מדריך אחר לפיתוח וורדפרס: כיצד למכן את זרימת העבודה שלך

הדרכה לפיתוח וורדפרס על אוטומציה


כמפתח WordPress, להישאר מעודכן עם הטכניקות והטרנדים האחרונים יכול להיות מפחיד. קח לדוגמה אוטומציה – האם אתה עומד בראש מה שניתן לעשות מבחינת אוטומציה של זרימת העבודה שלך? לא בדיוק? אוקיי, מאמר זה יכול לעזור לך בכך. זה קצת אבל שונה מהדרכת הפיתוח הרגילה שלך ב- WordPress. הוא מתמקד באוטומציה של כל מה שניתן לאוטומטית כשאתה עובד על פרויקט ה- WordPress הבא שלך.

הדרכה הבאה לפיתוח וורדפרס עוברת את הצעדים המעורבים במחזור פיתוח טיפוסי. לאורך הדרך, נציע פתרונות וכלים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להפוך את התהליכים האוטומטיים להפחתת זמני השחרור שלכם.

היתרונות של אוטומציה

לפני שנמשיך לדון באוטומציה, בוא נדון מדוע בכל מקרה עליך להפוך אוטומטית לתהליכים מסוימים.

 • ⏲️ אוטומציה חוסך זמן, ולכן כסף. דמיין את הזמן שנחסך אם אתה מסנכרן את גרסת הפיתוח המקומית שלך בוורדפרס עם השרת בלחיצה אחת.
 • �� הבא, אוטומציה של צעדים מיותרים מסייע בהימנעות משגיאות. בתהליך סינכרון השינויים שלך עם השרתים, אתה עלול להעלות בטעות גרסה שגויה. זה מוביל לעבודה מחודשת.
 • ��️ יתר על כן, אוטומציה של שלבים שונים במחזור הפיתוח שלך מסייע במעקב. פעולה זו עוזרת לך לבצע איתור באגים בקוד שלך. לדוגמה, אתה צריך לקבל יומן מתאים של אילו שינויים הועלו לשרת באותו תאריך.
 • �� לבסוף, אוטומציה עוזרת לך התמקדו בדברים חשובים יותר כמו חדשנות! אם אינכם עומסים על ידי משימות מיותרות וחוזרות על עצמן, יש לכם יותר זמן למשימות חשובות הדורשות את תשומת ליבכם.

הדרכה לפיתוח וורדפרס זו עוזרת לך להשיג יעילות גבוהה יותר על ידי גילוי תחילה שלבים מיותרים, ואז עוזרת לך להפוך אותם לאוטומטיים.

אוטומציה של סביבת הפיתוח שלך

דמיין את הצורך ליצור באופן ידני סביבת פיתוח בכל פעם בתרחישים הבאים:

 • התחל פרויקט
 • עברו למכונת פיתוח חדשה
 • יש חבר צוות חדש

יצירת רשימת תוכנות ופקודות היא הצעד הראשון באוטומציה. עם זאת, לעבור באופן ידני כל שלב לוקח זמן משמעותי, והוא נוטה לטעויות. אז רשימה כזו עדיין אינה מספיקה כדי להגדיר את הסביבה שלך.

דוקר הוא שירות שעוזר לך להגדיר סביבת פיתוח במכונה חדשה בהתבסס על הדרישות שלך. דוקר מציג את מושג המכולות. מכולה היא מערכת כמעט סגורה שנוצרה עם סביבת הפיתוח שלך. עם Docker, לעולם לא תמצאי את עצמך במצב בו מישהו עדכן תוכנה כלשהי בשרת ושום דבר לא עובד!

הדוקר

ראשית, אתה מגדיר סביבת פיתוח, שתציין מה בדיוק אתה צריך במכונה חדשה. ואז פשוט הפעל פקודה במחשב חדש כדי ליזום את התהליך – זה כל כך פשוט!

להלן מדריך בנושא הגדרת Docker עבור וורדפרס. בנוסף, הנה קובץ תצורה מהיר של Docker עבור וורדפרס.

יש חיסרון אחד של Docker – אם אתה משתמש בסביבת פיתוח מבוססת Windows (כמו SQL Server, .NET או VisualBasic), אינך יכול ליישם אותה באמצעות Docker.

בקרת גרסאות עם שילוב רציף

השלב הבא במדריך פיתוח זה של וורדפרס לאוטומציה הוא להתמקד בניהול קוד. כאשר מספר מפתחים עובדים על אותו קוד בו זמנית, הם משתמשים בדרך כלל באיזו צורה של בקרת גרסאות כמו גיט או מרקוריאל. להלן הדרכה לפיתוח WordPress בנושא בקרת גרסאות.

כספית

בעת שימוש בתוכנת ניהול קוד, מפתח יכול ליצור עותק של המאגר המרכזי. הם יכולים לבצע שיפורים במאגר ולהגיש את השינויים שיש למזג עם הקוד המקורי. במאגרים פופולריים עשויים להיות מאות עד אלפי שינויים ביום. יתכנו קונפליקטים שונים שעלולים להיווצר כאשר המפתח רוצה למזג את הקוד. במקרה הקיצוני ביותר, יתכן שזה יקרה שהזמן שנדרש לפתור את הבעיות במהלך המיזוג הוא יותר מהזמן שנדרש כדי לבצע את השיפור הראשוני עצמו.

שילוב מתמשך עוסק בהימנעות מתרחיש זה על ידי מיזוג עבודתם של מפתחים לעתים קרובות. עם זאת, מיזוג אינו פשוט כמו שזה נשמע. זה כרוך בחיבור ובדיקה של מפתח לפני ביצוע קוד כלשהו. בדרך כלל, שרת build מריץ בדיקות אלה על הקוד ברגע שהקוד נדחף למאגר המרכזי. תהליך זה מצמצם את העבודה מחדש, אחד ממקורות הבזבוז, ובכך חוסך עלות וזמן. תדירות הבדיקה והבנייה משתנה, אך בימינו תהליך זה מתבצע לאחר כל התחייבות.

שילוב רציף עם טראוויס סי

travis-ci

טראוויס סי מספק גרסה בחינם למאגרי קוד פתוח. אתה צריך לשלם רק עבור הפרויקטים הפרטיים שלך. אדגים פרויקט ב- GitHub בדוגמה זו. לאחר שנרשמתם לטרוויס (אני מציע להירשם דרך GitHub), עליכם לבצע את הצעדים הבאים כדי להתחיל בבנייה:

 • הפעל את מאגרי ה- GitHub שלך
 • הוסף קובץ .travis.yml לספריית השורש במאגר שלך
 • דחף אל המאגר כדי לבנות עם טרוויס

על שלך פרופיל טרוויס, הפעל את המאגר שברצונך לבדוק באמצעות טרוויס.

הנה דוגמא שלי להפעלת גירוד אתרים של מאגר מדגמים:

הפעלת מאגרים בטראוויסהפעלת מאגרים בטראוויס

לאחר הפעלת המאגר שלך, עליך להוסיף את קובץ ה- .travis.yml למאגר שלך. תוכן הקובץ הוא הבא:

שפה: פיתון
פיתון:
– "2.6"
– "2.7"
# פקודה להתקנת תלות
# להתקין: "pip להתקין -r דרישות. טקסט"

# פקודה להריץ מבחנים
תסריט: מבחן פיתון. py

עליך לציין את השפה (Python) ואת הגרסאות שלה כדי לבדוק. במקרה שיש לך תלות להתקנה, עליך לרשום אותם בקובץ דרישות.טקסט. מכיוון שרק בדיקות דמה נערכות במאגר זה, קו הדרישות מדלג. אם לא הוסבר על כך, דרישות אלה מותקנות בסביבת הבניה על ידי טרוויס לפני הרצת הבדיקות שלך. לבסוף, מצוין הפקודה המריצה את הבדיקות. מאגרי קוד פתוח כמו e-cidadania יש קובצי .travis.yml מפורטות יותר.

כשתסיים עם הקוד, התחייבו ודחפו את הקוד ל- GitHub. אתה יכול להציג את תוצאות הבדיקה בדף המאגר שלך. נשלח דוא”ל עם תוצאות הבדיקה. אתה יכול גם להפעיל מבנה נוסף דרך עמוד הפרופיל שלך כדי לבדוק את התרחשות הבניין בזמן אמת:

בנה הצלחה על טרוויסבנה הצלחה על טרוויס

פיתוח אוטומטי של נושא

הדבר הבא שכיסוי במדריך לפיתוח וורדפרס יוצא דופן זה פיתוח נושא. למרות ששימוש במערכת ניהול קוד מספיקה לכל קוד שתשנה בספריית הוורדפרס שלך, שלבי ביניים במהלך פיתוח נושא יכולים להיות וצריכים להיות אוטומטיים!

בואו נעצור לרגע לרשום מספר משימות האופייניות לתהליך פיתוח הנושא לאחר שסיימתם שינויים בנושא:

 • ערוך קוד מעבד מקדם CSS ל- CSS
 • צמצם קובצי CSS
 • הוסף תמונות חדשות לנושא
 • מיטוב תמונות
 • צור נושאים לילדים
 • צפו אחר שינויים ועדכנו מאגרי מידע

כל המשימות הללו אינן מיותרות, מה שמראה את היקף האוטומציה. כך אנו יכולים לעשות זאת:

אוטומציה של פיתוח נושא בעזרת Gulp

בואו נתמקד בכלי פופולרי, גאלפ, לאוטומציה של פיתוח ופריסה של נושא. Gulp הוא ערכת כלים המסייעת באוטומציה של כל התהליכים המפורטים לעיל. Gulp הוא כלי מבוסס JavaScript הפועל בשרת Node.js.

gulpjs

כדי להתקין את Gulp, אתה צריך Node.js ו- NPM מותקנים. לאחר מכן תוכל להתקין את Gulp על ידי הפעלת הפקודות הבאות בטרמינל.

npm להתקין gulp – גרם

כדי לעבוד על ערכת נושא עם Gulp, עליך לנווט לספריית העיצוב, הממוקמת בדרך כלל ב / wp-content / נושאים /, ולאתחל את NPM עם הפקודה npm init בטרמינל..

בשלב הבא עליך להוסיף את Gulp לקובץ package.json.

{
"שם": "הנושא שלי",
"גרסה": "1.0.0",
"תיאור": "אוטומציה הדרכה לפיתוח וורדפרס עם Gulp",
"מחבר": "השם שלי",
"תלות חריגה":
{
"לבלוף": "^ 3.9.1"
}
}

לאחר שאתחל Gulp בספריה שלך, עליך להגדיר משימות לבלוע באמצעות משימת הפונקציות () – כל משימה היא שלב אוטומציה ש- Gulp מבצע. הנה מדריך מפורט על משימות כתיבה עם גולפ.

האם אתה מעוניין כיצד אנו מבצעים אוטומציה של פיתוח נושא – הנה הדרכה שתוביל אותך למסע של צוות ההנדסה.

בדיקת המוצר הסופי עם פריסה רציפה

השלב האחרון במדריך פיתוח זה של וורדפרס הוא אוטומציה של בדיקות המוצר הסופי שלך. בקיצור, תנסה להעריך אם האתר שלך מתבצע כראוי בין מכשירים.

כפי ש מגמות DevOps האחרונות מציעות, השיטה הטובה ביותר היא מעבר לשילוב מתמשך. לאחר שתיישם בהצלחה שילוב רציף, אולי תוהה האם האין הקוד הקיים במאגר המרכזי שלך תמיד במצב עבודה? התשובה ההגיונית היא כן, ומכאן, הגיוני לשחרר את הגרסה האחרונה של התוכנה שלך בזמן שהבנייה התרחשה!

האם זה הגיוני בכל הסיטואציות? לא, במיוחד אם הלקוח שלך לא רוצה עדכונים רציפים. עם זאת, זו פילוסופיה של שמירה על הקוד שלך מוכן למשלוח. במצבים בהם אתם מפתחים מוצר משלכם, פריסה רציפה היא היעילה ביותר. ב- Google לוקח בערך 8 דקות לקוד להיכנס לפעולה לאחר התחייבות!

אם אתה בונה יישום אינטרנט, ייתכן שההדרכה אינה אומרת שהיא פועלת בין מכשירים. במקרה כזה, כלי כמו דפדפן מגיע שימושי. הוא מפעיל את יישום האינטרנט שלך במכשירים אמיתיים של יצרנים שונים המפעילים מערכות הפעלה שונות כדי להבטיח שהם עובדים עבור הצרכן הסופי.

דפדפני

פריסה רציפה עם BrowserStack

ב- BrowserStack אתה יכול להריץ בדיקות ב- Python סלניום, שצריך להתקין באמצעות PIP.

pip להתקין סלניום

הרשו לנו לבצע בדיקה פשוטה באמצעות Galaxy Note 8 שמריץ את Android v7.1. את הקישור שמסרתי בקוד שלהלן ניתן להשיג לאחר ההרשמה ל- BrowserStack (יש ניסיון חינם). BrowserStack מגדיר לך קוד לדוגמה ברגע שתבחר באפשרויות.

הגדרת המבחן הראשון שלך ב- BrowserStackהגדרת המבחן הראשון שלך ב- BrowserStack
ממנהג יבוא סלניום
מ selen.webdriver.common.keys מייבא מפתחות
מתוך selenium.webdriver.common.desired_capabilities ייבוא ​​DesiredCapabilities

wanted_cap = {
‘browserName’: ‘אנדרואיד’,
‘מכשיר’: ‘Samsung Galaxy Note 8’,
‘realMobile’: ‘נכון’,
‘os_version’: ‘7.1’
}

מנהל התקן = מנהל האתר. הסר (
command_executor = ‘http: // shaumikdaityari1: [email protected]: 80 / wd / hub’,
רצוי_כושר = רצוי_קפ)

driver.get ("https://www.codeinwp.com/")
elem = driver.find_element_by_name ("ש")
elem.send_keys ("דפדפן")
elem.smit ()
הדפס (הנהג. כותרת)
driver.quit ()

כדי להריץ פשוט בצע את הקובץ, או הפעל את הפקודות בטרמינל.

python browser_test.py

אתה יכול לאשר אם הבדיקה הצליחה מהטרמינל שלך. יתר על כן, אתה יכול לחזור לחשבון BrowserStack שלך כדי לבדוק את הווידאו כיצד הוא פועל.

וידיאו ויומנים של מבחני BrowserStackוידיאו ויומנים של מבחני BrowserStack

אתה יכול לבצע בדיקות אוטומטיות בדפדפני הנייד. BrowserStack מאפשרת לך לבצע גם בדיקות בשרת משלך, כמתואר בסעיף התיעוד.

אם אתה מייצר אפליקציה סלולרית, תרצה שהיא תיבחן במכשירים שונים באמצעות כלי ספציפי. זה אפשרי עם TestGrid, המאפשרת לך להריץ את האפליקציה שלך במגוון מכשירים.

מחשבות אחרונות על מדריך פיתוח וורדפרס יוצא דופן (אוטומטי) זה

עם זה, אנו מגיעים לסוף של מדריך זה בנושא אוטומציה של משימות במהלך פיתוח וורדפרס. סיקרנו את היתרונות של אוטומציה ומשימות שונות הניתנות לאוטומציה במחזור ההתמחות שלך.

האם אתה משתמש בטכניקות או בכלים אחרים כדי להפוך את זרימת העבודה שלך לפיתוח עבור WordPress? שתף את הטריקים שלך בתגובות למטה.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map