היסודות של WordPress SEO למעצבים: כיצד לשפר את תיק העבודות שלך

זהו פוסט אורח של דרגאן ניקוליץ ‘.


מיטוב אתרים הוא לא רק דבר טכני בלבד. אתה יכול לעשות את כל התיוגים, לעשות את התיאורים המטאיים שלך, מחקר מילות מפתח ודברים שימושיים אחרים שאנחנו הולכים לגעת בהם קצת יותר לעומק במאמר, אבל זה אומר כל כך הרבה יותר אם זה יהיה נתמך על ידי תוכן.
האתר שלך לא אמור להיקרא על ידי מכונות. הם נמצאים כאן רק כדי לסייע בהעברת מידע וידע בין הבלוג או תיק הוורדפרס שלכם למבקרים שלכם. ביצוע כל ההנחיות לקידום אתרים לאופטימיזציה של תיק העבודות שלך חייב להיות מלווה בתוכן. תוכן מושך ויזואלי, אינפורמטיבי, קוהרנטי ונכון מבחינה סמנטית.

דגש על אפקט מרבי

עוד לפני שתתחיל ליצור את התוכן עבור אתר האינטרנט שלך, הדבר העיקרי שעליך להמשיך לחשוב עליו הוא קורא היעד שלך:

מי שרוצה לדעת על מה אתה הולך לכתוב?

אם אתה מתכנן להשיק את הרעיון שלך, אתה חייב לחשוב שיש לך מה לחלוק עם העולם. התוכן צריך להיות מכוון למדגם די צר ומסוים של אנשים.
אתה צריך לדמיין במה ואתה כמבצע היחיד עליו. ומטה, יושב באולם צופה יחיד. החומר שאתה עומד לבצע חייב להיות מרוכז לחלוטין באותו אדם. תפיסה זהה תקפה לאתר. יצירה של תוכן מגוון והטרוגני מדי באתר שלך תהיה בעלת יחס המרה ירוד ולא תהיה השפעה כה גדולה על העסק שלך.

ערעור חזותי להפוך אותו לממשי

יש לדמיין את עיצוב תוכן האינטרנט שלך כעטיפה מפתה שתאפשר את תשומת ליבם של המבקרים לתוכן שלך. עם זאת, זהו רגע מאוד מסובך, מכיוון שהעטיפה צריכה להכיל גרעין טעים וקל לעיכול.
בזבוז על עיצוב ברמה גבוהה לא ייקח אותך לשום מקום אם התוכן עצמו אינו רלוונטי. על הגבול בין עולם העיצוב שלך לתחום ה- SEO שוכנים שלך:

 • פרויקטים,
 • תמונות,
 • תוכן וידאו,
 • תבניות,
 • חקר מקרה.

ובין התוכן החובה, אתה בהחלט צריך טקסט, תמונות, סרטונים מעוררי השראה ומדריכים.

מרתק עיניים נעשה נכון

כשמדובר במראה החזותי של תיק העבודות שלך, חשוב להיות מתונים ושנונים עם תמונות. האפשרות הטובה והיחידה כאן היא פרסום תמונות משלך. תמונות גנריות או תמונות שאתה קונה באתרי מניות נראות כאילו אתה בוגד.
תמונות מקוריות הקשורות לתחום העניין שלך יראו למבקרים שהתוכן שלך נובע מהמוטיבציה הפנימית שלך. למרות היותו חלק מהנישה הטכנולוגית, ניתן לבחון באופן חלקי את עניין האטרקטיביות החזותית של אתר באמצעות משקפיים אומנותיים.
הזמנת תוכן טקסטואלי וגינותיות חזותית מעוררת עין, מתאימים להתאמה מושלמת ביצירת זהות חזותית שובה לב.
כעת, כשאתם יודעים למה אנשים נמשכים, עליכם לבצע אופטימיזציה לאותם אלמנטים חזותיים וטקסטים למנועי חיפוש.

תמונות וקידום אתרים

דפי אינטרנט משותפים לרוב דרך אתרים חברתיים. לעתים קרובות משתמשים בתמונות כרטיסי טוויטר ובתוך גרף פתוח בפייסבוק ושימוש בתוסף SEO של WordPress לקביעת פרמטרים אלה לאתר שלך יבטיח שיעורי קליקים טובים יותר.
על מנת שהתמונות והתמונות שלך ידברו בצורה ברורה למנועי חיפוש, עליך להשתמש ב:

 • שמות קבצים תיאוריים,
 • תגי alt,
 • תגי כותר תיאורים,
 • כותרות תיאוריות.

מילת הקסם כאן היא "תיאור". זו הדרך היחידה שמנועי חיפוש יודעים על מה הם מסתכלים.
מעולם לא התקשיתי להקדיש כמה דקות נוספות לביצוע נכון, כיוון ששמתי לב לאתרים שמקבלים את תשומת ליבי, מקבלים אותו גם מגוגל..
הרובוטים בוודאי ישימו לב לשמות קבצים ותגי alt, ותגיות הכותרות והכיתובים יובילו את תשומת ליבם של המבקרים. תראה תוצאות, תאמינו לי.

טכניות

כן, תגלה שגודל הקובץ חשוב וכי הוא משפיע ישירות על מהירות האתר שלך. אבל, לאחר "אופטימיזציה יתר" תמונות לא ייראו נחמדות מנקודת מבטם של המבקרים, לכן עבור מעצבים העוסקים בוורדפרס אני מציע לך כבה את דחיסת התמונה האוטומטית.
כשמדובר ביישור, אני לא צריך לספר לך על זה. כל מעצב וחנון שימושיות יודע שתמונות לא צריכות לשבור יישור טקסט.
תיק העבודות שלך יהיה כבד בתמונות, אז אתה יכול וצריך לכלול את המדיה שלך במפת ה- XML ​​שלך. התוסף של וורדפרס ל- SEO של Yoast עושה זאת בצורה יפה. אפילו עבור תמונות שנמצאות בסוגי הפוסטים והתיקים המותאמים אישית שלך.

פרויקטים, תיקים ו- SEO

מנועי חיפוש משתכללים להבין על מה אתה מסתכל, אך הם עדיין הולכים לאיבוד בתרגום. המתרגם האוניברסלי קרא סכמה הוא זה שכל מנועי החיפוש מבינים.
CreativeWork מאת סכמה זה דבר נחמד להוסיף לתיקים שלך ולעזור למנועי חיפוש בהבנה מה היתרונות שאתה יכול לספק לאנשים. הם מודים לך שעזרת להם. תקבל תגבור תנועה נחמד ושיעורי קליקים טובים יותר לאחר שתיישם אותו.
סכמה ו- פירורי לחם RDF יופיע בדפי התוצאות של מנוע החיפוש ויבטיח נראות וחוויית משתמש טובה יותר באתר וורדפרס שלך.
אתה יכול גם לנסות להשתמש שירות Professional מאת סכמה, שהיא תת קבוצה של אוצר המילים העסקי המקומי, למקרה שתרצה לבצע אופטימיזציה של האתר שלך גם באופן מקומי.

תוכן, מילות מפתח ו- SEO

מנועי חיפוש לא יתרגשו להבחין במראה חוזר לעיתים קרובות של מילות המפתח שלך לאורך כל הדף, אך לעיתים זה בלתי נמנע ואסור לחשוב על זה יותר מדי. בדיוק כמו שאסור לחשוב יותר מדי על מילות מפתח בעת הפקת תוכן עבור תיק העבודות או המקרים של המעצב שלך.
הדרך המתונה ביותר להשתמש בהם היא בכמה משפטים שנבחרו וכותרות. כמו כן, כל מעצב חכם צריך לדעת שדף הבית הוא מרכז ה- SEO של עבודתם, אז וודאו שיש לכם שם מספיק טקסט שמסביר לכולם מהם השירותים שלכם.
דף זה צריך לתת מבוא תמציתי אך בולט לאתר שלך ולשירותים שאתה מספק. מתן כותרת לכל עמוד בודד, כמו גם תיאור קצר, יהפכו את האתר כולו לתחרותי ובולט יותר. המיתוג שלך, שיכול להיות שמך או שם הסוכנות שלך, מגיע בסוף תגי הכותרת שלך.
מה שמשתמשים יראו כשמנוע חיפוש מצביע על האתר שלכם הוא תג התיאור. תיאור זה אמור להיות הדובדבן הטקסטואלי בראש אתר האינטרנט שלך. זה ינצח את משתמשי האינטרנט הרואים אותו בבואם לאתר שלך ויהיו עדים לתוכן הייחודי שלך ופותח את הראש.

לסכם

קידום אתרים בוורדפרס למעצבים וסוכנויות יצירה יכול להיות שונה במקצת, מכיוון שאתה צריך להתמקד בתכנים חזותיים יותר מאשר בטקסט שלך. קידום אתרים בעמוד עבור רכיבי אינטרנט אלה בהחלט יסייע לתיק העבודות שלך לקבל פרסום באמצעות מנועי חיפוש. אז תבינו אותם נכון:

 • השתמש תמיד בתגי Alt ו- תיאורי שמות קבצים כדי להפוך את מנוע החיפוש לתמונות שלך לידידותי.
 • השתמש תמיד בכותרות ותיאורים תיאוריים כדי להפוך את התמונות שלך לידידותיות למשתמש.
 • השתמש בתמונות וסרטונים רלוונטיים כדי להתאים לתיאורי הפרוייקט שלך.
 • השתמש באיכות התמונה הטובה ביותר.
 • הטמיע כרטיסי גרף וטוויטר פתוחים באמצעות תוסף SEO של וורדפרס.
 • השתמש במפות Sitemap של תמונה (מפת האתר של XML שנוצר על ידי תוסף SEO של WordPress).
 • השתמש בפירורי לחם RDF ובאוצר המילים Schema.org למאמרים, תיקי עבודות ועבודות יצירה אחרות שלך.

דאגה לפרטים האלה מובטחת שתקבע מרחק מסוים בינך לבין חבריך למעצבי וורדפרס, אך זכור כי הכושר החזותי של האתר שלך ואיכות התוכן הוא זה שיגרום לאנשים להעסיק אותך בפועל.

על הסופר: דראגן ניקוליק הוא קופירייטר ובלוגר של וורדפרס להשכרה נלהב מסטארט-אפים ומינימליזם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map