מה ה- LMS המובילים ב- WordPress? LearnDash לעומת LifterLMS לעומת LearnPress

מה ה- LMS המובילים ב- WordPress? LearnDash לעומת LifterLMS לעומת LearnPress

מה ה- LMS המובילים ב- WordPress? LearnDash לעומת LifterLMS לעומת LearnPress
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

אם אתם מחפשים ליצור ולמכור קורסים מקוונים, אתם זקוקים למערכת יעילה של WordPress LMS (מערכת ניהול למידה) שתסייע לכם. תוסף LMS עוצמתי יעזור לכם לתכנן קורסים מגוונים ומגרים, שמיידעים את הלומדים ומספקים תמורה לכסף.


חשוב מכך, LMS עוצמתי של וורדפרס יאפשר לך גם לנהל את הקורסים והמשתמשים המקוונים שלך, לקחת תשלומים, לעקוב אחר התקדמות הקורסים ולתגמל אותם, ולטפח קהילה מקוונת. אז באיזה תוסף LMS עליכם להשתמש בפרויקט שלכם?

במאמר זה אנו מצליחים להשלים זה את זה של LearnDash לעומת LifterLMS לעומת LearnPress כדי לראות כיצד התכונות שלהם, חוויית המשתמש והתמחור שלהם משווים. כל שלושת הפתרונות הם אפשרויות נהדרות. עם זאת, סביר להניח שאחד מהם יתאים יותר לצרכים שלך. המשך לקרוא כדי לגלות אילו מהכלים האלה זה בשבילך.

LearnDash לעומת LifterLMS לעומת LearnPress

מה ה- LMS המובילה ב- WordPress? שלוש אפשרויות בהשוואה …

בואו ונבדוק במהירות כיצד השוואה בין התכונות העיקריות של שלושת תוספי ה- LMS של WordPress:

תכונה
LearnDash
LifterLMS
LearnPress
בונה מסלול גרירה ושחרור
אפשרויות קורס גמישות – שיעורים, חידונים, פורומים
אפשרויות אתר חברות
אפשרויות הערכה ודירוג מפורטות
אפשרויות מונטיזציה
ניתוח אתרים
תוכנית חופשית

כעת בואו לגלות בדיוק מה כל אחד מהתוספים האלה של WordPress LMS מציע:

LearnDash

WordPress LMS - LearnDash

LearnDash הוא וורדפרס LMS פופולרי במיוחד ועשיר בתכונות. הלקוחות שלהם מורכבים מחברות Fortune 500, אוניברסיטאות ברמה עולמית, ארגוני הדרכה ויזמים מרחבי העולם, שכולם יוצרים ומוכרים קורסים מקוונים..

בעזרת LearnDash תוכלו לעצב ולמכור בקלות קורסים מהנים, אינפורמטיביים ומגוונים. פלטפורמה זו כוללת אפשרויות, המאפשרת לך לשלב חידונים, משימות, פורומים, תעודות, תגים והרבה יותר בכל קורס, מבטיחה שהתלמידים שלך ישארו מעורבים בתוכן שלך.

אז בואו נסתכל על התכונות העיקריות של LearnDash …

�� התכונות המובילות של LearnDash

ל- LearnDash תכונות רבות מדי מכדי להזכיר את כולן, אז בחרנו רק כמה מהשיאים …

 • בונה קורסים רב עוצמה – בונה הקורס ידידותי למשתמש מאפשר לכם ליצור במהירות קורסים אטרקטיביים ומעניינים עבור התלמידים שלכם.
 • אפשרויות קורס גמישות – צור את הקורסים שלך בצורה שתפעל עבור הגומחה והקהל שלך. טפטף הזן את תוכן השיעור שלך לפי לוח הזמנים שנקבע על ידך, קבע דרישות קדם כדי להבטיח שתלמידים יקבלו קורסים בסדר קבוע, הוסף פורומים דינמיים שבהם המשתמשים שלך יכולים לדון בשאלות שהועלו במהלך הקורס, לתגמל את הלומדים שלך בנקודות, תגים ותעודות, והרבה הרבה יותר.
 • פרופילי משתמשים – הגדר פרופילי משתמש חזיתיים כך שלומדים יוכלו לנהל בקלות את הקורסים שלהם, לגשת לחומר הקורס, לראות את התקדמותם ולהדפיס את האישורים שלהם, בכדי לתת שם כמה אפשרויות.
 • ניהול משימות – צור קורסים שבהם יש להגיש משימות. לאחר מכן תוכל לבחור לאשר אותם באופן אוטומטי, או להעריך ידנית. אתה יכול גם לכתוב הערות פרטיות על משימות שהוגשו שרק הלומד הבודד יראה.
 • אפשרויות מונטיזציה – באמצעות LearnDash אתה יכול לחייב את הלומדים בתשלום חד פעמי או במנוי חודשי כדי לגשת לקורסים שלך. אתה יכול למכור קורסים באופן פרטני או ליצור חבילות קורסים, ויש אינטגרציה של WooCommerce שבין אפשרויות אחרות תוכל להוסיף עגלת קניות לאתר שלך. יש לך גם שליטה מלאה על אסטרטגיית התמחור שלך ותוכל להשתלב עם PayPal, Stripe ו- 2Checkout, כדי לקבל תשלומים באתר שלך..
 • דיווח מפורט – LearnDash אוסף דוחות הן על הלומדים והן על הקורסים. אתה יכול לראות את ההתקדמות של התלמידים, את התוצאות שלהם ממבחנים וחידונים, זמן שמשתמשים מקדישים לכל קורס ועוד.

כפי שאתה יכול לראות, ל- LearnDash מגוון של תכונות מרשימות למדי. אבל מה שמסייע באופן ספציפי לורדפרס LMS זה להתבלט מהקהל – מדוע כדאי לכם לבחור אותו על פני LifterLMS ו- LearnPress?

�� מדוע לבחור LearnDash לעומת LifterLMS לעומת LearnPress?

למרות שעדיין לא נדבר על LifterLMS ו- LearnPress, ישנם כמה גורמים בולטים עיקריים שעשויים להניע אותך לבחור את LearnDash כתוסף LMS של WordPress לפרויקט eLearning שלך..

 • הכל כלול במחיר – לאחר שרכשת את LearnDash, תהיה לך גישה לכל התכונות שלהם. פירוש הדבר שלא תצטרך לשלם תוספת תשלום בעתיד כדי לקבל את הפונקציונליות המתקדמת שאתה זקוק לה. לשם השוואה, אם תבחר ב- LifterLMS, למרות שתוסף הליבה הראשוני הוא בחינם, אם אתה רוצה סטנדרט דומה של תכונות מתקדמות, רכישת תוספות הפרמיום אכן תסתדר כיקרה יותר בטווח הרחוק. ולמרות שלרפרפר זול בהרבה, לא תמצאו את אותה רמת פונקציונליות.
 • מקצועי – אם אתם מחפשים ליצור פלטפורמת eLearning מקצועית גדולה אז שוב, LearnDash הוא תוסף ה- LMS הבולט. LearnDash הוקם כדי לספק עסקים גדולים ותאגידים גלובליים גדולים, שכן רשימת הלקוחות הנוכחית שלהם מרשימה. זה גם מספק מגוון של תכונות מקצועיות, הכוללות מאפשרות לך למתג את פלטפורמת ה- LearnDash eLearning שלך, להשתלב עם מגוון רחב של כלים ושירותים, ועוד ועוד.

מחיר: LearnDash לא זול, ומחירים מתחילים ב -159 דולר לשנה לרישיון אתרים אחד.

�� עבור אל LearnDash ��

LifterLMS

WordPress LMS - LifterLMS

LifterLMS הוא LMS וורדפרס רב עוצמה נוסף שכדאי לקחת בחשבון אם אתם מחפשים ליצור קורסים מקוונים.

תוסף זה הוא פיתרון חברות מלא, ועובד על ידי הפיכת אתר האינטרנט שלך לאתר חברות, בו התלמידים שלך יכולים להיכנס לגישה לקורסים שלהם. אתה יכול להגדיר אפשרויות חברות שונות, כדי לאפשר לחברים מסוימים גישה לקורסים ואזורים שונים באתר שלך.

התוסף הליבה LifterLMS מגיע בחינם, עם תמיכה מובנית של PayPal. אז התוסף הזה הוא אפשרות טובה למי שיש לו תקציב.

עם זאת, יש לרכוש רבות מהתכונות עליהן נדבר בהמשך כתוספות. אז אם אתם מחפשים פונקציונליות מתקדמת אז התייחסו ל- LifterLMS כמוצר פרימיום.

Features התכונות המובילות של LifterLMS

אז בואו לגלות על התכונות הרבות הללו ש- LifterLMS מציע…

 • אפשרויות אתר חברות – LifterLMS מאפשר לך ליצור מספר בלתי מוגבל של חברות כדי להגביל או לאפשר גישה לקורסים, לדפים, לפוסטים, לפורומים ולתכנים אחרים.
 • בונה מסלול גרירה ושחרור – בעזרת בונה הקורסים LifterLMS תוכלו לעצב בקלות קורסים מרובי שכבות, והכל בעזרת פונקציונליות גרירה ושחרור פשוטה..
 • אפשרויות הקורס – צור חידונים, הוסף מבחר של מולטימדיה כולל קטעי וידאו, תמונות ושמע, תוכן שיעורי טפטוף מבוסס על לוח זמנים מתוזמן, והרבה יותר.
 • לוח מחוונים של סטודנטים – הגדר חשבונות משתמש עבור כל אחד מהלומדים שלך, וניתן לכל אחד מהם גישה ללוח המחוונים הקדמי שלהם. כאן הם יכולים לצפות, לעקוב וללמוד את הקורסים שלהם.
 • הרווח רווח מהאתר שלך – LifterLMS מספק דרכים רבות לייצר הכנסות. שלב את האתר שלך עם מספר ספקי תשלומים, כולל PayPal (מובנה), Stripe, Authorize.Net ו- WooCommerce. אתה יכול לגבות תשלומים חד פעמיים בגישה לקורסים, ליצור מספר בלתי מוגבל של תוכניות חברות ולהגדיר את התמחור, לגבות מנויים חודשיים או שנתיים, ליצור תוכנית שותפים ועוד..
 • השתל עם ספק שיווק הדוא”ל שלך – חבר את LMS שלך ל- MailChimp, ConvertKit, ועוד, ועזר לבנות את רשימת התפוצה שלך ולהתחבר לתלמידים שלך..

אז עכשיו יש לך מושג ברור מה LifterLMS מציע. אך לפני שנעבור לדיון ב- LearnPress, ראשית נבהיר מדוע עליכם לבחור ב- LifterLMS. מה יש לתוסף הזה ששני האחרים לא?

�� מדוע לבחור LifterLMS לעומת LearnDash לעומת LearnPress?

התכונות הבולטות של LifterLMS כוללות תמיכה ומדרגיות. בואו לגלות יותר על זה …

 • תמיכה – LifterLMS מספק בסיס ידע נרחב ומסודר. הוא כולל תיעוד מפורט, הדרכות בחינם, וקורסי הדגמה, פורומים ועוד. אתה יכול גם ליצור קשר עם נציגי שירות לקוחות מומחים באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון. אז, למי שאוהב את השקט הנפשי של רשת תמיכה חזקה, אז לא נראה רחוק יותר מ- LifterLMS.
 • מדרגיות – בהשוואה ל- LearnDash ו- LearnPress, LifterLMS הוא הפיתרון הכי ניתן להרחבה. מושלם לאלה שמתחילים בקטן אך מחפשים לצמוח במהירות, תוכלו לפתוח את עסק eLearning בחינם אך לאחר מכן לשדרג את הפונקציונליות של התוסף בעזרת תוספות ככל שההכנסות שלכם גדלות, ובסופו של דבר ליצור פלטפורמת eLearning עוצמתית..

תמחור: כאמור לעיל, התוסף LifterLMS הליבה הוא בחינם. לאחר מכן ניתן לרכוש תוספות בנפרד תמורת 99 דולר לשנה. לחלופין, תוכלו לבחור מבין שני חבילות תוספות שונות החל מ- 299 דולר לשנה.

�� עבור אל LifterLMS ��

LearnPress

WordPress LMS - LearnPress

LearnPress הוא LMS וורדפרס בחינם, ולמרות שהוא מציע הרחבות פרימיום, אלה זולים בהרבה מהתוספות LifterLMS. אז אם אתה עובד לתקציב הדוק, זהו התוסף WordPress LMS עבורך.

למרות שהיא בחינם, LearnPress עדיין משלבת מגוון של תכונות ופונקציונליות שימושיות. לכל קורס שאתה יוצר אתה יכול להוסיף שיעורים וחידונים, לקבוע תנאים מוקדמים ועוד. הקורסים כולם מתוכננים ומנוהלים בתוך לוח המחוונים של וורדפרס, באמצעות ממשק ה- LearnPress ידידותי למשתמש.

ניתן להתקין גם תוספות בחינם ופרמיום. אלה יכולים להוסיף פונקציונליות כמו תוכן הזנה בטפטוף, אישורים ללומדים ותשלומים מקוונים, בכדי לתת כמה אפשרויות.

בואו לגלות עוד …

�� התכונות המובילות של LearnPress

התכונות שלהלן הן שילוב של רכיבים מובנים בחינם, כמו גם תוספות בחינם ופרמיום …

 • תאימות – LearnPress עובד עם כל נושא וורדפרס ותומך ב- WordPress Multisite.
 • שילוב שער תשלום – לאחר יצירתם, ניתן למכור קורסים באתרכם. LearnPress תומך במספר שערי תשלומים כולל PayPal, Stripe ו- WooCommerce.
 • טפטוף תוכן – שחרר תוכן חלק אחר חתיכה, המגביל את הגישה של התלמידים לשיעורים על בסיס התקדמות או זמן.
 • פורומים – LearnPress מספק תמיכה ב- BuddyPress. זה מאפשר לך להקים פורומים באתר האינטרנט שלך בו התלמידים יכולים לדון בנושאים יחד.
 • בונה אישור גרירה ושחרור – זמין באמצעות תוסף פרמיום, בונה האישורים לגרור ושחרר יאפשר לך ליצור תעודות עבור התלמידים שלך.
 • אתר חברות – LearnPress משתלב עם שילוב חברות בתשלום, כך שתוכל להפוך את האתר שלך לאתר חברות חזק ב- eLearning.

�� מדוע לבחור LearnPress לעומת LearnDash לעומת LifterLMS?

כפי שאתה יכול לראות, למרות שרוב מה שיש ל- LearnPress להציע בחינם, הוא עדיין מספק כמה תכונות מתקדמות. אבל מדוע תבחר ב- LearnPress על פני LearnDash ו- LifterLMS?

 • מחיר – יתרון מרכזי שיש לסטריפרפר על פני LifterLMS ו- LearnDash הוא מחיר. אם אתה נמצא בתקציב, מעוניין להציע קורסים בחינם, או שאתה מחפש לשמור על אתר eLearning שלך בקנה מידה קטן, אז LearnPress עשוי להיות עבורך. הוא מציע את כל התכונות העיקריות שתצטרכו כדי ליצור קורסים מקוונים מצליחים. וגם מספק פונקציונליות נוספת מתקדמת אם מתעורר הצורך.
 • פשטות – הן LearnDash והן LifterLMS מתהדרים בתכונות נרחבות, וזה נהדר לפרויקטים רבים. עם זאת, מגוון רחב של תכונות זה עשוי, למעשה, להיראות מאיים מאוד עבור חלקן. במיוחד אם חסר לך את הכישורים או את חווית העיצוב כדי להבין או להשתמש בהם. אם אתם מחפשים כלי פשטני יותר, שלא יציף אתכם מהדרך, אז אנו ממליצים על LearnPress.

תמחור: ליבה של LearnPress היא בחינם, וכך גם רוב התוספות. אם אתה מעוניין לרכוש תוספת פרמיה, בדרך כלל אלה עולים בין 19.99 $ – 39.99 $ (זהו תשלום חד פעמי עם גישה לכל החיים לעדכונים).

�� עבור אל LearnPress ��

שהוא ה- WordPress LMS המתאים לפרויקט שלך?

כל התוספים שלמעלה הם אפשרויות יעילות. אז לאילו מהם תבחרו תוכלו ליצור קורסים מקוונים מרשימים שיכולים להעסיק את הלומדים שלכם ולייצר הכנסות.

עם זאת, להלן ההמלצות העיקריות שלנו:

 • LearnPress – נהדר לפרויקט מבחן DIY ב- eLearning או לפעולה בהיקף קטן. אתה מקבל את התכונות הבסיסיות בחינם. ��
 • LifterLMS – נהדר לפלטפורמות eLearning מלומדות המוכנות לצמיחה. בחר את זה אם אתה רוצה לעשות זאת פלטפורמה למידה אבל גם רוצה להיות מסוגל לצמוח איתו לאורך זמן. ��️
 • LearnDash – נהדר לפלטפורמת eLearning מקצועית. ��️

בעת בחירת תוסף WordPress LMS, חשוב היטב על צרכי הפרויקט שלך. עליכם לקחת בחשבון את התוכן, הקהל והתקציב שלכם. ואז בחר את התוסף המתאים ביותר לקריטריונים ההם.

איזה תוסף WordPress LMS תבחר? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה…

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, מצגת ועריכה מאת קרול K.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector