3 RSS ה- RSS המוחלטים ביותר לפרסום תוספי וורדפרס ומה אתה יכול לעשות בכל אחד מהם

RSS מת, חי RSS!


כמובן, אנשים לא התרגשו מה- RSS במשך זמן רב. הטכנולוגיה היא ללא ספק עיקרה בעיני הציבור, אך היא עדיין בשימוש מאוד מאחורי הווילונות. מה שכן, אתה עדיין יכול להשיג דברים די גדולים עבור אתר וורדפרס שלך.

המלכוד? אתה צריך תוסף טוב בכדי שזה יקרה. תלוי מה זה בדיוק שאתה רוצה לעשות, כמה תוספים הולכים להיות טובים יותר מאחרים, וברגע שאנו מתחברים בתג המחיר לתמהיל … ובכן, זה הופך להיות סיפור אחר לגמרי.

אז היום, אנו בוחנים את נושא ה- RSS לפרסום תוספי וורדפרס ונעבור על כמה דברים יצירתיים שתוכלו לעשות איתם..

פתק; מדובר ב- RSS לפרסום תוספים של וורדפרס באופן ספציפי – כלומר אנו בוחנים תוספים שיש להם את היכולת לייבא תוכן מהזנות RSS ולהוסיף אותם כפוסט בבלוג לצד התוכן האחר שלך. אם זה מה שאתה צריך, המשך לקרוא!
RSS הטוב ביותר לפרסום תוספי וורדפרס

אם אתה ממהר ורק רוצה שמישהו יפנה אותך בכיוון הנכון, תוכל לבדוק את סיכום הממצאים שלנו בטבלה שלהלן:

ה- RSS הטוב ביותר לפרסום תוספי וורדפרס בהשוואה

צובר RSS WP
עדכוני RSS של Feedzy
CyberSyn

RSS לפוסטייי
סינון מילות מפתחייי
קבצים מצורפים מדיהייי
טקסט מלא RSSייי
דירוג WordPress.org4.4 / 54.7 / 54.1 / 5
מחיר$ 80 – $ 150 לשנה עבור אתר אחד149 דולר לשנה עבור 3 אתריםחינם (לייט) או 99.95 $ (מקצוען)
הבא את זה לכאן הבא את זה לכאן הבא את זה לכאן

RSS הטוב ביותר לפרסום תוספי וורדפרס:

1. עדכוני RSS של Feedzy

עדכוני RSS של Feedzy
Feedzy שלם, מחוץ לקופסה "RSS לפרסום" תוסף וורדפרס. כלומר, אינך זקוק לתוספות כלשהן כדי לקבל את מערך הפיצ’רים השלם, כמו שקורה לפעמים בתוספים אחרים. שנית, אתה מובנה סינון מילות מפתח גם והיכולת לשלוט על מראה התוכן המיובא שלך (נעשה באמצעות תגים מיוחדים בעת הוספת העדכון ודרך שלוש תבניות פריסה). בגירסה האחרונה, אתה יכול גם עכשיו יבוא עדכוני RSS טקסט מלא, באופן אוטומטי להביא מחירים למוצרים, ו לחלץ אלמנטים שונים מתגי עדכון מותאמים אישית.

מלבד זאת, התוסף מאפשר לך לקבל עדכונים בלתי מוגבלים, לבדוק אם יש תוכן כפול באמצעות שילוב WordAI (הכלי כותב גם את הטקסטים בסגנון לא רובוטי), ומוסיף תגי מעקב.

מאפיין מעניין נוסף של Feedzy הוא שזה תומך בקישורי סניפים. אתה יכול להגדיר את זה כדי להוסיף אוטומטית את ההפניה / מזהה השותף שלך לקישורי ההזנה. מסיר את התג ‘folger’ מהקישורים המיובאים היא גם אפשרות.

יתר על כן, על מנת לעקוב אחר מגמות הוורדפרס, התוסף הוא תואם לחלוטין את Elementor ועורך הבלוק של WordPress החדש (מה שאומר שאתה יכול להוסיף ולהתאים אישית עדכונים ממש בקצה הקדמי).

התאמה אישית של Feedzy Elementor

אחרון חביב, ייבוא ​​יותר מדי פוסטים חיצוניים לאתר שלך לא ישפיע על זמני הטעינה של האתר שלך מכיוון ש- Feedzy מציע שמור במטמון.

ישנם רק שלושה שלבים פשוטים בעת קביעת התצורה של RSS לפרסום באמצעות Feedzy:

 1. הוסף עדכון חוקי.
 2. הגדר את הסינון על סמך מילות מפתח (כלול או אי הכללה של תוכן הכולל מילת מפתח נתונה).
 3. הקצה את התוכן ל- סוג הודעה ספציפית, קטגוריה, ולשנות את מראה התוכן באמצעות תגיות. בנוסף, אתה יכול גם הוסף שדות מותאמים אישית למקרה שתרצה לעשות משהו מעט יותר מתקדם עם העדכון.

סינון מילות מפתח של Feedzy

הגדרות ייבוא ​​של Feedzy

עכשיו, לגבי התמחור. גרסת התוסף שמעניק לך יכולות RSS לפוסט היא 149 $ לשנה. עם זאת, אתה יכול למעשה להשתמש בו בשלושה אתרים במקום רק באחד. זה הופך אותה לחלופה משתלמת למי שצריך RSS לפרסם תוספי וורדפרס הפועלים על פרויקטים מרובים. אם אתה זקוק לכלי ביותר משלושה אתרים, תוכל לעבור לרישיון סוכנות, שמחירו 299 דולר לשנה.

דוגמא לשימוש מגניב

מי צריך לקבל את Feedzy

אם ברצונך להתחיל להשתמש ב- RSS כדי לפרסם פונקציונליות במהירות, עבור עדכונים מרובים, ובעת שיש לך גם את היכולת לסנן את התוכן המיובא (בתוספת את הווידג’טים שאתה יכול להשתמש בהם, ואת הקיצור הראשי), עליך ליהנות מאוד מ- Feedzy הרבה. אחרון חביב, עם תג המחיר של $ 149 לשלושה אתרים, הוא הופך להיות הרבה יותר זול אם יש לכם מספר פרויקטים שקורים.

2. צובר RSS WP + תוספות

צובר RSS של WP
אני אוהב את התוסף הזה, אני חייב להודות. יש לו למעשה את כל הפונקציונליות הקשורה ל- RSS שאפשר להעלות על הדעת, ובו זמנית, היא נותרת קלה לתפיסה וניתנת להתאמה אישית רבה..

צובר RSS WP הוא למעשה כלי רב-תוסף. ראשית, אתה זקוק לתוסף ה- WP RSS Aggregator הליבה – זה בחינם. לאחר מכן תוכלו לקבל מספר תוספות בכדי להרחיב את הפונקציונליות או להרחיב את היכולות של כל העניין בדרך אחרת (יותר הגדרות וכו ‘)..

החיסרון היחיד עם התוסף הזה הוא שמרבית התכונות הטובות ביותר שלו אכן מגיעות באמצעות תוספות בתשלום.

סיפור קצר ארוך, אם אתה רוצה פונקציונליות בסיסית ב- RSS לפרסום, זה יעלה לך 80 דולר לשנה עבור אתר בודד. להגדרה מעט יותר מתקדמת – עם RSS לפרסום, עדכוני RSS מלאים בטקסט וסינון מילות מפתח (ייבא תוכן ספציפי על סמך מילות המפתח בו) – המחיר עולה ל -150 $ לשנה..

תוסף הליבה כשלעצמו בעצם מעניק לך רק את האפשרות לעקוב אחר מספר הזנות ה- RSS ואז להציג את הקישורים לפריטי עדכון בודדים – מאמרים – באמצעות קוד קצר.

עם זאת, אני חייב למסור את זה ל- WP RSS Aggregator, הם דאגו מאוד לספק תכונות ניהול טובות מאוד. לדוגמה, אתה יכול לייבא ולייצא את ההגדרות והעדכונים שלך, פריטי עדכון ברשימה השחורה, להגדיר מרווחי עיבוד עדכונים ואפילו להיכנס למצב ניפוי למקרה שיש בעיה בעדכונים שלך..

בחזרה ל- RSS של התוסף לפרסום יכולות … אז הדרך הטובה ביותר להשיג פונקציונליות זו היא לקנות WP RSS Aggregator של "צרור הזנות מתקדמות." כחלק ממנו, תקבלו שלוש תוספות: עדכונים לפרסום, עדכוני RSS טקסט מלא, סינון מילות מפתח.

יחד, השלושה + תוסף הליבה מאפשרים לך: להוסיף עדכון RSS, לבדוק כיצד יש לייבא אותו ומה צריך לקרות עם התוכן לאחר הייבוא, לעבד את התמונות, להקצות חשבון מחבר לתוכן מיובא, להוסיף טקסט מותאם אישית לפני ו- אחרי התוכן, ועוד.

בסך הכל יש שם הרבה דברים, אך יחד עם זאת, אתה יכול מאוד פשוט להשתמש בהגדרות ברירת המחדל, והפוסטים שלך יובאו ללא שום בעיה.

דבר אחד שכדאי לזכור, כשאתה מקבל את צרור התוספות, הקפד לעבור להגדרות התוסף → הכרטיסייה עדכון לפוסט → בחר "שירות טקסט מלא פרימיום" הבא ל "שירות RSS טקסט מלא" תווית. זה ייתן לך ייבוא ​​תוכן משודרג.
הגדרות צובר RSS של WP

דוגמא לשימוש מגניב

לחץ כדי להרחיב את התכונה RSS to post ב- WP RSS Aggregator יכולה לשמש להרבה דברים. אבל זה שאני נהנה במיוחד הוא להשתמש בו כדי לייבא תוכן מ- CMS אחר לאתר הוורדפרס החדש שלכם.

אם המעבר מאתר וורדפרס אחד למשנהו לא היה מלחיץ מספיק, דמיין שתצטרך לשנות גם CMS בתמונות – למשל לעבור מג’ומלה לוורדפרס או מדרופל. ולמרות שאני יודע שישנן שיטות לעשות דברים כאלה כמו שצריך, ישיר RSS לייבוא ​​לפרסום הוא פשוט מהיר יותר.

מה שאתה עושה כאן הוא לוודא כי עדכון ה- RSS שלך ב- CMS האחר כולל את כל הפוסטים שפורסמו, ואז הוסף עדכון זה ל- WP RSS Aggregator. אכפת לך, זה יכול לקחת זמן מה.

ואני יודע מה אתם חושבים … בכנות, השיטה הזו אכן יכולה להיכשל, ומי יודע מדוע, כנראה סיבות רבות. אבל הפשטות של זה לבד מבחינת המשתמש עושה את זה בהחלט שווה לנסות. גם אם זה נכשל, וזה לא אמור להפסיד, אתה עדיין לא מפסיד כמעט זמן.

מי צריך להשיג WP RSS Aggregator

בעיון בכל התכונות והתוספים של התוסף, הייתי אומר שזה פתרון נהדר עבור אתרים המסתמכים מאוד על עדכוני RSS חיצוניים ועל היכולת לייבא אותם ללא טרחה. צוברים תוכן עולים בראש, אתרים פנימיים (בתוך עסק), או פרסומים שאצורים וכו ‘, וכמובן, עליכם להיות מוכנים להוציא $ 150 לשנה.

3. CyberSyn


CyberSEO Lite (CyberSyn) CyberSEO Lite (CyberSyn)

מחבר / ים: CyberSEO.net

גרסה נוכחית: 6.18

עודכן לאחרונה: 30 באפריל 2020

cybersyn.zip


84% דירוגים


10,000 התקנות +


WP 4.0 + דורש

CyberSyn הוא אחד המעטים RSS הגיוניים לפרסום תוספי וורדפרס בשוק המספקים את ליבת הפונקציונליות שלה בחינם. עם זאת, יש כמה מגבלות.

ראשית, נראה כי CyberSyn עושה את כל מה שציפיתם לו. ניתן להוסיף עדכוני RSS לייבוא ​​ולהתאים אישית את אופן הטיפול ביבוא.

אתה יכול להקצות את הפוסטים המיובאים לקטגוריות ספציפיות, לקבוע באיזו תדירות יש לבצע את הייבוא, מה לעשות עם הקבצים המצורפים / מדיה ואפילו כיצד לעבד את כל הסרטונים שעלולים להיכלל בהודעה וכו ‘..

cybersyn

עם זאת, בצד ההפוך, חוויתי כמה בעיות כשניסיתי לייבא עדכונים שלמים יחד עם התקשורת בו (תוך כדי יצירת תמונות מוצגות תוך כדי תנועה). כמו כן, היזם ממליץ לשמור על מספר הפוסטים שיש לסנכרן מכל עדכון בבת אחת לערכים נמוכים על מנת להקטין את זמן הביצוע.

עם זאת, אתה מקבל את ה- RSS לפרסום פונקציונליות והזנות טקסט מלא בחינם, כך שקשה להתלונן.

עם זאת, קיימת גם גרסת פרימיום של התוסף הזמין, הנקרא CyberSEO. זה מרחיב את מגוון סוגי העדכונים הזמינים, ומאפשר לך אפשרויות תצורה אפילו יותר. בנוסף, אתה יכול לשים את כל התוכן שאתה מייבא באמצעות טקסט מסתובב שירות.

גרסת הפרימיום עולה 99.95 דולר.

דוגמא לשימוש מגניב

לחץ כדי להרחיב את CyberSyn עצמה היא כלי טוב לטבול בהונות ביבוא RSS ולראות איך כל זה עובד. לדוגמה, כשמדובר בכמה מהשימושים הבסיסיים יותר, אתה יכול להתחיל לאצור תוכן בעזרת תוסף זה. אתה יכול פשוט לייבא ממספר מקורות, לשמור את הכל כטיוטה ואז לבדוק באופן ידני ולהחליט מה ברצונך לפרסם.

עם זאת, אם תקבלו את גרסת הפלאגין המובחרת, תוכלו להתחיל לבצע SEO די או מעניינים או ניסויים שיווקיים עם התוכן שתייבאו.

לדוגמה, התוסף עובד עם מספר שירותי ספינינג טקסט. משמעות הדבר היא שתוכלו לייבא פיסת תוכן, לסובב אותה ורק אז לפרסם אותה מחדש.

פתק; כמובן שאסור לעשות זאת על תוכן של אנשים אחרים – איפה אתה לוקח את זה בלי לשאול – אבל זו עדיין אפשרות מעניינת לחקור עם התוכן שלך.

מי צריך להשיג את CyberSyn

תוסף זה מיועד לאנשים לייבא תוכן RSS למטרות SEO – כמו למשל, לאכלס אתר אינטרנט עם תוכן ממקורות אחרים. כמו כן, צריך לעבוד טוב אם אתה רק רוצה לבדוק את כל ה- RSS לפרסום הרעיון מבלי להשקיע בפתרון פרימיום.

בחירה שלך?

מה אתה חושב? האם בדקת אחד מה- RSS הפופולרי לפרסום תוספי וורדפרס? או אולי יש לך מקרה שימוש ממש מגניב שכולל RSS שתרצה לשתף? דבר בתגובות למטה.

הנה טבלת ההשוואה הזו שוב:

צובר RSS WP
עדכוני RSS של Feedzy
CyberSyn

RSS לפוסטייי
סינון מילות מפתחייי
קבצים מצורפים מדיהייי
טקסט מלא RSSייי
דירוג WordPress.org4.4 / 54.7 / 54.1 / 5
מחיר$ 80 – $ 150 לשנה עבור אתר אחד149 דולר לשנה עבור 3 אתריםחינם (לייט) או 99.95 $ (מקצוען)
הבא את זה לכאן הבא את זה לכאן הבא את זה לכאן

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map