ManageWP vs Jetpack ניהול לעומת InfiniteWP לעומת MainWP לעומת iThemes Sync – כלי ניהול WordPress בהשוואה

ManageWP vs Jetpack ניהול לעומת InfiniteWP לעומת MainWP לעומת iThemes Sync – כלי ניהול WordPress בהשוואה

ManageWP vs Jetpack ניהול לעומת InfiniteWP לעומת MainWP לעומת iThemes Sync – כלי ניהול WordPress בהשוואה
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

הפעלת אתר וורדפרס יחיד מסובך דיו, שלא חשוב שתריץ שניים, חמש או אפילו תריסר. עם זאת, למרות שזה מצריך משמעת מומחה מצידך, זה לא בלתי אפשרי – במיוחד בעזרת כמה כלים לניהול וורדפרס.


כלי ניהול וורדפרס מאפשרים לך לפקוח עין על כל האתרים שלך מממשק יחיד. דמיין שיש לך לוח מחוונים אחד ממנו תוכל לנהל כל אתר בבת אחת, בדומה WordPress Multisite, אך עם כלים טובים יותר העומדים לרשותך וממשק נקי יותר.

אם אתה מלהטט אתרי אינטרנט רבים של וורדפרס בבת אחת, תן לנו לעזור לך להקל על העומס! נעבור על חמשת כלי הניהול הטובים ביותר של וורדפרס עבור מערכת ניהול התוכן (CMS) לבחירתך – כולל קלות שימוש, ניהול עדכונים ושלל היבטים אחרים.

נתחיל!

כלי ניהול וורדפרס: ManageWP לעומת Jetpack ניהול לעומת InfiniteWP לעומת MainWP לעומת iThemes Sync

כלי הניהול הטובים ביותר של וורדפרס בהשוואה (על קצה המזלג)

אם אתה ממהר, תוכל לבדוק את סיכום הממצאים שלנו בטבלה שלהלן:

ניהול vs InfiniteWP לעומת MainWP לעומת iThemes Sync

ManageWP
Jetpack Manage
InfiniteWP
MainWP
iThemes Sync

* בשכבה החופשית.** קיבלנו החלטה מערכתית לעגון את iThemes Sync חצי נקודה עקב הגבלת מספר האתרים ברובד החינמי שלה. אחרת, זה היה קשור ל- MainWP ב -4.5 או 5.
דגם מחירFreemiumחינםFreemiumFreemiumחינם + בתשלום
מספר אתרים נתמכים *ללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה10
מהימנות42343
קלות שימוש55245
ניהול תוספים55555
עדכון ניהול52555
באופן כללי4.753.53.754.54 **

קיבלנו ציון של כל אחד מכלי הניהול של וורדפרס מאחד לחמישה בהתאם לאמינות, קלות שימוש, ניהול תוספים וניהול עדכונים – אז הוצאו ממוצעים אלה כדי לייצר תוצאה כוללת.

לגבי מדורי האמינות, נדון במונחים כלליים האם כל פלטפורמה מאפשרת לך לנהל נכון את האתרים שלך על ידי הכללת קריטריונים מרכזיים כגון גיבויים, אבטחה, ביצועים ושיתוף פעולה. ניהול תוספים ועדכונים יידונו בנפרד.

כלי הניהול הטובים ביותר של וורדפרס בהשוואה (במלואה)

בואו נסתכל כעת על חמשת כלי הניהול של וורדפרס – בסוף תדעו בדיוק איזה הוא האפשרות המתאימה לכם..

ManageWP (Freemium)

כלי ניהול וורדפרס: ManageWP

ManageWP הוקמה בשנת 2010 – בתקופה בה היו מעט מאוד כלי ניהול וורדפרס בשוק – כדי לתת למשתמשים פיתרון פשוט שיכול לעזור להם לנהל אתרים מרובים ביעילות. הם משכו למעלה מ 100,000 אתרי אינטרנט במהלך חודש העסקים הראשון שלהם – היינו קוראים לזה הצלחה מהדהדת, אבל בואו נראה איך זה נשמר תחת ביקורת.

מהימנות

במילים פשוטות, ManageWP הוא אחד מכלי הניהול של וורדפרס האמינים ביותר. הרמה החינמית שלה מבצעת גיבוי חודשי אחד עבור כל אחד מהאתרים שלך, ומאפשרת לך להפעיל או לבטל את האפשרות באופן פרטני לפי הצורך – אם כי איננו יכולים לדמיין מדוע תרצה!

לוח המחוונים הראשי של ManageWP כולל גם מידע שיכול לשמש לאופטימיזציות פוטנציאליות, כולל מספר הערות הספאם בדפים שלך, המספר הכולל של הגרסאות בכל אחד מהאתרים שלך – שיכולים לנפח את בסיס הנתונים שלך – ואת הגודל הכולל של מסד הנתונים שלך. ניתן לתקן את כל אלה בלחיצת כפתור:

אופטימיזציה של ניהול

ManageWP מאפשרת לך גם לעקוב אחר הניתוח שלך ממרכז השליטה שלה. כברירת מחדל, הכלי משתמש בשיטה משלו כדי לספור את תצוגות העמודים שלך, אך הוא יכול להתחבר גם לשלך גוגל ניתוח נתונים חשבון כדי להציג בפניך מידע מפורט יותר.

לבסוף, תוכל לבצע בדיקות ביצועים וגם בדיקות אבטחה מלוח המחוונים על ידי בחירת נכס וניווט אל הכרטיסיות המתאימות:

בדיקת ביצועי ניהול

הערת העורך. נהדר ככל שהוא, ManageWP אכן מגלה שיהוקים מדי פעם. לדוגמה, לפני זמן מה הם שברו את אתרי ההדגמות של ערכות הנושא שלנו ב- ThemeIsle, מה שכן "קצת אי נוחות."

קלות שימוש

ManageWP פשוט להפליא לשימוש. הפלטפורמה היא משב רוח לניווט, וכוללת טיפים כלים שימושיים לכל אורכו כדי להסביר כיצד כל קטע עובד.

יש גם תיעוד מקיף זמין אם אתה זקוק להדרכה נוספת לכל שלב. בסך הכל, אנו בטוחים באומרו שמשתמש וורדפרס רגיל יכול ללמוד את הפרטים הקטנים של ManageWP תוך זמן קצר..

ניהול תוספים

כל התוספים הזקוקים לעדכון יופיעו בלוח המחוונים הראשי של ManageWP, והם יכולים לעבור על ידי ניהול תמונות באמצעות הכניסה להגדרות של כל אחד מהאתרים שלך. כאן תוכלו להפעיל, לבטל ולמחוק כל תוסף שתרצו, ולהוסיף חדשים דרך תפריט הכולל את מאגר WordPress.org, אחסון בענן וכתובות URL ישנות או קבצי ZIP רגילים..

הדבר היחיד שאי אפשר לעשות מ- ManageWP הוא לשנות את ההגדרות הייחודיות לכל תוסף – בשביל זה עדיין תצטרך לעבור ללוח המחוונים הרגיל של וורדפרס שלך..

עדכון ניהול

התראות עדכוני ליבה של וורדפרס יופיעו בלוח המחוונים הראשי של ManageWP ברגע שתתחבר, ותוכל לפקח אם האתרים שלך מריצים גרסאות שונות על ידי בדיקת סרגל הסקירה שלך בצד שמאל של המסך..

עדכוני ניהול

סיכום

למרות היותו כלי freemium, ManageWP כולל כמות מדהימה של תכונות ברובד החינמי שלה. מה שכן, ניתן להשתמש בה באופן מושלם עבור מספר בלתי מוגבל של אתרי וורדפרס, מלבד כמה תכונות ייחודיות הדורשות תוספות פרימיום – אך רוב המשתמשים יכולים להסתדר בלעדיהם.

פרט לכך, קלות השימוש של ManageWP נותרה נקודת המכירה העיקרית שלה. כשמדובר בכלי ניהול וורדפרס, אנו ממליצים על זה למשתמשים שרוצים חוויה מעוגלת ללא עקומת למידה תלולה..

עבור אל ManageWP

Jetpack Manage (חינם)

jetpack

Jetpack Manage יכול לטעון על אילן יוחסין מרשים, בהתחשב בכך שהוא פותח על ידי אוטומטית. עם זאת, כלי זה נוקט בגישה שונה במקצת מההכללות האחרות ברשימה שלנו – פיקוח על האתרים שלך מטופל משלך WordPress.com לוח מחוונים, ולא מתארח בוורדפרס באופן עצמאי.

מהימנות

כצפוי, Jetpack Manage מבצע ביצועים הגונים כשמדובר באמינות. למרות שהוא אינו יכול לטעון לכלול אותה רמת פונקציונליות כמו ManageWP, הוא עדיין מצליח.

כדי לקבל גישה לתכונות הליבה שלה, יהיה עליכם להתקין את התוסף Jetpack באתר וורדפרס המארח את עצמכם, להפעיל אותו ולקשר אותו לחשבון WordPress.com שלכם מלוח הניהול. לאחר השלמתו, האתר יופיע ברשימת הנכסים שלך לאחר הגלישה בכרטיסייה האתרים שלי ב- WordPress.com. כאן לחיצה על האתר תפתח לוח מחוונים חדש עם ניתוחים מפורטים:

לנהל סטטיסטיקות -

Jetpack Manage מאפשר גם לשנות את הגדרות הוורדפרס הסטנדרטיות שלך מלוח המחוונים שלה, כמו גם ליצור פוסטים או דפים חדשים בבלוג – גם אם אף הפונקציות המתקדמות שמופעלות בהתקנה המארחת את עצמך, כמו בוני חזותיים..

קלות שימוש

אם הצלחת להתמודד עם WordPress.com לפני שתקפוץ לוורדפרס בהארחה עצמית, השימוש ב- Jetpack Manage יהיה טיול בפארק. קל להבין את כל אפשרויותיה, ותוכל לעבור במהירות בין אתרים על ידי גישה אליו מהכרטיסייה האתרים שלי.

ניהול תוספים

למרות שעבד כולו על ה- backend של WordPress.com, Jetpack Manage מאפשר לך לטפל בתוספים של ההתקנות שלך שמתארחים בעצמך באופן מפתיע. כרטיסיית התוספים שלה כוללת רשימה של כל אלה שהתקנתם, והיא כוללת אפשרויות לעדכן אותן בנפרד, בבת אחת, או אפילו לאפשר עדכונים אוטומטיים בנוסף לכמה הגדרות כלליות:

jetpack לנהל תוספים

למרות שהדחף להגדיר את כל התוספים שלך לעדכון אוטומטי עשוי להיות חזק, אנו ממליצים לנקוט בזהירות בהגדרה זו – אתה מסתכן בכך שגורם שגיאות תאימות לאורך הקו אם אחד מהתוספים שלך לא משחק יפה עם השאר לאחר עדכון.

עדכון ניהול

למרות ההצגה המצוינת בכל הקשור לניהול תוספים, Jetpack Manage אינו תומך בעדכוני ליבה בשלב זה (אם כי הם ככל הנראה עובד על זה לעדכון עתידי). פירוש הדבר שתצטרך ללכת לכל אתר ולעדכן אותם ידנית כאשר כל מהדורה חדשה מתגלגלת – אלא אם כן הפעלת עדכונים אוטומטיים בחלק האחורי של האתר שלך, כלומר.

סיכום

Jetpack Manage פשוט מאוד לאיסוף אם כבר מכיר את WordPress.com, וזה מטפל בניהול תוספים בצורה מדהימה. למרות העליות הללו, לא נוח לנו להמליץ ​​עליו באופן מלא בגלל היעדר תכונות מתקדמות כמו ניהול עדכוני ליבה, ונטיותיו כלפי WordPress.com – המון משתמשים סיימו את WordPress.com לפני זמן רב והם לא ששים להתמודד עם זה שוב. עם זאת, Jetpack מציע גם לא מעט תכונות תוספות מעניינות, כמו גיבויים יומיומיים ואבטחה משופרת מפני דואר זבל.

עבור אל Jetpack

InfiniteWP (Freemium)

InfiniteWP

InfiniteWP הושק שנתיים לאחר ש- ManageWP החמיץ את כלי הניהול של WordPress למהר הזהב. תוך שלושה חודשים צברה InfiniteWP 10,000 אתרים מכובדים בפלטפורמה, מספר שעלה ליותר מ 500,000 בשנת 2016.

מהימנות

InfiniteWP מאפשרת לך להתמודד עם מספר בלתי מוגבל של אתרי וורדפרס, ליצור גיבויים לכולם ממסך יחיד ולהכניס אתרים למצב תחזוקה..

אמנם מערך הפיצ’רים שלו הגון, אך פונקציונליות מסוימת אינה כלולה ברובד החינמי של InfiniteWP הכלול בפתרונות אחרים – מידע אנליטי, בדיקות מהירות, ניהול הערות, פיקוח על זמן עבודה וגיבויים מתוזמנים. היעדר כמה מהאפשרויות הללו מובן, בהתחשב בכך שאנחנו מדברים על שירות חינמי, אך מידע אנליטי וניהול הערות הם עסקאות די גדולות לכל כלי הניהול של וורדפרס..

עם זאת, InfiniteWP מאיר בכל מה שקשור לפיקוח על אבטחה עבור לוח המחוונים שלך. זה יכול להגביל גישה לכתובות IP ספציפיות בלבד, לכפות HTTPS, להפעיל אימות דו-גורמי ולשלוח אליך הודעות באמצעות דואר אלקטרוני מדי יום או שבועי, או לכבות אותן לחלוטין עבור כל עדכונים יוצאים מהכלל:

אבטחה אינסופית

עם זאת, בעוד שתכונות אבטחה אלה נהדרות אם אתה צריך להעניק גישה למשתפי פעולה רבים, ראוי לציין כי הן חזקות רק כמו שיטות האבטחה שאתה אוכף בכל אתר וורדפרס בודד..

קלות שימוש

כדי להיות בוטה, InfiniteWP אינו קל להתקנה, ויש לו עקומת יציאה גבוהה. קיימות שלוש שיטות להתקנה, אחת מהן כוללת שיתוף אישורי cPanel שלך. יש גם הגדרה ידנית, ואפשרות המחייבת להתקין פלאגין באתר וורדפרס שלך – בחרנו בשיטה הזו לבדיקה שלנו ואז היינו צריכים להתקין פלאגין שני.

infinitewp ליצור כניסה - -

בעוד שהתוסף המתקין אכן מחזיק את ידך בכל התהליך, אף אחת מהאפשרויות הללו אינן ידידותיות מאוד למשתמשים עם ניסיון מועט – אשר עבור כספנו הם המשתמשים החשובים ביותר.

בהמשך הלאה, לוח הניהול של InfiniteWP אינו קשה לניווט (אם כי הפריסה שלו עשויה להשתמש בשיפור מסוים) – עם זאת, הוא אינו כולל קישורים לתיעוד שלו למשתמשים חדשים. כדי לגשת אליהם, עליכם לחזור לעמוד הראשי של InfiniteWP, ולנווט עד לכותרת התחתונה שלה..

ניהול תוספים

בנימה חיובית יותר, InfiniteWP מצליח היטב בכל מה שקשור לניהול תוספים. אתה יכול לנהל בקלות את התוספים ואת העיצובים של כל המאפיינים שלך מכרטיסייה יחידה, ומאפשר לך להפעיל, לבטל או למחוק כל התוספים הרצויים לך – כמו גם לטפל בעדכונים..

עדכון ניהול

לאחר שנכנסת לחלונית הניהול של InfiniteWP, הדבר הראשון שתראה הוא קטע עדכונים שמציע סקירה של כל האתרים עם פעולות שצריך לבצע:

עדכונים אינסופיים

פירוש הדבר שאי אפשר לפספס כשאתה צריך לעדכן אתרים כלשהם אלא אם כן אתה עושה מאמץ מכוון להתעלם מקטע זה. יתר על כן, באפשרותך גם להגדיר תזכורות בדוא”ל עבור כל עדכון זמין להתקנות ליבה, תוספים ונושאים.

סיכום

InfiniteWP מציע כמה תכונות אבטחה בולטות – אשר שימושיות עבור משתפי פעולה רבים – וכן ניהול עדכונים חזק עבור תוספים, ערכות נושא וקבצי ליבה. עם זאת, משתמשים לא מנוסים יתקשו להתקין כלי זה מלכתחילה, או למצוא את התיעוד הדרוש כדי להבין כיצד להשתמש בו.

בנוסף, כמה תכונות שאמורות להיות זמינות כברירת מחדל – כגון ניתוחים – נמכרות על גבי הרובד החינמי כתוספות. אם כל זה לא מפחיד אותך וכל מה שאתה צריך זה כלי ניהול שיכול להתמודד עם גיבויים ועדכונים, InfiniteWP יכול להיות בשבילך.

עבור אל InfiniteWP

MainWP (Freemium)

MainWP

MainWP הוא אחד מכלי הניהול של WordPress שהם קוד פתוח לחלוטין ומתגאה בשמירה על פרטיות המשתמש שלו. זהו פיתרון שמתארח בעצמו הפועל כולו על וורדפרס, ומסתמך על מערכת תוספים שיחברו בין כל אחד מהאתרים שלך – אתר אחד משמש כמרכז ה- MainWP שלך, כאשר האחרים הופכים לחלק מהרשת באמצעות תוסף נפרד המאפשר אינטראקציה..

מהימנות

כלי זה מציע מערך תכונות יוצא מן הכלל – כולל גישה בלחיצה אחת לכל האתרים שלך ומערכת גיבוי שעובדת עם שלושה תוספים שונים – ותומך בתזמון, תוכן וניהול משתמשים..

לוח זמנים mainwp

בהתחשב בכך שזו אפשרות שמארחת את עצמה, היא אמינה רק כמו ספק האירוח שלך. אם השרת שעליו לוח המחוונים של MainWP ממוקם סובל מהתקלות כלשהן, לא תוכל לגשת אליו עד לפתרון הבעיה – זה יכול להשפיע גם על הגיבויים המתוכננים שלך, אם כי הסיכוי שזה יקרה הוא קלוש.

אחת מתכונות MainWP המועדפות עלינו היא הכללת פוסטים אחרונים וקטעי דפים אחרונים, המאפשרת לעקוב אחר ההתפתחויות האחרונות באתרי וורדפרס שלך מבלי לנווט לקטעים האישיים של כל אחד מהם..

קלות שימוש

מכיוון ש- MainWP פועל כולו על וורדפרס, משתמשים חדשים לא צריכים להיות בעלי בעיות בלימוד החבלים. לאחר התקנת התוסף MainWP בשרת הראשי שלך, תופיע לוח המחוונים המתאים בלוח המחוונים שמארח את כל האפשרויות שלו. יש אפילו כרטיסייה שמובילה אותך לעבר מרכז התיעוד של MainWP שנזרק למטרה טובה:

תיעוד mainwp

ניהול תוספים

כל כלי הניהול של WordPress שכיסו עד כה מטפל בניהול תוספים באמצעות aplomb, ו- MainWP אינו יוצא מן הכלל. הכרטיסייה פלאגינים בלוח המחוונים שלך מאפשרת לך לעדכן תוספים על אתר או על בסיס עולמי – אם כי תוכל גם לעדכן אותם בנפרד אם תרצה..

יש אפילו הגדרה שמאפשרת לך להתעלם מהודעות עדכון לתקופה מוגדרת, מה שעשוי להועיל אם אתה ממתין בעדכון מרכזי עד שאתה בטוח שכל באגי התאימות נמעכו.

יתר על כן, MainWP אפילו מודיע לך כאשר נושאים או תוספים פוטנציאליים ננטשו על ידי בדיקה מתי יצא העדכון האחרון שלהם. אם לא בוצעו עדכונים חדשים במשך שנה שלמה, MainWP מניח שהם עשויים להיות מיושנים ומראה לך אזהרה.

עדכון ניהול

האפשרויות לעדכוני WordPress כלליים עם MainWP הינן מינימליות. הכלי כולל כרטיסיית עדכונים כדי ליידע אותך על כל המהדורות הגדולות ומבקש ממך לעדכן את האתרים שלך במידת הצורך. זה פשוט וזה עובד!

סיכום

MainWP הוא כלי נהדר למשתמשים שאוהבים להימנע מפתרונות תוכנה כשירות (SaaS). הוא מציע שפע של תכונות, מספר תוספים אם אתה זקוק לפונקציונליות מתקדמת כלשהי, וזה עובד על גבי וורדפרס רגילה – זה אומר שאתה לא צריך ללמוד כיצד להשתמש בפלטפורמה חדשה לחלוטין כדי להשתמש בפתרון. לאחר שהיית רגיל לממשק התוסף, אתה מוכן לעבור!

עבור אל MainWP

iThemes Sync (חינם עם תוכניות פרמיום זמינות)

iThemes Sync

סינכרון הוא מוצר נוסף במערך כלי הוורדפרס הידוע של iThemes, הכולל את BackupBuddy (בדקנו אותו כאן, מול פתרונות גיבוי פופולריים אחרים)., אבטחת פרו, חליפין, וגם כמה נושאים משלהם.

מהימנות

iThemes Sync הוא מוצר יציב שיכול להתמודד עם העדכונים, הגיבויים, האבטחה, התוכן, המשתמשים והתגובות שלך מלוח מחוונים יחיד..

גיבויים ואבטחה מחייבים להגדיר את התוספים BackupBuddy ו- Security Pro של iTheme – ובעוד שניהם מבצעים עבודה די הגונה, הטרחה הנוספת הזו עשויה להוות אפשרות לכמה משתמשים. ללא פונקציונליות זו, iThemes Sync למעשה מאפשר לך לטפל בעדכונים מרכזיים בלבד.

קלות שימוש

מלבד צורך להגדיר תוספים נוספים במקרים מסוימים, iThemes Sync פשוט להפליא לשימוש. הוא כולל ממשק מודרני המציג את כל המידע הדרוש לכם מבלי שתצטרכו לחפור עבורו.

סינכרון ithemes הראשי

כל אפשרות מזוהה בבירור, ואין הרבה תכונות מתקדמות זמינות. המשמעות היא שלא סביר להיתקל במשהו שלא תדע להשתמש בו.

ניהול תוספים

ניהול תוספים בסינכרון iThemes מאוד פשוט. אתה יכול לטפל בעדכונים עבור כל הרשת שלך מהכרטיסייה ‘עדכונים’ ראשית הממוקמת בלוח המחוונים שלך …

עדכוני סינכרון של ithemes

… או עברו עליהם בנפרד על ידי בדיקת כל אתר והיכנס לכרטיסיית התוספים שלהם. הוא כולל את כל האפשרויות של לוח המחוונים הרגיל של וורדפרס שלך, והוא זהה גם לנושאים.

עדכון ניהול

המסך הראשי של לוח המחוונים לסינכרון של iThemes כולל התראה כאשר קיימים עדכוני ליבה. אם יש כאלה, תוכל להחיל אותם מהכרטיסייה עדכונים, לצד כל עדכוני נושא ותוספים שעשויים להיות זמינים.

iThemes Sync כולל גם יומנים פשוטים לכל העדכונים שלך, שעוקבים אחר התאריכים ומספרי הגרסאות.

סיכום

הרשומה האחרונה ברשימת כלי הניהול של וורדפרס מציעה פונקציונליות הגונה וממשק מודרני ושימושי – זה רק מונע מהצורך להתקין תוספים נוספים לטיפול בגיבויים ואבטחה. אם לא אכפת לך לקפוץ דרך חישוקים נוספים – פשוט כביכול – תצטרך להיות מרוצה מהתוצאות.

עבור לסינכרון iThemes

לסיכום

ללהטטת אתרי וורדפרס מרובים בו זמנית אינה משימה פשוטה. עליכם לעקוב אחר עדכונים ולסקור את כל התוכן שלהם, יחד עם שלל תחומי אחריות אחרים. כלי הניהול של וורדפרס שהצגנו בקטע זה מאפשרים לך להתמודד עם כל החובות הללו ביעילות.

נעבור סקירה קצרה על חוזקותיו של כל כלי:

ManageWP: הכלי המומלץ שלנו שהוא מצוין ופשוט להפליא לשימוש.

iThemes Sync: כלי מודרני שעובד בשילוב עם תוספים אחרים של iThemes כדי להציע חוויה טובה מסביב.

InfiniteWP: קצת מסובך, אך מציע תכונות אבטחה ועדכון גבוהות, כמו גם גיבויים הגונים.

MainWP: פתרון מבוסס-קוד מבוסס WordPress עם סט מלא של תכונות.

Jetpack ניהול: מושלם עבור חובבי WordPress.com שרוצים לטפל בניהול תוספים ופוסטים חדשים מממשק יחיד. כמו כן, אם תבחר לבחור באחת מהתכניות בתשלום של Jetpack, תקבל גיבויים יומיומיים והגנה מפני דואר זבל, מה שאומר הרבה לאבטחה השוטפת של האתר.

אם אתה מעדיף לקבל הערכה מספרית של כלי הניהול האלה של וורדפרס, קיבלנו עבורך כל פתרון. הנה שוב טבלת הסיכום עם הממצאים שלנו:

כלי ניהול וורדפרס לעומת

ManageWP
Jetpack Manage
InfiniteWP
MainWP
iThemes Sync

* בשכבה החופשית.** קיבלנו החלטה מערכתית לעגון את iThemes Sync חצי נקודה עקב הגבלת מספר האתרים ברובד החינמי שלה. אחרת, זה היה קשור ל- MainWP ב -4.5 או 5.
דגם מחירFreemiumחינםFreemiumFreemiumחינם + בתשלום
מספר אתרים נתמכים *ללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה10
מהימנות42343
קלות שימוש55245
ניהול תוספים55555
עדכון ניהול52555
באופן כללי4.753.53.754.54 **

אילו מכלי הניהול של וורדפרס הם המועדפים עליך? שתף אותנו בבחירות שלך בקטע התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector