האם עליך לפתח אתר וורדפרס עבור לקוח מהיסוד או להשתמש … Ekhm … עוזר?

לכל מעצב יש את ההרגלים שלו …


אולי זה סוג אחד של אפקט צל שאתה אוהב לשים על רוב האלמנטים בסרגל הצד.

או אולי זו הדרך בה אתה מפריד בין קישורי פירורי הלחם.

בכל מקרה, תמיד יש משהו.

אבל מה אם ניקח את זה הרבה יותר והרבה יותר רחב? כלומר, האם עליכם להשתמש בתכנית וורדפרס מציינת מקום בעת בניית אתרים ללקוחות? או שתוכל להתחיל מאפס ולבנות את הדרך למעלה, אלמנט אחר אלמנט עבור כל פרויקט לקוח באופן פרטני?

פתק. מאמר זה לא כל כך מתייחס לתיאור "מה הדבר הנכון לעשות." מה שאני רוצה להשיג כאן זה רק רשימת הפתרונות האפשריים מבחינה טכנית והיתרונות והחסרונות של כל אחד. עלייך להחליט מי הוא הסיכוי הטוב ביותר שתבחר.

בכל פעם שבונים אתר וורדפרס, תוכלו לעשות זאת באחת מחמשת הדרכים הבאות:

בנה נושא מותאם אישית מהיסוד.
בנה נושא על גבי מסגרת נושא.
בנה על גבי נושא קיים הדומה למה שאתה רוצה להשיג.
בנה נושא בעזרת נושא מתחיל כמו _S.
צור נושא Starter משלך ואז השתמש בו בבניית כל אתר לקוח.

אוקיי, בואו ניקח את זה מלמעלה:

1. בניית נושא מותאם אישית מהיסוד

תן לי רק להודות בזה ממש אני לא מעריץ.

בניית נושא מותאם אישית משלך בכל פעם שאתה עובד על פרויקט לקוח הוא נושא גישה מאוד לא פרודוקטיבית.

רק תחשוב על זה, עליך להתחיל ביצירת מבנה הספריות הנדרש, כל קבצי ה- PHP הנדרשים, לדאוג לפונקציות WP החובה, ליישם את התכונות הבסיסיות, לוודא ש- CSS פועל באופן דומה בכל דפדפן, ושלל רב של אחרים דברים.

אתם עשויים לחשוב שלקוחות רוצים שהאתרים שלהם יבנו מהיסוד כי זו העדות האולטימטיבית לכך שהעבודה שלכם מקורית. אלא להפך. מה שלקוחות באמת רוצים זה איכות מעל לכל דבר אחר. וכשאתה עובד על נושא מהיסוד, לעולם לא תגיע לאותה רמת פונקציונליות כמו שהיית עושה עם מסגרת או עם נושא התנע..

אוקיי, אז עם החסרונות בדרך, בואו נדבר על כמה היבטים חיוביים.

אני יכול לראות רק שניים, למען האמת:

  • בדרך כלל קל יותר ליישם כל תכונה עיצובית שיצרת בפוטושופ על נושא מותאם אישית מאשר על נושאים המבוססים על מסגרות או ערכות נושא מתחילים. הסיבה לכך היא שבמסגרת אתה צריך להשתלב במנגנונים של המסגרת עצמה ואינך יכול ליצור קוד באופן חופשי.
  • אין עקומת למידה על בסיס הידע הרגיל של וורדפרס. בואו נודה, כמה מסגרות מעט מורכבות, וללמוד כיצד להשתמש בהן בצורה מיומנת ייקח זמן.

2. בניית נושא בעזרת נושא מתחיל כמו _S

_ס

הנושא _S, הידוע גם בשם Underscores, זה מה שאנחנו מכנים נושא מתחיל. משמעות הדבר היא ש- _S לא נועד להיות נושא הורה ליצירה שלך (כמו שזה בדרך כלל המקרה עם מסגרות נושא אחרות), אלא במקום זאת, אתה מעודד לשנות את קבצי הנושא ישירות ולהשתמש בהם כבסיס של נושא מותאם אישית – במקרה זה, עבור אתר לקוח.

אז במה זה שונה מבניית נושא משלך מהיסוד אז?

ובכן, זה אכן מספק מגוון פונקציות ממש מחוץ למחבט. רק כדי לפרט כמה, עם _S, אתה מקבל אופטימיזציה של תבניות עמוד 5 של HTML עם אלמנטים מינימליים, עמוד 404, יישום כותרת לדוגמה, סקריפטים לניווט, קובץ CSS מתנע מאורגן היטב (בתוספת שתי פריסות דוגמה), ועוד חבורה אחרת דברים.

במילים אחרות, _S מעניקה לך חבילה שלמה ומותאמת במיוחד שתוכל להתחיל לעבוד על העיצוב / הנושא הסופי שלך.

החסרונות? אתה צריך להיות בטוח למדי בעבודה עם קוד המקור וגם לשלוט במבנה ה- _S עצמו לפני שתוכל להשתמש בו ביעילות.

חסרון נוסף הוא שבכל פעם שאתה מפיק גרסאות חדשות של נושא _S מהאתר הרשמי, יכולים להיות הבדלים מסוימים עקב עדכונים שאולי הוצגו בינתיים.

חוץ מזה זהו כנראה הדרך המגוונת ביותר לבנות אתר עבור לקוח, באופן המעניק לך שליטה מלאה על הפונקציונליות ועל אלמנטים עיצוביים. כלומר אם כבר הכרת את הדרך שבה _S פועלת בעצמה.

3. בניית נושא על גבי מסגרת נושא

מסגרות נושא הן הצעד הבא כשמדובר במציאת דרך לגרום לאנשים אחרים להתמודד עם חלקים מהעבודה שלך עבורך..

אוקיי, סתם צוחק, אבל כוונתי היא שבמסגרת נושא אתה לא ממש צריך לבנות את כל המבנה של האתר בעצמך. מה שעליך לעשות הוא ליצור נושא ילד שירש את יסודות ההורה – המסגרת – ואז למלא את החסר, ובסופו של דבר לבנות את אתר הלקוח עד לצורתו הסופית..

במסגרת זו אתה מקבל מגוון של תכונות ופונקציות שימושיות שיעזרו לך להתמודד עם כל הפרויקט במהירות רבה יותר. מה שאתה מקבל גם הוא מבנה מותאם SEO, כמה יישומונים מותאמים אישית, ולעיתים גם תמיכה ועדכונים (בהתאם למסגרת שבחרת).

החיסרון הוא שמסגרות נושא מסוימות יכולות להיות מעט מגבילות בכל הנוגע לאופן יצירתם של אלמנטים מסוימים באתר, כמו גם מה אתה יכול לעשות איתם ביחס לפרויקט הפוטושופ הראשוני שלך..

ייקח מיומנות באמת בשימוש במסגרת ייקח זמן, אך יתכן שהזמן יעבור זמן טוב מאוד, במיוחד אם אתה בונה מספר משמעותי של אתרי לקוחות מדי שנה. אתה יכול ללכת ל- WordPress.org לקבלת רשימת מסגרות קצרה.

היברידי

4. יצירת נושא Starter משלך ואז השתמש בו בעת בניית כל אתר לקוח

לזה הייתי קוראת גישה בית ספר ישנה. זה מה שעשינו לפני גיל עיצובים מתחילים כמו _S.

עם זאת, הגישה אכן נותנת לך המון אפשרויות בכל מה שקשור לתכונות ואלמנטים שיצרתם מראש בכל מקרה בכל מקרה משתמשים בהם בכל אתרי הלקוחות. לפיכך, הפחתת כל תהליך בניית האתר כולו כמה צעדים בהשוואה לבניית אתר מהיסוד.

עם זאת, אתה עדיין צריך להתמודד עם האתגרים של שמירה על עדכניות נושא המתנע שלך עם גרסאות חדשות של וורדפרס, עיצוב חדש ומגמות וטכנולוגיות בניית אתרים (כמו HTML 5), וכל השאר שיכול לקרות במרחב המקוון הגדול הזה..

השימוש בערכת הנושא הקיימת של Starter כמו _S הוא כנראה פיתרון טוב יותר בסוף היום. ואם אתה רוצה שיהיו כמה מההתאמות האישיות שלך מוכנות לכל אתר לקוח שאתה עובד עליו, מדוע לא להתחיל עם קובץ פונקציות.php בהתאמה אישית במקום?

5. לבנות על גבי נושא קיים הדומה למה שאתה רוצה להשיג

למרות שיש אנשים שעדיין מנסים לסלק זאת, הייתי אומר שזו הגישה של העצלן. ובאופן די מפתיע, זו גם גישה שיכולה לקחת הרבה יותר זמן מכל אחת מהנ”ל.

זה נובע מהעובדה שלעתים קרובות תוכלו לבזבז שעות בחיפוש אחר הנושא הנכון, רק כדי להבין שהמבנה שלה לא קל לתפוס כמו שקיווית. אז כתוצאה, אתה מבלה שעות על גבי שעות כדי שזה ייראה ויעבוד חצי הגון.

הרבה יותר השקיעו במאמצים שלכם בשליטה על מסגרת נושא או ללמוד כיצד להשתמש בערכת נושא starter.

מה עוד יש שם?

אמנם, כל הגישות שלעיל דורשות היכרות מסוימת עם אופן עבודת וורדפרס ועם קידוד PHP באופן כללי. קביעת זה בצד, הצבת נושא עבור הלקוח שלך לוקח גם זמן. ובהתאם למורכבותו של הדבר, זה יכול להציב שעות על גבי האומדן הראשוני שלך.

רמז. רמז. אם אינך רוצה לשחק עם כל זה, אני מזמין אותך להתקשר אלינו ולתת לנו להתמודד עם החלק הזה של הפרויקט עבורך. כל מה שאנחנו צריכים זה קבצי ה- PSD שלך וניתן לך נושא חדש ומבריק בתמורה.

אבל מה אתה לוקח על זה? איך אתה הולך להפוך את העיצוב שלך לאתר לקוח פונקציונלי לחלוטין?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map