20+ ערכות נושא מיטב אופטימיזציה של וורדפרס ממוטבות AdSense לשנת 2020

20+ ערכות נושא מיטב אופטימיזציה של וורדפרס ממוטבות AdSense לשנת 2020

20+ ערכות נושא מיטב אופטימיזציה של וורדפרס ממוטבות AdSense לשנת 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

אם אתה קורא מאמר זה, סביר להניח שתרצה להתחיל להרוויח כסף ממודעות באתר שלך באמצעות AdSense. גדול. הבעיה העיקרית שיש לך כנראה היא שאתה לא בטוח איפה אתה מציב מודעות, וגם אם כן, הנושא שלך עשוי לגרום לזה להיות בעייתי.


זה יהיה הרבה קל יותר אם היה נושא בחוץ המותאם ל- AdSense, כך שלא היית צריך לעשות את כל העבודה הקשה. יש לך מזל מכיוון שיש הרבה נושאים בחוץ שמותאם במיוחד עבור AdSense. אני הולך לרשימה 20+ נושאים נהדרים של וורדפרס AdSense כאן.

ערכות הנושא הטובות ביותר המותאמות ביותר של AdSense WordPress

הנושאים הטובים ביותר המותאמים אישית של AdSense וורדפרס לשנת 2020:

השכרת רכב נווה

השכרת רכב נווה *

נושא וורדפרס מודרני ונקי לכל סוגי העסקים. יש לו עיצוב אלגנטי ותוכן מאורגן היטב. אתה יכול להתאים אישית את העיצוב כמו שאתה רוצה עם בוני דפי גרירה ושחרור כמו Elementor ו- Gutenberg. הוא מספק פריסות בהתאמה אישית והרבה הגדרות, כולל כרזות מודעות, שתוכלו להוסיף בכל מקום באתר.

השכרת רכב של נווה מגיעה עם תכנון רספונסיבי, בונה כותרות עליונות לתחתונות כותרות רגל, תאימות עם AMP ו- WooCommerce, אוסף עצום של אתרי נישה מתחילים וגמישות מלאה בהתאמה אישית..

הבא את זה לכאן מחיר: 49 דולר

* נושאים שפותחו על ידי חברת אחותנו ThemeIsle

ספרטני

ספרטני

נושא של WordPress AdSense שנוצר עבור מגזינים ואתרי חדשות המציע אינטראקטיביות רבה. יש לו ווידג’טים רבים: כפתורי מדיה חברתית, קטעים עם המאמרים הפופולריים ביותר האחרונים, אזורי הערות ותגים, גלריות תמונות ווידאו ועוד. הנושא העיקרי של נושא זה הוא בריאות, כולל קטגוריות הקשורות אליו כמו ספורט, טיולים וטבע. כרזות המודעות קיימות ברחבי האתר, הן בדף הבית והן במאמרים. לעיצוב שלוש עמודות עיקריות, שתיים מהן מכילות את המאמרים מכל קטגוריה, בעוד שהשלישית היא ‘אחראית’ עם תחום השיתוף החברתי..

בדף הבית שני באנרים של מודעות, בחלק התחתון ובחלק התחתון.

הנושא כולל צבעים בלתי מוגבלים, תמונות הניתנות להתאמה אישית, סרגל צידי ווידג’טים, הוא מגיב לחלוטין, יש לו טופס כניסה / הרשמה של בוליט, הוא מותאם SEO ויש לו תכונות רבות אחרות שאולי תרצו לנסות..

הבא את זה לכאן מחיר: 49 דולר

רומרו

רומרו

רומרו הוא נושא מגזין נחמד שנועד להדגיש תוכן חזותי. זה הכי מתאים לאתרי משחקי וידאו, כתבי עת לנהיגה, ביקורות על סרטים או כל נישה אחרת שכוללת מגוון גדול של תמונות..

הנושא כולל מתווה דמוי בלוג התואם ל- AdSense ו- WooCommerce. יש לך הרבה מקום להציג את המודעות שלך – בסרגל הצד, בגוף המאמר, בסוף פוסט ובדף הבית. הצבעים והגופנים המותאמים אישית, תבניות עמודים שהוכנו מראש וגלילה אינסופית כוללים את העיצוב המגיב..

הבא את זה לכאן מחיר: 69 דולר

חדשות חמות

חדשות חמות

נושא די מאורגן בפשטות לאתרי חדשות ומגזינים מקוונים. יש לו תפריט שחור בחלקו העליון של הדף, יש לו עיצוב דמוי בלוג, והוא מנוקד לחלוטין. בצד ימין תוכלו למצוא ווידג’טים המציגים את המאמרים הפופולריים ביותר, האחרונים שהגיבו עליהם. חללי המודעות פרוסים על כל הדף. שני ריבועים של 125 × 125 מוצגים גם הם מימין. למטה מוצגת ריבוע גדול יותר נוסף, וכיכר דומה מחוברת לתחתית העמוד.

שני רווחי מודעות אחרים מופיעים כשאתה לוחץ על מאמר (אלה חסימות מודעות בתוכן).

המודעות בתוך המאמרים ממוקמות בתחילת ובסוף התוכן.

חלק מתכונות הנושא הן: קידום אתרים ואופטימיזציות מהירות, ווידג’טים בהתאמה אישית, ערכות צבע ורקע ללא הגבלה ומדיה חברתית משולבת..

הבא את זה לכאן מחיר: 19 דולר

mh_magazine

מגזין MH

מגזין MH הוא נושא מגזין וורדפרס מקצועי עבור אתרי אינטרנט הקשורים לעריכה. נושא זה של WordPress המגיב לחלוטין מתאים באופן מושלם לנושאים כמו חדשות, טכנולוגיה, פוליטיקה, סגנון חיים, ספורט, טבע, כלכלה, נסיעות או כל נושא אחר. נושא זה של וורדפרס פופולרי של מגזין WordPress מאפשר לך לייצר רווחים מהאתר שלך על ידי ניצול של אזורי הווידג’ט הרבים הזמינים בעמוד הראשון המתומנן ובסרגל הצדדי להצגת פרסומות במיקומים שונים באתר שלך..

לכן, MH Magazine מאפשר לך לשלב יפה מודעות ובאנרים בתוכן האתר שלך. נושא זה של מגזין WordPress גמיש מגיע בנוסף עם אפשרויות פרסום נוספות ומספר פיצ’רים מעולים להשקת מגזינים מקוונים ואתרי חדשות.

הבא את זה לכאן מחיר: 49 דולר

אלפא

אלפא

אלפא הוא נושא וורדפרס AdSense נקי למגזינים ואתרי חדשות. העיצוב נעשה כדי לשים את התוכן במקום הראשון. הכל מסודר היטב לפי קטגוריות. הנושא מגיע עם סרגל תפריט אדום בו תוכלו למצוא גם את הסיפורים העיקריים של היום.

כמו כל נושא מגזינים, אלפא מוכנה ל- AdSense. דף הבית מגיע עם שני כרזות מודעות, בחלקו העליון ובאמצע.

כרזת המודעות העליונה שומרת על מיקומה לא משנה באיזה קטע או מאמר אתה קורא.

לאלפא יש עיצוב מגיב, ומלבד מתווה המגזינים הוא מגיע גם עם עור בעיתון. זה גם מספק יישומונים מרובים – רבים מהם עובדים כווידג’טים לווידיאו – טיקר חדשות פורץ דרך, מצגת שקופיות, אופטימיזציה לקידום אתרים, מסגרת ZOOM איתנה וחווית התאמה אישית קלה..

הבא את זה לכאן מחיר: 69 דולר

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

  • 15+ ערכות נושא וורדפרס הטובות ביותר של 2020 (אופטימיזציה ויפה)
  • 10+ נושאי WooCommerce המהירים ביותר (חינם, אופטימיזציה ויפה)
  • 15+ ערכות נושא הנוספות של וורדפרס בחינם, פראלקס 2020 הטובות ביותר

מגזין

מגזין

כפי שהשם אומר עצמו, מגזין הוא נושא וורדפרס AdSense שנוצר עבור מגזינים ואתרי חדשות. יש לו עיצוב פשוט, נקי ומקצועי, המסייע למצוא בקלות את המידע הדרוש לך. נושא זה נוצר לשימוש יחד עם Themify Builder, שמגיע עם הגדרות גרירה ושחרור אינטואיטיביות. הנושא כולל שפע של מרחבי מודעות, שלושה מהם ממוקמים ממש בדף הבית (כפי שניתן לראות בתמונה למעלה). ווידג’טים אחרים למודעות באנר ממוקמים במאמרים.

המגזין כולל 42 אפשרויות פריסה שנבנו מראש, מגה תפריטים, שובר טיקר חדשות, כפתורי שיתוף חברתיים, פוסטים קשורים, שש אפשרויות סרגל צד, שבעה פריסות פוסט, שישה עורות צבעוניים, תאימות WooCommerce ועוד.

הבא את זה לכאן מחיר: 59 דולר

נושא יומי

נושא יומי

הנושא היומי מותאם לאתרי חדשות המשתמשים ב- AdSense. הנושא כולל פאנל ניהול מודעות קל לשימוש, המאפשר לך להכניס באנרים בגדלים שונים בסרגל הצד שלך ובמיקומי מודעות אחרים בקלות..

ערכת נושא זו של וורדפרס AdSense כוללת תבניות דפים מרובות, כולל ארכיון, רוחב מלא ותבניות מותאמות אישית יותר. כל ההגדרות שתצטרך לשנות אי פעם, כולן בלוח אפשרויות קל לשימוש אחד. ווידג’טים מותאמים אישית כלולים, כולל טוויטר ופליקר.

הנושא מגיע עם אופטימיזציה לקידום אתרים וממוקד SEO, כך שהאתר שלך יהיה גלוי ומתורגמן. תמיכה לכל החיים כלולה ללא עלות נוספת.

הבא את זה לכאן מחיר: 24 דולר

AccessPress Mag Pro

AccessPress Mag Pro

הנושא הידידותי הזה של AdSense נוצר עבור אתרי מגזינים ומדיה, מגיע עם עיצוב רענן ומודרני, וארבע הדגמות שונות. התוכן מופיע באלגנטיות חלק אחר חתיכה בגלל אפקט הטעינה העצלן.

חללי המודעות הם בשפע והם ממוקמים אסטרטגית בדף הבית, בקטעים ובתוך התוכן.

כמו כן, בסוף כל מאמר יש שטח מודעות אחר, ממש לפני תיאור המחבר.

באשר לתכונות, נושא זה מציע פריסות מרובות, עיצוב מגיב, סימון מגמה עם החדשות המפוצצות, בונה דפים, כך שתוכל להתאים אישית בקלות את כל מה שאתה רוצה, מערכת ביקורת מובנית למשתמשים, מודעות מגיבות (חוץ מ- Google AdSense), תאימות WooCommerce ותכונות מעניינות אחרות.

הבא את זה לכאן מחיר: 55 דולר

מגזין

מגזין

נושא נחמד של וורדפרס AdSense למגזינים ואתרי חדשות או בלוגים, עם עיצוב נקי וידידותי. יש לו את כל האלמנטים הדרושים לקידום טוב של האתר שלך. הוא מלא בקישורים חברתיים, ווידג’טים, תגים, קטגוריות מוצגות, הוא מותאם במהירות, מוכן לקידום אתרים ותואם ל- WP Review Pro. ואחרון חביב, מדובר במרחבי מודעות המאפשרים למקם את המודעות שלך בכל מקום שתרצה.

הנושא מגיב ונשלט על ידי אפור בהיר, מגיע עם ארבע פריסות ייחודיות, שתי אפשרויות סליידר, גלילת פראלקס, גופני גוגל 630+, ועם 590 אייקונים מדהימים של גופן. זה גם מספק תפריטי מגה, טעינת AJAX, תיבות מחברים, צבעים ללא הגבלה, סרגל צד ואפשרויות רקע. ואלה רק חלק מהתכונות של המגזין.

הבא את זה לכאן מחיר: 45 דולר

שולחן חדשות

שולחן חדשות

NewsDesk הוא נושא וורדפרס AdSense שנוצר עבור מגזינים מקוונים ואתרי חדשות. זו יכולה להיות בחירה טובה לקידום – היא לגמרי מתומנמת, חברתית ויש בה מרחבי מודעות.

ישנם חמישה מרחבי מודעות בדף הבית ושלושה כשאתה מנווט לקטעים. נושא זה מלא ווידג’טים וכפתורים אינטראקטיביים, כמו שכל אתר חדשות אמור להיות.

הבא את זה לכאן מחיר: 49 דולר

נושא העיתון

עיתון

עיתון הוא נושא אלגנטי, שנוצר לפרסום וביקורת של אתרים, שעוזר לך לייצר רווחים מעסק שלך באמצעות מודעות AdSense ולפרסם באנרים לקידום מכירות. נושא העיתון מגיע עם מערכת מודעות חכמה שמתאימה אוטומטית את גודל המודעה, ומבטיחה חווית משתמש נהדרת מכל מכשיר. תוכלו למצוא שטחי מודעות שונים הזמינים בכל אתר האינטרנט.

אתה יכול להציב מודעה בראש דף הבית, בין יישומונים או בצד ימין או שמאלי של הדף, מבלי להפריע ליכולתו של האורח לקרוא את המאמרים שלך..

תבנית זו כוללת בונה דפים עבור עיצובי הדגמה מקדימים, בניית כותרות, פריסות מוכנות לדפים ופוסטים, מספר יישומונים מותאמים אישית, אלמנטים גמישים, ביקורות, כפתורים אינטראקטיביים וסמלים מונפשים. העיתון תואם WPML וידידותי SEO.

הבא את זה לכאן מחיר: 59 דולר

פינסטגרם

פינסטגרם

נושא זה של וורדפרס דמוי פינטרסט יש פריסת קליט וחללים רבים בהם תוכלו להציב את המודעות שלכם. המראה האינטראקטיבי והמודרני שלה נותן לך המון סיכויים להוסיף ולנהל את המודעות שלך.

כפי שתבחין בתמונות המסך, לפיינסטגרם כל הנושא שצריך לעזור כדי לאתר שלך להיות פופולרי. הוא מציע המון כפתורים חברתיים, חיבורי ווידג’ט, תרגום לשפות רבות, ה- SEO הוא אופטימלי לחברתיות ומעניק לך מקומות נחמדים להשמיט את המודעות שלך. זה מספק מיקום חכם של Adsense, כך שתוכל לקבל אותם בדף הבית או ממש בתוך הפוסטים, לפני ואחרי התוכן. אתה יכול גם להזיז אותם לכל מקום שאתה צריך.

הבא את זה לכאן מחיר: 45 דולר

חברתית ויראלית

חברתית ויראלית

נושא צבעוני וקליט שנוצר בעיקר עבור אנשי שיווק. זה נבנה להיות מרתק, מהיר וכדי לעזור לכם להגביר את התנועה לעבר המוצרים והשירותים שלכם. הוא מותאם SEO ומגיע עם כפתורים חברתיים, מרחבי מודעות, מערכת ביקורת, תגים, תיבות מחבר ווידג’טים.

SociallyViral מספק תפריטי מגה, ארבעה אפקטים של טעינה שונים, תיבות מנוי, גלילת פראלקס, גופנים של גוגל 630+, צבעים בלתי מוגבלים, סרגל צדדי, אפשרויות רקע, קודי קיצור ותכונות רבות ומרתקות אחרות.

הבא את זה לכאן מחיר: 45 דולר

מגזין פרו

מגזין פרו

נושא מותאם לעבודה עם אתרי מגזינים ומדיה שצריכים שילוב AdSense. הוא משתמש בשילוב קלאסי בשחור לבן ושומר על מראה מקצועי. יש לו פריסה פשוטה ומסודרת. המודעות קבועות באותם מקומות, לא משנה לאן הגלילה תביא אותך.

למרות שיש לו מראה מינימליסטי, מגזין פרו מגיע עם כל מה שצריך אתר עיתונות: ווידג’טים, תגיות, בלוג, כפתורים חברתיים, תוכן מסודר, תפריטים בהתאמה אישית, היענות לנייד, תמונות מוצגות, שש אפשרויות פריסה, אפשרויות נושא, והרבה יותר.

הבא את זה לכאן מחיר: 99.95 דולר

NewsOnline

NewsOnline

לנושא זה יש פריסת מגזינים פשוטה, לאתרי חדשות כלליים, ומציע אופטימיזציה של AdSense. זה מגיע עם שני חסימות מודעות בדף הבית, שמופיעות גם בכל עמוד. העיצוב בעל מראה נקי ומינימליסטי, ומספק מערכת סקירה. מתחת לתפריט, ל- NewsOnline יש טיקר חדשותי שעובד איכשהו כמו סליידר המציג את החדשות האחרונות והחשובות ביותר.

NewsOnline יכול להתמודד עם כמויות גדולות של תוכן, הוא מגיב לחלוטין ומותאם במהירות וב- SEO, מציע גלילה של פראלקס, קודי קיצור, תיבות מחבר, צבעים ללא הגבלה, גופנים, אייקונים, רקעים והרבה אפשרויות התאמה אישית אחרות..

הבא את זה לכאן מחיר: 45 דולר

סכמה

סכמה

סכמה יכולה להיות הנושא האידיאלי עבור מגזין או עבור אתר מדיה. זה לא רק שזה אחד הנושאים המהירים ביותר בוורדפרס שם בחוץ, אלא הוא גם כולל את כל התכונות הדרושות שיעזרו לעסק שלך להסלים במהירות במעלה הסולם המקצועי. מלבד המהירות הגדולה והקוד הידידותי שלה לקידום אתרים, סכמה היא גם אפשרות טובה לניהול מודעות. זה לא מגיע עם שטחי מודעות ברירת מחדל, כך שתוכל לבחור היכן אתה רוצה שהם יופיעו בעצמך. בדרך זו תוכלו לשלוט ולבצע מעקב טוב יותר אחר המודעות.

לדוגמה, אתה יכול להשתמש במודעת כותרת, במודעה מתחת לכותרת או בכל אפשרות אחרת שניתנת על ידי הנושא.

הסכימה מספקת עיצוב מגיב, מערכת סקירה מובנית, קוד קל משקל, CSS מותאם אישית, רקעים בלתי מוגבלים, קיצורי דרך שימושיים, גופנים ואייקונים של גוגל, ווידג’טים בהתאמה אישית, ועוד המון אפשרויות התאמה אישית חזקות..

הבא את זה לכאן מחיר: 45 דולר

ביקורת wp

ביקורת WP

WP-ביקורת היא נושא לבדיקת מוצרים, אך הוא כולל מספר רווחים לבאנרים של מודעות. זה לא מציין באופן ספציפי את מיקומי המודעות, לכן תלוי באיפה אתה רוצה שיופיעו. זהו נושא גמיש, שנועד להתאמה אישית רב תכליתי.

WP-ביקורת מוכנה לקידום יעיל, מכיוון שהיא מציעה הרבה ווידג’טים למטרות שונות והרבה שטחי מודעות. העיצוב הטוב ביותר שלו מתאים למגזין או לאתר עיתונאים שכן הוא נקי, פשוט ומקצועי.

העיצוב מספק עיצוב רספונסיבי, פונקציה מובנית לדירוג מוצרים, דפי מחברים מובנים, תבנית עמוד סרטוני YouTube, פריסות מרובות של דף הבית, אפשרויות שונות של פריסת עמוד ודף, מיקומי מודעות מרובים באנר, קטע תיקים ורבים אחרים הגדרות התאמה אישית.

הבא את זה לכאן מחיר: 49 דולר

חיים טובים

חיים טובים

נושא וורדפרס רב תכליתי. הוא מספק שבע הדגמות שונות לשימושים ספציפיים. זה יכול לשמש למגזינים, בלוגים, או אתרי ביקורת. העיצוב נקי, מודרני ומוכן למכשירים. הנושא נראה ידידותי ומסביר פנים, ומציע גם המון חללים לבאנרים של מודעות – בראש דף הבית, באזור סרגל הצד ובין הפוסטים..

GoodLife מספק פריסה מגיבה, ארבעה עמודי גלריה ווידיאו, שלושה סגנונות כותרת שונים, שילוב של תוספים פרמיום מרובים, מיקומי פרסומות מובנים שתוכלו לנהל את הדרך הרצויה, אופטימיזציה למהירות וקידום אתרים, רשימות השמעה של וידיאו, מערכת סקירה מורכבת, המון תכונות נהדרות אחרות.

הבא את זה לכאן מחיר: 59 דולר

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector