8 מיילים מעולים נטושים בעגלה – למד מהם להפסיק להחמיץ 7 מתוך 10 קונים

8 מיילים מעולים נטושים בעגלה – למד מהם להפסיק להחמיץ 7 מתוך 10 קונים

8 מיילים מעולים נטושים בעגלה – למד מהם להפסיק להחמיץ 7 מתוך 10 קונים
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

דוא


למרות שמסחר אלקטרוני חווה צמיחה מרהיבה (2.3 טריליון דולר במכירות מאז 2017, מספר זה הוא צפוי להכפיל עד 2021!), עדיין יש הרבה מקום לאופטימיזציה. כאן נכנסים לשחק הודעות דוא”ל לעגלות נטושות.

אחד הנושאים הגדולים ביותר שחנויות המסחר האלקטרוני מנסים לפתור הוא נטישת עגלת הקניות. עד ל 70% מעגלות הקניות ננטשות, וכתוצאה מכך הפסד של 18 מיליארד דולר בהכנסות מדי שנה. המשמעות היא שגם אם אתה מצליח עם מסחר אלקטרוני, אתה באמת מפסיד להמיר 7 מתוך 10 קונים פוטנציאליים, בממוצע.

אחת הדרכים לתקן טרבומי זה היא על ידי שליחת דוא”ל עגלה נטושה. הנה מה שאתה צריך לדעת:

מהם דוא”ל העגלה הנטושה?

דוא”ל לעגלה נטושה נשלחים אוטומטית לקונים פוטנציאליים כדי להזכיר להם את הפריטים שהם הצביעו על עניין לקנות, אך לא השלימו את התשלום עבור.

הסיבות העיקריות לכך שנטושות עגלות קניות ברשת כרוך עלויות משלוח גבוהות, קוד הנחה לא עובד, צורך להזין מחדש את פרטי כרטיס האשראי וכו ‘.

הנה הנתונים:

(תרשים לפי Visualizer לייט.)

באפשרותך להגדיר דוא”ל לעגלות נטושות שיימסרו אוטומטית בהתבסס על טריגרים, דרך ספקי שירותי דוא”ל פופולריים כמו Mailchimp, AWeber, Infusionsoft או ConvertKit. פלטפורמות מסחר אלקטרוני ארגוניות כמו BigCommerce או Shopify מציעות פונקציונליות מובנית לשליחת דוא”ל לעגלות נטושות.

באמצעות דוא”ל עגלה נטושה מותאמת כראוי, הלקוח אינו צריך לחזור לתחילת תהליך הקנייה; הם יכולים מיד להרים בדיוק במקום בו הפסקו באמצעות קישור מותאם אישית. הקלה על תהליך תשלום חלק כגון זו אחת הדרכים הטובות ביותר למקסם את מאמציך באמצעות דוא”ל עגלה נטושה.

מדוע החברה שלך צריכה לשלוח דוא”ל לעגלה נטושה

כתובות דוא”ל לעגלה נטושה, כאשר הן נעשות נכון, יכולות להיות יעילות מאוד לייצור מכירות של סחר אלקטרוני.

הבה נבחן את העובדות:

 • לפי אדובי, 71% מהרכישות במובייל מושפעים מכתובות דוא”ל מהקמעונאי.
 • על פי Salecycle, כמחצית מכל דוא”ל העגלה הנטושה נפתחים, ושליש מהקליקים מובילים לרכישות באתר. בנוסף, אופנוע מכירות מצאתי ש -3% מההכנסות ממסחר אלקטרוני מגיעים מהודעות דואר אלקטרוני של עגלה נטושה.
 • כך מדווח BigCommerce, מיוצר 5.64 דולר לכל דוא”ל נטוש בממוצע, לעומת 0.02 $ מהודעות דוא”ל לקידום מכירות ו 0.18 $ מדואלי ברכה שנשלחו. בנוסף, BigCommerce מצאה כי מותגים מסוימים דיווחו על כך גידול בהכנסות בין 8-20% לאחר שליחת דוא”ל לעגלה נטושה.

שמונה אימיילים נטושים בעגלה נטושים (ומה תוכלו ללמוד מהם)

אתה יודע מה הם אומרים – לגנוב כמו אמן.

על מנת ליצור דוא”ל לעגלה נטושה של המרה גבוהה, עליך לפנות תחילה למותגים שעושים עבודה נהדרת, ואז להשתמש בדוגמאות שלהם כנקודת קפיצה כדי לעודד את המאמצים שלך.

בואו נסתכל על שמונה אימיילים של עגלה נטושה מדהימה והשיעורים שתוכלו לקחת מהם:

1. שלח דוא”ל העגלה הנטושה שלך בהקדם האפשרי, כמו BaubleBar

ראשית, 75% מהאנשים שנטשו את העגלות שלהם בדרך כלל מתכנן לחזור כדי להשלים את הרכישות שלהם, כך ששלוח דוא”ל לעגלה נטושה בהקדם האפשרי יכול לעזור לרענן את זיכרון הלקוח ולקבל את המכירה.

עליכם לכוון אליו שלח לפחות שלושה אימיילים של העגלה הנטושה, שליחת הראשונה תוך שעה לאחר נטישת העגלה. GoDaddy מציע לך לשלוח את הדוא”ל הראשון תוך 15 דקות כדי להגיע אליך שלוש המרות נוספות.

BaubleBarהדוא”ל עובד מכיוון שהוא כולל את אחד משני הפריטים החשובים שיש לדוא”ל העגלה הראשון שנטש: תזכורת למה שנטל הלקוח באופן ספציפי.

דוא

כתובת הדוא”ל הראשונה לא צריכה להיות בנושא סגירת מכירה. במקום זאת, זה צריך להיות בקביעת הסיבה שמישהו עזב את האתר שלך ואז להראות ללקוח מה אתה יכול להציע לו כדי לבצע רכישה.

שים לב שלא תמיד אשמת הלקוח כאשר נטישת עגלת קניות; לפעמים זה יכול להיות האתר (או הסחת דעת חיצונית בתהליך הקופה). בערך 40% מהלקוחות שנסקרו אמרו זאת קריסות אתר וקיצורי זמן הן בין הסיבות לכך שלא הצליחו לבצע רכישה.

דוא”ל העגלה הנטוש של BaubleBar פועל מכיוון שלא רק שהוא מזכיר לך את מה שהשארת בעגלה, אלא יש גם חזותיים מעולים, וכולל מספר קישורים שיחזירו אותך לעגלת הקניות שלך (שימו לב שכותרתו, כפתור קריאה לפעולה, ניתן ללחוץ על כל התמונות).

2. השתמש בעותק לא-גנרי התואם למותג שלך, כמו Fab

מה שמבדיל דוא”ל עגלה נטושה מדהימה מאחרים הוא עותק נהדר. חשוב על דוא”ל העגלה הנטושה שלך כהזדמנות לשיווק נוסף. שלב אישיות מסוימת בדוא”ל שלך, כך שלקוחותיך יקבלו תחושה של מי אתה ואיך החברה שלך נראית.

דוא”ל זה מאת פאב היא פשוטה וישירה, על המותג (עם עותק מטופש ומהנה), כוללת תמונה של מה שהקונה שקל, ומספקת קישור לעגלת הקניות הנטושה. זה גם מספק תמריץ (משלוח חינם) עם קוד קופון כלול.

דוא

הוספת תמריצים כמו קוד השובר זה דבר שיש לקחת בחשבון עבור דוא”ל העגלה הנטוש השני, שיש לשלוח תוך 24 השעות הקרובות.

3. הצע הנחה, כמו אנז

אם הלקוח פתח את הדוא”ל הראשון, יש לשלוח את דוא”ל העגלה הנטוש השני 24 שעות לאחר שפתח אותו. אם הם לא פתחו אותו, נסה לשלוח אותו 24 שעות לאחר ששלחת את דוא”ל העגלה הנטוש הראשון.

השתמש בטקטיקות פסיכולוגיות כמו דחיפות ומחסור כדי לגרום ללקוח לפעול במהירות ברכישה, כמו אנזה עושה כאן:

דוא

על הדוא”ל השני לעורר תחושת דחיפות על ידי מתן הצעה, התראה או תמריץ רגישים בזמן.

הנחות הם דרך נהדרת לדחוף את הלקוחות לקנות ולרוב הם נשלחים כחלק מהודעת עגלה שנייה (או שלישית!). אינך רוצה לקנוליב את שולי הרווח שלך כחלק מהתזכורת הראשונה שלך, וזה אולי כל מה שצריך כדי לגרום למישהו להשלים את התשלום.

עם זאת, אינך רוצה להכשיר את הלקוחות שלך לצפות תמיד לקוד קופון, בכל פעם שהם נוטשים את העגלות שלהם. עם זאת בחשבון, פילג את מאמצי אוטומציית הדואר האלקטרוני שלך כך שרק לקוחות לראשונה יקבלו הצעת הנחה לאחר שנטשו את העגלה שלהם.

כאשר הלקוחות שלך עוסקים בדוא”ל נטישה של עגלה ומחליטים לרכוש, יתכן שיעזור להוסיף אוטומטית את קוד השובר להזמנה במהלך התשלום לצורך תהליך חלק יותר..

מכיוון שמשלוח יקר הוא לרוב הסיבה העיקרית לעגלות נטושות, הצעה שמציעה משלוח חינם זה בדרך כלל הרבה יותר מוערך מאשר הנחות.

מצד שני, אתה יכול לעורר תחושת מחסור בכך שאתה אומר ללקוחות שלך שתחזיק את העגלה שלהם למספר מוגבל של ימים. זה עובד במיוחד כשיש לך חנות קטנה שמוכרת מוצרים ייעודיים. בחנויות גדולות יותר יהיו (כמעט) תמיד פריטים פופולריים במלאי ולקוחות יודעים זאת (ויתמרמר עליכם אם אחרת תעליב את האינטליגנציה שלהם).

4. שלח עד שלושה מיילים, כמו קייט ספייד

עסקים מסוימים שולחים דוא”ל שלישי, ואילו אחרים בוחרים שלא לעשות כן – שמא ידווחו כדואר זבל.

הצעה טובה להודעות דוא”ל נטושות של עגלה נטושה היא לשלוח דוא”ל סופי אחד אם אחד משני המיילים הראשונים נפתחו אך הנמענים לא הגיבו במהלך 48-72 השעות האחרונות. דוא”ל שלישי זה אמור לספק תמריץ טוב מאוד ללקוח להמיר את עצמו, כמאמץ האחרון שלך להשיג את המכירה.

קח את זה קייט ספייד אימייל כדוגמה, המציע תמריץ בתחושת דחיפות, לעודד לקוחות לנקוט בפעולה.

דוא

כמה דברים שכדאי לזכור כששולחים דוא”ל עגלה נטושה מרובה:

 • בנה בקפידה את רצפי הדוא”ל האוטומטיים שלך כך שהם לא ימשיכו לשלוח ברגע שהלקוח התגייר.
 • השתמש בבדיקות A / B כדי לראות אילו מהודעות העגלה הנטושה שלך (ורכיביהן) היעילים ביותר.

5. הצג מוצרים קשורים, כמו אמזון

אם יש שני דברים שכדאי לזכור ולתכנן יותר מכל דבר אחר כשמדובר בדוא”ל לעגלה נטושה, מדובר בתזמון ותדירותם. כל דבר אחר – כמו יצירת קו הנושא המושלם והצעת הנחות – צריך להיחשב משני (אם כי לא חשוב).

במקרה הזה, אמזון, ה בוס של מכירה חזקה ומכירת צולבות, שומר על כך שהוא פשוט אך יעיל באמצעות הדוא”ל האוטומטי / המותאם אישית שלהם לעגלות נטושות.

דוא

הצעת הצעות לפריטים קשורים היא דרך נהדרת למכור מחדש ו / או למכור צולב, וכתוצאה מכך מכירות רבות יותר על העגלה הנטושה, אם כי במקום להתמקד תמיד במכירת מוצרים קשורים, המיילים של אמזון הם שולחן אוכל של מוצרים שנצפו לאחרונה..

שיתוף ביקורות של לקוחות יכול להיות גם דרך נהדרת למנף הוכחות חברתיות בהודעות דואר אלקטרוני של עגלה נטושה בכדי להשיג יותר מכירות.

6. הפוך את זה ליותר מסתם עגלת הקניות, כמו מכנסי Chubbies

אם אינך רוצה להשאיר שום דבר למקריות, אתה תרצה לבצע אופטימיזציה לכל דבר לגבי דוא”ל העגלה הנטושה שלך – שורת נושא, העתק ותמונות כלולים – כך שהדוא”ל שלך יתבלט..

כדי לתת דוגמא, זה שמנמנות שורת הנושא בדוא”ל קוראת "על מה אנחנו עומדים?", מה שעלול לגרום לך לחשוב על זה כדוא”ל מבורך. אבל זהו למעשה דוא”ל לעגלה נטושה.

דוא

בתחתית הדוא”ל, הקונה מתמרץ באמצעות קוד קידום מכירות. התפיסה היא שהקוד תקף לזמן מוגבל בלבד, ולכן הקונה צריך לפעול עליו מייד. יחד עם זאת זה מקשר אותך לעגלה הנטושה, בדיוק כמו שהאדם עזב אותה.

דוא”ל זה כולל את שלושת האלמנטים: שורת נושא, העתקה ותמונות.

לשורות הנושא, שני הדברים החשובים ביותר לכלול הם: לספר למקבל מה עליו להשיג, על ידי יצירת קשר עם הדוא”ל והתאמה לתחושה הכללית של המותג שלך..

אולי תרצה לכלול את שם הפריט שננטש בשורת הנושא.

שים לב שאם אתה מתכוון להשתמש בשורת נושא מושכת תשומת לב, וודא שהוא מיושר עם חוש ההומור של הלקוחות שלך, כך שהוא לא ייעלב או מעליב..

לדימויים, חשוב לבחור תמונות שמתאימות למותג שלך, כדי ליצור היזכרות של המותג. חוץ מזה, אנשים זוכרים אלמנטים חזותיים ביתר קלות מאשר טקסט, לבד. אבל אל תפסיק עם תמונות סטילס – אתה יכול גם לבחור לכלול קטעי וידאו ו- GIF בהודעות העגלה הנטושה שלך כדי לקבל תשומת לב.

לא משנה מה, אל תיסחף: יש לראות בבירור את ה- CTA כממיר יעיל!

7. הפוך את הדוא”ל שלך למוכן לנייד, כמו בומבאס

דוגמה נוספת לדוא”ל שנעשה היטב היא מאת בומבס: הדוא”ל עצמו חמוד במשלוחו, פונה לקורא ומזכיר שהגרביים מקווים שהם קיבלו מגירת גרביים טובה. עם זאת, המפתח במקרה זה הוא שהוא נראה נהדר בנייד.

רוב האנשים ניגשים לאימיילים מהטלפונים הניידים שלהם ומכירות מסחר אלקטרוני בנייד בארה”ב עשויים להכות 333.65 מיליארד דולר עד שנת 2021, לכן אופטימיזציה של דוא”ל לעגלה נטושה לנייד היא חובה.
דוא

להלן מספר טיפים בסיסיים שיעזרו ביצירת דוא”ל לעגלה נטושה מדהימה העומדים בקנה מידה עבור מכשירים שונים:

 • השתמש בתבניות דוא”ל מגיבות.
 • צמצם את גודל התמונה מכיוון שמהירות ההורדה בנייד איטית יותר משולחן העבודה.
 • השתמש בשורות נושא קצרות יותר (בערך 25-30 תווים) כך שהטקסט הזה ניתן לצפייה מלאה על גבי מסך נייד.
 • הגדילו את גודל הקישורים וכפתורי ה- CTA. שלושה מתוך ארבעה אנשים השתמש רק באגודל שלהם לגעת במסך מכשיר. ודא שהלחצנים גבוהים ורחבים מ- 57 פיקסלים על 57 פיקסלים.
 • לבסוף, בדוק כיצד מוצגות דוא”ל לפני שליחתם.

8. התאם אישית למוצרים וללקוח אמריקן איגל

אם אתה יכול, לשלב התאמה אישית בדוא”ל שלך על ידי שימוש בנתונים רלוונטיים שאספת עד לרגע זה. דוגמה לכך בפעולה תהיה לכלול הנחות לעגלות קניות בעלות ערך גבוה או לכלול את שם הפריט שנותר בעגלה בשורת הנושא, שכן אמריקן איגל מופעי דוא”ל.

דוא

קבלת מידע מסוג זה מתוכנת המסחר האלקטרוני שלך לא אמורה להיות בעיה.

מחשבות אחרונות על יצירת דוא”ל לעגלות נטושות שעושות המרה

דוא”ל לעגלות נטושים הם פיתרון פשוט ויעיל לסייע לעסקים בתחום המסחר האלקטרוני למכור יותר. הסוד ליצירת דוא”ל לעגלה נטושה מושלמת טמון בכמה דברים:

 • תזמון – שלח את הדוא”ל הראשון שלך בהקדם האפשרי
 • תדירות – שלחו עד שלוש אימיילים של העגלה הנטושה
 • תמונות מעולות – כלול את תמונות המוצרים
 • עותק באתר – וודא שאתה לא שולח עותק גנרי
 • תמריצים – תנו לאנשים סיבה לחזור
 • נייד – וודא שהמיילים שלך נראים טוב בנייד

האם קיבלת דוא”ל מעניין לעגלה נטושה לאחרונה? נשמח לראות אותם! צייץ ב- @ CodeinWP ונשתף את הטובים ביותר.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector