התוספים הטובים ביותר לוורדפרס שנכנסים ל- 2020 – עשינו את המחקר בשבילכם

בדומה לאופן שבו אפליקציות הופכות את מכשירי האייפון למופלאים, התוספים הטובים ביותר לוורדפרס חייבים להפוך אתר וורדפרס רגיל לאתר ייחודי. החל מג’אג’אוטים של SEO כמו Yoast ועד תוספים לטופס ליצירת קשר מדהים איך תהליך התקנה פשוט של עשר שניות יכול להניב תוצאות כה דרמטיות.


אך לא כל התוספים נוצרים שווים. לחלקם קידוד גרוע שמתעסק עם הנושא שלך. אחרים מכוסים באגים, מה שהופך אותם כמעט חסרי תועלת מבחינת הפונקציונליות. זו הסיבה שאנו רוצים להדגיש את התוספים הטובים ביותר בוורדפרס, כך שאתרכם יפעל בביצועים השיאים שלו בכל עת.

ואנחנו בטוחים ששמעת על התוספים הנדרשים ל- Jetpack, טופס יצירת קשר 7 ויוסט, אז נחסוך מכם את ההסבר השניים-עשר ששמעתם על אלה. במקום זאת, נתמקד בתוספים חובה, קלים ופונקציונליים מאוד שלא מקבלים את הפטפוט שמגיע להם, עם זאת, עדיין יכול להיות שימושי להפליא עבור כל מי שרוצה להשיק בלוג או אתר.

התוספים הטובים ביותר לוורדפרס

בנוסף, שוחחנו עם קבוצה של אנשי מקצוע מצליחים של וורדפרס כדי לקבל גם את המשוב שלהם.

מפתחים, בעלי אתרים ואנשי עסקים ציינו את מה שהם רואים כ התוספים הטובים ביותר לוורדפרס, יחד עם הסיבה מדוע הם חושבים כך ואיך הם עשויים להשתמש בהם באתרי האינטרנט שלהם.

שוחחנו עם סך הכל 30 מומחים, שכולם הפיצו קצת אור על התוספים הטובים ביותר של וורדפרס, ואפשרו לנו להבין על כל משתמשי וורדפרס לחשוב בבחירת תוסף..

הנה השאלה ששאלנו אותם:

מהם שלושת התוספים הטובים ביותר לוורדפרס שכל בלוגר וורדפרס צריך להיות?

בלי להתייחס יותר להלן, הנה ה- Leaderboard – התוספים הטובים ביותר לוורדפרס שצצו הכי הרבה:

הקונצנזוס המומחה: התוספים הטובים ביותר לוורדפרס שכל בלוגר צריך ומדוע הם כל כך מיוחדים

1. קישורים יפים


קישורים יפים - תוסף לניהול קישורים, מיתוג, מעקב ושיתוף קישורים יפים – ניהול קישורים, מיתוג, מעקב & שיתוף תוסף

מחבר / ים: קישורים יפים

גרסה נוכחית: 3.1.1

עודכן לאחרונה: 4 במאי 2020

pretty-link.3.1.1.zip


92% דירוגים


200,000 + התקנות


WP 5.1 + דורש

 • מה שזה עושה: קישורים יפים מאפשרים לך לקחת קישורים עדכניים ועתידיים באתר האינטרנט שלך ולקצר אותם למראה נקי יותר. לא רק זה, אלא אתה יכול לעקוב מאיפה כל הקליקים מגיעים דרך הקישורים האלה.
 • למה אתה צריך את זה: מכיוון שבלוגרים בדרך כלל מכניסים קישורים לסניפים, הגיוני לקצר אותם בכדי לגרום להם להיראות פחות מבולגנים. אם אי פעם עבדת עם קישורי סניפים, אתה יודע כמה זמן ומפחידים הם יכולים להופיע. התוסף עובד גם מצוין לבדיקה מאיפה המבקרים מגיעים ואילו קישורים לוחצים עליהם ביותר.

2. בודק קישור שבור


בודק קישור שבור בודק קישור שבור

מחבר / ים: WPMU DEV

גרסה נוכחית: 1.11.13

עודכן לאחרונה: 26 במאי 2020

broken-link-checker.1.11.13.zip


82% דירוגים


700,000 + התקנות


WP 4.6 + דורש

 • מה שזה עושה: התוסף שבור בודק קישור עושה די הרבה מה שמרמז השם. זה כל הזמן סורק את האתר שלך כדי לזהות קישורים שבורים. לאחר מכן, אתה מקבל הודעה לתיקון קישור זה. הסריקה כוללת תמונות שבורות והפניות מחדש.
 • למה אתה צריך את זה: כשיש לך תמונה או קישור שבור בבלוג שלך, ממשק המשתמש מסתבך ומנועי החיפוש מתחילים לשים לב. לכן, האינטרס שלך הוא להסיר או להחליף קישורים המובילים לשום מקום, מה שמאפשר לך לשפר את דירוג SEO שלך ולשמח את הקוראים שלך.

3. אופטימול


אופטימיזציה של תמונות ומטען עצל על ידי Optimole מיטוב תמונה & עומס עצלני מאת אופטימול

מחבר / ים: אופטימול

גרסה נוכחית: 2.3.1

עודכן לאחרונה: 21 באפריל, 2020

optimole-wp.zip


96% דירוגים


50,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

 • מה שזה עושה: Optimole מצלם את כל התמונות שתעלו לוורדפרס ומייעל אותן אוטומטית לביצועים טובים יותר. פירוש הדבר עשוי לשנות את פורמט הקובץ או לצמצם את גודל הקובץ. זה ממטב את התמונה שהועלה על ידי כל תוסף אחר ואף סורק כדי לוודא שהתמונות שהועלו בעבר טובות לשימוש. נוסף על כך, Optimole מחברת את האתר שלך ל- CDN תמונה – מה שהופך את טעינת התמונות לאתר שלך להרבה יותר מהירה.
 • למה אתה צריך את זה: המדיה שלך היא בדרך כלל האשם כשאתה מתחיל לראות זמני טעינה איטיים או עומסי יתר של שרתים. לכן חשוב לבצע אופטימיזציה של תמונות על ידי הקטנתן או שינוי פורמטי הקבצים. עם זאת, ביצוע זה ידני היה לוקח יותר מדי זמן. לכן התוסף Optimole עושה הכל בשבילך ברקע. לאחר מכן תראה טעינה מהירה יותר של דפים וחוויית משתמש טובה יותר.

