מה ה- IDE הטוב ביותר ב- Cloud בשנת 2020? להלן 8 האפשרויות המובילות

באופן מסורתי, מקובל היה למפתחים ליצור קוד באמצעות עורכי הטקסט היומיומיים שלך. מהמחשב המקומי לשרת, עורכי טקסט מבוססי מסוף כמו VIM ו- Emacs (כמו גם עורכי טקסט מבוססי GUI כמו SublimeText) הם עדיין האפשרויות המתקדמות עבור מפתחים רבים. עם זאת, הפופולריות הגוברת של שירותי ענן מובילה עליית IDEs בענן. בפוסט זה אנו מכסים את האפשרויות הפופולריות והפונקציונליות ביותר של ימינו, ומנסים לעשות זאת מצא את ה- IDE הטוב ביותר בענן בשנת 2020.


אבל ראשית, במה IDE שונה מעורך טקסטים? בנוסף לתכונות עורך טקסט מתקדמות כמו הדגשת תחביר, ההבדל המשמעותי ביותר הוא ש- IDE מאפשר לך לקמפל ולהריץ את הקוד שאתה כותב. יתר על כן, לחלק מה- IDEs יש תכונות מתקדמות כמו ניפוי באגים. מיטב ה- IDEs מספקים פיתרון חד-פעמי לכל צרכי הפיתוח שלכם – עם הטבות נוספות כמו בקרת גרסאות ואינטגרציה רציפה.

מיטב ה- IDE הטוב ביותר

הנה ההרכב המלא:

 1. CodePen #
 2. JSFiddle #
 3. מחשבים ניידים של Azure של מיקרוסופט #
 4. ניתן לצפייה #
 5. Repl.it #
 6. קודניובי #
 7. מעטפת ענן של Google #
 8. Codeanywhere #

1. קוד פן

ענן קוד

CodePen הוא עורך מבוסס ענן עבור HTML, CSS ו- JavaScript המאפשר לך להעביר קטעי טקסט בזמן אמת ואז לשתף אותם עם אחרים. המטרה העיקרית של CodePen היא לאפשר למפתחים ליצור הדגמות של עבודתם הקדמית.

הדגמת קוד פןהדגמת CodePen

אתה יכול להשתמש בגיליונות סגנונות ובתסריטים שמתארחים באופן חיצוני בהדגמת CodePen שלך. בנוסף, CodePen מעניק לך גישה למסוף JavaScript כדי לבצע באגים בקוד שלך אם אתה יוצר אלמנט בפלטפורמה.

ניתן להטמיע גם הדגמות של CodePen באתר האינטרנט שלך. עטים משובצים מכילים תצוגה מקדימה של הקוד, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור סופרים טכניים תוך יצירת הדרכות לטכנולוגיות חזיתיות.

CodePen מאפשר לך למזלג את עבודתם של מפתחים אחרים ולבנות עליה. תצוגות שונות של הקוד שלך מסופקות, אך חלקן זמינות רק ב- גרסת המקצוענים, החל מ- $ 8 לחודש המחויבים מדי שנה.

בעוד כוחו של CodePen הוא יצירת ושיתוף עטים, הוא הציג פרויקטים בשנת 2017, המאפשרים לך ליצור פרויקטים שלמים חזיתיים באתר, מה שהופך אותו ל- IDE שלם.

2. JSFiddle

jsfiddle - IDE בענן עבור JS

JSFiddle הוא IDE קדום שמקורו כגן משחקים לקוד, ומשפיע על מתחרים רבים אחרים כיום. זה מאפשר לך ליצור אלמנטים חזיתיים ולהביא אותם לחיות בדפדפן.

הדגמת JSFiddleהדגמת JSFiddle

אתה מסוגל מזלג את עבודתם של אחרים ולבנות עליו, בנוסף להטמעת עבודתך באתרים חיצוניים. JSFiddle היא גרסה מפוענחת של CodePen למי שרוצה לעבוד עם עורך קוד פשוט יותר אך עדיין יש לו יכולות קומפילציה..

3. מחשבים ניידים של Azure של מיקרוסופט

azure - ה- IDE הטוב ביותר בענן של מיקרוסופט

מחשבים ניידים של Azure של מיקרוסופט הוא פיתרון מקצה לקצה המסופק על ידי מיקרוסופט לניהול פרויקטים שפותחו באמצעות מחברות יופיטר. ראשית, עליך להיכנס לחשבון Microsoft שלך ולבחור תוכנית. ניתן להשיג תוכנית שכבתית בחינם. יתכן והפרויקטים שלך בנויים על Python 2, Python 3, R או F #.

לאחר מכן תוכל לאתחל מאגר פרוייקטים ריק עם קובץ סימון README.

צור פרויקט ב- Azureצור פרויקט ב- Azure

לאחר יצירת המאגר תוכלו להמשיך וליצור מחברות ולעבוד עליהם.

מחברת Jupyter on Azureמחברת יופיטר בתכלת

Azure מאפשרת לך גם להתחיל מסוף במיקום של הפרויקט. באפשרותך להריץ פקודות של יוניקס בטרמינל, כמו גם לספק אפשרות לניפוי קוד Python שלך דרך הטרמינל.

מסוף תכולמסוף תכול

Azure גם מאפשרת לך לשתף את משתפי הפרויקט שלך. המדריכים שיצרו מיקרוסופט עבור מחשבים ניידים Azure הם גם בצורה של פרויקטים בפלטפורמה. לדוגמה, הנה פרויקט בנושא גישה לנתונים ממחשבים ניידים אלה.

4. ניתן לצפייה

ניתן לראות

בעוד שיופיטר אחראי להגדלת הפופולריות של פייתון בענן, הוא גם היווה השראה ליוצרי Observable לבנות פיתרון דומה שנועד ל- JavaScript..

מחברות ניתנות לצפייה הן מחברות ענן של JavaScript שיכולות לכלול תערובת של סקריפטים ו- Markdown. המטרה העיקרית של Observable היא לשתף גרפים מבוססי JavaScript דרך הענן.

אתה יכול לבדוק את התכונות של Observable מבלי ליצור חשבון דרך מחברת הדגמה.

הדגמה ניתנת לצפייההדגמה ניתנת לצפייה

לאחר יצירת חשבון תוכל לשמור את כל השינויים שאתה מבצע במחברת ולשתף את התוצאות עם אחרים.

בואו נעבור לפתרונות קצת יותר מלאים מקצה לקצה כדי למצוא את פלטפורמות ה- IDE הטובות ביותר בענן.

5. Repl.it

repl.it

הרעיון שעומד מאחורי Repl.it הוא לאפשר לכם להתמקד בקידוד על ידי מתן פלטפורמה לדאוג להגדרת הסביבה.

לאחר שתשלים את ההרשמה, תוכל ליצור סביבה בלחיצה. יש מספר עצום של שפות לבחירה. בהפגנה זו, הבה נקדם את פייתון.

כשבוחרים סביבה, החלון שנפתח מחולק לשלוש עמודות – מערכת הקבצים, עורך הטקסט ומתורגמן במסוף. תוכלו לשנות את גודל הגודל כדי להתמקד בחלק מהפרויקט בו אתם מתרכזים.

Repl.it סביבהRepl.it סביבה

מהתפריט השמאלי, באפשרותך גם לבחור את החבילות שאיתן תרצה לעבוד בפרויקט הנוכחי שלך. יש אפילו אפשרות מרובת משתתפים ב- Repl.it שהופכת אותה לשימושית לשיתוף פעולה! כשאתה מפעיל אותה, אתה יכול ליצור כתובת URL עם משתף פעולה פוטנציאלי שתוכל לתרום או להציג את מצב הפרויקט בזמן אמת..

Repl.it שיתוף פעולהRepl.it שיתוף פעולה

6. קודן

קשקשת

Codenvy הוא IDE אחר מבוסס ענן המאפשר לך להגדיר את סביבת הפיתוח שלך, לכתוב את הקוד שלך בתוך הפלטפורמה ואז לבצע אותה. בהפגנה זו, בואו ליצור סביבה מבוססת PHP.

בקודנוי, סביבת פיתוח בענן נקראת סביבת עבודה. לאחר ההרשמה, עליך ליצור תחילה סביבת עבודה עם ערימה מוגדרת מראש. הערימות כוללות שפות תכנות פופולריות כמו PHP, Python, Go ו- Rails עם 3GB של זיכרון RAM ברובד החינמי. צוותים עם עד שלושה מפתחים יכולים להשתמש גם בתוכנית החינמית.

צור סביבת עבודה ב- Codenvyצור סביבת עבודה ב- Codenvy

לאחר יצירת סביבת עבודה, הפונקציונליות דומה ל- Repl.it. אזור העבודה שלך מחולק לניהול קבצים, לעורך טקסטים ולמסוף. שלא כמו Repl.it, אתה יכול להשתמש בפקודות יוניקס בטרמינל ולא רק במתורגמן פייתון בכדי לבצע באגים בקוד שלך..

פרויקט PHP לדוגמא בנושא קודנוביפרויקט מדגם PHP בקודנובי

Codenvy מאפשר גם לייבא פרויקט מ- GitHub או לשכפל מאגר ממקום מרוחק. יתר על כן, Codenvy גם מאפשר לך לשתף את המיזם שלך עם משתפי פעולה בזמן אמת.

ז. מעטפת ענן של גוגל

cloud.google

מעטפת ענן של גוגל היא מסוף בענן שאתה יכול להריץ באמצעות דפדפן. Cloud Shell מותקן מראש עם מגוון ספריות ושירותים פופולריים כמו Docker, Python, Git ו- VIM. הוא מספק שטח אחסון של 5 ג’יגה-בתים בספרייה הביתית שלך.

מעטפת גוגל ענן היא פיתרון שלם למפתח ללא סביבת פיתוח מקומית. אם אתה משתמש ב- Chromebook, אפשרות זו אמורה לדאוג למרבית צרכי הפיתוח שלך.

מסוף מעטפת ענן של גוגלמסוף מעטפת של Google Cloud

מעטפת גוגל ענן מספקת גם לך עורך טקסט מבוסס GUI אם אינך מרגיש בנוח עם עורכי טקסט סופניים כמו VIM ו- Emacs. כדי להפעיל את עורך הטקסט באמצעות מציג מערכת קבצים, השתמש בסמל העריכה בפינה השמאלית העליונה של הטרמינל.

עורך טקסטים GUI של Google Cloud Shellעורך טקסטים GUI של Google Cloud Shell

למרות שאתה יכול להשתמש ב- Git כדי לסנכרן את הקבצים שלך בטרמינל, יש לך גם אפשרות להעלות או להוריד קבצים דרך מערכת הקבצים שמוצגת בצד שמאל. יתרה מזאת, ביתא הציבורי מאפשר לך ליצור מעטפת מתמונת חיבור.

בסך הכל נראה כי מעטפת הענן של גוגל היא אפשרות מעשית לשימוש כסביבת פיתוח ראשונית. עם שינויים תכופים במוצר, אתה בהחלט צריך לנסות את זה.

8. Codeanywhere

codeanywhere - אולי ה- IDE הטוב ביותר בענן

Codeanywhere היא האפשרות הסופית במסע שלנו למצוא את ה- IDE הטוב ביותר לענן. זהו IDE ענן חוצה פלטפורמות המאפשר לך ליצור סביבה, לייבא או ליצור פרויקט ואז לבצע באותה סביבה..

Codeanywhere אין שכבה חופשית, אף על פי שניתן לקבל משפט בן שבעה ימים. התוכניות הזולות ביותר הן 2.5 דולר לחודש, מחויבות מדי שנה.

הגדר סביבה ב- Codeanywhereהגדרת סביבה ב- Codeanywhere

לאחר הכניסה, עליכם ליצור סביבת פיתוח. אתה יכול להשתמש באחד הערימות הקיימות מרשימת האפשרויות. בואו להשתמש בערימה שמרכזת להתפתחות פייתון:

עורך טקסטים ב- Codeanywhereעורך טקסטים ב- Codeanywhere

כאשר הבנייה נטענת בהצלחה, תוכלו לייבא פרוייקט Git או ליצור מאגר ריק משלכם.

טרמינל ב- Codeanywhereטרמינל בקודיאני

בעזרת עורך טקסט עשיר, אתה יכול ליצור, לערוך ולשמור קבצים. בשלב הבא תוכל להריץ כל קוד שיצרת או שמרת דרך הטרמינל על ידי הפעלת הפקודה המתאימה.

Codeanywhere מספקת תמיכה לסנכרון עם Dropbox, OneDrive ו- Google Drive, בנוסף ל- GitHub ו- BitBucket באמצעות בקרת גרסאות. יתר על כן, אתה יכול גם להתחבר לסביבה שלך דרך לקוחות FTP על מנת להעביר קבצים ממקומות אחרים וממנה. Codeanywhere גם שותפות עם DigitalOcean כדי להשתלב עם טיפות DO.

מחשבות אחרונות על ה- IDE הטוב ביותר לענן

יתכן שלא תהיה תשובה אחת ל- IDE הטוב ביותר ב- Cloud בשנת 2020, אך ישנן אפשרויות רבות לבחירה, בהתאם לדרישותיך:

אם אתה רק צריך לבצע ולשתף קטעי קוד, עליך לנסות JSFiddle או קוד פן.

אם תרצה ליצור מחברות עם שילוב של תפוקות סימון וקוד, אתה יכול לתת מחברות Azure או ניתן לצפייה ניסיון.

אם אתה רוצה אלטרנטיבה לסביבת פיתוח מקומית, עליך לנסות זאת מעטפת ענן של גוגל.

אם תרצה פיתרון מקצה לקצה, עליך לנסות Codeanywhere, קודן או Repl.it.

מי מבין אלה הוא ה- IDE הטוב ביותר בענן של 2020 לדעתך? התגעגענו לחביב שלך? הודע לנו בתגובות למטה.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map