ניהול זמן לפרילנסרים של וורדפרס ללא זמן

ניהול זמן לפרילנסרים של וורדפרס ללא זמן

ניהול זמן לפרילנסרים של וורדפרס ללא זמן
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

השתתפות עצמאית במרחב הוורדפרס היא הצעה מושכת להפליא: וורדפרס חווה צמיחה מדהימה כבר למעלה מעשור ולמרות אתגרים אין שום סימן לעצירה זו או למחסור בעבודה..


יש אפילו הזדמנויות גדולות לפצל את זמנך בין עבודת לקוח לפרויקטים משלך, שיכולים לפרוח לעסקים גדולים מאוד (ראה ההתקדמות שנעשתה בדוחות השקיפות שלנו כדי להמחיש זאת).

לקוח / פרויקט אישי זה / חלוקת זמן קהילת וורדפרס הוא החלום עבור פרילנסרים רבים אך המציאות עבור מעט מאוד. איך נכנסנו לבלאגן הזה, ואיך יוצאים מזה?

ניהול זמן לפרילנסרים של וורדפרס

הכלכלה של זה בסיסית מאוד: כפרילנסר, אתה מחליף את הזמן שלך לכסף. זוהי צורת ההחלפה הפשוטה ביותר העומדת בבסיס כל כלכלה קפיטליסטית.

עם זאת, כפרילנסר עצמאי אתה מקבל גישה למעט משיפורי הפריון המהפכני באמת של המאה שעברה (האינטרנט בצד, ברור, אם כי לא ברור אם זה אכן הופך אותנו לפרודוקטיביים יותר). אתה לא יכול להשתמש קו הייצור ההמוני של הנרי פורד או ניהול זרימת העבודה המדעית של פרדריק טיילור. אכן, הכנסותיך מוגבלות על ידי מספר השעות בשבוע שאתה מוכן לעבוד.

בהינתן כל ההזדמנויות בחלל וורדפרס, מילוי זמנכם אינו האתגר הגדול ביותר: זה מה לעשות ברגע שייגמר לכם השעות בשבוע. מה אתה עושה כשתהיה "נגמר הזמן"? האם אתה פשוט חוזר על הפרסום האינסופי? איך אתה "לפנות זמן" לפרויקטים שאתה רוצה לעבוד עליהם?

הפוסט הזה הולך לחפור ניהול זמן לפרילנסרים של וורדפרס ללא זמן. לא משנה איך הזמן שלך מחולק כרגע; אם אתה נאבק כרגע למצוא זמן לכל דבר, הפוסט הזה הוא בשבילך.

 • אנו נבחן כיצד להתמקד במה שחשוב,
 • כלים לעבודה חכמה יותר,
 • וכלים לעבוד פחות.

יש לנו גם קולות חכמים מקהילת WordPress כדי לספק תובנות נוספות עסיסיות.

אז בואו ניגש לזה.

ניהול זמן טוב: התמקד במה שחשוב

ההחלטה ואז התמקדות במה שחשוב היא תנאי מוקדם לניהול יעיל יותר של זמנך. אתה צריך לעשות זאת כדי לראות כיצד מה שאתה עושה כרגע משווה לסדרי העדיפויות שלך ומה שאתה רוצה לעשות.

אתה יכול לשאול סדרה של שאלות כדי להקל על כך:

 • לאן אתה הולך? איך זה נראה בעוד חצי שנה, שנתיים?
 • מה חשוב לך? האם אתה רוצה סגנון חיים או להמשיך ללא צמיחה? האם יש לך יעד הכנסה מוגדר?
 • מה הן המטרות שלך? האם הם חכם?

לאחר מכן תוכל להעריך זאת על סמך הדברים שאתה עובד כרגע. כיצד כל פעילות או פריט בלוח השנה שלך מתיישבים עם היעדים והסדרי העדיפויות שלך? מתרגיל זה תוכלו לרבוע את מה שאתם עובדים עליו עם מה שאתם רוצים לעבוד עליו.

אם אתה עומד ביעד ההכנסות שלך, אתה עשוי להחליט שהגיע הזמן להפסיק לקחת עבודות פרילנסריות חדשות, או להפסיק לבצע את הפרויקט שאתה לא אוהב. אם אינך אוהב את הכיוון אליו אתה פונה כרגע, כיצד תוכל לשנות את המיקוד שלך כדי לתקן זאת? אלה הדברים שצריך לחשוב עליהם. הנה מה שמנהל CTO עצמאי טובי אוסבורן אמר כששאלתי אותו על גישתו לניהול זמן:

אני יודע כמה כסף אני מרוויח מפרויקט אישי מסוים. אני יודע כמה כסף אני צריך להרוויח מעבודה של לקוח כדי לשלם חשבונות / להחזיק חיסכון / לקיים חיים. אני מתזמן מספיק עבודה של לקוחות בחודש כדי להגיע ליעדים האלה, כל השאר הוא עבודה אישית …

המטרה היא כמובן לעבוד על שיפורים משמעותיים לפרויקטים האישיים שלי, כך שבחודש הבא אוכל לראות שהם עשו קצת יותר, מה שבסופו של דבר יכול להיות להיות פחות קשור לעבודת לקוחות..

הדבר החשוב הוא לא לשכוח מכסף ו "עקוב אחר התשוקה שלך", אלא ליצור איזון מציאותי בין הדרישות של הצורך להרוויח הכנסות לבין ההתמקדות בבנייה לעתיד.

כדאי לזכור כאן שלכולם יש את אותה כמות זמן. לאף אחד אין זמן להכל; זה תמיד מקרה של פנאי. אם משהו באמת חשוב לך, אתה צריך למצוא זמן לזה.

חשוב על תהליך זה כלוח זמנים "ביקורת". תרגל זאת באופן קבוע: התמקד במה שחשוב ובזמן הפנוי שאתה מבלה כרגע על דברים פחות חיוניים. בסך הכל, תקבל לוח זמנים המאוזן טוב יותר בין זמן הלקוח לזמן שלך.

בחירת הכלים הנכונים כדי לעבוד מהר יותר

הדרך הברורה למצוא יותר זמן היא לעבוד מהר יותר. אם אתה יכול לבצע את אותה העבודה בפחות זמן, יש לך יותר זמן. זה פשוט מאוד והמאבק להגברת הפריון הוא כזה שכובש עובדים מאז המהפכה התעשייתית.

סקרתי חברים פרילנסרים של וורדפרס בסקר קבוצת פייסבוק מתקדמת של וורדפרס לראות כיצד אנשי מקצוע אחרים פנו לניהול זמן ופשוט לעבוד מהר יותר היה הכלי המועדף ביותר על ניהול זמן.

להלן פירוט התוצאות במלואו. כפי שאתה יכול לראות, שתי התשובות הפופולריות ביותר בהיקף מסוים היו בחירת תוכנה המסייעת לעבוד מהר יותר ו אוטומציה של משימות חוזרות:

(תרשים לפי Visualizer לייט.)

הסיבה הסבירה ביותר לפופולריות של שתי שיטות אלה היא שהם נגישים מאוד וישנם פרי תלוי נמוך מבחינת הרווחים בניהול זמן. אז איך אתם מנצלים אותם?

בוא נתחיל עם בחירת התוכנה המתאימה. כפי שמעידים המקצוענים של וורדפרס, הדבר יכול לעשות את ההבדל הגדול. להלן כמה מהאפשרויות הטובות ביותר שלך:

תוכנה היא אישית מאוד ואין אפשרות אחת טובה ביותר שתתאים לכולם. נסה כלים שונים ובדוק מה הכי מתאים לך.

הדגמה של ממשק המשתמש בתרשימים פשוטים.

(בחירת הכלים הנכונים חשובה: תוכנת wireframing כמו דיאגרמות פשוטות יכולה להאיץ את זרימת העבודה שלך.)

אוטומציה של משימות היא עסק מורכב יותר, אך הרווחים ברורים באותה מידה: אם אתה מבצע את אותן משימות שוב ושוב, חפש דרכים לאוטומציה ואז כיס את הזמן החסוך. אלה סוגים של דברים שאתה יכול לבצע אוטומציה בקלות:

הרווחים הגדולים מהאוטומציה הם שיש למשימות הפיתוח החוזרות על עצמן. דיברתי עם בן גילבנקס, מפתח נושאי וורדפרס שמנהל ProThemeDesign ו MasterWP. בן הוא אחד ממפתחי העיצוב הפורה ביותר ב- WordPress.com ומחזיק ספריה של למעלה מ 20 נושאים, ולכן מעריך את היתרונות של הימנעות ממשימות שחוזרות על עצמן. ביקשתי מבן להסביר את גישתו לאוטומציה של פיתוח:

הפילוסופיה שלי לכל מה שקשור להתפתחות היא אוטומציה ככל האפשר.

כל דבר פשוט וחוזר על עצמו שלא זקוק למחשבה כלשהי יכול כנראה להיות עטוף במשימת תכנות כלשהי (Gulp / Grunt / PHP), וכך אעשה זאת. זה כן אומר קצת יותר קוד, וקצת יותר פיתוח, אבל בטווח הרחוק זה חסך לי ימי עבודה (כנראה שבועות) של עבודה – כך שאוכל להתמקד בדברים שאני באמת נהנה לעשות. אפילו משהו פשוט כמו יצירת נושא המתחילים שלי (או שימוש s) חוסך לי שעות עבודה עם כל פרויקט.

כאן גישתו של בן נמצאת במקום: בתחילה, יתכן שיידרש זמן רב יותר כדי להתקין מערכות לאוטומציה של משימות, אך חסכון בזמן בטווח הרחוק יותר מאשר להחזיר את זה לחזרה.

מיקור חוץ לא זכה לאהבה רבה בסקר המתקדם של וורדפרס, אך שווה להזכיר אותו במהירות. ניתן למקם מיקור-חוץ למשימות שאינך זקוק שתבצע אותן (ובמיוחד משימות שאינך נהנה מהן). זה לא ממש סכום אפס: עליכם לנהל את מיקור החוץ שלכם אשר לוקח זמן, אך אם נעשה נכון הדבר יכול לחסוך זמן רב.

עיין בפוסט הנוסף של CodeinWP בנושא מיקור חוץ של עבודות וורדפרס שלך למידע נוסף בנושא זה.

עבודה מהירה מפנה זמן. כפרילנסר עצמאי אולי לא קיבלת את עליות הפרודוקטיביות הגדולות של המאה העשרים, אבל זה לא אומר שאין דרכים לעזור לך לעבוד מהר יותר.

עובד בצורה חכמה יותר עם חסימת זמן

עבודה חכמה יותר מקשרת את כל ניהול הזמן הזה יחד. ביצעת ביקורת על מה אתה עובד ומצאת כלים שיעזרו לך לעבוד מהר יותר, אבל מה עכשיו? לעבוד בצורה חכמה יותר.

ה "80/20" כלל או עקרון פארטו היא אחת הרמות הגדולות של תוכן הפריון. הנחת היסוד שלה ידועה: בערך 20% מהמאמץ מביא ל 80% מהתוצאות. הרעיון שאתה יכול פשוט לקצץ את זמן העבודה שלך ב- 4/5 ומייד ראש לחוף הוא פחות או יותר לחלוטין חסר המציאות. אם תכניס רק 20% מהעבודה אולי תגיע ל -30% ואפילו 40% מהתוצאות, אך הלקוחות, הבוס והעמיתים שלך ימצאו את זה פסול לחלוטין..

למרות שעיקרון Pareto אינו מועיל כאשר הוא נוקט פשוטו כמשמעו, הרעיון הכללי מועיל: כיצד ניתן להשיג 90%, 95% או 100% מהתוצאות בפחות זמן פחות? זו שאלה הרבה יותר מעניינת מכיוון שהיא ניתנת להשגה לחלוטין. אילו דרכים יש לעבוד 10% או 20% יותר מהר כדי לשחרר חצי יום או אפילו יום שלם?

כפי שדיברנו קודם, התבוננות בלוח הזמנים שלך ושאלת מה חשוב שזו נקודת התחלה טובה, אבל זה עובד רק עבור משימות עבודה שאתה מתזמן במפורש. מה עם הדברים שאינם מתוזמנים אבל יכולים לצרוך זמן אינסופי? נסה לשאול את השאלות הבאות:

 • הוא האחרון #wpdrama שווה ברצינות את תשומת ליבך הבלתי מחולקת, או שהעולם ימשיך להסתובב ללא מעורבותך?
 • האם כל שיחה רפה זקוקה לקלט שלך?
 • האם עליכם לענות לכל דוא”ל ברגע שתקבלו אותו?
 • מהן פעילויות העבודה המועדפות עליך שאינן עובדות בפועל?

ספוילר: העולם ממשיך לנוע השמש תעלה בבוקר מה שיקרה. פעילויות מציצות-זמן אלה אינן מופיעות בלוח הזמנים שלך, אך כמעט והן בהחלט מתרחשות. אלה השוליים הקלים לפינוי זמן רב יותר.

ההתמודדות עם זה חשובה. ראוי לציין שאיש בסקר ה- WordPress המתקדם לא ציין, "מגביל את זמן השימוש במייל או במדיה חברתית" כאסטרטגיה בה הם משתמשים, אך לדעתי חסימת זמן היא אחת השיטות הטובות ביותר לשיפור ניהול הזמן שלך:

חסימת זמן הוא פשוט תזמון זמן לעבודה על פרויקט ספציפי ואז להוציא את הזמן המתוזמן על אותו פרויקט. אתה יכול, למשל, לתזמן 9-12 בימי שני לעבודת לקוח ו- 1-5 לפרויקט אישי ספציפי. עם חסימת זמן אתה יכול לשלוט מראש בכמה זמן אתה משקיע בכל פרויקט. זה ניצחון ענק.

אם אתה נאבק לנווט בעבודות פרילנסרים ופרויקטים אישיים, זהו חובה. זה בא עם המלצות של יזמים, כולל אילון מאסק ו סייד בלקהי וכל מה שאתה צריך כדי להתחיל הוא לוח שנה. הנה שוב טובי אוסבורן, בגישתו לחסימת זמן:

אם ביום רביעי, בין השניים ל -4, חסמתי את הזמן לעבור ולעבד מחדש כמה פוסטים אישיים ישנים בבלוג, זה מה שאני הולך לעשות – לא משנה אם אני יודע שמחכה לי עבודה לחיוב. בין 4 ל 6. חסימת זמן כזה משמשת דרך מלאכותית לכפות מיקוד. יש לי שעתיים לעבור את הדברים האלה, לוקח 10 דקות לבדוק טוויטר / אימייל / כל מה שאינו אופציה.

הגישה שלי בנושא זה דומה מאוד לזו של טובי, עם הזמן חוסם דרך לכפות את בעלי הערך עבודה עמוקה מה שמבטיח שאעשה עבודה.

חסימת זמן היא ככל הנראה התיקון היחיד הגדול ביותר עבור פרילנסרים של וורדפרס ללא זמן. אתה מציין מראש כמה זמן אתה הולך לבזבז על כל פרויקט ואז, לאורך כל השבוע, פשוט עקוב אחר לוח הזמנים שלך. זוהי טכניקה פשוטה, אך עובדת נפלאות עבור אלו הנאבקים בין פרויקטים רבים של לקוחות ומטרות אישיות.

מה אתה עושה עם כל זמנך הפנוי?

התמקדות בניהול זמן תאפשר לך להקדיש זמן לדברים שאתה רוצה לעשות, בין אם מדובר בפרויקטים אישיים, מעורבות קהילתית או פסק זמן רגיל. מכיוון שזו הסיבה שרבים מהאנשים נכנסים לפרילנסינג מלכתחילה, לא ניתן להעריך את הערעור והחשיבות של קבלת זכות ניהול הזמן שלך.

אוסף הכלים והטכניקות המשולשים הנדונים יכול למעשה לתקן את הבעיה שלפני פרילנסרים של וורדפרס "בלי זמן":

 • התמקדות במה שחשוב נותן לך את הפרספקטיבה לראות אילו פרויקטים הם בעלי ערך ולגמור את הפרויקטים שאינם מיושרים ליעדיך לטווח הארוך.
 • בחירת הכלים הנכונים היא דרך פשוטה לעבוד מהר יותר, לפנות זמן רב יותר. ההמלצות שנדונו מציעות חבילה נהדרת להשגת יותר בפחות זמן.
 • עובד בצורה חכמה יותר על ידי חסימת זמן הוא הפיתרון הטוב ביותר לניהול זמן שמצאתי עבור פרילנסרים. פרויקטים אישיים הם הראשונים שקוראים לעבודה של לקוחות, ולכן באופן מפורש תזמון אלה מבטיח שזמן מוקדש להם..

חוסר זמן הוא בעיה שכולנו מתמודדים איתה, אבל זו בעיה לפתור והטכניקות שנדונו צריכות להציע כמה יסודות מוצקים לתיקון אותה. מהן טכניקות וכלים לניהול זמן מועדפים עבור פרילנסרים של וורדפרס? נודיע בתגובות.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector