5 סיבות מגובות נתונים מדוע פרילנסרים צריכים לבנות מותג אישי חזק

מה אתה עושה כדי לבנות את המותג האישי שלך? כי אם הביטוי "תפיסה היא מציאות" היה נכון לפני 30 שנה אז המקביל היום בוודאי יהיה "גוגל היא מציאות."


העובדה היא שאתה כל הזמן מוגדל. לקוחות פוטנציאליים, מתחרים, עובדים, קבלנים – כולם מאמנים אותך. ומה שהם מוצאים זה קורות החיים המקוונים שלך. אבל האם זו הגרסה שתרצה שהם יראו?

בתור פרילנסר, עליכם לקבוע כיצד אתם רוצים שאנשים יתפסו אתכם, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא עם מיתוג אישי. כן, איכות העבודה שלכם חשובה, אך עליכם לזכות גם בזיהוי שם. בדיוק כמו כל עסק, פרילנסרים חייבים להסתמך על מיתוג אישי כדי להבטיח זרם קבוע של הופעות ולפקח על שיעורים גבוהים יותר.

סיבות מגובות נתונים מדוע פרילנסרים צריכים לבנות מותג אישי חזק

כדברי גארי וויינרצ’וק, יזם, הסופר, הדובר ואישיות האינטרנט הנמכר ביותר של ניו יורק טיימס:

"חשוב לבנות מותג אישי מכיוון שזה הדבר היחיד שתהיה לך. המוניטין שלך ברשת ובעולם העסקים החדש הוא די משחק, אז אתה צריך להיות אדם טוב. אתה לא יכול להסתיר שום דבר, וחשוב מכך, אתה צריך להיות שם ברמה מסוימת."

סיבה נוספת לניהול המותג האישי שלך היא שברגע שאתה מתחייב להציב את הגרסה הטובה ביותר של עצמך בחוץ, יתכן מאוד שתגלה שהלקוחות האידיאליים שלך יתחילו למצוא אותך.

להלן חמש סיבות מגובות נתונים מדוע פרילנסרים צריכים להקדיש זמן לבניית מותג אישי חזק:

1. יש הרבה תחרות, והמותג האישי שלך יכול לעזור לך להתבלט

 • חזוי כי פרילנסרים יהפכו לרוב כוח האדם של ארה”ב עד שנת 2027, כאשר כמעט 50% מעובדי המילניום כבר מימשו פרילנסר – יותר מכל דור אחר. [1]
 • מחצית מאוכלוסיית העובדים של בריטניה תהיה עצמאית בחמש השנים הבאות. ועובדים עצמאיים מהווים את הקבוצה הצומחת ביותר בשוק העבודה של האיחוד האירופי. [2]
 • 24% מכלל העובדים המקוונים גרים בהודו. עם מיקור חוץ, כיום אחד היצוא העיקרי של המדינה, פרילנסרים הודים מגלים שהם יכולים להיות תחרותיים בעולם בגלל רמות השכלתם הגבוהות והמומחיות הטכנית שלהם. למעשה, 55% מהפרילנסרים ההודים עובדים בפיתוח תוכנה או טכנולוגיה. [3]
 • הטכנולוגיה הקלה מתמיד להיכנס לכלכלת הפרילנסרים, כאשר 80% מהפרילנסרים משתמשים במדיה חברתית כאמצעי למצוא עבודה. [2]

עם יותר פרילנסרים מתמיד, לא משנה מה הגומחה שלך, אתה תעמוד מול תחרות קשה. ולא רק מקומית או לאומית, אלא פרילנסרים שממוקמים במדינות אחרות שיחתכו את שיעוריך.

המציאות היא, אין שום דבר שאתה יכול לעשות בכמות המתחרים בנישה שלך. עם זאת מה שתוכל לעשות הוא לפתח את המותג האישי שלך כדי להתבלט מעל אותה תחרות.

הנה העניין: בין אם אתה מעצב אתרים, כותב, מפתח או שיש לך מיומנות מיוחדת אחרת, יש הרבה דרישה עצורה מבעלי עסקים מוצפים שאין להם זמן או כישרון ליצור אתר, כתוב פוסט בבלוג, קוד תוסף. במילים אחרות, יש יותר מדי מספיק עבודה להסתובב.

אז במקום לבזבז זמן בדאגה למתחרים שלך, חשוב על מה שמבדיל אותך כשאתה מפתח את המותג האישי שלך.

צעדי פעולה:

 1. קבע את הצעת הערך הייחודית שלך (UVP) – ה- UVP שלך אומר ללקוחות פוטנציאליים מדוע הם צריכים לעשות איתך עסקים ולא עם המתחרים שלך, והופך את היתרונות של השירותים שלך לבהירים מלכתחילה..
 2. יש פוקוס – אל תנסו להיות הכל לכולם. לאחר שקבעת את ה- UVP שלך, התמקד בנישה שלך והצמד אליו. כפי ש גולדי צ’אן בפורבס כותבת: "שמירת המסר שלך ממוקד לדמוגרפיה היעד שלך תקל על יצירת תוכן סביב המותג האישי שלך וקל יותר להגדיר אותך."
 3. היה מוכן להיכשל – כישלון קשה, אך הוא גם מספק חווית למידה שלא יסולא בפז. לדברי טימותי הואנג, מנכ”ל סיפורים מאת טים, אינק .: "לעולם לא תשיג את המיתוג הטוב ביותר עד שתכשל מספר פעמים תוך כדי מעבר לדלפק הנוחות שלך."

2. פרילנסרים הם לרוב בתשלום טוב

 • התעריף השעתי הממוצע העולמי שגובה פרילנסרים הוא 19 $ – הרבה מעל המשכורת השעתית הממוצעת ברוב המדינות בהן סקרו פרילנסרים עבור סקר הכנסות פרילנסר פרילאנסר 2018. [4]
 • במדינות מסוימות, נשים מרוויחות שכר שעתי פרילנס גבוה יותר מאשר גברים, בממוצע, כמו אינדונזיה שבה גברים מרוויחים 18 $ לעומת נשים שמרוויחות 19 $. [4]
 • חלק מקודדי פרילנס ומפתחי תוכנה מרוויחים עד 1,000 דולר לשעה. [5]
 • כמה קופירייטרים פרילנסרים מרוויחים מעל 250 $ לשעה. [5]

יש הרבה פרילנסרים בחוץ שמרוויחים דולר עליון עבור עבודתם. איך הם עושים את זה?

כפי שכותבת אמנדה אבלה מ- Due Inc., הלך הרוח שלנו כשמדובר בכסף קשור בכמה כסף והזדמנות שאנו מסוגלים למשוך לחיינו, כלומר אם אתה לא מאמין שיש כסף בשבילך אז ככה אתה הולך לפעול. התוצאה הסופית היא שתשברו.

המציאות היא שיש יותר ויותר כסף ולקוחות להסתובב. אף אחד (או אפילו מעט אנשים) לא יכול להתמודד עם כל העבודות שצריך לעשות בגומחה שלך. פיתוח המותג האישי שלך יכול לעזור לך לבנות את המוניטין שלך לאורך זמן, כך שתוכל למשוך את הלקוח האידיאלי שלך, בתורו, לגבות תעריפים גבוהים יותר.

צעדי פעולה:

 1. דע על מה אתה מדבר אתה צריך להיות ממש טוב במה שאתה עושה כדי לפקד על הדולר העליון. נאמר מספיק.
 2. תראה את החלק – אולי אתה מדהים במה שאתה עושה, אבל אם האתר שלך נראה זול ואין לך כבר את המוניטין לגבות אותו, לקוחות פוטנציאליים יטילו ספק בשיעור שלך. אז תשקיע בלוגו שלך, באתר, בתיק העבודות ובצילום שלך, ושקול את שלך טון וקול מותג.
 3. היה עקבי – עקביות דומה למיקוד – הרבה יותר קל לבנות מוניטין של עשיית דבר אחד ממש טוב אם אתה יוצר באופן עקבי את המיתוג והתכנים האישיים שלך סביבו.

3. משרות עצמאי רבות אינן מפרסמות

 • 85% מכל המשרות מלאות באמצעות רשת. [6]
 • בעוד 73% מהפרילנסרים משתמשים במקומות שוק מקוונים כדי למצוא עבודה, 33% מוצאים הופעות דרך מפה לאוזן והפניות – זהו שליש מהפרילנסרים שאינם צריכים לצאת מגדרם למצוא עבודה. [4]

ממש שלשום, לקוח שמחפש להעסיק מנהל פרויקט שאל אותי אם אוכל להמליץ ​​על מישהו. יומיים לפני כן, מנכ”ל חברת פינק-טק שאני יושב ליד בחלל לעבודה סיפר לי על איך היא שכרה את המעצבת החדשה שלה לאחר "עוקב אחריהם" באינסטגרם – ואחרי פרסום המשימה ללא הצלחה.

מוסר הסיפור? עבודות רבות אינן מתפרסמות, ולעיתים קרובות הופעות הפרילנסרים הטובות ביותר נמצאות דרך הפה.

כדי להתחבר לשוק העבודה הסמוי הזה, אתה צריך לרשת ולשים את העבודה שלך שם בחוץ. כשאתה מעצב מותג אישי שמעמיד את עבודתך בחזית ומרכזך, ולוקח לך זמן להכיר אנשים בנישה שלך, תקל על לקוחות פוטנציאליים למצוא אותך.

צעדי פעולה:

 1. שים את עצמך שם בחוץ – איפה אנשים יכולים למצוא אותך? אם אינך משתתף במדיה החברתית או בבלוג באתר שלך, אתה יכול באותה מידה להיות רוח רפאים כי אף אחד לא יודע שאתה קיים.
 2. היה חלק מהקהילה שלך – התחברו עם אנשים אחרים בנישה שלכם, השתתפו באירועים וכנסים בחיים האמיתיים, הגיבו על פוסטים בבלוג, הגיבו על הנושאים בטוויטר. להיות ידוע ולהיות מוכר.

4. רשמים ראשונים סופרים – ומותג אישי יכול לעזור

 • מתוך כל מקבלי ההחלטות העסקיות, 84% מתחילים את תהליך הקנייה שלהם בהפניה. וגוגל היא המקום הראשון בו אנשים דואגים להפניה. [7]
 • מכל משתמשי האינטרנט, 65% רואים בחיפוש המקוון מקור המידע המהימן ביותר על אנשים וחברות. זוהי רמת אמון גבוהה יותר מכל מקור מקוון או לא מקוון אחר. [8]
 • 70% מהמעסיקים אומרים כי דחו את המועמדים בגלל משהו שלילי שהם מצאו ברשת. [9]
 • 85% ממגייסים אמריקאים ואנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש אומרים כי המוניטין המקוון של עובד משפיע לפחות על במידה מסוימת על החלטות ההעסקה שלהם. כמעט חצי אומרים כי מוניטין מקוון חזק משפיע על החלטותיהם במידה רבה. [10]
 • על פי מחקר אקדמי אחד, 94% מהזמן, הרושם הראשוני של מישהו מבוסס על עיצוב, ונדרשים רק 50 אלפיות שנייה עד שההחלטה הזו תתקבל. [11]

רשמים ראשונים סופרים, וכשאתה עובד ברשת זה אומר לשלוט (כמה שיותר) על מה שאנשים מוצאים כשהם גוגל מבצעים אותך.

על פי סקר של האריס אינטראקטיב מטעם BrandYourself.com, 75% מהבוגרים האמריקאים ביצעו גוגלים עצמם ומחציתם אמרו שהם לא אוהבים את התוצאות [12]. שלושים אחוז אמרו כי שום דבר רלוונטי לא עלה.

אם אתה לא אוהב את האופן שבו אתה נראה באינטרנט, אתה יכול לעשות הרבה דברים בנושא. יש לך שניות לעשות רושם ראשוני טוב עם המותג האישי שלך. הלחץ מופעל. מאיפה מתחילים?

צעדי פעולה:

 1. תכננו את האפקט שתרצו לקבל – פרילנסרים מצליחים מתחילים להכיר היטב את הלקוח האידיאלי שלהם לפני שהם מנסים לפנות אליו. לאחר שהבנתם היטב, ניסחו הודעת מותג שתעבירו בעקביות.
 2. בבעלותך המותג שלך – חבקו את פלטפורמות המדיה החברתית בה קהל היעד שלכם משתמש והפרסמו אליו באופן קבוע. זה אומר להשתמש בתוכן להפצת ההודעה שלך. זה אומר לשים שם את המותג שלך על בסיס קבוע, בין אם באמצעות פוסטים בבלוגים, סמינרים מקוונים, דיבורים, או ראיונות.
 3. שתף ביקורות חיוביות – בקש מהלקוחות הקיימים שלך המלצות שתוכל לשתף באתר האינטרנט שלך ובמדיה החברתית. המלצות הן חזקות מכיוון שהן מוכיחות שאתה העסקה האמיתית. לקוחות פוטנציאליים נוטים יותר לפנות ולהעסיק אותך אם תוכל להראות דוגמאות כיצד סייעת לאחרים בהצלחה.

בעוד שההופעות הראשונות סופרות, עקביות בעת בניית המותג האישי שלך היא המפתח. דרוש 5-7 הופעות כדי שמישהו יזכור מותג, כלומר שיווק חייב להיות תהליך מתמשך אם אתה רוצה שהמותג האישי שלך יצליח.

5. סיפור מיתוג אישי רב עוצמה יכול לעזור לך להתחבר

 • סיפורים אישיים ורכילות מהווים 65% מהשיחות שלנו. [13]
 • 92% מהצרכנים רוצים שמותגים יפרסמו מודעות שתרגיש כמו סיפור. [14]
 • מחקרים מבית הספר לעסקים מתקדמים בסטנפורד מצאו כי סיפורים זכורים פי 22 יותר מאשר עובדות ודמויות בלבד. [15]
 • אם אנשים אוהבים סיפור מותג, סביר יותר ש- 55% יקנו את המוצר בעתיד, בעוד 15% יקנו את המוצר באופן מיידי. [16]

מה מניע אותך להמשיך את העסק שאתה נמצא בו? איך נכנסת לגומחה שלך ומה הניע אותך להתחיל לפרילנסינג? ממה אתה נלהב?

אנשים רוצים לעשות עסקים עם אנשים שהם מתייחסים אליהם, עם מי הם מכבדים ומי שהם מאמינים שהם חולקים את הערכים שלהם. אז אורגים את הערכים שלך בסיפור האישי שלך. לאחר מכן, שתף את הסיפור הזה באתר שלך, בפוסטים בבלוג שלך, בפוסטים שלך במדיה החברתית, והשתמש בתוכן שאתה יוצר כדי לשקף את הדברים החשובים לך.

אנשים אוהבים סיפור טוב. סיפורים הם הסיבה שאנו נשארים ערים מאוחר לסיים ספר ולראות תכניות טלוויזיה נטו-פליקס. סיפורים מעסיקים אותנו כמו מעט אחר.

כשאתה קושר את המיתוג האישי שלך יחד עם נרטיב אישי משכנע, הסיפור שלך יכול לחתוך את העומס, להעביר את המסר שלך ולעזור להפריד אותך מהמתחרים שלך..

צעדי פעולה:

 1. צור תוכן מקורי גארי וויינרצ’וק הוא אחד מאנשי המדיה החברתית המשפיעים בכל הזמנים. הסוד שמאחורי הצלחתו המדהימה? הוא יוצר המון תוכן מדי יום. אם אתה עוקב אחר ווינרצ’וק, בכל פעם שאתה נכנס לאינסטגרם, טוויטר או פייסבוק, תראה את אחד העדכונים המעוררים את מחשבתו. כמו שהוא אוהב לומר, "כל חברה צריכה להיות מוכנה להיות חברת מדיה." וזה כולל פרילנסרים.
 2. היה אמיתי – הדרך הקלה ביותר לקבל מותג אישי מקורי היא פשוט להיות אתה – להיות אמיתי ואותנטי. אם אתה מעתיק את המתחרים שלך או שיצא לך כמבוכה, הקהל שלך יראה דרכך. בנוסף, להיות קל יותר לנהל על בסיס יומיומי. אם אתה באמת מיומן בנישה שלך, המוניטין שלך בלבד יעזור לך לבנות את המותג האישי שאתה רוצה.

מוכנים להתחיל לבנות את המותג האישי שלכם?

בסיום, בנה את המותג האישי שלך עם מיקוד ותשוקה. מיתוג אישי הוא הדבר החזק ביותר שאתה יכול לעשות בקריירת הפרילנסר שלך. בניית המותג שלך מהיסוד היא משמעותית יותר מ- MBA, חזקה יותר מאבא של מיליונרים, וזה חשוב יותר מאשר לקבל אישור מפורסמים.

מה עשית למותג האישי שלך היום? שתף את מסע המיתוג האישי שלך בתגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, מצגת ועריכה מאת קרול K.

הפניות:

[1] https://www.upwork.com/press/2017/10/17/freelancing-in-america-2017/
[2] https://smallbiztrends.com/2016/07/20-surprising-stats-freelance-economy.html
[3] https://blog.payoneer.com/freelancers/industry-tips-fl/6-countries-capitals-freelancing/
[4] https://explore.payoneer.com/freelancer-income-survey-2018/
[5] https://freelancinghacks.com/highest-paying-freelance-jobs-earning-steady-income/
[6] https://www.linkedin.com/pulse/new-survey-reveals-85-all-jobs-filled-via-networking-lou-adler/
[7] https://salesbenchmarkindex.com/insights/the-rise-of-social-selling/

[8] https://www.slideshare.net/EdelmanInsights/2014-edelman-trust-barometer
[9] https://au.topresume.com/career-advice/7-top-job-search-statistics
[10] https://www.job-hunt.org/guides/DPD_Online-Reputation-Research_overview.pdf
[11] https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/01449290500330448
[12] http://blogs.denverpost.com/tech/2012/10/12/adults-google-results/6712/
[13] https://www.scientificamerican.com/article/the-secrets-of-storytelling/
[14] https://www.onespot.com/resources/the-science-of-storytelling-infographic/
[15] https://womensleadership.stanford.edu/stories
[16] https://www.slideshare.net/Headstream/the-power-of-brand-storytelling

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map