15 מספריות רכיבי ממשק המשתמש של Vue המעניינים ביותר לשנת 2020

ספריות רכיבי ממשק UI מעניינים


"מדוע לטרוח עם ספריות רכיבי ממשק המשתמש של Vue?" ובכן, Vue, או Vue.js, היא ספריית JavaScript פופולרית בה תוכלו להשתמש כדי ליצור יישומים דינמיים בקצה הקדמי. מאז ראשיתו הצנועה בשנת 2014, היא צברה תאוצה בשנתיים האחרונות. Vue התגלה כמתחרה העיקרי ב- Angular and React, ואחת הסיבות לפופולריות של Vue היא הרחב שימוש ברכיבים, המקלים על התפתחות הרבה יותר קל.

בפוסט הזה, אנו מכסים כמה מספריות רכיבי ממשק המשתמש של Vue המעניינים ביותר שעליך לבדוק קודם. הם בהחלט יועילו אם יש לך יישום Vue בעבודות!

1. ערכת חומר Vue

ערכת חומר vue

ערכת חומר Vue היא קיצור דרך נהדר בו תוכלו להשתמש בכדי להאיץ את תהליך העיצוב / פיתוח שלכם בעת בניית אתרים או אפליקציות אינטרנט חדשות. נדרש ידע בסיסי ב- JavaScript, Vuejs ו- Vue Router, אך פרט לכך, החבילה די קלה לתפיסה, ויפה.

ישנם 60 רכיבים בעבודת יד כחלק מהערכה, שני תוספים מותאמים אישית ושלושה דפי דוגמה.

2. Vuetify

דף הבית של Vuetify

Vuetify הוא מסגרת מעל Vue, המאפשרת לך ליצור רכיבי ממשק משתמש נקיים, סמנטיים לשימוש חוזר. זה עובד עם Vue’s Server Side Rendering (SSR).

מה שהופך את Vuetify לבחירה מעניינת בין ספריות הרכיבים הטובים ביותר של ה- Vue UI היא הזמינות של פיגומים מוכנים לקוד – בצורה של תבניות vue-cli שהוכנו מראש. זה עוזר לך להתחיל במהירות. ל- Vuetify יש גם קהילה טובה ועדכונים שוטפים.

3. בופי

בופי

בופי היא ספריית רכיבי ממשק משתמש קלים המבוססת על Vue ו- בולמה, מסגרת CSS. המסגרת הזו, למרות שהיא מצורפת לבולמה, פחותה מ- 100 KB.

אם אתה מרגיש בנוח עם SASS, אתה תרגיש שאתה בבית איתו קווי הדמיון של Buefy עם SASS. עם זאת, בעוד Buefy מספק רשימה מוכנה של רכיבים לשימוש ביישום למתחילים, יתכן שתמצא את זה לא מספיק אם עובדים על פרויקט גדול.

4. חומר Vue

חומר Vue

Vue Material היא ספריה הניתנת להרחבה המעוצבת עם מפרטי העיצוב האחרונים של גוגל. הספרייה מכילה רכיבים שימושיים כדי להקל על תהליך ייצור פגזי אפליקציות מורכבים.

עם הורדות של מעל 1.7 מיליון, היא מציעה ספרייה קלה לבניית אפליקציות שמתאימות לכל מסך. ספריית Vue Material תואמת לדפדפני אינטרנט מודרניים ו- API שלה ידידותי למתחילים, מה שהופך אותה למושלמת עבור רשימת 2020 שלנו.

5. UI דגים

ממשק דגים

UI של דגים הוא ערכת כלים ספריית רכיבי ממשק המשתמש של Vue קלה, עם תמיכה ב- webpack ו- ES2015.

בזמן הכתיבה היו לפרויקט זה רק חמישה תורמים. עם זאת, הייתה פעילות מסוימת במהלך החודש האחרון, מה שמרמז שהיא עדיין פעילה. אתה יכול לעבור ל תיעוד הפרויקט לנסות את זה!

6. קוואזר

קוואזר

קווסר הוא מסגרת חזיתית המבוססת על Vue. עליך לשקול את זה אם אתה מתכנן לעבוד על יישומי אינטרנט וניידים מגיבים. זוהי מסגרת מן המניין התומכת בתכונות כמו צמצום ומטמון – בנוסף לרכיבים למסגרת שלך. החל ממאי 2020 זה נגמר 14.6k כוכבים ב- GitHub.

קוואזר הוא אולי הנרחב ביותר מכל ספריות הרכיב של ממשק ה- Vue שכיסינו כאן. יש לו תיעוד מעמיק ויישום חזק, מקצה לקצה.

ז. ווקס

ווקס

Vux היא מסגרת המבוססת על WeUI של WeChat ו- webpack, מעל Vue. עם זאת, התיעוד הוא לרוב בסינית, עם תרגום מינימלי לאנגלית. Vux שמה דגש בעיקר על פיתוח מהיר של רכיבים ניידים ליישום שלך.

הנה הדגמה חיה של Vux, המפרטת את כל הרכיבים ואת העיבוד שלהם בדפדפן.

8. אלמנט

אלמנט

אלמנט הוא ספריית רכיבי ממשק משתמש באינטרנט שיש בה גם גרסאות הגיב ו זוויתי, בנוסף ל- Vue. ספריית רכיבים זו ממוקדת במיוחד ביישומי שולחן עבודה, מכיוון שמרכיביה אינם מגיבים.

גם לאלמנט יש תיעוד משמעותי בסינית, אף כי מסופקים תרגומים לספרדית ואנגלית. דוברי סינית שאינם ילידים צריכים לעבור תיעוד בינלאומי לפני השימוש באלמנט בפרויקטים שלהם.

9. ממשלת קין

תיעוד ממשק המשתמש של קין

ממשק ה- Ken, בניגוד לרוב ספריות רכיבי ממשק ה- Vue האחרים המוצגות במאמר זה, מתמקד באינטראקטיביות באמצעות JavaScript ולא ברכיבים חזותיים. ממשק המשתמש של קינן הוא בהשראת העיצוב החומרי של גוגל, ומגיע עם ממשק API קל לשימוש.

ממשק ה- Keen אינו חוזר על הצורך להשתמש בכל היישום שלך ויש לו כמה רכיבים שימושיים שניתן למקם אסטרטגית בכל מקום שצריך. מכאן שממשק המשתמש של Keen הוא בחירה טובה כאשר מוסיפים תכונות איטרטיביות ליישום קיים.

10. ממשק UI

ממשק UI

AT-UI היא עוד ספריית רכיבי ממשק משתמש של Vue עם דגש על יישומי שולחן עבודה.

AT-UI מספקים רכיבי ממשק משתמש שטוחים ליישומי האינטרנט שלך. ישנם 14 תורמים ולא הרבה תמיכה זמינה, אם כי תבנית מתנע ב- GitHub אתה יכול להשתמש.

11. ממשק משתמש

ממשק משתמש

ממשק משתמש Mint הוא ספריית רכיבי ממשק המשתמש של Vue הקלה המבוססת על מהדר JavaScript של Babel. הגודל הקטן של חבילה זו הופך אותה למתאימה לשימוש ביישומים ניידים. ממשק המשתמש של Mint מספק נושא דמוי iOS לרכיבי היישום שלך. הנה הדגמה של רכיבי ממשק ממשק ה- Mint.

ממשק המשתמש של מנטה כולל מעל 15,000 כוכבים ב- GitHub. הפיתוח במסגרת עדיין נמשך בעיצומו, עם התחייבויות חדשות לסניף המאסטר באמצע ינואר. עם זאת, מבט מהיר על גשש הגליונות ב- GitHub יגיד לכם כי ממשק המשתמש של המנטה חותר למפתחים סיניים יותר מכל..

12. VuePress

VuePress

VuePress הוא מחולל אתרים סטטי מבוסס על Vue. מסגרת זו משתמשת ב- webpack ליצירת דפי HTML סטטיים שניתנו מראש (מה דעתך על אתרי וורדפרס סטטיים?), מה שהופך את העיבוד מהיר משמעותית.

השימוש ב- VuePress פותח הרבה אפשרויות לפרויקט שלך אוטומציה של תהליך התיעוד שלך. קל להשתלב גם ביישום הקיים שלך. עם זאת, חסרון ניכר הוא שתמיכת קידום אתרים היא עדיין חדשה המסמך עדיין לא מתמקד בנושא זה.

13. Eagle.js

Eagle.js

Eagle.js הוא מסגרת ב- Vue המאפשרת למפתחים ליצור מצגת שקופיות ביישום אינטרנט. ישנם נושאים, אנימציות, ווידג’טים וסגנונות רבים לבחירה והתאמה אישית ב- Eagle.js.

למרות ש Eagle.js מספק מספר לא מבוטל של דוגמאות באתר ההדגמה, תיעוד הוא עדיין מינימלי. האלטרנטיבה הברורה ל Eagle.js היא Reveal.js, מסגרת JavaScript עצמאית למצגות שקופיות באינטרנט. עם זאת, Eagle.js מתגבר על הפגם הגדול ביותר עם Reveal.js – קשיחות מבנה המצגות.

14. Bootstrap-Vue

Bootstrap-Vue

Bootstrap-Vue מביא את הכוח של Bootstrap, ספריית CSS בשימוש נרחב, ל- Vue. זה מספק לך רכיבי ממשק המשתמש הזמינים ומערכת רשת, בנוסף הכל נייד-ראשוני ומענה. יתר על כן, רכיבי ספרייה זו תואמים להנחיות WAI-ARIA לגבי נגישות לאינטרנט. בהתמדה עם הפילוסופיה של Bootstrap ליצירת רכיבי ממשק משתמש במהירות, Bootstrap-Vue מאפשר למפתח להתחיל במהירות פרויקט.

ה התיעוד הוא נרחב ותמיכה קהילתית היא חזקה, מה שהופך את זה לאדם בטוח למישהו להתחיל איתו פרויקט.

15. ממשק המשתמש של iView

iView-UI

ממשק ה- iView הוא ספריה ב- Vue המספקת רכיבי ווידג’טים של ממשק המשתמש, עם דגש על עיצוב מסודר. ל- iView כלי ממשק שורת פקודה משלו (CLI), iView-cli, המספק כלי ויזואלי לפיגומי רכיבים וגירסה לא מקוונת של התיעוד. זה מתוחזק באופן פעיל, עם עדכונים שוטפים פתרון באגים והוספת תכונות.

אם אתה משתמש ב- iView בפרויקט שלך, הנה: ערכה למתחילים, מה שיעזור לך להתחיל בשימוש הבסיסי בספריה.

איזו ספריית רכיבי ממשק ה- Vue לבחור?

רשמנו כאן 15 ספריות רכיבי ממשק UU שמבצעות פונקציות שונות, אך מהן הכי טוב? ובכן, התשובה, כרגיל, היא "זה תלוי." אם אתה רוצה פיתרון שלם, כדאי לך לבחור קוואזר. מצד שני, אם אתם מחפשים פיתרון plug-and-play עבור הפרויקטים הקיימים שלכם, אולי תרצו להמשיך עם Vuetify או ממשלת קין.

באילו ספריות רכיבי ממשק ה- Vue אתה משתמש בפרויקטים שלך? הודע לנו בתגובות שלך למטה.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

  • תבניות לוח המחוונים לניהול זוויתי הטובות ביותר

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map