ספקי ה- SMTP הטובים ביותר בהשוואה – Amazon SES vs Sendinblue לעומת SendGrid vs Mandrill

ספקי ה- SMTP הטובים ביותר בהשוואה – Amazon SES vs Sendinblue לעומת SendGrid vs Mandrill

ספקי ה- SMTP הטובים ביותר בהשוואה – Amazon SES vs Sendinblue לעומת SendGrid vs Mandrill
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

האם אתה משתמש בדוא”ל כאחד מחתיכות הפאזל באסטרטגיה העסקית המקוונת הכוללת שלך? אם התשובה היא כן, והיא ככל הנראה כן, עליכם לבדוק מה כמה מספקי SMTP הטובים ביותר יכולים לעשות עבורכם – וזה גם מבחינת מתן כלים חדשים להקל על המשימות הקיימות שלכם, כמו גם חושף אפשרויות חדשות לחלוטין.


אבל לפני שניגשים לזה, בואו נתחיל בהתחלה:

אם לומר זאת בפשטות, מסירת הדוא”ל אינה בעיה … עד שתצטרך לשלוח הרבה ממנה.

כשאתה חושב על זה, כאתר WordPress המתחיל, אינך זקוק לשירות משלוחים הקשור בדוא”ל. אתה יכול פשוט להשתמש ב- MailPoet (נכון?), ולשלוח את כל הדוא”ל שלך אין שום בעיה. ובכן, כן, זה נכון מבחינה טכנית, אבל זה אולי לא הפיתרון המותאם ביותר.

ספקי ה- SMTP הטובים ביותר: אמזון SES נגד Sendinblue לעומת SendGrid vs Mandrill

ספקי שירותי ה- SMTP הטובים ביותר בהשוואה במאמר זה הם:

 1. Sendinblue (www.sendinblue.com)
 2. אמזון SES (aws.amazon.com/ses/)
 3. SendGrid (sendgrid.com)
 4. Mandrill (mandrill.com)

אמזון SES
Sendinblue
SendGrid
מנדריל

אבל לפני שנכנס לזה, בואו לענות על כמה שאלות מכריעות שלעתים קרובות צצות בנושא שרתי SMTP.

הבעיה עם שליחת דוא”ל, סיכמה

הדבר הראשון שעלינו לעשות כאן הוא להבחין בין שני סוגים עיקריים של אימיילים שאתר או שירות אינטרנט יכולים לשלוח לקהל שלו: דוא”ל בתפוצה רחבה ו דוא”ל עסקאות.

 • הראשון הוא מה שמכונה באופן קלאסי שיווק בדוא”ל. זה המקום בו אתה יוצר קמפיין דוא”ל רגיל ויש לשלוח אותו אליו נמענים מרובים (רשימת המנויים שלך) בבת אחת.
 • זה האחרון שאתה שולח אליו נמענים פרטיים – מדובר בתקשורת ישירה אחד על אחד – בהתבסס על הפעולה או חוסר המעשה של אותו נמען. פחות או יותר, זה המקבל שמפעיל את הדוא”ל להישלח לכיוונם.

כל הדבר השני הזה – דוא”ל עסקה – הנושא של היום.

דוא”ל טרנזקציוני הוא לרוב הסוג החשוב ביותר של תקשורת מבוססת דוא”ל בין עסק / אתר לקהל או לקהל הלקוחות שלהם. סיפור קצר ארוך, אם יש לך כלי, או אפליקציה, או אתר, או פלאגין, או שירות אינטרנט וכו ‘, ואתה רוצה שהדבר הזה יוכל לתקשר עם המשתמשים שלך באופן אוטומטי על בסיס טריגרים ספציפיים ואז זה קורה כאשר דוא”ל עסקה מתרחש.

בתרחיש זה אינך לוחץ על אף אחד "שלח" כפתור ביד. במקום זאת, האלגוריתם של הכלי מחליט מתי לשלוח דוא”ל. כמו שהשם מרמז, הדוא”ל נשלח כאשר קורה עסקה וצריך לקבל הודעה על האדם על כך. הודעות דוא”ל אלה רלוונטיות רק לנמען מסוים ולעיתים קרובות מאוד מותאמות אישית. חשבו דברים כמו:

 • דוא”ל ליצירת חשבונות – "מיילים בברכה"
 • הזמנת דוא”ל אישור הזמנה, קבלות רכישה, דוא”ל נטישת עגלת קניות וכל מיני הודעות הקשורות לעגלה
 • הודעות הקשורות לפעילות חשבון משתמש (כמו תזכורות לסיסמאות)
 • התראות על מוצר, התראות על חשבון משתמש וכו ‘.
 • "מישהו הגיב לתגובה שלך" -מיילים וכו ‘.

דוא”ל עסקה, בהגדרה, נוגע לנושאים חשובים הקשורים לעסקה, כך שאתה באמת רוצה שהנמענים שלך יעבירו את אלה בלי להיכשל, ומהר!

וכי המסירות, או לעיתים היעדרן, לעיתים קרובות מתחילות הבעיות. אם אתה רק מתחיל עם תקשורת ישירה בדוא”ל, אתה עלול להתפתות לעשות אחד משני דברים:

אלטרנטיבות לא מומלצות לשירותים המוצעים על ידי כמה משרתי ה- SMTP הטובים ביותר:

 • האפשרות הראשונה היא שליחת הודעות דרך שרת האינטרנט שלך ישירות. ניתן לעשות זאת באמצעות, למשל, פונקציית הדואר () של PHP, או פונקציות דומות בטכנולוגיות אחרות. עם זאת, אתה יכול להיתקל כאן בבעיות מסוימות בתחום ההספקה. במיוחד אם אתה נמצא בשרת אינטרנט משותף, ייתכן כי ה- IP של השרת כבר מופיע ברשימות שחורות של ספאם, מה שימנע מהודעות הדוא”ל שלך באופן מיידי מייד. בנוסף, תגלה שכל מארח אינטרנט מגביל את מספר האימיילים שאתה רשאי לשלוח לפני שאתה מסתבך. הנה משאב מגניב בעניין זה נערך על ידי החבר’ה שמאחורי MailPoet.
 • האלטרנטיבה השנייה היא Gmail SMTP. אני יודע שזו לא הגדרה חזקה במיוחד, אך Gmail עדיין מאפשרת לך לשלוח עד 500 אימיילים ביום, ואם אתה באמת רוצה, תוכל לשלב אותה באתר שלך (WordPress כלול) או באפליקציה דרך הגדרות SMTP סטנדרטיות. . היתרון כאן הוא בכך שאתה שולח את הדואר שלך משרתי Gmail, וזה אמור להיות טוב יותר למסירה. אבל עדיין לא מושלם.

הדבר מסתכם בכך העובדה הפשוטה שמעל נפח מסוים הטיפול באימייל בעצמכם הופך להיות בלתי סביר למדי.

אז כאן נכנסים לשחק ספקי השירות והשירותים הטובים ביותר של SMTP כדי לחסוך לנו כאב ראש רב ופשוט לאפשר לנו לדאוג לדוא”ל שלנו.

"אני לא יכול פשוט להשתמש ב- Mailchimp?" – אתה שואל

ובכן, כן, אתם יכולים. אבל גם לא.

דוב איתי:

ראשית, Mailchimp הוא די יקר … משהו שדיברנו עליו כשאנחנו עוברים על האלטרנטיבות הזולות יותר של Mailchimp. שנית, הוא אינו תומך כברירת מחדל בדוא”ל טרנזקציות.

השימוש ב- Mailchimp רגיל עובד נהדר עבור מסעות פרסום בדוא”ל בכמויות גדולות. אבל אם אתה רוצה לשלוח דוא”ל בודד לנמען בודד, ולהפעיל אותו בהתבסס על הפעולה (או חוסר הפעולה של האדם), זה לא יהיה שימושי במיוחד. אינך יכול לבצע אוטומציה של דבר כזה, כשלעצמו, באמצעות Mailchimp ברירת מחדל.

עם זאת, אתה יכול להשתמש בתוסף ל- Mailchimp, דבר שנקרא בעבר Mandrill.

עוד בימינו, שלא היה לפני זמן רב, מנדריל הייתה ככל הנראה הפיתרון המובחר מבין מיטב ספקי שירותי ה- SMTP שם. אך לאחר שנרכשה על ידי מיילצ’ימפ, המחירים עלו ונתח גדול מבסיס המשתמשים לשעבר של מנדיל החליט לעבור לפתרונות אלטרנטיביים. אבל יותר מזה תוך דקה בלבד.

עם כל הנאמר, בואו ניכנס לחברות הבודדות ונדבר על מה שטוב ורע בהן.

סיבוב 1: תמחור לעומת כמה דוא”ל אתה יכול לשלוח

נתחיל ככל הנראה בפרט מספר 1 שכולם רוצים לדעת ביחס לספק ה- SMTP הטוב ביותר בשוק: התמחור וכיצד הוא קשור למספר הדוא”ל שאתה רשאי לשלוח..

התמחור הטוב ביותר של ספקי SMTP

אמזון SES
Sendinblue
SendGrid
מנדריל
חינם: עד 62,000 מיילים בחודש, אך תנאים מיוחדים חלים כאן. אתה יכול לנצל את הרמה החינמית רק אם אתה משתמש ב- EC2 של אמזון "כשאתה מתקשר לאמזון SES ממופע אמזון EC2 ישירות או דרך AWS Elastic Beanstalk."חינם: עד 9,000 מיילים בחודש. מוגבל ל -300 מיילים ליום.ניסיון חינם: בתוקף למשך 30 יום, במהלכו תוכלו לשלוח עד 40,000 דוא”ל. ואז שלח 100 ליום בחינם, לנצח.ניסיון חינם: 2,000 קרדיטים בחינם (שולחים) בדוא”ל בסך הכל. לאחר שהם נעלמים, אתה צריך לשדרג לחשבון Mailchimp בתשלום ולהתחיל לרכוש נקודות זכות נוספות של Mandrill כדי להמשיך לשלוח דוא”ל..
0.10 דולר לאלף דוא”ל + 0.12 $ לכל GB של קבצים מצורפים שנשלחו.
1 דולר לכל 10,000 מיילים
25.00 דולר לחודש: עד 40,000 אימיילים בחודש.
6.25 דולר לכל 10,000 מיילים
14.95 דולר לחודש: עד 40,000 אימיילים בחודש.
3.73 דולר לכל 10,000 מיילים
40 דולר לחודש: עד 25,000 מיילים.
16 דולר לכל 10,000 מיילים
39 דולר לחודש: עד 60,000 מיילים.
6.50 דולר לכל 10,000 מיילים
29.95 דולר לחודש: עד 100,000 אימיילים.
2.99 דולר לכל 10,000 מיילים
60 דולר לחודש: עד 50,000 מיילים.
12 דולר לכל 10,000 מיילים
66 דולר לחודש: עד 120,000 מיילים.
5.50 דולר לכל 10,000 מיילים
79.95 דולר לחודש: עד 180,000 מיילים.
4.44 דולר לכל 10,000 מיילים
80 דולר לחודש: עד 75,000 מיילים.
10.67 דולר לכל 10,000 מיילים
מספר בלתי מוגבל של אנשי קשר המאוחסנים בכל התוכניות.אתה יכול לאחסן עד 2,000 אנשי קשר ללא עמלות נוספות. לאחר מכן, כל 10,000 אנשי קשר חדשים הם + $ 10 לחודש.כל הרמות שלעיל חושבו על ידי על סמך מודל התמחור המסובך ללא צורך של מנדריאל, נוסף עליו להלן. כמו כן, החברות החודשית העיקרית של Mailchimp נכללה בתמחור שלמעלה.
אמזון SES Sendinblue SendGrid מנדריל

ברור שיש פיל בחדר. או ליתר דיוק שני פילים. נתחיל עם הראשון:

המחירים של אמזון הם הרבה מתחת למה שכולם גובים, כך שהם נראים כאופציה הטובה ביותר ברשימה במבט ראשון. עם זאת, אמזון SES הוא פיתרון בעצמות חשופות באמת. כלומר, זה פשוט מאפשר לך לשלוח מיילים דרך ה- API או ה- SMTP של אמזון, וזה פחות או יותר.

אנו נדון בתכונות הספציפיות אשר כל אחד מאותם ספקי SMTP הטובים ביותר מציעים, אך לעת עתה, בואו נזכור כי אמזון לא נותנת לך שום ניתוח, תבניות, דוחות, או כל כלי מועיל אחר, למעט רק האפשרות הגולמית לשלוח מיילים. אתה פחות או יותר לבד כאן.

אז מבחינת מחיר אמזון אכן יכולה להיות הפיתרון המושלם לעסקים שפועלים באמת בקנה מידה ושולחים מיליוני מיילים מדי חודש. בתרחיש כזה, למרות שהם צריכים להשקיע במנגנונים המותאמים אישית שלהם לסטטיסטיקה או תכונות קשורות אחרות, בסופו של יום, החיסכון שהם מקבלים בהתבסס על נפח הדואר האלקטרוני שהם שולחים, עדיין עושה את הכל כדאי. עם זאת, עבור מרבית העסקים או אתרי וורדפרס, עבודה עם אמזון יכולה להיות די קשה להתמודד. זול, אבל קשה.

מסיבה זו, אני לא ממליץ להסתכל על מחיר רק כשאני בוחר את בחירתך. זה תמיד ביחס של זמן ומאמץ הדרושים כדי להגדיר הכל לעומת העלות הסופית. במילים אחרות, כנראה שתהיה לך טוב יותר עם פיתרון קצת יותר יקר, אבל כזה שמטפל עבורך בכל ההרמה הכבדה הטכנית והקשה.

לבסוף, על מנדריל. ראשית, מנדריל היא כעת תוסף ל- Mailchimp. משמעות הדבר עבורכם היא שכדי להשתמש במנדריל, עליכם תחילה להיות לקוח משלם של Mailchimp’s. התוכנית הזולה ביותר היא 20 $ לחודש. לאחר מכן עליך להוסיף את עלות המנדריל על גבי זה.

IMO, התמחור של מנדריל מסובך בעיקר כדי להסתיר כמה יקר להשתמש בשירות. למקרה שאתה לא יודע, מה שאתה קונה עם Mandrill לא ממש "דוא”ל שולח" כמוך עם אמזון וספקי ה- SMTP האחרים. עם מנדריל אתה קונה א "חסום" מתוך 25,000 מיילים. המחירים במחירים משתנים מ 20 $ לחסימה ל 10 $ לחסום.

 • אם אתה מתכנן לשלוח, נגיד, דוא”ל של 100 אלף דולר, אתה צריך 4 חסימות במחיר של 20 $ לחלק, כך ש- $ 80 בסך הכל + מחיר המינוי של Mailchimp.
 • אבל אם אתה רוצה לשלוח דוא”ל של 1 מיליון דולר, אתה צריך 40 חסימות במחיר של 18 $ לחלק, וזה שוב 720 $, חבר ה- Mailchimp שלך.

וכפי שאתה יכול לראות, המחירים לכל "נשלחו דוא”ל של 10k" גם לא כל כך מושך. התוכנית ברמת הכניסה גבוהה כמו $ 16 לכל דוא”ל של 10 אלף דולר, וזה פחות ממה שמציעים כל השאר.

לבסוף, זכור כי המחירים המוצגים לעיל נועדו להפצה בדוא”ל בלבד. הם לא כוללים דברים כמו IPs ייעודיים, למשל, שאתה עלול להידרש לקנות בנפרד על סמך גודל פעולת הדואר האלקטרוני שלך..

רק כדי לתת לך מושג לגבי התמחור, Sendinblue גובה 12 דולר לחודש עבור IP ייעודי, בעוד SendGrid כולל בחינם תוכניות מעל 79.95 $ לחודש (כתובות IP נוספות ב 20 $ לחודש). באמזון, כתובות IP ייעודיות הן 24.95 $ לחודש.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • 5 מספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר עבור WordPress לעומת 2020
 • 6 ספקי אירוח שרתים ייעודיים הטובים ביותר בהשוואה – משתלמים & עוצמתי
 • 6 מספקי אירוח הדוא”ל הטובים ביותר בהשוואה לשנת 2020 ✉️

סיבוב 2: מדרגיות

מדרגיות היא אחד היתרונות העיקריים של טיפול בדוא”ל שלך על ידי ספק SMTP חיצוני. אם אתה משתמש בתשתית דוא”ל משלך – ניהול שרתים משלך – יכולת המדרגיות הופכת להיות קשה מאוד. אם אי פעם תרצה, נניח, להכפיל את נפח המיילים שלך, זה עשוי להיות הכפלה גם בתשתית השרת שלך.

עם זאת, ספק SMTP חיצוני אין בעיה כזו. שירותים אלה מסוגלים להתמודד עם כל הנפח שאתה זורק עליהם, או ליתר דיוק בכל אמצעי האחסון שאתה רוצה שהם יוכלו "לזרוק."

עם פתרונות כמו Amazon SES, אתה יכול להגדיל את הנפח שלך כמעט ללא הגבלת זמן, ובוודאי הרבה מעבר למה שכל עסק קטן או גודל בינוני יוכל אי פעם להזדקק לו באמצעות אימייל עסקי..

רוב הסיכויים שאם יש לך פעולה הדורשת יותר מ- 2M הודעות דוא”ל מדי חודש, אתה כבר יודע היטב מהם הצרכים הספציפיים שלך ואיזו חברה אתה רוצה לעבוד, אז בואו נתמקד במספרים הנמוכים מזה למטרה. מההשוואה הזו.

כל החברות המוצגות ברשימה זו מסוגלות לאפשר לך לשלוח למעלה מכתובות דוא”ל של 1 מיליון בכל חודש, והדבר היחיד שאתה צריך לדאוג לגביו ביחס לגודל החשבון שלך..

למרבה הצער, לא לכל אחד מספקי ה- SMTP הטובים ביותר כאן יש מודל תמחור ברור כמו זה של אמזון, כאשר הכפלת הנפח שלך בעצם פירושה הכפלת החשבון שלך.

אצל חברות מסוימות, ככל שהנפח שלך יגדל, ייתכן שתמצא שהעלויות שלך מרקיעות שחקים אפילו יותר מהר. להלן טבלת תמחור מתואמת שהערכתי בממוצע על פי התמחור הרשמי של כל חברה. באופן ספציפי, הנה כמה זה שולח דוא”ל 1M מדי חודש עם כל חברה:

ספק SMTP מתמחר עבור 1,000,000 מיילים שנשלחו

אמזון SES
Sendinblue
SendGrid
מנדריל
100 $ לכל 1 מיילים603 דולר לכל מיילים ב -1 מיליון דולר399.95 $ לכל מיילים ב -1 מיליון דולר740 $ לכל 1 מיילים

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה סבירה של אמזון SES, Sendinblue היא הנכונה. אמנם קצת יותר יקר, אבל זה יותר פיתרון עשיר בתכונות מאשר אמזון SES.

סיבוב 3: תכונות

כל אחד מאותם ספקי SMTP הטובים ביותר מציעים ממשקי API, המאפשרים לך לשלוח דוא”ל דרך האפליקציה שלך, כלי האינטרנט או כל פיסת תוכנה אחרת שאתה בונה. מלבד זאת, חלקם גם מספקים לך תכונות נוספות המאפשרות דברים כמו למשל לשלוח דוא”ל ישירות דרך הממשק של הספק עצמו, למשל. אבל יש הרבה יותר מתחת למכסה המנוע.

להלן סקירה כללית של כל אחד מספקי ה- SMTP הטובים ביותר בהשוואה זו:

אמזון SES

 • בעיקרון כל מה שאתה מקבל זה API ו- SMTP.
 • מספרים בסיסיים על מסירות מוצלחות, תלונות והודעות שהוקפצו או נדחו.

מנדריל

כדי אפילו להשתמש במנדריל מלכתחילה, עליכם להיות בחשבון Mailchimp בתשלום, כך שתקבלו את כל מה שזמין שם כחלק מהעסקה. הנה השלמה רשימת התכונות ב- Mailchimp. בנוסף לכל זה, מודול המנדריל נותן לך:

 • תשתית מסירה אופטימלית (למשל תשתית מופצת ברחבי העולם, דומיינים מרובים לחשבון ועוד).
 • תבניות אימייל (למרות שמנדריל היא חלק מ- Mailchimp כעת, הכלים שהיא מציעה בכל הקשור לעיצוב הדוא”ל שלך והתבניות אינן חזקות כמו)..
 • ניתוח מעמיק (יומן פעילויות שניתן לחפש, תיוג אוטומטי, אפשרויות מעקב בדוא”ל ועוד).
 • בדיקות מפוצלות ודוחות השוואה.
 • אפשרויות שליחה להתאמה אישית ותיוג לבן.

Sendinblue

 • אתה יכול לשלוח דוא”ל עסקאות ומסעות פרסום דוא”ל סטנדרטיים.
 • יש פאנל משתמשים שלם דרכו אתה יכול לשלוח דוא”ל באופן ידני.
 • יש תכונות אוטומציה לשיווק.
 • יש הודעות SMS.
 • גרור ושחרר תבניות דוא”ל.
 • נתונים סטטיסטיים טובים ודיווחים על ביצועי הדוא”ל שלך.
 • ייבא / ייצא תכונות לנתוני דוא”ל.
 • אחסן רשימות מנויים ופלח אותן ככל שתרצה.
 • Sendinblue מציעה גם הרבה תכונות צד מעניינות אחרות, למשל מודול הצ’אט החדש שלהם, למשל. זה חוסך ממך צורך לקבל את פונקציונליות הצ’אט מצד שלישי (אתה חוסך כסף).

SendGrid

 • ממשקי API התומכים ב- Node.js, Ruby, Python, Go, PHP, Java ו- C #.
 • סביבת שליחה מאובטחת (לדוגמה, אימות דו-גורמי בעת שליחה).
 • אתה יכול לשלוח דוא”ל עסקאות ומסעות פרסום דוא”ל סטנדרטיים.
 • בונה דוא”ל נחמד עם גרירה ושחרור, בתוספת תבניות הודעה.
 • תזמון, פילוח, בדיקת A / B ותכונות שיווק אחרות.
 • ניתוחים בזמן אמת, שליחת מדידה, שיעורי מסירה, ניתובים, דוחות דואר זבל, קליקים על קישור, פתיחה, ביטול הרשמה ועוד.

בסופו של יום, כשאתה בוחר בעצמך את ספק ה- SMTP הטוב ביותר, לפעמים ההטבות הנוספות עושות את ההבדל הגדול ביותר. למשל, כל שחקן ברשימה זו מסוגל לשלוח מספר עצום של מיילים ועם יכולת מסירה טובה. אך יחד עם זאת, רק מעטים מהם נותנים לך כלים טובים באמת לבניית תבניות דוא”ל, או נותנים לך סטטיסטיקות טובות ותכונות בדיקת A / B..

כל זה מוסיף לחוויית המשתמש הכוללת שלך ולסוג הדברים שאתה יכול לעשות עם הדוא”ל העסקי שלך (או דוא”ל שיווקי רגיל). לחלופין, אם נאמר זאת בדרך אחרת, אם הספק שלך רק נותן לך כלים לשלוח דוא”ל ותו לא, אז אתה צריך לעבור דרך הדלת עם תהליך ממוטב מאוד, תוכנית שיווק, ואסטרטגיה טובה הכוללת לגבי מה שאתה רוצה לעשות.

אך ככל שתקבלו מספק SMTP, תוכלו להתאים יותר בדרך וכך להפוך את מאמצי הדוא”ל שלכם ליעילים יותר בכללותם. תלוי במה שאתה צריך, שירות אחד עשוי להיות טוב יותר מהשני. כלל אצבע כללי הוא לנסות לעיין בתכונות הזמינות של כל אחת מהן, ולנסות להחליט איזה מהם אתם באמת אוהבים לעומת אילו חסרים כמה מספקי ה- SMTP הטובים ביותר. יתכן ותמצאו את השילוב המושלם של התכונות בצורה כזו. כמו כן, זכור כי אם אתה באמת מחמיץ תכונה נתונה מספק מסוים, לא סביר שהם יציגו את התכונה הזו בזמן הקרוב. עדיף לבחור במקרה כזה חלופה.

למשל, נהדר כמו אמזון SES, אתה יכול רק לשלוח דוא”ל דרכו. אין תבניות. אין סטטיסטיקות טובות. אין כלים שיווקיים. זאת אומרת, זו באמת הליגה הראשונה כשמדובר בשליחת דוא”ל אלה, אבל אתה לא מקבל שום דבר אחר מלבד זה.

ואני לא מדבר רק על דברים כמו ממשקי משתמש מורחבים או תבניות גרירה ושחרור. ספקי ה- SMTP האחרים כוללים לרוב גם כתובות IP ייעודיות, הרשאת SPF ו- DKIM (כדי להבהיר שהמיילים שלך לא זויפו – PDF לקריאה נוספת), מיפוי IP ועוד, שחלקם חשובים לצורך הערכת הדוא”ל שלך כנכונה.

אמנם אמזון SES מאפשרת לך לעשות זאת גם, אימות הדוא”ל שלך עם SPF ב- SES כמו גם הגדרת רשומות DKIM לא נעשה באופן אוטומטי.

כך זה עובד עם ספקי ה- SMTP האחרים:

ספקי SMTP הטובים ביותר – פרטי SPF ו- DKIM

Sendinblue
SendGrid
מנדריל
חתימות SPF ו- DKIM כללו ומנוהלות באמצעות שמות התחום של Sendinblue.SendGrid יכול לנהל את רשומות DKIM ו- SPF עבורך באופן אוטומטי. שניהם מחוץ לקופסה, בנוסף לאחר הוספת כתובות IP ייעודיות.רשומות SPF ו- DKIM מותאמות אישית הכלולות כברירת מחדל עבור כל החשבונות.
יש גם אפשרות לאפשר אותם בדומיין שלך.אתה יכול גם לשלוח את הדוא”ל שלך מכתובת IP פרטית או מאגר IP.

סיבוב 4: ביקורות משתמשים

הנה מה אנשים חושבים על כל ספקי ה- SMTP הטובים ביותר שמוצגים כאן:

אמזון SES

דירוג משתמש ממוצע: 4.2 / 5

ביקורות לדוגמה:

שיעור האספקה ​​גבוה יותר של SES של אמזון מכיוון שהיא מבטיחה שתוכן הדואר בטוח ולא יורט על ידי מסנני דואר זבל. […] מדרגיות היא סיבה נוספת שאני אוהבת לגבי אמזון SES.

תמיכת הלקוחות אינה טובה כלל וכלל. ניתוח מתקדם חסר ורק המעקב שאתה יכול לשמור עליו הוא מספר הודעות הדוא”ל שהועברו וחזרה.

Sendinblue

דירוג משתמש ממוצע: 4.0 / 5

ביקורות לדוגמה:

הכלי פשוט וקל ללמוד. יש לו כמה תכונות נהדרות כמו אוטומציה עם הדמיה בגרסה החינמית. […] דבר טוב נוסף הוא שאתה יכול לקבל דוא”ל עסקי וגם שיווקי באותו מקום.

המגבלה הגדולה ביותר היא היעדר בדיקות A / B, אם כי אתה יכול להתגבר על זה באמצעות שכפול קמפיינים.

SendGrid

דירוג משתמש ממוצע: 3.6 / 5

ביקורות לדוגמה:

זה קל לשילוב, ויש בו הרבה מסמכים כדי לחוות חידושים נהדרים.

אני מאוד אוהבת את הפשטות שמאחורי תצורת ה- Whilelabel והנתונים המפורטים המראים את עדכון פעילות הדוא”ל.

אני חושב שהתיעוד יכול להיות מעט מתוח לפעמים. נראה שיש להם טרמינולוגיה שונה לדברים שניתן היה להסביר הרבה יותר בקלות.

מנדריל

דירוג משתמש ממוצע: 4.3 / 5

ביקורות לדוגמה:

זרם חי של דוא”ל יוצא – נהדר לבדיקת תוכן. אפשרות לסנן במהירות נתונים סטטיסטיים לפי תבנית ותאריך. תגיות מעקב אוטומטיות לניתוח. תמיכת לקוחות מהירה למדי.

השילוב החדש של Mandrill כתכונה בחשבונות Mailchimp בתשלום ממש מקצץ בשימושיותו ככלי עצמאי..

סבב 5: שילוב וורדפרס

יש לכך שני צדדים:

ראשית, אם יש לך הגדרת וורדפרס בהתאמה אישית – כמו כלי אינטרנט הפועל בוורדפרס, או אתר מסחר אלקטרוני גדול, או כל דבר אחר שהוא ייחודי ואינו התקנת בלוג וורדפרס סטנדרטית – כנראה שתשלב הכל ידנית באמצעות API המסופק על ידי ה- SMTP שלך.

נראה כי כל ממשקי ה- API קלים ליצור אינטראקציה דומה עם כולם, וכולם מספקים שכבות עבור PHP וטכנולוגיות נפוצות אחרות. אז, נעשה ונעשה.

שנית, אם אתה פשוט רוצה להשתמש בספק SMTP נתון בצורה ישירה יותר – כמו להפעיל בעצמך דוא”ל או לשלוח אפילו עלון רגיל – אז אתה יכול לעשות זאת באמצעות כמה תוספי וורדפרס..

להלן ספקי ה- SMTP הטובים ביותר המופיעים ברשימה זו, שיש להם תוספים משלהם:


SendGrid SendGrid

מחבר / ים: SendGrid

גרסה נוכחית: 1.11.8

עודכן לאחרונה: 14 בפברואר 2018

sendgrid-email-del Delivery-simplified.1.11.8.zip


60% דירוגים


100,000 + התקנות


WP 4.6 + דורש


ניוזלטר, SMTP, שיווק בדוא ניוזלטר, SMTP, שיווק בדוא”ל והרשמת טפסים מאת Sendinblue

מחבר / ים: Sendinblue

גרסה נוכחית: 2.9.16

עודכן לאחרונה: 22 באפריל, 2020

mailin.zip


90% דירוגים


50,000 + התקנות


WP 4.4 + דורש

+ כמה תוספות עבור WooCommerce, טפסים של נינג’ה, טפסי כוח משיכה, ו הורדות דיגיטליות קלות.


שלח דוא שלח דוא”ל עם מנדריל

מחבר / ים: מילר מדיה (מאט מילר)

גרסה נוכחית: 1.2.9

עודכן לאחרונה: 30 באפריל 2020

send-mails-with-mandrill.1.2.9.zip


100% דירוגים


4,000 + התקנות


WP 3.0 + דורש

התוסף המקורי של Mandrill, wpMandrill, לא עודכן בארבע שנים, אך אתה יכול להשתמש בגרסת המזלג ששוחררה לפני זמן מה..

מלבד אלה, אתה יכול גם להשתמש ב- MailPoet. התוסף מאפשר לך לבחור מנגנון שליחה חלופי – כל מה שאתה צריך זה פרטי חיבור ה- SMTP שלך.


MailPoet - מיילים ועלוני עלונים בוורדפרס MailPoet – מיילים ועלוני עלונים בוורדפרס

מחבר / ים: MailPoet

גרסה נוכחית: 3.47.1

עודכן לאחרונה: 26 במאי 2020

mailpoet.3.47.1.zip


92% דירוגים


100,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

למעשה, זו אולי הדרך הפונקציונלית ביותר לעבוד עם SMTPs בוורדפרס כרגע.

מסקנה: מי זוכה בין מיטב ספקי ה- SMTP

בכל הכנות, אני לא יכול להצביע על ספק SMTP אחד, הטוב ביותר שזוכה בכל החזיתות. אין דבר כזה שאני חושש ממנו. עם זאת, אנו עדיין יכולים לצמצם דברים על סמך כמה מאפיינים ספציפיים החשובים ביותר מנקודת מבטך.

איפה אתה רואה את עצמך בספקטרום הבא:

 • המחיר הוא מה שחשוב! אני רוצה את הפיתרון הזול ביותר, אך גם אמין ביותר.
 • אכפת לי רק לשלוח מיילים. תכונות נוספות אינן חשובות.
 • אני איפשהו באמצע …
 • אני רוצה להשיג תכונות שיווק נהדרות ב- SMTP ובדוא”ל, אבל אני גם רוצה לשמור על דברים סבירים.
 • אני גם רוצה לנצל כמה כלים שיווקיים, עוזרים ותבניות המותאמים במיוחד.
 • אני רוצה להיות מסוגל לשלוח לא רק דוא”ל טרנזקציות, אלא גם קמפיינים אימייל סטנדרטיים.

לחץ כאן לחשיפת Sendinblue
SendGrid

 • יש לי יותר מדי כסף ואני צריך לבזבז אותו איפשהו.

לחץ כאן כדי לחשוף מנדריל

מה אתה חושב על ספקי ה- SMTP הטובים ביותר שבחרנו להציג בפוסט זה? האם ניסית מישהו מהם? אל תהסס לשתף את החוויות שלך בקטע התגובות למטה.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector