כיצד להרוויח כסף על פיברר: הצעדים המדויקים שלקחתי כדי להרוויח 2-3 מיליון דולר כל חודש

כיצד להרוויח כסף על פיברר: הצעדים המדויקים שלקחתי כדי להרוויח 2-3 מיליון דולר כל חודש

כיצד להרוויח כסף על פיברר: הצעדים המדויקים שלקחתי כדי להרוויח 2-3 מיליון דולר כל חודש
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

"איך אתה מוצא הצלחה ב- Fiverr? איך להרוויח כסף ב- Fiverr?"


אני מקבל את השאלות הללו מספר פעמים בשבוע, ממוכרי פיברר אחרים שרק התחילו לפלטפורמה. כמובן שהתשובה מסובכת מכדי לזקק לתגובה מהירה שנשלחה בחופזה.

למזלו של האדם הבא שישאל, אוכל לשלוח קישור למדריך זה: מבט מקיף על הטיפים הטובים ביותר שלי כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr.

אבל מדוע אנשים מבקשים ממני עצה?

איך להרוויח כסף ב- Fiverr

�� בונוס: איך להרוויח כסף על פיברר על קצה המזלג

 1. הירשם כמוכר Fiverr
 2. סיעור מוחות את ההופעות שברצונך להגדיר
 3. צור פרופיל Fiverr משכנע
 4. בדוק כיצד התחרות מגדירה את ה- Gigs שלהם
 5. נסה ניסיון ראשון בהגדרת Gig, ואז בקש ממישהו בענף שלך לבדוק אותו ולהצביע על כל דבר שאינו ברור או משכנע
 6. צמצם את הניסיון הראשוני שלך להגדיר Gig עם תמונות ייצוגיות, כותרת ברורה, תיאור עשיר במילות מפתח, תגי חיפוש רלוונטיים ושאלות נפוצות מועילות.
 7. קבע דרישות Gig שמטרתן לקבל את כל המידע הרלוונטי מהקונה כדי להגביל את הצורך בתיקונים
 8. הכיר בכל הזמנה נכנסת, ולו רק כדי לשמור על מדדים גבוהים
 9. הקדיש זמן ספציפי בכל יום להתייחס לתקשורת עם לקוחות ולעבוד על פי הוראות Fiverr
 10. השתמש במשוב לקוחות כדי לשפר את העברת הודעות ה- Gig (כולל שאלות נפוצות), תוספות Gig ולהשקת Gigs חדשות
 11. תת פשרות ומספק יתר ככל שניתן

Contents

איך להרוויח כסף ב- Fiverr – איך אני מרוויח $ 2.000- $ 3000 בכל חודש

הייתי ב- Fiverr מאז יוני 2015.

בכנות, אפילו לא הייתי שוקל את זה אלמלא הדרכה של החונך והלקוח הגדול הראשון שלי כשהתחלתי לפרילנסינג במשרה מלאה. הוא השתמש בזה כדי למכור חבילות ניהול מדיה חברתית שהניב בסופו של דבר ליחסי לקוחות ארוכי טווח.

עם 4.5 שנים על הרציף, ראיתי את פיברר צומח מוניטין רע שנבע ממנו כל הזמנה מתחילה ב -5 דולר, לשוק מגוון של אנשים מוכשרים שלמדו כיצד להרוויח כסף על פיברר באמצעות חיוב לפי כישוריהם וניסיונם.

בין יוני 2015 למועד פרסום המאמר, הייתה שונות מסוימת מבחינת כמה עבודה שביצעתי בפועל באמצעות הפלטפורמה. אבל מעולם לא עזבתי לגמרי או יצאתי להפסקה מורחבת, תמיד שמרתי על נוכחות עקבית.

העקביות הזו היא שעזרה לי לעבור מרמת מוכר אחת לרמה אחרת.

אני שניהם א "מוכר מדורג גבוה" וחבר בשוק המקצוענים, שמציב אותי בפועל בראש עמוד הטוטם בכדי להציף את Gigs שלי בחיפושים רלוונטיים ב- Fiverr – תוך כדי הצדקה לתמחור שלי.

ראוי לציין שלא תהפוך למוכר המדורגים ביותר או לחבר בשוק ה- Pro מבלי שתקבע תחילה על ידי צוות Fiverr. בניגוד לרמות מוכרות אחרות של Fiverr, אף אחת מהן לא מתרחשת באופן אוטומטי על ידי השגת אבני דרך מסוימות.

רק בשנת 2019 נהייתי מוכר מוביל. עכשיו יותר מתמיד, אני מקבל כמות גבוהה באופן קבוע של הזמנות חדשות על כל ה- Gigs שלי במינימום מאמץ.

אולי בגלל כמה זמן הייתי בפלטפורמה, ואופי של מה שאני עושה (בעיקר כתיבת תוכן), צוות Fiverr פונה בקביעות לקנות את ה- Gigs שלי..

כתבתי עבור And.co, Veed.me, כמה כתבי-רוח עבור אתר Fiverr, וגם הם היו מוצג בבלוג של פיברר כשהפכתי למוכר מקצוענים.

יחד עם השקת שוק ה- Pro, הוצגתי בפרסומות לצד ג’רי מדיה (של @ f *** ג’רי תהילת אינסטגרם):

איך להרוויח כסף ב- Fiverr

כל זה אומר שבוודאי תפסתי כמה הפסקות מזל בפלטפורמה, אבל כנראה שלא הייתי פונה אליהם מבלי שיש לי עקביות טובה וכהונה כמוכר Fiverr.

החל משנת 2019 הרווחתי בין 2,000 ל -3,000 דולר לחודש על פיברר בלבד (מה שאינו מייצג את מרבית הכנסותי מהפרילנסרים) – ואני הולך להעביר אותך בכל מה שאתה צריך לעשות כדי ללמוד איך להרוויח כסף ב- Fiverr.

כיצד עובד Fiverr עבור פרילנסרים

ההבדל העיקרי בין מקומות פרילנסרים פופולריים כמו Upwork ו- Fiverr הוא תהליך העבודה עם לקוחות.

עבודה עם לקוחות ב- Upwork פירושה התמדה מתמדת למשרות חדשות. כך שעבודה חדשה לא מתרחשת ברקע ללא הקלט שלך – אתה צריך להיות באופן פרואקטיבי אחר המצוד אחר עבודה חדשה כשאתה רוצה את זה.

פיברר הוא סיפור אחר לגמרי.

באמצעות Fiverr אתה בעצם מייצר את השירות שלך באמצעות Gigs.

כל Gig מתאר אספקה ​​ספציפית שתספק בתמורה למחיר מוגדר, החל מהמילים, "אני אעשה …"

כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr: Gigs

אתה יכול להציע חבילות שונות הכוללות הצעות עצמות חשופות, עד "העבודות". אתה יכול גם להציע תוספות Gig המאפשרות לאנשים להתאים אישית את ההצעה שלך עם שירותים קשורים מהם הם ירוויחו.

אבל החלק הכי טוב ב- Fiverr הוא זה בגלל אופן הקמת Gigs, הלקוחות מוסמכים לבצע רכישות מבלי לדבר איתך.

משמעות הדבר היא שאם החבילה שלך מתאימה לצרכים שלהם, בזמן הנכון, אתה יכול לבצע מכירות בזמן שאתה ישן.

אין ספק שמדי פעם אנשים עדיין יצרו קשר עם שאלות או יבקשו משלוחים בהתאמה אישית. השימוש ב- Fiverr לא אומר שאתה יכול לסלק את הפיתוח העסקי לחלוטין, אם כי זה בהחלט יעזור לך לייעל את התהליך.

בסופו של יום, אם אתה רוצה להרוויח יותר כסף כפרילנסר, צמצום הזמן שאתה מקדיש באופן פעיל למציאת מקומות עבודה פירושו שיש לך יותר זמן פנוי לבצע את העבודה..

עם זאת, בואו לענות כעת על השאלה הראשונה שיש לאנשים כאשר הם מתחילים את הקריירה שלהם ב- Fiverr:

מה למכור ב- Fiverr

כתבתי בעבר כיצד לגדל את העסק שלך עם Fiverr עבור WPMU DEV, כולל כמה רעיונות למה להקים על ידי Gigs.

באופן אישי יש לי Gigs שיעזרו לאנשים עם בדיקות משתמשים, ביקורת SEO ויצירת תוכן בבלוג. אבל זה רק אני, ורוב הקוראים בטח ירצו לחקור אפשרויות אחרות.

כאשר מחליטים ממה למכור ב- Fiverr, המקום הטוב ביותר לקבל ממנו השראה דפי הקטגוריה של פיברר. תמצאו שם עשרות קטגוריות וקטגוריות משנה שונות, וכולן כוללות הופעות מרובות.

דפדף בקטגוריות הללו ובקר בקטגוריות שמשחקות לעוצמתך. לאחר מכן דפדף בחבילות הבודדות ושימו לב לכל מה שנראה כמו משהו שתוכלו להציע גם כן.

רשמו מה אתם אוהבים בכל Gig קיים ותיאורו, מה אתם לא אוהבים ומה תעשו בכדי לגרום להצעה שלכם להתבלט. חיקוי התחרות שלך לפחות במידה זו הדרך הקלה ביותר להתחיל ולמצוא את סוגי ההופעות המדויקות שאנשים באמת רוצים לקנות.

"מה אם אני רוצה להציע משהו שעדיין לא נמצא בפלטפורמה?" ובכן, בהתחלה, הצעה של ג’יג מקורית לחלוטין עשויה להיראות כמו נישה מוסתרת, אבל בדרך כלל זה בכלל לא ככה. אם אינך מצליח למצוא את ה- Gig שלך בפלטפורמה, זה כנראה אומר שהלקוחות לא כל כך מתעניינים בזה.

בעסקים – ואפילו בעסקי עיצוב אתרים – התחרות היא טובה. הנוכחות היחידה של תחרות מאמתת את השוק. אין תחרות, אין שוק.

לדוגמה, תכנות & קטגוריה טכנית מכסה מגוון רחב של מוצרים העשויים לדבר עם כישוריך. עבור מפתח אתרים, הצעות Fiverr Gig עשויות לכלול הקמת אתר בסיסי, הצעת שירותי תחזוקה של וורדפרס, תיקון באגים, יישום כלי אבטחה, התאמה אישית של תוספים או בניית דפי נחיתה. אם אתה רוצה להצטרף לפלטפורמה כמפתח חדש, עשיית פעולה מהטווח הזה היא כנראה ההימור הטוב ביותר שלך.

רק בהמשך תוכלו להתנסות עם הופעות אחרות או הצעות תפורות יותר. לדוגמה, משהו שהתחלתי לעשות לאחרונה זה לחבר את הנקודות בין ה- UX לבדיקת SEO שלי לקונים.

אנשים אולי לא מבינים שאני יכול להציע את שני השירותים כאשר בתחילה נתקלתי ב- Gig כזה או אחר. כעת אני מציע למישהו לקנות את ה- Gig האחר (החבילה הבסיסית) על זה שהוא מסתכל עליו כרגע. הופתעתי לטובה מהביצועים של מכירות עליון אלה – אני מקווה שאותה אסטרטגיה יכולה לעזור לך!

בנימה קשורה, לשירותים משלימים שלקוחות מבקשים אך אינך יכול או לא תרצה לעשות, שקול להקים Gig אולפני Fiverr בו תוכל לעבוד עם מוכר אחר ושניהם לשתף ברווחים.

משהו כזה יתאים מאוד לביקורת SEO או UX של GX שלי, ששניהם כרוכים באבחון בעיות באתר, ואז שיתוף פעולה עם מוכר אחר כדי לבצע עריכות באתר שיעזרו לקונים לעבור ביקורת עתידית..

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות לראות מה אפשרי עם פיברר, בואו ונתחבר לפן החשוב ביותר במציאת הצלחה – כיצד להקים Fiverr Gig מהמם.

כיצד להגדיר Fiverr Gig מצליח

אחד הדברים החשובים ביותר שתוכלו לעשות כאשר לומדים כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr הוא להיות מאוד תכליתי בבניית ה- Gigs שלכם..

להלן GIGS שאני מציע כרגע וכמה נתונים סטטיסטיים הקשורים לביצועים בחיפוש והמרות במהלך ששת החודשים האחרונים:

ההופעות שלי

בתחילה, תוגבל על ידי כמה הופעות שתוכל להגדיר, כמו גם כמה תוספות Gig (מכירות עליונות), ומכפילי Gig (כמויות מרובות מתוצרי ה- Gig שלך) שאתה יכול להציע. כשתעלה בכל רמה של מוכר, תהיה לך פחות ויותר מגבלות בכל אחד מהאזורים האלה.

המגבלות הראשוניות הללו עשויות להיות מתסכלות אם יש לך הרבה רעיונות למה למכור בפלטפורמה – אבל נסה לחשוב עליהם כעל דבר טוב כשאתה רק מתחיל. ככל שתמכור פחות שירותים, כך יהיה קל יותר ליצור תהליך נהדר סביב ייצור מוצרים ומספק חווית קונה נהדרת.

הנה מה שאני הכי אוהבת בפיבר:

הגדרת הופעה של פיברר תאלץ אותך "לייצר" השירותים שלך.

באופן ספציפי, פירוש הדבר הוא בבירור לתאר את המסירה שהקונה יקבל תמורת מחיר מסוים. ניתן לספק התאמה אישית של משלוחים אלה לצרכי הקונה במונחים של חבילות שונות, מכירה חזקה נוספת של Gig ומכפילי Gig.

היופי בייצור השירותים שלך עבור Fiverr הוא שיהיה להם קל יותר לצטט תוך כדי תנועה, כמו כאשר לקוח יוצר קשר להזמנה בהתאמה אישית. על ידי ביצוע סטנדרטיזציה מסוימת סביב ההיצע שלך, יהיה קל יותר ליצור תהליכים סביב ביצוע הזמנות דומות – יחסוך לך זמן והגדלת התפוקות הפוטנציאליות שלך.

על ידי הצבת מגבלות כפויות בתחילת זמנך ב- Fiverr, תיאלץ להתמקד בייצור השירותים שאתה הכי בטוח בהם. עם המיקוד הצר הזה, תוכלו להבין כיצד ליצור יעילות.

עמית 2000 מוכר פיברר לחודש, שחד סעד, מדבר על עיצוב דפי נחיתה Gig שהוא קנה מידה יפה על ידי repurpose תבניות כך שהניתן היה ללא המוח.

אני מרגיש בצורה דומה לגבי GIG של ביקורת UX שלי. הם ממהרים לי לעשות ואני יכול לדלות חבורה של הזמנות תוך זמן קצר.

אז מה יכולת להציע?

הסתכל על זה קצת בזמן שאנחנו עוברים כמה שיקולים חשובים הקשורים להגדרת ה- Gigs שלך:

ויזואליות של Fiverr Gig: תמונות ווידאו

"אל תשפוט ספר לפי הכריכה שלו" לא אמור להיות המנטרה המנחה שלך בעת הגדרת הופעה של Fiverr.

למען האמת, לאופן שבו אתה סוחר את סניפי ה- Fiverr שלך, תהיה השפעה גדולה על השאלה האם אנשים אי פעם לוחצים דרך חיפוש קשור וביצע רכישה.

מנהלת יחסי ציבור של Fiverr, הולי סטפי, חולקת את השיטות המומלצות הבאות:

 • אנו ממליצים לכלול דימוי Gig עיקרי המושך את העין (יחס גודל בגודל 608 x 410 פיקסלים ומעלה ושיעור דומה). הדימוי העיקרי אמור לחזק את השירות ולהיות מקצועי ומראה פרימיום. זה אמור להיראות מקצועי ללא קשר לקטגוריה, והתמונות צריכות להיות ללא זכויות היוצרים.
 • אנו ממליצים גם טקסט מינימלי בתוך התמונה (20% או פחות מהתמונה).
 • ל קטגוריות חזותיות, הנוהג הטוב ביותר הוא הראה דוגמת עבודה אחת לכל תמונה.
 • ל קטגוריות לא חזותיות, ה תמונה אמורה לייצג את השירות הנמסר וצריכה להעניק אמון כי המוכר הוא מקצועי ומסוגל לספק חוויה באיכות גבוהה. עם זאת, כל תמונת Gig עבור קטגוריות חזותיות ולא חזותיות צריכה להיות משלה ייחודי תמונה.

אני לא בטוח שהתמונות שלי עוקבות אחר כל ההנחיות הללו בצורה מושלמת, אבל הן לא הצליחו בדרך שלי ללמוד איך להרוויח כסף ב- Fiverr.

עיצבתי מחדש את תמונות Fiverr Gig שלי לאחרונה כדי לשקף את האסתטיקה המיתוגית שלי:

ההופעות שלי 2

ראוי לציין שאם אתה בשוק המקצוענים, ייתכן שיהיה שימושי לכלול תמונה שלך בעצמך בתמונת ה- Gig הראשי שלך – במיוחד אם אתה מוכר היטב בתחום שלך..

מלבד הוויזואליות העיקריות בהן אתה משתמש כדי לעזור להבחין ב- Gigs שלך, עליך לשקול להוסיף סרטונים כדי להציג את עצמך (והמומחיות שלך), תוך כדי גם להסביר מה אנשים מקבלים כאשר הם מבצעים הזמנה, כמו גם תוספות Gig שהם יכולים לרכוש ולמה הם ‘ שווה את העלות הנוספת.

סרטוני הופעות לא חייבים להיות פריקה גבוהה – פשוט תסרטו את עצמכם על רקע לא עסוק, לבושים בצורה מקצועית ויבטחו היטב את הערך של העבודה איתכם באופן ספציפי.

תיאור ה- Gig: מכור את ההצעה שלך בעותק מעולה

כמו דף מכירות במקומות אחרים באינטרנט, תיאור ה- Gig הוא ככל הנראה מה שיעשה את ההבדל בין מישהו שקונה את ה- Gig שלך – או של מוכר אחר.

אז הקפד למלא את פרטי החומרים המוצעים בכל רמה (ותוספות Gig) למיטב יכולתך, להגדיר ציפיות. פעולה זו גם מגדילה את היעילות שלך בייצור המסירה – להפחית את הסיכוי שמישהו ירצה שינויים מכיוון שהוא לא ממש הבין מה הוא קנה.

נסה לחפש את סוג השירות שאתה מתכנן להציע בשוק Fiverr כדי לראות כיצד אנשים אחרים מדברים על זה, כולל אילו מילים ספציפיות הם משתמשים כדי לתאר זאת.

שימו לב: החלק "כיצד פועל אלגוריתם החיפוש של Fiverr?" מציע פרטים נוספים עבור Fiverr SEO ושילוב מילות מפתח רלוונטיות ב- Gigs שלך. ��

כשאתה כותב את תיאור ה- Gig שלך, צפה לשאלות שיש לאנשים. שכנע את הקונים שאתה האדם הטוב ביותר למשימה על ידי הקפדה לפרט את החוויה הרלוונטית שלך.

אם אתה מציע Gigs קשורים אחרים, ציין אותם בתיאור עם קריאה לפעולה עבור הקונה לבדוק אותם.

אל תשכח לעשות זאת לאתחל את העותק שלך לקלילות הקריאה כך שדברים חשובים יתבלטו.

להלן כמה טיפים מהירים לעיצוב עותק מעולה:

 • השתמש בעיטורי טקסט (מודגש, נטוי, קו תחתון) כדי להוסיף דגש
 • השתמש בנקודות תבליטים כדי להקל על הקריאה של רשימות
 • שמור על משפטים ופסקאות קצרים כך שהסיכויים לא יובאו בקיר של טקסט

עם כל השיקולים הללו בחשבון, הנה תיאור ה- Gig לביקורת ה- UX שלי מבחן:

איך להרוויח כסף ב- Fiverr: על ההופעה שלך

מכירה נמוכה עם חבילות ותוספות Gig

כשחושבים כיצד למכור את השירותים שלך ב- Fiverr, תרצה לחשוב במונחים של בסיסי, סטנדרטי ופרמיום חבילות.

במילים אחרות:

 • מהי גרסת העצמות החשופות ביותר של השירות שלך?
 • מה אתה יכול לעשות כדי לספק ערך רב יותר בחבילה סטנדרטית בהשוואה להצעה הבסיסית שלך?
 • אילו משלוחים ישויכו לחבילה הכוללת את כל הפעמונים והשריקות?

כך הגדרתי את חבילות ה- Gig שלי עבור הופעת הביקורת UX שלי:

מחירים

ישנם קונים המייצגים תקציבים מגוונים ב- Fiverr, כך שתוכלו להציע אפשרויות לפנות לכולם על ידי יצירת חבילות הגיוניות למקרי שימוש שונים..

מלבד חבילות, תרצה ליצור הזדמנויות למכירה עילית על ידי הגדרת תוספות Gig.

תוספות Gig מספקות לקונים את ההזדמנות להזמין יותר מאותם אספקה ​​(כמו יותר עמודים שנבדקו בביקורת UX של GX שלי), לקבל את ההזמנה שלך במהירות (כמו תשלום עבור מפנה ליום אחד), או שירותים משלימים (אני מוכר הופעה נוספת לביקורת UX בביקורת SEO שלי Gig ולהיפך).

אני ממליץ להציע אפשרויות למפנה ליום אחד אם אתה יכול להישאר מעודכן על ההזמנות הללו – מדובר במפיק כסף קל.

רק דאגו להיות מציאותיים עם מועדי האספקה ​​באופן כללי.

תן לעצמך מספיק זמן להשתלב בהזמנת הפניות ביום אחד על גבי עומס העבודה הרגיל שלך. או תחזית את עומס העבודה הסביר ככל הנראה ב- Fiverr ותקץ לו זמן ביומן.

כדי לתת לך מושג כיצד זה עובד במציאות, הנה התוספות של Gig בביקורת UX שלי:

טופס מחיר

תוכלו לשים לב כי אפשרויות מסוימות הן הצעות מאוכלסות מראש המבוססות על קטגוריית ה- Gig, כמו בדיקת דפים נוספים או הצעת דקות נוספות של הקלטת מסך. בנוסף, כמה מאפשרויות התוספות של Gig שהוספתי בהן מבוססות על מה שהלקוחות ביקשו בעבר.

השימוש ב- Fiverr פירושו סטנדרטיזציה של ההיצע שלכם לכל הופעה. אך באמצעות השימוש האסטרטגי בחבילות Gig ותוספות Gig, תוכלו לגרום לאנשים להרגיש שאתה מנסה לספק להם ספציפית – והם יעריכו את זה.

הגדר ציפיות לדרישות Gig וסעיף השאלות הנפוצות

החלק הטוב ביותר בשימוש ב- Fiverr הוא בכך שהיא מקלה על מכירות מבלי שתצטרך לבצע עבודות פיתוח עסקיות באופן אישי.

באפשרותך לקצץ עוד יותר את עבודתך בנושא תקשורת קדימה ואחורה עם קטע שאלות נפוצות יסודי ושאלות דרישות Gig.

חשוב להשקיע את המאמץ הדרוש להקמה נכונה של חלקים אלה, כי בעיניי, כל הנקודה של השימוש ב- Fiverr היא לעזור לקצץ בזמן שהוקדש לפיתוח עסקי – לאפשר יותר זמן להתמקד בעבודה, בעצמה.

השתמש בקטע השאלות הנפוצות כדי לענות באופן יזום על שאלות אנשים. באופן ספציפי, השאלות הנפוצות צריכות לצפות בשאלות נפוצות אודות התהליך שלך ואספקה.

להלן שאלות נפוצות לגבי GIG של ביקורת UX שלי:

כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr: שיהיה לך שגיאה

אם תרגעו כרגע, תגלו שתיבת הדואר הנכנס של Fiverr תציע שפע רעיונות לשאלות נפוצות לאחר שתשיק Gig חדש.

ברגע שאתה מקבל את אותה סוג של שאלה לא פעם, זה סימן טוב שאתה לא משתף את כל מה שאנשים באמת צריכים לדעת לפני שהם קונים את ה- Gig שלך. לא תבינו עד כמה זה יכול להיות מעצבן לענות על ההודעות הללו שוב ושוב עד שהן הופכות להיות אירוע יומיומי תכוף.

עם זאת, חלק מהקונים לא יקדישו את הזמן לקרוא את תיאור ה- Gig שלכם (ופרטים תומכים) לפני שהם יצרו קשר עם השאלות שלהם. נסה לא להתעצבן – כולנו אשמים בכך שדילג קדימה כדי ליצור קשר ישירות עם תמיכת הלקוחות בגלל הניסיון לדפדף בשאלות נפוצות..

שיטה מומלצת נוספת לשאלות הנפוצות שלך: שתף את השאלות הספציפיות שאתה שואל בדרישות Gig שלך לאחר שאדם מבצע הזמנה. זה יעזור לקונים לדמיין את העבודה איתך.

מגבלה עיקרית אחת מבחינת מה שתוכלו לשתף בשאלות הנפוצות שלכם (או בכל מקום אחר, באופן ציבורי ב- Fiverr) הם קישורים שניתן ללחוץ עליהם, כמו אלה שיובילו לפרויקטים דומים המשותפים בתיק העבודות שלכם..

עם זאת, אתה יכול להעלות דוגמאות לעבודותיך ישירות ל- Fiverr כדי לשמש כתיק העבודות שלך.

דרישות GIG לתכנות וגיבר פיבר

הגדרת דרישות Gig מועילה במונחים של צמצום קדימה ואחורה עם פרויקט תוך הקפדה על יצירת מוצר סופי שהקונה שלך יהיה מרוצה ממנו..

תוהה מה לשאול את הלקוחות שלך בקטע דרישות Gig?

מנהלת יחסי ציבור של Fiverr, הולי סטפי, חולקת כי דרישות בסיסיות נפוצות בקטגוריית התכנות והטכנולוגיה כוללות:

 • כתובת אתר וכניסה לאתר
 • כניסות אירוח
 • תמונה או טקסט שצריך לכלול
 • דוגמאות להשראה מאתרים אחרים (אם המוכר יוצר אתר חדש עבור הקונה)
 • שאל את הקונה לגבי העסק שלו ומטרותיו לאתר

הנה נקודת מבט אחרת – מה אני שואל את הקונים בביקורת UX שלי:

על סיפונה

כיצד לתמחר את הופעות ה- Fiverr שלך

לדברי הולי סטפי, מנהלת יחסי ציבור ב- Fiverr, כאשר המוכרים שוקלים כיצד עליהם לתמחר את ה- Gig שלהם, הם מתבקשים לשקול את הדברים הבאים:

 1. אם הם עובדים במצב לא מקוון, כמה הם גובים באופן לא מקוון?
 2. כמה הם רוצים להרוויח בשעה (וכמה שעות היה לוקח עבודה זו)?
 3. כמה גובה התחרות שלהם על פיברר, במיוחד אלה שנמצאים באותה רמה ועם אותה מידה של ניסיון וכישורים?
 4. כמה גובה התחרות שלהם במצב לא מקוון בגין שירות זה?

אם אתה רוצה ללמוד להרוויח כסף ב- Fiverr, תצטרך להיות תחרותי עם הופעות דומות בקטגוריה שלך – לפחות במידה מסוימת. הימצאותך בשוק ה- Pro משנה את הכללים כדי לאפשר וריאציות נוספות בתמחור תוך מתן איכות.

הוא השאלה הכי חשובה שכנראה תרצה לענות עליה לפני שתתחיל ב- Fiverr:

"האם אני באמת צריך להתחיל לתמחר את ה- Gigs שלי ב- $ 5?"

הנה מה שמצאתי כנכון:

אם אתה מתחיל בקפיצה ישר לשוק המקצוענים, התשובה היא: בהחלט לא. לאמיתו של דבר, תמחור של ה- Gigs שלך נמוך מדי ב- Fiverr Pro עשוי לאותת שאתה מחוץ לליגה שלך בהשוואה למוכרים אחרים ברמה זו.

מצד שני, אם אין לך כהונה בפלטפורמה ומתחילים להיות טריים לחלוטין, אם לפחות Gig אחד במחיר נמוך יכול לעבוד לטובתך מבחינת בניית המדדים, ההזמנות והדירוגים שלך – כל מה שנחוץ לצורך פילוס.

המפתח לספק איכות ללא שריפה טמון בהצעת שירות שתוכלו להשלים במהירות.

מבחינתי בעבר – לפני שתוכל להתיישר – אלה כללו הקלטות מסך של חמש דקות לדיווחי ביקורת ה- UX של GX ו- SEO שלך שנוצרים אוטומטית על ידי אחד מכלי ה- SEO האהובים עלי, עם פרשנות כלשהי לגבי בעיות לתקן מייד ומדוע.

כל האמור, ברגע שרכשת הוכחה חברתית כלשהי מהיותך מוכר מכובד (רמות גבוהות יותר ו / או ביקורות מעולות), אין שום סיבה להציע שום הופעה החל מ- $ 5.

כיצד פועל אלגוריתם החיפוש של Fiverr?

ישנם גורמים רבים שקובעים כיצד Gig מדרג בחיפוש רלוונטי.

בדומה לגוגל, הפרטים הספציפיים לגבי אלגוריתם החיפוש של פיבר הם סוד מסחרי. אבל נראה הוגן להניח כי רכיבים עשויים לכלול:

 • כמה ביקורות על חמישה כוכבים יש לך סך ודירוג הכוכבים הממוצע שלך
 • סך כל ההזמנות הושלמו
 • רמת המוכר
 • ממוצע משוקלל של הערכים שלך, הנבדק לפי סולם מ "טוב" ל "רע" נראה כי כל דבר שמתחת ל 90% נופל בתחום "רע", לפחות לפי הדרישות לשמירה על רמות המוכר)
 • שימוש אסטרטגי במילות מפתח בכותרת ה- Gig, בתיאור ובשמות קבצי התמונה / הווידאו שהועלה

אם כי מיום 2015, 2015 פתרונות אינסט המאמר מציע צפיות חזקות ו הזמנות בתור כגורמי דירוג פוטנציאליים נוספים, וזה הגיוני בעיניי הרבה. סתם יזמות חולק כמה מחשבות נוספות על אותות דירוג וטיפים רלוונטיים להתאמת הביציות שלך.

אם אתה יודע היסודות של SEO בדף באופן כללי, תהיה מוכן היטב להגדרת Gig המותאם לחיפוש Fiverr.

ההבדל העיקרי בין שני סוגי החיפוש הללו?

ב- Fiverr, לאינטראקציות שלך עם לקוחות תהיה השפעה לא פחותה על המיקום שלך בחיפוש רלוונטי כמו האופן שבו אתה מבצע אופטימיזציה של הגדרות שונות ב- Gig.

להלן גורם אפשרי נוסף לדירוג חיפוש ב- Fiverr:

אם אתה מאוחר למסור הופעה, פיברר פורס כרזה שמנזבת אותך מאחר שאתה מאחר, עם הודעה כי פעולה זו יכולה להפחית הזמנות ב -10%.

לא ברור אם זה בגלל גורם באלגוריתם חיפוש או בגלל תגובות הקונים למדד זמן האספקה ​​הממוצע שלך בדף ה- Gig (או שניהם).

פרק 13 מפואר משתף כמה טיפים נוספים ל- Fiverr SEO, המאושרים על ידי Fiverr מטבעם פרסוםם בבלוג שלהם:

 • צור Gig עבור כל שירות ספציפי, כך שלא תימצא ממעט ממילות מפתח למילות מפתח קשורות.
 • וודא שאתה מסווג נכון את Gigs.
 • אל תמלא מילות מפתח (שימוש יתר בהן כדי להתקל באופן לא טבעי).
 • מלא את תיאור ה- Gig שלך באמצעות עותק המשתמש במילות מפתח רלוונטיות.
 • הבן ששמות קבצי תמונות משפיעים על אינדקס של גוגל. מוכר-העל הראשון של פיברר והשגריר הרשמי, Twistweb123 (אדם) מזכיר שחשוב לתת שם לקבצי התמונות של ה- Gig שלך בהתאם למה שאתה מספק.

במהלך פרק הפודקאסט הזה של פיוורקראד, אדם אומר גם: "פיברר אומר ל- [Google] לנסות להשתמש בסוג הראשון או בשניים מהתיאור הראשון שלך כדי להציג בתוצאות מנוע החיפוש".

חיפוש בגוגל אחר שם המשתמש והמילה שלי "פיברר" חזרו תשובות תבניות שלא משכו ישירות מתיאורי ה- Gig שלי:

גוגל

אז עם זאת, לא הסכמתי עם כל אפיון של קידום אתרים שהכלילו לגביו בפרק ה- Fiverrcast שהוזכר לעיל בנושא Fiverr SEO, אבל היו טיפים טובים ששיתפו אותו דבר.

יתרה מזאת, פרק הפודקאסט הזה משתף טיפים שעוזרים עם שילוב של חיפוש פנימי ואינדקס בגוגל – אך לא אף נושא שאינו תלוי באחר.

אבל הנה משהו שאנחנו יכולים לומר באופן סופי:

לדברי הולי סטפי, מנהלת יחסי ציבור ב- Fiverr, החיפושים המובילים בתכנות & קטגוריית הטכנולוגיה כוללת את המונחים: וורדפרס, מסחר אלקטרוני, פיתוח אתרים, Shopify ועיצוב אתרים.

הנה דבר אחרון שיש לנו הנחיות Fiverr לגבי אופן הפעולה של חיפוש: כיצד להשתמש תגי חיפוש כדי לקבל יותר רשמים על Gigs.

כמה שיטות עבודה מומלצות לתג החיפוש של Fiverr כוללות:

 • שימוש בתגים לתיאור השירותים והתעשיות הספציפיות שאתה משרת.
 • הוציא את היכולת שלך להוסיף חמישה תגים רלוונטיים.
 • אל תנסה להשתמש בתווים מיוחדים ובמונחים משוכפלים – הם יתעלמו.

פיברר לעומת מקומות שוק עצמאים אחרים

CodeinWP משתף רשימה של שבעה מקומות שווקים וורדפרס עצמאיים ולוחות משרות, אך המספר הזה הוא באמת רק קצה הקרחון. לכל נישה מיוחדת, ישנו שוק שבו תוכלו למצוא אנשים שיעזרו במשימות קשורות.

כשמדובר בפרילנסינג, שני שמות גדולים נוטים לשלוט בשיחה מבחינת היכן לשמור על נוכחות פעילה: Upwork ו- Fiverr.

Upwork ו- Fiverr: מיזוגים, רכישות והנפקות

גם Upwork וגם Fiverr ביצעו מהלכים נועזים כדי להרחיב את תחומי ההשפעה שלהם.

באופן ספציפי, עבודות העץ התמזגו עם שתי חברות בעלות אופי דומה: oDesk ו- Elance.

פיברר ביצעה גם מהלכים להתמזג עם מקומות עצמאים דומים, כמו למשל Veed.me (שוק הפקת וידאו) ו- קול ברור (פלטפורמת כתיבת תוכן). מה שמעניין עוד יותר הוא העניין של פיברר לרכוש כלים שעוזרים לפרילנסרים לנהל את העסק שלהם, כמו And.co.

and.co

�� קרא גם: ניהול זמן לפרילנסרים ללא זמן

יש הבדל בולט בגודל של כל חברה בפרסום, אם כי אני לא בטוח כמה זה חשוב למוכרים:

Fiver סוגרת מיליון מוכרים בשוק שלהם – 830,000+ בפרסום. למרות ש Fiverr לא מפרקת את המספר לפי אנכיות, ישנם אלפי מוכרים המיוצגים בקטגוריות עיצוב ופיתוח אתרים.

אז איך זה לעומת Upwork?

2018 בע”מ המאמר ציטט נאום ב -30 במאי מאת מרי מיקר. לדברי Meeker, ל- Upwork היו 16 מיליון פרילנסרים בפלטפורמה שלה, שייצגו עלייה של 23% בין 2017 ל -2018. אלה היו הנתונים הספציפיים והמעודכנים ביותר שיכולתי למצוא לגבי מספר הפרילנסרים של Upwork..

מעניין לציין כי הפער בין מספר הקונים ב- Upwork לעומת פיברר אינו גדול כמעט כל כך. ל- Fiverr 2.3 מיליון מוכרים ל- 5M של Upwork+.

סמלי לוגו

בנימה קשורה, שניהם פיברר ו עבודת יד עברו הצעה ציבורית ראשונה (IPO) בהיסטוריה האחרונה.

מיזוגים ורכישות אלה, בשילוב עם מאמצים מוצלחים לציבור, מדגימים את קיומם של יעדי צמיחה נעלים. כדי להשיג אותם, הם יצטרכו להישאר ביחסים טובים עם כוח העבודה שמסמיך פלטפורמות אלה.

אז למה לבחור ב- Fiverr על Upwork או להפך?

בסופו של דבר זה תלוי בכמה זמן תרצו להקדיש לקבל את ההזמנה.

כיצד עובד Upwork עבור פרילנסרים

ב- Upwork, פרילנסרים מגיבים למשרות שפרסמו לקוחות.

כל משרה מוגדרת במונחים של:

 • כותרת תיאורית ותיאור תפקיד ארוך יותר
 • מוצע מחיר לפי שעה או מחיר קבוע
 • משך הזמן
 • רמת ניסיון
 • דרישות מיקום, אם רלוונטיות

Upwork מציעה מספר כלים שיעזרו לך לצמצם עבודות רלוונטיות, כולל פונקציונליות חיפוש מתקדמת ומסננים.

אך בעיקרון, בכל פעם שאתה רוצה לעבוד עם לקוח חדש ב- Upwork, אתה צריך להשקיע קצת זמן ומאמץ כדי להדגים מדוע אתה מתאים. ניתן ליצור יעילות בעזרת תבנית המגרש הבסיסית לעבודה, אך עדיין עליכם להתאמץ בכדי להתאים אותה באופן פוטנציאלי. מציאותית, מכיוון שיש כל כך הרבה אנשים אחרים המחפשים עבודה, אתה באמת צריך להביא את משחק ה- A שלך כדי להתבלט.

באופן בלתי נמנע, חלק גדול מהזמן שתשקיעו במגרש למגרשים לפרויקטים של Upwork לעולם לא יביא לכסף מכיוון שיהיה מישהו שמתאים יותר – או סתם מוכן לעשות זאת בזול יותר.

לפיכך, המגרש ב- Upwork הופך להיות הרבה מאמץ מבוזבז שאי אפשר להרוויח ממנו רווחים.

אז אם זה לא היה מספיק מעצבן, זו לא המכשול היחיד שתתמודד מול Upwork.

יש "מתחבר".

איך Upwork מרוויח כסף? עמלות עבודתם ללקוחות ולפרילנסרים

התחברות למעלה האם הם פרילנסרים מטבע כדי להשתמש בהגשת הצעות ללקוחות ב- Upwork. כל אחד עולה 0.15 $ ואתה זקוק לחיבור אחד עד שישה התחברות כדי להציב עבודה (שמחושב על פי תקציב הפרויקט).

כן, אתה צריך לשלם Upwork כדי להציב עבודות בשוק שלהם, כי לעולם לא תקבל.

למרות שהם מציעים א "תוכנית חופשית", אתה מעודד להשתמש בהם פרילנסר פלוס מתכננים במחיר של 14.99 $ לחודש כדי לקבל נקודות זכות של $ 10.50 לחודש בתוספת נקודות זכות פלוס אחרות "יתרונות". סוכנויות צריכות לשלם גם עבור דמי עיבוד חיבור וקישור הקשורים לתשלום פרילנסרים.

בנוסף לעלויות הקשורות לחיבור, פרילנסרים הם גם כן עמלות טעויות בהתבסס על כמה כסף הם מחייבים לקוח:

דמי שירות

עבודות העשרה גם טעונות 0.99 דולר למשיכת בנק לפרילנסרים, שאינם כוללים עמלות נכנסות אפשריות בבנקים שאליהם נשלח כסף.

לסיכום, Upwork מרוויחה כסף בשני הקצוות – מהפרילנסר והלקוח – כמו גם בכל פעם שמעבירים כסף.

אבל הם כמעט ולא לבד בעניין זה.

איך פיברר מרוויח כסף? עמלות משתנות עבור לקוחות ופרילנסרים

ללמוד כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr פירושו להבין ש- Fiverr גם תרוויח כסף טוב מהשירותים שלך.

כמו Upwork, Fiverr גם מחייבת פרילנסרים וגם סוכנויות להשתמש בשוק שלהם, בנוסף בכל פעם שמעבירים כסף.

לפרילנסרים מדובר בשיעור אחיד של 20% על כל פרויקט. זה דומה ל- Upwork, אם כי ב- Fiverr, אין שום תמריץ להמשיך לעבוד עם לקוח אחד להפחתת עמלה זו לאורך כל מערכת היחסים שלכם..

מה שאני ממש לא מבין זה שפיבר גם לוקח 20% הנחה על כל הכסף הנוסף שאתה מבצע בהזמנה אם לקוח נותן לך עצות.

עמלת עיבוד תשלום לפי 3% סטנדרטיים בענף עשויה להיות הגיונית, אך המצב הנוכחי בהחלט דביק. פיברר גם גובה $ 1 בכל פעם שאתה רוצה להעביר כסף לחשבון הבנק שלך באמצעות הפקדה ישירה. אתה יכול להעביר כסף לפייפאל בחינם, אך עדיין תצטרך להתמודד עם דמי העיבוד של Paypal, כך שזה לא באמת מצב טוב יותר.

בצד הלקוח, Fiverr גובה א עמלת שירות לבצע הזמנה: 2 $ בהזמנות של עד 40 $, ו -5% ברכישות מעל 40 $.

למרות שבוודאי יכול להזיק לדעת שאתה מוותר אוטומטית על 20% מהמכירה אצל לקוח חדש ב- Fiverr או Upwork, זה עשוי להקל מעט על הכאב להבין שעמלות אלה ניתנות לניכוי מס.

זה הדברים הקטנים.

בעוד ששתי הפלטפורמות מרוויחות כסף מכל היבט שניתן להעלות על הדעת בעסקה, אני עדיין חושב שזה הגיוני יותר לבזבז את זמנך ואנרגך על פיבר בגלל אופן הקמת Gigs.

�� עדיין לא הבנת את החשבונאות שלך? קרא השוואה זו בין תוכנת החשבונאות הטובה ביותר לעסקים קטנים ופרילנסרים.

מדוע Fiverr צריכה להיות שוק הפרילנסרים שלך לפי בחירה

שמע, אף שוק פרילנסר אינו מושלם.

לא הייתי מציע לך לבנות את עסק הפרילנסרים שלך לחלוטין על הקרקע השכורה שהיא שוק כמו פיברר.

המטרה הסופית שלך צריכה להיות לבנות מותג (קרא כיצד כאן) שמושך לקוחות לשירותים שלך ממגוון מקורות. ככה, אם אחד מהתשומות הללו מתפרק אי פעם – כמו אם שוק עצמאי מחליט לסגור את חשבונך – אתה לא דפוק לגמרי כשמדובר בתשלום החשבונות שלך..

עם זאת, Fiverr יכולה להיות המולה צדדית נהדרת או השלמה להכנסות עסק עצמאי. לשוק של פיברר בסיס מובנה של משתמשים שמעביר את התנועה ל- Gigs שלך: אתה רק צריך להמיר את התנועה הזו עם הצעה נהדרת הנתמכת על ידי מוניטין יציב בפלטפורמה.

אפילו אם אינך הבעלים של קשרי הלקוחות טכנית, Fiverr יכול לעזור לך לבנות קהל לקוחות רגיל של עסקים מגניבים לעבוד איתם ושותפים טובים לסוכנויות..

ויש לך אפשרות להשתמש ב- Fiverr כיותר מסתם מוכר – יש הרבה כישרונות שאולי תרצה להקיש עליהם על הפלטפורמה לעזרה בעסק משלך.

בנימה קשורה, אולפני פיבר מציע דרך נוספת לעבוד עם חברים פרילנסרים על פרויקטים רב-פנים.

מה שאני באמת אוהב להשתמש ב- Fiverr במהלך השנים האחרונות זה שזה מאפשר לי לבדוק את הצעות השירות השונות והמרכיבים השונים המרכיבים אותם..

בהתבסס על השאלות שאני מקבל והחבילות שאנשים מזמינים, אני לומד יותר על מה שאנשים באמת רוצים. זה עוזר לתמוך באופן בו אני מבנה את ההיצע שלי – גם מחוץ לפלטפורמה.

פיברר עשתה דרך ארוכה מההשקה הראשונית שלה כפלטפורמה שאילצה את הפרילנסרים להציע שירותים החל מ -5 דולר.

למרות שאתה בהחלט צריך לקחת בחשבון הצעות בשוק הקשורות בעת בניית ה- Gigs שלך, יש לך חופש מוחלט לקבוע תמחור משלך (עם כמה מגבלות קלות לשליחת הצעות מותאמות אישית, תלוי ברמת המוכר שלך).

כל מה שנאמר, ללמוד איך להרוויח כסף על פיברר זה משחק ארוך.

יש מרחק גדול בין הרמה שתתחיל בה כמוכר חדש לרמה שתצטרך להיות כדי להרוויח את הסכום של 2-3 ק”ג לחודש שיצאתי אליו.

הבנת רמות מוכר של Fiverr & כיצד לפלס

אמרתי את זה בעבר ואגיד את זה שוב:

להרוויח כסף הגון ב- Fiverr לא קורה בן לילה. זה אולי אפילו לא יקרה בשנה הראשונה שלך על הרציף.

אם המטרה שלך היא להיות מוכר מוביל, אתה צריך להיבחר ביד על ידי צוות Fiverr, אשר ידרוש הרבה עקביות הרבה זמן לפני שזה יקרה.

להבין כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr זו אסטרטגיה ארוכת טווח, שתתברר יותר לאחר שעבר על פרטים סביב התייצבות כמוכר ושיקולים אחרים לשמירת לקוחות מרוצים בפלטפורמה..

בואו נשבר את המשמעות של זה למכור ב- Fiverr בכל רמה:

מוכר פיברר

כשאתה נרשם לראשונה לחשבון Fiverr, זו תהיה הרמה שלך.

העצה הגנרית של פיברר היא "לעבוד קשה ולשחק הוגן", וזה לא הכללה רעה – אם כי הגיוני יותר ברגע שאתה רואה את הדרישות להתקדם כדי להיות מוכר ברמה הראשונה.

כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr: התחל כמוכר

מוכר ברמה הגבוהה ביותר של Fiverr

העלאת רמות מועילה מכיוון שתקבל יותר ראות בחיפוש, בנוסף לזכאות להופיע ברשימות לקידום מכירות – כמו מה שקרה לי כש- Fiverr Pro השיקה.

פילוג זה גם מבטל את הנעילה של אפשרויות התאמה אישית נוספות סביב ההופעות שלך.

לכל הפחות לא תהיה זכאי להפוך למוכר ברמה אחת עד שחשבון Fiverr שלך היה פעיל לפחות 60 יום. עליך גם להשלים לפחות 10 הזמנות נפרדות ולהרוויח קולקטיב 400 דולר.

בשלב זה מדדים שונים מתחילים להיות רלוונטיים: דירוג כוכבים, שיעור תגובה, שיעור השלמת הזמנה ומסירה בזמן.

אנו נסקור את מה שאתה צריך להבין על מדדים אלו יותר לאחר שעבר על שאר הרמות הללו.

שלב 1

מוכר ברמה השנייה של פיברר

מלבד הפיכת המוכר המובילה ביותר, מוכר רמה שניים הוא רמת ה- Fiverr הגבוהה ביותר שתוכלו להשיג בעצמכם, באופן אוטומטי, על ידי סימון התיבות המשויכות לכל דרישה..

יש לציין כי תצטרך להיות פעילה ב- Fiverr עבור 120 יום, לגמרי 50 הזמנות, ולהרוויח לפחות 2,000 דולר כל הזמן.

אחד מ "יתרונות" להפוך למוכר ברמה 2 זו הגישה המשופרת לתמיכה בלקוחות Fiverr – אם כי זה לא בהכרח הקלה. תברר בקרוב כי פיברר בדרך כלל יעמוד לצד קונה סורר מול מוכר שאינו נכון ברוב המצבים..

שלב 2

מוכר Fiverr המדורג

זו הרמה הגבוהה ביותר של מוכר Fiverr ואני יכול להבטיח לכם שלא קל להשיג.

מלבד הפיכת ה- Fiverr Pro, התהליך לרמה של מוכר מוביל אינו אוטומטי. יהיה עליך לאשר ידנית ובנוסף לערכים הנוכחיים שלך, Fiverr תתחשב בביצועי העבר.

לציין, כדי להיחשב למוכר הדירוג הגבוה ביותר, תצטרך להיות פעילה ב- Fiverr עבור 180 יום, שלם 100 הזמנות, ולהרוויח לפחות 20,000 $ (בנוסף לשמירה על מדדים טובים יותר באופן כללי).

כדי להכניס את זה לפרספקטיבה למישהו שזה עתה מתחיל, אני לא חושב שהרווחתי סך של 20,000 דולר ב- Fiverr עד 2018, או 3+ שנים אחרי שנרשמתי לראשונה. עם זאת, מעולם לא השתמשתי ב- Fiverr כמקור העיקרי שלי למציאת עסק חדש.

להלן הרווחים שלי מ- Fiverr החל מה 1/5/20, מעל ארבע שנים לאחר שנרשמתי לראשונה לפלטפורמה:

כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr: הרווחים שלי

ראוי לציון גם – לכל שאר הרמות לוקח 14 יום עד שהכסף שנרוויח ממשלוחים מקובלים מסולק. כמוכר המדורגים ביותר, אתה צריך לחכות רק 7 ימים לאחר השלמת ההזמנה.

מוכר מדורג גבוה

מוכר פרו Fiverr

נעדר באופן מוזר מדף Fiverr המפרט את רמות המוכרים Fiverr Pro, שוק נישה של פרילנסרים שהוגדרו באופן אישי על ידי צוות Fiverr.

במובנים רבים, Fiverr Pro הוא מהלך אופקי מהיותו מוכר מוביל. שתי ההבחנות עוזרות להצדיק תמחור גבוה יותר ועוזרות להפנות כמות גבוהה יותר של קונים לכיוון Gigs שלך.

Fiverr Pros יכולה לגבות מחירי פרמיום מכיוון שהם מבטיחים רמה גבוהה של איכות עם משלוחים – מה שקשה יותר למשטרה בשוק Fiverr הרחב. פיברר טוען שרק 1% מהפונים לעשות זאת באמצעות תהליך הווטרינג שלהם.

מנהל יחסי הציבור של Fiverr, הולי סטפי, מוסיף את הפרטים הנוספים הללו, "מוכרי מקצוענים מונחים ידנית על סמך הניסיון שלהם, לא רק על Fiverr אלא גם במצב לא מקוון ואפילו בפלטפורמות אחרות".

בדוק את ה- Fiverr Pro אודות העמוד לקבלת פרטים נוספים על מה שמבדיל את מוכרי המקצוענים.

מתי מגיש בקשה ל- Fiverr Pro, תתבקש לשתף פרופילים חברתיים, ניסיון מקצועי (כולל תיק אם יש לך כזה) וניסיון חינוכי. הקפידו לפרט זכיות, פרסים ושמות גדולים של לקוחות גדולים איתם עבדתם כדי לעזור לצוות Fiverr להבין מדוע אתם חותכים מעל השאר ולדחוף את האפליקציה שלכם דרך.

אם אתה רוצה להילקח בחשבון Fiverr Pro, חשוב להבין שתאושר לקטגוריית Gig צרה אחת בכל פעם..

לדוגמה, כרגע אישרתי ל- Pro Gigs שקשור לכתיבת מאמרים וניהול מדיה חברתית. בשוק ה- Fiverr הרחב, אין מגבלות לגבי אילו הופעות אתה יכול להציע במגוון קטגוריות.

מלבד המחסום שנוצר על ידי מבחני כישורים, פוטנציאלית.

עם היותו מוכר מקצוען, מוסיף מנהל יחסי הציבור של Fiverr, הולי סטפי,

"מבחני כישורים אינם מהווים חסם כניסה על מנת ליצור הופעת תכנות וטכנולוגיה על פיבר. עם זאת, בכדי להפוך למוכר מקצוענים, ישנם מגוון דברים שצריך לשתף כדי להיבחר.

בעלי עניין פנימיים ב- Fiverr מחפשים מינימום 3-5 דגימות של עבודה.

באתרים ספציפיים הם רוצים לראות התאמה אישית, היענות לנייד ואינטגרציות. בנוסף לבדיקת תיק העבודות שלהם, בעלי העניין בודקים גם את קורות החיים של אנשים, פרופילי לינקדאין, אתרים אישיים ועוד כדי לאמת את רמת החוויה.".

אולפני פיבר

אולפני פיברר מאפשרים לך לעבוד עם מוכרי פיברר אחרים בכדי לספק פרויקט עם מספר רב של פנים. לדוגמה, אם היה לך חבילת Fiverr Studios לעיצוב אתרים, ייתכן שיהיה לך מוכר אחד שמתפקד כמעצב, מוכר אחר שעושה עבודות פיתוח וכן מוכרים אחרים שעוזרים בקופירייטינג ו- SEO..

זה לא טכנית ברמה של מוכר Fiverr אבל זה הבחנה מסוגים, עם מערכת כללים ששונה מעט מההופעה הממוצעת שלך.

אולפני פיברר

האדם המיועד כ "עופרת סטודיו" משמש כמנהל הפרויקט ונקודת קשר יחידה עבור הלקוח:

אולפנים 2

אני חייב לומר שאולפני פיברר מסקרנים אותי אבל כנראה שלא הייתי מרגיש בנוח להסתכן במדדים שלי על המסירה המאוחרת של מישהו אחר..

שאלתי את פיבר PR, "מהם הטיפים שלך לשימוש ביעילות באולפנים? כמוכר, הייתי חושש שמישהו אחר יפיל את הערכים שלי".

זו הייתה תגובתם:

"אולפני Fiverr הם דרך נהדרת עבור פרילנסרים לשתף פעולה ולהרחיב את מערך המיומנות שלהם. זו גם הזדמנות עבורם להרחיב את קהל הלקוחות שלהם על ידי עבודה על פרויקטים מורכבים יותר.

לפני שמוכר צריך לקבוע אם הוא ירצה להצטרף לסטודיו, חשוב להם להקדיש זמן לווטרינר מחברי אולפנים אחרים ולוודא שכולם מיושרים בשירותים המוצעים, ציפיות לעיתוי לכל חלק מהפרויקט, וכו.

רבים ממוכרי Fiverr כבר מנהלים מערכות יחסים קיימות עם מוכרים אחרים מפרויקטים או הפניות קודמות, וזה מקום נהדר להתחיל בשיחות אלה".

למרבה הצער, זה לא ענה לחלוטין לשאלתי לגבי אופן העבודה עם מוכרים אחרים עשוי להשפיע על הערכים שלך.

אבל זה עמוד השאלות הנפוצות באולפנים עושה:

וכך גם:

נכון לרגע זה, התכונה עדיין נמצאת בבטא ולא זמינה לכל המוכרים.

אז איך מגישים מועמדות? כרגע נראה כאילו Fiverr לא מקבלת אפליקציות אלא מזהה ומפנה מוכרים שלדעתם יעשו טוב:

בכל אופן, שיפור ושמירה על מדדים טובים היא היבט חשוב בצמיחה בשוק זה.

מה שמביא אותי לנקודה הבאה שלי …

החשיבות של ערכים להתיישר על פיבר

התבוננות בדרישות השונות להתניידות כמוכר Fiverr מספקת כמה הקשר בסיסי לרמת השירות שאתה צפוי לספק ללקוחות בפלטפורמה זו.

באופן ספציפי, כדי לשמור על רמתך (ללא שדרוג לאחור) או לעבור לשלב הבא, Fiverr מצפה שתשמור על:

 • ממוצע מינימלי של 4.7 כוכבים
 • שיעור תגובה של 90% במשך 60 יום
 • שיעור השלמת הזמנה של 90% מעל 60 יום
 • משלוח של 90% בזמן מעל 60 יום
 • אין אזהרות במשך 30 יום

זה קל יותר לומר מאשר לעשות. במיוחד מכיוון שהיבטים מסוימים במדדים אלה אינם בשליטתך לחלוטין.

תן לי דוגמה:

לפני כמה ימים, מישהו קנה את אחד הגיגים שלי ומיד ביטל אותו. לא הייתה לי שום תקשורת עם לקוח זה לפני ביצוע ההזמנה או אחריהם.

שאלתי אם שיעור השלמת ההזמנה שלי יושפע וזה מה שיש ל- Fiverr Support לומר:

כיף, נכון?

העובדה שפיבר לא יכולה לשנות ידנית היבטים של אלגוריתם ברמת המוכר במצבים כמו זה מספיקה בכדי לגרום לדם שלך לרתוח.

אבל – כל זה אומר שאתה לא יכול לשלוט על הכל, במיוחד כשאתה בונה את עסק הפרילנסר שלך על אדמות שכורות. אז כדאי שתשלים עם זה עכשיו אם אתה לא רוצה ש- Fiverr ישגע אותך בטירוף.

להלן מספר טיפים להימנעות מדדים רעים באופן כללי:

 • אתה מקבל סקירה של כוכב 1 באופן אוטומטי אם תאחר למסור ומישהו מבטל את ההזמנה. אז למעשה, הימנע מהספקה מאוחרת בכל מחיר שכן הדבר יכול להשפיע גם על מדד המסירה שלך בזמן. במידת הצורך, אתה יכול לבחור הרחב את ההזמנה באישור הקונה שלך.
 • הגבלת יתר על הציפיות היא דרך נהדרת להבטיח ביקורות 5 כוכבים, המהווה מדד חשוב ליישור או שמירה על רמת מוכר. לגבי התוכן שלי בכתיבת Gig, פירוש הדבר עשוי לעבור מעט על ספירת מילים. עבור GIG הביקורת שלי ב- GX, פירוש הדבר עשוי לצלם כמה דקות נוספות בהקלטת מסך. ואספקת יתר לא חייבת להקריב רווחים – לקוחות Fiverr המאושרים הם מכס טוב.
 • שמור על שלך שיעור תגובה בירוק על ידי תשובה לכל ההודעות החדשות תוך 24 שעות. גם אם אתה זקוק לזמן לחשוב על תגובה טובה, השב בהקדם האפשרי להגדרת הציפיות למתי תחזור למישהו. אני ממליץ להגדיר תזכורת לוח שנה שתעשה זאת באותה שעה בכל יום, כך שלא תיפגע בטעות.
 • למרות שזמן התגובה אינו מדד המשפיע על הרמות שלך, זה עשוי להיות גורם כאשר אנשים מתלבטים ביניהם לעבוד איתך לבין מוכר אחר. זה עשוי להיות גורם באלגוריתם החיפוש של פיברר להמלצה על Gigs לקונים. ניתן למצוא ספקולציות נוספות לגבי גורמי דירוג Fiverr בקטע של מאמר זה שכותרתו, "כיצד פועל אלגוריתם החיפוש של Fiverr?".
 • להשתמש מחוץ למשרד מצב להשהיית הזמנות חדשות ואפילו הודעות נכנסות אם אתה זקוק להפסקה. אם אתה רציני ללמוד להרוויח כסף ב- Fiverr, תביני שעדיף להפסיד בהזמנות מאשר לפגוע במדדים שלך אם אחרת אתה עסוק מכדי לשמור על קשר.

באשר לאופן בו ייראה עתיד המדדים?

אומרת מנהלת יחסי הציבור של פיברר, הולי סטפי, "השלמת הזמנה, דירוג כוכבים ומסירה בזמן היו תמיד בין המדדים המובילים". היא מוסיפה, "ככל שהפלטפורמה גדלה, אנו תמיד מחפשים אילו מדדים הם החשובים ביותר עבור קהילת הקונים שלנו ומשקפים כיצד אנו מודדים מוכר לפי ההצלחה שלהם".

המספק את הקטע המושלם לסעיף הבא:

ב- Fiverr הלקוח תמיד צודק

עכשיו כשאתה מבין את ההבדלים בין כל רמת פיברר ואיך להתיישר מאחד לשני, הגיע הזמן להתייחס לאמת קשה שמגיעה יד ביד עם ללמוד כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr:

הלקוח תמיד צודק. אפילו כשהם טועים לחלוטין.

זו באמת האחיזה העיקרית שלי עם פיבר. מטבעי השלמת כל כך הרבה הזמנות והיותי על הרציף כל כך הרבה שנים הייתי נאלץ להתמודד עם כמה ביצים גרועות, מבחינה סטטיסטית.

לא משנה מה המצב, ברוב המקרים, כאשר קונה יחליט שהוא לא אוהב את העבודה שלך, הם יקבלו החזר וזה ייצא מהרווחים שלך.

לא משנה מה "הוכחה" אתה משתף עם תמיכת הלקוחות – היו רק קומץ מצבים בהם יצאתי לחלקם עם סכסוכים שעסקו בקונים שעברו היסטוריה ארוכה של התעללות בפרילנסרים ב- Fiverr.

אז אני מזהיר אותך עכשיו אם תשקיעו את זמנכם בפיבר, יהיו לפניכם כמה מצבים מתסכלים. עם זאת, הסיטואציות הללו נהיו פחות ויותר רחוקות עכשיו שאני מוכר מקצוען וגם המוכר ביותר.

הנה דוגמה טובה לחלוקה המתסכלת בין האופן בו פיברר מתייחס לקונים בהשוואה למוכרים:

במצב זה, Fiverr בוחר את הקונה על פני המוכר בשתי דרכים:

 • מכיוון שלקונים יש תקופת ביקורת מורחבת, ההזמנות שהושלמו במועד ישולמו למוכר שלושה עד שבעה ימים מאוחר יותר מהצפוי אם המוכר יחליט לקחת זמן נוסף זה (לאורך פרק זמן המשויך בדרך כלל להוצאות כבדות).
 • למוכר לא נותנים ימי עסקים נוספים להשלמת הזמנה במהלך החגים, מה שמאפשר שהזמן שלהם שווה פחות מהקונה (אנו גם מעריכים את הזמן והמרחב ליהנות מהחגים עם החברים והמשפחות שלנו).

באופן כללי, ככל שהמחירים שלך ב- Fiverr זולים יותר, כך סוג הקונים יתמודד איתם. וזה נכון באותה מידה מחוץ ל Fiverr: הלקוחות הזולים ביותר הם בדרך כלל כאלה שמצפים ממך הכי הרבה בזמן שהם הכי קשה לעבוד איתם.

ראוי לציין כי אם תתחיל עם מחירים זולים, יהיה קשה בהמשך להגדיל את התמחור עם הלקוחות שכבר עבדת איתם. אז באופן אידיאלי, התחל עם תמחור בר-קיימא והתאם לפי הצורך כשאתה צובר ניסיון וידע חדשים.

המפתח האמיתי להגבלת אינטראקציות לקהל נוראיות ב- Fiverr הוא להיות ברור ככל האפשר לגבי טיב המסירה שאתה מספק בכל חבילה של Gig. עליכם גם לעשות את בדיקת הנאותות שלכם כאשר אתם אוספים מידע מהלקוח עם מערך השאלות (המכונה דרישות Gig) המופעלות בכל הזמנה חדשה..

לבסוף, קבעו מגבלה עבור תיקונים (אפילו אפס זה בסדר), כך שאתם והלקוח נמצאים באותו עמוד לגבי הכלול..

ההצעה הסטנדרטית שלי לשירותי כתיבת תוכן – כולל מה שאני עושה מחוץ ל- Fiverr – כוללת שתי תיקונים. זה עזר לי לקבל ביקורות טובות, להרוויח טיפים מעולים ולשמור על לקוחות נאמנים.

אבל אם אתה רוצה ללמוד בהצלחה כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr, עשה הכל כדי לתת לאנשים את מבוקשם בפעם הראשונה, אחרת, תיקונים יכולים לקחת כל כך הרבה זמן שה Gigs שלך כבר לא רווחי.

מוכר את עצמך עם פרופיל Fiverr שלך

ישנן דרכים רבות להעביר את המומחיות והניסיון שלך בפרופיל Fiverr שלך.

ראשית, ל- Fiverr יש קטע בו תוכלו לרשום "ראוי לציון" לקוחות. אם עבדת עם כמה שמות גדולים, או שאתה עוסק בתעשייה ספציפית ויש לך ניסיון רחב עם אחרים בענף, וודא שאתה משתמש בקטע זה כדי להציג את המומחיות שלך..

פיברר מציעה גם מבחני מיומנות אתה יכול לקחת כדי להפגין מיומנות בסיסית בכל קטגוריות השירות העיקריות. אני יכול לומר לך שמעולם לא לקחתי אחת ועדיין עליתי את הדרגות, אם כי התכונה הזו חדשה. אני מנחש שמבחני מיומנות הם כנראה החשובים ביותר עבור הופעות טכניות מסוימות (או כדי להפגין מיומנות בשפה).

מבחני מיומנות

אולי החלקים המוזרים ביותר שתוכלו למלא בפרופיל שלכם "נוכחות מקצועית" ו "נוכחות חברתית".

שתיהן מזמינות אתכם לשתף קישורי אתר ומדיה חברתית, אך אף אחת מהקבוצות אינן ניתנות ללחיצה בפרופיל שלכם, מה שגורם לי לתהות מדוע הן בכלל שם..

מנהלת יחסי ציבור של Fiverr, הולי סטפי, עזרה לסדר את העניינים, "הכללת קישורים חברתיים בפרופיל המוכר מהווה מדד אמון נהדר לקהילת הרוכשים כי הוא אדם שעומד מאחורי חשבון Fiverr שלהם.".

מלבד השאיפה לחלוק פרטים מלאים בקטעים אודות מיומנויות קשורות, ניסיון חינוכי והסמכות, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לספק מעלית מסוגים שונים בתיאור הפרופיל שלך..

הקפד לענות על שאלות אלה:

 • מה אתה עושה?
 • את מי אתה משרת?
 • מה גורם לך להיות שונה מהתחרות שלך?

קבל ספציפיות ביחס לפרטים. שתף כמה זמן עבדת בענף שלך ומה עם זה גורם לך להתרגש לבצע את העבודה שלך. אל תהסס לשתף גם מעט מהאישיות שלך.

במילים פשוטות – תן לאנשים משהו לדבר איתך כשהם מסרים לך.

הולי סטפי גם שיתפה את הטיפים הנוספים הבאים:

"עבור מוכר Fiverr, הפרופיל שלהם הוא כיצד הם מציגים את עצמם בפני הקהילה הגלובלית של Fiverr. זו הזדמנות להציג את עצמם, את הרקע, את הכישרון ואת החוויה שלהם בפני לקוחות פוטנציאליים. התיאור הביוטי צריך לדבר ישירות מיהו המוכר ולחוויה הייחודית שלו. המוכרים צריכים גם לקחת על עצמם למלא את השדות הזמינים ככל האפשר."

מכיוון שקל להיתקע בראש שלך, אני ממליץ לבקש ממישהו (או כמה אנשים) לבקר את פרופיל Fiverr שלך כדי לראות אם פספסת משהו חשוב או אם יש לך שאלות ברורות שלא ענית עליה..

אבל באופן כללי, כשמדובר ללמוד להרוויח כסף ב- Fiverr, עדיף פשוט להתחיל בעבודה – אפילו אם הפרופיל וה Gigs שלך אינם מושלמים במאה אחוז. אתה יכול להמשיך לייעל נכסים אלה לאורך זמן.

ביקורות על חמישה כוכבים יכולות או לשבור את ההצלחה שלך ב- Fiverr

תוכלו לשים לב שכדי להתקדם ולשמור על רמות מוכר גבוהות יותר, עליכם לשמור על דירוג ממוצע של 4.7 כוכבים במשך 60 יום.

זה קל יותר לומר מאשר לעשות. למרות שרוב לקוחות ה- Fiverr המודרניים אינם זולים, הם בהחלט קריטיים.

אולי הסיבה לכך היא ש- Fiverr מבקשת מהקונים לשתף משוב בנוגע לאותם ערכים שהם מודדים בשילוב עם חשבונך:

כתוצאה מכך, הקונים ישקלו הרבה יותר מסתם המספקים הסופיים בעת השארת דירוג כוכבים. הם לוקחים בחשבון את כל חווית ההזמנה, כך שזה האינטרס שלך לתקשר יתר ולספק יתר.

ומסירת יתר אינה חייבת להיות ביצוע עבודה נוספת: זה יכול להיות מסירת הזמנה מוקדם מהצפוי.

אנשים העלו זאת באופן ספציפי בביקורות שלי:

"בזמן" הוא ביטוי נפוץ נוסף שעולה בשיתוף עם ביקורות הכוכבים שלי:

… מה שגורם לי לחשוב שיש המון מוכרי פיברר שקונים עובדים איתם שאינם מספקים בזמן.

וכשאני עוברת מעבר לבקשה לעדכון, אני בדרך כלל מקבל ביקורת נהדרת (פלוס טיפ):

בעת העברת הזמנה, הזמין קונים לבקש שינויים או לשאול שאלות – לא בגלל שאתה רוצה עבודה נוספת אלא בגלל שאתה לא רוצה שתצטרך להתגבר על ההשפעות השליליות של ביקורות לא טובות.

בסופו של יום, ביקורות נהדרות מלקוחות שממש שמחים שאתה הולך בקילומטר הנוסף יזכו אותך במכירה כאשר הקונים משווים בין שני מוכרים דומים.

שאלתי את מנהלת יחסי הציבור של Fiverr, הולי סטפי, אם יש סיבה להרגיש נאלצת להשיב לביקורת של מוכר והיא אמרה:

"זה מראה הערכה לקונה אך זה מראה גם לקונים פוטנציאליים כי המוכר עוסק בלקוחותיהם. אם מוכר מקבל ביקורת שאינה חיובית, הוא גם מאפשר להם את ההזדמנות להגיב לצד הצד של הסיפור בצורה מכבדת".

הגיוני לחלוטין – גם עבור מצבים טובים וגם רעים.

סקרנתי ללמוד יותר על המילים שעולות בדרך כלל בשילוב עם הביקורות שלי (כולל הקונים שהסביר להניח שיעזבו אותם).

הנה ענן מילים מבוסס על 12 החודשים האחרונים של ביקורות Fiverr שלי:

אני בטוח שאתה תוהה – מה יקרה אם אתה רוצה להעביר קשרי לקוחות מחוץ ל- Fiverr?

תשובת שאלה זו דורשת קודם צעד צעד אחורה. באופן ספציפי מכיוון ש Fiverr מפחית כל מכירה, יש להם אינטרס להחזיק את קשרי הלקוחות שלך בפלטפורמה שלהם.

למעשה, הם כל כך מעוניינים לאמן אותך להיות נאמנים שהם מציעים עסקאות ללא עמלה לכל אחד מהלקוחות שלך שאתה מביא לפלטפורמה שלהם.

מכיוון ש Fiverr רוצה להחזיק בקשרי לקוחות אלה, תקבל אזהרה – עד להשעיית החשבון – אם תנסה להעביר תקשורת שהחלה ב- Fiverr מהפלטפורמה של Fiverr..

בטח, ישנם כמה חריגים. לדוגמה, כאשר לקוחות יוצרים קשר עם בקשות לדגימות תיקים, Fiverr לא תעניש אותי אם אשלח קישורים לאתר הפורטפולי שלי (אם כי אינני יכול לשתף קישורים הניתנים ללחיצה לנכסים שלי בשום היבט פומבי בפרופיל Fiverr שלי). ).

�� אגב, אם עדיין אין לך אתר תיקים, שקול לבנות אתר בעצמך באמצעות אחת מהפלטפורמות האלה.

לפעמים, הלקוחות שואלים אם נוכל לקפוץ לשיחת טלפון לפני שמבצעים הזמנה ואני צריך להגיד לא. מבחינה טכנית, Fiverr מציעה כמה פונקציונליות של שיחות וידאו אבל אני לא ממש מעוניין להשתמש בזה. אם אני צריך להקדיש זמן רב למערכת היחסים לפני ביצוע הזמנה, זה סוג של מביס את מטרת פיברר עבורי (ומפסיק להצדיק את הקיצוץ של 20% שלהם).

�� קרא גם: תוכנת תזמון פגישות מיטבית לעסק שלך בהשוואה

כל זה בעצם לומר שאסור לעשות שום ניסיונות ברורים להעביר מערכת יחסים לקוח מחוץ ל- Fiverr, מכיוון שזה ככל הנראה הגדר את חשבונך.

כיצד לשמח את לקוחות Fiverr: טיפים לעבודה עם לקוחות Fiverr

גם אם אינך מעוניין לעבוד עם לקוח מסוים בהזמנה אחרת, תרצה לעקוב אחר כמה שיטות מומלצות לשמירה (או לשיפור) ברמת המוכר הנוכחי של Fiverr..

זה עשוי להתחיל עם שינוי מחשבה.

אם אתה באמת רוצה להבין איך להרוויח כסף ב- Fiverr, אתה צריך להתגבר על תהליך המחשבה שזה מקום ללקוחות זולים. לא כולם, אפילו לא רוב המשתמשים איתם אני עובד, הם לקוחות זולים – במיוחד אלה שרוכשים הזמנות Pro.

בממוצע אני זוכה להזמנות לפחות פעם בשבוע, עד 40 $ מעל הסכום שכבר שילם.

ראוי לציין שלמרות ש- PayPal מציעה פונקציית טיפים, לעולם לא הייתי מוסיפה אפשרות טיפ לחשבוניות הרגילות שלי מחוץ ל- Fiverr. זה פשוט לא מתאים. אבל נחמד לדעת שזו אפשרות בפלטפורמה זו שאנשים יכולים להשתמש בה אם הם רוצים, אך לא צריכים להרגיש לחצים עליהם.

באמת, טיפים הם תגמול על מעבר מעל ומעבר.

אתה מתחיל לשים לב שלי "תת פשרות ומסירת יתר" נושא?

עם זאת, יש אנשים שינסו לגרום לך לבצע עבודה לפני ביצוע הזמנה. באופן אידיאלי, יש לך איזשהו חבילת Gig בסיסית שאתה יכול להציע להם שהם יקנו, אפילו אם אין זה התאמה מדויקת לעזרה שמישהו רוצה..

אם הם דוחפים לתשובה לשאלה מסובכת, אתה יכול לכוון אותם לשם ולהגיד שאתה שמח לבזבז את זמנך לענות על שאלותיהם אם הם רוצים לקנות את ה- Gig ההוא.

שלי הופעת SEO, ספציפית חבילת הבסיס, היא דוגמא טובה למה שאני ממליץ ללקוחות שמבקשים ממני לחקור שאלות SEO שיש להם.

דרך נוספת להגביל את הזמן שאתה מבלה עם הלקוח הפוטנציאלי לפני שהם הופכים ללקוח היא להשתמש תבניות תגובה מהירות.

כמה מתבניות המעקב שלי כוללות:

 • הזמנה כללית לשאול שאלות
 • שפה לתקשורת של פרטים על הופעות מסוימות
 • קישורים קצרים לדגימות של עבודות מוגמרות ב- Google Drive

בנימה קשורה, דע את פרטי התמחור שלך מראשך (או עם מסמך שניתן להפנות אליו בקלות) מכיוון שאנשים, באופן בלתי נמנע, יתעלמו מדבריו על ה- Gig שלכם ויבקשו מכם פרטים באמצעות הודעה ישירה..

מכיוון ששיעור התגובה שלך הוא מדד חשוב, תרצה לדעת את התמחור שלך מספיק טוב כדי לצטט הזמנות גם כשאתה לא נמצא במחשב שלך ומשיב בטלפון שלך.

הכרת התמחור שלך חשובה גם מכיוון שאנשים יבקשו תרחישים מותאמים אישית ואתה רוצה שתוכל להכיל אותם – במיוחד בגלל חבילות מותאמות אישית פירושן בדרך כלל נקודות מחיר גבוהות יותר.

עם זאת, אם מישהו מבקש הזמנה מותאמת אישית שמתאימה פחות או יותר להיקף של אחת מהחבילות הקיימות שלך, אל תהסס לכוון אותם להזמין כך.

להלן טיפ חשוב נוסף לניקיון הבית:

השתמש במצב חופשה בכל פעם שיש לך סיבה להאמין שלא תוכל לקבל הזמנות חדשות, במיוחד אם יש לך הופעות עם אפשרויות תפנית ליום אחד.

אתה לא רוצה להכניס אותך למצב שאתה מאכזב מישהו שזקוק למשהו מחר, ואז הערכים שלך יסבלו כתוצאה מכך שלא תוכל להתאים את ההזמנה.

לקבלת תובנות נוספות בנוגע לחשיבות מדדי המשתמשים וכיצד לשמור עליהם גבוהים, קפוץ אל החלק במאמר זה שכותרתו "החשיבות של ערכים להתיישר על פיבר".

ביקשתי ממנהלת יחסי ציבור הולי סטפי את הטיפים של פיברר לשיטות עבודה מומלצות לתקשורת ולהלן הדברים שאמרה:

 • זה חיוני עבור פרילנסרים של Fiverr לתרגל שקיפות ולספק מידע רב ככל האפשר לקונה על מה שהוא יכול לספק, את ציר הזמן הצפוי, ולספק את התאריכים שבהם הם יגיעו אל הלקוח ופירוט המחיר הכולל..
 • תקשורת קבועה בין המוכר לקונה לאורך כל התהליך היא המפתח. המוכרים צריכים לספק עדכונים שוטפים על מצב הפרויקט.
 • הקונים אינם המומחים בנושא, המוכרים הם! לכן מוכרים צריכים לוודא שהם מפרקים את השפה לתנאי הדיוט, כך שקל לקונה להבין.
 • מוכרים צריכים תמיד להיות פרואקטיביים ולעולם לא צריכים להשאיר לקוח תוהה היכן הם עומדים עם ההזמנה שלהם. כל הודעה צריכה להיות קריאה לפעולה. "האם אשלח לך הצעה בהתאמה אישית? איך זה נשמע? מה אתם חושבים על XYZ?"

כל אלה הם טיפים סולידיים מניסיוני. במיוחד האחרון האחרון – יהיה קשה להמיר את האנשים שמסרים לך לקונים ללא תוכנית פעולה ספציפית.

טיפ אחרון להתמודדות עם לקוחות:

חלק מהקונים הם קופצנים וימשיכו לבקש שינויים לאחר שתעביר הזמנה, בטענה שזה לא מה שהם רוצים, עד שתכנע ותאפשר להם לבטל אותו – החזר הכסף שלהם מחשבונך.

אני מצטער להיות זה שישבור לך את זה אבל ברוב המקרים, תוכלו לחסוך זמן רב רק על ידי כניעה. גם אם אתה עומד לחלוטין ביצירה שיצרת.

סמוך עלי כשאני אומר שזה פשוט לא שווה להילחם, במיוחד על ערך קטן של סדר. בנקודת זמן זו, פיברר דואגת ללקוח יותר ממה שאכפת לו ממך – והם כנראה תמיד יעשו זאת.

כיצד Fiverr יכולה ליצור חוויית מוכר טובה יותר

אם הגעת עד כה, אתה יודע שבסך הכל אני שמח מאוד מהניסיון שלי כמוכר ב- Fiverr. אבל אתה גם יודע שיש לי כמה עצמות לבחור.

אף על פי ש Fiverr ביצעה שיפורים רבים מאז הימים הראשונים שלהם של Gigs שנאלצו להתחיל ב 5 $, עדיין יש להם קצת עבודה לעשות כדי ליצור חווית מוכר אידיאלית.

הנה ההצעות שלי:

 • אל תיקח אחוז מהטיפים. אם אני מספק יותר מדי עבור לקוח, עלי לשמור על הכסף הנוסף שאני מרוויח. מסירת יתר זו מסייעת גם ביצירת לקוח Fiverr נאמן שקונה יותר הופעות ממוכרים אחרים – זה מספיק יתרון לפיברר מעל דמי השירות שהם כבר גבו ממני ומהלקוח..
 • מדוד זמן אספקה ​​בימי עסקים. לעתים קרובות אני מקבל הזמנות עם תאריך יעד בסופי שבוע או בחגים. אין אמצעי זהירות מלבד קביעת תזכורות, ואז הגדר ידנית את ‘מחוץ למשרד’ במהלך מסגרות זמן אלה (עם זאת, עלולים להזמין הזמנות לאותם תאריכי יעד לפני שתגדיר את ה- Out of Office שלך). אני לא חושב שאני לבד ברצון לשמור על איזון בין עבודה / חיים הגון – לא באופן שרירותי נאלץ לעבוד בסופי שבוע או בחגים.
 • קח את הצד של הקונה בפומבי, אך פצה את המוכר אם הוא טכני בסדר. תראה, לא אכפת לי מה יש לך לומר לקונה שפונה לתמיכת הלקוחות כדי לגרום לו להפסיק להתלונן. אבל אל תדפק אותי בכדי לשמח מישהו שמא טועה מבחינה טכנית לגבי התלונה שלו. אם אתה לוקח 20% מכל הזמנה שאני מוכר, חייב להיות מספיק מאגר בכדי להסביר את התרחיש של לקוח רע מדי פעם – במיוחד עבור מוכרים ששילמו את דמי החיוב שלהם וותק בפלטפורמה..
 • סקירה ידנית עבור כל רמת מוכר. ציינתי במאמר זה כמה בעיות באלגוריתם של רמות המוכרים של Fiverr שלא תמיד ניתן להסביר על תהליך אוטומטי. אני חושב שלמוכרים צריכים לפחות להיות באפשרות לבקש בדיקה ידנית כאשר הדבר ישים, ולהציע ראיות משלהם מדוע אין להוריד את הרמה שלהם.
 • אל תיצור ביקורות של כוכב אחד באופן אוטומטי להזמנות מאוחרות שבוטלות. בכל דרך, תן לקונה את האפשרות לעשות זאת (עד להציע סקירה של כוכב אחד על כך שהוא יצטרך להתמודד עם החוויה הגרועה) אך נראה כי לא הוגן לפרוס דירוג זה באופן אוטומטי, על סמך ההשפעה שלו על התחזוקה ברמה שלך..
 • תקן בעיות ביישומים ניידים. ההודעות וההודעות שלי בתיבת הדואר הנכנס לא תואמות לחלוטין את מה שאני רואה באתר שולחן העבודה, מה שאומר שלעיתים אני מתגעגע לתקשורת חשובה אם אני עובד מהכיס באותו היום. כתוצאה מכך, הערכים מושפעים באופן שלילי ללא סיבה פרט לבעיות טכנולוגיות.

שימוש ב- Fiverr כקונה למיקור חוץ של משימות עסקיות

מלבד השימוש ב- Fiverr כמוכר, אני ממליץ מאוד לנסות זאת כקונה.

פעולה זו תעזור ליידע את החוויה שאתה מספק ללקוחות שלך. זה יכול להיות אפילו רעיון טוב לקנות גיגים שדומים לאלה שאתה מציע, לקבל הבנה טובה יותר של התחרות מבחינת האופן בו הם סוחרים את ה- Gig שלהם, איך נראים המספקים שלהם ואיך הם מתקשרים לאורך כל התהליך..

אך עליכם לשקול גם להשתמש ב- Fiverr למיקור חוץ של משימות עסקיות שאינכם מעוניינים להתמודד איתם או שאין לכם ניסיון לבצע היטב..

אישית, השתמשתי ב- Fiverr לצרכים בסיסיים של עיצוב גרפי, עזרה בתיקוני וורדפרס ספציפיים שאני לא רוצה להתמודד איתם ועזור בהגדרת Mailchimp.

ראוי לציין את זה אתה יכול להשתמש ביתרה שצברת מהשלמת Gigs כדי לשלם עבור הופעות אחרות ללא דמי שירות.

מחשבות אחרונות כיצד להרוויח 2-3 ק”ש בכל חודש עם המולת צד של פיברר

אם אתה רציני ללמוד להרוויח כסף ב- Fiverr, רשימת הבדיקה הזו, המשקפת את הגישה שלי, תעזור לך לכסות את הבסיס שלך ולהגדיר אותך להצלחה:

 • הירשם כמוכר Fiverr
 • סיעור מוחות את ההופעות שברצונך להגדיר
 • צור פרופיל Fiverr משכנע
 • בדוק כיצד התחרות מגדירה את ה- Gigs שלהם
 • נסה ניסיון ראשון בהגדרת Gig, ואז בקש ממישהו בענף שלך לבדוק אותו ולהצביע על כל דבר שאינו ברור או משכנע
 • צמצם את הניסיון הראשוני שלך להגדיר Gig עם תמונות ייצוגיות, כותרת ברורה, תיאור עשיר במילות מפתח, תגי חיפוש רלוונטיים ושאלות נפוצות מועילות.
 • קבע דרישות Gig שמטרתן לקבל את כל המידע הרלוונטי מהקונה כדי להגביל את הצורך בתיקונים
 • הכיר בכל הזמנה נכנסת, ולו רק כדי לשמור על מדדים גבוהים
 • הקדיש זמן ספציפי בכל יום להתייחס לתקשורת עם לקוחות ולעבוד על פי הוראות Fiverr
 • השתמש במשוב לקוחות כדי לשפר את העברת הודעות ה- Gig (כולל שאלות נפוצות), תוספות Gig ולהשקת Gigs חדשות
 • תת פשרות ומספק יתר ככל שניתן

לא משנה איך אתה מוצא לקוחות, להרוויח מספיק כסף כדי שעסק הפרילנסר שלך ישגשג לא קורה בן לילה. כנראה שזה גם לא יקרה בעוד שנה. זה משחק ארוך והדרך היחידה למצוא הצלחה היא להיות עקביים.

זה גם לא מזיק אם אתה כל הזמן חורג מהציפיות של הלקוחות עבורך.

פיברר אינה שונה כל כך מפלטפורמות פרילנסרים אחרות מבחינת האופן בו אתה צריך לייצג את כישוריך כדי להשיג לקוחות. הערכים שקובעים את רמת המוכר שלך מספקים הנחיות שימושיות כיצד להיות מתקשר טוב עם לקוחות – גם מחוץ לפלטפורמה. שמירת כל לקוח מאושרת פירושה תגובה בזמן, השלמת כל ההזמנות שאתה מקבל ומסירה בזמן.

פיברר אינה מושלמת – היא עדיין מוצאת את עצמה וקובעת את סוג החברה שהיא רוצה להיות. אבל אני חושב שפיבר עשה צעדים מסיביים קדימה מימיהם הראשונים כשהפלטפורמה זלזלה בהתעקשותה של Gigs החל מ- $ 5.

היום אני מרגיש שהם שותפים איתי לצוות ההצלחה ההדדית שלנו.

עובדי פיברר, כולל אלה העובדים עבור מותגי אחיותיו של פיבר (And.co ו- Veed.me), רוכשים באופן קבוע את Gigs המלאים שלי (לרוב חבילת הכתיבה שלי בבלוג של 400 דולר) והם חלום לעבוד איתם. כאשר צוות Fiverr זקוק לעזרה בפרויקט, הם מתחילים בשוק משלהם ומתגמלים מוכרים המפגינים מקצוענות ומייצרים מוצרים באיכות גבוהה.

ככל שתישארו קבועים יותר ב- Fiverr, כך יתפתחו יותר הזדמנויות שיפתחו בפניכם. לאחר שתבין את המערכת, יהיה קל יותר לנווט ותהיה לך הבנה טובה יותר כיצד להרוויח כסף ב- Fiverr.

אבל אני לא היחיד שיצר הופעה צדדית מצליחה בשוק הפרילנסרים הזה. אמור לי: איך הרווחת כסף טוב על פיבר? או אם אתה רק מתחיל, אילו שאלות נוספות יש לך לגבי ניווט בפלטפורמה זו?

נשמע בתגובות!

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

�� הנושאים הטובים ביותר של וורדפרס עבור פרילנסרים ועסקים קטנים
�� המדריך האולטימטיבי לפתיחת עסק בעיצוב אתרים – ממציאת הלקוחות הראשונים שלך ועד יצירת שם לעצמך

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector