OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה: מה עדיף?

בבחירת נושא וורדפרס לאתר הבא שלך, חשוב לקחת בחשבון יותר מסתם את הערעור האסתטי שלו. הנושא שלך משפיע גם על חווית בניית האתר שלך, לכן תרצה לבחור אחד שמתאים לסגנון העיצוב שלך. אם אתה רוצה להשתמש בוני דפים, למשל, ההחלטה שלך לרוב תגיע ל- OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה..


ארבעת הנושאים האלה הם המועדפים בקרב קהילת בוני הדפים. כל אחד מהם הוא כלי סולידי למגוון יישומי וורדפרס, והם באמת בולטים כאשר משתמשים בהם לצד תוספים ספציפיים לבונה העמודים. הם דומים גם מבחינת התכונות והסגנון, שיכולים להקשות על הבחירה הנכונה ביותר לצרכים שלך. למרבה המזל, ההחלטה הזו עשויה להיות קלה משאתה חושב.

בסקירה מקיפה זו, נשווה את OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה. אנו נבחן את התכונות, התמחור שלהם, קלות השימוש, תאימות של בונה העמודים, תמיכה ועוד. בסוף תדע איזה נושא עשוי להיות המתאים ביותר עבורך.

עם זאת, ראשית, בואו נדבר מדוע אתה זקוק מלכתחילה לאחד הנושאים האלה!

OceanWP לעומת אסטרה נגד GeneratePress לעומת נווה

תוכן עניינים:
מדוע צריך נושא וורדפרס ידידותי לבונה דפים | היכרות עם OceanWP, אסטרה, GeneratePress ו- Neve | תכונות | תאימות לבניית דף | תמחור ורישוי | קלות ההתקנה והשימוש | פריסות, תבניות ואפשרויות עיצוב | תוספים ותוספים | מהירות וביצועים תמיכה ותיעוד | איזה נושא הוא האפשרות הטובה ביותר לבניית דפים? | סיכום

מדוע ייתכן שתזדקק לנושא וורדפרס ידידותי לבניית דפים

כברירת מחדל, וורדפרס מציעה עורך יעיל שמאפשר די קל ליצור ולעצב תוכן. עם זאת, העורך הזה יכול להיות קצת חסר מבחינת הגמישות והאפשרויות. זו הסיבה שיש כל כך הרבה פופולריות בוני דפים. כלים אלה מאפשרים לך לגרור ולשחרר אלמנטים שנבנו מראש, ולסדר אותם בדיוק בתוך הדפים והפוסטים שלך.

רוב התוספים לבניית העמודים פותחו כדי לעבוד בצורה סבירה כמעט עם כל נושא. עם זאת, ‘טוב למדי’ לעיתים קרובות אינו מספיק טוב. אם אתה רוצה להפיק את המרב מהאתר שלך, חכם לחפש נושא שעבר אופטימיזציה כדי להיות תואם מאוד לתוספים של בונה דפים..

בתור סקוט ווידן קיוביץ, קצין קהילה ראשי ב”דמיוני “, היה צריך לומר על הקשר בין נושאים ובוני דפים:

סקוט קיוביץ

אנשים יכולים להשתמש בגוטנברג, אלמנטור, ביבר בונה או תוספים אחרים של בונה דפים כדי להכניס יכולות עיצוב אינסופיות לנושא. אך נקודת המוצא היא עיצוב מדהים, פשוט, נקי, מהיר ועדי קידום אתרים.

סקוט ווידן קיובוביץ

כמובן, גם כשמצמצמים את קריטריוני הבחירה שלך לנושאים ידידותיים לבונה העמודים, עדיין יש המון אפשרויות. בואו נראה ארבעה מהנושאים הפופולריים ביותר בקרב משתמשי בוני הדפים, ונראה כיצד הם נערמים.

מבוא לנושאים

לסקירתנו, נשווה את OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה. ארבעת הנושאים הרב-שימושיים הללו הם פופולריים, נבדקים היטב ותומכים, ותואמים לרבים מהתוספים הפופולריים ביותר לבניית העמודים.

הנושא של OceanWP

OceanWP

ראשית, OceanWP שמה דגש חזק על סגנון.

נושא זה מציע הרבה הדגמות בהן תוכלו להשתמש כדי להתאים אישית את המראה והתחושה של האתר שלכם. זה מיועד למגוון רחב של שימושים, אך מתאים במיוחד לאתרי מסחר אלקטרוני (ומשתלב היטב עם WooCommerce).

נושא האסטרה

אסטרה

אסטרה גם תעזור לכם ליצור אתר מסוגנן, אם כי הדאגה העיקרית שלו היא ביצועים.

זהו נושא קל במיוחד המשאיר את האתר שלך פועל במהירות בקצוות הקדמיים והאחוריים. ניתן להתאמה אישית רבה גם עבור שאינם מקודדים, אם כי הוא מציע גם שפע של תכונות שמפתחים יוכלו לנצל אותם.

הנושא של GeneratePress

GeneratePress

הבא, אנו מגיעים ל GeneratePress.

נושא זה שומר על איזון מוצק בין אספקת תכונות רבות ושמירה על דברים קלים ככל האפשר. המפתחים התמקדו מאוד בנוחות השימוש, ולכן אין עקומת למידה תלולה.

הדגמת הנושא של נווה.

נווה

אחרון חביב, יש לנו נווה.

העיצוב שלנו מציע עיצוב מודרני בן עמוד אחד. זה אידיאלי לעסקים קטנים, אך ניתן גם להתאמה למגוון רחב של שימושים. זה קל, קל להתאמה אישית ומגיב לתצוגות יפהפיות על גבי מסכים בכל גודל.

לכל ארבעת הנושאים הללו יש המון מה להציע, אז איך אתה בוחר בין OceanWP, אסטרה, GeneratePress ונווה?

OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה לעומת (שמונה גורמים עיקריים)

כעת, אנו הולכים להשוות בין OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה בשמונה קטגוריות שונות. ראוי לציין שלמרות שלכל אחד מהנושאים האלה יש גרסה חינמית בספריית התוספים של וורדפרס, נדון כאן בגרסאות הפרימיום המלאות כאן.

בוא נקפוץ ממש פנימה!

1.

תכונות

כל ארבעת העיצובים מכסים את הבסיס שלהם כשמדובר בתכונות חיוניות לכל נושא וורדפרס. כולם מגיבים במלואם, ונבנים שתומכים בביצועים סולידיים ומעניקים לך פרמטרים טובים של קידום אתרים.

עם זאת, יש כמה הבחנות ראויות לציון בערכות התכונות שהם מספקים:

 • אלמנטים שנבנו מראש: אסטרה מציעה מגוון רחב של כותרות, ווידג’טים, פריסות, ואלמנטים אחרים שיכולים להתחיל אותך במהירות. OceanWP מספקת גם מגוון מרשים של אלמנטים הניתנים להתאמה אישית, כולל 7 סגנונות כותרת, 15 ווידג’טים ו -5 פריסות התחלה. נווה כוללת כמה פריסות, כותרות כותרות עליונות להתאמה אישית, בעוד ש- GeneratePress מעט יותר קלה בתחום זה.
 • יישומי מסחר אלקטרוני: OceanWP הוא הבולט כאן, ומספק פונקציונליות ממוקדת לשיפור עגלות העגלה ודפי המוצר שלך. עם זאת, GeneratePress מציעה גם מודול ספציפי WooCommerce. Neve 2.0 הוסיף בקרות חנות ומוצרי WooCommerce יחד עם מודול WooBooster למשתמשים Neve Pro.
 • פונקציונליות ידידותית למפתחים: גם OceanWP וגם GeneratePress משלבים ווים לשימוש במפתחים, ומקלים על שינוי המוטיבים הללו באמצעות קוד מותאם אישית. מודול הפריסה המותאמת אישית של אסטרה מספק גם אפשרות ווים.

כאשר נלקחים בחשבון כל התוספים והתוספים הכלולים בצרורות הפרימיום של נושאים אלה, אנו נדרג אותם כדלקמן:

 1. OceanWP ��
 2. נווה ��
 3. אסטרה ו- GeneratePress Press

כל הארבע מציעות שפע של תכונות, אך OceanWP פוגע בכל שלוש הנקודות שהוזכרו לעיל. נווה נופלת בקיצור בכל הקשור לכלי פיתוח, אך מכסה את התכונות הנפוצות יותר עם האלמנטים הבנויים מראש שלה ומודול WooBooster.

2.

תאימות לבניית דפים

אסטרה מעוצבת מהיסוד לעבודה עם בוני דפים. זה משתלב בצורה חלקה עם אפשרויות פופולריות כמו Beaver Builder, Elementor, Divi Builder, Origin Site ו- WPBakery Page Builder (Visual Composer). כבונוס נוסף, זה מאפשר לך לכבות את כותרת העמוד ואת סרגל הצד תוך כדי עבודה על התוכן שלך, ומאפשר לך יותר מקום להתמקד בעיצוב. לבסוף, חבילת הסוכנות (הגרסה היקרה ביותר) מגיעה עם תוספות המיועדות לבוני דפים ספציפיים.

ל- GeneratePress יש פחות מה להציע כאן. הוא טוען שהוא תואם לכל התוספים הגדולים לבניית העמודים, אך אין מעט מידע עם התוספים הספציפיים שהוא עובד הכי טוב איתם. עם זאת, העיצוב המודולרי שלו עובד טוב לצד בוני הדפים.

נווה הוא השותף המושלם לבונה העמודים הפופולרי ביותר של וורדפרס, Elementor. Bove Neve Pro Elementor מאפשר יבוא בלחיצה אחת של תוספות ותבניות. עם זאת, נווה משתלבת היטב עם Brizy, Beaver Builder, Divi, SiteOrigin ומלחין חזותי..

ואחרון חביב, OceanWP נועד לעבוד בצורה חלקה עם תוספים של בונה דפים. בפרט, היזמים דאגו להבטיח שהוא תומך ב- Elementor, Visual Composer, Divi ו- Beaver Builder. אחת התוספים שתקבלו עם גרסת הפרימיום מוסיפה גם מספר ווידג’טים שתוכננו במיוחד עבור Elementor.

כל ארבעת הנושאים עובדים גם טוב מאוד עם עורך הבלוקים ושלנו אורביט פוקס חיבור. האחרון אינו בונה דפים כשלעצמו, אך מוסיף לאתר מספר מודולים שימושיים שיכולים להרחיב את הפונקציונליות שלו בצורה משמעותית.

GeneratePress ו- Orbit Fox הם התאמה חזקה במיוחד, מכיוון שהתבניות ווידג’טים של בונה הדפים של הקודם והמודולים שמגיעים עם האחרונים משתלבים זה בזה כדי להציע לך דרך קלה להתאים אישית את האתר שלך..


אורביט פוקס מאת ThemeIsle אורביט פוקס מאת ThemeIsle

מחבר / ים: נושא נושא

גרסה נוכחית: 2.9.8

עודכן לאחרונה: 28 באפריל, 2020

themeisle-companion.zip


96% דירוגים


400,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

עם כל זה בחשבון, הנה הדירוג שלנו לגבי תאימות לבניית הדפים עבור OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה:

 1. אסטרה ��
 2. OceanWP ונווה ��
 3. GeneratePress ��

אסטרה, OceanWP ונווה תואמות מאוד את חלק מהתוספים הפופולריים ביותר לבניית העמודים, כאשר GeneratePress מפגרת מעט מאחור בחזית ההיא (אך עדיין בחירה סולידית אם ברצונך להשתמש באורביט פוקס).

3.

תמחור ורישוי

בשלב זה יתכן ותוהה מה יעלה לך הנושאים האלה. מסתבר, כל אחד מהם כולל מבנה תמחור שונה למדי.

OceanWP הוא הנושא הניתן להרחבה ביותר שלוש שכבות של תוכניות פרימיום. כולם מגיעים עם מגוון המלא של הרחבות, הדגמות ותמיכה, ונבדלים זה מזה בכמה רישיונות שהם מספקים. אתה יכול לקבל רישיון אתר אחד ב -31 דולר, שלושה אתרים ב -79 דולר, או אתרים ללא הגבלה ב -129 דולר. בנוסף, אתה יכול לרכוש תוספים בודדים אם אתה זקוק רק לתכונה פרימיום אחת או שתיים.

אפשרויות תמחור עבור נושא OceanWP.

GeneratePress Premium, מצד שני, זה פשוט כמו שהוא מקבל. יש רק אפשרות אחת – 49.95 $ לכל המודולים, שנת תמיכה אחת ורישיונות אתרים ללא הגבלה. עם זאת, זו תוכנית די נדיבה.

תמחור עבור נושא ה- GeneratePress.

אסטרה מציעה שלוש גרסאות פרימיום. תמורת 41 דולר תוכלו לקבל את כל תכונות העיצוב, שנת תמיכה ורישיונות אתרים ללא הגבלה. צרור מיני סוכנות מציע תכונות מתקדמות יותר, כולל ספריה של אתרי אינטרנט שנבנו מראש לעבוד איתן, וכמה תוספות פרו. תקבל גם אפשרות לבחור תוסף לבונה עמוד אחד בסך כולל של 169 דולר. צרור הסוכנות – שמסתכם בסכום כולל של 249 דולר – מגיע עם כל זה בתוספת התוספות של בוני הדפים האחרים..

תמחור עבור נושא האסטרה.

נווה המחיר הנמוך ביותר במחיר מספק לך שנה של תמיכה ועדכונים, פריסות בהתאמה אישית, ועוד – תמורת 49 $ לשנה. תמיכה בעדיפות ומגבר ‘WooCommerce’ יכולים להיות שלך תמורת 59 דולר לשנה, כאשר רכישת הרמה הגבוהה ביותר עבור $ 99 מאפשרת לך גם ‘תווית לבנה’ של הנושא – מושלם עבור סוכנויות ופרילנסרים..

מסך התמחור של נווה פרו.

לסיכום:

OceanWP
GeneratePress
אסטרה
נווה
31 $ – 1 אתר
79 $ – 3 אתרים
129 דולר – אתרים ללא הגבלה
49.95 $ – אתרים ללא הגבלה41 דולר – אתרים ללא הגבלה
169 $ – אתרים ללא הגבלה (סוכנות מיני)
249 $ – אתרים ללא הגבלה (סוכנות)
49 $ – אתרים ללא הגבלה
59 $ – אתרים ללא הגבלה, תמיכה בעדיפות
99 דולר – אתרים ללא הגבלה, תמיכה בעדיפות, תיוג לבן
12 חודשי עדכונים ותמיכה, 11 תוספות פרימיום, כל ההדגמות הפרו כלולותכל המודולים המובחרים, גישה מלאה לספריית האתר, שנה של עדכונים ותמיכה, אחריות להחזר כספי של 30 יוםAstra Pro כולל התאמה אישית ופריסות מתקדמות.כל שכבה כוללת כותרת, בלוג ומאיץ Elementor.

מבחינת הסכום שאתה מקבל תמורת המחיר המעורב, הנה הדירוג שלנו עבור OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה:

 1. נווה ��
 2. OceanWP ו- GeneratePress ��
 3. אסטרה ��

לנווה יש את הרישיון הזול ביותר ללא הגבלה ברשימה זו, ולכן זה הופך אותה להשקעה הטובה ביותר הכוללת. אם אתה יודע שאתה מתכוון להשתמש רק בנושא שלך באתר אחד, אתה יכול גם לשקול את OceanWP, שמגיע קצת יותר זול. GeneratePress מציעה את דגם התמחור הפשוט ביותר עם תג מחיר אחד בלבד עבור גרסת הפרו.

4.

קלות ההתקנה והשימוש

עכשיו הגיע הזמן לראות איך נראית OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה בפעולה. אנו נדבר בקצרה על מה הכרוך בהתקנת כל נושא פרימיום. לאחר מכן, נסתכל על תהליך הקמתם.

אסטרה היא הנושא הפשוט ביותר להתקנה. פשוט תקבל קובץ ZIP שתוכל להעלות לאתר שלך בשיטה המועדפת עליך – כמו לוח המחוונים או דרך פרוטוקול העברת קבצים (FTP). מצד שני GeneratePress וגם Neve, לעומת זאת, דורשים שתתקין קודם את הגרסה החינמית של הנושא. הקובץ שתקבלו כשאתם רוכשים את תוכנית הפרימיום הוא למעשה תוסף, ויש להתקין אותו בתיקיית התוספים של האתר שלכם..

לבסוף, תוכנית הפרימיום של OceanWP לא משנה את הנושא עצמו – היא רק מוסיפה אוסף של הרחבות. לכן תקבל סדרה של תיקיות עם רוכסן, אחת לכל תוסף. יהיה עליכם להעלות ולהתקין כל אחד בנפרד.

כך שתוכלו לראות במה תתחילו, הנה איך נראית התקנת עצמות חשופות עבור OceanWP לעומת אסטרה לעומת גנרטפרס מול נווה:

OceanWP: התקנת אתר בסיסית עם OceanWP.
GeneratePress: התקנת אתר בסיסית עם GeneratePress.
נווה: התקנה בסיסית של נושא נווה.

כעת, נסקור מקרוב את מה שתעשה עם הנושאים האלה לאחר התקנתם.

הגדרת אתר בסיסית עם OceanWP

OceanWP מציעה מגוון תוכן הדגמה שתוכל להתקין באמצעות הכלול סיומת ייבוא ​​הדגמה. יש אפשרויות בסיסיות, והדגמות פרו מעוצבות במיוחד:

ההדגמות של OceanWP.

הדגמות אלה הן די מקצועיות בסך הכל, בעיקר אפשרויות המקצוענות. הנה הדגמת השוקולד, לדוגמה למה שתקבלו כנקודת התחלה:

הדגמת השוקולד של OceanWP.

כדי לעזור לך לנהל את כל הנושאים, התוספים שלך וכל השאר, יש כרטיסייה מועלית של לוח העיצוב שמאפשרת את הכל מסודר. מכיוון שתוסיף תוכן רב אם תתקין את כל התוספים של OceanWP, זו תכונה שימושית:

לוח הנושא OceanWP.

בשלב הבא, סביר להניח שתרצה לעבור ל ההתאמה האישית להתחיל לבצע שינויים:

מסך ההתאמה האישית OceanWP.

יש כאן המון אפשרויות – כל כך הרבה, למעשה, שזה יכול להיות קצת מכריע למשתמשים חדשים. הכל מאורגן בצורה סבירה, אבל יידרש קצת עבודה כדי לגלות את כל מה שיש לנושא הזה להציע.

הגדרת אתר בסיסית עם אסטרה

קבלת תוכן ההדגמה שהוגדר עבור אסטרה הוא מעט מפותל. יהיה עליך להתקין פלאגין בחינם בשם אתרי אסטרה מתחילים ממדריך התוספים של וורדפרס תחילה.

לאחר התקנת התוסף, תוכלו למצוא את אתרי ההדגמה תחת מראה → אתרי אסטרה:

אתרי הדגמה לנושא אסטרה.

יהיה עליך לבחור אם אתה משתמש ב- Elementor או בונה בונה, מכיוון שהדבר משפיע על הבחירה. ההדגמות עצמן מורכבות היטב ומקצועיות, אם כי לא כל כך מסוגננות כמו האופציות של OceanWP. ישנם מספר עיצובים נחמדים, עם זאת, כמו הדגמת דף הנחיתה של המוצר:

הדגמת דף הנחיתה של המוצר עבור אסטרה.

בכרטיסייה מראה, תראה גם קטע בשם אפשרויות אסטרה:

המסך אפשרויות אסטרה.

זה נותן לך תמונת מצב של אפשרויות העיצוב שלך. הקישורים כאן מובילים להתאמה אישית, עם זאת, מוטב שתלך ישר לשם במקום זאת:

מסך ההתאמה האישית של אסטרה.

הארגון כאן יעיל יותר מאשר עם OceanWP, נותן לך כמה אפשרויות בסיסיות להתחיל איתן ואז מתרחב לאט כדי להראות את מגוון האפשרויות המוצעות. בסך הכל, קל להבין מה אתה יכול לעשות עם הנושא הזה ולהתחיל לעבוד מייד.

הגדרת אתר בסיסית עם GeneratePress

בשלב הבא, בואו לבדוק את GeneratePress. לאחר השלמת ההתקנה, תרצה לפנות למראה → GeneratePress כדי לבחור אילו מודולים תרצה להפעיל:

המודולים של GeneratePress.

זוהי דרך פשוטה להתאים אישית את התכונות שהאתר שלך מכיל, ולמנוע ממנו להיות עמוסים. כל מודול שתפעיל יוסיף אפשרויות חדשות להתאמה אישית.

שלא כמו שני הנושאים האחרונים, GeneratePress אינה מציעה אתרים או הדגמות שנבנו מראש. במקום זאת, תרצו לפנות היישר אל ה- Customizer כדי להתחיל לצבוט את מראה האתר שלכם. ההגדרות כאן מסודרות וקלות למצוא:

מסך ההתאמה האישית של GeneratePress.

בסך הכל, נושא זה מציג את תהליך ההתקנה המהיר ביותר, מכיוון שהוא מתייעל יותר מ- OceanWP או אסטרה. זה גם הכי קל להבין במהירות, ללא צורך בתיעוד.

הגדרת אתר בסיסית עם נווה

ואחרון חביב, נבדוק איך זה להתחיל עם נווה. לאחר התקנת הנושא, תוכלו לעבור למראה → Neve Options כדי להתחיל להתאים אותו. שם תמצא רשימה של כל אתרי ההדגמה הזמינים, יחד עם תצוגה מקדימה ואפשרויות ייבוא:

אפשרויות הנושא של נווה.

אתה יכול אפילו לסנן את ההדגמות על סמך תאימותן עם Elementor ו- Gutenberg, וכך להקל על איתור אחת שמתאימה לאתר שלך.

באותו פרק זה תוכלו למצוא גם טיפים לגבי כמה פעולות מומלצות הבאות, כמו גם תוספים שימושיים שתרצו להתקין. משמעות הדבר היא שבמקום להשאיר אותך להתמודד עם עצמך, נווה מנחה אותך דרך הגדרת אלמנטים מרכזיים שלה באופן פשוט..

לבסוף, תוכלו לעבור למסך ההתאמה האישית כדי להתחיל לצבוט את העיצוב שלכם ותכני הדגמה שנבחרו:

שימוש בנווה בהתאמה אישית של וורדפרס.

האפשרויות כאן מאורגנות היטב, ויש הרבה התאמות אישיות שתוכלו לבצע. אם ביליתם זמן עם הלקוח בהתאמה אישית של וורדפרס לפני שתרגישו כאן בבית.

לסיכום, הנה הדירוג שלנו לכמה קל להקים כל אתר:

 1. נווה ��
 2. אסטרה ו GeneratePress ��
 3. OceanWP ��

GeneratePress מספקת הוראות וארגון ברורים, אך מציעה גם את הפחות תכונות ואפשרויות למיון. לאיזון בין גמישות עיצובית לנוחות השימוש, אסטרה היא ככל הנראה הבחירה החזקה יותר. עם זאת, נווה מנצחת בקטגוריה זו בזכות העושר בתכני הדגמה והקלות בה אתה יכול להגדיר את כל מרכיבי המפתח.

5.

פריסות, תבניות ואפשרויות עיצוב

כל נושא כדאי צריך לספק שפע של אפשרויות עיצוב כדי להתחיל בעבודה. אז בואו לראות מה OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה צריכים להציע מבחינת פריסות התחלה, תבניות וכן הלאה.

נפתח אסטרה, שיש לו ייעודי מודול פריסת אתר. באמצעות כלי זה תוכלו לבצע התאמות לעיצוב האתר כולו. אתה יכול גם ליצור פריסות מותאמות אישית משלך די בקלות. בנוסף, יש א מגוון רחב של אפשרויות להתאמה אישית שנותנים לך שליטה רבה בכותרות, בסרגל הצדדי, בכותרות תחתונות, ברקע ועוד.

OceanWP מציע הרבה הדגמות מתחילות שתוכלו לצבוט בכל דרך שתרצו. יש גם הרחבות המספקים תבניות לתיקים וקופצים, סוגים ספציפיים של כותרות, סרגל צדדי, כותרות תחתונות ועוד. אתה חופשי להתאים אישית את האתר שלך באופן מלא, אם כי יש אמנם פחות תכונות ספציפיות לעיצוב מאשר עם אסטרה.

בדומה ל- OceanWP, רובן GeneratePressאפשרויות העיצוב כוללות המודולים השונים שלה. יש אפשרויות פריסה לאתר שלך ולקטעים ספציפיים, כמו גם מספר אפשרויות לכותרות, תפריטים, רקעים וכן הלאה. ה אפשרויות שנוספו להתאמה אישית הם די מקיפים, ומאפשרים לך לצבוט הן בקווי גודל גדולים והן קטנים בהופעה של האתר שלך.

כפי שראינו קודם, נווה מספק הרבה פריסות הדגמה כדי להתחיל. ניתן להתקין אותם בלחיצה אחת, ולהעניק לך נקודת התחלה נוחה לבניית אתרים בנישות שונות. תוכלו למצוא המון אפשרויות שימושיות גם בהתאמה אישית, שיעזרו לכם לצבוט את הכותרות, התפריטים, הטיפוגרפיה, הצבעים ועוד. בנוסף, נושא זה כולל תכונות המסייעות במיוחד לשילוב WooCommerce, אפשרויות הגדרה ספציפיות לבלוגים ואפילו יכולת ליצור ולהשתמש בפריסות מותאמות אישית..

אף אחד מהנושאים הללו לא מאכזב מבחינת פוטנציאל העיצוב, אך אנו דורגים אותם כדלקמן:

 1. אסטרה ונווה ��
 2. GeneratePress ��
 3. OceanWP ��

הענקנו כאן עניבה לאסטרה ונווה, מכיוון ששניהם מציעים מגוון מרשים של תכונות עיצוב. עם זאת, גם OceanWP וגם GeneratePress לא נמצאים הרחק מאחור.

6.

תוספים ותוספים

הזכרנו בעבר כי הנושאים הללו מציעים כמה תוספים, מודולים ותוספים נוספים. עם זאת, טרם התבוננו בהיבט זה לעומק.

גרסת הפרימיום של OceanWP מגיעה כל הרחבות הנושא.

כבר דנו באפשרויות הקשורות לעיצוב המודולים הללו מציעים. עם זאת, ישנם גם תוספים המספקים לחצני שיתוף חברתיים, חלונות קופצים, ווים למפתחים ועוד. יש אפילו אחד שעוזר לך ‘לתייג לבן’ את האתר שלך.

כמה מהרחבות של OceanWP.

GeneratePress גם כולל את כל המודולים בתוכנית הפרימיום שלה, ויש מספר דומה לזה שמציע OceanWP.

עם זאת, הם פחות מגוונים מכיוון שהם מתמקדים באופן ספציפי יותר בעיצוב. ישנם כמה מודולים שימושיים במיוחד, עם זאת, כגון אחד עם אפשרויות WooCommerce נוספות, ועוד אחד שמוסיף ווים למפתחים.

חלק מהמודולים של GeneratePress.

אסטרה היא הנושא היחיד שלא מציע את הכל בתוכנית הפרימיום הבסיסית – אם כי התכונות שלה ברמה זו דומות ל- GeneratePress ו- OceanWP. עם זאת, צרור הסוכנות היקר מספק חבורה של תוספות. יש תוסף לעיצוב עצמו, תוסף שעוזר לך ליצור קריאות לפעולה, תוסף לסימון סכימה ואפילו הרחבות לבוני דפים ספציפיים..

לגבי נווה, גרסת הפרימיום של הנושא כוללת כמעט כל מה שתזדקק לו. אם אתה רכישת הנושא בפני עצמו, ההבדל היחיד בין הרמות הוא שתוכניות גבוהות יותר כוללות את המאיץ של WooCommerce ותוויות לבן. כמו כן, במחיר מעט גבוה יותר, תוכלו לקבל צרור שלם של ערכות נושא ותוספים, מה שאומר שתוכלו לקבל את נווה לצד כמה כלים נוספים שימושיים (כגון Feedzy, Visualizer, ו סקירת מוצר WP תוספים).

בהתחשב במחיר, התוצאות של קטגוריה זו של השוואתנו OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה הן:

 1. נווה ��
 2. אסטרה ו- OceanWP ��
 3. GeneratePress ��

נווה מנצחת עם הידיים למטה, מכיוון שאתה יכול לאסוף אותה לצד כל כך הרבה נושאים ותוספים אחרים. לאחר מכן, גם OceanWP וגם אסטרה מציעים המון תוספות. אסטרה עשויה להיות המנצחת הברורה בין השניים, פרט לכך שתצטרך לשלם אגרה משמעותית כדי לגשת לתוספים הטובים ביותר שלה, בעוד OceanWP מקבץ הכל יחד.

ז.

מהירות וביצועים

הדבר האחרון שאתה רוצה זה שהנושא שלך יאט את האתר שלך. המשמעות היא שעלינו לקחת בחשבון את הביצועים של OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה. כל ארבעת הנושאים מעסיקים שיטות קידוד מוצקות התומכות בביצועים מהירים. גם GeneratePress וגם Neve במיוחד נועדו להיות קלים ככל האפשר. ככה, אתה לא מקבל הרבה תכונות מיותרות ונפיחות מאטה את הדפים שלך.

אסטרה משתמשת גם בסיסית JavaScript במקום jQuery, בחירה שנועדה לייעל את המהירות. באשר ל- OceanWP, הוא מציע כמה תכונות ייחודיות המבוססות על ביצועים. לדוגמה, הוא מספק את האפשרות ל השבת את כל הסקריפטים והסגנונות שאתה לא צריך. זוהי דרך חכמה להאיץ את האתר שלך, מכיוון שהוא כבר לא יצטרך לטעון JavaScript ו- CSS המשויכים לתכונות שאינן בשימוש..

בואו נראה כיצד ארבעת הנושאים מתרחשים בתרחיש של העולם האמיתי. הקמנו אתר וורדפרס בסיסי באמצעות נתוני מבחן יחידת הנושא, ובדק את זמני הטעינה שלו עם כל נושא המותקן (באמצעות כלי פינגדום).

הנה לאחר התוצאות הממוצע של מספר ניסויים, הנה התוצאות שלנו:

(תרשימים מאת Visualizer לייט. קו בסיסי באמצעות נושא העשרים ושבע עשרה.)

כפי שניתן לראות, אסטרה ונווה הציעו בבירור את התקופות הטובות ביותר. GeneratePress לא השפיע למעשה על זמני הטעינה של האתר שלנו, בעוד OceanWP האט מעט את הדברים (אם כי לא מספיק כדי להוות בעיה).

נראה כי כל הנושאים הללו מותאמים היטב. אם אתה מעוניין להשיג את הביצועים הטובים ביותר שאפשר, עם זאת, הנה הדירוג שלנו:

 1. אסטרה ��
 2. נווה ��
 3. GeneratePress ��
 4. OceanWP

אסטרה ונווה הם הזוכים הברורים למדי כאן, כי הנושאים היחידים שהשפיעו לטובה על זמני הטעינה במבחן שלנו.

8.

תמיכה ותיעוד

לא משנה כמה קל להשתמש בערכת הנושא שלך, יש לך שאלות. לכן חשוב שיהיו לך אפשרויות תמיכה סולידיות שתוכל לסמוך עליהן.

כל ארבעת הנושאים המובחרים כוללים תמיכה ועדכונים לשנה. בנוסף, כל אחת מציעה הגשות כרטיסים כדרך העיקרית לקבל עזרה. גם אסטרה וגם GeneratePress מספקים פורומי תמיכה. OceanWP לא, אך הוא מציע תוכנית ‘תמיכה עדיפות’ בתשלום נוסף.

מה שכן, כל הנושאים מציעים גם תיעוד. בסיס הידע של אסטרה הוא מקיף ומועיל, ומציע שפע הדרכות. הדבר נכון גם לגבי נווה, שמגיעה עם הרבה מאמרים על בסיס ידע כדי להתחיל. התיעוד לשניהם OceanWP ו GeneratePress פחות יסודי, אך מכסה את מרבית הבסיסים החשובים.

כשמדובר בתמיכה, אנו דורגים את OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה כך:

 1. אסטרה ��
 2. נווה ��
 3. GeneratePress ו OceanWP ��

לא קשה למצוא עזרה לאף אחד מהנושאים האלה, אבל בסיס הידע היסודי והכתוב של אסטרה מסייע לו לצאת למעלה.

איזה נושא הוא האפשרות הטובה ביותר לבניית דפים?

OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress

בסך הכל, ישנם שני מנצחים ברורים שיצאו בסקירה זו של OceanWP לעומת אסטרה לעומת גנרטפרס נגד נווה. כמעט בכל קטגוריה, גם אסטרה וגם נווה בלטו בראש הרשימה.

אסטרה היא אפשרות סולידית המציעה איזון מצוין בין תכונות, תמחור וקלות שימוש. הוא מספק המון אפשרויות להתאמה אישית, תמיכה ותיעוד איכותיים, וביצועים מרשימים. באשר לנווה, היא מציעה גם הרבה מאוד אפשרויות הדגמה ואפשרויות, ובסיס ידע מפורט שיעלה אותך מהאדמה. בנוסף, זה הנושא הקל ביותר להתחיל איתו, לא להאט את האתר שלך ובעל מבנה התמחור הנדיב ביותר.

כמובן, זה לא אומר ש- GeneratePress ו- OceanWP הן אפשרויות באיכות ירודה. אם אתם מחפשים משהו קצת יותר פשוט ומייעל, GeneratePress קל להתחיל איתו ומציע לא מעט בהתחשב במחירו הנמוך. OceanWP, לעומת זאת, אמור להיות נושא העיצוב שלך אם אתה מחפש לעצב את האתר הכי טוב שאפשר.

מסקנה על OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה

בחירת הנושא הנכון של וורדפרס היא שיקול חשוב וכדאי שאסור להזדרז. אם תשקול מחשבה כיצד תשתמש בעצם בנושא שלך לפני כן – לדוגמה, על ידי ידיעת באיזה תוסף בונה דפים תשתמש – אתה תקבע לעצמך להצלחה..

בסקירה זו השווינו ארבעה מנושאי וורדפרס הפופולריים והעשירים ביותר, המושלמים לחובבי בוני הדפים. לסיכום, הנה המסקנות שלנו לגבי OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה:

 • אסטרה: נושא זה מציע הרבה תכונות, ביצועים מצוינים ותאימות עם מבחר רחב של בוני דפים פופולריים.
 • GeneratePress: כחלופה אלטרנטיבית, זהו נושא קל וקל לשימוש, שמתומחר היטב ומאוד יעיל.
 • OceanWP: למרות שזה קצת יותר מפותל לשימוש, נושא זה מציע הרבה אפשרויות, ושם דגש חזק על כך שיעזור לך ליצור עיצובים יפהפיים.
 • נווה: אם אתה מחפש נושא מאוזן היטב, נושא זה מכסה את כל הבסיסים. זה כולל ביצועים חלקים, תמיכה באיכות, ושפע של הדגמות ואפשרויות התאמה אישית.

האם השתמשת באחד מהנושאים האלה? אם כן, מה חשבת עליהם? מי המנצח בין OceanWP לעומת אסטרה לעומת GeneratePress לעומת נווה בשבילך? שתף אותנו בחוויותיך בקטע התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, מצגת ועריכה מאת קרול K.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map