4. להחיות פוסטים ישנים


להחיות פוסטים ישנים - תוסף אוטומטי של פוסטים מדיה חברתית ותוסף תזמון להחיות פוסטים ישנים – תוסף אוטומטי של פוסטים מדיה חברתית ותוסף תזמון

מחבר / ים: להחיות. חברתית

גרסה נוכחית: 8.5.7

עודכן לאחרונה: 14 במאי 2020

ציוץ-old-post.zip


78% דירוגים


40,000 + התקנות


WP 3.5 + דורש

 • מה שזה עושה: התוסף Revive Old Posts משתף פוסטים ישנים בבלוג לרשתות חברתיות. לדוגמה, יתכן ויהיה לך פוסט ישן (אך איכותי עדיין) מכיוון זמן מה. פוסט זה נדחף לעבר הארכיונים כך שרבים לא זוכים לראות אותו יותר. לכן התוסף הזה מחיה אותו על ידי שיתוףו עם אנשים חדשים במקומות כמו פייסבוק וטוויטר.
 • למה אתה צריך את זה: זהו תוסף חשוב מאין כמוהו, מכיוון שהוא מבטל את ההישענות על הזמן בכל הנוגע לקבלת מענה לפוסטים שלכם. יכול להיות שיש פוסט בבלוג מעולה מלפני שנים שאנשים באמת יהנו ממנו היום. יתר על כן, אתה צריך למלא את העדכון החברתי שלך בתוכן ולדחוף יותר תנועה לבלוג שלך.

5. עלוני MailPoet


MailPoet - מיילים ועלוני עלונים בוורדפרס MailPoet – מיילים ועלוני עלונים בוורדפרס

מחבר / ים: MailPoet

גרסה נוכחית: 3.47.1

עודכן לאחרונה: 26 במאי 2020

mailpoet.3.47.1.zip


92% דירוגים


100,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

 • מה שזה עושה: עלוני MailPoet מביא עלוני דוא”ל למרכז השליטה של ​​וורדפרס. משתמשים יכולים להירשם לרשימת הדוא”ל שלך בבלוג שלך. לאחר מכן אתה יכול לבנות את העלונים מ- WordPress ולשלוח אותם לכל מי שמנויים.
 • למה אתה צריך את זה: לא רק של- MailPoet יש תוכנית בחינם, אלא זו אפשרות קלה בהרבה לאיסוף כתובות דוא”ל ולשלוח עלוני הידיעות האלה. אתה כבר לא צריך לקפוץ לתוכנית אחרת ליצירת הדוא”ל שלך, ויש לה גם כמה תבניות די נחמדות להתחיל.

לקריאה נוספת: אם תרצה לבדוק כמה אפשרויות אחרות בשוק, הנה השוואה בין הפתרונות הטובים ביותר לשיווק באימייל.

6. CoSchedule


CoSchedule CoSchedule

מחבר / ים: CoSchedule

גרסה נוכחית: 3.3.0

עודכן לאחרונה: 10 בינואר 2020

coschedule-by-todaymade.3.3.0.zip


94% דירוגים


10,000 התקנות +


WP 3.5 + דורש

 • מה שזה עושה: CoSchedule הוא אחד התוספים הטובים ביותר בוורדפרס מכמה סיבות. הוא מספק לוח שנה יפה בעריכה בתוך וורדפרס לתכנון והקצאת מאמרים לכותבים שלך. אתה יכול גם לשתף פעולה בפוסטים בבלוג, תוך שימוש בכלי לקידום לאחר הפרסום.
 • למה אתה צריך את זה: בלוגים מרובי מחברים דורשים כלי ארגון כלשהו לתכנון, עריכה ותזמון פוסטים בבלוגים. באמצעות CoSchedule אתה מקבל תצוגה נהדרת של כל אסטרטגיית התוכן שלך, ותוכל לארגן אותה ככל שתרצה. זה לא רק עוזר לך כמנהל, אלא שגם הכותבים שלך מודים לך.

ז. החלפת משתמשים


החלפת משתמשים החלפת משתמשים

מחבר / ים: ג’ון בלקבורן & תורמים

גרסה נוכחית: 1.5.4

עודכן לאחרונה: 21 באפריל, 2020

user-witching.1.5.4.zip


98% דירוגים


100,000 + התקנות


WP 3.7 + דורש

 • מה שזה עושה: התוסף ‘החלפת משתמשים’ מאפשר למנהל הבלוג שלך לעבור בין חשבונות עבור תצוגות שונות באתר. לדוגמה, ייתכן שתרצה להתנתק כמנהל ולבדוק מה הלקוחות שלך רואים בחזית.
 • למה אתה צריך את זה: תוסף זה אידיאלי לבדיקת סביבות בהן אתה הולך לקפוץ מחשבון משתמש אחד למשנהו כדי לראות תוצאות של שינויים. אנחנו אוהבים את זה גם עבור מנהלי בלוגים רגילים שרוצים להבין מה האתר וחוויית המשתמש עבור הקוראים.

תצפיות כלליות

למרות שאנחנו מדברים כאן על כמה תוספי וורדפרס פופולריים וחלק פחות פופולריים, כדאי לציין שכמה טרנדים הופיעו בעת עריכת רשימה זו. מספר מומחים שיתפו את הבחירות שלהם בקטגוריות תוסף דומות.

לדוגמה, המומחים שלנו מרגישים את זה מיטוב תמונה חשוב ביותר. עם תוספים כמו Smush או Optimole, ברור שלבלוגרים ומנהלי אתרים אכפת מכמות רוחב הפס שלהם אתרים צורכים וכמה חשוב שיש להם את זה תחת שליטה עבורם..

מגמה נוספת היא השימוש במה שניתן לכנות תוספי SEO עוזרים או תוספי מניפולציה של קישורים. למשל תוספים כמו בודק קישור שבור או קישור יפה הם מהפופולאריים ביותר ברשימת התוספים הטובים ביותר של וורדפרס. אם היינו מסתכלים כאן קצת יותר לעומק, נוכל כנראה לטעון כי התכונות שהפלאגינים מציעים הן האלמנטים החסרים היחידים בתוספי SEO הגדולים כמו Yoast SEO.

עוברים למלאי התוספים הטובים ביותר בוורדפרס – בהתבסס על חוות דעת מומחה:

מומחים מדברים על התוספים הטובים ביותר בוורדפרס שאתה צריך להשתמש בהם

אנדי ביילי

אנדי ביילי

ComLuv.com

תגובהLuv (כמובן!). זה מקדם אינטראקציה ומפנה אותך לקהילה משגשגת של בלוגרים.

מוניטור פעילות רגיל. זה מראה לך כניסות כושלות לאתר שלך שמראות לך גם את הסיסמאות המשמשות ודברים אחרים שמשתמשים מבצעים, וזה ממש שימושי אם יש לך בלוג רב מחברים.

החלפת משתמשים. נחוץ באמת אם יש לך אתר חברות, אתה יכול להיכנס כמישהו ואתה רואה את האתר כאילו השתמשת בפרטיו כדי להתחבר. נהדר לפתרון בעיות מכרטיסי תמיכה..

פט פלין 2

פט פלין

SmartPassiveIncome.com

הגבל ניסיונות כניסה. מונע מאנשים לנסות להתחבר לאתר שלי ולהתעסק בזה! אני מקבל מספר הודעות ביום על אנשים שמנסים לעשות זאת.

בודק קישור שבור. עוזר לך לעקוב אחר קישורים שבורים כדי שתוכל לתקן אותם או להיפטר מהם.

רובוטים מטה. מאפשר לך לקבוע אם גוגל אינדקס עמוד או לא (בין היתר). זה מועיל לדפים מוסתרים וחלקים אחרים באתר שלי שאני לא בהכרח רוצה שגוגל תמצא.

זאק ג'ונסון

זאק ג’ונסון

ZacJohnson.com

OptinMonster. זהו אחד מהתוספים הטובים ביותר בוורדפרס, מכיוון שהוא קל מאוד, שימושי ויעיל לגידול רשימת התפוצה שלך. חלונות קופצים ליציאה הם מעצבנים, אבל הם עובדים!

קישור יפה או צמאים. שני תוספים וורדפרס נהדרים לניהול הפניות מחדש של קישורים דרך האתר שלך. אל תדאגו אם תצטרכו לשנות מאות קישורים כאשר יחסי גורמים ישנים מתים, בעזרת התוספים הטובים ביותר של וורדפרס תוכלו לעשות זאת בלחיצה אחת.

LeadPages. רוב האנשים משתמשים בתבניות LeadPages דרך כתובת האתר הראשית, עם זאת באמצעות התוסף Leadpages, תוכלו לארח במהירות ובקלות דפים אלה דרך אתרכם, תוך שימוש בשם הדומיין שלכם כניתוב מחדש או כתובת אתר ראשית. זה יגדיל את ההמרות ונראה הרבה יותר מקצועי.

אדם קונל

אדם קונל

WPSuperstars.net

הפניה מחדש. בכל פעם שמשתנה פרמלינק, התוצאה היא שגיאה 404. אם לא תנהל אותם, הדבר יגרום לכמה בעיות חמורות, במיוחד עם חוויית משתמש ו- SEO. הפניה מקלה על ניתוב מחדש של כתובות אתרים.

קפטצ’ה בכניסה. התקפות כוח אמיץ הן התרחשות קבועה ברוב האתרים, במיוחד בדפי כניסה. דרך קלה לעצור אותם היא על ידי הוספת captcha למסך הכניסה עם התוסף הזה. לאחר השימוש בתוסף זה בסופו של דבר בוטים הפסיקו וזה בסופו של דבר הפחית את העומס בשרת שלי.

CoSchedule מאת Todaymade. אתה צריך לנהל את לוח השנה העריכה שלך וכלי זה מקל. יש לה מובנה ניהול משימות ומקלה על תזמון הודעות חברתיות. זה לא בחינם, אבל זה חוסך זמן אדיר.

ריטה בארי

ריטה בארי

הבלוג Genie

CloudFlare. מציע ביצועי אתרים מהירים יותר וחוסם מגוון רחב של איומים מלהגיע אי פעם לאתר שלך. שירות זה לא רק מספק אבטחה וביצועים, הוא ממשיך להוריד את עלויות האירוח על ידי בקשות שרת לא רצויות מוגבלות.

הפניה מחדש של תגובה. נותן דרך קלה להפנות מחדש את המגיבים לראשונה לדף תודה. השתמש בדף ככל שתרצה, עודד הרשמות לדוא”ל, עוקבים אחר מדיה חברתית או כל מה שמתאים לאתר שלך, אבל זה נגיעה נחמדה שעושה דרך ארוכה כדי לעזור לך להתבלט.

אופטימיזציה של WP. פועל כמו מטאטא ענק למאגר הוורדפרס שלך ומנקה הכל בלחיצת כפתור. זה נהדר גם עבור אתרי לקוחות כאשר הם לא מרגישים בנוח עם כניסה ל- PhpMyAdmin.

ג'ייקוב גובה

ג’ייקוב גובה

הוראות עיצוב

WP-SpamFree אנטי ספאם. תוסף וורדפרס זה קיצץ בצורה דרסטית את כמות תגובות הספאם שאנו מקבלים על Design Instruct. יש לנו את התוסף הזה ואת Akismet כדי להגן עלינו מפני תגובות הונאה של דואר זבל.

בודק קישור שבור. קישורים שבורים יכולים להשפיע לרעה על חווית הקריאה מכיוון שזה מתסכל ללחוץ על קישור שלא עובד. תוסף וורדפרס זה מקל על הניטור והתיקון של קישורים שבורים באתרים המופעלים באמצעות וורדפרס.

מיטוב תמונה EWWW. אני כותב הרבה על אופטימיזציה של תמונות באינטרנט מכיוון שאני באמת מאמין שתמונות לא מותאמות הן אחד הגורמים העיקריים לדפי אינטרנט איטי, וזה בתורו נורא לחוויית הקריאה. הבעיה היא, אופטימיזציה של תמונות ידנית דורשת קצת יותר זמן ומאמץ, ובעלי אתרים רבים אינם נוחים להשתמש בכלי אופטימיזציה של תמונות. תוסף זה עוזר להפוך את אופטימיזציה של תמונות ללא תלות עבור מחברים.

עליונה גליאה

עליונה גליאה

ראש עיריית ה- WP

צובר RSS WP. חייב להיות תוסף וורדפרס למי שיוצר תוכן מצטבר מאתרים שונים. אתה יכול ליצור תיקים, חדשות, חלונות ראווה ורבים נוספים. זהו אחד מהתוספים הטובים ביותר בוורדפרס, מכיוון שהוא מאפשר לצבור תמונות, קטעי וידאו וטקסט, מסווגים ומסוננים באופן הרצוי..

עלוני MailPoet. תוסף קל מאוד לשימוש. אנו משתמשים בו כדי לשלוח את הידיעונים שלנו וכדי שהקוראים שלנו ירשמו לדוא”ל שלנו.

לידין. תוסף מגניב למי שרוצה לדעת את התנהגות האורח שלו. זה מראה מאיפה הקורא שלך (זה שפנה אליך בלבד), אילו דפים מבקרים לפני ואחרי שאתה פנה אליך באמצעות טופס יצירת קשר באתר שלך.

דניאל סקוקו

דניאל סקוקו

טיפים לבלוג יומי

ארכיון נקי. די תוסף ישן, אך הוא יוצר ארכיב נקי ואינטואיטיבי מאוד לבלוג שלך, שפועל גם כ- Sitemap, מכיוון שהוא מפרט את כל הפוסטים שפורסמו אי פעם..

כותרת תחתונה של RSS. תוסף וורדפרס שימושי מאוד להוסיף דברים לתחתית עדכון ה- RSS שלך. אני משתמש בה כדי להוסיף כרזות פרסום, למשל.

WPtouch. קיום אתר ידידותי לנייד הוא חובה היום, כך שאם אין לך עדיין גרסה לנייד אתה יכול להשתמש בתוסף זה כדי ליצור אתר כזה בתנועה.

קיילב וויצ'יק

קיילב וויצ’יק

גיא וידאו DIY

לוח שנה עריכה. היה ממש מועיל כשעבדתי ב- Fizzle.co כדי שנוכל בקלות לתזמן את התוכן שלנו במשך שבועות וחודשים מראש. גם אם הפוסט לא היה מסתיים, עדיין היינו יכולים להציב שם טיוטת מציין מקום עד שזה היה.

קישור יפה זה נהדר לשני דברים. ראשית, היכולת לקבל קישורים להפניה מחדש קצרים יותר לדפים ספציפיים או לאתרים אחרים שאתה מקשר גם בהם. שנית, זה עוקב אחר כמה פעמים משתמשים בקישורים האלה, וזה גם מועיל באמת.

גיבוי באדי הוא מציל חיים. אם קורה משהו לאתר וורדפרס שלך בו הוא נפרץ או שורת קוד פשוטה בתוסף דופקת את הכל, BB יוודא שיש לך גיבוי עדכני שמוכן לשחזור ל.

במדלה אוניבלוסי

במדלה אוניבלוסי

סופרים בתשלום

WP בקושי. זהו אחד מהתוספים המובחרים והטובים ביותר לוורדפרס עבור הצעת תמריץ לקוראים של פוסט מסוים בבלוג שלך בתמורה שהם ישתפו את הפוסט הזה..

קישור היברידי. התוסף הזה של וורדפרס מגיע גם מהמפתח של WP Sharely, והוא בעצם תוסף ליצירת טפסי opt-in; יש לו הרבה אפשרויות כולל לאפשר למשתמשים ליצור טפסים שלאחר ההודעה, טפסים בסרגל הצד, חלונות קופצים והחלקה בטפסים. Hybrid Connect מאפשרת לך גם לאסוף הצטרפות באמצעות אימייל או כניסה לפייסבוק, ויש בו התאמה אישית רבה כמו גם מעקב כדי ליידע אותך מאיפה המנויים מגיעים..

טפסי כוח משיכה. זהו עוד תוסף וורדפרס מובחר ליצירת טפסי קשר חלקלקים; יש לו אפשרות מובנית נגד דואר זבל, מעקב אחר הטפסים שלך, שילוב עם מספר ספקי שירותים מובילים כמו AWeber לבניית רשימת דוא”ל, והרבה אפשרויות התאמה אישית אחרות..

ניל פאטל

ניל פאטל

נביטה מהירה

תחרות פופולריות. זה עוזר להציג את הפוסטים הפופולריים ביותר שלך. (התוסף הזה כבר לא נתמך ולא מומלץ על ידי מחבריו.)

הירשם לתגובות. זה מודיע לאנשים במייל על הערות חדשות שנשארו בבלוג שלך.

לחץ לציוץ. זה עוזר לך להשיג יותר מניות חברתיות.

נעמי טוויג

נעמי טוויג

Bloggingpro

להחיות את הפוסט הישן. התוסף הזה מאפשר לי לשתף פוסטים ישנים באופן אוטומטי. אתה יכול לכלול קטגוריות (נניח חדשות) כדי להבטיח שהפוסטים ששיתפו מחדש הם עדיין רלוונטיים גם אם הם ישנים. זה עוזר לשמור על עדכוני הטוויטר שלנו טריים מבלי שנצטרך להקדיש זמן רב מדי לבדיקה ידנית של מה שמפורסם.

NextScripts: פוסטר אוטומטי של רשתות חברתיות. מפרסם אוטומטית כל כניסה חדשה לרשתות חברתיות. זה מוציא את הפוסט במדיה החברתית כאשר כל רשומה מתפרסמת ועוזרת להקל על העומס על מנהל / מנהל בלוגים / עורך / רכז מדיה חברתית, במיוחד כאשר עובדים עם בלוגים וסופרים רבים. עם זאת, אני לא ממליץ להשתמש בו כפתרון עצמאי. שיתוף מחדש של פוסטים באופן ידני בזמנים שונים הופך אותו לאופטימלי.

פרווה. מקל על מנוי לניוזלטר; ניתן להתאים אישית את ההגדרות כדי להפוך אותו לידידותי למשתמש (כלומר, לא בקפיצות הפנים שלך כל הזמן); שילוב קל עם שירותי עלוני מידע כמו aWeber.

קילה גלובר

קילה גלובר

WPExplorer

כוח מחדש תמונות ממוזערות. נהדר כשמתכננים מחדש את האתר שלנו כדי לצבור מחדש את כל התמונות שלנו ולנקות את התמונות הישנות.

תיבת הסופרים הכי מפוארת. אנו אוהבים את Fanciest Authorbox עבור הוספת כתבי-ביו מחברים – וזה בהחלט הכרחי לכל בלוג רב-מחברים.

קישור יפה. אנו משתמשים ב- Pretty Link Lite לקישורי שותפים מכיוון שבכן, קישורים לסניפים הם מכוערים ��

דייב קלמנס

דייב קלמנס

עשה זאת באמצעות וורדפרס

שלושה מהתוספים האהובים עלי שלא זוכים לאהבה כמו שהם צריכים להיות הודעות 2 הודעות, החלפת משתמשים ו הודעה כפולה. בהחלט לא הייתי אומר שלכל בלוגר צריך שיהיו להם (יש רק פלאגינים 1 או 2 שהייתי מוסיף לקטגוריה הזו), אבל אם למישהו יש צורך בהם, הם באמת התוספים של וורדפרס הטובים ביותר ליישומים אלה..

כריס קויייר

כריס קויייר

CSS-טריקים

MinQueue. מאפשר לך לצמצם ולשרשר את התסריטים והסגנונות שהטלאגינים טוענים עבורך. היתרון בכך הוא שאתה פשוט יכול לתת לתוספים לעשות כל מה שהם רוצים ולדעת שעדיין תעשה את הדבר הנכון בביצועים בחזית. אי ניהול הדברים באופן ידני פירושו שכאשר התוסף של וורדפרס מתעדכן, ונדרשים סקריפטים / סגנונות חדשים, זה עדיין קורה באופן אוטומטי.

תצוגה מקדימה של פוסט ציבורי. זה כל כך נחמד להיות מסוגל פשוט לשלוח טיוטה למישהו שיסתכל עליו בלי שתצטרך לפרסם אותו.

אנטי – ספאם. זה היה התוסף שהיה היעיל ביותר עבורי לעצירת ספאם (בנוסף לאקיסמט).

ג'ף סטאר

ג’ף סטאר

עיתונות מתכלת

בדיקת נושא. כמפתח ערכת נושא של וורדפרס, אני משתמש בתוסף Check Theme בכדי לבדוק שוב כי הנושאים שלי עומדים במפרט עם הסטנדרטים העדכניים ביותר לבחינת נושא. התוסף פשוט לשימוש ומספק תוצאות ברורות וביצוע פעולות לשיפור איכות הנושא, האבטחה והביצועים. מומלץ מאוד לכל מי שעובד עם נושאי וורדפרס.

מוניטור שאילתה. Monitor Query הוא נהדר מכיוון שהוא מקיף מאוד. זה יכול לעשות הרבה דברים שתוספי ניפוי באגים אחרים לא יכולים, כמו ניפוי באגים אוטומטי של אייאקס והיכולת לסנן תוצאות לפי תוסף או נושא ספציפיים. אני משתמש בפלאגין הזה בעיקר לצורך איתור באגים במשתני שאילתות ושאילתות, אך הוא גם שימושי לבדיקת בקשות HTTP, ווים ל- WP, שגיאות PHP ועוד ועוד. זה אחד התוספים הטובים ביותר בוורדפרס שלא מקבלים את תשומת הלב הראויה לו, IMO.

ניווט אחרי מנהל מערכת. במהלך השנים פרסמתי מאות מאמרים והדרכות באתר Perishable Press ו- DigWP.com. בקצה הקדמי הניווט בכל הפוסטים הללו מהווה רוח, מכיוון שיש לי שליטה מלאה בתבנית הנושא ויכול להשתמש בתגי תבנית בחירה לפי הצורך. אבל לא כל כך באזור הניהול של WP, שם לעיתים יש לנווט מפוסט למשנהו כדי לבצע עדכונים, עריכות וכן הלאה. כדי לאפשר ניווט זה אחרי הפוסט אפשרי באזור הניהול, אני משתמש בתוסף בשם Admin Post Navigation, שעושה דבר אחד ודבר אחד טוב: הוא מוסיף "קודם" ו "הבא" קישורים למסך עריכת פוסט כדי להקל על עריכת פוסט סדרתי בהרבה.

פרד מאייר

פרד מאייר

WPShout

הגירת WP All-In-One. הגירה באתר מתה ופשוטה. מציל חיים מוחלט.

הפעל החלפת מדיה. אם מחיקת תמונה והעלאה מחדש של תמונה חדשה עם אותו שם מעולם לא הגיונית עבורך, אתה זקוק לתוסף זה.

התחל מחדש תמונות ממוזערות. שינוי גדלי תמונה מוצגים באתר שלך פשוט לא יהיה הגיוני בלעדיו.

בני לואיס

בני לואיס

שוטף בשלושה חודשים

BJ Lazy Load. מהירות האתר חשובה כל כך בכך שלא יאבדו אנשים בשניות הראשונות המכריעות. עם זאת במקרה שלי, אני עשוי לחלוק כמה תמונות באיכות גבוהה בפוסט שלי, וחבל אם הזמן שלקח להוריד את האנשים האלה יביא את האתר. התוסף הזה משנה דברים כדי להוריד רק תמונות שנמצאות בתצוגה של הדפדפן. אז כשאתה גולל למטה, הם נמשכים מהאתר. דחיפה מהירה לטעינת אתרים מיידית!

פשוט: לחץ. כדי לבנות קהילה סביב הבלוג שלך, לחיצה פשוטה היא הדרך הקלה ביותר להקים פורום שמגבה את מערכת WordPress. סברתי את זה לעשרות אלפי משתמשים וזה מצליח מאוד בגלל הקוד הלא מגושם שלו.

VaultPress. אם הייתי צריך להמליץ ​​על אחד מהתוספים הטובים ביותר בוורדפרס, זה יהיה זה. זה שירות בתשלום, אבל הוא הציל את עורי מספר פעמים. לא משנה מה, בכל שעה אחת האתר שלי מגובה לשרתי VaultPress, ויש יישום גיבוי פשוט לחיצה על כפתור אחד. כשעשיתי דברים בלתי הפיכים לאתר שלי בשרת שלי וזה נופל, ומנהל האתר שלי ישן, התוסף הזה מאפשר לי בעצם ללחוץ "לבטל" ולחזור לתמונת העבודה האחרונה. אתה יכול לעשות את זה רק בשביל הנושא, רק למסד הנתונים או לחלקים קטנים אחרים, למקרה שהשינויים שלך היו בסדר בחלקים אחרים, או שאתה לא רוצה לאבד שיחות או פוסטים בבלוג שלא קשורים להתרסקות.

בן טאונסנד

בן טאונסנד

WPin

מבחינתי באופן אישי אני אוהב את בקרוב תוסף, זו רוח להתקנה ואני משתמש בה כל הזמן. גם באתר שלי וגם באתרי לקוחות. בעיקרון זה הופך את אתר וורדפרס שלך לדף הקרוב ובו טופס הרשמה וטקסט הניתן לעריכה דרך הרקע. זו דרך נהדרת עבור אלה לבנות את האתר שלהם על אירוח אתרים לפי בחירה אם הם לא מכירים WAMP או LAMP.

עוד תוסף מדהים שאולי שמעת עליו הוא מיטוב תמונה EWWW זה עושה בדיוק מה שכתוב על הפח. זה בכמויות אופטימיזציה של תמונות לבלוג שלך, מצמצם את רוחב הפס וכמובן, זמן טעינה. תוסף ממש נחמד וכזה שאני משתמש בו כל הזמן.

סוף סוף אחד התוספים הטובים ביותר ל- WordPress להפניה (אני מוצא) הוא ה- הפניות 301 פשוטות חיבור. זו דרך נהדרת עבור אנשים שאינם טכנאים ליצור 301 הפניות מחדש. אז אם אתה נמצא בדף ההגדרות שלך למנהלי אתרים של Google ומגלה שגיאות או כתובות URL שלא ניתן למצוא, פשוט העתק והדבק והפנה אותם לדף דומה או לדף חדש..

פיטר נילסון

פיטר נילסון

ערכות נושא WP יומיות

אבטחת חשבונות רובל: אימות דו-גורמי+. תוסף שכבת אבטחה דו-גורמי נהדר להגנה על חשבונות באבטחת וורדפרס.

תוסף אנטי ספambot של Growmap. התוסף המושלם להביס דואר זבל אוטומטי והודעות דואר זבל באמצעות תיבת סימון פשוטה.

הפחת את שיעור הכניסה. קבל את שיעור ההקפצה ואת תצוגות העמודים האמיתיות ב- Google Analytics. קל ופשוט לשימוש.

מאט קרומוול

מאט קרומוול

WordImpress

ImageInject היא הדרך הטובה ביותר לכלול תמונות ידידותיות בזכויות יוצרים בפוסטים שלך.

ספריית מדיה משופרת הוא הטוב ביותר לסיווג מדיה כדי להקל על שימוש חוזר בתמונות או קובצי PDF או כל דבר אחר.

פוסטים קשורים להקשר הוא התוסף של פוסטים קשורים עם הביצועים הטובים ביותר שיש (מלבד זה של Jetpack).

זה בתשלום, אך עבור ניתוח ביצועי הפוסט שלך, נתח היא הדרך הקלה והנוחה ביותר לראות כיצד מבקרים מוצאים את הפוסטים האישיים שלך.

אממר עלי

אממר עלי

כל הטיפים לבלוגים

תגובהLuv פרימיום. תוסף רב עוצמה המסייע להגביר את מעורבות הבלוגים. זה שולט בתגובות זבל בבלוג של וורדפרס. זה משמש כמערכת תגמול. אנשים אוהבים לקבל קישורים נכנסים לבלוג שלהם וזה מה ש- CommentLuv עושה. זה מציג את העדכונים האחרונים שלהם תוך השארת תגובות. אתה יכול לתגמל משתמשים אם יש להם מספר מסוים של תגובות בבלוג שלך. זה באמת עוזר לבנות קהילה, זה מושך משתמשים להשאיר תגובות נוספות וזה מספק מערכות יחסים עם מבקרים חדשים וחוזרים על עצמם. תוסף זה שולח התראות תשובה למשתמשים בכל פעם שנענה לתגובה. תוסף חובה אם אתה באמת רוצה להגדיל את המעורבות בבלוג שלך.

SEOPressor. אנו כבר יודעים כמה חשוב SEO. ישנם הרבה תוספי SEO, אבל אני חושב ש- SEOPressor הוא הטוב ביותר. זה מראה את צפיפות מילות המפתח של מילת המפתח שלך בעורך WordPress. זה מראה על אזהרת אופטימיזציה יתר במקרה שהוספת תגיות נוספות, מילות מפתח, תגיות h1, h2, h3. זה תומך גם בקטעי טקסט עשירים. התכונה הטובה ביותר היא מילת המפתח LSI. מילות מפתח LSI עוזרות לך למצוא מילות מפתח רלוונטיות ממילות המפתח העיקריות שלך, השימוש במילות מפתח LSI יקל על דירוגך בגוגל.

סניף MBP Ninja. אם אתה עוסק בשיווק שותפים זה אחד התוספים הטובים ביותר בוורדפרס. אני משתמש בו כבר שנים ואני מאוד שמח עם זה. תוסף זה ממיר אוטומטית את מילות המפתח שלך בפוסטים שלך לקישורי שותפים. זהו תוסף רב עוצמה המסייע לך לנהל, לעקוב, לעטות ולקצר מספר בלתי מוגבל של קישורי שותפים מדף הגדרות אחד. התוסף הזה עזר לי מאוד לחסוך את זמני ולנהל את כל קישורי השותפים מלוח מחוונים אחד. תוסף הנינג’ה הוא תוסף חובה למשווקי סניפים רציניים.

נתן ולר

נתן ב ‘ולר

ערכות נושא אלגנטיות

שלושת התוספים הטובים ביותר לוורדפרס הייתי ממליץ על כל שימוש בבלוגר וורדפרס עוסקים בהעצמה המתבצעת בדרך הנכונה. הנה כוונתי בזה:

אחת הפניות העיקריות לוורדפרס מלכתחילה היא עד כמה היא (וקהילת המעצבים / המפתחים המדהימה שלה) הסמיכה את העולם לעשות דברים מעולים עם וורדפרס ואת הנושאים והתוספים הזמינים שלו. בגלל זה, אני חושב שכמה מחברי נושא ותוספים הולכים מעט "העצמה מטורפת" עם המוצרים שלהם מכיוון שמדובר במכירה קלה -"תראו כמה תוכלו לעשות עם כלי זה!"

הדרך הנכונה היא לא תמיד דרך ה- plug and play, ויש דבר כזה יותר מדי בחבילה אחת. עם זאת בחשבון, הנה שלוש הבחירות שלי:

קטעי קוד מאת שי באנג ‘. לפעמים פחות זה יותר. אחת הדרכים האהובות עלי להפחתת נפיחות מיותרת היא על ידי מציאת קטעי קוד שימושיים שאני יכול להחליף לתוספים שלמים. בדרך זו התוסף של קטעי קוד קטעים למעשה קיצץ משמעותית במספר התוספים שהתקנתי – ולכן גם קיצץ את מספר התוספים שעלי להגדיר, לעדכן ולתחזק..

קודי קיצור מאת ולדימיר אנוקין. כל כך הרבה נושאים מגיעים עם קבוצות קיצורים משלהם שלא מופרדים לתוסף אחר. וחלקם, אם הם מופרדים, נועדו לעבוד עם נושא זה בדיוק ולא בכלל (או לפחות לא טוב) עם אחרים. בעיניי, מלבד היותה מנוגדת לתקני וורדפרס ושיטות עבודה מומלצות, היא שירות שונה. וזו הסיבה שבאמת התאהבתי בשימוש בחבילה הקצרה המסיבית (בחינם) מאת ולדימיר אנוקין שנועד לעבוד טוב עם כל נושא.

תוסף WordPress מבקר מאת evoG. באופן דומה, ערכות נושא רבות של וורדפרס כוללות יכולות סקירה מובנות. זה נראה נהדר כנקודת מכירה, אך לקוחות רבים אינם מבינים שיצרו חבורה של תוכן בעזרת סוגי פוסטים מותאמים אישית לפי נושא, כמו סקירה, נועלים אותם לנושא זה לנצח. או שזה נרשם לחבורה של עבודה בהמשך, אם יחליטו אי פעם להחליף נושאים. התוסף הזה הוא כזה שהשתמשתי באתר שלי ואוהב. זה אולי לא תוסף הביקורות עבור כולם, אבל העניין הוא שאם אתה בודק דברים בבלוג שלך – השתמש בתוסף! ככה אם אתה צריך לשנות נושאים בהמשך הדרך אתה לא משאיר חבורה של התוכן הטוב ביותר שלך בתהליך.

כמי שתמיד כותב על נושאים ותוספים, ישנם כמובן עוד שיכולים להפוך את הרשימה הזו. אז בסיום, אני גם רוצה לקחת שנייה להודות לכל מי שקהילת וורדפרס עובדת קשה כדי לעצב ולפתח את הכלים שכולנו באים להשתמש בהם ואוהבים..

כריס ברג'ס

כריס ברג’ס

SitePoint

כללתי 3 לבלוגרים ו- 3 למפתחים. בלוגר / משתמש:

עוד תוסף פוסטים קשורים (YARPP). תחליף טוב ל- nRelate, המציג תוכן קשור מתחת לכל פוסט.

בודק קישור שבור. בודק תוכן לקישורים שבורים.

מיטוב תמונה EWWW. נותן לך אפשרויות אופטימיזציה של תמונות נוספות.

מפתח:

P3 (פרופיל ביצועי פלאגין). טוב להשגת קו בסיסי על ביצועי תוספים.

מפתח. מצוין אם אתה צריך להסתכל מקרוב מתחת למכסה המנוע.

זרם. נהדר עבור אתרים שהרבה אנשים עובדים עליהם.

דבש שארמה

דבש שארמה

WPKube

CoSchedule מאת Todaymade מאת TodayMade הוא לוח שנה עריכה פנטסטי שמשתלב עם אפליקציית המאגר ומאפשר לך לתזמן את פוסטי הבלוגים באתר שלך ובמדיה החברתית בו זמנית באמצעות לוח גרירה ושחרור. זה עולה 10 $ לחודש, כך שאם אינך מנהל בלוג עסקי, יתכן וזה לא יהיה שווה את זה.

SearchWP מאת ג’ונתן כריסטופר, משפר את חיפוש האתר ומוסיף הרבה תכונות לחיפוש הבסיסי. כמובן שיש מספר לא מבוטל של תוספי חיפוש, אך זה עומד מעל כל השאר. עלות: $ 29 / רישיון בודד.

לכווץ-או-מטיק. זו אפליקציה פנטסטית (לא תוסף וורדפרס), שמאפשרת לך לבצע אופטימיזציה של תמונות ב- Windows או Mac שלך. מאוד נוח לאופטימיזציה של תמונות ואינו עולה אגורה. לחלופין, אתה יכול להשתמש WP Smush.it, אם אינך רוצה להשתמש באפליקציה לא מקוונת.

בריאן ג'קסון

בריאן ג’קסון

BrianJackson.io

הנה שלושת התוספים שלי ל- WP שלא מדברים עליהם הרבה, אבל הם נמצאים עליי "חייב" רשימה ואני משתמש בהם בכל האתרים שלי.

ווידג’טים לתצוגה הוא תוסף קטן ומעולה. בעיקרון, הוא מוסיף תיבות סימון לכל ווידג’ט להצגה או להסתרה בדפי האתר. זה מאפשר לי להתאים אישית את מה שאני מציג בסרגל הצד של הדפים שלי לעומת סרגל הצד של הווידג’ט שלי.

זוהי דרך נהדרת לבדוק A / B לבדוק תיבות CTA שונות וממש לחדד את הקהל שלך. אתה יכול להציג יישומונים שונים על פי קטגוריית פוסט או אפילו טקסונומיה מותאמת אישית. זה יכול להיות מדהים לשיווק שותפים.

נניח שיש לך קטגוריית וורדפרס וקטגוריית PPC. כעת תוכלו ליצור ווידג’טים של שותפים עצמאיים לכל קטגוריה וכעת המודעות בסרגל הצד קשורות ישירות למאמר בו הם קוראים. זה יגדיל באופן דרמטי את שיעור הקליקים שלהם.

מנהל התגים של גוגל עבור וורדפרס. אנשים רבים שאיתם אני מדבר עדיין לא יודעים אפילו מה זה מנהל התגים של גוגל. בעיקרון, זהו כלי ניהול חינמי מגוגל המאפשר לנהל ולפרוס את הסקריפטים ממקום אחד. כמו גוגל אנליטיקס, AdRoll, פיקסל המרות בפייסבוק וכו ‘.

התוסף החינמי הזה של duracelltomi.com פועל בכל האתרים שלי. זה מאפשר לי להישאר מסודרים ולשמור על ניקיון אתרי הוורדפרס שלי.

ZigWidgetClass. עוד תוסף קטן וורדפרס נהדר נוסף של zigpress.com. התוסף הזה מאפשר לי להוסיף בקלות שיעורי CSS מותאמים אישית לווידג’טים שלי. בשביל מה אני משתמש בזה? אני משתמש בה כדי לפרוס שאילתות מדיה כדי שאוכל להסתיר ווידג’טים מסוימים על סמך גודל הרזולוציה שלהם.

לדוגמה, באתר שלי יש תיבת optin בסרגל הצד וכותרת תחתונה. במכשיר נייד אין שום סיבה שהוא יופיע פעמיים, אז אני מוסיף את הכיתה שלי שמושכת את שאילתת המדיה שלי ומסתירה אחת מהן.

ראלין ווילסון

ראלין ווילסון

מילים מאת ציפורים

להלן שלושת התוספים הטובים ביותר של וורדפרס. כולם תוספי WPMU DEV מכיוון שהמפתחים שלנו עובדים ממש קשה והם יוצרים כל כך הרבה תוספים מדהימים שלרוב לא זוכים לתשומת לב רבה.

תמונת מצב. זה כמו מכונת זמן לאתר וורדפרס שלך שיכול לגבות ולשחזר את כל ההתקנה שלך ואפילו כולל שילוב Dropbox ו- S3.

סרגל צד מותאם אישית. אתה יכול לשלוט בכל ההיבטים של כל אזור ווידג’טים באתר שלך באמצעות תוסף שימושי זה. יש לו ממשק משתמש יפהפה, מה שהופך אותו למהנה יותר לשימוש.

WP Smush.it / WP Smush Pro. זה אחד התוספים הראשונים שאני מתקין בכל אתר שאני יוצר. זה מאפשר לך לצמצם את גודל קבצי התמונות ואתה יכול אפילו להחליק תמונות בתפוצה רחבה.

דן זרזקי

דן זרזקי

ניסיון בקהילה מוביל ויודעני תוסף כללי מהצוות ב ערכות נושא של Slocum

דרך שנים של משרת לקוחות, לקוחות וכרטיסי תמיכה ובאמצעות סקירת התוספים המופיעים באתר לחץ על זה הראה, ראינו בקשות ל HUNDREDS של תוספים ופתרונות. להלן שלוש האהובים עלי להכניס לרשימת העיצוביות הטובות ביותר שלך ב- WordPress:

השבת תגובות. למרות המספר הגדול של ההורדות (1.2 מיליון) והכותרת הברורה, כל כך הרבה מהצופים והלקוחות שלנו רוצים להסיר את התגובות שלהם ואין להם שום מושג שהפתרון הזה קיים.

השימוש בתוסף וורדפרס זה פשוט. התקן את התוסף, עבור אל הגדרות WordPress שלך > השבת תגובות וסמן את התיבה כדי להשבית את כל התגובות. התוסף מאפשר גם לבחור אם להציג הערות ברמה יותר ספציפית לאותיות.

קו מתקדם מתקדם. התוסף הזה לא עודכן זמן מה (6 שנים) אך מצאנו שהפתרון עדיין עובד לרוב והוא מהנה.

מקש על הוורדפרס "קו קו" או "סיסמא", אתה יכול ליצור מספר סיסמאות ולהציג אחת מהן באופן אקראי או ברצף בכל פעם שמשתמש טוען את הדף. האפליקציה לבלוגרי מחשבה, ארגונים רוחניים ועסקים היא אדירה.

מנצח. להצגת תוכן בלוג, אין שם פלאגין גדול יותר מאשר מנצח. למרות שזו האופציה היחידה ברשימה שלי שעולה כסף (החל מ- $ 97), מוליך עובד כמעט עם כל נושא וורדפרס קיים ומאפשר לך להציג קיבוץ של התוכן שלך כמו שאתה רוצה..

רוצה להציג 8 בלוגים מה- "כלב" בקטגוריה בגודל קטן יותר, ורק להציג את התמונה המוצגת ואת הכותרת? אתה יכול לעשות את זה.

רוצה להפוך את הפוסט האחרון שלך לפוסט גדול שמופיע בעמוד הראשון שלך? בוצע.

דברים עוצמתיים. אני לא יכול להתמודד עם זה מספיק.

ינוס נגו

ינוס נגו

בלוג CodeinWP

אני אוהב את שלושת התוספים הבאים כיוון שהם יכולים להיות מוגדרים תוך דקות ספורות (30 דקות צמרות בסך הכל) ואז אתה תקצור את היתרונות שהם מביאים למשך חודשים ואפילו שנים רבות. להלן התוספים:

להחיות את הפוסט הישן. השתמש בו כדי לשתף מחדש את חלקי התוכן הטובים ביותר מהבלוג שלך.

רקטת WP. לוקח 5 דקות להגדיר ולהאיץ את האתר שלך בצורה משמעותית, ליישם הרבה שיטות עבודה מומלצות.

אופטימול. זה מייעל באופן אוטומטי כל תמונה חדשה שאתה מעלה לאתר שלך. אין צורך בעבודה נוספת מצידך. זה גם משרת את התמונות שלך באמצעות CDN אופטימלי, מה שהופך את כל האתר להרבה יותר מהיר.

כפי שאתה יכול לראות, התוספים הטובים ביותר לוורדפרס הם אלה שחוסכים לי זמן.

רשימה מלאה

להלן הרשימה המלאה של מיטב התוספים של וורדפרס מהמומחים שלנו; כל אחד תחת הקטגוריה הכללית שלו:

קישורים וקידום אתרים:

שיווק בדוא”ל ובדוא”ל:

תמונות ואופטימיזציה של תמונות:

תוכן, ניהול תוכן ואופטימיזציה:

ייעול אתרים / תוספי WP-Admin:

ספאם:

מדיה חברתית:

אחר:

זה כל מה שיש לנו בשביל התוספים הטובים ביותר לוורדפרס!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map