אייפון לעומת אנדרואיד: מה עדיף למקצוענים / מפתחים ברשת?

אייפון לעומת אנדרואיד


הוויכוח לגבי מערכת ההפעלה של הטלפון החכם הוא הטוב ביותר נמשך שנים ללא הכרזה על זוכה מובהק. אם אתה שוקל לעבור מאייפון לעומת אנדרואיד או להפך, זה יכול להיות קשה להפריד בין טענות מעריצים למות מהעובדות על כל פלטפורמה..

למרבה המזל, גם לאייפון וגם לאנדרואיד יש הרבה מה להציע, כך שאתה לא באמת יכול להשתבש. ההחלטה שלך לגבי מערכת ההפעלה המתאימה לך צריכה להתמקד בצרכים שלך כמקצוען באינטרנט. על ידי השוואה בין תכונות עיקריות לפלטפורמות, עליכם להיות מסוגלים לצמצם את המתאים ביותר למצבכם.

במאמר זה, נסקור את ההבדלים העיקריים בין iPhone לאנדרואיד.

לאחר מכן נעמיק בשישה גורמים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מערכת ההפעלה של הטלפון החכם שלך כמקצוען באינטרנט. בוא נקפוץ פנימה!

מהם ההבדלים העיקריים בין אייפון לעומת אנדרואיד?

כאשר אנו משווים בין iPhone לאנדרואיד במאמר זה, אנו מדברים בעיקר על מערכת ההפעלה (OS) שכל אחת מהן פועלת, ולא מכשירים בודדים כמו ה- iPhone X או ה- Google Pixel 3. זה חשוב לציין עבור כמה סיבות.

ראשית, iOS של אפל פועל רק באייפונים. עם זאת, מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל פועלת מגוון רחב של מכשירים, שחלקם זולים מאוד אך חסרי איכות. זה מקשה על השוואה בין טלפונים אנדרואיד לאייפונים. התמקדות במערכת ההפעלה מפלסת את מגרש המשחקים.

בהתחשב בכך, חשוב לזכור כי החוויה של שימוש במערכת ההפעלה אנדרואיד תהיה שונה בהרבה בטלפון זול מאשר במכשיר איכותי השווה יותר לאייפון. בעיות באנדרואיד עשויות לנבוע מהמכשיר ולא ממערכת ההפעלה.

לשתי הפלטפורמות יש היתרונות והחסרונות שלהם. כשמדובר במצוק, ההבדל המשמעותי ביותר ביניהם הוא בזמן הזה iOS הוא קוד סגור, אנדרואיד קוד פתוח. זה משפיע על כמה היבטים חשובים של כל מערכת הפעלה, כולל האבטחה שלהם וזמינות האפליקציות.

אייפון לעומת אנדרואיד: איזה סמארטפון עדיף למקצוענים ברשת? (6 גורמים שיש לקחת בחשבון)

כמקצוען ברשת, אתה מבין טוב יותר מרוב החשיבות של תכונות מסוימות בכל הקשור לבחירת סמארטפון. השווינו את ה- iPhone לעומת אנדרואיד על שישה גורמים אשר ככל הנראה ימלאו את התפקידים הגדולים ביותר לעזור לכם להחליט באילו להשתמש.

1. איזו אפשרות היא יותר משתלמת?

לפני שנקפוץ למה שכל מערכת הפעלה יכולה לעשות, בוא נדון כמה יעלה לך לרכוש מכשיר שמריץ מערכת הפעלה מסוימת. ראשית, מכשירי אייפון די יקרים, עם אייפון XR תמורת 599 $ ו- iPhone 11 Pro תמורת סכום של 999 $ (בהנחה שאינך סוחר במודל ישן). אפילו מכשיר ה- iPhone 7 הישן בהרבה ישתוק מהחסכונות שלך, במחיר של 449 דולר.

כפי שדיברנו קודם, אנדרואיד זמינה במגוון רחב של מכשירים, לטוב ולרע. עם זאת, אפילו טלפונים אנדרואיד הדומים ל- iPhone XR – כגון הטלפון פיקסל 4 של גוגל או ה סמסונג גלקסי s10 – לרוץ לא מעט יותר זול. אתה יכול לבחור אחד מהטלפונים האלה חדש במחיר של $ 799 או 749 $, בהתאמה.

לא משנה באילו מהאפשרויות הללו תבחרו, תפספסו כמה תכונות. ל- Galaxy s10 יש את קיבולת הסוללה הגדולה ביותר, אך ל- iPhone XR יש גודל מסך ענק (כמעט זהה לגודל Galaxy s10). האייפון מגובה במעבד M12 נוסף ותצוגת LCD לצבעים מאופקים יותר. ה- Pixel 4 חסר אחסון, אך יש לו מצלמה מעולה ומשולב היטב עם Google Assistant.

בקצה הנמוך תוכלו למצוא בקלות טלפונים אנדרואיד בפחות מ- 200 $. כנגד מחיר ה- iPhone 7, אין תחרות לגבי המספר האטרקטיבי יותר. עם זאת, זכרו כי ה- iPhone 7 הולך להיות באיכות טובה יותר באופן כללי כשמדובר בתכונות כמו חיי סוללה, איכות צילום, גודל מסך ואחסון..

2. האם iOS או Android ישמרו טוב יותר על האבטחה והפרטיות שלך?

כשמדובר באבטחה, iOS מרוויחה מהיותה פלטפורמת קוד סגור. זהו אחד המקרים הנדירים שבהם קוד פתוח = גרוע יותר. תהליך הסינון של אפליקציות הוא הרבה יותר מחמיר עם אייפון, ומשתמשי אייפון מוגבלים ליישומים המאושרים של אפל חנות אפליקציות רק. זה עוזר למנוע ממשתמשי iPhone להוריד בטעות תוכנות זדוניות.

חנות אפליקציות

לעומת זאת, למשתמשי אנדרואיד יש גישה אל ה- חנות הגוגל סטור וכל מספר מפיצי אפליקציות של צד שלישי. מקורות אלה נוטים פחות למסך אפליקציות עבור תוכנות זדוניות ווירוסים לפני שהם מאפשרים למשתמשים להוריד אותם.

גוגל פליי

צעדים נעשו כדי להפחית את כמות התוכנות הזדוניות שהוכנסו על ידי אפליקציות אנדרואיד, והם בטוחים בהרבה מבעבר. למרות זאת, דו”חות מראים שיישומי iPhone עדיין מאובטחים יותר.

אפל הייתה היסטורית גם עקבית יותר בכל מה שקשור לשחרור עדכונים ותיקוני אבטחה. על ידי תיקון מהיר של חולשות, iOS עושה עבודה טובה יותר של שמירה על פלטפורמה מאובטחת.

בכל הנוגע לפרטיות, לטענת אפל, הפרטיות של משתמשי אייפון מעוררת דאגה רבה. אפל מערבלת את נתוני המשתמש נאסף ליצירת עדכונים, והנתונים לעולם לא נמכרים ללא אישור המשתמשים.

מצד שני, לפי מחקר שנערך באוגוסט 2018, טלפונים אנדרואיד מתקשרים פי נתונים על נתוני משתמשים מאשר מכשירי אייפון. אנדרואידים אפילו משתפים נתוני מיקום משתמשים כאשר הטלפון אינו בשימוש, ואילו מכשירי אייפון לא עושים זאת.

אנדרואיד

יתר על כן, בנושא מכשירי אייפון היו כמה מקרים בעלי פרופיל גבוה עם סוכנויות ממשלתיות שניסו לגשת לאייפון של אדם נוכלל ללא תועלת. זה יכול להיות חדשות רעות למען הביטחון הלאומי, אבל חדשות נהדרות לכל מי שרוצה להיות בטוח שהמכשירים שלהם ברמה של פורט נוקס מאובטחים. זה מה שאתה מקבל עם iPhone מחוץ לשער. בעיקרון, המכשיר שלך אינו נגיש לחלוטין ללא הסיסמה שלך.

3. האם קלות השימוש או ההתאמה האישית חשובים יותר לחוויית המשתמש?

חווית משתמש (UX) מקיפה מגוון רחב של היבטים. iOS ו- Android שניהם מספקים תכונות UX רצויות, אך יש להם סדרי עדיפויות שונים, שעשויים להשפיע על המתאים ביותר עבורך.

מכשירי אייפון נוטים להיות קלים יותר לשימוש מאשר טלפונים אנדרואיד. הממשק שלהם אינטואיטיבי יותר, והיו מעט שינויים באופן שבו הטלפונים עובדים משחרור לשחרור. ברגע שתבחר כיצד להשתמש באייפון, לא תצטרך ללמוד מחדש הרבה לאחר השדרוג.

עם זאת, לאנדרואידים יש הרבה ממשק להתאמה אישית יותר. אתה יכול להגדיר אפליקציות ברירת מחדל, להוסיף ווידג’טים, לבחור ממסכי נעילה שונים, לשנות את המקלדת ועוד. שלא כמו אייפון, אתה באמת יכול להפוך אנדרואיד משלך ולשנות אותו כך שיתאים יותר לצרכים שלך.

רבים מההיבטים האחרים של UX הקשורים לטלפונים – כולל מצלמות, גודל מסך, חיי סוללה ואחסון – יהיו תלויים באיזה מכשיר אייפון לעומת מכשיר אנדרואיד שתבחרו. איכות הפיצ’רים הללו תלויה בכמות שאתה מוכן לשלם עבור הטלפון החכם שלך.

4. כמה אמינים iOS ו- Android?

למרות מאמרים רבים ברשת, לדעתך, iOS ואנדרואיד דומים למדי בכל מה שקשור לאמינות. לא משנה באיזו תבחר, עליכם בסופו של דבר עם מערכת הפעלה שמסוגלת לתמוך באופן מלא בצרכים שלכם.

למעריצים המתים של שתי הפלטפורמות יש נטייה להתמקד בנתונים שגורמים למערכת ההפעלה המועדפת עליהם להיראות מושכת. לדוגמה, אוהדי אייפון יתמקדו באנדרואיד עם שיעור כישלונות כללי הכולל מעט גבוה יותר (עם חלקם אפילו מתפוצצים), בעוד שאוהבי אנדרואיד רוצים להצביע על "עיקול שער" או כשלים ידועים אחרים ב- iPhone.

כדי להמחיש נקודה זו דרך אחרת, אנו יכולים להסתכל על המאמרים: תשכח מהמיתוס על כך שאייפונים אמינים יותר מאנדרואיד ו אמינות סמארטפון: iOS ממקם אנדרואיד. הם מציינים את אותו מחקר בדיוק, אך כפי שניתן לראות מהכותרות, הם בחרו להדגיש מידע שונה.

זה רק מראה כיצד שני האוהדים של אייפון לעומת אנדרואיד יכולים לבחור ולבחור באילו תוצאות ממחקר להתמקד בכדי לתמוך במערכת ההפעלה המועדפת עליהם. כשאתה בוחן את האמינות של כל אחד, הקפד לבדוק את כל הנתונים.

5. איזו מערכת הפעלה מציעה תאימות רבה יותר לאפליקציות ומכשירים אחרים?

כפי שהזכרנו קודם במאמר זה, משתמשי אייפון מוגבלים בהרבה ממשתמשי אנדרואיד בכל הנוגע לגישה לאפליקציות. עם זאת, מכיוון שהם מוקרנים בצורה יסודית יותר, אפליקציות אייפון נוטות להיות בטוחות יותר ואיכותיות יותר.

עבור אנשי מקצוע באינטרנט, יישומי תקשורת וניהול משימות יכולים להיות שימושיים להפליא. ללא קשר למערכת ההפעלה שתבחר, תפספס כמה אפליקציות מעולות הזמינות רק למשתמשים במערכת האחרת.

באייפון תהיה לך גישה אליו דואר אויר, לדוגמה, לארגון הדוא”ל שלך וייעול זרימת העבודה שלך. אתה יכול גם לבדוק את סדר יום אפליקציה לרישום הערות, עמוד הזמן של Moleskineלוח השנה החכם וה- ניצוץ לקוח דוא”ל.

ניצוץ

עם אנדרואיד, לעומת זאת, אתה יכול לגשת טאסקר ולבצע אוטומציה של חלק מזרימת העבודה שלך. יש גם את סייר סולידי אפליקציית מנהל קבצים, ו- דרופי לתקשורת מפושטת. בנוסף, לאנדרואיד יש ווידג’טים של מדיה חברתית בה תוכלו להשתמש כדי לגשת בקלות לחשבונות שלכם מבלי לפתוח את האפליקציות שלהם.

-

כשמדובר בתאימות למחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים ומכשירים אחרים, מכשירי אייפון עובדים בצורה חלקה עם מוצרי Apple אחרים. לנסות להתחבר למכשירים ממותג אחר יידרש עבודה נוספת.

אנדרואיד תואמת למספר גדול יותר של מכשירים, אך שוב, היא אינה משתלבת היטב במוצרי אפל. המכשירים האחרים שכבר נמצאים בארסנל שלך עשויים למלא תפקיד משמעותי בקביעת איזה מערכת הפעלה חכמה אתה בוחר.

6. האם מכשירי אייפון לעומת אנדרואיד פופולריים יותר?

פופולריות היא דבר שיש לקחת בחשבון בבחירת מערכת הפעלה לסמארטפון. כולנו בולטים מהקהל. עם זאת, כפי שאתה בוודאי יודע, סביר יותר שמפתחים ליצור אפליקציות וכלים חדשים אחרים שמשתלבים עם מערכת ההפעלה הפופולרית יותר.

ברחבי העולם, אנדרואיד מכה את האייפון ביד כשמדובר בפופולריות. עם זאת, המיקום כן משנה, ובצפון אמריקה (ובמיוחד בארה”ב) iOS היא הפלטפורמה המועדפת על משתמשי הסמארטפונים. אפילו בקרב קוראינו ב- CodeinWP, הניתוח שלנו מראה כי מכשירי אייפון הם המכשיר הנייד שבחרתם! ככאלה, כאשר אתם בוחרים מערכת ההפעלה שלכם לסמארטפון, כדאי לכם לשקול היכן נמצאים מרבית הלקוחות שלכם ואיזה מערכת הפעלה נפוצה ביותר בכל אזור.

סיכום

כשמדובר בבחירת הטלפון החכם המתאים כמקצוען באינטרנט, ההחלטה מסתכמת בסופו של דבר באיזה מערכת הפעלה מציעה את התכונות הדרושות לך בכדי להצליח. בין אם זה אומר לבחור באפשרות עם היישומים שאתה הכי אוהב או לתעדף אבטחה, אתה לא יכול להשתבש בשום פלטפורמה.

במאמר זה השווינו את מערכות ההפעלה iPhone ו- Android לעומת שישה גורמים עיקריים:

 1. איזו אפשרות משתלמת יותר?
 2. האם iOS או Android ישמרו טוב יותר על האבטחה והפרטיות שלך?
 3. האם קלות השימוש או ההתאמה האישית חשובים יותר עבור UX?
 4. כמה אמינים iOS ו- Android?
 5. האם מכשירי אייפון או אנדרואידים מציעים תאימות רבה יותר לאפליקציות ומכשירים?
 6. האם מכשירי אייפון או טלפונים אנדרואיד פופולריים יותר?

יש לך שאלות לגבי איזה סמארטפון הכי מתאים למקצוענים ברשת? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map