50 הבלוגים המובילים+ אודות וורדפרס וההודעות הטובות ביותר שלהם

50 הבלוגים המובילים+ אודות וורדפרס וההודעות הטובות ביותר שלהם

50 הבלוגים המובילים+ אודות וורדפרס וההודעות הטובות ביותר שלהם
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

הבלוגים הטובים ביותר של וורדפרס


רוצה להרחיב את הידע שלך? אוסף זה של הבלוגים המובילים אודות וורדפרס והפוסטים הפופולריים ביותר שלהם יעזור לכם לגלות את המשאבים החשובים ביותר בקהילה של וורדפרס.

הקריטריונים בעת עריכת רשימה זו היו להתמקד בתכנים שהצליחו להשיג את התנועה הרבה ביותר (אם הבלוגר של וורדפרס שיתף נתונים אלה), קיבל את המספר הגבוה ביותר של שיתופי מדיה חברתית, או עורר את התגובות הגבוהות ביותר.

אוקיי, בואו נתחיל (לא בסדר מסוים)!

1. WP Newsify

WP Newsify מפרסם תערובת של חדשות וורדפרס ומדריכי וורדפרס. בדרך כלל הם מפרסמים פעם בשבוע.

2. צעק לי בקול רם

Shout Me Loud מפרסם מאמרים מעמיקים על מגוון רחב של נושאים שקשורים לוורדפרס והרוויח כסף באמצעות בלוגים.

3. גרגיר

Themegrill מתמקד ברשימות Best Of. אם אתה מחפש יישומי פלאגין, ערכות נושא או כלי WordPress אחר, תוכל למצוא את המידע הדרוש לך כאן.

4. WinningWP

WinningWP אוסף רשימות של מיטב האתרים והכלים של וורדפרס בגומחות שונות. הם מפרסמים לפעמים מדריכים מפורטים על היבטים שונים של הפעלת אתר וורדפרס.

5. WPLeaders

WPLeaders מפרסם מגוון מדריכי וורדפרס עם דגש על רשימות Best Of.

6. BeginDot

BeginDot מפרסם מדריכי וורדפרס על מגוון נושאים תוך התמקדות בצד הטכני של הפעלת אתר וורדפרס.

ז. WP Crafter

WP Crafter מפרסם מדריכים מפורטות לכל מיני נושאים של וורדפרס, יחד עם סקירת המוצר מדי פעם או Best Of roundup.

8. WPKube

אתר חזק מאוד עם המון משאבים גדולים. מלבד תוכן הדגל שלהם (מקושר למטה), תוכלו למצוא גם הדרכות שונות על נושאים, תוספים ודרכים אחרות לשנות את אתר הוורדפרס שלכם..

9. DeveloperDrive

מבט טכני יותר על וורדפרס ויכולותיו. בקרו בהדרכות קוד כבדות ומספר מדריכים מעולים שסביבם גם טכנולוגיות אינטרנט אחרות, כמו CSS, PHP וכו ‘..

10. WPMU DEV

בלוג וורדפרס מלא במדריכים וטיפים, רבים מהם מופנים למתחילים. הם מלמדים כיצד להטביע את חותמכם במרחב העסקי של וורדפרס, וכן מציעים מדריכים מאוד מפורטים לגבי ההיבטים הטכניים של וורדפרס.

11. בלוג נושאים אלגנטי

בלוג וורדפרס מכוון יותר לאסטרטגיות שיווק שונות הקשורות לוורדפרס, כמו הגעה למספר מבקרים ספציפי, קבלת עוקבים במדיה החברתית או פיתוח מיומנויות ההופכות אותך לבלוגר יעיל יותר..

12. WP Tavern

בלוג וורדפרס המבוסס על הפעולות החדשות ביותר בעולם וורדפרס. דברים כמו מוצרים, ערכות נושא, תוספים ועוד. זה גם מביא לך מידע על קהילת וורדפרס, פגישות וראיונות.

13. WPLift

לאחר עיצוב יפהפה ומותאם אישית, עם מידע מובנה היטב, WPLift מעניק לך את כל המידע הדרוש לך בנושאים שונים הקשורים לוורדפרס. הוא מכסה את העדכונים האחרונים, התוספים, העיצובים ומשתף טיפים שמישים רבים.

14. WPBeginner

נוסד בשנת 2009 על ידי Syed Balkhi, זהו אחד הבלוגים המובילים למתחילים. אם אתה נאבק באתגר ספציפי שקשור לקידוד בוורדפרס, תוכל למצוא את התשובה שלך כאן.

15. WPExplorer

אם אתה מחפש מקור אמין לכל הדברים שקשורים לוורדפרס, זה אולי הבלוג בשבילך. הוא מתמקד בתוספים, ערכות נושא וכן הדרכות קוד כבדות כיצד לפתור בעיות ספציפיות בוורדפרס.

16. WPEka

בלוג וורדפרס זה משתף טיפים, מבצעים, מידע על תוספים, ערכות נושא של וורדפרס ומלמד אותך כיצד לבנות עסק משלך וורדפרס משלך. מלבד טיפים לשיווק, הם גם מכסים מגוון של סוגיות טכניות שונות.

17. ראש עיריית ה- WP

אחד מאתרי המשאב הוותיקים של וורדפרס, WP Mayor הוקם על ידי ז’אן גאליאה בשנת 2013 והוא מתמחה בתוספי וורדפרס, ערכות נושא, ביקורות, הדרכות, חדשות, הודעות דעה, וכן טיפים שונים לשיפור אתר וורדפרס שלך..

18. כוכבי WP

ייעוץ, טיפים ומדריכים להשגת תוצאות טובות יותר מאתר וורדפרס שלך. תוכלו למצוא מידע על תוספים, ערכות נושא, אירוח ועוד.

19. בלוג ManageWP

הקמת בלוג וורדפרס זה, שנוסד על ידי ולדימיר פרלבובץ ‘, למשתמשים והוא חולק ייעוץ בנושא ניהול, ניטור, גיבוי, פריסה, פרסום, כלי אבטחה ובעיות אחרות הקשורות לאתר..

20. JustWP

בלוג וורדפרס זה הוקם על ידי קראן צ’ופרה ומציע חדשות על נושאים, תוספים, אירוח, מבצעים וקטעי טקסט. יש להם קטגוריה נפרדת לגרפיקה, שם הם משתפים עצות פוטושופ, טפטים, תמונות, אייקונים, גופנים ועוד.

21. זירת וורדפרס

בלוג דינאמי למפתחי ומעצבי וורדפרס. הוא משתף מידע בנושאים שונים כמו: קידוד, נושאים, כלים, טיפים, טריקים, חדשות, שיווק ועוד.

22. טיפים לבלוג דלוקס

טראן נגוק טואן אנה הוא מחבר האתר (הוא היה מפתח אתרים כבר שמונה שנים) והוא חולק את הידע שלו עם העולם על ידי מתן טיפים והדרכות שקל לקרוא וליישם..

23. מועדון WPAll

בלוג שהושק לאחרונה ומטרתו להביא לכם מגוון גדול של משאבים. זה בא עם טיפים על כל נושא וורדפרס, החל משיעורי לימוד למתחילים ומסתיימים ב- SEO, מהירות, אבטחה, מסחר אלקטרוני, ביקורות, Roundups וכו ‘..

24. טום מקפרלין

זהו בלוג אישי של טום מקפרלין בו הוא מלמד על עולם הוורדפרס, נותן את נקודת המבט שלו על פיתוח וורדפרס מקצועי ומשתף טיפים אחרים בנושאים קשורים שונים..

25. BobWP

בוב דאן מתאר את עצמו כמורה, ראש פתוח, מאזין טוב ופריק של מדיה חברתית. באמצעות בלוג זה הוא רוצה להציע יד עוזרת למתחילים על ידי מתן משאבים כדי שתוכל ללמוד ולשלוט באתר שלך.

26. Tuts Plus

זהו בלוג מורכב, אוסף 18,780 הדרכות וכמעט 500 קורסים בווידיאו מאזורים רבים, רבים מהם מקהילת וורדפרס. תוכלו למצוא גם עדכונים, חדשות, סקרים והצעות הקשורות לוורדפרס.

27. יוסט

ג’וסט דה וולק הקים את האתר הזה לפני מספר שנים, וכעת הוא וצוותו המונה 16 אנשים נוספים בונים תוספים ומיטוב אתרים. זה אומר שהם הופכים אותם לשימושיים יותר, קלים יותר לניווט, מהירים ואמינים יותר. כמה מדריכים וטיפים שימושיים לשיווק ניתן למצוא כאן.

28. מומנט

במבט אינטראקטיבי, כמו אתר עיתונות, בלוג וורדפרס זה מציג הדרכות, מדריכים, חוות דעת, טיפים, חדשות, תכונות, ראיונות ו "קל" פוסטים, כולם מעולם הוורדפרס. אם אתה מתחיל, תוכל למצוא כאן עצות כיצד להרחיב את העסק שלך ולהפוך אותו למוצלח.

29. נקודת אתר

בלוג המוקדש למפתחי אתרים ומעצבי אתרים. יש קטע שקשור רק לוורדפרס ובו תוכלו למצוא את החדשות האחרונות, טיפים והדרכות, רובן למשתמשים מתקדמים.

30. אלמנטור

Elementor הוא אחד מבוני הדפים הטובים ביותר עבור WordPress ומארח את אחד הבלוגים הטובים ביותר בוורדפרס ברחבי העולם. הם כוללים ביקורות על כלים לבעלי עסקים, עצות כיצד לשלוט בשיווק ובניהול העסק שלך ועוד.

31. WP Smackdown

WP Smackdown מציע הדרכות טכניות מפורטות במגוון רחב של נושאים הקשורים לוורדפרס.

32. CatsWhoCode

ז’אן-בפטיסט יונג החל את הבלוג הזה ביוני 2008 והוא הקדיש אותו למי שיוצר ומתחזק אתרים (מפתחי אתרים, מעצבי אתרים, מנהלי אתרים וכו ‘). המטרה העיקרית של בלוג זה היא להפוך את פיתוח האינטרנט לקל ומהיר יותר, כך שתוכלו למצוא כאן כמה משאבים ומדריכים מעולים..

33. WP Doze

WP Doze הוא בלוג המתמקד בנושאים ותוספים – הוא מציע המון המלצות בתחום זה. הוא גם מספק חדשות, טיפים ומדריכים בנושאים רבים הקשורים לוורדפרס.

34. WPZoom

בלוג מכוון יותר לקידום נושאים ומוצרים שפותחו על ידי בעליו. אם אתה מעוניין בנושא זה, אתה יכול להסתכל באוסף שלהם, המכסה קטגוריות כמו עסקים, וידאו, מגזין, מסחר אלקטרוני וכן הלאה.

35. מעבדות קוזמוס

מטרתו העיקרית של אתר זה היא לספק פתרונות שונים למעצבים ומפתחים. הרמזים, הטיפים וההדרכות שהם מציגים טכניים יותר ומופנים יותר למשתמשים מתקדמים. עם זאת, תוכלו למצוא כאן עצות והצעות טובות.

36. דו”ח מאט

שילוב של בלוג וולוג. אתר זה אינטראקטיבי מאוד, כולל הדרכות, ראיונות עם אנשים מצליחים ומדריכים כיצד להרחיב את עסק WordPress שלך. מרבית הפוסטים הללו מכילים סרטונים של Matt’s. הוא דואג שאנשים ישארו מעורבים בתוכן שלו.

37. BloggingPro

במבט ראשון מקצועי, הבלוג הזה מעניק לציבור מאמרים מפורטים ומפורטים אודות החדשות האחרונות, תוספים, כלים, ערכות נושא, תמונות ומוצרים אחרים במרחב וורדפרס..

38. תוספי Foo

הצוות כאן מתמחה בבניית תוספים, אך הבלוג מלא בעצות וורדפרס ניתנות לפעולה, הן למתחילים והן למשתמשים מתקדמים הנוחים סביב קוד המקור..

39. IsItWP

רוב מה שתמצאו בבלוג זה הם עצות ומדריכי קידוד מעולים. זהו אתר קלאסי וטכני המוקדש למפתחי אתרים שרוצים לשפר את כישוריהם.

40. WP אחי

ניל מתיוס, הסופר, מכנה את עצמו "אוונגליסט" של וורדפרס, יצר את הבלוג הזה בשנת 2008 על מנת לעזור לאנשים אחרים להשתמש בקלות וליצור אתרים משלהם, וכדי לשמור עליהם מחוברים לעדכונים יומיומיים. יש הדרכות, עצות, טיפים והסברים לנושאים שונים של וורדפרס.

41. חניך WP

לאחר שמציגה תמונות משעשעות, בלוג וורדפרס זה מתייחס לחדשות האחרונות בוורדפרס, מציע לך הדרכות שימושיות, עדכונים ומנסה לתת דרך קלה וידידותית לחשוף את הטיפים כדי שהחדשים יוכלו ללמוד טוב יותר.

42. WebDevStudios

בלוג המכסה גם את הצד הטכני של הדברים וגם את ההיבטים האדמתיים של בניית אתרים. הם מפרסמים הדרכות, המלצות, מבצעים, אירועים וטיפים בנושא תוספים, נושאים, שירותים, אבטחה, קידום אתרים ועוד.

43. InstantShift

בלוג המוקדש למעצבי ומפתחי אתרים, בו תוכלו למצוא טיפים ומשאבים בהם תוכלו להשתמש בעת העבודה באתר וורדפרס שלכם.

44. מעצב האתר הראשון

אתר די קליט, בו תוכלו למצוא טיפים לקידוד, הדרכות ומדריכים לעיצוב אתרים ו- WordPress.

45. ביל אריקסון

ביל אריקסון יצר את הבלוג הזה כדי לעזור למשתמשים ולתת עצות למי שרוצה לבנות קריירה כמפתח WordPress. כאן תוכלו למצוא טיפים ומדריכים בנושא קידוד ויצירת אתרים.

46. יומן מנועי חיפוש

מלבד קידום אתרים, מנועי חיפוש, שיווק תוכן ומדיה חברתית, באתר זה יש גם קטע שלם המוקדש לוורדפרס. זה בלוג נהדר, בו תוכלו למצוא הדרכות מעניינות, חדשות, טיפים, עדכונים והצעות מהצד השיווקי של הדברים.

47. עיתונות מתכלת

ג’ף סטאר כתב את הבלוג הזה מאז 2005. הוא בעיקר מכסה WordPress, עיצוב אתרים, קוד ומציע לך הדרכות, טיפים וכלים שבהם אתה יכול להשתמש מייד..

48. WP101

נוצר על ידי שון הסקת, בלוג זה מספק הדרכות וידיאו, והוא מוקדש בעיקר לסטארט-אפים וחידושים שרוצים ליצור, לערוך ולנהל את תוכן האתר שלהם..

49. חובבי WP

בלוג זה מספק הדרכות, משאבים שימושיים, טיפים לתוספים, עצות למתחילים ודברים הקשורים לשיווק מקוון.

50. פולונד

פורסם על ידי פול אנדרווד, בלוג זה מספק לך הדרכות, טיפים, משאבים וקטעים מכל רחבי וורדפרס. פול כותב למפתחי אתרים והוא מתמקד בעיקר בפיתוח תוספים.

51. ThemeIsle

ThemeIsle הוא הבלוג האחר שלנו שכולו מספק תובנות מתחילות ומתקדמות על כל מה שקשור לוורדפרס, בין אם זה פיתוח, עיצוב, מדיה חברתית, שיווק או קהילה. בקיצור, כל מה שאדם וורדפרס צריך לעסק פורח.

52. CodeinWP

CodeinWP (זה אנחנו!) הוא אתר שבו צוות מפתחים יוצר נושאים מעולים עבור לקוחותיהם (סוכנויות, עסקים ופרילנסרים). אתה מעצב, הם מקודדים! בבלוג תוכלו למצוא הדרכות, טיפים, המלצות נושא, אינפוגרפיקה, כמו גם עצות טכניות אם אתם מתעסקים בקידוד..

  • כיצד להתחיל בלוג מצליח
  • אירוח וורדפרס הזול הטוב ביותר: 10 אפשרויות עבור פחות מ- $ 3.95 לחודש

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector