מהו התוסף המוקפץ הטוב ביותר לוורדפרס? 4 פתרונות מובילים בהשוואה

אוהבים אותם או שונאים אותם, תוספים מוקפצים למנויים בדוא”ל פשוט עושים את העבודה שלהם. והם עושים את העבודה שלהם טוב. אז טוב, למעשה, זה דיווחים על עלייה של 600% בשיעורי המרות אך ורק כתוצאה מיישום אסטרטגיית שיווק אימייל נכונה אינם נדירים לראות.


עם זאת, אם ברצונך להשיג את התוסף המוקפץ הטוב ביותר של WordPress לאתר שלך, תגלה במהרה כי הם לא כולם נוצרים שווים. או ליתר דיוק, אם אתה מקבל לעצמך פיתרון תת-חלקי, אתה רק תהיה מתוסכל מנסה לגרום לו להתאים לצרכים שלך, אפילו לא להזכיר שתביא תוצאות ראויות.

אז זה המקום בו הפוסט של היום נכנס לתמונה:

הנה, אני משווה ארבעה מהתוספים המוקפצים המנויים הטובים ביותר לדוא”ל בשוק שמות את התוסף הטוב ביותר לקופץ WordPress מההרכב.

מהו התוסף המוקפץ הטוב ביותר לוורדפרס?

פתק. השוואה זו נכתבה על סמך ניסיון ממקור ראשון בעבודה בפועל עם התוספים. עם זאת, בכל הכנות, השתמשתי בכמה מהם בהרחבה יותר מהאחרות. 

להלן התכונות, היתרונות והחסרונות, וגזר הדין הכולל לגבי מי צריך להשתמש בכל אחד מהתוספים המוקפצים המנויים לדוא”ל עבור WordPress:

שהוא התוסף המוקפץ הטוב ביותר של וורדפרס:

1. Elementor Pro (elementor.com)

Elementor הוא אחד מבוני דפי הוורדפרס הפופולריים ביותר שקיימים (זה גם מה שאנחנו משתמשים כאן ב- CodeinWP). Elementor Pro היא גרסת הפרימיום של תוסף זה שמציע, בין תכונות רבות אחרות, גם הפעלה מלאה בונה קופצים.

מכיוון שאלמנטור הוא קודם כל בונה דפים, תבחין בכך שיש לו את בונה הקפיצות הגרעיני והגירוי המוחלט והגמיש ביותר. בעוד כלים אחרים ברשימה זו מציעים בוני גרירה ושחרור, אף אחד מהם לא מתקרב לאלמנטור!

בונה קופצים של Elementor Pro

עם זאת, מאותה סיבה, אלמנטור לא כל כך חזקה כשמדובר בניתוח ובדיקת A / B מכיוון ש … ובכן, אין. אז זה סוג של פיצול שתראה עוד כמה פעמים – אתה מקבל חופש עיצובי, אבל על חשבון מעקב מובנה.

Elementor Pro: בניית חלונות קופצים – תכונות

בונה הפופ-אפ של Elementor הוא חלק מתוסף ה- Elementor Pro הליבה – זו לא איזו תכונה נפרדת שעליך להתקין.

כשאתה הולך ליצור קופץ חדש, אתה יכול לבחור מבין אחת מתבניות הקופץ שנבנו מראש של Elementor, או לבנות את העיצוב שלך מאפס:

תבניות קופץ של Elementor

לאחר שתבחר את נקודת ההתחלה שלך, תישלח לממשק הרגיל של בונה העמודים של Elementor, עם תכונה אחת חדשה – מיוחד הגדרות קופץ אזור בו תוכל להתאים את חלון הקופץ שלך …

 • עמדה
 • התנהגות
 • גודל
 • וכו.

לדוגמה, תוכל להשתמש בסעיף זה כדי ליצור סרגל התראות או שקופית במקום קופץ מסורתית של lightbox:

הגדרות קופץ של Elementor

מעבר לכך, אתה יכול להשתמש בכל יישומוני האלמנטור הרגילים, לגשת לכל תכונות העיצוב המפורטות וכו ‘. זה מועיל במיוחד מכיוון שזה אומר שאתה יכול להשתמש בקופץ שלך כמעט לכל דבר, וזו הסיבה שאלמנטור הוא התוסף הקופץ הטוב ביותר של וורדפרס מ- נקודת מבט עיצובית.

לדוגמה, אם ברצונך ליצור חלון קופץ להצטרפות לדוא”ל, תוכל להוסיף את ה- טופס יישומנו וחברו אותו לשירות שיווק הדוא”ל שלכם. לחלופין, אתה יכול ליצור קופץ CTA ולהוסיף דחיפות באמצעות ספירה לאחור יישומון.

ברגע שאתה מוכן לפרסם את הקופץ שלך, אתה יכול להגדיר את התצורה פרסם הגדרות, המאפשרים לך לכוון ולהפעיל את הקופצים שלך.

מעבר למיקוד לתכני וורדפרס ספציפיים (למשל קטגוריות, פוסטים בודדים, דף הבית שלך וכו ‘), אתה יכול גם להגדיר פירוט מפעילים:

אפשרויות ההפעלה המוקפצות של Elementor

וה כללים מתקדמים נותנים לך שליטה רבה יותר על מי שרואה את הקופצים שלך, כמו להתמקד בפניות ספציפיות או להגביל את התדירות שבה משתמש בודד רואה קופץ:

כללים מתקדמים של חלונות קופצים

ברגע שאתה לוחץ להציל & סגור, הקופץ שלך חי.

שוב, החיסרון הבולט היחיד כאן הוא היעדר בדיקות ניתוח או A / B.

Elementor Pro: בונה קופצים – יתרונות וחסרונות

�� מקצוענים

 • בנה את הקופצים שלך בעזרת עורך גרירה ושחרור חזותי
 • התוסף המוקפץ הטוב ביותר של וורדפרס כשמדובר באפשרויות עיצוב (מכיוון שאתה יכול להשתמש בממשק האלמנטור המופעל במלואו).
 • אתה יכול להשתמש בכל יישומוני Elementor הרגילים (כולל יישומונים להוסיף נוסף עם תוספים של צד שלישי, כמו סיזיפי)
 • אתה יכול ליצור כל סוג של קופץ, כולל lightbox, דו-שלבי, שקופיות, סרגל התראות וכו ‘.
 • יש לו מבחר מוצק של כללי מיקוד ופעולות הדק, כולל אפשרות להפעיל חלונות קופצים לפי לחיצות כפתור בעיצובים הרגילים של Elementor שלך.
 • אתה מקבל גישה לכל שאר הפונקציונליות של Elementor Pro באותו מחיר (כמו בניית ערכות נושא)

�� חסרונות

 • אין מעקב מובנה בניתוח
 • אין בדיקות A / B מובנות

מי צריך להשתמש ב- Elementor Pro: Popup Builder?

Elementor Pro היא האפשרות הטובה ביותר אם אתה רוצה את השליטה המרבית על העיצוב והשימוש בקופצים שלך. באמצעות Elementor Pro, אתה יכול ליצור חלונות קופצים לכל דבר, פשוטו כמשמעו, החל מצירופי אימיילים לדואר אלקטרוני, טפסי התחברות, טפסי קשר, שערי גיל … ברצינות – הכל.

מה שכן, Elementor הוא אחד מבוני הדפים הוורדפרסיים הגמישים ביותר, ותקבל גישה לכל אפשרויות העיצוב והסגנון הרגילים. כך שמבחינת הפיכת העיצוב לשלך, אף כלי אחר ברשימה זו לא מתקרב.

אז אם אתה מעריך את שני הדברים האלה, אלמנטור הולך לגרום לך אושר.

עם זאת, היכן Elementor Pro אינו התוסף הקופץ הטוב ביותר של וורדפרס הוא בכל הקשור לבדיקות אנליטיות ובדיקות A / B. אם אתה רוצה לראות במהירות את שיעורי ההמרות של חלונות הקופצים שלך ממש בלוח המחוונים ו / או לסובב בדיקות A / B, Elementor Pro כנראה לא בשבילך. אתה יכול לעשות את הדברים האלה על ידי הכנסת Google Analytics או Google Optimization, זה פשוט לא נוח כמעט כמו הכלים האחרים.

Elementor Pro מתחיל ב 49 $ לשימוש באתר בודד וטווח של עד 199 $ לשימוש באתרים ללא הגבלה.

קרא גם �� סקירת האלמנטור שלנו

2. OptinMonster (optinmonster.com)

OptinMonster הוא התוסף המוקפץ למינוי הדוא”ל בו אנו משתמשים כאן ב- CodeinWP מזה זמן רב. אבל לא רק כאן, יש לנו את זה גם ב- JustFree Communities, ThemeIsle וכנראה שיבצעו אותו גם ל- Revive.Social.

לסיכום זה במשפט אחד, OptinMonster פשוט עובד. אין באגים מצחיקים, אין תכונות קשות להבנה, אין תבניות מכוערות וכו ‘. עם OptinMonster אתה פשוט מקבל את מגוון התכונות והיכולות המדויקות שיכולים לעזור לך לבנות את רשימת הדוא”ל שלך..

בצורה מסוימת, OptinMonster הוא אפל של תוספים לאופט-אין של דוא”ל.

אופטינמסטר

OptinMonster – תכונות

 • ריבוי סוגים שונים של טפסים ותיבות optin, ולא רק חלונות קופצים. בנוסף, הם תומכים בעריכת גרירה ושחרור.

תבנית קופץ של

 • מובנה מודול בדיקה מפוצל A / B – אתה יכול לבדוק כל אלמנט של טופס בנפרד, או אפילו להציב שתי צורות שונות לחלוטין זו מול זו.
 • צא מהפונקציונליות של כוונת כוונה – מראה טופס למבקר כאשר הוא ממש עומד לעזוב את הדף.
 • מפעילים תצוגת טפסים מרובים – הצג טופס לאחר X שניות, לאחר גלילה למטה בכמות ה- X, לאחר שהאורח לוחץ על קישור, ועוד.

תנאי אופטינמסטר

 • ניתוח מובנה – ראה את הקליקים, הצפיות, ההמרות וכו ‘.

ניתוח אופטימונסטר

 • מיקוד ברמת העמוד – הצג טפסים רק בדפים ספציפיים.
 • חלונות קופצים ניידים – לא רק חלונות קופצים סטנדרטיים המותאמים לנייד, אלא קופצים מותאמים אישית לחלוטין למכשירים ניידים.
 • משתלב עם כל ספקי שירותי הדואר האלקטרוני הפופולריים (MailChimp, AWeber וכו ‘).

אוקיי, בואו נעצור כאן עם התכונות, למרות שאני רק מגרד את פני השטח. אם אתה רוצה לרדת לעומק הכל, הנה רשימה מלאה של התכונות של OptinMonster.

OptinMonster – יתרונות וחסרונות

�� מקצוענים

 • אפשרויות התאמה אישית נהדרות בצורה. לאחר שתבחר תבנית, תוכל להתאים כמעט כל מה שקשור לה. שנה את התמונות, את שדות הטופס, הציג הצהרת פרטיות, התאם מחדש דברים וכו ‘.
 • אתה יכול לבחור מי צריך לראות טופס נתון: משתמשים חדשים לעומת חוזרים, אנשים שצפו בדפי X, מבקרים ממיקום ספציפי ועוד. בעיקרון, אתה יכול לבנות לעצמך מבנה די מתקדם.
 • עריכת טפסים מקדימה (ראה איך הטופס שלך נראה כשאתה עובד עליו).
 • מפעילים תצוגת טפסים. אלה עובדים ממש יפה, ומאפשרים לך להציג טופס בדיוק ברגע הנכון (בהתבסס על התנהגות המשתמש, כמות הזמן בדף, כמה רחוק הם עברו וכו ‘)
 • יש חלונות קופצים מותאמים אישית לנייד. רוב הכלים בשוק הופכים את הצורות שלהם לאוניברסליות וידידותיות לנייד, אך OptinMonster מרחיק לכת עם חלונות הקופצים המותאמים אישית שלהם לנייד..

�� חסרונות

 • אם כבר מדברים במונחים של התוסף הקופץ הטוב ביותר לוורדפרס, זה לא תוסף וורדפרס כשלעצמו. כלומר הכלי הליבה של OptinMonster עובד כפתרון SaaS עצמאי. התוסף של וורדפרס שמגיע עם OptinMonster נועד רק להפוך את האינטגרציה לחלקה יותר.
 • אף על פי שהנושאים / התבניות הקופצות נראות טובות ואין שום דבר רע בהן, אין הרבה מהן לבחור. בנוסף, אם לא תתאים אישית כל נושא שתבחר, אתה מסתכן שהקופץ שלך ייראה זהה לזה של אנשים אחרים.

מי צריך להשתמש ב- OptinMonster?

OptinMonster הוא הפיתרון המושלם עבור משווקים מקוונים, בלוגרים ובעלי אתרים בכלל, שלא רק רוצים לשים ידיים על פיתרון קופץ מגניב לדוא”ל, אלא גם יעדיפו שכל המאמצים הקשורים לאופט-אי-מייל יטופלו על ידי כלי אחד..

OptinMonster באמת בולטת כחבילה השלמה לכל מי שעבורו שיווק בדוא”ל הוא חלק חשוב בעסק שלהם (אם לא החלק החשוב ביותר). אתה מקבל את כל התכונות הדרושות לך, הכל קל לשימוש וזה פשוט עובד. זו הסיבה ש OptinMonster הוא מספר 1 – התוסף הקופץ הטוב ביותר של WordPress – ברשימה שלנו.

ישנן ארבע תוכניות שונות – המחירים מתחילים ב- $ 14 לחודש ועולים ל- $ 49 לחודש (כולם מחויבים מדי שנה). עוד על זה.

קרא גם �� OptinMonster vs LeadPages לעומת Sumo לעומת Leads Thrive

3. סומו (sumo.com)

סומו הרוויח הרבה מעריצים בעצם מהיום הראשון לקיומו. נוצר על ידי נח קגן, והוא הפך במהירות לאחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשיווק אתרים שם.

מה שמבדיל אותו זה שהוא נוקט בגישה רחבה הרבה יותר מאשר רק להתמקד בדוא”ל. לסומו יש מודולים למדיה חברתית, קידום בין אתרים (אתה מקשר לאתרים אחרים והם מקשרים אליך), מפות חום, מפות גלילה, ועוד.

סומו

לאחרונה, סומו החלה לשווק את עצמה יותר לעבר חנויות מסחר אלקטרוני, אך אתרים אחרים עדיין יכולים ליהנות מפונקציונליות הקופץ שלה.

בסך הכל, מדובר בערכת כלים שלמה שעוזרת לאתר שלך לצמוח, וכנראה התוסף המוקפץ הטוב ביותר בוורדפרס אם התקציב שלך הוא אפס (מכיוון שהוא מציע תוכנית בחינם).

סומו – תכונות

קוראים למודול הסומו הספציפי שנותן לך חלונות קופצים בדוא”ל בונה רשימה. התכונות:

 • הצג חלונות קופצים על סמך קליקים, טיימרים או כוונת יציאה.
 • יותר מכמה עשרות תבניות / עיצובים קופצים.

תבניות סומו

 • אתה יכול להתאים את הצבעים, הטקסטים, הגופנים ורכיבים אחרים במראה הקופצים שלך. בנוסף, הכל עובד עם גרירה ושחרור.
 • הקופצים מותאמים לנייד.
 • מודול בדיקות מפוצל A / B מובנה.
 • ניתוח מובנה.

סטטיסטיקת סומו

 • אתה יכול להציג חלונות קופצים שונים על סמך כתובות אתרים מפנים. זה מאפשר לך לקבל טפסים פרטניים לאנשים שמגיעים מפייסבוק, טוויטר ואתרים אחרים.
 • משתלב עם כל ספקי שירותי הדואר האלקטרוני הפופולריים.

אם אתה מניח את מודול Builder List הצידה, אתה יכול גם לאפשר לכמה מודולים משלימים לקבל הזדמנויות רבות אף יותר לבנות רשימת דוא”ל:

 • Smart Smart – הציג סרגל צר בחלקו העליון של הדף (אתה יכול לשים בו טופס optin אחר).
 • תיבת גלילה – הצגת טופס הצטרפות כאשר מבקר גולל בסכום ה- X.
 • Mat Welcome – הצגת טופס optin במסך מלא למבקרים חדשים.

מודולי סומו

סומו – יתרונות וחסרונות

�� מקצוענים

 • מציעה סט תכונות נהדר ללא תשלום. יש תוכניות פרימיום – יותר מזה בעוד דקה – אבל רק כדי להשיג את המינימום הפונקציונאלי החשוף, וכי כולל טפסים מוקפצים, אינך צריך לשלם כלום.
 • עריכת טפסים מקדימה (ראה איך הטופס שלך נראה כשאתה עובד עליו).
 • ניתוחים הם ממש נחמדים ונותנים לך סקירה טובה על המתרחש עם הטפסים שלך.
 • אתה יכול ליצור חלונות קופצים מרובים, כולם עובדים על בסיס טריגרים שונים וקייטרינג למבקרים שונים.
 • אתה יכול לבחור אם ברצונך להשתמש במוקפץ לאפליקציות דוא”ל, לחצני קריאה לפעולה רגילה או מדיה חברתית.

�� חסרונות

 • רק תבנית קופץ אחת זמינה בגרסה החינמית.
 • ממש כמו עם OptinMonster, זה לא תוסף וורדפרס כשלעצמו. Sumo הוא פיתרון נוסף של SaaS עם תוסף וורדפרס הפועל רק כשכבת האינטגרציה.

מי צריך להשתמש בסומו?

סומו הוא ככל הנראה התוסף הקופץ הטוב ביותר בחינם לדואר אלקטרוני שקיים שם, מה שהופך אותו לפיתרון המושלם ברמת הכניסה לשיווק דוא”ל רציני.

אני אומר רציני מכיוון שלסומו יש מספר תכונות מתקדמות ומודול ניתוח / מעקב טוב. בנוסף, זה נותן לך סוגים שונים של חלונות קופצים לשימוש.

ואז, אם אתה זקוק ליותר, אתה יכול לשדרג ל- Sumo Pro, או לעבור לכלי אחר בתשלום.

תוכלו להתחיל עם סומו בחינם. תוכנית ה- Pro הזולה ביותר היא 39 $ לחודש – עבור אתר אחד (תמחור מלא), שהוא אפילו יקר יותר משכבת ​​ה- Pro של OptinMonster (וזה מאפשר לך להשתמש ב- OptinMonster בשלושה אתרים).

4. המרת Pro (www.convertpro.net)

המרת Pro היא גרסה משודרגת של התוסף Convert Plus הפופולרי (שהוא בעצמו מיתוג מחדש של התוסף ConvertPlug שכבש בעבר את החלל הזה ברשימה שלנו).

בקיצור סיפור ארוך, המפתחים לקחו את כל התובנות שלמדו מ- ConvertPlug ו- Convert Plus ומטרתם להפוך אותם לתוסף הקופץ הטוב ביותר של וורדפרס שאפשר (זהו Convert Pro).

המרת Pro

Convert Pro עושה הרבה דברים טוב. יש לו בונה גרירה ושחרור חזותי, טונות של תבניות, ניתוח מובנה ובדיקות A / B מפורטות..

מבחינת הפונקציונליות, תבחין בהרבה קווי דמיון ל- OptinMonster. עם זאת, בניגוד ל- OptinMonster, Convert Pro הוא תוסף וורדפרס אמיתי, והכל קורה בשרת שלך.

המרת תכונות Pro

כשאתה הולך ליצור חלון קופץ חדש ב- Convert Pro, תחילה עליך לבחור איזה סוג קופץ ליצור מתוך שמונה האפשרויות הזמינות:

המרת סוגי קופצים Pro

משם תוכלו לבחור מתוך ספריית תבניות גדולה. רבים מהם מתמקדים בהצטרפות לדוא”ל, אך אתה יכול למצוא גם שימושים אחרים, כמו CTAs כלליים או אפילו שערי גיל:

המרת תבניות Pro

לאחר מכן, באפשרותך להתאים אישית את הקופץ שלך באמצעות עורך הגרירה והשחרור החזותי. מעבר להוסיף תכנים חדשים עם הווידג’טים, אתה יכול גם להתאים את שדות הטופס אם אתה צריך לאסוף מידע נוסף:

המרת בונה Pro

לאחר שתסיים את העיצוב, תוכל לבחור מבין טונות של טריגרים, כולל זמן, עומק גלילה, כוונת יציאה ועוד.

מעבר לכך, אתה מקבל גם המון אפשרויות מיקוד המאפשרות לך למקד לדברים כמו:

 • תוכן מסוים באתר שלך
 • מכשירים
 • מפנים
 • מיקום גיאוגרפי

המרת אפשרויות מיקוד ופעולה של פרו

תכונות מועילות אחרות הן:

 • שילובים עם שירותי שיווק הדוא”ל הפופולריים ביותר
 • ניתוח מובנה
 • בדיקות A / B גמישות, כולל אפשרות לבדוק סוגים שונים של חלונות קופצים זה מול זה

המר Pro – היתרונות והחסרונות

�� מקצוענים

 • עורך חזותי, גרירה ושחרור שמקל על ההתאמה האישית של הקופצים שלך
 • מבחר טוב של תבניות, שרובן נראות די נהדרות
 • אתה יכול לבחור מתוך שמונה סוגים שונים של חלונות קופצים
 • ניתוח מובנה
 • מערכת בדיקת A / B גמישה למיטוב חלונות הקופצים שלך
 • אינטגרציות לכל שירותי השיווק הדוא”ל הגדולים

�� חסרונות

 • אני מותח את זה, אבל החיסרון היחיד הוא שאם אתה רוצה להשתמש בו ביותר מאתר אחד, אתה לא יכול לנהל את מאמצי הדואר האלקטרוני שלך ממרכז שליטה יחיד (כמו עם OptinMonster), אלא במקום זאת צריך להתקין תוסף בודדים על כל אחד אתר.

מי צריך להשתמש ב- Convert Pro?

Convert Pro הוא התוסף המוקפץ הטוב ביותר לוורדפרס אם אהבת את כל הפונקציונליות שראית עם OptinMonster, אך תרצה שהוא יהיה זמין בתוסף וורדפרס עצמאי ובתשלום חד פעמי..

זה פשוט יפה "מוצק" מסביב, ללא חולשות אמיתיות. הבונה החזותי אינו גמיש כמו משהו כמו Elementor Pro, אך הוא מספיק טוב לרוב השימושים. מעבר לכך, יש לה סט טוב של תבניות, רשימה חזקה של כללי מיקוד / טריגר ובדיקת A / B מובנית וניתוח.

יש כמה דרכים שונות לרכוש Convert Pro. ראשית, אתה יכול לשלם 99 $ כדי להשתמש בו באתרים ללא הגבלה עם שנה של תמיכה ועדכונים. לחלופין, אתה יכול לשלם 399 $ עבור שימוש באתרים ללא הגבלה ו לכל החיים תמיכה ועדכונים.

מעבר לכך, אתה יכול גם לשלם 249 דולר עבור צרור כוח המוחות של Brainstorm Force, שמעבר לתת לך גישה ל- Convert Pro, גם נותן לך גישה להרבה דברים טובים אחרים כמו Astra Pro (הנושא בו אנו משתמשים כאן ב- CodeinWP), Schema Pro, Ultimate Addons עבור Elementor / Beaver Builder, ועוד. למד הכל על האפשרויות שלך.

התוספים המוקפצים הטובים ביותר עבור WordPress: מסקנה

אני ממש סקרן לדעת מה הכלי האהוב עליך, אבל בשבילי, 4 הראשונים הולכים כך:

 1. Elementor Pro – התוסף הקופץ הטוב ביותר לוורדפרס בכל הקשור לגמישות בעיצוב
 2. OptinMonster – התוסף הקופץ הטוב ביותר של WordPress כפתרון SaaS משולב
 3. המרת Pro – התוסף הקופץ הטוב ביותר של וורדפרס עצמאי
 4. סומו – התוסף הקופץ החינמי הטוב ביותר עבור וורדפרס

אני די חיובי שאתה תמצא את הכלי המושלם שלך – זה שמתאים לצרכים שלך ביד כפפה – רק על ידי בדיקת ארבעת אלה.

מה הצורך שלך כאן? התגעגעתי למשהו – האם יש פיתרון אחר שניתן למנות בגאווה את התוסף הקופץ הטוב ביותר של וורדפרס? כמו כן, מה האתגר מספר 1 שלך כרגע בכל מה שקשור לקופצים בדוא”ל באתר וורדפרס שלך?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map