45 דברים שהלוואי שידעתי לפני שהתחלתי בלוג: כיצד להקים בלוג בחינם בשנת 2020 ולהגיע ל -400,000 ביקורים / חודש, כמו שעשינו

הפעלת בלוג לראשונה זו חוויה מדהימה, אך מאיימת.


מתוך מחשבה שאנשים אכן הולכים לקרוא – ואפילו לשתף – משהו שכתבת. זה לא דומה לתחושה אחרת שאני יכול לתאר.

אבל לא הכל קשתות ופרפרים. הפעלת בלוג זו עבודה קשה, ויש המון מלכודות לאורך הדרך. במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך.

כל כך הרבה מלכודות, למעשה, שיש לנו רשימה מלאה של 45 דברים שאנחנו מאחלים שידענו לפני שהתחלנו את הבלוגים הראשונים שלנו. ככה, אינך צריך לבצע את הטעויות האלה בעצמך!

אבל מי הם "אנחנו" בדיוק? ובכן, הפוסט הזה הוא מאמץ קבוצתי. הוא כולל שלושה בלוגרים החוטפים ומשתפים את העצות הטובות ביותר שלהם כיצד לפתוח בלוג, ולא רק זה, אלא כיצד לפתוח בלוג מצליח ולעשות כסף גם ממנו. ��

אז תפוס קפה ותיהיה נעים, אנו עומדים לסקור את כל מה שלמדנו בשמונה השנים האחרונות. תהנה!

לפני שתתחיל בלוג

אך לפני שנתחיל; אם אתה מעוניין במדריך מלא ולא מתאפק כיצד ליצור בלוג אז יש לנו את זה בשבילך. זהו מעבר שלם מכלום לבלוג חי שהוא אופטימלי, מאובטח ומוכן לקבל את פני הקוראים שלך. המדריך נכתב על סמך הניסיון שלנו בגידול הבלוג הזה (שיש בו כיום יותר מ- 400,000 קוראים בחודש). וזה 100% בחינם. לחץ כאן.

Contents

כיצד להפעיל בלוג בשמונה שלבים

אוקיי, אז כשמדובר בצד הטכני של הדברים, הפעלת בלוג זה ממש ממש פשוט. כל מה שאתה עושה זה:

 1. מצא שם תחום נחמד לבלוג ורשום אותו.
 2. בחר פלטפורמת בלוגים למתחילים – ככל הנראה וורדפרס.
 3. הירשם לחשבון אירוח בלוג – Bluehost זה מה שאנחנו ממליצים עליו כמקום הכי טוב להתחיל בלוג.
 4. התקנת וורדפרס.
 5. בחר נושא וורדפרס בבלוגים.
 6. התקן קבוצה של תוספי וורדפרס חובה לבלוגים.
 7. התאם אישית את האתר שלך וכוונן את הגדרות הבלוג.
 8. כתוב ופרסם את הפוסט הראשון בבלוג שלך.

אמנם ייתכן שיהיה מוקדם לקפוץ לרכוש את האירוח שלך, כשאתה מוכן לעשות זאת, וודא שאתה משתמש בקישור שלעיל עבור Bluehost. עם זאת, זהו קישור סניף (כלומר נקבל עמלה קטנה), זה גם יפתח עבורך מחיר מוזל של 2.95 דולר לעומת 3.95 דולר. לא תקבל הנחה זו אם תבקר באתר Bluehost בדרך אחרת מאשר דרך הקישור שלמעלה.

עם זאת, ביצוע כל הצעדים האלה – למרות שהם עשויים להיראות כמו הרבה – זה דבר של מה בכך, מכיוון שנלקחים לך ביד לאורך הדרך; תחילה על ידי חברת האירוח שלך, ואז על ידי לוח המחוונים של וורדפרס עצמו.

אז במקום לדבר על הדברים שרוב האנשים ימצאו די בעצמם, החלטנו להתמקד בדברים המאתגרים יותר כשמתחילים בלוג. אנו נעסוק בכל דבר, החל מכתיבה ועד SEO, עיצוב תמונות, שיווק, כלים, אבטחה והרבה יותר.

45 דברים שכדאי לדעת לפני שתתחיל בלוג …

ראשית, מכיוון שזו כנראה היצירה החשובה ביותר בקריירת בלוגים, בואו לדבר SEO!

ליתר דיוק, בואו נדבר על קלות קידום אתרים באמת ועל הטעויות הנפוצות שאנשים מבצעים בעת פתיחת בלוג. ראשית, בואו לשמוע את זה מביל:

ביל ווידמר כיצד ליצור בלוג
ביל ווידמר
יועץ שיווק ותוכן SEO. בעל ניסיון של 2,500,000 מילים בפרסום תוכן.

1. השתמש ב- SEO כדי להסיע עשרות אלפי מבקרים מדי חודש

SEO, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, הם האמנות לייעל את התוכן שלך כדי לדרג מילות מפתח מסוימות בתוצאות חיפוש כמו גוגל.

SEO הוא מונח מטריה הכולל מחקר מילות מפתח, בניית קישורים (תהליך רכישת קישורים לאתר שלך מאתרים אחרים כדי לשפר את דירוג החיפוש שלך; הנה מדריך נחמד בנושא) ועוד שלל פעולות אחרות הדרושות לביצועים הטובים ביותר.

אך יותר מכך בהמשך המדריך הזה. לעת עתה, למרות שזה אולי נשמע מאיים, זהו למעשה תהליך פשוט שיש לקחת בחשבון בעת ​​פתיחת בלוג. זה עובד כך:

א. מצא מילות מפתח עם קושי דירוג נמוך למדי סביב הגומחה שלך.

אתה יכול להשתמש בכלי כמו אהרפס, מוז, או SEMrus כדי לראות נפח חיפוש וקשיים של מילות מפתח. כך נראה השימוש ב- Ahrefs למחקר מילות מפתח:

שימוש ב- Ahrefs למחקר מילות מפתח בעת פתיחת בלוג

ב. צור תוכן הטוב ביותר באינטרנט לנושא ולמילת המפתח שבחרת.

יש כאן שני צעדים:

ראשית, בחר את מילות המפתח שאליהן תרצה למקד בעת הפעלת בלוג. אבל אל תנחש רק. זה הולך ומעמיק.

עליכם לבחור רק את מילות המפתח הפופולריות בקרב אנשים וכאלה שגם אתם יכולים לדרג עבורן. קיימת דרגת קושי שונה במילות מפתח, ולחלקן למרבה הצער יהיו מעל למה שתוכלו למקד אליהן במהלך השנים הראשונות לבלוגים.

הנה מדריך למחקר מילות מפתח נעשה נכון עבור אתרי וורדפרס.

אוקיי, אז זהו שלב ראשון. שלב שני הוא ליצור תוכן עבור (או ליתר דיוק) מילות מפתח אלה.

חפש בגוגל כדי לראות מה הדירוג בעשרת התוצאות המובילות, ואז עשה הכל כדי לעשות פוסט טוב יותר. פירוש הדבר יכול להיות תמונות טובות יותר, הסברים מעמיקים יותר, קישור לעוד משאבים או כל האמור לעיל יחד.

III. הקדיש זמן לא פחות לקידום התוכן הזה כמו שיצרת אותו. אולי יותר.

זה לא אומר סתם לשתף אותו במדיה החברתית. כדאי לך לעשות להגיע לדוא”ל למשפיעים, לכתוב פוסטים בבלוג אורחים (כמה אסטרטגיות), ואפילו לשקול קידום בתשלום כמו מודעות פייסבוק או קוואו לקדם.

להלן דוגמה להחזר ה- ROI של Quu ב -10 $ שהוצא:

קווו-קידום

וזה בשביל נישה קטנה מאוד – רכבי שטח וקמפינגים. זה הרבה יותר משפיע עם נישות גדולות יותר, כמו כל סוג של עסק, שיווק או נסיעות.

אה, ובמקרה שתיתקל בזה, אני ממליץ בחום על קידום כובע לבן (טקטיקות תקפות על פי תנאי השירות של גוגל) על פני SEO כובע שחור (טקטיקות שעובדות, אך מנוגדות למדיניות של גוגל ויכולות להעניש את האתר שלך).

עכשיו, ברור שיש SEO הרבה יותר ממה שאני יכול להסביר ב -250 מילים. אבל זה נותן לך את היסודות, שבאמת לא קשים.

כדי להישען יותר, הנה מדריך SEO מעשי של אלכס. זה מעמיק ומעביר אותך בכל השלבים החשובים של פיתוח אסטרטגיית SEO וביצוע עליה וזה מאוד חשוב כשאתה מתחיל בלוג.

2. בנה קישורים כדי לשפר את הדירוג שלך

שמתי בניית קישורים מיד אחרי SEO כי זה באמת רק הרחבה של SEO. קישורים נכנסים לאתר שלך הם אחד האינדיקטורים החזקים ביותר של גוגל לדירוג אתר גבוה יותר.

זו עבודה רבה, אך אינה בהכרח קשה או מסובכת. זה רק עניין של רשת, בניית קשרים חזקים ומיקוד התוכן שלך לאנשים שיכולים לספק קישורים.

להלן סקירה מהירה ומלוכלכת לקישור הבניין:

ראשית, אתה זקוק לתוכן באיכות גבוהה. אף אחד לא מתכוון לקשר לזבל וזה לא משנה אם אתה רק מתחיל בלוג או שהיית בסביבה זמן מה.

בריאן דין ממליץ למעשה ליצור תוכן באופן ספציפי לאנשים שממנו אתה רוצה קישורים, ולא להתמקד קודם במילות מפתח. זה עבד בשבילי.

לאחר שיש לך תוכן איכותי, פנה לכל מי שקשר אליו במאמר שלך. האנשים האלה הם בעלי הסיכוי הגבוה ביותר לשתף ולקשר אליו, מכיוון שיש להם חלק בזה.

(רמז: ככל שתראה טוב יותר לאנשים, כך גדל הסיכוי שהם יקשרו אליך.)

לדוגמה, הנה דוא”ל ששלחתי לכל 30+ האנשים שתרמו לפוסט האחרון בבלוג שלי:

קבלת דוא

אם ברצונך להפוך את התהליך לאוטומטי, אתה יכול להשתמש בכלי הוצאת דוא”ל כמו MailShake.

עם זאת, זו לא הדרך היחידה להשיג קישורים נכנסים.

ישנן טונות של טכניקות בנייה אחרות של בניית קישורים חוזרים בהן תוכלו להשתמש, כמו בניית קישורי קישורים לדף משאבים, בניית קישורים מקולקלים וקבלת קישורים מאנשים שכותבים קופצים, כדי להזכיר כמה.

לקבלת סקירה מעמיקה יותר של בניית קישורים בעת פתיחת בלוג, עיין בה האסטרטגיות של ראיין סטיוארט לבלוגרים.

3. לכו על איכות על כמות (הערכת הערכה של רוב האנשים לומדת כיצד להפעיל בלוג בחינם)

זה שיעור שלמדתי במחקר שלי בנושא קידום אתרים, וכיצד ליצור בלוג באופן כללי. האיכות תמיד עולה על הכמות כשמדובר בפוסטים בבלוגים.

אין צורך בהדפסת פוסטים יומיומיים או אפילו שבועיים. אם אתה עושה דברים נכון, פעם בחודש זה מספיק. זה נותן לך את כל החודש לבזבז על קידום.

גוגל נהגה לתת קצת הכשרון לאתרים עם תוכן טרי.

ואז אתרים התחילו להתעלל בזה ולדחוף כתריסר מאמרים שטויות ביום. זה עבד קצת, אבל אז גוגל הניחה את פטיש האיסור. כעת אתרים אלו נכחדים.

חוץ מזה, האם אתה מעדיף שיהיה לך עשרה פוסטים בסדר בבלוג שלך, או שניים גדולים באמת? אני מעדיף שיהיו שני הגדולים. במיוחד מכיוון שככל שאותם מאמרים באיכות גבוהה אוספים קישורים נכנסים, יש להם יותר סמכות ומעלים את הערך של קישורים פנימיים (עליהם אדבר בהמשך)..

אם אתה רוצה ללמוד כיצד ליצור תוכן מדהים באמת, עיין במדריך זה.

4. השתמש בקישור פנימי כדי לעזור לגוגל (ולאנשים) לנווט באתר שלך

קישורים פנימיים חשובים במיוחד כשאתה מתחיל בלוג. הם פשוט מקשרים מדף אחד באתר שלך לדף אחר באתר שלך. (כאשר קישור חיצוני הוא קישור מדף באתר שלך לדף באתר של אדם אחר.)

קישור פנימי חשוב עבור קידום אתרים, אך חשוב גם לעזור לקוראים שלך לעקוף את הבלוג שלך. זו גם דרך נהדרת לגרום לקוראים חדשים לקרוא תוכן ישן.

בנוסף, כשיש לך פוסט בבלוג שמדורג מאוד במנועי חיפוש ויש לך הרבה קישורים נכנסים, כל קישורים פנימיים מדף זה לדפים האחרים שלך עוזרים להעלות את הדירוג של הדפים האלה.

להלן חזותית שתעזור להסביר כי:

כשאתה מתחיל בלוג, אל תשכח את החשיבות של קישור פנימי

אני מקווה שזה עוזר לך להבין את זה. למידע נוסף אנדי קרסטודינה מאולפני אורביט מדיה כתב מדריך מצוין לקישור פנימי. תן לקרוא את זה אם אתה רוצה ללמוד יותר.

5. בלוג אורחים ליותר תנועה, קידום אתרים טוב יותר ומודעות למותג

בלוגים אורחים היא אסטרטגיה להשגת קישורים נכנסים ותנועה לאתר שלך. למעשה אתם לווים (גונבים?) תנועה של בלוג סמכותי אחר.

בטח ראית או שמעת על זה בעבר. זה עובד כך:

ראשית, עליכם למצוא בלוג שתרצו לכתוב עליו. (אם התחלת לבלוג זמן מה, כנראה שיש לך כבר מחשבה.) חפש את האנשים שהם המובילים בתעשייה בנישה שלך או נישה מאוד קשורה..

לדוגמה, אני משווק תוכן. אז קראתי בלוגים על שיווק תוכן, למשל מכון לשיווק תוכן, שיש לו מעל 100,000 מנויים בדוא”ל ורשות תחום (DA) של 85.

(הערה: סמכות הדומיין היא דרגה בסולם של 1-100 שמראה עד כמה אתר מורשה. זה מבוסס על פרופיל הקישור שלהם, גילם ועוד המון גורמים אחרים. גבוה יותר טוב כי זה נותן לך דחיפה SEO גדולה יותר .)

רציתי לכתוב פוסט בבלוג שלהם כדי להגביר את מודעות המותג שלי. זה כמעט כמו תג של כבוד, וזה יעזור לי להעביר לקוחות באמצעות הגעה לשם, מכיוון שזה כל כך מוכר בענף שלי.

לשם כך הושטתי לרשת שלי לבדוק אם למישהו יש שם קשר עם עורך. מסתבר שהם עשו! זה הכניס אותי פנימה. הנה המודעה שלי:

עיצוב פוסט בלוג

אם כבר מדברים על פוסטים אטרקטיביים בבלוג, אנו נדבר על עיצוב בהמשך המדריך הזה. אבל כרגע…

מה אם אין לך רשת כשאתה מתחיל בלוג? מה אם אתה רק מתחיל מהתחלה?

ידידי הטוב אהרון אורנדורף מדבר על אותה הבעיה בדיוק במהלך הראיון שלו בפודקאסט של צמיחת המורדים. כדאי להאזין!

6. השתמש במדיה החברתית בכדי להניע אלפי המרות של תנועה

מדיה חברתית ובלוגים הם שתי אפונה בתרמיל. אתה לא יכול באמת לקבל אחד בלי השני.

אבל, אין דבר יותר מתסכל כשאתה מנסה ללמוד כיצד ליצור בלוג ומבלה ארבע שעות בכתיבת פוסט בבלוג, רק כדי לראות אפס מעורבות. אין תגובות, אין שיתופים, וכדומה לך היא מסבתא.

הסיבה לכך היא שרוב האנשים טועים במדיה החברתית. הם משתמשים בזה כפלטפורמת פרסום שבה הם פשוט דוחפים את פוסטים הבלוגים שלהם. מדיה חברתית אינה הזנת RSS!

אז איך משתמשים במדיה החברתית בדרך הנכונה?

על ידי נטוורקינג והיותך חברתי. (תתחיל לשים לב שכמעט כל מה שבלוג נוגע ברשת.)

תן לך דוגמה מושלמת: יש לי עמוד בפייסבוק לבלוג הנסיעות שלי בקרוואנים. כמעט כל מה שאני מפרסם מקבל פחות מחמישה לייקים, אין תגובות וללא שיתופים. אבל אז יישמתי את האסטרטגיה הפשוטה הזו …

יצרתי פוסט איכותי שהשתתף בו יותר מ -30 רכבי שטח אחרים – לרבים מהם יש המון עוקבים במדיה החברתית בעצמם.

ואז, כתבתי פוסט בפייסבוק ותייגתי את כולם בו.

התבונן במעורבות זו:

כפי שאתה יכול לראות, 1,840 איש הושגו באופן אורגני, עם 11 שיתופים ו -21 לייקים. (הערה: 769 התוצאות בתשלום הן מבדיקה של $ 5 שביליתי רק כדי לראות כמה טוב שילם קידום. אני אדבר על זה בהמשך.)

מעורבות בפייסבוק בבלוג חדש

אבל זה משתפר. פרסמתי גם את הקישור בקבוצת פייסבוק נישה רלוונטית. הפוסט הזה זכה ל -56 לייקים, 10 תגובות והעביר כמעט 600 תנועה לבלוג שלנו!

וכל זה לדף פייסבוק חדש עם פחות ממאה לייקים.

מוסר הסיפור? כדי לקבל מעורבות חברתית, התקשר עם אנשים חברתיים אחרים. תייגו את כולם, היו נוכחים בקבוצות פייסבוק ובנו קשרים איתנים. ככה, אפילו כשאתה רק מתחיל בלוג, אתה עדיין יכול לקבל המון מעורבות.

טיפ מקצוען: אמנם אסור לך להפוך הכל לאוטומטי במדיה החברתית (מכיוון שאנשים יוכלו לספר) אתה יכול להשתמש באוטומציה כדי לבנות מעקב אמיתי ומעורב. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בכלי כמו צרה לקיים אינטראקציה עם משתמשי טוויטר המדברים על נושאים הרלוונטיים לקהל שאתה רוצה למשוך. לחלופין, השתמש בכלי חינמי כמו להחיות את הפוסט הישן כדי לקבל גלגלי עיניים נוספים על תוכן הארכיון שלך.

7. צור תמונות מדהימות להגדלת השיתופים, קישורים נכנסים ומנויים

יצירת תמונות באיכות גבוהה אינה רק קלה, היא גם נוחה ומהירה. וזה חובה בעולם התחרותי ביותר של היום.

אם אתה מסתכל על הבלוגים המובילים בענף שלך, האם הם משתמשים בהרבה תמונות איכותיות? אני חושב ששנינו יודעים את התשובה.

תמונות מקלות על אנשים לקרוא את התוכן שלך, להשאיר אותם בדף שלך יותר ולעזור לקוראים לעכל את המידע שאתה נותן להם.

אז איך יוצרים תמונות מדהימות?

להלן כל הכלים הדרושים לך:

 • קנבה – כלי עיצובי למי שאינו מעצב. חינם, עם כמה סמלים בתשלום. יש גם גרסת 10 $ לחודש עם תכונות נוספות, כמו שינוי גודל מיידי של תמונה.
 • ממסר את זה – כלי ליצירת תמונות מדהים שיוצר עבורך תמונות! שלא כמו קנווה, אתה אפילו לא צריך לעצב אותה בעצמך. קבל את כל מה שאתה צריך בלחיצת כפתור. אתה יכול לקבל גרסה בחינם או לשלם $ 16 לחודש עבור החבילה הבסיסית.
 • בטל את הניתוח – מדריך של תמונות מלאי בחינם באיכות גבוהה.
 • תמונות של My Stock – דומה ל- Unsplash, עם אפילו יותר תמונות.
 • Iconfinder – קבל סמלים באיכות גבוהה תמורת דולר או שניים בלבד.

טיפ מקצוען: הוסף תרשימים ותרשימים כאשר זה רלוונטי. הצגת נתונים חזותית עוזרת לקוראים לעבד אותם במהירות, ונראית ממש נחמדה בפוסט.

למידע נוסף על עיצוב תמונות מעולות, עיין בה המדריך הזה (על יצירת תמונות מאפס) או זה (על קבלת תמונות חינם בחינם ואחריו).

8. פרמט את פוסט הבלוג שלך כדי שתיראה כמו מומחה

בדיוק כמו שתמונות יפות מגדילות את זמן הקורא בדף ומעורבותו, כך גם קטע מעוצב היטב.

בואו נודה בזה: אנשים כבר לא קוראים את הכל מילה אחר מילה. הקורא הממוצע באינטרנט כיום גולש. יש פשוט יותר מדי תוכן ופחות מדי זמן לעשות משהו אחר.

כאן נכנס העיצוב. פוסט מעוצב היטב מקל על הקוראים שלך לרפרף (לראות אם הפוסט שווה את זמנם), ואז לצלול פנימה אם הם מרגישים שהוא כן.

אז איך מתחילים לעצב כשאתה מתחיל בלוג?

להלן מספר עצות:

 • חלק טקסט ארוך עם כותרות וכותרות משנה
 • השתמש ברשימות עם תבליטים וממוספרים כדי להצביע על מידע מפתח
 • מודגש וסומן את נקודות המפתח (אך אל תשתמש בשתיהן בו זמנית)
 • הוסף תמונות איכותיות (כלל האצבע הוא להשתמש באחת מכל 300 מילים בערך)
 • השתמש בפסקאות קצרות (לא יותר משלוש עד חמש שורות לכל היותר – זה עוזר ברפרוף וקריאה בנייד)

עיין במדריך המלא שלנו לעיצוב וורדפרס למידע נוסף.

9. השתמש בשדרוגי תוכן עבור 785% יותר המרות

אני בטוח ששמעת על מגנט מוביל. זה בעצם משהו שאתה מציע לקהל שלך בחינם בתמורה לדוא”ל שלהם, כמו ספר אלקטרוני, רשימת בדיקה או גיליון עבודה.

שדרוג תוכן דומה למגנט עופרת לסטרואידים. הם נוצרו עבור פוסט מסוים בבלוג וקשור מאוד לפוסט זה.

לדוגמה, פורמילה יצרה פוסט בבלוג שכותרתו "25 תרחישים של שירות לקוחות (וכיצד לטפל בהם)".

מדף זה יש להם שדרוג תוכן המאפשר להוריד את המדריך כקובץ PDF:

דוגמה לקובץ PDF לשדרוג תוכן

שדרוג זה ממיר עבורם בסביבות 10% – גבוה בהרבה ממגנט עופרת טיפוסי. וכל מה שהיה עליהם לעשות זה להוריד את הפוסט שלהם כ- PDF ולהציע אותו לקוראים שלהם. קלי קלות.

אבל, אם אתה באמת רוצה לראות הצלחה, אתה צריך להציע תוכן בונוס נוסף, כמו הצעות רשימת הצ’קים של בריאן דין:

שדרוגי תוכן עובדים כל כך טוב מכיוון שהם נוצרו כדי לעזור למישהו להשיג את המטרה המדויקת שהם הגיעו לדף שלך להשיג.

שדרוג התוכן של בריאן דין

אם אתה כותב על מודעות פייסבוק, שדרוג תוכן במודעות פייסבוק סביר להניח להמיר יותר ממגנט מוביל בשיווק כללי.

המפתח עם שדרוגי תוכן הוא להציע להם מהיום הראשון בעת ​​פתיחת בלוג. למידע נוסף על הצעת שדרוגי תוכן בבלוג שלך, עיין בה המדריך הזה.

10. הוסף שיחה לפעולות כדי להפיק את המרב מהקהל שלך

אי מינוף הקריאה לפעולות בבלוג שלי היה טעות גדולה.

CTA הוא כל דבר שתרצה שהלקוחות שלך ינקוטו בפעולה. זה יכול להיות מנוי לניוזלטר, קריאת פוסט אחרון בבלוג או ביצוע רכישה. שדרוג תוכן הוא דוגמא ל- CTA.

כל אחד מהפוסטים שלך – ובמיוחד כשאתה מתחיל בלוג בפעם הראשונה – צריך להיות CTA מסוג כלשהו. בין אם זה פשוט כמו בקשה לשיתוף או לתגובה, או גדולה כמו ביצוע רכישה, לכל פוסט צריך להיות תוצאה.

אם לפוסט שלך אין CTA, אתה מפסיד טונות של מכירות, לידים והזדמנויות ליצירת תנועה.

אני לא אומר שכל פוסט צריך למכור משהו. זה רק צריך לתת לקורא שלך "השלב הבא".

לדוגמה, אם אתה נהנה עד כה מהפוסט הזה, אכפת לך שתקדיש שניה כדי לשתף אותו עם הקהל שלך? זו אני קוראת לך לנקוט בפעולה. לחיצה אחת בלבד:

כן, זה מועיל לנו על ידי שיפור טווח ההגעה שלנו. אבל זה גם מועיל לך על ידי הצגת תוכן מועיל בערוצי המדיה החברתית שלך. אנשים יראו בך מישהו לפנות אליו למידע טוב.

11. השתמש בשיווק משפיעים בכדי פי 10 מהקהל שלך

שיווק משפיעים הוא טקטיקה מאוד לא מוערכת.

ראיתי שמשפיעים משיגים תוצאות מדהימות.

לדוגמה, ל- RESCUE היו תרופות טבעיות שהיא רצתה לקדם. שלהם מסע פרסום הביאו 133 מיליון הופעות של מדיה חברתית, יותר מ 6,000 קליקים לאתר הקופון ועלייה של 258% באינסטגרם שלהם בעקבות.

הם גם לא לבד. מאות חברות רואות הצלחה דומה. בתפקידי עם 30 קרוואנים במשרה מלאה, למשל, המשפיעים בתפקיד הזה הסיעו כמה מאות מבקרים באתר שלי.

טיפ מקצוען: השתמש ב- מסד הנתונים המשפיע למצוא משפיעים כמעט בכל נישה שיעזרו לך לקדם את הפוסטים שלך – דבר נהדר לבנות כשאתה מתחיל בלוג.

אז איך זה נעשה? לקרוא המדריך המלא הזה לשיווק משפיעים לגלות.

12. תמיד תהיה רשת. תמיד.

ככל שהרשת שלך גדלה, כך קל יותר לקדם את העבודה שלך, וכמובן שבאופן טבעי יותר הזדמנויות יוצאות לדרכך.

דוגמה ראשונה: הקריירה שלי בכתיבה פרילנסרית זכתה לעלייה אדירה בינואר האחרון. הצלחתי להיכנס ל רפוי קבוצה המורכבת מכמה מהמשווקים והכותבים הידועים ביותר ברשת.

ההכנסה שלי שילשה כמעט בן לילה. הם נתנו לי הזדמנויות שמעולם לא הייתי חולמת עליהן. ההשפעה שלהם הכניסה אותי לדלתות והם מומחיות השיווק כמעט פי 10 מהיכולת שלי לקדם את הפוסטים שלי.

ברגע שזה קרה, העיניים שלי היו פקוחות. הרשתות עברו ממחשבה שאחרי לאחד העדיפויות העיקריות שלי. אני באמת מאמין שברשת הנכונה הכל אפשרי.

כמה טיפים מהירים לפיתוח הרשת שלך:

 • חפש תמיד דרכים שתוכל לעזור לאנשים. שתף תוכן של בלוגרים אחרים, הגיב לפוסטים בבלוג שלהם, עקוב אחריהם במדיה החברתית ושלח קישורים ואנשים בדרכם.
 • הצטרף לקבוצות ופורומים סביב תחומי העניין שלך. אני בקבוצות בפייסבוק סביב שיווק תוכן, קידום אתרים, ורכבי שטח במשרה מלאה. הם מעניינים, ואני תמיד מוצאת את עצמי לומדת ופוגשת אנשים חדשים.
 • קח קורסים ברשת. לרבים מהם יש קהילות פרטיות שאתה יכול להיות חלק מהן. זה פותח את הדלת להרבה אנשים דומים. בנוסף אתה צריך ללמוד כל מה שהקורס מלמד.

הנה פוסט באחת הקבוצות בהן אני נמצא שלימד אותי המון ואפילו הוציא לי שני לקוחות חדשים:

(גיליתי, אגב, שגוגל עדיין לא אינדקס את האתרים שקשרו אלי בחזרה, וזו הסיבה שלא קיבלתי קרדיט עבורם. כדי לעקוף את זה הגשתי את כתובות האתרים שקושרו לפוסט שלי ל סורק הכתובות של גוגל.)

הפוסט הזה בקבוצת פייסבוק הנחית לי שני לקוחות חדשים

טיפ אחרון אחרון: אל תתנו למערכות יחסים לדעוך. הקפידו לפנות לרשת החדשה שלכם לפחות פעם או פעמיים בחודש. תירה להם אימייל עם מאמר מגניב, או תייג אותם במשהו מעניין במדיה החברתית.

13. בנו רשימת דוא”ל מההתחלה, ואל תשכח לשלוח להם דברים

עם הזמן רשימת הדוא”ל שלך תהפוך למקור התעבורה והמכירות הגדול ביותר שלך – אם תתייחס אליו נכון.

תדמיין את זה:

אתה מתעורר, נרגש לקראת היום. אתה שם סיר קפה. בזמן שאתה מחכה שיתבשל, אתה נכנס למשרד הביתי שלך כדי לבדוק את הדוא”ל שלך.

יש יותר מ -1,000 דולר מכירות ממסע הפרסום בדוא”ל ששלחת אמש.

אתה תופס את הקפה, ובזמן שאתה שותה אותו, רשום דוא”ל נוסף שיישלח לפי לוח הזמנים. ואז אתה יוצא ועושה כל מה שאתה רוצה – העבודה שלך נעשית במשך היום.

בעיקרון, חייך הופכים לתסריט צילומי מלאי טיפוסי. כמו זה:

לופ עם קפה

יש אנשים שבאמת יש להם את זה כל כך טוב. רשימת אימיילים מאפשרת זאת. כמובן שכשאתה לומד איך ליצור בלוג, אתה עדיין צריך לכתוב פוסטים בבלוג ולנהל את העסק שלך (אלא אם כן תשכור את העובדים), אך ניתן להקטין את עומס העבודה שלך ברצינות..

בניית רשימת דוא”ל צריכה להיות בראש סדר העדיפויות כשאתה מתחיל בלוג ואפילו לפני שאתה כותב את הפוסט הראשון שלך בבלוג. אבל אם זה לא היה נכון, זה בסדר – עשה זאת בעדיפות היום.

 • קבל פלטפורמת שיווק בדוא”ל כמו דואר צ’ימפ, SendinBlue, או ConvertKit, אם אין לך כבר כזה. אני משתמש ב- Convert Kit מכיוון שהוא קל לשימוש וזה עובד. (הערת העורך: להלן רשימת האלטרנטיבות האישית שלנו ופתרונות חסכוניים יותר.)
 • הוסף חלונות קופצים בכוונת יציאה ובגלילה בעזרת כלי כמו סומו. כאן תוכלו להציע שדרוג תוכן או מגנט להוביל.
 • מקם טופסי הצטרפות מקוונים כמו של בריאן דין או של פורמיליה. אתה יכול להציע שדרוג לתוכן שלך, להוביל מגנט או פשוט לתת למשתמשים אפשרות להירשם.
 • השתמש בכלי כמו LeadPages ליצור דפי נחיתה חזקים להצעות שלך.

למבט מעמיק יותר על בניית הרשימה, בדוק את זה אלו עצות לבניית רשימה.

14. היצמדו לנושא לקידום אתרים טוב יותר ובסיס עוקבים חזק יותר

אחת הטעויות הגדולות שעשיתי בשלב מוקדם, ולראות בלוגרים אחרים שעושים, היא לא לדבוק בנושא לפוסטים שלך.

אני מבין – אנשים מגוונים. לכולנו אינטרסים מרובים. יכול להיות שאתה צלם שאוהב גם נסיעות ושיווק. אבל הבלוג שלך לא ירוויח לדבר על כל שלושת הדברים. הנה למה:

 1. מציאת קהל הקוראים הנכון יהיה קשה. כמה אנשים מכירים שהם מטיילים, צלמים ומשווקים? (אוקיי אולי זו נישה בגודל הגון, אבל אתה מבין את העניין.)
 2. קידום אתרים יהיה קשה יותר. גוגל אוהבת אתרים שמוקדשים אך ורק לנושא בודד מכיוון שהיא יודעת בדיוק על מה האתר הזה עוסק.
 3. יהיה קשה יותר לייצר רווחים מהבלוג שלך. כסף מגיע מתנועה ישירה וממוקדת. אם אתה מפזר את עצמך רזה מדי, לא תקבל את התעבורה האיכותית שאתה צריך.

אם אתה באמת חייב לדבר על דברים שונים, אני ממליץ להתחיל בלוג שהוא נפרד לחלוטין. אלא אם כן אתה באמת יכול למצוא קהל נישה ובכל זאת יש פוסטים חזקים מאוד סביב כל נושא, זה פשוט לא שווה את זה.

15. השתמש בקהל שלך כדי לבחור נושאים

בחירה אקראית של נושאים בהתבסס על מה שאתה חושב שהקוראים שלך עשויים לחבב זה כמו לשחק בהגרלה. אולי תנצח, אולי לא.

אבל מה אם תיתן לקהל שלך לספר לך על מה הם רוצים לשמוע? זה ניצחון מובטח.

להלן מספר דרכים שתוכלו לגלות:

 • פנה אליהם במדיה החברתית או באמצעות דוא”ל ופשוט שאל!
 • שלח סקר לרשימת הדוא”ל שלך, או באמצעות קוואלארו.
 • קרא את התגובות שאנשים השאירו בבלוג שלך או בבלוגים של מתחרים.
 • כנסו לפורומים בנישה שלכם ותראו על מה אנשים שואלים.
 • להשתמש Buzzsumo כדי למצוא שאלות נפוצות סביב הנושא שלך:

Buzzsumo - כלי נהדר לשליטה בזמן שאתה מתחיל בלוג

העניין המגניב בבוזסומו הוא שברגע שאתה כותב מאמר שעונה על שאלה נפוצה, אתה יכול ללכת לפורום ההוא שבו הם שאלו ולקשר חזרה למאמר. (רק הקפד להוסיף תובנות נוספות ולא רק קישור, אחרת תיאסר מרוב המקומות.)

אז לשאול את הקהל שלך זה די קל. אתה יכול אפילו לעשות את שלושת הרעיונות האחרונים אם אתה רק מתחיל עדיין ואין לך קהל.

16. שתף את התוכן שלך איפשהו מלבד המדיה החברתית

לרוב האנשים מפרסמים את מאמר הבלוג החדש שלהם במדיה החברתית כשהוא מופעל … אבל אז הם לא משתפים אותו בשום מקום אחר. זו אחת הטעויות העצומות שאנשים מבצעים בעת קידום הפוסטים שלהם.

מה עוד אתה יכול לעשות? כבר דיברנו על הוצאת דוא”ל ועבודה עם משפיעים. אבל יש כל כך הרבה עבודה שצריך לעשות!

להלן המקומות הטובים ביותר לשתף את הפוסט החדש בבלוג שלך:

I. פורומים הקשורים לגומחות

בטח ראית את זה בא אחרי טיפ מספר 15. הפורומים הם דרך נהדרת להשיג תנועה ארוכת טווח מכיוון (אם נעשה נכון) הפוסט שלך יישאר שם זמן רב ואפילו יתכן שהוא יופיע בתוצאות החיפוש.

אתה יכול למצוא פורומים על ידי חיפוש ב- מצא פורום או על ידי googling inurl: forum + "מילת המפתח שלך"

כיצד להשתמש בגוגל כדי למצוא פורומים בנישה שלך

לאחר שתמצא את הפורום, עליך להיות חבר. זה לא רק מהיר, "קפוץ והשאיר קישור" אסטרטגיה. תיאסר עליכם לעשות זאת די מהר כך שלא יועיל לכם כשאתם פותחים בלוג.

אני ממליץ להשאיר לפחות 20 עד 30 הערות בעלות ערך גבוה לפני כל קידום עצמי. (משמעות גבוהה-מעוררת מחשבה ועוזרת, לא סתם "פוסט נחמד!".)

Kristi Hines נותן כמה טיפים מעולים בנושא שיווק בפורומים ב- המדריך שלה בנושא Hiveage.

ב. קווורה

קווורה הוא מקום לכל אחד לשאול משהו. כל אחד יכול ללכת ולהשאיר תשובה.

חפש בקווורה שאלות הקשורות לפוסטים שכתבת, כתוב תשובה מהורהרת וקשר בחזרה לפוסט עם פרטים נוספים. קלי קלות.

השתמש בקורה לקידום פוסטים בבלוג שלך

עם הפוסט הספציפי הזה, אפילו לא הייתי צריך לענות עליו בעצמי! סטיב קרטין, משפיע שעבדנו איתו, ענה לי. (ראו איך כל הדברים האלה כל כך מחוברים?)

באפר כתב א מדריך סופר מועיל לשיווק קווורה. עיין בזה לפרטים נוספים.

III. קבוצות מדיה חברתית

הזכרתי בקצרה קבוצות פייסבוק בקטע במדיה החברתית, אבל רציתי לדבר עליהן יותר.

קבוצות מדיה חברתית, כמו אלו בפייסבוק, לינקדאין וגוגל פלוס, הן דרך מדהימה לנהוג בתנועה ממוקדת מאוד. 600 המבקרים החדשים שקיבלתי מפוסט אחד מוכיחים זאת.

הם קלים למצוא. פשוט חפשו בפייסבוק או בלינקדאין ולחצו "קבוצות". עבור Google Plus, עבור אל "קהילות" כרטיסייה ולחפש שם. הצטרפו לכל אלה הרלוונטיים.

כמו פורומים, אל תסתפק רק בזבל של הדברים שלך. להיות חבר אהוב בקהילה. התחברו עם האנשים ושתפו דברים של אנשים אחרים. ברגע שחברי הקבוצה מכירים את פניכם ואוהבים אתכם, תוכלו לשתף פוסטים משלכם. ואל תשכחו להגיב להערותיהם!

17. תן לך "על אודות" דף קצת אהבה

אם אין לך דף אודות, אתה עושה את זה לא נכון. בניית אחד באמת היא חובה בעת פתיחת בלוג.

בעולם הבלוגים אנשים עוקבים אחרי אנשים שהם מכירים, אוהבים וסומכים עליהם. איך אתה יכול לדעת, לאהוב ולבטוח במישהו שלא מראה את פניו או שיש לו סיפור משכנע?

כשמישהו מסתכל על הדף שלך, מה אתה רוצה שיראו? דף מטורף המורכב כמחשבה שלאחר מכן, או כדף שנבנה בכדי למשוך משתמשים לסיפור האישי או המותג שלך?

עיין במדריך זה ב כיצד ליצור קטע אודות האתר שלך.

18. מינוף פרסום במדיה חברתית בתשלום כדי להגיע טוב יותר וכדי להרוויח כסף באמצעות הבלוג שלך

מודעות ששולמו לא נועדו רק למכירת דברים. אתה יכול להשתמש בהם לקידום פוסטים בבלוג שלך!

למעשה, קידמתי לאחרונה פוסט עם קישורי סניפים בקמפיין לבחינת מודעות בפייסבוק בסך 5 דולר. (זה שציינתי בסעיף 6). זה הביא ל 740 אנשים והגיעו ל 47 קליקים על קישור.

הקליקים שהתקבלו בסופו של דבר הניבו הכנסות של 11.47 דולר. אז בסך הכל רווח של 6.47 דולר. לא רע וזה ניתן להרחבה.

תוצאות בדיקת מודעות בפייסבוק בסך 5 דולר

אבל מה אם יש לך פוסט בבלוג שאינו מייצר רווחים מקישורי שותפים?

למעשה הייתי שוקל לבזבז קצת כסף לקידום אלה, עם הערת אזהרה אחת: אתה צריך דרך לייצר רווחים מתעבורה זו.

אפשר להרוויח הרבה בלוגים. למעשה, עצם הבלוג שאתה קורא כרגע מגלגל הכנסות של בערך 20,000 $ לחודש.

הדרך הפשוטה ביותר לייצור רווחים מהתנועה שלך היא להוביל את המודעות לפוסט בבלוג עם שדרוג תוכן חזק באמת. שדרוג זה יביא אותם לרשימת הדוא”ל שלנו. בשלב זה תוכל להכניס אותם דרך קמפיין באונדינג ובסופו של דבר למכור אותם בקישורים או במוצרים השותפים שלך..

בסופו של דבר, בשימוש במודעות בתשלום צריך להיות החזר ROI כלשהו הצפוי, בין אם מדובר ברווחים מהירים כמו המאמר המקושר שלי או לשיעורים ארוכי טווח כמו תהליך ההפעלה בדוא”ל..

אם אתה מוכן להתנסות במודעות בתשלום, להלן מספר מדריכים:

19. הוסף סרטונים לפוסטים בבלוג שלך כדי להגביר את המעורבות

אחד הערכים החשובים ביותר לקידום אתרים הוא זמן המבקרים בעמוד. אחת הדרכים הקלות ביותר להגדיל את זמן העמוד היא על ידי הוספת תוכן וידאו.

חוץ מזה, לא כל כך הרבה אנשים משתמשים בסרטונים בפוסטים בבלוג שלהם. זו דרך נהדרת להתבלט מהקהל ולהגדיל את המעורבות.

החלק הכי טוב?

אתה לא צריך להיות גאון צלם וידיאו או לבזבז המון כסף על ציוד מפואר כדי להתחיל. למעשה, הסמארטפון שלכם הוא די והותר.

ובכן, קבלת חצובה ומיקרופון חיצוני יכולים לעזור להגביר את האיכות. אבל הם לא נחוצים.

הנה סרטון מהיר בן שלוש דקות כיצד לצלם וידאו באיכות גבוהה – מאת Pond5.

שים לב שאינך זקוק למצלמה יקרה לשם כך כשאתה רק מתחיל בלוג בפעם הראשונה. אמנם הוא לא יהיה איכותי למדי כמו הווידיאו של Pond5, אך רוב הטלפונים החכמים יכולים לצלם וידאו HD עכשיו שיכול להספיק יותר.

אבל מה אם אתה ביישן במצלמה? זה בסדר – תוכלו ליצור סרטוני אנימציה כך שלעולם לא תצטרכו להופיע על המסך.

הנה תבנית וידיאו של דקה על ידי מכנסיים קצרים גולמיים, לדוגמה.

יש להם ניסיון בחינם, אבל אתה צריך לשלם 20 $ לסרטון במחיר הבסיס אם אתה רוצה איכות HD.

לבסוף, האפשרות האחרונה היא לשכור מישהו שייצור לך סרטון. אתה יכול למצוא יוצרי וידיאו ב פיברר או אנשים לפי שעה. רק הקפד לבדוק את ביקורות האנשים לפני שאתה שוכר אותם.

קולין חדש באיך לפתוח בלוג
מתחיל קולין
סופר עצמאי. עוזר ללקוחות להגדיל את נראות האינטרנט שלהם על ידי כתיבה בעיקר על שיווק דיגיטלי, וורדפרס ו- B2B.

20. שימו לב לזמני הטעינה של הבלוג שלכם (והפכו אותם למהירים יותר)

בין אם אתה מנהל אתר עסקי, חנות למסחר אלקטרוני או בלוג …טעינת העמודים חשובה.

גוגל משתמשת בזמני טעינת העמודים של הבלוג שלך כגורם דירוג בתוצאות החיפוש שלה, והמבקרים שלך פשוט שונאים בלוגים עם טעינה איטית (במיוחד במכשירים ניידים, שבהם רוב האנשים גולשים בבלוגים בימינו).

לדוגמה, ככל שזמן הטעינה של הדף שלך גדל, שיעור ההקפצה שלך (% המבקרים שעוזבים מבלי לבקר בדף שני) הולך ומעלה. תסתכל על זה נתונים מפינגדום משווה בין זמני עומס ממוצעים ושיעורי כניסה:

כדי לראות כמה מהר הבלוג שלך נטען, אתה יכול להשתמש ב- כלי בדיקת מהירות דף כמו פינגדום או GTmetrix.

אם אתה מגלה שהבלוג שלך נטען באטיות, הנה כמה דרכים להאיץ אותו:

 • מיטוב תמונות – תמונות מהוות כ 50-80% מהאתר הממוצע. באמצעות חינם כלי מיטוב תמונה כמו מאפשר לך לשנות גודל, לדחוס ולעצל תמונות לטעון כדי לכווץ את גודלם מבלי להשפיע על חווית המשתמש.
 • השתמש בתוסף מטמון – תוסף מטמון מזרז את הבלוג שלך על ידי הגשת HTML סטטי במקום להשתמש ב- PHP עבור כל טעינת עמוד.
 • בחר מארח מהיר יותר – המארח שלך משפיע תמיד על זמני טעינת הדפים שלך – הנה כמה מארחי הוורדפרס המנוהלים הטובים ביותר.

המפתח כאן הוא להיות מונחה ביצועים מהיום הראשון כשאתה מבין כיצד להקים בלוג, ולא להתייחס אליו כאל משהו שאתה יכול לחזור אליו בהמשך.

לקבלת טיפים רבים יותר, עיין בפוסטים שלנו בנושא האצת וורדפרס ואופטימיזציית מהירות אתר.

21. אל תנסה לרצות כל אדם כאשר אתה מתחיל בלוג

אם אתה מתחיל בלוג, אתה בטח רוצה שאנשים באמת יקראו את הבלוג שלך. אני חושב שזו הנחה בטוחה, נכון?

משיכה זו להיות "אהב" יכול לגרום לך לנסות לגרום לבלוג שלך לפנות לכמה שיותר אנשים שונים. ובעוד שזה יכול לעבוד, זה בדרך כלל לא. כשאתה מנסה לפנות לכולם אתה באמת פשוט פונה לאיש (בסדר, אף אחד לא קצת היפרבולי … אבל אתה מבין את העניין).

אני לא מדבר על בחירת נישה קטנטנה, אלא יותר יצירת מותג וקול ספציפי לבלוג שלך.

האם מילים נשבעות הן חלק מהאישיות שלך? ואז נשבע בבלוג שלך! בטח, אולי תגרש אנשים מסוימים, אך אינך צריך לרצות כל אדם. כל מי שלא נסחף יאהב אותך עוד יותר.

אתה לא מאמין לי? תראו את מארק מנסון:

אתה יכול לדמיין אם מרק ינסה להיות בלוגר עזרה אישי ישר. הוא מעולם לא היה גדל למקום בו הוא נמצא (שהוא סופר מכר בניו יורק טיימס, אם אינך מכיר).

אל תנסה לרצות כל אדם – רק נסה לשמח קבוצה של אנשים.

22. הפסיקו לכתוב אינטראסים כמו מאמרי מחקר בתיכון

אם הייתי צריך לבחור פיסת תוכן אחת שהשפיעה הכי הרבה על הבלוגים שלי, זה זה מ- Grow and Convert:

צמיחה

משווקי תוכן: הפסיקו לכתוב אינסטרו של בלוגים כמו עבודת מחקר על תיכון

זה השפיע עלי ככה כי מייד ידעתי שאני אשם. הבאתי את הרפרטואר האנגלי שלי בתיכון לבלוג שלי וזה לא היה טוב.

עכשיו, אני מנסה לדבר עם הקוראים, לא אליהם. אם אתה רוצה שאנשים יעסקו בבלוג שלך, עליך לעשות זאת.

לא אחזור שוב על מה שדבש אמר כי הוא כבר הסדיר את הכל בצורה מושלמת. פשוט קרא את הפוסט שלו ונסה להתחיל ליישם את הרעיונות על הכתיבה שלך – ואל תחכה, עשה זאת ברגע שאתה לומד איך להתחיל בלוג בפעם הראשונה.

23. אל תכנף את התוכן שלך. ליצור תוכנית

כשאתה מתחיל בלוג, יש לך עולם שלם של רעיונות לנושא העומדים לרשותך. כתוצאה מכך קל לעוף ליד מושב המכנסיים ועדיין להסתדר בסדר. אבל ככל שהבלוג שלך מתיישן, שני דברים מתחילים להתרחש:

 • יותר ויותר קשה למצוא רעיונות ייחודיים לתוכן.
 • אתה מפתח טקטיקות קידום מעודנות יותר עבור פוסטים בבלוג שלך שדורשים למעשה תכנון מסוים.

כשזה מתחיל לקרות, זה עוזר לתכנית. במקרה זה, זהו לוח השנה.

לוח השנה העריכה שלך הוא בעצם כל תכנית התוכן שלך, בין רעיונות בנושא ועד לקידום.

זה עוזר להבטיח שתפרסם באופן עקבי, תדע על מה אתה הולך לכתוב ושיהיה לך זמן מתאים לקדם את התוכן שלך.

לקבלת פיתרון חינמי המושלם כשאתה רק מתחיל בלוג אתה יכול להשתמש בו שלום או ה תוסף לוח השנה העריכה. אחרת, CoSchedule הוא אחד משירותי לוח השנה העריכה הפופולרי ביותר.

24. מעט תחזוקה חוסכת כעת בעיות גדולות בהמשך

תראה:

אף אחד אוהב עושה תחזוקה. התחזוקה עצמה אינה בונה את התוכן, הקהל או ההכנסות של הבלוג שלך. אז מה הטעם?

ובכן, למרות שזה אולי לא יעשה אף אחד מהדברים האלה, תחזוקה מונעת מכל מה שבנית להתנפץ סביבך …

אני מדבר על דברים כמו:

 • עדכון התוכנה והתוספים שלך
 • גיבוי האתר שלך (ולמעשה בדיקות כדי לוודא שגיבויים אלה עובדים)
 • מיטוב מסד הנתונים
 • בודק אם יש קישורים שבורים

זה מייגע אבל מכריע. רק לאחרונה מאות אלפי אתרי וורדפרס נפרצו כתוצאה מפגיעות זו למעשה טופח לפני שהתגלה על ידי האקרים.

אך מכיוון שמאות אלפי בעלי אתרים לא עדכנו את תוכנת הוורדפרס העיקרית שלהם – הם בכל זאת נפרצו.

נפרץ

מעט תחזוקה שגרתית כעת תמנע מבעיות גדולות להתרחש בהמשך.

אם אינך מעוניין לעשות זאת בעצמך, יש המון חברות תחזוקת וורדפרס אשר יטפלו בדברים עבורך … בתשלום.

25. אתה יכול להגיע לעוקבים חדשים על ידי שיתוף מחדש של תוכן ישן

כבר דיברנו על שיתוף התוכן שלך במדיה החברתית. אבל הנה העניין:

ככל שהבלוג שלך יגדל, אתה הולך לקחת עוקבים חדשים למדיה חברתית. כך שגם אם שיתפת פוסט כשפרסמת אותו לראשונה, אותם עוקבים חדשים לעולם לא היו להם הזדמנות לראות את התוכן הזה פשוט כי הם לא עקבו אחריך כשפרסמת עליו.

מצא תומאש טונגוז שתוכן ישן הממחזר עדיין צבר מספרי מעורבות משמעותיים. למרות שהמספרים מעולם לא היו גדולים כמו בשיתוף לראשונה, התוכן ששיתף מחדש עדיין קיבל מספיק אינטראקציה בכדי שיהיה כדאי:

(תרשימים מאת Visualizer.)

זה לא רעיון קשה לתפוס … אבל זה קל שקל לשכוח ממנו אם אתה מתחיל בלוג. למרבה המזל, אתה יכול להעביר את כל התהליך הזה עם טייס אוטומטי להחיות את הפוסט הישן (אחד הכלים שלנו).

26. ערכות נושא מורכבות של וורדפרס הן תמיד לא הנושאים הטובים ביותר

אני יכול לתפוס קצת פלפה בשביל זה. אבל אני לא עושה תמונה לרוב המוחלט של מפתחי וורדפרס – אני פשוט יורה בכמה מהמפלצות המנופחות שתמצא מדי פעם ב- ThemeForest.

אם אתה הולך על נושא שמנסה להתמודד עם הכל וכיור המטבח, אתה יכול בסופו של דבר להאט את האתר שלך עם קוד מפותל ו / או ערימות של בקשות זרות. שני הדברים האלה משמעותם ביצועים גרועים יותר ויותר סיכויים לדברים להישבר.

כל מה שאני אומר זה:

אל תבחר נושא של וורדפרס רק בגלל שהוא נראה יפה או שיש לו רשימת תכונות ארוכה יותר מ- Infinite Jest.

כשאתה מתחיל בלוג, נסה למצוא משהו שהוא לפחות:

 • ממפתח נושא מכובד
 • מדורגים היטב (אם קיימים דירוגים ציבוריים זמינים)
 • מעודכן באופן קבוע

אם אתה רוצה עצות ספציפיות יותר, יש לנו הודעות בנושא כיצד לבחור נושא וורדפרס כמו גם אם כדאי לך ללכת עם א נושא חופשי או פרימיום.

27. גנבו את מילות המפתח של המתחרים שלכם, זה מדהים

כבר דיברנו על מחקר מילות מפתח ראשוני. אבל לפעמים אני מתעצל ומעדיף שמישהו יעשה את העבודה בשבילי.

זה הרגע שאני ניגש למתחרים שלי ו … גונב את מילות המפתח שהם מדורגים עבורם.

אין בזה שום דבר זדוני – רק מחקר מיושן וטוב "עושה את זה טוב יותר". כל מה שאני עושה זה לעבור לכלי SEO שלי, לחבר את כתובת האתר של המתחרה ולראות למה הם מדורגים:

אם אני מוצא מילת מפתח עסיסית שאני מעוניין בה, אני בודק את הפוסט שלהם כתוב אחד שיותר טוב.

זו אחת האסטרטגיות האהובות עלי מכיוון שהיא עוזרת לשניכם להעלות נושאים ו מילות מפתח בקטע אחד.

בנוסף, מכיוון שאתה כבר יודע שהמתחרה שלך מדרג, אתה גם יודע שגוגל מוכנה לדרג בלוגים מאוד עבור אותה מילת מפתח (וזה חשוב במיוחד אם אתה לומד איך להקים בלוג בנישה עם הרבה מסחר אלקטרוני. אתרים).

אני באופן אישי משתמש סרפסטאט למחקר שלי, אבל אהרפס ו- SEMrush הן שתי אפשרויות נהדרות אחרות.

28. כותרות חשובות. אל תחמיץ קליקים

כשמתחילים בלוג, הכותרות חשובות משתי סיבות. הם:

 • גרום לקוראים שלך ללחוץ על האתר שלך בתוצאות חיפוש אורגניות.
 • קח את תשומת ליבך של הקוראים כדי לגרום להם לקרוא את שאר הפוסט שלך.

זה הימנעות נפוצה כי 8 מתוך 10 אנשים קוראים את הכותרת שלך אבל לא את העותק שלך …אבל הסטטוס הזה הוא מלפני 50 שנה כשהיו לנו עיתונים, לא בלוגים ומחקרים על מעקב עיניים.

ובכל זאת, עיון פשוט בשיעור היציאה מדף הכניסה והזמן הממוצע באתר שלך יספק הוכחה לכך שרוב האנשים לא עוברים את הכותרות שלך.

ל- Copyblogger יש משאב נהדר איך לכתוב כותרות שעובדות. ותוכלו לקבל עוד קצת תובנות ממוקדות נתונים כמו:

 • אנשים חופרים מספרים בכותרות (היי – תראו את הפוסט הזה!)
 • מילים מסוימות מקבלות יותר ציוצים מאשר אחרות
 • השימוש ביותר פעלים מאשר שמות עצם הוא בדרך כלל משולבת מנצחת

אתה יכול אפילו להשתמש בתוסף כמו ניסויים בכותרת לבחון כותרות מרובות זו מול זו ולברר מהם הביצועים הטובים ביותר.

29. הוסף קטע שאלות נפוצות לפני טופס יצירת הקשר שלך כדי לחסוך זמן

כשאתה מתחיל בלוג לראשונה, אתה מציב טופס יצירת קשר כי אתה חושב שזה משהו שאתה צריך, גם אם אתה לא מצפה מאף אחד להשתמש בו.

ואז, כשאתה מתחיל לקבל קצת תנועה, מישהו בעצם משתמש בטופס שלך ושולח לך הודעה. הללויה! אדם אנושי דואג לתוכן שלך מספיק כדי להשתמש בטופס יצירת הקשר שלך!

ואז הבלוג שלך ממשיך לגדול ופתאום אתה מוצא את עצמך מוצף במבול של הודעות, שרבות מהן שואלות אותו דבר.

פתאום אתה משקיע זמן רב יותר בתגובה להודעות דוא”ל ממה שאתה מבלוג. וזה לא מתכון טוב להמשך הצלחה.

אבל נחשו מה? אתה יכול לפחות לבטל הרבה מהודעות הדוא”ל המיותרות שאתה מקבל על ידי הוספת שאלות נפוצות (או משהו דומה) מעל שלך "איש קשר" עמוד. לדוגמה, בדוק כיצד להנרייק בבלוג הפוזיטיביות יש שתי שאלות מהירות נפוצות מעל טופס יצירת הקשר שלו:

אם התוסף של טופס יצירת הקשר שלך מאפשר זאת, אתה יכול גם להשתמש בשדות מותנים כדי להשיג אותה השפעה במידה רבה על ידי שאלת המשתמשים על מה הדוא”ל שלהם לפני שהם מורשים לשלוח אותו.

30. עשה הרגל לבחון דפים חשובים באתר שלך (כמו טפסים)

עדיין מתחשק לי לדפוק את הראש בקיר בגלל הטעות הזו שעשיתי …

החלפתי תוספים לטופס יצירת קשר באתר שלי, וזמן קצר לאחר מכן התחלתי לשים לב לירידה בהודעות (זה היה אתר התיקים שלי – כך שההודעות היו חשובות). באופן טבעי האינסטינקט הראשון שלי היה לבדוק אם יש בעיה בתוסף טופס יצירת הקשר שלי.

אבל לאחר ששלחתי הודעת בדיקה אחרי הודעת בדיקה, לא הצלחתי למצוא דבר לא בסדר עם התוסף לטופס שלי. אני מניח שאנשים פשוט לא אהבו אותי יותר …

אה, לא ממש. ראה – מסתבר שלא בדקתי מיד את הטפסים שלי. הייתה בעיה, אבל זה היה נושא במטמון. מכיוון שבדקתי את התוסף הטופס שלי דרך חשבון הניהול שלי (שלא הוחלף לראות דפים שמורים במטמון), מעולם לא נתקלתי בבעיה בבדיקה שלי.

אל תעשה את הטעות שלי. אם יש לך דפים חשובים באתר שלך – הקפד לבדוק אותם כפי שמשתמשי הקצה שלך יראו אותם. כלומר, לפחות השתמש במצב גלישה בסתר.

לבזבז את המאמץ שלך בגלל דפים שאינם עובדים מבאס … אבל מעט בדיקות יכולות למנוע זאת.

31. התעלם מהשונאים… רוב הזמן

אם יש דבר אחד שיש לכל הבלוגרים במשותף – לא משנה אם אתה רק מתחיל בלוג בפעם הראשונה או לא – זה זה:

הערות כועסות.

גם אם אתה רוצה ללמוד כיצד להתחיל בלוג שכותב אך ורק על גורים חמודים, אני כמעט יכול להבטיח שעדיין תקבל הערות כועסות מאנשים ש:

 • חושב ששכחת את הגור הכי חמוד אי פעם.
 • אל תחשוב שאחד הגורים שפרסמת חמוד.

עם זאת, כפי שיוטיוב ממחישה, הערות זועמות הן רק עובדה להציב את עצמך שם באינטרנט.

אתה תקבל אותם, והם יתעקצו … אם תיתן להם.

אתה צריך לפתח עור עבה. לרוב, ההערות הללו הן רק אנשים זועמים שמתחבאים מאחורי אנונימיות. לעיתים תקבלו הערה עם אחיזה לגיטימית שעליכם להתייחס אליה. אבל הרוב המכריע של הזמן? הערות כועסות נכנסות לאוזן האחת ומחוצה לה באחרת.

32. הפסיק לבהות בנתוני הניתוח שלך

התבוננות באנליטיקס היא התמכרות כמעט כמו עדכון החדשות בפייסבוק שלך. וכשאתה מתחיל לראות את המספרים שלך בעקביות גדלים, זה אפילו יותר ממכר.

אבל הנה העניין:

אלא אם כן אתה מנהל מסע פרסום ענק שדורש פיקוח בזמן אמת, ניתוחים אלה אינם חשובים כלל בחיי היום יום שלך.

כן – מסתכל על נתוני ניתוח שעות נוספות מועיל. אבל האם אתה באמת צריך לדעת האם היו לך 100 או 200 מבקרים היום? האם זה משנה אם הרווחת היום 10 או 12 דולר באמצעות AdSense? האם אחד מהנתונים האלה אכן עושה משהו בשבילך ברגע?

ניסיון של שנים לימד אותי שזה לא.

אני ממליץ לך להציב גבולות קפדניים כדי להימנע מבזבוז זמן. באמת יש לך דברים חשובים הרבה יותר כשאתה מתחיל בלוג. תגיד משהו כמו, "אבדוק את הניתוחים שלי רק ביום שני בבוקר." זה עדיין מספיק תכוף כדי לראות את ביצועי האתר והתוכן שלך, אך לא תכופים מדי בכדי להפוך למוצץ זמן.

Karol K כיצד לפתוח בלוג
קרול ק
עורך ב- CodeinWP. בלוגר, סופר של "וורדפרס הושלמה".

33. ענייני אירוח!

אירוח הוא דבר שאנחנו לוקחים ברצינות רבה כאן ב- CodeinWP. ביצענו את סקרי האירוח שלנו, את ביקורות האירוח שלנו (עבור מספר סוגים שונים של תרחישים), וכל מה שביניהם, נראה.

אבל אני, באופן אישי, לא דאגתי מדי לאירוח או למשהו שקשור לשרת לטובת החלק הטוב יותר של מסע הבלוגים שלי ובעיקר לא כשהתחלתי בלוג בפעם הראשונה.

זה השתנה באופן דרמטי ביום יפהפה אחד כשגיליתי שקיים פורום ספאם שלם בשרת שלי … ולמי יודע כמה זמן באותה נקודה.

הדרך שגיליתי הייתה גם די מצחיקה. קיבלתי דוא”ל אוטומטי שמורה לי לעשות זאת "עדכן את פורום vBulletin שלי." לא היה לי פורום.

אז כפי שהתברר, הדוא”ל נשלח לכתובת דוא”ל אקראית שישבה על שם התחום הראשי שלי – newinternetorder.com. ומכיוון שיצא לי שם תכונה לתפוס את כל הדוא”ל, היא הופנתה לדוא”ל שלי. התחלתי להסתכל סביב, והנה והנה, מצאתי את זה:

פורום

זה הפורום. פשוט יושב שם, מלא באינדקס של גוגל, ומלא בקישורים יוצאים המפנים לאתרים אחרים המשתמשים בטקסטים עוגנים מהנים כמו "תיקים של לואיס ויטון" או מה לא.

בכל מקרה. בקיצור; זה היה היום שלמדתי את הערך של אירוח אמין ואיכותי. סוג זה של זיהום קורה ברמת השרת. זה לא נושא וורדפרס או משהו כזה.

בבקשה, עשו לעצמכם טובה. עבוד רק עם חברות אירוח בעלות שם מהיום הראשון בעת ​​פתיחת בלוג. בכל מקרה זו לא הוצאה כה ענקית, אתה יכול להשיג משהו מגניב עד 3-4 דולר לחודש. Bluehost טוב. SiteGround גם כן. אוקיינוס ​​דיגיטלי אם אתה מתמצא בשרת. או WP Engine אם אתה רוצה לבזבז קצת יותר. בדקנו את כל החברות הללו בקטע המחקר שלנו.

34. ערכו ביקורת תוכן רגילה

ככל שהייתי שמח שזה לא יהיה המצב, לא כל מה שאנחנו מפרסמים נותר ירוק-עד ללא הגבלת זמן. ללא קשר לגומחה שלך, תמיד יש התפתחויות חדשות, רעיונות חדשים, דברים חדשים עליהם עליך לכתוב וגם דברים חדשים שקשורים לתוכן הישן שלך..

העובדה הפשוטה היא שאיש אינו יכול לחזות את העתיד. כך שגם אם אתה חושב שהיצירה שכתבת תישאר נצחית בגלל עניין הנושא בו היא נוגעת, זו רק רצון ולעולם לא תוכל להיות בטוח.

מסיבה זו, ביצוע ביקורת על תוכן רגיל הוא רעיון נהדר, ובמיוחד אם היה לך את הבלוג שלך ברשת יותר מ 12 חודשים – אולי לא הדבר לדאוג אם אתה רק לומד איך להקים בלוג לראשונה זמן, אך עדיין כדאי לזכור.

המטרה של ביקורת תוכן היא פשוטה: בדוק אילו מהפוסטים שלך עדיין רלוונטיים, שצריכים לעדכן, אותם ניתן להסיר לחלוטין, אותם ניתן לאחד.

זה משהו שפט פלין דיבר עליו אחד מפרקי הפודקאסט שלו בהשתתפות טוד טרזידר. בתוכו, טוד ממש שיתף כיצד מחיקת שליש מתכניו שילשה את התנועה שלו, תאמינו או לא.

הנה גרסת התמצית אם אין לך זמן להקשיב לפרק כולו + כמה טיפים משלי:

התחל על ידי עריכת גיליון אלקטרוני הכולל את כל הפוסטים שלך (כתובות אתרים מספיקות). חלק את הגיליון האלקטרוני לשלושה חלקים:

 • "לשמור ולהשתפר" – פוסטים שהם טובים בעצמם ועדיין רלוונטיים; יתכן ויהיה צורך בעבודה מסוימת בכדי להביא אותם לעדכון או להרחבה (נתונים חדשים, תובנות חדשות); במילים אחרות, אנו הופכים אותם אפילו טובים יותר ממה שהם עכשיו.
 • "איחוד" – פוסטים קטנים יותר שניתן לשלב לפוסט גדול יותר; זה הופך את המשאב המתקבל להרבה יותר מעמיק ושלם.
 • "מחק" – פוסטים שאינם רלוונטיים לחלוטין בנקודת זמן זו וניתן למחוק אותם לחלוטין (חשבו פוסטים ממומנים ישנים, פוסטים חדשות ישנות, ביקורות או אופן הקשור לדברים שכבר אינם בסביבה, תוכן משוכפל בשוגג וכו ‘)

ברגע שיש לך כאלה אתה יכול להתחיל לעבוד עליהם, בסדר הזה: התחל על ידי מחיקת תוכן, אחר כך איחוד, ואז שיפור.

כמה דברים שאתה יכול לעשות כשאתה עובר על חלקי התוכן האישיים:

 • הגדר הפניות מחדש של 301 בעת איחוד פוסטים למשאבים גדולים יותר.
 • הגדר 410 קודי סטטוס לתוכן שנמחק לצמיתות.
 • תקן קישורים פנימיים כשאתה עובד על פוסטים שהחלטת להשאיר ברשת. ודא שהם מקשרים גם לתוכן החדש יותר שלך. (באופן טבעי, קישורים פנימיים מפוסטים ישנים אינם מצביעים על התוכן החדש שלך מכיוון שאלו לא היו בסביבה כשיצרת את הקישורים.)
 • תקן את העיצוב בתוכן הישן שלך – השתמש ב- H1, H2, בנקודות הכדור.
 • עדכן תמונות בפוסטים הטובים ביותר שלך – הפוך אותן לחדות יותר בחברתיות ועדכניות עם ה- הדרישות הנוכחיות לתמונות במדיה חברתית. אתה יכול להשתמש בכל אחד מהכלים האלה.
 • תקן מדדי SEO של יוסט.
 • הסר קישורים מתים.
 • תקן כל בעיה ב- HTML בשורה.
 • הוסף שדרוגי תוכן במידת הצורך.
 • עדכן את התגים ו / או הקטגוריות שלך בכדי להפוך את האתר כולו ליותר עקבי.
 • פרסם מחדש תוכן ישן אם הגיוני. פשוט שנה את תאריך הפרסום לעכשיו.
 • מחק הערות כשאתה מפרסם מחדש.

עריכת ביקורת כזו והחייאת תוכן העבר שלך היא רק הוכחה לכך שאכפת לך ממה שאנשים רואים כשהם מגיעים לאתר שלך ומתחילים לצרוך קטע אקראי מהתוכן שלך. זה בעצם איתות לגוגל שכל מה שיש באתר שלך ראוי לדרג מכיוון שהכל מעודכן. זה אולי לא נשמע שזה חשוב כל כך אם אתה רק מתחיל בלוג בפעם הראשונה, אבל עדיף לשלב את הטקטיקות האלה כבר מהיום הראשון – כך אתה מפיק את המרב מזה לאורך זמן.

באיזו תדירות לבצע את הביקורת המלאה? כנראה פעם בשנה. אבל יש לעשות משהו לעיתים קרובות יותר:

35. עדכן את התוכן שלך, באופן קבוע

הזכרתי את זה בקצרה למעלה, אבל זה ראוי למקום משלה ברשימה, אז הנה.

זה בעצם מסתכם בזה:

התוכן שלך אינו ירוק לעולם אלא אם אתה עושה מאמץ מודע לשמור עליו כך.

תן לי להראות לך משהו; זהו אחד מפרסומי הרשימה בבלוג הזה – הכולל כמה נושאים מגניבים של וורדפרס. להלן כל התיקונים שלה:

תיקונים

זה חייב להיות מעל 100 עדכונים שנמשכים שלוש שנים.

זו דוגמא קיצונית. אנו לא מעדכנים את כל התוכן שלנו לעיתים קרובות. אך עדיין, המסר נשאר:

התוכן שלך בהחלט ראוי להתעדכן על בסיס קבוע. תמיד יש מידע חדש שצץ, נתונים חדשים, טכניקות, שיטות חדשות, מוצרים או כל דבר אחר שאתה כותב עליו. הקהל שלך רוצה לקרוא על מה חדש. גוגל רוצה לראות שאתה כותב גם על זה. פשוטו כמשמעו, העולם רוצה שתעדכני את התוכן שלך. אם לא … להתראות מהדירוג שלך בגוגל.

עדכון הפוסטים הישנים שלך הוא אחת הטכניקות שבדרך כלל כל בלוגר בעל ניסיון מדבר מאוד. ניל פאטל, למשל, אומר שהחזרת התפקידים הישנים שלו לחיים הניב 51% יותר תנועה במשך תקופה של שלושה חודשים.

הנה מה שאתה יכול לעשות ספציפית:

 1. עבור אל Google Analytics שלך, וצור רשימה של 10 הפוסטים המובילים ביותר שלך.
 2. התאמצו לעדכן את אלה פעם בחודש.
 3. חזור והרחב את הרשימה למעלה 30-50.
 4. התאמצו לעדכן את אלה כל 3-5 חודשים.
 5. צור גיליון אלקטרוני כדי להפוך אותו לניהול יותר, או תזכורת של Google Cal.

36. קל על מספר התוספים שיש לך

רוב הסיכויים שאתה באמת לא צריך את כל אותם 30 תוספים שפועלים כעת באתר שלך ובעיקר לא כשאתה מתחיל בלוג.

ואני יודע שקל להיסחף ולאבד את עצמך ברשימה נוספת של "10 התוספים המובילים של וורדפרס ל- X," אבל ככה ממש לא הדרך לחיות את חיי הוורדפרס שלך, כביכול.

ראשית, לא כל פיצ’ר קטן שתרצה דורש תוסף. רבים יכולים להיעשות באמצעות פריצות וורדפרס פשוטות או שינויים מהירים אחרים. נוסף על כך, דברים אחרים שאתה בעצם לא צריך – הם רק עוד אחד "חפץ נוצץ" זה נראה מגניב אבל לא כל כך שימושי.

כמו כן, לא כל התוספים עובדים טוב כל כך. לפעמים תיתקלו בדברים שמפריעים זה לזה, וכך תגרמו להתרסקות האתר שלכם (במקרה הגרוע) או לביצועים שלכם ירידה משמעותית (במקרה הטוב). ואפילו לא יתחילו לעבוד על מספר תוספים שמנסים לעשות את אותו הדבר בדיוק (להתקין את ה- W3 Total Cache על גבי WP Super Cache, למשל).

במקום זאת, התמקד רק במהות, וקבל רק תוסף אחד לכל מטרה. בדרך כלל:

 • קידום אתרים,
 • גיבויים,
 • מטמון,
 • מדיה חברתית,
 • טפסי קשר,
 • Jetpack … אולי.

מה שמביא אותי לנקודה הבאה שהיא באמת קריטית בעת פתיחת בלוג:

37. שים לב לאבטחת האתר שלך, לעזאזל!

אוקיי, אז כמה דברים אינם בשליטתך. אם השרת שלך קורס, אין הרבה מה לעשות בקשר לזה, אבל יש גם מספר דברים אחרים שאתה אכן יכול לשלוט עליהם.

ראשית, כפי שקולין אמר לעיל, עדכן את האתר שלך. אם לא, אתה מסתכן בכך שהוא ייפרץ באמצעות פגיעות ישנה.

שנית, קבל לעצמך תוסף / פיתרון אבטחה ושים לב להתראות שהוא שולח לך.

באמת, זה לא מבחן, אין צורך שאמשיך לדבר על זה. אתה בהחלט צריך את זה!

כמה אפשרויות:


Wordfence Security – חומת אש & סריקת תוכנה זדונית

מחבר / ים: גדר המילים


96% דירוגים


3,000,000 + התקנות


WP 3.9 + דורש

עוד מידע

wordfence.7.4.7.zip

הגרסה הנוכחית: 7.4.7

עודכן לאחרונה: 23 באפריל, 2020


96% דירוגים


3,000,000 + התקנות


WP 3.9 + דורש

דף התוסף של WordPress.org


Wordfence Security – חומת אש & סריקת תוכנה זדונית


אבטחת סוקורי – ביקורת, סורק זדוני והתקשות אבטחה

מחבר / ים: סוקורי בע”מ.


88% דירוגים


700,000 + התקנות


WP 3.6 + דורש

עוד מידע

sucuri-scanner.1.8.24.zip

גרסה נוכחית: 1.8.24

עודכן לאחרונה: 17 בפברואר 2020


88% דירוגים


700,000 + התקנות


WP 3.6 + דורש

דף התוסף של WordPress.org


אבטחת סוקורי – ביקורת, סורק זדוני והתקשות אבטחה


iThemes Security (לשעבר אבטחת WP טובה יותר)

מחבר / ים: iThemes


94% דירוגים


900,000 + התקנות


WP 5.2 + דורש

עוד מידע

better-wp-security.7.7.1.zip

הגרסה הנוכחית: 7.7.1

עודכן לאחרונה: 20 באפריל, 2020


94% דירוגים


900,000 + התקנות


WP 5.2 + דורש

דף התוסף של WordPress.org


iThemes Security (לשעבר אבטחת WP טובה יותר)

פרט לאלה, יש לקחת בחשבון גם דברים כמו אימות דו-גורמי ותיקונים פשוטים אחרים שיהפכו את האתר שלכם לאבטח במיוחד.

38. אל תזיע מעל ציון התובנות שלך ב- Google PageSpeed

אתה יודע למה אסור להזיע על זה? מכיוון שרוב הזמן אתה בכלל לא יכול לשפר את זה בהרבה.

לפני זמן מה עשינו ניסוי מהנה. רצינו לבדוק איזה סוג השפעה יכול להיות לכם תובנות מהירות דף ציון ברגע שאתה מקבל את הציון הראשוני שלך. אז קיבלנו שני מערכי אירוח, ביצענו את הבדיקה, ואז ביצבנו אופטימיזציה לביצועים הנמוכים יותר באמצעות כמה שיטות סטנדרטיות.

התוצאות היו די מפתיעות (או לא מפתיעות בכלל, תלוי איך מסתכלים על זה). מסתבר שלשימוש באתר שלך במארח מהיר זה הרבה יותר חשוב מאשר לבצע אופטימיזציות אחרות.

סיפור קצר ארוך, התקנת האירוח המהירה יותר עדיין קיבלה ציון טוב יותר מחוץ לשער מאשר אירוח איטי יותר גם לאחר שביצעה מגוון אופטימיזציות. הנה הניסוי השלם.

בסופו של דבר, כל זה מסתכם, שוב, בהגדרת תוכנית אירוח טובה. זו תמיד הדרך הקלה והטובה ביותר לשפר את ציון תובנות PageSpeed ​​שלך כשאתה מתחיל בלוג.

39. השתמש בקווורה כדי לגלות באמת מה אנשים רוצים ללמוד

ביל כבר ציין קווורה לעיל, אבל אני מפרט אותה מסיבה אחרת לגמרי. לא מדובר במציאת חוטי קווורה רלוונטיים, הגשת תשובתך ואז חיבור התוכן שלך. זה בערך משהו אחר:

קווורה הוא אחד המקומות הבודדים באינטרנט בהם תוכלו ללכת לברר מה אנשים באמת רוצים ללמוד עליהם. בעיקרון, כל שאלה היא הזדמנות עבורך לכתוב פוסט חדש לחלוטין בבלוג שלך – עוזר ממש מדהים כשאתה מתחיל בלוג.

כל מה שנדרש זה ללכת לקווורה, לעקוב אחר קומץ נושאים שקשורים לגומחת הבלוג שלך, ולשים לב לשאלות שאנשים שואלים.

זה מה שאתה משיג כשאתה עושה את זה:

 • ראשית, אתה יודע שהנושא אכן חשוב לפחות לאדם אמיתי ונושם – במילים אחרות, יש לך אישור כי בעיה נתונה לא קיימת רק בראש שלך..
 • אתה רואה את הנוסח המדויק בו נהג האדם לשאול את השאלה – אתה יכול להשתמש בזה ככותרת שלך, אפילו או כחלק ממנה. כמו כן, זה נותן אינדיקציה לסוג מילות המפתח שעשויות להיות קשורות לבעיה.
 • יש לך מקום נהדר לקדם את הפוסט הזה לאחר סיום. תוכלו לחזור לקווורה, לענות על השאלה בצורה פשוטה ומהירה ואז להוסיף קישור למי שרוצה ללמוד עוד.

זה הדבר המדויק שעשינו עם לפחות קומץ פוסטים כאן:

quora1
האם לאבדה יש ​​יותר תכונות מאשר Divi?

quora4
Shopify לעומת WordPress, מה ההשוואה בין כל אחת מהן?

quora3
מה התוסף WP הטוב ביותר לספריית חברים במועדון?

נקודות מפתח:

 • בבניית פוסט כזה, וודא שאתה מיד להגיע לליבת התשובה שלך. כמו שקולין אמר, תשכח מכתיבת ההקדמה שלך כמו מאמרי מחקר בתיכון.
 • אם אתה צריך לכתוב מבוא מסוג כלשהו כדי לא להתנכר לקוראים הקבועים שלך, לפחות השתמש בעוגני מסמכים כשאתה מקשר לפוסט מקורה. (לדוגמה, קישור לפוסט שלך כ- yoursite.com/some-post/#the- רלוונטי-חלק.) ככה, מי שמגיע מקווורה יכול לדלג על מה שלא חשוב מבחינתו.
 • השתמש בתמונות כדי לגרום לתשובת הקווורה שלך לבלוט מכל היתר. טריק מסודר. כמה דוגמאות שלי למעלה.

40. עשה מחקר מילות מפתח עבור כל פוסט חדש שאתה מפרסם

כבר הזכרנו כאן מחקר מילות מפתח, אבל רציתי לפתוח את פחית התולעים הזו עוד דקה אחת רק כדי לוודא שכולנו באותו עמוד. יש דבר אחד עיקרי שרציתי לחזור עליו כאן:

המפתח לחקר מילות מפתח אמיתי ונכון הוא לעשות זאת שוב ושוב עבור כל פוסט חדש שאתה מפרסם.

נשמע כמו הרבה עבודה, אני יודע, מצטער על כך, אבל אין שום דרך אחרת לעשות פרסום תוכן בנוף האינטרנט של היום כשאתה מתחיל בלוג. יש כבר יותר מדי תוכן נהדר. יותר מדי תוכן שכבר אופטימלי למדי. בסביבה כזו אתה לא יכול פשוט לסמוך על מילת המפתח העיקרית שלך עבור כל האתר ואז להמשיך ליצור את התוכן שלך "מה שתגיד" נושא שקשור באופן רופף.

זה גם חוזר לביצוע ביקורת תוכן. כשאתה עובר על תוכן העבר שלך ובודק אותו, שאל את עצמך, "לאיזו מילת מפתח ממוקדת פוסט זה? האם זה ממוטב מספיק?"

41. קבל השראה מנישות לא קשורות לכאורה

מעלה רעיונות טובים לפרסום בבלוג יכול להיות קשה לפעמים. אבל לשמור על עצמך השראה מצריכת תוכן רק מתוך הגומחה שלך יכול להיות חרב פיפיות.

 • מצד אחד זה מודיע לך ועם האצבע על הדופק.
 • אך מצד שני, זה לא מאפשר לך להיפתח לרעיונות חדשים ואולי לנסות דברים חדשים שלא נוסו קודם.

סופר ופודקאסטר פופולרי, ג’יימס אלטוצ’ר אומר שמין רעיונות הוא אחד הדברים החזקים ביותר שאדם יצירתי יכול לחוות (פרפראזה). במילים אחרות, הדרך היחידה לקבל רעיונות טובים היא על ידי המון רעיונות. וברגע שהרעיונות האלה מתחילים לקיים יחסי מין זה עם זה, נולדים דברים / מוצרים / מאמרים גדולים.

לכן עלינו להרחיב. קורא הרבה. צפו בהרבה סרטונים. תעשו הרבה דברים. הרשה לעצמך לצרוך תוכן מחוץ לגומחה שלך. זה אולי הדרך האולטימטיבית שצריך ללכת בה בעת פתיחת בלוג.

טים פריס – בחור אולי שמעתם עליו – רואה גם ערך בכך שהוא מאפשר לעצמו קצת חופש בעניין זה. אחד הדברים שלו, למשל, הוא קריאת ספרות לפני השינה. הוא לא סופר בדיוני. נראה כי קריאת ספרות לא צריכה לעשות דבר עבורו. אבל עדיין:

אל תקראו אי-בדיון לפני השינה, המעודד השלכה לעתיד ועיסוק / תכנון. קרא בדיוני העוסק בדמיון ודורש תשומת לב ממצב נוכחי. פרים

42. תן את הדברים הטובים ביותר שלך בחינם

מדובר על תוכן בתשלום לעומת חינם. זוהי טעות נפוצה לחשוב כי התוכן הטוב ביותר שלך צריך להיות שמור ללקוחות בתשלום שלך.

לא!

לא בסדר

חשבו על זה ככה, כשאתם מדליקים את הרדיו (אם עדיין לא עברתם לספוטיפיי או לפודקאסטים לגמרי), מה אתם שומעים? האם אתה שומע שיר אקראי מאלבום של אמן?

לא! אתה שומע את הלהיט המוחלט שלהם מספר 1! ואתה מקבל את זה בחינם. למה? כי ככה הם גורמים לך לקנות את האלבום או את כרטיס ההופעה.

תקראו לזה ה- "עקרון הרדיו" אם אתה רוצה.

העניין הוא זה:

דברים חינמיים מדהימים מכניסים אנשים לדלת. בבואם הם מתחילים לחפש עוד. הם מתחילים לחשוב, "לעזאזל, המשאב החינמי הזה טוב יותר ממה שאנשים אחרים גובים עבורו!"

זה ניצחון.

כאן אתה יכול למכור ייעוץ אחד על אחד, קורסים פרמיומיים מרובי חלקים, הופעות מדברות, נדל”ן … אתה מקבל את הרעיון.

על קצה המזלג: מתחילים בלוג? תן את הדברים הטובים ביותר שלך בחינם. יש לו החזר ROI עצום!

43. הפסיקו לאובססיביות על הדקדוק. לאף אחד לא אכפת

(פרט לאדם היחיד שיציין זאת בתגובות. אל תדאגי אותו. בכל מקרה הוא אידיוט.)

ליבת המידע היא מה שחשוב באמת. ואני יודע שזה נשמע מבולבל, אבל זה בדיוק איך הדברים.

אף אחד – ואני באמת מתכוון לאף אחד – לא יקרא את הבלוג שלך רק בגלל הדקדוק שלך נמצא במקום. אם "דקדוק טוב" זה הדבר היחיד שאתה הולך עבורך, הפסדת.

במילים אחרות, פוסט כתוב, תובנה גרוע, תמיד יהיה טוב יותר מאשר הודעה לעיתונות כתובה יפה וחסרת מין.

רעיונות! סיפורים! ערך בידורי! מידע גולמי! השקע תחילה בשריר התוכן שלך, ורק אז התמקד בשריר הדקדוק שלך.

יודה

עם זאת, עם זאת נאמר:

44. כתיבה, עריכה, פרסום – זהו תהליך בן שלושה שלבים

למרות שדקדוק אינו דבר שעליו להיות אובססיביים, הוצאת פוסט איכותי מהדלת והטבע היא עדיין תהליך שצריך לחשוב עליו.

הגישה המועדפת עלי היא להתייחס לזה כאל דבר 3 שלבים: כתיבה, עריכה, פרסום.

למה ככה?

זה פשוט, בזמן שאתה כותב, קל ומפתה לערוך תוך כדי תנועה – כמו לתקן את המשפטים / פסקאות שלך בזמן שאתה כותב אותם. זה נראה טבעי, זה מה שעשינו כשכתבנו עבודות לבית הספר. אבל זה לא היעיל ביותר.

הבעיה בעריכה בזמן הכתיבה שלך היא שהיא מפסיקה את שטף הרעיונות, משבשת את החשיבה היצירתית שלך ומקשה על סיפורי סיפורים.

דרך הכתיבה הנכונה – אני מעז להשתמש במילה "נכון" – הוא לכתוב תחילה, לערוך אחר כך.

המטרה בעת יצירת הטיוטה הראשונה היא להעלות כמה שיותר מילים על פיסת נייר (או נייר דיגיטלי) ולא לדאוג איך הכל נראה. אני באמת מתכוון שאתה צריך לרשום את כל מה שאתה יכול לחשוב עליו שקשור לנושא.

הדבר החשוב כאן הוא לא לעצור את עצמך ולנסות לתקן כל דבר. אפילו לא שגיאות הקלדה. המטרה שלך היא לכתוב. להיות יצירתי.

לאחר שתכתוב את כל הטיוטה, זה יכול להיות כאשר העריכה יכולה להתקיים. זה כאשר אתה יכול לחזור לדראפט שלך ולהתחיל לתקן אותו.

ואני כן מבין שההפרדה הזו היא משהו קשה להפליא להתעדכן בו. גם אני תופס את עצמי עורך את זה או אחר כשאני כותב, אבל המפתח הוא לשים לב לזה ולנסות לפטור את עצמך מזה.

לבסוף יש פרסום, שהוא סוג של דבר משלו בימינו, מכיוון שרוב מה שאנחנו כותבים מתפרסם ברשת על ידינו (ולא נשלח לעיתון של צד שלישי או משהו כזה).

בלוגים הם ייחודיים באופן עבודתם. אני מתכוון, מלבד גוף המאמר שלך, אתה צריך גם להכין את הכותרת, לעצב את הפוסט, להוסיף כמה תמונות, להגדיר את התגיות / קטגוריות שלך, להוסיף כמה "לחץ לציוצים" אולי ולעשות מספר עצום של דברים אחרים – כל הדברים שקשורים לפתיחת בלוג. זה הכל בתוך "פרסום" דלי. עשה זאת אחרון. עבד על כך שהפוסט שלך ייראה נהדר מיד לפני שתלחץ על כפתור הפרסום.

45. הגדר נכון את כלי הבלוגים / כתיבה שלך

אז תלוי איך אתה מתחיל לפתוח בלוג וליצור את התוכן שלך, אתה עשוי למצוא כלים מסוימים מועילים מאוד ביום יום שלך.

בין אם זה שולחן כתיבה, מקלדת חדשה או אפליקציית אינטרנט מגניבה, כלים מקלים על חיי הבלוגים שלך.

בואו ונעבור על הרשימה הקצרה אחת אחת:

א. בבקשה, קבל לעצמך מקלדת טובה

תחזיק מעמד! אנא אל תדלג על קריאה זו! זה חשוב.

מקלדת היא אולי ציוד הציוד המוערך ביותר שאנו מתקשרים איתו על בסיס קבוע. רוב האינטראקציה שלנו עם מחשב מתרחשת באמצעות מקלדת, נכון?

עם זאת, לעתים רחוקות אנו מחליפים מקלדות, ובדרך כלל לא עוקבים אחר המתרחש בשוק המקלדות. אנחנו פשוט מקבלים את כל מה שזמין או כל מה שהמחשב שלנו הגיע אליו. אבל זו טעות.

מקלדות שונות בהרבה ואין מקלדת אחת ששולטת בכולן. כל זה מסתכם בהעדפה האישית שלכם, במיומנותכם כקלדנית ובנוחות הכללית שלכם תלוי במיקומכם. לכן אתה צריך להתנסות בהגדרות שונות כדי למצוא את זה שמתאים להתאמה מושלמת.

בחלק מהמקלדות יש מפתחות נסיעה נמוכים, ואחרים נסיעות גבוהות. יש מקלדות מכניות. ישנם מפתחות ממברנה. יש מה שיש ל- MacBooks בימינו. וכו ‘. אבל העניין הוא שלעולם לא תדע מי מהם הולך להיות טוב יותר עבורך עד שתנסה אותם ממקור ראשון.

אז כנסו לחנות המקומית שלכם והתנסו. פשוט להסתובב, להפעיל כלי פנקס רשימות, להתחיל להקליד, לראות איך זה מרגיש. קבלת המקלדת הנכונה יכולה להפוך אותך למקלד אמן בין לילה – לפחות מה שהיא עשתה לי.

ב. נסה אפליקציות לבלוגים

ביצוע העבודות שלך בממשק של וורדפרס זה בסדר, במיוחד במצב ללא הסחת דעת.

ללא הסחת דעת

אבל כשאתה מתחיל בלוג, אתה עלול למצוא את עצמך פרודוקטיבי עוד יותר בכמה אפליקציות ייעודי לבלוגים.

למשל, שני האהובים עלי הם iA סופר ו דוב.

 • iA Writer היא ככל הנראה אפליקציית הכתיבה הטובה ביותר עבור מק (אם כי רק לדעתי).
 • דוב הוא אפליקציה לרישום הערות מעוצב יפה עבור Mac שמשמשת גם כעורכת טקסט נהדרת. ויש לו שילוב טוב יותר עם סרגל המגע של MacBook Pro מאשר ב- iA.

שתי האפליקציות תומכות סימון, וזו דרך מהירה הרבה יותר לכתוב כל דבר.

מלבד זאת, אם יש לך יותר מכשירים, אתה יכול לסנכרן את התוכן שלך על כולם.

כמה אפשרויות אחרות:

 • אפליקציית שולחן העבודה של וורדפרס – קליפסו. זה זמין עבור Windows, Mac ו- Linux. זה גם נותן לך גישה לחלקים אחרים של ה- wp-admin.
 • יוליסס עבור מק. אפליקציית כתיבה יקרה למדי, אבל יש בה הרבה מעריצים קשים למות שאוהבים אותה לחלוטין.
 • גוגל מסמכים. זה נשמע מובן מאליו, אך עם הכלים החדשים ביותר, כעת תוכלו לשלב ישירות מסמך של גוגל באתר וורדפרס שלכם, כלומר למעשה תוכלו לייצא כל מסמך ישר לבלוג שלכם.. עוד על כך כאן.

III. התנסה באפליקציות עוזרות

להלן פירוט מהיר של אפליקציות שהופכות את עבודתי להרבה יותר מהירה:

 • צילום אור – כלי המסך האולטימטיבי.
 • אלפרד – אפליקציית Mac פרודוקטיביות, חשוב על זה כחיפוש זרקור על סטרואידים.
 • טקסט – אפליקציית מרחיב טקסט עבור Mac. "aText מאיצה את ההקלדה שלך על ידי החלפת קיצורים בביטויים המשמשים לעתים קרובות." לדוגמה, אני נוטה להשתמש במילה "וורדפרס" הרבה, אז במקום שאצטרך לכתוב את זה בכל פעם מחדש, קבעתי מאקרו שמאפשר לי פשוט לכתוב WPP, ו- aText מיד תרחיב אותו לוורדפרס. יש לי המון סוגים אחרים שמוגדרים זה (להגדרות הקלדה נפוצות, מילים מסובכות וכו ‘)..
 • WorkFlowy – הכלי הטוב ביותר ליצירת קווי מתאר של מאמרים.
 • מנהלי סיסמאות – אלה עוזרים לך לעקוב אחר שמות משתמש / סיסמאות לכל שאר הדברים.
 • BetterTouchTool – משטח המגע של Mac ומוט המגע שלך בסטרואידים. אני משתמש בו לצורך מחוות מותאמות אישית, וגם כדי להשיג סמלי קיצורי דרך אלה (בין השאר):

מגע

סיימנו!

הפוסט הזה היה המון! למעשה, אתה פשוט קראת 11,000 מילות עצה לגבי פתיחת בלוג. תודה שאתה עדיין כאן!

בסופו של דבר, הפעלת בלוג היא אחד הדברים שנראים פשוטים בפני עצמם, אבל הפער בין פשוט לעשות את זה לבין הפוטנציאל המלא שלו הוא בעצם עצום. יש כל כך הרבה חלקים נעים! יש את וורדפרס עצמה, כותבת תוכן, עריכה, עיצוב, אירוח, קידום אתרים, בניית קישורים, מדיה חברתית, רשימות אימייל, רשת, וכן הלאה והלאה..

אני מקווה שהרשימה הזו הייתה תובנתית, והיא הולכת לעזור לך להימנע מכמה מהטעויות המוקדמות שעושים רוב הבלוגרים. אם אתה רוצה שנרחיב על אחת מהנקודות שנדונו כאן, אל תהסס להגיש את השאלות שלך למטה.

בנוסף, אל תשכח מהמדריך אותו ציינתי בהתחלה – הוא לוקח אותך לאורך כל התהליך של בניית בלוג מצליח.

פרטי בונוס למקרה שאתה שואל את עצמך כיצד להקים בלוג!

שיקרתי … למעשה יש לנו כאן שלושה בונוסים:

(1) אם זה יותר מדי לקריאה, תפוס את גיליון הרמאות של הג’י-די-אן-איי-ק-ק-ג-נא שמקצרת בצורה מסודרת את כל מה שנאמר במשאב זה.

(2) רוצה הדרכה כיצד להפעיל בלוג בפורמט וידאו? יש לנו את זה גם בשבילך.

לחץ כדי לראות:

(3) הדבר שציינו בהתחלה – כל המשאב הזה הומר לספר אלקטרוני מעוצב יפה, עם מספר רב של פורמטים זמינים – PDF, MOBI, ePub. משמעות הדבר היא שאתה יכול להעלות את זה לקינדל שלך או לכל מכשיר אחר שאתה משתמש בו עבור ספרים אלקטרוניים:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map