ראיון Cory Miller – הרהורים על וורדפרס וגוטנברג, הכרחיות של מודעות לבריאות הנפש, ואימון

ראיון Cory Miller – הרהורים על וורדפרס וגוטנברג, הכרחיות של מודעות לבריאות הנפש, ואימון

ראיון Cory Miller – הרהורים על וורדפרס וגוטנברג, הכרחיות של מודעות לבריאות הנפש, ואימון
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ראיון קורי מילר


עבר זמן מאז שאירחנו ראיון ב- CodeinWP. הפעם, אני מדבר עם אחד הוותיקים העסקיים בקהילה של וורדפרס, מייסד iThemes, קורי מילר. קורי הוא בחור נאום ואנחנו מצליחים לגעת בקרקע בשלושה נושאים חמים מאוד בימינו: נושאים, בריאות הנפש ואימון.

עבור אלה שלא יודעים, iThemes הייתה אחת מחנויות הנושאים הראשונות שקיימו, שהושקה בשנת 2008 ופגעה בהכנסות של 1 מיליון דולר במשך 3 שנים. עשר שנים לאחר מכן, עסקיו נרכשו על ידי Liquid Web ביציאה מוצלחת. אנחנו מדברים היום על עסקים בנושא איפה גוטנברג לוקח אותם.

לא בטוח שמתם לב, אך קהילת וורדפרס נפתחת לנושאים מחוץ לתחום הטכנולוגי. בהתרחשות השנה האחרונה של WordCamp בבוקרשט בעיר שלי, נקראה שיחתו של עמנואל בלגוניק "כיצד למצוא שלום ולשנות את העולם." שלוש שנים לפני כן, ב- WordCamp דנוור, קי דיבר על "רכבת ההרים הרגשית של יזמות." אנשים מדברים בפתיחות על המאבקים שלהם ובכך הם עוזרים לאחרים להכיר בבעיותיהם, לקבל עזרה ולהשתפר..

קורי מילר

בשלב הבא, אנו דנים בנושא בריאות הנפש והמעורבות של קורי ב- WP&יוזמת UP. לבסוף, אנו נכנסים לתחום היזמות, ושם קורי מכניס את האנרגיה שלו בימינו. כאשר הוא לא נותן ראיונות, קורי הוא חלק משני מיזמים חדשים, האחד מבצע אימון והשני שיווק. הוא פעיל גם ב יוטיוב וקורא המון ספרים.

אוקיי, בואו נקפוץ לשיחה.

אחרי שתסיים לקרוא את הראיון הזה של Cory Miller, הייתי סקרן את מי תרצה שנראיין בהמשך. השאר את שם הגיבור שלך בתגובות למטה.

Contents

ראיון קורי מילר על ממצאי וורדפרס של למעלה מעשור

התחלת את אחת מחנויות הנושאים הראשונות, לפני כמעט 11 שנים. האם תוכל לדבר קצת על האתגרים / אבני הדרך הגדולות ביותר שעברת עם iThemes בתקופה זו?

אתה יודע, כשאני מסתכל אחורה על זמננו עם iThemes, הגבוהים הגבוהים ביותר, הנמוכים הנמוכים ביותר היו תמיד סביב אנשים. השפל היה כאשר היית צריך להיפרד מחבר צוות או שהיית צריך לשחרר אותו. אלה תמיד הרגעים הנמוכים ביותר. ואז, כמובן, הלקוחות לא תמיד מתנהגים בצורה המתאימה ביותר, במיוחד אם משהו משתבש. אז הנמוכות תמיד נוגעות לאנשים.

אבל, בצד השני, השיאים בהחלט התייחסו לאנשים. עזבתי את המקום מוקדם יותר השנה, אבל אני מתענג על חברות ויחסים עם כמה אנשים מדהימים. בין כל האנשים שיצא לי לפגוש בביצוע עסקים, לקוחות, חברים ושותפים, אני אוהב ומעריך ומתייחס לכמה חברים הכי טובים בחיים.

מה היה הטוב והרע במערכת האקולוגית של וורדפרס אז, ואיפה הטובים והרעים גרים כעת?

אז היה זה ללא ספק המערב הפרוע הפרוע. בשנת 2006, נושאי וורדפרס בפרט היו בכל מקום. אני מתכוון לאיכות שלהם, יש לך כמה טובים, חלקם רעים וחלקם פשוט נוראים.

אבל זו הייתה ההזדמנות שניצלנו אותה. התחלנו לשרת לקוחות עם נושאים באיכות גבוהה מאוד. אבל באותה תקופה הייתה ההזדמנות שהייתה לנו והתוכנה המדהימה הזו שהייתה לנו. ומבחינה עסקית, כמובן שוורדפרס שינתה את חיי, היכולת להתחיל את iThemes ולבצע את הנסיעה שעשינו במשך יותר מ 10-11 שנים..

וורדפרס התבגרה כעת. זה שונה. ראיתי כמה פרצופים באים וכמה פרצופים הולכים ואנשים חדשים תמיד מופיעים בקהילה, שזה כל כך מדהים. מבחינה עסקית, אני רואה גיבוש רב בענף, במיוחד עם חברות אירוח. Automattic קיבלה לאחרונה גיוס גדול מאוד. עכשיו אני נרגש ממש כבלוגר וורדפרס. הוספתי כותרת חדשה, "מתנדב WordCamp" לרזומה שלי ב- WC DFW בסוף השבוע. אני נרגש לראות מה הולך הלאה עבור וורדפרס בעסקים, שכן התוכנה ממשיכה להתבגר ולהשתפר.

כאשר וורדפרס הופכת לבונה אתרים, נושאים כפי שאנו מכירים אותם גם הם הופכים. מה העצה שלך לחנויות נושא כיום שיישארו בעסק?

איזו שאלה נהדרת. אני חושב שזו לא חנות הנושאים שמכרנו. כשנתיים-שלוש מהעסק, הבנו שההזדמנות טובה יותר בתוספים ובעיקר בתוכנה כשירות שקשור לוורדפרס. מהר מאוד ראינו שהנושאים היו יתר תחרותיים.

העצה כעת היא לקפוץ לרכבת גוטנברג. זה כאן, בין אם נרצה או לא. התמודדתי עם זה וזה ממש מעניין. אני רואה הרבה דברים יוצאים עם גוטנברג. אז אם אתה חנות נושא ולא חיבקת אותה, זה ההווה והעתיד של וורדפרס.

מהן ההזדמנויות שעסקי וורדפרס יכולים לפתוח בטווח הארוך?

ההזדמנות היא תמיד, תמיד, תמיד: הישאר קרוב ללקוחות שלך והסתכל קדימה אליהם. דאג ללקוחות שלך.

העניין שלנו היה, לא משנה מה יקרה בוורדפרס, אנחנו רוצים שהלקוחות שלנו יהיו נאמנים לנו. שיוגש לנו טוב מאוד שאם במקרה לא היינו שם יום אחד, הם היו מתגעגעים אלינו. ניסינו בכל יכולתנו לשפר את חייהם. ואני חושב שזו עצה טובה לכל עסק בוורדפרס: הישאר קרוב ללקוחות שלך. כמו הציטוט של ווין גרצקי, ההצלחה שלו הייתה שהחליק למקום היכן שהפאק יהיה, ולא לאן שהוא היה. את אותה עצה ניתן לתת לעסקי וורדפרס.

על בריאות הנפש בקהילה של וורדפרס

נעבור לנושא בריאות הנפש. דיברת על המאבקים האישיים שלך ב- WordCamp US בשנת 2015. האם ידוע לך על קהילות אחרות שפתוחות בנושא זה לא פחות.?

אתה יודע, נראה לי שהטכנולוגיה בכללותה פתוחה יותר לדיון על בריאות הנפש מאשר תעשיות אחרות. נראה כי הטכנולוגיה מובילה את השינוי, ואני ממש שמחה על כך. אני לא מודע להרבה קהילות אחרות מחוץ לוורדפרס. אבל וורדפרס בפרט, אני חושב, באמת הובילה את הדרך והחיבקה את היכולת לחלוק באופן גלוי על בריאות הנפש.

חלק גדול מהקהילה שלנו עובד מרחוק, כך שיש אפקט בידוד. אני חושב שבחיים באופן כללי זה רלוונטי לחלוטין לדבר על בריאות הנפש.

אתה מוציא את עצמך שם בחוץ, מדבר, מבלוג, פתוח על החיים האישיים שלך עם זרים גמורים. האם זה משהו שבחרת לעשות כתהליך ריפוי? איך זה שינה את חייך?

בשנת 2015 הגשתי שיחה שכותרתה "יזמות ובריאות נפש" ל- WordCamp דנוור. הם איפשרו לי בחינניות לדבר על זה. בחרתי בכך שלא כחלק מתהליך הריפוי. זה מה שאני מאמין שאתה עושה באופן פרטי, עם אנשים מהימנים. בפומבי שיתפתי את זה כדי לסיים את הסטיגמה של בריאות הנפש, למגר, למחוק, להשמיד את הסטיגמה על בריאות הנפש מהאדמה לנצח, להיות חלק מהתהליך הזה, להגיד שזה בסדר לחפש ולקבל עזרה באופן פרטי מאנשים שאתה סומך עליהם , מטפלים מורשים מקצועיים במיוחד.

סבלתי בבדידות ולא הושטתי את האנשים הקרובים ביותר בחיי. היכולת לפנות לרשת הליבה של האנשים שלך, האנשים שרצים פנימה כשהכל פוגע במאוורר בזמן שכולם ממהרים לצאת. זה היה חלק מהסיפור שלי ששיתפתי. ולכן אני משתף את צלצול הפעמון באותה רמה ובתדירות שנשאלתי.

הצטרפת ל WP&UP צוות המעניק תמיכה נפשית ופיזית. מדוע יש צורך בארגון כזה להתקיים בתוך קהילת וורדפרס?

בקיץ התבקשתי להיות נאמן. אני אוהב להיות חלק מכל ארגון או מאמץ שעושה טוב במרחב בריאות הנפש. אני חלק מ- WP&UP כי אני רוצה להיות חלק מהשינוי החיובי שיכול לקרות בחייהם של אנשים. אבל אני מאמין שהוא צריך להתקיים בתוך הקהילה מכיוון שיש לנו בני אדם בקהילה. אנחנו פוגעים, אנו עוברים טונות משבר, קושי, עונות חיים ואנחנו לא חסינים מפני זה. ולכן אני אוהב שיש וורדפרס מאמץ מסוים לעזור לחברי קהילת וורדפרס, במיוחד עם בריאות הנפש.

אילו משאבים מקוונים היית ממליץ למישהו שמתמודד עם בעיות בריאות הנפש בבדידות?

הדבר הגדול ביותר שהייתי אומר הוא להיזהר ממדיה חברתית. אני לא חושב באופן אישי שזה המקום המתאים למצוא ריפוי. אז למרות שאני משתף את הסיפור שלי בפומבי, זה למטרה המפורשת לסיים את הסטיגמה ולעזור לקבל אישור ולשחרר אנשים ללכת לחפש תמיכה ולעזור באופן פרטי. ואגב, אני מספר לך סיפור שקרה לפני שנים, לא מאבקי היום הנוכחי, זה ניואנס גדול. אז היזהר. אני לא חושב שאתה מוצא ריפוי דרך המדיה החברתית. אני חושב שאתה מוצא ריפוי דרך בני אדם ואנשים שאכפת לך ואמון ואוהב אותך באופן פרטי ובאמצעות יועצים מקצועיים מורשים.

אני מאמין שאנו מתכוונים ונבנים לחיות יחד בקהילה, לא בבידוד. ואני אוהבת את הבדידות שלי, אל תבינו אותי לא נכון. אבל אני מאמין ביסודו שבנינו לקהילה, להיות סביב אנשים. אנו זקוקים לאינטראקציה אנושית, מגע אנושי, שיחה אנושית. מישהו שאכפת לנו וממה שעובר עלינו ויהיה שם כשאנחנו נפגעים.

WP&UP הוא משאב אחד שהייתי מציע.

קורי מילר על ההווה – שיווק וייעוץ דיגיטלי וניהול

אמרת לאחרונה, "אין לי תחביבים, התחביב הוא העסק." האם אתה חושב שזה מה שמגדיר יזם?

אני לא חושב כך. אני רק אומר שזה הדבר הספציפי שלי, ואני לא חושב שזה תמיד היה דבר טוב, דרך אגב. בדיוק מצאתי במקרה את משחק הווידיאו המדהים הזה, משחק הווידיאו הכי טוב שיכולתי לשחק אי פעם, קרא יזמות ואהבתי מאוד לשחק את המשחק. עם זאת, החיסרון של אי קיום תחביבים הוא כשאתה עובר מעבר כמו שיש לי, ספציפית, מכירת התינוק הסטארט-אפ שלי והקשיים שלא יהיה לי את זה יותר..

אני מאמין גדול בגיוון הזהות שלך, בגיוון הדרכים שאתה מוצא ערך בחייך. אם היה לי משהו כמו עסק צדדי, או אפילו תחביב די גדול שאפשר לקפוץ אליו כשעזבתי את העסק, אני חושב שהיה עדיף לי.

התחביב שיש לי עכשיו נקרא פעילות גופנית. ריצה – גיליתי את זה לפני שנתיים. זה עוזר לבריאות הנפש שלי, זה עוזר למצב הרוח שלי, זה עוזר לרוח שלי.

איך היית מתאר את העבודה שאתה עושה עכשיו? מיהם האנשים שיכולים להפיק תועלת רבה מהעבודה איתך?

Leader.team הוא המקום בו בן זוגי ג’ף ואני מקלים קבוצות קטנות כדי לעזור למנהיגים ללמוד ולצמוח. אנו מקבצים מנהיגים עמיתים בקבוצה קטנה שנפגשת באופן מקוון דרך זום פעם בחודש במשך 90 דקות. גם ג’ף וגם אני חלק מקבוצות דומות כאלה במשך תשע שנים. כך נפגשנו, איך הפכנו לחברים יקרים ועכשיו לשותפים. וכך לקחנו את המיטב מהקסם הזה ובנינו פורמט ייחודי באמת למנהיגים צעירים שרוצים ללמוד ולצמוח אחד מהשני.

השני יוצא די בקרוב, זה מטבח שיווק דיגיטלי עם חברתי היקרה רבקה גיל. היא מומחית לקידום אתרים מעל 11 שנים. אחד הדברים שהמוקד שלי היה מעבר למוצר היה שיווק, במיוחד תוכן ושיווק בדוא”ל. אז אנחנו מתיישרים יחד להציע קורס בקרוב מאוד. אתה יכול להירשם ואנחנו נהיה שם קהילה נהדרת שהולכת להיות מדהימה. אז שני הפרויקטים האלה הם שני הגדולים בחיי כרגע.

האם אתה עדיין משתתף ב- WordCamps? האם אתה מתכנן לחרוג מקהילת WordPress עם עסק הייעוץ שלך?

בדיוק הלכתי ל- WordCamp הראשון שלי השנה, WC Dallas Fort Worth. הייתי כנראה ב 50 WordCamps במהלך 11-12 השנים האחרונות. עכשיו, אין לי ולא צריך ללכת לבנות מערכות יחסים עוד יותר, זה לא חלק מעיקר הליבה כרגע. אבל כשאני מתבקש לדבר, אני אוהב להשתתף. אני רוצה לומר שתמיד אהב את וורדפרס או תמיד אהיה חלק מקהילת וורדפרס אבל כן, אני מתרחב עכשיו, והדברים שאני מנסה לעשות עכשיו חלים אפילו מעבר לוורדפרס..

אם להיות טוב זה כל מה שחשוב, מה הערך של מאמן אישי שמוסיף לערך של מטפל?

אני מאמין שחלק מתפקידו של מטפל הוא הסתכלות אל העבר. לבדוק אם יש טראומה בעברך ולרפא כמה מדברים בעבר שמשפיעים עליך עכשיו ועל העתיד. יועצים מקצועיים הם המפתח בהחלט. אני חושב שזה חלק אחד מהמשוואה.

החלק האחר שציינת, לדעתי כל כך מדהים, הוא מאמן אישי. היה לי מאמן אישי בשנה האחרונה. מאמן בוחן את העתיד איתך, עוזר לך להגיע לאן שאתה מנסה להגיע, ברור ובביטחון, ומתקדם בזה מאוד. מאמן קשור למה שעומד לפניך שאתה רוצה להגיע אליו. שמו של המאמן שלי הוא קלי והיא נהדרת. עוזר לי לחשוב על דברים, שיהיה לי מישהו להקפיץ דברים ולאתגר אותי איפה שאני צריך לאתגר, לתמוך ולעודד אותי, איפה שאני צריך לתמוך ולעודד אותי. אמרתי למישהו למחרת, אם יכול להיות לי משהו לעולם, זה יהיה שני דברים: גישה למאמן וגישה ליועץ.

זה בערך בראיון שלנו לקורי מילר. יש משהו שאתה רוצה לשאול אותו? מי יודע, הוא עשוי לחזור ולהשיב לתגובות שלך. תודה שקראתם!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector