיא עשויה לדרוש פחות או יותר עבודה מ אתה על בסיס קבוע. ראשית, באפשרותך להתקין את ה- תוסף GTmetrix כדי לפקח על הביצועים עבורך, אבל זה עדיין ידרוש זמן לפחות בכל חודש לבחון את התרשימים ולהחליט מה אתה יכול לעשות כדי לשפר את המצב..
 • קידום אתרים: הדבר ידרוש מכם מאמץ מתמשך ולא משנה אם אתם עובדים עם חברת תחזוקה של וורדפרס או לא. מכיוון שזה לא נושא שחור-לבן, ולכולם יש רעיון משלהם כמה צריך לעשות SEO עבור כל פוסט, בואו פשוט נדלג כאן.
 • פותר אחר סוגיות שונות: אין דרך להעריך.

אם ניקח בחשבון את האמור לעיל, אני חושב שזה סביר להעריך שתחזוק האתר שלך יעלה לך לפחות שעה בכל שבוע – אם אתה פשוט מטפל במינימום הערך, או הרבה יותר אם אתה באמת רוצה לרדת לעומק הדברים.

השאלה שתשאלו את עצמכם היא האם תוכלו להרוויח יותר כסף בשעות התחזוקה לעומת מה יעלה לכם לשכור חברת תחזוקה של וורדפרס. או אם אתה יכול לתרום לצמיחת האתר בדרך אחרת אם לא תצטרך לבצע תחזוקה לבד.

3. מהם הדברים שכנראה שלא תעשה לבד

בעודי מדפדף בהצעות של קומץ מחברות התחזוקה הפופולריות של וורדפרס, שמתי לב שהן מציעות כמה שירותים שלעולם לא תעשה בעצמך אם היית מתחזק אתר משלך..

 • למשל, אפילו בעת עדכון האתר שלך – הליבה, התוספים, הנושא – אם אתה עושה זאת ידנית, באיזו תדירות אתה יוצר גיבויים נוספים לפני ואחרי שהעדכונים מתרחשים? (למקרה שעדכון יתעסק במשהו ותצטרך לחזור מייד.)
  • ואם העדכונים מתרחשים באופן אוטומטי, האם יש לך דברים שמוגדרים באופן שיוצרים אותם גיבויים נוספים? כנראה שלא.
 • כמו כן, האם אתה שומר את הגיבויים שלך מחוץ לאתר?
 • האם אתה עוקב אחר מראה האתר שלך את כל מכשירים פופולריים?
 • מה זמן התגובה שלך כשאתה מתחזק אתר משלך? האם אתה מתעורר באמצע הלילה כשאתה מקבל הודעה שהאתר אינו פועל? או שתמתין עד הבוקר, ובשלב זה האתר שלך כבר לא מקוון שש שעות או יותר?
 • אם סריקת אבטחה חושפת תוכנות זדוניות מסוימות, האם אתה יודע להסיר אותה? זאת אומרת, בלי צורך לחקור את הבעיה בגוגל במשך מספר שעות.
 • האם אתה יוצר לעצמך דוחות תחזוקה? אתה יודע, גיליון בו אתה יכול לראות את כל מה שעשית וכו ‘.
 • ולבסוף, משהו שקשור כאן במקצת, מה אם אתה זקוק לעזרה של וורדפרס – האם יש לך מישהו שאתה יכול לפנות אליו? ואני לא מדבר על סוגיות אירוח טהורות או משהו, אלא מישהו שאתה יכול לשאול לגבי כל דבר שקשור לוורדפרס.

כל רוב האמור לעיל הם דברים שחברת תחזוקת וורדפרס טובה עושה (תלוי במי תבחר). ולדעתי אלה עשויים להיות היתרונות העיקריים בפועל בהרשמה לשירותים כאלה.

מבחינתי באופן אישי, התועלת העיקרית המוחלטת היא זמן התגובה. זה הידיעה שכאשר משהו צריך לעשות, זה כנראה יתחיל להסתיים מייד, לא כשאני מתעורר ומכניס דברים לתנועה.

4. מה יכול להשתבש אם לא תחזיק את האתר שלך

אוקיי, אז האמור לעיל הוא כל מה שאנחנו יודעים שאנחנו צריכים לדאוג לו, אבל אנחנו לא תמיד מסתדרים לעשות זאת. היי, אלה פשוט החיים …

אז מה יכול להשתבש אם תזניח את התחזוקה של וורדפרס? הערה: זוהי דרך מעט הערכה אם עלינו לבצע תחזוקה כלשהי מלכתחילה.

הנה השלושה הגדולים, פחות או יותר:

א) אתה נפרץ

על פי Wordfence, הדברים הכי תקפו בוורדפרס הם: פגיעויות בקוד PHP (ליבה, תוספים, ערכות נושא), דפי כניסה, אפליקציות ישנות המתארחות באותו שרת, קבצי config ושרת האינטרנט עצמו.. "מדוע מישהו יפרוץ את האתר שלי? זה לא כמו שהביטחון הלאומי תלוי בזה." ימין?

ובכן, מסתבר שהאקרים לא באמת מבזבזים כל כך הרבה זמן בבחירת האתרים שהם יפרצו (אלא אם כן אתה מותג ענק). לרוב, התקפות מבוססות על פגיעות ולא מבוססות אתרים. כלומר, תוקף לא בוחר יעד ואז מנסה למצוא דרך, אלא בוחר פגיעות ידועה ואז מנסה למצוא את כל האתרים שניתן לתקוף איתה. לאור זה, כולם מטרה, לא משנה כמה גדולים או קטנים. אי תחזוק האתר שלך הוא הצעד הראשון להפוך לקורבן.

ב) אתה מאבד נתונים

אובדן נתונים לרוב אפילו גרוע יותר מאשר לפרוץ את אתר האינטרנט שלך. אם אין לך גיבוי אמין (ופועל) במקום, אתה מסתכן לא רק באתר, אלא אולי בכל עסקך. וזה לא צריך הרבה. למשל תקלה בשרת, בעיה במטמון, וירוס במחשב שלך – זה בו אתה משתמש כדי לגשת למשתמש הניהול באתר שלך, וכנראה שלל סיבות אחרות.

ג) אתה מאבד SEO

האם אמרתי שאובדן נתונים הוא הגרוע ביותר? גרד שאם אתה מסתמך על תנועה נכנסת מגוגל אז ירידת הדירוג שלך יכולה להיות גרועה אפילו יותר. גוגל מענישה אתרים נגועים בחומרה.

ולצערי, גוגל די טובה באיתור בעיות כאלה. אני אומר, למרבה הצער, מכיוון שלעתים קרובות זה אומר שאם אתה לא מבצע תחזוקה כלשהי, זו גוגל שמודיעה לך על הפרסום באתר שלך. ובנקודה הזו, מאוחר מדי. אתה יכול בסופו של דבר להיות ברשימה שחורה – המבקרים שלך יראו מסך כמו הבא כאשר הם ינסו לבקר באתר שלך:

אתר זדוני זדוני

אף אחד מהשלושה שלעיל אינו מהווה חוויה מהנה במיוחד, ברור, אך עם תחזוקה טובה של וורדפרס במקום, תוכלו להימנע בהצלחה מכולם.

אז השאלה נעשית:

"האם חברת תחזוקה של וורדפרס הולכת להיות שווה את זה בשבילי?"

בסופו של יום, תחזוקת וורדפרס היא דבר שבאמת צריך לדאוג לו.

אז יש שתי דרכים לישון טוב יותר בלילה ולהקפיד על המשמר על האתר שלך באותו זמן:

 • דאג לזה בעצמך,
 • שכירת חברה מקצועית שתעשה את זה בשבילך.

אין שום הפתעה עד כה.

אנחנו די יודעים מה החסרונות של תחזוקת האתר שלך אם אתה עושה את זה לבד. כלומר, לא משנה איך ננסח את זה, זה ייקח זמן. אתה צריך להתחמש בסבלנות, בזמן, לחנך את עצמך (באופן רציף), ובאופן מפתיע – אתה גם צריך כסף.

הפיל בחדר הוא זה: היו הרבה שירותים וכלים שהוזכרו כאן – כלים שמאפשרים תחזוקה של וורדפרס בעת הטיפול בו בעצמכם – וגם נתח גדול מאלו בתשלום אם ברצונכם להשיג את מלוא היתרונות. הסכומים הללו מסתכמים.

לדוגמה, מהדורת הפרימיום של סוקורי מתחילה ב 199 $ לשנה, שוב, זה ביטחון בלבד. ואז, מה לגבי גיבויים מובחרים עם BlogVault … זה עוד 108 דולר לשנה. וכן הלאה. אז למה לא להפיל את כל הכלים הנוספים האלה, ובמקום זאת לשלם אגרה אחת עם חברת תחזוקה וורדפרס אחת? אני לא מתכוון לציין שזה הפיתרון המושלם לכולם, אבל אם תוציא את המחשבון שלך, תתחיל לראות את הערעור.

אם אתה רוצה להישאר עם כלים בחינם, מגניב. אבל מה אם אתה צריך לתחזק אתרי אינטרנט מרובים – לא רק אחד. ואז ההשקעה בזמן הדרוש כדי לטפל בכך מתרבה … וכן הלאה, וכן הלאה.

בכל מקרה. כפי שציינתי לעיל, נקודת המכירה העיקרית והיתרון העיקרי מנקודת מבטי הוא זמן התגובה. אם הדברים משתבשים, מכל סיבה שהיא, הבעיה תיבחן מיד אם אתה עובד עם חברת תחזוקה וורדפרס טובה.

ולגבי השאלה האם חברות כאלה מתאימות לכולם, הייתי אומר זאת:

באופן כללי, תחזוקת וורדפרס היא דבר שצריך לקרות איכשהו ברוב האתרים. אם אין לך את התקציב, אבל יש לך את הזמן, אתה יכול לעשות את רוב הדברים הבסיסיים בעצמך, ואתה אמור להיות בסדר.

במקרים מסוימים באמת ספציפיים, כמו בבלוג אישי, או אתר שלא אכפת לך במיוחד ממנו, או אתר שלא מרוויח כסף ישירות או בעקיפין, ניתן להשמיט את עבודות התחזוקה לחלוטין.

עם זאת, עבור כל פרויקט אתר מסחרי, כמו חנות למסחר אלקטרוני, או אתר עסקי, עבודה עם חברת תחזוקה היא בדרך כלל רעיון טוב מאוד. כדאי לשקול גם לשתף פעולה עם אחת מהן אם אתה מפתח ואתה מעוניין שהאתרים של הלקוחות שלך יטופלו.

וזה אפילו אם יש לך את הידע והניסיון לספק כמה שירותי תחזוקה בעצמך. חברה טובה תכסה מגוון רחב של משימות עבורך בתוך חבילה אחת, ואנחנו מדברים על אנשים שמתמחים במתן שירותים מסוג זה..

אז מה זה הולך להיות בשבילך? חברת תחזוקת וורדפרס או DIY?

אם זו הראשונה, הנה כמה חברות ספציפיות שתוכלו לבדוק מהן:

שירותי התחזוקה המובילים בוורדפרס בשוק

חובבי WP

חובבי WP

WP Buffs היא חברה שלא רק תעזור לכם בתחזוקה של וורדפרס, אלא תוכל גם לייצר הכנסות על ידי הפיכתה לשותף לבן-תווית.

קבל עזרה בבריאות האתר שלך למשהו פשוט כמו אופטימיזציית מהירות עד מורכבת כמו פונקציונליות מותאמת אישית. הם גם מספקים תחזוקת אתרים לשותפים עם תוויות לבנות, שהם בעצם מיקור חוץ של וורדפרס לתמיכה.

בנוסף, יש להם א WPMRR קורס וידאו בו תוכלו להשתמש למכירת חבילת התחזוקה שלהם בבלוג שלכם ולשיפור הרווחים הכוללים. צוות Buff הוא מבוסס מרחוק, ומאפשר להם לספק תמיכה מהירה מסביב לשעון.

אפשרויות תמחור:

תמחור וופ באפים

מה שאתה מקבל:

 • מיטוב אתרים
 • פרימיום iThemes אבטחה התוסף כלול
 • ניטור שעות פעילות 24/7
 • נושא שבועי & עדכוני תוסף
 • ערכות אתר מסביב לשעון
 • נייד & מיטוב טאבלט
 • גיבויים יומיים בענן
 • עדיפות ותמיכה בחירום
 • עזרה בפונקציונליות מתקדמת

חברת תחזוקת וורדפרס מספר 1: תמיכה בצוות WP

תמיכה בצוות WP

⚠️ נראה כי תמיכה ב- WP Team הפסיקה להציע את שירותיהם.

WP Team Support היא אחת מחברות התחזוקה המוצעות ביותר של וורדפרס במחיר הזול ביותר, וזה מרשים מאחר והן מציעות מגוון רחב של שירותים באמת..

הם יכולים לדאוג לגיבויים שלך, לאבטחה, לביצועי האתר, לניטור שעות הפעילות והרבה יותר. הם מציעים גם שירותי אחד על אחד אחרים סביב WordPress. הדבר שאני נהנה במיוחד כאן הוא שאתה מקבל גישה לתמיכה מקצועית (לא משנה איזה נושא יתגלה) ושהם אפילו יכולים להתמודד עם משימות כמו העברת אתרים, אם אי פעם תזדקק לזה.

יותר מזה, אם אתה משתמש חדש, אתה מקבל 30 דקות של עזרה מקצועית בחינם.

אפשרויות תמחור:

הוסר.

מה שאתה מקבל:

 • גיבויים בענן
 • מיטוב ביצועים
 • אופטימיזציה של קידום אתרים
 • מיטוב אבטחה
 • מיטוב בסיסי נתונים
 • תמיכה מומחית אישית
 • תמיכה בתאימות
 • ניטור 24/7
 • הסרת תוכנות זדוניות
 • העברת אתר
 • עדכוני וורדפרס מלאים
 • ניטור זמן עבודה
 • דוחות חודשיים

Maintainn

Maintainn

שירות נהדר נוסף שעוזר לכם לשמור על האתר שלכם בריא ובריא. תמורת תשלום חודשי אתה מכוסה בתחומים רבים: פיתוח, אבטחה, עדכוני אתרים, תמיכה במומחים ועוד.

להיות אחת מחברות האחזקה של וורדפרס הפופולריות ביותר בחוץ, Maintainn הוא צוות המורכב מאנשי וורדפרס אשר יפקחו עין על האתר שלך כל הזמן, כך שלא תצטרך לעשות זאת. התמיכה הטכנית זמינה חמישה ימים בשבוע, אך תמיד יש מישהו לענות לשיחתך אם אתה זקוק לעזרה בכל שעה.

אפשרויות תמחור:

תמחור תחזוקה

מה שאתה מקבל:

 • ניטור אבטחה 24/7
 • גיבויים יומיים מחוץ לאתר
 • עדכונים שבועיים לליבת וורדפרס
 • עדכוני נושא ותוסף
 • פיתוח מותאם אישית
 • תמיכה מקצועית, מסורה
 • העברת נתונים
 • שלב אתר

טיפול באתר WP

טיפול באתר WP

WP Site Care הייתה חברה ידועה בשוק זה מזה זמן רב. הם מציעים מגוון שירותים, הקשורים ספציפית למה שקורה בקצה האחורי של האתר שלך, כך שאתה לא צריך לאבד מיקוד ותשומת לב מהעבודה האמיתית שלך..

המרכיב העיקרי בהנפקתם הוא תמיכה בוורדפרס, אך יש להם גם פיקוח על אבטחה, גיבויים, מיטוב ביצועים ושירותים אחרים בהם ניתן לטפל בתחזוקת WordPress שלך..

בונוס, אתה מקבל גם את מה שהם מכנים תכונת הווקי טוקי שלהם ממש במרכז השליטה שלך – מאפשר לך ליצור קשר מייד עם הצוות לבקשות דחופות.

אפשרויות תמחור:

תמחור טיפול באתר WP

מה שאתה מקבל:

 • ניטור אבטחה 24/7
 • גיבויים יומיים בענן
 • עדכוני וורדפרס מנוהלים
 • סרטוני הדרכה מקצועיים
 • מעקב אחר פעילויות בזמן אמת
 • שירות לקוחות מומחה
 • ווקי טוקי

WP תחזוקה

WP תחזוקה

השירות היחיד ברשימה שמגיע עם תוכנית יחידה, במחיר של 99 דולר לחודש. יש רק שלושה אנשים בצוות, אך הם בוודאי יודעים להתמודד עם עבודתם.

WP Maintainer שומר על דברים פשוטים: אין שכבות לבחירה, רק תוכנית אחת שתתאים לכולם – כוללת את כל שירותי התחזוקה של וורדפרס שלהם. ניתן לקנות עבודות dev נוספות נוספות גם כן בנפרד (שמחירן תלוי בזמן שמשקיעו devs לתיקון הבעיה שלך).

אפשרויות תמחור:

תמחור של תחזוקת WP

מה שאתה מקבל:

 • עדכוני וורדפרס, נושא ותוסף
 • גיבויים מתוזמנים לאתר
 • ניטור אבטחה וניקוי באמצעות Sucuri
 • התאמות אתר חודשיות (חלים עמלות נוספות)
 • הגירה חופשית של וורדפרס
 • תמיכה חודשית
 • תחזוקה מונעת

יתרונות וחסרונות

אז שוב, מה זה הולך להיות בשבילך? חברת תחזוקת וורדפרס או DIY?

אם אתה עדיין לא בטוח, תסתכל במהירות על היתרונות והחסרונות הבסיסיים הללו של עבודה עם חברת תחזוקה של וורדפרס:

�� מקצוענים

 • שקט נפשי.
 • היבטים מרובים של תחזוקת וורדפרס מטופלים על ידי ספק / חברה אחת.
 • זמן. כמו בתוך זמן אתה לא צריך לבזבז בעצמך על תחזוקת האתר.
 • למישהו ליצור קשר במקרה שיקרה משהו.

�� חסרונות

 • זה עולה לפחות 49 $ לחודש = 588 $ לשנה.
 • אתה נותן לצד שלישי לשלוט באתר שלך.

אוקיי, זו התחייבותנו לחשיבות התחזוקה של וורדפרס והאם עליכם לשכור חברה שתטפל בה עבורך לעומת זאת תעשו זאת בעצמכם. נשמח לשמוע מה אתה חושב על כל הרעיון, היתרונות והחסרונות והאם אתה לקוח של חברת תחזוקה וורדפרס שמוצגת כאן או לא..

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

טקסט מקורי מאת אדלינה טוקה וקרול ק. פריסה והצגה של קרול ק.

הודעה זו הובאה אליך על ידי התמיכה בצוות WP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector