10 כישורי הרשת המוערכים ביותר עבור כל בעל מקצוע

10 כישורי הרשת המוערכים ביותר עבור כל בעל מקצוע

10 כישורי הרשת המוערכים ביותר עבור כל בעל מקצוע
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

הקריירה הטובה ביותר בנויה סביב הרשתות הטובות ביותר. קשרים נהדרים יכולים לספק לך הזדמנויות למידה, הזדמנויות לקידום מכירות, משרות ועוד. קשרים שגויים, לעומת זאת, יכולים לגרור את הקריירה שלך לרמת הבינוניות שלהם. זה חיוני לפתח מיומנויות רשת חזקות, כך שתוכלו לבנות את הרשת המתאימה לקריירה שלכם.


במדריך זה נחקור את מיומנויות הרשת החיוניות ביותר שיש לפתח לקריירה מצליחה. נבדוק גם כיצד תוכלו לפתח כל אחת מהמיומנויות הללו. אם אתה זקוק להנחיות מעשיות, צעד אחר צעד, אתה במקום הנכון!

כישורי רשת לכל איש מקצוע

כישורי רשת חיוניים לכל איש מקצוע:

1. דגש על בניית חברויות אמיתיות לטווח הארוך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לשנות את הלך הרוח שלך להתמקד באנשים, ולא בהזדמנויות. אנשים יכולים לדעת מתי אתה ניגש אליהם רק לרווח האישי שלך. אולי תקבלו את הדבר הספציפי שרציתם, אבל הם יזכרו את הריכוזיות העצמית שלכם ופחות סביר שיעבירו לכם הזדמנויות עתידיות.

ישנן שתי אסטרטגיות מפתח בהן תוכלו להשתמש כדי לפתח הלך רוח זה:

לחיות את הרגע. כשאתה נמצא באירוע רשת, התמקד בכך שאתה נוכח במלואו. אם אתה תופס את עצמך חושב על הזדמנויות עתידיות, שים לב למחשבה, ואז שחרר אותה והעביר את המיקוד שלך למה שקורה סביבך. תרגול לעשות זאת בחיי היום יום שלך כך שיהיה קל יותר במהלך אירועי רשת. אתה יכול גם להשתפר בזה על ידי פיתוח א מדיטציה של מיינדפולנס תרגול.

צרו הזדמנויות ללמוד על אנשים מחוץ לעבודה. שאל אנשים על משפחותיהם, בתיהם, תחביביהם. אנשים אוהבים לדבר על עצמם, ומומחים אוהבים לדבר על דברים שאינם המומחיות המקצועית שלהם. ככל שתלמדו עליהם יותר, תוכלו גם למצוא את זה יותר קל לראות אנשים יותר מההזדמנויות שהם מספקים – וכשאתם יוצרים מרחב לחיבורים משמעותיים..

2. האזנה פעילה

האזנה פעילה היא פעולת ההתרכזות המלאה בדבריו של אדם אחר. זה עוזר לך לשמור על מידע ולהשתתף באופן מלא בדיונים מורכבים. האזנה פעילה מראה גם לאנשים שאתה מעריך את דעותיהם ומומחיותם.

המפתח כאן הוא תרגול האזנה פעילה כל הזמן, לא רק במהלך שיחות על עבודה. שימו לב באותה מידה של תשומת לב לסיפורים של אנשים על חייהם האישיים כמו שאתה עושה לתובנות המקצועיות שלהם.

זה מראה להם שאתה רואה אותם כאנשים ולא הזדמנויות. ייתכן שתלמד גם משהו מעניין או שתמצא אינטרסים משותפים שיכולים לשמש להעמקת מערכות היחסים שלך.

כישורי רשת: הקשיבו

התרגול של שמיעה אקטיבית ניתן לחלק לחמישה שלבים:

 • שים לב. התבוננו ישירות בדובר, שחררו מחשבות מסיחות דעת, שימו לב לשפת גוף והתנגדו לדחף להכין את תגובתכם בזמן שהאדם האחר עדיין מדבר.
 • הראה שאתה מקשיב. הכיר את האדם האחר בהנהון, בהבעות פנים ומדי פעם "כן" או "אה הא".
 • ספק משוב. השקף על הדברים שהאדם אמר וסכם את מה שאתה מאמין שהתכוונו אליו.
 • פסק דין לדחות. דחף במודע את הנחות ברירת המחדל שלך. המתן עד שהאדם האחר יסיים לדבר לפני שתגבש פסקי דין. אל תפריע להדחות.
 • הגיב בהתאם. היו כנים, מכבדים ופתוחים.

3. היכולת למסגר דברים בצורה חיובית

לשפה יש ענק השפעה על האופן בו אנו רואים את העולם. לכן, סביר שהשפה בה אתה משתמש תשפיע על האופן בו אנשים תופסים אותך. אם אתה כל הזמן משתמש במילים וביטויים שליליים, אנשים יחשבו אותך כאדם שלילי, אולי אפילו תבוסתני. מצד שני, אם אתה משתמש בשפה חיובית, אנשים יראו אותך כאדם חיובי, שתמיד מוכן להתמודד עם אתגרים חדשים.

השימוש בשפה חיובית חשוב במיוחד בתקשורת טקסטים, שם אין לך שפת גוף שתעזור בהעברת רגשות. לדוגמה, התבונן בשני המשפטים הבאים:

"לאחרונה גיליתי את העבודה שלך בתחום הוורדפרס ואני כותב להזמין אותך להשתתף בראיון בפודקאסט שלי."

"אני חובב עצום של עבודותיך, ואשמח לקבל אותך בפודקאסט שלי כדי לדון בוורדפרס."

שני המשפטים האלה משדרים את כוונותיכם, אך רק השני משדר באמת את ההתלהבות שלכם. וההתלהבות היא זו שגורמת לאנשים לרצות להגיב. במידת האפשר, השתמש בשפה חיובית מדי כדי להציג את ההתלהבות הזו.

4. היכולת להתמקד בצרכים של אחרים לפני שלך

כישורי רשת: התמקדו בצרכים של אחרים

אחת הדרכים היעילות לבנות קשרים חזקים היא לעשות משהו בעל משמעות עבור האנשים שאיתם תרצו להתחבר. זה מחייב אותך לצאת מחוץ לעצמך ולהתמקד במה שהאדם האחר צריך.

אז איך אתה יכול להבין מה מישהו אחר צריך, עוד לפני שאתה פוגש אותם? השתמש באחת מהאסטרטגיות הבאות:

שים לב. עקוב אחר האדם באינסטגרם ובפייסבוק. הירשמו לבלוג, לפודקאסט או לערוץ היוטיוב שלהם. כאשר אנשים בעלי השפעה זקוקים למשהו, הם פונים לעתים קרובות לערוצים האלה בתקווה להשיג את צרכיהם על ידי מישהו בבסיס המעריצים שלהם. זה יכול לספק את ההזדמנות המושלמת עבורך להגיע עם הצעה.

מחקר. האם יש משהו שהאדם הזה תמיד רצה לעשות או לראות שאתה יכול לעזור לו? האם הם עושים לעתים קרובות שיתוף פעולה מסוג מסוים? האם יש דרך שתוכל לעזור להם לשפר את הנוכחות המקוונת שלהם? משהו שאתה יכול לעשות למען העסק שלהם?

זכרו את האנושיות שלהם. לכל אחד יש אותם צרכים בסיסיים. אוכל, מים, שינה, חיברות. חפש דרכים לעזור לאנשים לענות על צרכים אלה. זה חזק במיוחד באירועים גופניים, בהם תוכלו להציע לאדם לשתות משקה או להביא להם חטיפים.

5. אמון

אמון יכול להועיל בכל תחום בחייך, אך יש לו השפעה חזקה במיוחד על מאמצי הרשת שלך. אם אתה מציע משהו למישהו, אתה צריך להפגין ביטחון ביכולת שלך לספק את הדבר הזה. אפילו אם כל מה שאתה עושה זה להציג את עצמך, אנשים רוצים לראות שאתה בטוח במי אתה ובמה שאתה עושה.

לרוע המזל, עבור רבים מאיתנו הביטחון הוא גם אחד מכישורי הרשת הקשים ביותר לפתח. זה יכול להיות בגלל מאבקים איתם תסמונת מתחזה או חוסר יכולת לשכוח כאשר עמיתים או מעסיקים קודמים הניחו אותנו. אתה יכול, עם זאת, לבנות אמון באמצעות שימוש מכוון באסטרטגיות אלה:

השתמש באישורים. אלה משפטים חיוביים לגבי עצמך, כמו "אני טוב בעבודה שלי". אתה יכול להגיד אותם בקול רם או לרשום אותם. חזור על ההצהרות שלך כל יום, אם בבוקר או לפני השינה.

דאג למראה הפיזי שלך. אפילו כשאתה עובד מהבית, קח את הזמן להתקלח, לשטוף את השיער וללבוש משהו מקצועי. אתה רוצה להיות מסוגל להסתכל במראה ולהגיד "עכשיו יש מישהו שמוכן לעשות עבודה נהדרת!"

6. היכולת להתמודד היטב עם משוב ודחייה

זה יכול להיחשב כאספקט של ביטחון, אבל זה מספיק חשוב כדי לדון בכוחות עצמו. משוב שלילי ודחייה הם תופעות לוואי בלתי נמנעות של לשים את עצמך שם בחוץ. אתה צריך להיות מסוגל להגיב באופן מקצועי ולעבור להזדמנות הבאה.

לא ניתן ללמוד מיומנות זו מתוך ספר לימוד או מפוסט בבלוג, אך ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להקל על ההתמודדות עם משוב ודחייה:

הכן תגובה סטנדרטית. צור ביטוי מלאי, כמו "תודה ששמת לב, אני אשקול את הנקודות שלך בעתיד". לאחר מכן תוכל לפנות לביטוי זה בכל פעם שמשוב או דחייה משאירים אותך מרגיש פרוע. זה מאפשר לך להגיב באופן מקצועי גם אם ההערה אכן כואבת רגשית.

כישורי רשת: התמודד היטב עם המשוב

הפרד את עצמך מהעבודה שלך. אנשים רבים נופלים בפח המחשבה שהפרודוקטיביות שלהם וערכם הם אותו דבר. כדי להיות מסוגל לקבל דחייה מקצועית, עליכם ליצור הפרדה מסוימת ביניכם לבין העבודה שלכם. ניתן לעשות זאת על ידי אכיפת גבולות קפדניים בין העבודה לחיי הבית שלך ורדיפת תחביבים יצירתיים מחוץ לעבודה.

7. עקביות

רשת צריכה להיות חלק מתמיד מחייכם, לא דבר שתעשו רק כשאתם מחפשים באופן פעיל הזדמנויות מקצועיות. למעשה, המיקוד שלך צריך להיות בבניית רשת לפני שתזדקק להזדמנות מקצועית.

החדשות הטובות הן שיש אירועים קבועים עבור אנשי מקצוע כמעט בכל ענף. האירועים הטובים ביותר נערכים לרוב באופן אישי, אך ישנם גם אירועים רבים המתקיימים ברשת. מצא שניים או שלושה אירועים שבהם אתה יכול להשתתף בכל חודש ויום ולבצע אותם בתאריכים קבועים בלוח השנה שלך.

דרך טובה נוספת לבנות נטוורקינג בלוח הזמנים שלך היא לחסום זמן כלשהו בכל שבוע להשגת יד על מדיה חברתית. המפתח כאן הוא זה עליך להשתמש בזמן זה במדיה החברתית כדי לפנות לאנשים ספציפיים. הגיבו על הפוסטים שלהם, שתפו את התוכן שלהם, אולי אפילו שלחו להם הודעה פרטית כדי לשאול על משהו שהם יצרו. הגבל את עצמך לאינטראקציות האלה כדי לא לבזבז זמן.

לבסוף, אתה רוצה לוודא שאתה מקדיש זמן לחיזוק מערכות יחסים ישנות. פעם בחודש או אפילו פעם בשבוע, נפגשים עם עמיתים לשיחת ועידה או במהלך ארוחת צהריים. המשך לומר יום הולדת שמח או מאחל לאנשים בברכת החגים. הזכר לאנשים שאתה קיים.

8. כישורי ראיון

כישורי רשת: כישורי ראיון

כישורי ראיון הם כישורי רשת מעולים משתי סיבות. ראשית, סדרת ראיונות היא דרך נהדרת להרחיב את הרשת שלך. שנית, מיומנויות ראיון רבות יכולות להועיל בכל סיטואציה חברתית, ולא רק במהלך ראיונות. לדוגמה, מיומנות ההקשבה האקטיבית חיונית לעריכת ראיונות טובים, והיא גם אחת מיומנויות הרשת הטובות ביותר שתוכלו לפתח..

כמה מיומנויות ראיון אחרות שמשמשות ככישורי רשת הן:

 • היכולת לחקור נושאי ראיון ביסודיות
 • ניהול שפת גוף
 • דפוסי דיבור מקצועיים

הדרך הטובה ביותר לפתח מיומנויות אלה היא לתרגל. הרץ סדרת ראיונות בבלוג, פודקאסט או ערוץ YouTube. התחל עם אנשים שאתה כבר מכיר כדי לבנות ביטחון, ואז פנה לאנשים שאתה מעריץ.

9. נימוסי דוא”ל

ללא קשר לאופן בו אתה פוגש אנשים ברשת שלך, בסופו של דבר התקשורת תפנה לדוא”ל. אתה רוצה לוודא שהמיילים שלך נראים מקצועיים ולהביע כל מידע שאתה משתף בדרך הנכונה.

נימוסי דוא”ל משתנים מענף לתעשייה, אך ישנם כמה כללים בסיסיים שעליכם להקפיד עליהם תמיד:

 • השתמש בשורת נושא ברורה וישירה
 • השתמש בכתובת דוא”ל מקצועית
 • השתמש בשפה חיובית ומקצועית
 • הגהה הכל
 • אם אינך בטוח מה המשמעות המדויקת של מילה, חפש אותה לפני שתכלול אותה
 • התנגד לדחף להשתמש באמוג’ים
 • השתמש רק "השב לכולם" אם זה הכרחי לחלוטין
 • השתמש ב- BCC כדי להגן על פרטיותם של אחרים היכן שמתאים
 • ציין כל קבצים מצורפים, ומטרת הקבצים המצורפים האמורים, בגוף המייל

אתה גם רוצה לאפשר לחיבורים שלך להגדיר את הטון של התקשורת שלך. אם עמית משתמש בתגובות שלהם דיבור פחות רשמי, יש לך אפשרות להשתמש גם בשפה פחות פורמלית.

10. מגרש מעלית מוצק

מגרש מעליות הוא מגרש קצר, כזה שתוכלו לספק בזמן שייקח כדי לשתף נסיעה במעלית עם מישהו. במילים אחרות, זהו משפט או שניים שבהם תוכלו להשתמש כדי לגרום לאנשים להתעניין במה שאתם עושים.

המפתח לכתיבת מגרש מעליות טוב הוא להתמקד בליבה הרגשית של מה שאתה עושה, ולא בפרטים הפונקציונליים. אתה יכול לראות איך זה עובד כשאתה משווה בין המגרשים הפוטנציאליים הללו לעסק הפרילנסרי שלי:

"אני כותב ויועץ SEO עצמאי המתמחה בעבודה עם בלוגים מבוססי וורדפרס."

"אני כותב תוכן שמדורג טוב בגוגל וממיר את הקוראים ללקוחות."

כישורי רשת: מגרש מעליות

המגרש השני אינו מציין דבר אודות וורדפרס או ייעוץ, אך הוא מעביר רמה גבוהה יותר של אמון בעבודתי. המגרש הזה גם מזכיר לאנשים את הסיבה שהם צריכים סופר SEO: לשפר את דירוג האתר שלהם בגוגל. וזה קצר מהמגרש הראשון, מה שמקל על המסירה במהירות.

מגרש המעליות שלך הוא משהו שיתפתח עם הזמן. התנסה בביטויים שונים ובקש לקבל משוב על המגרש שלך מעמיתים מהימנים. כמו רוב כישורי הרשת שדיברנו עליהם, תמיד יש מקום לשפר את מגרש המעליות שלך.

מחשבות אחרונות

רשת יכולה להיות מרתיעה, אבל זה לא חייב להיות קשה. אתה יכול להקל הרבה יותר על ידי פיתוח כישורי הרשת הבאים:

 • Focus התמקדות במערכות יחסים אמיתיות לטווח הארוך
 • Listening האזנה פעילה
 • ✅ היכולת למסגר דברים בצורה חיובית
 • ✅ היכולת להתמקד בצרכים של אחרים לפני שלך
 • ✅ אמון
 • ✅ היכולת להתמודד היטב עם משוב ודחייה
 • ✅ עקביות
 • Skills כישורי ראיון
 • Iqu נימוס דוא”ל
 • Pitch מגרש מעלית מוצק

כשכישורי הרשת הללו קיימים, אתם בטוחים לבנות את סוג הרשת אשר בתורו יסייע לכם לבנות קריירה נהדרת!

מה מיומנות הרשת היחידה שהיא המפתח בתיק העבודות שלך? אל תהסס לשתף בתגובות שלהלן.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector