12 מהעלונים הטכניים הטובים ביותר להירשם בשנת 2020

12 מהעלונים הטכניים הטובים ביותר להירשם בשנת 2020

12 מהעלונים הטכניים הטובים ביותר להירשם בשנת 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

עלוני טק הטובים ביותר


מחפש את עלוני הטכנולוגיה הטובים ביותר להירשם בשנת 2020? קצב ההתפתחות הטכנולוגית יכול להקשות מאוד על עדכניות (כמו גם זמן רב). זרוק את הכמויות האדירות של תוכן נהדר שמופק מדי יום, ואתה יכול באמת להיאבק כדי להתעדכן בכל. זו הסיבה שהניוזלטר שאוצר עושה קאמבק והוא כל כך פופולרי עכשיו!

הרעיון עצמו די פשוט – עלוני אוצרים הם רק מיילים המכילים מבחר של תוכן פופולרי, מעניין או ראוי לציון. רבים מהניוזלטרים הטובים ביותר שיש בחוץ יעזרו לכם להפריד בין החיטה למוץ ובנוסף יחסכו לכם כמה שעות יקרות (קיצוץ מיידית של זמן החיפוש והסריקה).

עם זאת זכור, ריכזנו עבורכם את הרשימה הבאה של 12 עלוני הטכנולוגיה הטובים ביותר (ועלוני עלוני תרבות באינטרנט). הנושאים הנדונים בהם נעים בין A.I. ועד מות הבלוגים (שוב!).

חלק מהניוזלטרים מספקים סיכומים, ואילו אחרים מעמיקים בנושאים מסוימים.

דוגמה בולטת אף מוציאה אותך מחוץ לבועת העמק כדי לראות מה קורה בתחום הטכנולוגי באזורים פחות מיוצגים בעולם.

בואו לבדוק אותם (אין סדר מיוחד):

עלוני הטכנולוגיה הטובים ביותר לבדוק ב- 2020

1. Bizarro Devs

bizzarodevs

מחפש להישאר מגניב בלי לעשות יותר מדי עבודה קשה? עלון ה- Bizarro Devs הוא התשובה. אוצר עם התעניינות בתרבות אינטרנט וורדפרס. כל נקודת העלון היא למצוא את הקישורים המגניבים ביותר (ולעיתים) המעוררים שיעזרו לכם לרמות את דרכם לצינון.

החיוניים: חופשי. מתפרסם מדי שבוע. תוכלו למצוא רשימה של קישורים מדהימים שהוחמצו על ידי אוהבי הטכנולוגיה הבוחנים, או שעומדים להתפוצץ.

אוצר הצוות ב- ThemeIsle (כולל אותי). אנו צוללים לעומק האוקיינוסים העצומים של האינטרנט כדי למצוא קישורים מגניבים. אין נושא שלא נגיע בו מ- crypt crypt Doge הדמיות נתונים של שניות אינטרנט (אם תגיע לסוף הדמיית הדוא”ל תרוויח מדליה). עלון זה יעזור לכם להשיג את התגובות המרפות ביותר במשרד שלכם.

2. ההורדה

ההורדה

מפתיע ככל שנדמה, תחום הטכנולוגיה מאוכלס בהרבה יותר מבלוגים של וורדפרס בנושא הורות, או מדיה חברתית, או ביטקוין. למרבה המזל, ההורדה מסקירת הטכנולוגיה של MIT יכולה לספק תובנה אדירה על עולם הטכנולוגיה המתעורר. קו התג פשוטו כמשמעו "מה קורה בטכנולוגיה המתעוררת?"

החיוניים: חופשי. מועבר מדי יום. כולל סיכום של יישום טכנולוגיות מתפתחות בטבע.

אוצר על ידי צוות ה- MIT Technology Review החדשני כדי לספק מידע עדכני על עולם הטכנולוגיה המתעוררת. כתוצאה מכך תקבלו סיפורים שונים לאלו המופיעים באתר עם קישורים מהאקדמיה וכלי חדשות.

אם תרצה להיות בקצה הדימום של הטכנולוגיה, זה העלון הטוב ביותר שאתה יכול למצוא. זה מבטיח לתת לך את "מה קורה בטכנולוגיה המתעוררת."

3. הטדיום

טדיום

הטדיום הוא הידיעון הראשון ברשימה זו הממתח גם את הרעיון של אצר וטכנולוגיה. זה לא מספק סיכום של קישורים מרחבי הרשת, אלא במקום זאת מוצא סיפור עלום וצלול עמוק לתוכו. הסיפורים מתרכזים סביב האינטרנט והתרבות הדיגיטלית, אך הם רואים מבט ארוך יותר עם מאמרים בנושא מחסניות NES ו ריקבון דיסק.

החיוניים: חופשי. הועבר פעמיים בשבוע. מבט מעמיק על סיפור אחד ולא על אוסף קישורים.

אוצר ארני סמית ‘רשמית מ- בלוג קצר ליצור תיעוד של סיפורים מעניינים שהולכים לאיבוד במפולת המידע. ארני הוא ארכיאולוג של תרבות אינטרנט עם יכולת להעלות סיפורים שאולי ישכחו. יש גם מאמר נהדר בנושא ירידת הבלוגים (התראת ספוילר: אומרים שבלוגים מתים … שוב).

4. התצוגה האקספוננציאלית

השקפה מעריכית

אחד נוסף ברשימת הידיעונים הטכניים הטובים ביותר שלנו, ה- Exponential View הוא עלון אצר המתמקד במיוחד בטכנולוגיות מעריכיות. כתוצאה מכך, תוכלו למצוא כאן המון מידע על העתיד וכיצד הוא מעוצב. בעקבות פורמט אצור סטנדרטי עם רשימות קישורים שנשלחו מאוניברסיטאות וכן מכוני חדשות, הוא מציג תקציר כדי להקל על הכל. בנוסף יש אימוג’ים.

החיוניות: גרסאות בחינם ובתשלום. שבועי. אתם תמצאו מידע על טכנולוגיות המתחלפות במשחקים מהעתיד הקרוב, אך גם את הסיפורים הטובים ביותר מעולמות A.I., cryptocurrency ומדיה עתידיים, כדי להזכיר כמה.

אוצר על ידי עזאם אזהר ממערכת העיתון Harvard Business Review. משקיע בסטארט-אפים טכניים עם עניין מיוחד ב- A.I. זה בא עם צד נחמד של הומור, ואחד הקטעים האהובים עלי הוא "פרצופים קצרים שייראו חכמים במסיבות ארוחת ערב."

5. העלון של בנדיקט

בנדיקט

למרות שאמוג’ים אינם החלק החשוב ביותר בעלון, הם מוסיפים בכל זאת קצת נוצץ. בעלון זה כולל גם את המגע האישי של בן אוונס ממשרד התמ”ת אנדריסון הורוביץ. יתר על כן, זהו העלון הטכני המצוטט ביותר שמבצע את הסבבים.

החיוניים: חופשי. שבועי (בימי ראשון). אוסף נהדר של מקורות חדשות ומאמרים בבלוגים שבן מצא אותם מעניינים.

אוצר בן אוונס. ראשית, יש לו דגש די חזק על טכנולוגיה ושינויים מתעוררים, אך הוא נשאר רחב מבחינת הנושאים. סיכום גדול של הדברים הטובים ביותר שתקראו על טק ממדיה חברתית וכלה בחומר iOS.

6. wpMail.me

עלוני הטכנולוגיה הטובים ביותר # 1: wpmail

כלול כאן מהסיבה הפשוטה שאנו אנשי WordPress בלב. עם זאת בחשבון, אנו מציגים את wpMail.me כעל הטענה בעלון הוורדפרס הטוב ביותר שקיים כרגע.

החיוניים: חופשי. נמסר מדי שבוע. כולל סיכום של חדשות ומאמרים חשובים של וורדפרס.

אוצר על ידי Cozmoslabs כדי לספק עיכול שבועי בוורדפרס חד-פעמי. עושה מה שכתוב על הפח ועוד. מלבד חדשות ומאמרים, ישנם קטעים נהדרים בנושאים, הדרכות הטובות ביותר, וסיכום מקסימום פודקאסטים מעניינים וסרטונים המרחפים ברחבי וורדפרס.

חובה לחובבי וורדפרס.

ז. גילוי צפוף

גילויי צפיפות

עלוני הטכנולוגיה הטובים ביותר נוטים להיות בעלי שמות חכמים. אבל זה לא רק שם … המידע שנמצא ב- עלון גילוי צפוף הוא רחב מאוד עבור עלון יחיד. אני נהנה במיוחד מההיבט הוויזואלי של עלון זה עם הקטע הייעודי שלו מבחינה אסתטית.

החיוניים: חופשי. שבועי. עם שילוב של אתרים מגניבים דרך כלים מדהימים לכלי בית, יש כאן משהו לכולם.

אוצר על ידי סניף קאי ממלבורן וברלין. עלון זה מביא בכל שבוע מאמרים מעניינים לצד ציוצים ותכניות GIF של השבוע. יש גם חלון ראווה של כלים, מוצרים וספרים מגניבים בכל גיליון.

8. TLDR

TLDR הוא עלון טק עם סיפורים מעניינים במנות קטנות
זהו עלון חיוני לאוהבי הטכנולוגיה. יתר על כן, זה אחד מהעלונים החדשים ביותר בתחום הטכנולוגי שנמצא ברשימת החובה שלי. לא רק שקל לקרוא את הידיעון, אלא הוא משולב ברשימה מדהימה של חדשות, כלים וקישורי טכנולוגיה מתקדמים. כל הקישורים מגיעים עם TLDR כאשר אתה פשוט עסוק מדי לקריאות ארוכות.

החיוניים: חופשי. יום יומי. רשימה רחבה של קישורים מסטארטאפים לכלים ופרודוקטיביות. "בגודל בייט" גרסאות של הסיפורים החשובים ביותר בכדי להשאיר את עצמך.

נהדר אם אתה מחפש דרך מהירה לעקוב אחר כל החדשות היומיומיות מבלי להסתבך. יש להקים כל עלון יומי כזה מכיוון שהוא נותן לך את תמצית ההתפתחויות האחרונות מבלי להקריב יותר מדי פרטים.

9. ייבא AI

ייבא AI

A.I. ניתן לטעון כי הנושא הטכנולוגי המתעורר דומיננטי נכון לעכשיו, ולכן מסיבה זו יש לנו עלון נוסף עם A.I. פוקוס. הסיבה לכך היא שכולנו יודעים ש השליטים הבאים של כדור הארץ יהיו A.I. אז הירשמו לזה ותישארו לקראת המשחק.

החיוניים: חופשי. שבועי. עם כל המחקרים, הפטפטים והחדשות האחרונים בענף.

אוצר ג’ק קלארק רשמית מ- ZDNet, The Register, ובלומברג (כעת הסתיים ב- OpenAI של House of Elon).

10. Sidebar.io

סרגל הצד

אחד הדברים שאנו מצפים ממניפי העלונים הטכניים הטובים ביותר הוא לעזור לנו למצוא דברים חדשים ומגניבים לשחק איתם, וכאן נכנס לתמונה Sidebar.io. מעצבי אתרים לא הצליחו למצוא עלון טוב יותר או תמציתי יותר. למרות שיכול להיות קישור מדי פעם מחוץ למוקד העיקרי, עלון זה מעניין בעיקר עבור מעצבי ממשק משתמש, CSSers, typographers וכן הלאה.

החיוניים: חופשי. יום יומי. רק חמישה מהקישורים הטובים ביותר בנושא עיצוב אתרים.

אוצר על ידי סשה גרייף בעזרת משתמשים. אני אוהב את העובדה שאתה יכול בקלות לשלוח קישורים לתמורה. תאהבו שזה קצר – Sidebar.io כולל רק חמישה קישורים ליום. כתוצאה מכך זהו עלון נחמד עם גישה נהדרת ממרכז המשתמש. תוכלו למצוא אפליקציות חדשות, מאמרים ומשאבים מגניבים בנושא עיצוב ממשק משתמש, טיפוגרפיה, CSS, מחקר משתמשים וכל שאר היבטי העיצוב..

11. מאסטר WP

masterwp

עלון מיוחד מאוד מיוחד הנוגע לכל הדברים בוורדפרס. Master WP התחיל בשנת 2017 והוא הוציא עד כה רק כ 50- גיליונות. המתיחה הזו … חובבי וורדפרס צריכים לקפוץ על זה בכדי להישאר עדכניים אך גם כדי לקבל תובנות מחוץ לבועה של וורדפרס.

החיוניים: חופשי. שבועי. חמישה קישורים עם תקציר של האוצרים.

אוצרו על ידי אנשי וורדפרס אלכס דנינג ובן גילבנקס. כל גיליון מספק תקציר הדוק ומסודר של חמישה קישורים. אני אוהב את תקציר הכתבה כי זה משלים את העצלנות שלי. אני מרגיש שעדיין יצא לי לטעום ממשהו נהדר. לא רק שתקבלו את החדשות הגדולות ביותר של וורדפרס, אלא תקבלו סיפורים על אפליקציות חדשות, אתרים חדשים ועוד. כמות מדהימה של מגוון בחמישה קישורים בלבד.

12. עמקים אחרים

מחלליות

זהו אחד מהעלונים העדכניים ביותר בתחום הטכנולוגי שמרחיב את אופקיך במובנים רבים. עמקים אחרים עוסקים בכל העולם שמחוץ לעמק הסיליקון, בו עסקים יזמיים מדהימים ופרויקטים יצירתיים משגשגים למרות שלא היו באור הזרקורים.

החיוניים: חופשי. שבועי. סיפורים מעולים שנתמכים על ידי קישורים.

אוצר על ידי אנג’אלי ראמאצ’נדרן לרשימת קישורים עם תמציות מפורטות להמחשת סצנת הטק המתפתחת מחוץ למערכת האקולוגית הרגילה. התמקדות רבה בהודו וביבשת אסיה, אך מכילה גם סיפורי חדשנות מכל אפריקה ואירופה. באופן דומה, יש לזה גם דגש מדהים על נשים בתחום הטכנולוגי.

אז זו הרשימה שלי עם עלוני הטכנולוגיה הטובים ביותר שניתן יהיה להירשם אליהם בשנת 2020. הם די מכסים כל היבט של תחום הטכנולוגיה, ועדיין נותנים לכם הרבה זמן לקפה נוסף..

התגעגעתי לכל מה שאתה אוהב? אנא זרוק שמות וקישורים בתגובות כדי שאוכל לבדוק אותם.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector