איך גדלנו את הבלוג שלנו בדיוק? – דוח שקיפות מס ‘4

זה המהדורה הרביעית של דוח השקיפות שלנו. הסדרה הזו נועדה לחלוק את כל הפרטים המעניינים שמתרחשים מאחורי הקלעים ב- CodeinWP (מבחינה עסקית). הנה הקטגוריה הייעודית של הסדרה אם ברצונך לראות את אחד הדוחות הקודמים. אנו מפרסמים את זה רק כדי להיות שקופים בעסקאות שלנו, וגם כסוג של להחזיר לקהילה ולשתף את האופן בו אנו עושים עסקים. במהדורה זו אני מדבר על כל מה שקרה ב- CodeinWP במאי 2015:


נערך על ידי קרול K.

איך צמחנו את הבלוג שלנו

כשאני בוחן בארכיונים, הפוסט הראשון בבלוג מתוארך לאפריל 2013, מה שאומר שזה הבלוג בן קצת יותר משנתיים ברגע זה.

מאז, זה היה מסע ארוך. כמו שניתן היה לצפות, במשך כל השנה הראשונה לקיומו של הבלוג כמעט ולא קרה שום דבר. כלומר, בטח, פרסמנו (בעיקר אני) תוכן והגענו לאנשים דרך מדיה חברתית, אבל לא ראינו מספרי תנועה בולטים עד שהיינו יותר מ 12 חודשים לדבר הזה.

מהיר קדימה עוד שנה ועכשיו אנו משיגים סביב 60,000 ביקורים בחודש. מה שמעניין יותר הוא שבחודש מאי קיבלנו יותר אחוז תנועה מאשר באפריל. בהסתכלות על הנתונים הסטטיסטיים של חודש יוני, נראה כי התוצאות הולכות להיות טובות עוד יותר.

אבל אני חושש שאין לי סטנדרט "תסתכל עלי" סוג של סיפור בשבילך כאן.

אני לא מתכוון לומר לך שאתה יכול לגדל את הבלוג שלך עם תוכן בלבד, והדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא להיות אמיץ, להמשיך לפרסם כל יום ודברים טובים יבואו.

הם לא יעשו זאת.

חסר דבר אחד.

כל ניחושים מה זה יכול להיות?

אוקיי, במקרה שלנו, המשוואה לבניית הדבר הזה היא זו:

תוכן טוב + סבלנות + תקציב = צמיחת תנועה מעריכית

בעניין ה "צמיחה אקספוננציאלית" דבר. הביטוי הופך להיות מעט קלישאה בימינו. אנשים מדמיינים זאת כמילה נרדפת ל "הופך למוצלח מאוד." אבל זה בכלל לא המשמעות. זהו למעשה צמיחה מעריכית:

גרף

צמיחה מעריכית היא מתי שום דבר לא קורה הרבה מאוד זמן, ורק אז בסופו של דבר אתה מתחיל לחוות דברים שצומחים במהירות. אבל השלב השני הזה אינו אפשרי ללא הראשון. המקום בו רוב האנשים נכשלים אינו סבלני מספיק בכדי לעבור את אותה תקופה של שום דבר שלא קורה. אז בזמן שהם יכלו להגיע לחלק הצמיחה המהיר, הם מסתחררים אי שם בשלבי ההתחלה של המסע.

סבלנות חשובה, זה בטוח. אבל תוכן טוב וסבלנות בלבד לא יגיעו אליך רחוק מאוד. או אולי הם כן, אבל זה בטח ייקח הרבה יותר זמן … כנראה שדורש יותר זמן ממה שאתה צריך לחסוך.

בשלב מוקדם יותר הבנתי שאני פשוט צריך להיות מוכן להשקיע אם אני רוצה לחקור באמת את האפשרויות ולבדוק כמה רחוק אני יכול לקחת את הבלוג הזה.

השלמתי גם עם העובדה שאם הבלוג ישאר צף למשך זמן ארוך יותר הוא צריך להרוויח כסף לעצמו. השקעה בלי סוף במשהו ללא החזרות היא פשוט מטורפת.

אז בסוף היום, היינו צריכים תוכן שיחנך גם וגם יכול היה לייצר רווחים בצורה הגיונית.

החלק הקשה בפרסום תוכן חינוכי וזה לכל נישה בבלוגים שם הוא שלעתים הדברים שאתה מלמד הוא החשיפה הראשונה של הקהל שלך לנושא זה. זה מקרה קלאסי של "אתה לא יודע מה אתה לא יודע."

לפיכך, לא לכל הנושאים החינוכיים יש השפעה רבה על מנועי החיפוש, אך ורק מכיוון שהאנשים שהיו יכולים להתעניין בהם כלל אינם יודעים על קיומם של הנושאים, כך שהם לא גוגל מחפשים אותם.

כל זה מסתכם בכך שלהיות מוביל המחשבה בתחום שלך היא לא תמיד האסטרטגיה העסקית הטובה ביותר, לפחות אם אתה סומך על מנועי החיפוש שיעזרו לך.

אז קיבלתי החלטה להתמקד בשני סוגים עיקריים של תוכן:

 • תוכן שמחזיר לקהילה ומסביר סוגיות שונות הקשורות לוורדפרס (הדרכות, מדריכים וכו ‘),
 • ותוכן שימושי בעיקר למישהו שמגיע ממנוע החיפוש ומחפש פיתרון ספציפי.

לפני שאגלה כיצד הדבר נעשה בדיוק, הנה התנועה במנועי החיפוש גדלה במהלך ששת החודשים האחרונים:

גרף הבלוג

(שוב, זו רק תנועה במנועי חיפוש, ואני לא מציג את 18 החודשים הראשונים רק מכיוון שכמעט ולא היה שם משהו.)

עכשיו זה קורה שרוב התנועה הזו נוחתת על הפוסטים שעוצבו במיוחד עם SEO בחשבון. הדרך בה אנו עושים זאת היא לבדוק את מילות המפתח הקשורות לנושאים של WordPress ואז לפרסם רשימות של נושאים המתאימים לקטגוריה ספציפית..

לדוגמה, לאחר שראינו שעיצובים של Bootstrap נמצאים במגמת עלייה, פרסמנו את הפוסט הזה שמציג את הנושאים המובילים בחינם של Bootstrap. וכרגע זה הפוסט הכי נצפה שלנו ממנועי החיפוש. פרסמנו מגוון פוסטים אחרים בעקבות אותו רעיון, ונמשיך לעשות זאת גם לעתיד. מאמרים נוספים כמו זה:

 • ערכות הנושא הטובות ביותר של סקירת וורדפרס
 • 30+ נושאי וורדפרס החינמיים הטובים ביותר לשנת 2015
 • מיטב גרור ושחרר בוני נושא וורדפרס בשנת 2015

פתק. אני לא רוצה שתתרשם כאן בצורה לא נכונה. זה לא קשור לתנועת מנועי חיפוש רק לשם כך. בואו לזכור שישנם אנשים אמיתיים שמאחורי המספרים הללו – אנשים אמיתיים שמקלידים ביטוי נתון לגוגל מכיוון שהם רוצים לראות רשימה של ערכות נושא של Bootstrap (או סוג אחר של ערכות נושא), כך שההתאמה לצרכים שלהם נראית כמו גישה טובה לנקוט.

לרוב אנו מפרסמים סביב פוסט רשימה אחד כזה לכל פוסט בנושא הדרכה / הדרכה / חדשות בנושא אחד או שניים.

עלות הפעלת הבלוג

בואו ונכנס לזה.

בסך הכל אנחנו מבלים סביב 200 $ למאמר רק כדי ליצור את זה.

פתק. רוב המאמרים זולים בהרבה ליצור, אבל מדי פעם אנו מפרסמים משהו גדול יותר שמגדיל את הסכום הממוצע הזה. כך או כך, 200 דולר נראים כמספר ממוצע כנה.

ואז, אנו מבלים סביב 300 $ לקידום (שוב, ממוצע). משימות קידום אלה כוללות דברים כמו:

 • מודעות פייסבוק (כל הצורות של אלה),
 • מודעות עלוני מידע (למשל, המאמר שלנו עם הביצועים הטובים ביותר הוא כיצד לפשט / לשנות את ה- WP-Admin כדי לקבל אותו ידידותי לקוח, שקיבל את המתיחה הראשונית שלו על ידי קידומו ב- sidebar.io עלון),
 • הישג ישיר (הסבבים עזרו רבות כאן, לאחר שהושיטו יד כמה פעמים וביקשו / מתחננים להיכלל, המאמרים הטובים שלנו נאספים באופן קבוע מבלי שנצטרך להעמיד אותם),
 • קידום מדיה חברתית וכו ‘.

זה עושה את זה סכום כולל של 500 $ כדי להשיק פוסט, כביכול. בממוצע אנו מפרסמים 6.5 פוסטים מדי חודש. אז בסופו של דבר המשמעות היא 3,250 דולר שהוצאו מדי חודש על יצירת תוכן וקידום.

כמובן שלא השקענו כל כך הרבה נכון מהיום הראשון, אבל כשהתחלנו לראות תוצאות, העברנו הילוכים והתחלנו לבזבז יותר על תוכן גדול יותר, מעמיק יותר ובסופו של דבר טוב יותר. אחרי הכל, שום קידום בעולם לא יכול לעזור לך אם התוכן שלך לא טוב. קידום איפשר לנו לשים לב בין אתרים אחרים, אך אז התחלנו להרוויח קישורים אורגניים וחשיפה אך ורק בגלל איכות התוכן.

אוקיי, אז כמה מההשקעה של 3,250 דולר אנו מצליחים להרוויח בחזרה דרך הבלוג.

עד לפני מספר חודשים, המרבית שהצלחנו להרוויח היה 1,000 $ בחודש בודד, ובמשך השנה הראשונה בערך, זה היה יותר כמו $ 0. אולם בימינו הכנסות הבלוג עומדות על כ- 3,000-4,000 $, מה שאומר שבסופו של דבר התחלנו לשבור (בערך בזמן!).

על הכנסות אלה. זה נובע בעיקר משיווק של שותפים עצמאיים (קישורים לחנויות נושא ומוצרים מקוונים אחרים) ומתוך קידום הנושאים של ThemeIsle. לא מוכרים שום דבר בבלוג כרגע.

אני מניח שהמסר שאני מנסה להעביר כאן הוא זה שום דבר לא בא בלי השקעה בעידן המודרני של העסק המקוון.

אני כמעט בטוח שלא היינו יכולים לייצר תוצאות דומות אלמלא הוצאות ההשקעה של 500 דולר למאמר. בסופו של דבר, אנחנו עדיין לא בלוג גדול במיוחד, לפחות בהשוואה לכמה מהשחקנים היותר מבוססים בשוק הזה, אבל יש לנו תוכניות להעלות את העניינים ולהציג מוצרים ומוצרים אחרים בפיצ’ר הקרוב ביותר. זה יעזור לנו לגוון ולהניע אנשים דרך מספר גדול יותר של ערוצים שונים.

אני מקווה שבשנים הקרובות נבנה מערכת אקולוגית נחמדה סביב שלושה אזורים עיקריים:

 • חינוך (מתן תוכן, הדרכות, קורסים, סרטונים, אולי ספרים),
 • מוצרים (ערכות נושא ותוספים),
 • שירותים וכלים הקשורים לכל האמור לעיל.

אם כבר מדברים על הרחבה …

תוספות חדשות למשפחת CodeinWP!

רכשנו שלושה תוספים מרגשים:

מפות אינטרג’ו

כלי מפות Google פשוט, קל וחזק למדי ליצירה, ניהול והטמעת מפות גוגל מותאמות אישית לפוסטים ודפי WordPress שלך.

Visualizer: תרשימים ותרשימים

כלי תרשים פשוט, קל לשימוש וחזק למדי ליצירה, ניהול והטמעת תרשימים אינטראקטיביים בפוסטים ובדפים שלך ב- WordPress.

(זה שאולי ראית בפוסט זה.)

רשימת השוואות WooCommerce

תוסף רשימת השוואת WooCommerce מוסיף יכולת להשוות בקלות מוצרים של חנות מונעת WooCommerce שלך.

חלוקת הכנסות (1 במאי – 1 ביוני)

להלן המספרים של חודש מאי:

rev-may

בהשוואה לחודש הקודם:

 • מספר לקוחות: 774
 • הכנסה ללקוח: 87.34 דולר
 • הכנסות כוללות: 67,601.13 דולר

מה שנותן לנו (בערך):

 • מספר הלקוחות: 13.6%.
 • הכנסה ללקוח: + 4.5%.
 • סך ההכנסות: + 18.7%.

כפי שאתה יכול לראות, מספר הלקוחות צמח באופן ניכר בהשוואה לחודש הקודם, אך הוא עדיין מעט מתחת למספר שהיה לנו בחודש מרץ (שהיה 954). רק כדי להזכירכם, היה לנו שינוי של מודל עסקי באפריל וזה הביא לירידה של 19 אחוז במספר הלקוחות (ובכל זאת הגדילה את סך ההכנסות שלנו). קרא את הכל בדוח מס ‘3.

ממש כמו בבלוג שלנו, אנו גם מתאימים אסטרטגיה דומה עם ThemeIsle. שמשמעותו הפקת תכנים ומוצרים מעולים. אנו משחררים כל העת נושאים חדשים (בחינם וגם בפרמיה) ומתעדכנים כל העת הנושאים הנמכרים ביותר שלנו, וביעילות משפר אותם. זה מה שמסביר את הצמיחה החודש (לפחות IMO).

ההתבוננות בשורה התחתונה של הצמיחה שלנו מרגישה נהדר, אבל זה גם יוצר עלי לחץ ולחץ עלי להיות מסוגל לשלם את המשכורות של כולם בכל חודש (ואלה גם צריכים לצמוח אם אנחנו רוצים שהחברה תצמח), לתעדף ולתעדף לבחור את הפרויקט הנכון לדאוג למקום הבא, ופשוט לשמור על הכלים בטוחים וניתנים לניהול.

כל חודש נתח גדול מהרווחים מושקע בצוות, במוצרים ובתוכן בבלוג. זו הדרך היחידה להמשיך ולשפר את מה שאנחנו עושים. הבלוג הוא ללא ספק אחד מההימורים הגדולים ביותר שלנו, ואני בטוח שהוא צריך להישאר כך לטווח הארוך.

אוקיי, אני מניח שזה מהדורה זו של דוח השקיפות. אני מקווה שזה היה אינפורמטיבי ושאתה עדיין באונייה לחודש הבא. תודה שקראת, וכמו תמיד, תודה על התמיכה ב- CodeinWP!

אל תשכח להישאר מעודכן במה שקורה. כל מה שמשותף כאן:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map