קביעת המיקום הטוב ביותר עבור סמלי המדיה החברתית שלך

כמה אתרים ביקרת בהם לחפש כפתורי מדיה חברתית ופשוט לא מצליחים למצוא אותם? ואז, זה לא רק עד שתגלול כל הדרך למטה לתחתית הדף שאתה רואה אותם שוכנים תחתונה. לפעמים, הם כל כך קטנטנים שהם עשויים אפילו לא להיות שם.


המדיה החברתית גדולה מדי וחשובה מכדי שיירשמה לתחתית האתרים של הלקוחות שלך. לחצני מדיה חברתית ראויים למיקום בולט איפשהו. זה לא חייב להיות בפניך, אבל זה בהחלט צריך להיות מושך את העין וקל למצוא אותו. בעיקרון, אם מבקר באתר אוהב את התוכן של הלקוח שלך ורוצה לעקוב אחריו בטוויטר או בפייסבוק, הם צריכים להיות מסוגלים לעשות זאת מבלי שיצטרכו לחפש אחר הסמלים או הקישורים..

עם זאת בחשבון, בואו נבלה קצת זמן היום בשיחות על כל סמלי המדיה החברתית, החל מהסוגים העומדים לרשות היכן שהם צריכים להופיע באתר וכלה בתעשייה של הלקוח שלכם שקשור בקבלת החלטות בנושא זה..

מדוע כפתורי מדיה חברתית חשובים?

כפתורי המדיה החברתית קיימים כבר זמן מה. בהתחלה, איש לא ידע איזה ערך הם יכולים להביא בדיוק, מלבד היותם תוספת נחמדה לעיצוב נקי. כיום אנו יודעים שנוכחותם של כפתורים כאלה גורמת להזכרות ושיתופים נוספים, והמספרים הם ממשיים. לדוגמא, עוד ב -2011, כך מדווח HubSpot שכוללת כפתור שיתוף בטוויטר הגדילה את טוויטר אזכורים פי שבע. זה ענקי!

אך לא להקדים את עצמנו, יחד עם זאת, יותר מדי לחצני מדיה חברתית נוטים להשפיע הפוך – הקטנת מספר המניות הכולל עקב שיתוק החלטות. רק כדי לתת לך דוגמא אחת, ניל פאטל מ- QuickSprout שיתף פעם אחת שכאשר הוסיף שני כפתורי מדיה חברתית חדשים ללינקדאין ולפינטרסט (בראש השלושה המקוריים – פייסבוק, טוויטר ו- Google+), הוא חווה ירידה במניות של 29 אחוזים.

אז עיצוב המראה החיצוני של מדיה חברתית של אתר אינטרנט, אם תרצו, זה הכל בפרטים הקטנים. מדובר במציאת האיזון הנכון בין כמה מהר האורח יכול להבחין בסמלים לעומת כמה קל לשתף מבלי שיצטרך לבחור מבין יותר מדי אפשרויות.

באיזו תדירות מבקרים משתמשים בהם?

ברור שהמטרה העיקרית שלנו עם כפתורי המדיה החברתית היא לא רק שהם יושבים איפשהו, אלא לשכנע את המבקרים להשתמש בהם ולשתף בכל מה שהם קוראים כרגע..

אז אנשים באמת לוחצים על כפתורי השיתוף האלה?

בקיצור, כן. אך התוצאות הספציפיות תלויות מאוד בגומחה ובסוג האתר בו הם מוצגים. באופן כללי, אנו יכולים לצפות כי 5 עד 40 אחוז מהציוצים לכל פריט תוכן נתון יגיע מכפתורי ציוץ המוצגים לצד התוכן עצמו..

גרף זה מאת ג’ושוע בנטון ממחיש את תוצאות המדיה החברתית מ- 37 אתרי חדשות:

חברתי 5

לצטט את המקור המקורי:

ציר ה- Y הוא האחוז מבין 1,000 הציוצים האחרונים שלדברי טוויטר נוצרו על ידי כפתור הציוץ. אז 16.3 אחוזים מהציוצים האלה ל- nytimes.com (הניו יורק טיימס) הגיעו מכפתור כזה, לעומת 20.2 אחוזים עבור wsj.com (וול סטריט ג’ורנל).

לכן. האם עלינו לאפשר צורה של לחצני מדיה חברתית באתרי הלקוחות שלנו? כן בהחלט.

סוגי סמלי מדיה חברתית

למעשה ישנם שני סוגים של סמלי מדיה חברתית זמינים כעת: קישורי פרופיל וכפתורי שיתוף.

קישורי פרופיל יכול ללבוש מספר צורות מכל סמל הרשת החברתית לאייקון בתוספת שם הרשת. אפילו ניתן ליצור אייקון מותאם אישית שישקף טוב יותר את מותג הלקוח. סוג האתר והחלל המוקצה לאייקונים חברתיים יקבעו איזו אפשרות היא המתאימה ביותר עבור מצבו של הלקוח שלכם. עם זאת, קישורים אלה מצביעים ישירות על פרופיל המדיה החברתית המדובר. זה מאפשר למבקרים באתר להתחבר ישירות ללקוחות שלכם ברשתות החברתיות השונות.

דוגמה לקישורי פרופיל:

חברתי 1

שתף כפתורים, מצד שני, אל תעביר את המבקר באתר לפרופילים החברתיים של הלקוח שלך. במקום זאת, לחיצה מבקשת מהם לשתף את הדף הנוכחי ברשת חברתית ספציפית. לכל רשת חברתית יש כפתורי מדיה חברתית משותפים אלה – הניתנים להתקנה באמצעות תוסף או אף על פי שירות חיצוני כמו Buffer. הם חשובים להרחבת הטווח החברתי של אתר. וכפי שאתה ודאי יודע, זהו מרכיב בלתי נפרד בבניית קהל.

דוגמא:

חברתי 2

מה לגבי מיקום הסמל?

מיקום אייקונים חברתיים יכול לאיית את ההבדל בין בניית מעורבות חברתית להחמצות. יש למעשה רק קומץ מיקומים לאייקונים חברתיים הנחשבים לנדל”ן עיקרי:

כותרת: הכותרת היא מה שמושך את עיניהם של מבקרי האתר לראשונה. יחד עם כותרת האתר והניווט הראשי, סמלי קישור לפרופיל חברתי משתלבים כאן.

סרגל צד: מיקום אייקונים חברתיים בסמוך לראש הסרגל הוא דרך נוספת להבטיח במהירות שהמבקרים יראו אותם. היתרון כאן הוא שניתן לקרוא להם עם כותרת יישומון בולטת כמו, "עקוב אחריי!"

מעל או מתחת לפוסטים: אם הלקוחות שלך רוצים להבטיח מעורבות חברתית, הצבת כפתורי השיתוף מעל ו / או מתחת לפוסטים בבלוג היא דרך טובה להשיג זאת. זו גם הדרך הפופולרית ביותר להצגת כפתורי שיתוף. תוכלו למצוא דוגמאות לכך באתרים כמו TechCrunch, The Verge, Mashable ואינספור אחרים.

חברתי 3

סורגים צפים: כדי להבטיח שאתרי הלקוחות שלך יקבלו את המספר המקסימלי של השיתופים, התקנת תוסף שמספק איזשהו סרגל צף הוא פיתרון טוב. הרעיון מאחורי סרגל צף הוא שהוא תמיד יישאר באזור הגלוי של המסך כשהמבקר גולל למעלה ולמטה בדף..

העניין כאן הוא לשמור על קישורי המעורבות החברתית בתצוגת מבקר האתר ובהישג יד כמה שיותר. אם התוכן ארוך, סימן שהסמלים בכותרת העליונה התחתונה בלבד לא יהיו כשירים לשמירתם בטווח הראייה של האורח..

יש ממש נחמד דוגמה לכך ב- ReadWrite. אם אתה מבקר בדף משולחן העבודה, אתה תראה את הסרגל מצד ימין. הביקור בו בנייד יציג רק לחצני מדיה חברתית מעל ומתחת לפוסט.

חברתי 4

מחפש משהו מעניין עוד יותר? מה דעתך על אפקט דעיכה מגניב כמו זה שמשמש את ראוי? זה נותן לאייקונים נראות קיצונית בזמן שהם ממש קופצים ממש אליך. כשאתה גולל מטה, מופיע באנר מעבר לכותרת שמבקש מהמבקרים לשתף את הדף בפייסבוק. ישנם כמה תוספים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להשיג זאת.

בר-ערך-חברתי-בר

אפקט התעשייה

בעוד שכל חברה בכל ענף יכולה ליהנות ממעורבות במדיה חברתית, לא כולם נוצרים שווים מבחינת אופן השימוש במדיות החברתיות. לדוגמה, אתר אינטרנט ארגוני עשוי לא להיות מסוגל לעשות שימוש בסמלי השיתוף בסגנון הבר הצף מכיוון שהם אינם מציעים מראה מקצועי. ואתר מבוסס צוות – קבוצת עורכי דין, למשל – כנראה לא יוכל להשתמש בסמלי סרגל הצד מכיוון שאלו מופיעים בדרך כלל מתחת לביוגרפיה של מחבר ו / או לראשות הראש, מה שגורם להם להיראות לא במקום.

למרות התעשייה התמוהה, הצד הימני העליון של הדף נראה שהמיקום הטוב ביותר עבור אייקוני פרופיל חברתי, בסך הכל. וזה לא אמור להפתיע. מבקרים מקוונים מצפים שהרכיבים של דף אינטרנט יהיו שם הם רגילים למצוא אותם מבוסס על חווית משתמש קודמת. זה בהחלט תומך ברעיון “צד ימין עליון”.

ייתכן שסמלים וכפתורי שיתוף לא מספיקים

יש לך למעשה אפשרויות רבות יותר מאשר רק סמלים המקשרים לפרופילים החברתיים שלך ולחצני שיתוף במדיה החברתית כדי להקל על שיתוף התוכן שלך עבור מבקרי האתר של הלקוחות שלך. אתה יכול גם להטביע עדכונים חברתיים – לעתים קרובות בסרגל הצד שלך – כדי למשוך תשומת לב נוספת לחשבונות חברתיים ספציפיים. זה יתרון נוסף בהצבת תוכן מקורי עוד יותר באתר, וזה בונוס מוגדר.

אתה יכול בקלות להרים את ממשק ה- API של טוויטר כדי להציג את זרם הציוץ של הלקוח או להשתמש בתיבה Like Facebook כדי להציג את הפוסטים האחרונים שלה בכל אזור המותאם לאתר. סרגל צידי הוא הבחירה הנפוצה ביותר מבחינת המיקום, אך יתכן שתמצא הטמעת תוכן זה לדף המוקדש לעדכונים חברתיים כדי להיות הטוב ביותר.

אתה יכול גם להשתמש ב- תוסף Starter לשתף חברתי כדי לבטל את ההשפעות של הוכחה חברתית שלילית. כלומר, יתכן כי אין דבר גרוע יותר שמציגים סמלי שיתוף חברתי רק כדי שהם יציגו אפסים בכל דלפק מניות יחיד. התוסף הזה מציג את השיתופים שלך רק ברגע שאתה עובר לסף מסוים ומציג אותם במצטבר בזה, כדי ליצור רושם ראשוני מרשים יותר.

הערכה ליעילות

כמו בכל דבר באינטרנט, יש לבדוק את מיקום הסמל של המדיה החברתית כדי לבדוק אם הוא יעיל. אנליטיקס הן אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג זאת. למעשה, בדיקה מפוצלת זו לצד זו היא ההימור הטוב ביותר שלך לקבלת רושם ישיר עד כמה האייקונים החברתיים יעילים באתרי הלקוחות שלך..

אתה יכול להגדיר מבחן מפוצל ב- Google Analytics באמצעות ניסויי תוכן. גרסה אחת של הדף יכולה לכלול את הסמלים בכותרת, ואחת יכולה להציג אותם בסרגל צד. או שאולי עמוד אחד ספורט את לחצני השיתוף בראש פוסט ואתה רוצה להשוות את זה לסרגל שיתוף צף. יהיו הספציפיים אשר יהיו, בדיקה היא הדרך היחידה לראות מה עובד, מה לא ומה עליכם לעשות כדי לקבל מעורבות רבה יותר של משתמשים בפרופילים חברתיים..

אתר אנליטי נוסף, מוספלו, מציע מעקב חי, לחץ על העברת חום ומפות ניתוח וניתוח בתוך הדף כדי לתת סקירה מקיפה עבור כל עמוד באתר הלקוח שלך. מכיוון שכל דפי האינטרנט אינם נוצרים שווים סוג התוכן יקבע את סוג הצופים שאתר הלקוח שלך ימשוך אליו. וכן, כיצד הם מנווטים באתר זה יהיה תלוי אם זה כמו אתר ביקורת עמיתים רפואי או חנות מתמחים קמעונאית. הידיעה כיצד הצופים מקיימים אינטראקציה באתרים אלה, היכן הם לוחצים, והיכן הם מבלים את רוב זמנם בדף, תעזור לקבוע את המיקום הטוב ביותר עבור סמלי המדיה החברתית..

סיכום

כפי שאני בטוח שאתה יכול לדעת עד עכשיו, מיקום מוצלח של אייקונים חברתיים וכפתורי שיתוף במדיה החברתית מסתמכים על מגוון גורמים. אבל רק מכיוון שאולי תצטרך להקדיש זמן לחשוב על זה לא אומר שזה לא מרדף כדאי. הבטחת שללקוחותיכם לקבל את המספר המרבי של השיתופים החברתיים האפשריים – כמו גם המספר המרבי של העוקבים והאהבות – זה טוב לעסקים. זה מועיל הדדית כך שתוכל באותה מידה לעשות מאמץ לעזור ללקוחות שלך לעשות זאת נכון.

מה גיליתם את המקום הטוב ביותר להצגת אייקונים חברתיים? מה עם כפתורי השיתוף? אשמח לשמוע את דעתך על מה שעובד ומה לא בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map