4 מהתוספים הטובים ביותר להזנת RSS של WordPress בשנת 2020

4 מהתוספים הטובים ביותר להזנת RSS של WordPress בשנת 2020

4 מהתוספים הטובים ביותר להזנת RSS של WordPress בשנת 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

"מדוע בכלל היית מסתכל על התוספים הטובים ביותר להזנת RSS של WordPress ?! חשבתי ש- RSS מת!" – אתה חושב.


ובכן, כן ולא.

כן – זה כבר לא מנגנון כל כך פופולרי שמשמש אנשים כדי להתעדכן באתרים המועדפים עליהם … רוב זה נעלם בגלל מותו של גוגל רידר..

התוספים הטובים ביותר להזנת RSS של WordPress

ולא – מכיוון שזו עדיין טכנולוגיה פעילה, מה שאומר שאנחנו יכולים להשתמש בה להרבה דברים מגניבים שקורים מאחורי הקלעים באתרי וורדפרס שלנו.

אז היום, אנו בוחנים את העניין ארבעת התוספים הטובים ביותר להזנת RSS עבור WordPress:

התוספים הטובים ביותר להזנת RSS של WordPress ב- 2020: סיכום

חיבור
דירוג
מתקנים פעילים
Feedzy94%40,000+
RSSImport94%10,000+
קטגוריה RSS ספציפית98%8,000+
צובר RSS WP88%60,000+

התוספים הטובים ביותר להזנת RSS עבור WordPress בפירוט

1. הזנות RSS FEEDZY


צובר RSS מאת Feedzy - חסימת WP אוטומטית ועוצמת חדשות צובר RSS מאת Feedzy – חסימת WP אוטומטית ועוצמת חדשות

מחבר / ים: נושא נושא

גרסה נוכחית: 3.4.0

עודכן לאחרונה: 28 במאי 2020

feedzy-rss-feeds.zip


94% דירוגים


40,000 + התקנות


WP 3.7 + דורש

Feedzy הוא השלם מבין התוספים הטובים ביותר להזנת RSS שיש. ואנחנו לא רק אומרים את זה כי זה חלק מהמשפחה. תוכלו להבין זאת בעצמכם לאחר הערכת התכונות והיתרונות שלה.

Feedzy עובד דרך קודי קיצור, מה שאומר שתוכלו להוסיף עדכונים שונים בכל מקום שתרצו (פוסטים, דפים, סוגי תוכן מותאמים אישית), ישירות דרך מסך עורך וורדפרס. בגרסת הפרימיום התוסף מבצע את כל העבודה שהיית עושה אחרת ידנית: זה יכול להיות מתוכנן לייבא אוטומטית עדכונים מרובים ממקורות שונים באותו עמוד / פוסט באמצעות אשף הגדרת הייבוא.

יתר על כן, אתה יכול לקבץ את המקורות לקטגוריות (להשתמש בהם מחדש בכל אתר האינטרנט שלך בכל עת) ו- לחלץ אלמנטים מתג עדכון מותאם אישית (זמין רק לעדכונים יחידים).

תוספי RSS של WordPress: Feedzy

לאחר הפעלת עדכון או קטגוריה, הפלאגין מתחיל לייבא את הפוסטים באמצעות פרסום ישירות או על ידי שמירתם בהמתנה.

האופן שבו הפריטים המיובאים מוצגים בקצה הקדמי תלוי בך לחלוטין: אתה יכול להחליט על התמונות המוצגות, הקטעים, מצב ההודעה והסוג, הכמות, אורך הטקסט, הפריסה – Feedzy מספקת שלוש תבניות לבחור מ.

אם Feedzy מזהה תמונות HTTP בזמן ייבוא ​​העדכונים, הוא יאפשר לך להחליט כיצד לטפל בהן: הצג באמצעות קישור HTTP, כפה HTTPS או פשוט ייבא את התמונה כפי שהיא.

הגדרות האשף

דבר נחמד נוסף באחד מהתוספים הטובים ביותר להזנת RSS עבור WordPress הוא שאתה יכול לסנן מאמרים לפי מילות מפתח, כך שתוכלו לבחור להציג רק את אלו העונים בדיוק על הקריטריונים שלכם. או שאתה יכול אפילו לצבור עדכונים מרובים יחד. יתר על כן, Feedzy באופן אוטומטי מוסיף את מזהי השותפים / הפניות שלך לקישורים בעדכון כדי שתוכל להרוויח כסף אם אנשים ילחצו על ההודעות.

אם כבר מדברים על קישורים, התוסף נותן לך את האפשרות הסר את התג ‘folger’ מכל ההודעות בעדכון.

אם אתה רוצה להימנע מפרסום תוכן כפול באתרך, Feedzy Pro מגיע משולב עם WordAI ו ספינר צ’יפ שיכולים לשכתב את המאמרים המקוריים בסגנון אנושי ולא רובוטי. הכלים יעזרו כשאתם ייבא מאמר באורך מלא ממקורות חיצוניים, וזה אפשרי גם עם Feedzy. אינך מוגבל לקטעים, אתה יכול למעשה להביא את הטקסט המלא מכל עדכון, כולל מחירי מוצרים אם אתה בעל עסק מסחר אלקטרוני..

אבל התכונות לא נגמרות כאן. התוסף עומד בקצב המגמות האחרונות של וורדפרס: זהו משולב עם אלמנטור וגוטנברג, מה שאומר שאתה יכול להוסיף עדכונים דרך ממשקי הכלי שלהם ללא בעיות.

- דרך אלמנטור

ואחרון חביב, ייבוא ​​מספר משמעותי של פוסטים חיצוניים לא יהווה נטל מכיוון שלתוסף זה שמור במטמון, מה שאומר שמהירות הטעינה של האתר שלך לא תושפע כלל.

אתה יכול גם פרסם את עדכוני ה- RSS שלך כווידג’טים – עבור אל מראה / ווידג’טים וגרור את הווידג’ט “RSS” לכל אזור של ווידג’ט.

זהו דוגמה לאיך שהעדכונים המיובאים שלך ייראו בקצה הקדמי (אני משתמש בעשרים עשרים ושבע עשרה):

חזית קדחתנית

�� קבל תוסף הזנת RSS זה אם אתה זקוק ליבואן RSS עם תכונות חזקות ועם זאת ממשק קל. אמנם Feedzy יכול להתאים היטב לעניינים אישיים, אך אנו ממליצים לרוב לבעלי עסקים שמטרתם לגדול / לייצר רווחים מאתרי האינטרנט שלהם ולבצע אוטומציה של עבודתם. שילוב זה הופך ככל הנראה את Feedzy לבחירה העליונה סביב כל התוספים הטובים ביותר להזנת RSS.

2. RSSImport


RSSImport

מחבר (ים): פרנק Bültge, לקח 77

גרסה נוכחית: 4.6.1

עודכן לאחרונה: 25 בדצמבר, 2019

rss-import.4.6.1.zip


94% דירוגים


10,000 התקנות +


WP 1.5 + דורש

RSSImport הוא פתרון קל ומשקל מבין מיטב התוספים להזנת RSS. אתה רק צריך להתקין אותו ולהשתמש בקיצור דרך, widget או פונקציית PHP כדי שזה יעבוד. אין יותר קליקים או טרחה. זו דוגמא כיצד להיות פשוטים ויעילים בו זמנית.

כדי להשתמש בו כווידג’ט, עבור אל מראה / ווידג’טים, גרור ושחרר את כפתור ה- RSSImport לכל אזור ווידג’ט ומלא את השדות הריקים. לחץ על "להציל" ואתה טוב ללכת:

הדגמת widget של rssimport -

כדי להוסיף עדכון לפוסט או לדף, העתק והדבק את הקיצור במקום בו תרצה שיוצג. דוגמה לקיצור:

[RSSImport display ="5" feedurl ="http://www.codeinwp.com/blog/feed" use_simplepie ="נכון"]

הדגמת קוד קוד rssimport - -

�� קבל תוסף הזנת RSS זה ל- WordPress אם ברצונך לייבא הזנות RSS במהירות ולהתאים אישית את הכל באמצעות עריכת קיצור תוך כדי תנועה, ולא באמצעות ממשק משתמש כלשהו. התוסף משתמש בהרבה פרמטרים בתוך מבנה ה- shortcode, מה שהופך אותו לגמיש מאוד.

3. מנויים להזנת RSS ספציפית לקטגוריות


מנויים להזנת RSS ספציפית לקטגוריות מנויים להזנת RSS ספציפית לקטגוריות

מחבר / ים: טיפים וטריקים HQ, רוחול אמין

גרסה נוכחית: v2.1

עודכן לאחרונה: 31 במאי, 2019

category-specific-rss-feed-menu.zip


98% דירוגים


8,000 + התקנות


WP 3.0 + דורש

התוסף הזה שונה לחלוטין ושונה מכל דבר אחר כאן. בעוד שהאחרים קשורים לייבוא ​​דברים, זה נועד לתת לקוראים שלך אפשרות להירשם לעדכוני RSS ספציפיים לקטגוריות בבלוג שלך..

(הערה. יש טריק שתוכל להשתמש בו כדי לקבל את התוסף ה- RSS WordPress הזה כדי להציג גם עדכונים חיצוניים. עוד על כך בעוד דקה.)

נניח שאתה מפרסם הרבה מאוד תוכן שונה, והקהל שלך אולי לא יעניין אותו. לדוגמה, יש לך א "מזון" קטגוריה א "נסיעות" קטגוריה. ובכן, בעזרת תוסף זה תוכלו לאנשים להירשם לכל אחת מהקטגוריות הללו בנפרד.

לאחר התקנת התוסף, עבור לסעיף ההגדרות ב- wp-admin ואז לקטגוריית RSS ספציפית. תראה רשימה של הקטגוריות שתוכל ליצור בהן עדכון.

קטגוריות קטגוריות

כפי שאתה יכול לראות, השתמשתי גם בקטע לקטגוריות מותאמות אישית והצבנתי אותם למקורות חיצוניים, וזה הטריק שציינתי לעיל. עם זאת, עדכוני ה- RSS החיצוניים לא מיובאים או משהו, הם רק קישורים שמצביעים לאתר אחר.

כעת, עומדות בפניך שלוש אפשרויות בכל הקשור להצגת קישורי העדכון המותאמים אישית שלך: ווידג’ט, קיצור דרך או שורה של קוד PHP:

שימוש בקטגוריות

השתמשתי בקיצור. כך נראה רישום העדכונים שלי כשמניחים אותו בדף לדוגמה:

הדגמת קטעי קטגוריה

�� קבל את התוסף הזה ל- WordPress RSS זה אם אתה מפרסם הרבה סוגים שונים של תוכן ורוצה לתת לקהל שלך אפשרות להירשם רק למה שמעניין אותם. שימושי גם להצגת קישורים לעדכונים חיצוניים לצד שלך.

4. WP RSS מצבר


צובר RSS WP - צבירה אוטומטית ועוצמת תוכן אוטומטית ועוצמתית צובר RSS WP – צבירה אוטומטית ועוצמת תוכן אוטומטית ועוצמתית

מחבר / ים: RebelCode

גרסה נוכחית: 4.17.5

עודכן לאחרונה: 23 באפריל, 2020

wp-rss-aggregator.4.17.5.zip


88% דירוגים


60,000 + התקנות


WP 4.0 + דורש

אני צריך לתת לזה לזה שבין התוספים הטובים ביותר להזנת RSS; זה די ידידותי ואינטואיטיבי. התקן אותו, עבור אל החלק שלו ב- wp-admin, והוא ידריך אותך לאורך ההגדרות.

כדי להוסיף עדכון, פשוט לחץ על "הוסף חדש," קבע את העדפותיך ופרסם אותן.

צובר wp rss להוסיף חלון חדש

אוקיי, אז יצרתי עדכון לבלוג שלנו, CodeinWP לבחון את העניינים. קבעתי שהוא יישאר פעיל, כך שהוא יכול להתעדכן אוטומטית בכל פעם שיש תוכן חדש.

מקורות הזנה wp rss

לאחר הוספת עדכון ה- RSS תוכלו ללחוץ על "הצגת פריטים" כדי לראות את המאמרים שנמצאים כרגע בעדכון זה.

מצבר RSS WP מגיע גם עם "רשימה שחורה" , כך שתוכלו להפסיק לצוץ תוכן ספציפי. בנוסף, יש גם כמה תוספות מעולות (בתשלום).

אוקיי, אז השלב הבא לאחר יצירת הזנת RSS הוא להוסיף אותו לפוסטים או לדפים שלך. אתה יכול ללכת לעורך הטקסט של פוסט ספציפי ותראה אייקון שכותרתו "קוד קצר של מצבר WPRSS" שם. לאחר לחיצה עליו תוכלו לבחור עדכון נתון ולהוסיף אותו כקודקוד:

להוסיף wp rss agg

כך נראה ברגע ששמרת את הדף:

הדגמת ה- RSS של wp

�� קבל את התוסף הזה ל- WordPress RSS זה אם אתה עובד עם עדכונים מרובים בו זמנית. התוסף אינטואיטיבי והוא מספק ניהול נהדר לכל הזנה פרטנית.

�� לקריאה נוספת:

  • בדוק את התוספים החיוניים האלה שכל אתרי וורדפרס יכולים ליהנות מהם.
  • רוצה לייבא תוכן ישירות מ- RSS לפוסט וורדפרס? בדוק את אחד מאלה "RSS לפרסום" תוספים.

מה התוסף הראשי שלך ל- WordPress RSS?

האם אתה משתמש באחד מהתוספים הטובים ביותר להזנת RSS עבור WordPress? תן לנו לדעת אם יש משהו שפספסנו.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector