14 מהספריות והמסגרות הטובות ביותר ל- JavaScript לנסות בשנת 2020

ספריות ומסגרות JavaScript הטובות ביותר


בפוסט זה אנו בוחנים את מיטב ספריות ומסגרות ה- JavaScript לנסות בשנת 2020. מדוע? ובכן, כאשר JavaScript זמין בכל דפדפן האינטרנט, זה הופך אותו לשפת התכנות הנגישה ביותר של ימינו.

במהלך שנות ה- 2010 ספריות ומסגרות JavaScript הפכו לבחירות אמינות עבור מפתחים מקדימים.

עבור כל מסגרת שאנו חוקרים ברשימה של היום, אנו נודיע לך את הסיבה לפופולריות שלה, כיצד להתחיל עם המסגרת ולהעריך את הבשלות והתמיכה הקהילתית של המסגרת..

אם אתה מפתח חדש, הודעה זו צריכה להנחות אותך בבחירת המסגרות שתוכל להתחיל איתן.

בואו נתחיל את הרשימה:

(ללא סדר מסוים)

1. זוויתי

ספריות ומסגרות JavaScript הטובות ביותר: זוויתי

Angular היא אחת ממסגרות ה- JavaScript הבוגרות ביותר שקיימות כיום. גוגל הוציאה את הגרסא הראשונה שלה כ- AngularJS עוד בשנת 2010. שינוי גדול בפילוסופיה הגיע בשנת 2016 עם שחרורו של Angular 2, והמסגרת קיבלה את שמם של ה- Angular בלבד ב- Parlance משותף..

Angular מספק לך את היכולת לשלוט הן ברכיבי ממשק המשתמש והן בהתנהגויות. זוויתית מתייחסת לכל אלמנט DOM כאל רכיב. לאחר מכן תוכל לעקוב אחר או לקשר התנהגויות שונות לכל הוראות.

Angular הוא מסגרת מבוססת TypeScript, ולכן עקומת הלמידה תלולה. אתה צריך להשקיע זמן משמעותי כדי לשלוט ב- Angular, אם כי זה ייתן לך תגמולים בהמשך.

להלן מדריך יצירת האפליקציה הראשונה שלך עם Angular. אם לא השתמשת ב- TypeScript בעבר, הקדמה קצרה זו צריך להתחיל.

2. הגיב

ספריות ומסגרות JavaScript הטובות ביותר: הגיב

React הוא עוד מסגרת ליצירת ממשקי משתמש. מסגרת JavaScript זו התפתחה כפרויקט פנימי בפייסבוק עד ליציאתו הציבורית בשנת 2013. זהו פרויקט בוגר עם בסיס תורם משמעותי ותמיכה טובה ברשת.

React משמש בכל מוצרי האינטרנט והנייד של חברת האם – פייסבוק, WhatsApp ואינסטגרם. במהלך השנים האחרונות, React קיבלה הסכמה רחבה כמסגרת חזיתית ראשונה ליישומי אינטרנט.

בעוד שתכונות הליבה של React קלות יותר ללימוד בהשוואה ל- Angular, יתכן שתצטרך לעבור לספריות צד ג ‘לקבלת פונקציונליות מתקדמת. היכולת ליצור יישום עולם שלום בכמה שורות בלבד זה מה שהופך את React לכל כך פופולרי.

הנה מדריך ליצירת היישום הראשון שלך ב- React.

3. Vue

ספריות ומסגרות JavaScript הטובות ביותר: vue

Vue היא מסגרת JavaScript צעירה אך מרגשת שיצאה בשנת 2014 על ידי עובד גוגל לשעבר Evan You. צמיחה אדירה בשנתיים האחרונות חלה על עצמה בהשוואה לזווית ותגובה. כסימן לפופולריות הגוברת שלה, Vue חצה את זוויתי ותגובה במספר הכוכבים במאגר GitHub שלה.

Vue נותן לך פוטנציאל להתאמה אישית עצום בעת עיצוב יישום האינטרנט שלך. זה מקל על הלימוד ובונים במהירות דברים ב- Vue. אתה יכול להמשיך ללמוד תכונות מתקדמות של Vue כשאתה בונה רכיבים מורכבים יותר. למעשה, ההתאמה האישית של Vue מאפשרת מעבר קל מכל מסגרת אחרת.

להלן מדריך מתחילים עם Vue.

�� האם אתה עדיין לא בטוח אם עליך לבחור Angular, React או Vue לפרויקט הבא שלך? להלן המדריך שלנו שיעזור לך לבחור.

4. אורליה

ספריות ומסגרות JavaScript הטובות ביותר: אורליה

אורליה היא ספריית ממשק משתמש עם קוד פתוח שפותחה מתוך מחשבה על פשטות. זה שוחרר על ידי דורנדל אינק בערך באותה תקופה ש- Angular 2 יצאה. הקהילה שלה גדלה בשנים האחרונות, לכן אתה אמור להיות מסוגל למצוא עזרה באינטרנט למקרה שתתקל בכל מחסומים..

בשל הפשטות שלו, הוא מעודד אותך להיות יצירתי. הקוד ליצירת רכיב בודד באורליה דומה ל- VanillaJS, מה שמגביר את הערעור שלו בקרב המפתחים. התכונות המובנות שלה כמו ניתוב, כריכת נתונים עוצמתית ובדיקה מאפשרות לך ליצור אפליקציה חזיתית חזיתית. אורליה הניתנת להרחבה גבוהה ומשתלבת בקלות במסגרות צד ג ‘אחרות כמו React.

של אורליה הדרכה להפעלה מהירה מסביר כיצד לבנות יישום מטלה, והוא אמור להספיק בכדי להתחיל בעבודה עם המסגרת.

5. אמבר

גחלת

Ember, המכונה גם Ember.js, הוא מסגרת JavaScript מודרנית שמעודדת ליצור יישומי אינטרנט שאפתניים. זה בא עם "סוללות כלולות", המתייחס לפונקציונליות מסגרת קריטית מסוימת. בשל הפילוסופיה שלה, זה עובד כפתרון עצמאי ליצירת יישומי אינטרנט מורכבים.

Ember כולל גלימר, מנוע טיוח מהיר של DOM. זה מאפשר לך להעביר אלמנטים של DOM מתבנית. ל- Ember שכבת נתונים נפרדת, ניתוב וסביבת בדיקות מובנית. ל- Ember יש גם ממשק שורת פקודה, המאפשר לבצע פעולות כמו בנייה מחדש, טעינה אוטומטית של רכיבים, וביצוע בדיקות יחידות. יתר על כן, Ember מעניקה לך את היכולת להשתלב עם תוספות Ember קהילתיות באיכות גבוהה, כדי להוסיף פונקציונליות נוספת.

הנה מדריך ההתחלה המהירה ליצור רכיב בסיסי ב- Ember.

6. מוקה

מוקה

מוקה הוא מסגרת בדיקות עשירה בתכונות שנכתבה באתר Node.js. בעוד שמסגרות אחרות עשויות לספק מודולי בדיקה, מוקה מאפשרת לך לבדוק גם באופן אסינכרוני. בדיקות מוקה פועלות באופן סדרתי, המאפשר דיווח גמיש ומדויק של מדדים.

מוקה משתלב היטב עם ספריות קביעות JavaScript אחרות כמו צ’אי, שעושה מעבר מספריה אחרת בצורה חלקה. מסגרת בדיקה זו פועלת ברוב הדפדפנים המודרניים, עם אפשרות להתאים אישית בדיקות על סמך הדפדפן עליו נבדק.

הנה פשוט מדריך מתחילים עבור מוקה.

ז. ווביקס

webix

Webix היא ספריית JavaScript הכוללת רכיבי ממשק משתמש מוכנים לשימוש ווידג’טים. בשל תאימותו ל- HTML5, הוא אידיאלי לשימוש אם אתה יוצר יישום אינטרנט או נייד מבוסס HTML.

עליך לבחור מסגרת זו אם אתה זקוק לרכיבים מוכנים לשימוש. ניתן לחלק רכיבים אלה לחמש קטגוריות: נתונים (טבלאות נתונים, פילטרים), ניווט (תפריטים, רמזים), פריסה (אקורדיון, לוח מחוונים), הדמיה (תרשימים) וקופצים. יתר על כן, Webix מפריד בין שכבות הוויזואליות והנתונים, המסייעות בפיתוח ובבדיקה מודולריים. Webix משתלב היטב גם עם מסגרת MVC אם אתם מפתחים יישום אינטרנט מורכב. הנה רשימה מקיפה של יישומונים תחת Webix.

רישיון תמידי בסיסי של Webix הוא מחיר 449 דולר לפרויקט יחיד ומפתח יחיד. יישומונים מורכבים כמו צירים, לוחות קאנבן וגיליונות אלקטרוניים עולים מחיר נוסף.

8. גטסבי

גטסבי

Gatsby, המכונה גם GatsbyJS, היא מסגרת מבוססת-React בחינם וקוד פתוח ליצירת אתרים ויישומים סטטיים מהירים. אתר סטטי הוא קבוצה של דפי HTML מקושרים המציגים את אותו תוכן לכל הצופים ברציפות. הם לא מתחברים למסד נתונים כדי למשוך נתונים חדשים על פי בקשה.

גטסבי הוא מחולל אתרים סטטי של כל אחד. זה מאפשר לך להגדיר את התוכן באתר שלך, את ניתובו וקישורו, ומושך נתונים ממגוון מקורות נתונים כדי לבנות את האתר הסטטי שלך לפי דרישה. למרות שגטסבי חדש למדי, הפופולריות שלו הובילה לצמיחה משמעותית בקהילה. למשל, הנה רשימה של ערכות נושא של גטסבי מתוחזק על ידי הקהילה.

הנה מדריך להתחלה מהירה עבור גטסבי.

�� אם תרצה לדעת איך גטסבי משווה לוורדפרס, הנה ההחלטה שלנו בנושא.

9. בבל

בבל

בבל היא מהדר JavaScript, וכנראה אחת הספריות הטובות ביותר של JavaScript ללא ספק. האם רצית שכתיבת קוד בגרסאות JavaScript הייתה קלה יותר? האנשים בבל היו מוטרדים מאותו סוגיה ומצאו פיתרון בצורה של בבל.

בבל הוא למעשה מהדר. זה לוקח קוד שנכתב בתקן JavaScript אחד וממיר אותו לתקן אחר. כך, בנוסף, כדי לעזור לכם להרכיב ES6 ל- VanillaJS, Babel יכולה גם לעזור בהמרת קוד JavaScript ישן לגרסאות חדשות. בבל מסתמך על קבצי תצורה מפורטות כדי להשיג את ההדרכה, כך שהוא עשוי להציג עקומת למידה תלולה למתחילים.

הנה מדריך להתחלה מהירה עבור Babel, שעוזר לך להכיר את ההגדרות וההגדרות מראש.

10. ESLint

אשל

ESLint הוא מצמיד JavaScript לחיבור, המסייע לך למצוא ולתקן בעיות בקוד JavaScript שלך. כלי זה מנתח את הקוד באופן סטטי כדי למצוא בו בעיות ולהדגיש סוגיות אפשריות. ESLint יכול להיות משויך לעורך הטקסטים שלך או מובנה בתוך צנרת השילוב הרציפה שלך (CI) לבדיקת קוד חדש כשהוא נדחף לייצור.

אתה יכול להגדיר את התצורה של ESLint להפעלת בדיקות בקוד JavaScript שלך, להוסיף כללים חדשים יחד עם הכללים המובנים של ESLint להתאמה אישית של בדיקות על פי דרישות הארגון שלך. באפשרותך גם להגדיר את הכלי לתיקון שגיאות באופן שגרתי בכדי להביא ליעילות בתהליך הפיתוח הכולל שלך.

אם אתה משתמש בעורך טקסט מבוסס GUI, עליך להתקין תוסף לשילוב הבדיקות בסביבת הקידוד שלך בזמן אמת. להלן התוסף ESLint לטקסט Sublime ו- Atom. זה מדריך להתחלה מהירה עוזר לך להתקין ESLint בשרת, שיכול לשמש כמבשר לשילוב עם מערכת build כמו גאלפ או נהמה.

11. D3.js

d3

D3.js, או פשוט D3, היא ספריית JavaScript להמחשת נתונים על ידי מניפולציה של אלמנטים ב- DOM של HTML. D3 בת כמעט עשור מאז יציאתה לראשונה, והיא הפכה להיות ספריית הדמיית JavaScript החזקה ביותר.

ספרייה זו מאפשרת לך לאסוף נתונים מתבניות נתונים שונות וממקורות נתונים. לאחר מכן D3 משתמש באלמנטים כדי ליצור גרף בסיסי, או להשתמש באלמנט SVG כדי להביא מורכבות. זה מעודד גישה מודולרית בכך שהוא מאפשר למפתח להשתמש בקוד חוזר. אתה יכול להוסיף אינטראקטיביות גם לתרשימים שלך.

להלן הדרכה ליצור תרשים עמודות ב- D3 למתחילים.

12. להתגלח

להתגלח

Shave הוא כלי JavaScript קל משקל שמגזור טקסט כדי להתאים לאלמנט HTML5 DOM. זה מסתיר באופן זמני את שאר הטקסט באלמנט מוסתר, שתוכל להציג אחר כך במידת הצורך. זהו רק תוסף של 1.5 קילוגרם, ללא תלות שמבצעת משימה ספציפית.

כדי להשתמש בפונקציונליות של הגילוח, ספק בורר HTML DOM וגובה מקסימלי אליו. זה משתלב היטב עם תוספים אחרים שעשויים להיות בעלי תכונות גיזום מתקדמות יותר. היתרון בשימוש בשייב הוא היכולת להפוך במהירות מספר גדול של אלמנטים יחד.

הנה א הדגמת CodePen של שייב, המדגים את הזמן הנדרש לקצץ 50 אלמנטים.

13. Webpack

webpack

Webpack הוא כלי JavaScript מודרני המשמש כקבוצת מודולים סטטיים. זה בעצם מקבץ את הנכסים והמשאבים של היישום שלך, ובכך שומר על הקוד שלך נקי. לאחר מכן הוא יכול לטעון את אותם הנכסים לאחר צמצום אותם, כך שיסייע לך לחסוך זמן טעינה.

כלי זה מנתח את תלות היישום שלך כדי ליצור גרף תלות פנימי. תרשים תלות זה ממפה את כל הנכס שהפרויקט שלך תלוי בו כדי ליצור חבילות עבור גרסאות שונות של היישום שלך. הנה א מתחילים מדריך ל Webpack.

14. LitElement

LitElement היא עוד ספריית JavaScript שפותחה על ידי גוגל כדי לאפשר למפתחים ליצור אתרים פשוטים בצורה חלקה. זה התחיל כ ספריית פולימר, ועכשיו צמח להיות פרויקט חדש. מטרת LitElement היא לאפשר למפתחים ליצור רכיבי אינטרנט מהירים וקלים לשימוש חוזר.

כל אלמנט אינטרנט שאתה יוצר באמצעות LitElement עוקב אחר תקני רכיבי רשת. מכאן שהרכיבים שלך ישתלבו בקלות גם עם כל מסגרת אחרת. LitElement מאפשרת לך להתאים אישית גם את האלמנטים. רכיבי האינטרנט של LitElement עובדים עם כל דפדפני האינטרנט הגדולים.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

  • תבניות לוח המחוונים לניהול זוויתי הטובות ביותר

מחשבות אחרונות על ספריות JavaScript הטובות ביותר

בפוסט זה חקרנו את מיטב ספריות ומסגרות ה- JavaScript שתוכלו לנסות בשנת 2020.

דיברנו לראשונה על ספריות JavaScript הטובות ביותר בהן תוכלו להשתמש בכדי ליצור יישומים מקדימים מלאים. בשלב הבא, בדקנו ספריות שונות המספקות רכיבי אינטרנט לשימוש חוזר מוכנים לשימוש כדי לסייע בפיתוח מהיר. לבסוף עברנו לכלים ולתוספים שפותרים בעיות ספציפיות עבור מפתחים – כמו חבילות, ויזואליזציה, ניפוי באגים וקומפילציה..

מהי ספריית JavaScript המועדפת עליך? אל תהסס לשתף בתגובות שלהלן.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map