#WCEU Online, „Google“ ir „GitHub“ nemokamos paslaugos, mastelio keitimo duomenų pažeidimas ��️ 2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

#WCEU Online, „Google“ ir „GitHub“ nemokamos paslaugos, mastelio keitimo duomenų pažeidimas ��️ 2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

#WCEU Online, „Google“ ir „GitHub“ nemokamos paslaugos, mastelio keitimo duomenų pažeidimas ��️ 2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

�� Tai 2020 m. Gegužės mėn. Leidimas "Šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“."


Sveiki visi, kaip viskas dabar po dar vieno mėnesio namuose? Tikimės, kad jūs ten kabinate. Mes žinome, kad šiuo metu dienos rutina gali būti šiek tiek nuobodi ir jaučiamės vėl kaip „Groundhog Day“, tačiau tai toli gražu nėra blogiausias dalykas, kuris gali nutikti jums. Visada galite rasti malonių vidinių užsiėmimų, kurie jus gerai seka ir palaiko.

Be to, kaip ir kiekvieną mėnesį, mes rinkome įdomiausias istorijas iš savo bendruomenės, kurias jums pristatysime šiame „2020 m. Gegužės mėn.„ WordPress “naujienų įraše..

Taigi likite kelioms minutėms su mumis ir sužinosite apie „WordCamp Europe“ judėjimą internete, „Google“ ir „GitHub“, kurie siūlo pagalbą įmonėms, kurioms reikalingas atnaujinimas, „Zoom“, susiduriančios su gana rimtomis saugumo problemomis, ir daug daugiau.

Būkite saugūs iki kito mėnesio, kai mes vėl susitiksime!

„#WCEU Online“, „Google“ ir nemokamos „GitHub“ paslaugos, mastelio keitimo duomenų pažeidimas - 2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

„WordCamp Europe 2020“ judama internete!

Iš karto po to, kai paskelbė, kad WCEU nevyks šiais metais, organizatoriai teigė svarstantys galimybę šią vasarą pereiti prie interneto. Dabar jis yra oficialus; galite sekti „WordCamp Europe 2020“ iš už ekrano, kad galėtumėte šiek tiek įsijausti į konferencijos atmosferą, nedalyvaujant asmeniškai.

Kiekvienas gali apsilankyti renginyje nemokamai, tereikia iš anksto užsiregistruoti. Griebk nemokamą bilietą čia ir išsaugokite datą: 2020 m. birželio 4–6 d.

Internetinis susitikimas bus naudojamas originaliu WCEU formatu, pradedant nuo Bendruomenių dienos ir tęsiant dviejų dienų konferenciją, į kurią įeis pokalbiai, praktiniai užsiėmimai, tinklo sesijos ir kt. Jei norite žiūrėti tik pokalbius, jums nereikia bilieto.

„WCEU 2020“ juda internetu 2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienos

Nemokami produktų pateikimai „Google Shopping“ - 2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienos

Dabar nemokamai galima parduoti „Google“

„Google“ gelbsti tas įmones, kurioms reikia atgaivinti pajamas ir naudoti naujus metodus, kad būtų galima prisitaikyti prie visos krizinės situacijos.

Jei jums reikia šiek tiek padidinti savo pardavimus, „Google“ leidžia pateikti savo produktus prekybos platforma nemokamai, todėl galite išplėsti savo pardavimo galimybes nemokėdami mokesčių.

Jei jums reikia pagalbos, jungiant „WooCommerce“ parduotuvę prie „Google Shopping“, turime jums pamoka.

Siekdamas padėti įmonėms, „Google“ taip pat paleido įrankį, kurį galite naudoti kurdami nemokami reklaminiai vaizdo įrašai „YouTube“ ir padarė savo vaizdo konferencijų paslauga visiems nemokama.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

  • 2018 m. Gegužės mėn. Komiksai su „CodeinWP“ … #WebSecurity #ProduktyvumasApps #WordPressThemes
  • Nemokamas „WordPress“ priegloba: ar verta? Duomenys suteikia mums atsakymą
  • „WordCamp Europe 2014“ (#wceu) 1 diena – štai, kas vyksta

„WordCamp US 2020“ bus išties nuostabus

Ant „WordCamp Europe“ pranešimo kulnų JAV „WordCamp“ komanda taip pat paskelbė, kad „WordCamp US 2020“ bus naudojama tik internete. Datos bus vienodos (spalio 27–29 d.) Ir visi gali lankytis nemokamai.

Gausite daugiau informacijos ir vis tiek turėsite galimybę kreiptis, kad būtumėte pranešėjas, nes mes tai parodysime vėliau.

„WordCamp US 2020“ bus išties nuostabus

„GitHub“ siūlo nemokamus planus neribotam nariui - 2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienas kartu su „CodeinWP“

Dabar „GitHub“ yra nemokamas visoms komandoms

2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienose viskas nemokama arba su nuolaida. Padėdamas žmonėms atgauti finansinį stabilumą pandemijos metu, „GitHub“ atidaro nemokamą planą, suteikiantį priėjimą prie neribotų narių privačiose saugyklose..

Nemokamas komandų ir kūrėjų planas suteikia visas pagrindines „GitHub“ funkcijas, tokias kaip 2000 veiksmų minučių per mėnesį, 500 MB „GitHub“ paketų saugyklos ir, žinoma, neribotą kiekį bendradarbių ir privačių / viešų saugyklų..

Padidinus mastelį, nesutampa asmeniniai vartotojo duomenys, taip pat galėtų būti lengviau pavogti jūsų „Windows“ prisijungimo kredencialus

Visos akys žiūrimos į vaizdo konferencijų įrankius, nes nemaža dalis Žemės gyventojų šiuo metu dirba nuotoliniu būdu. Interneto piratai nė karto nepagalvojo, kad išauga ši didžiulė galimybė, ir įvedė pagrindinį „Zoom“ kodą – vieną iš populiariausių internetinių susitikimų platformų..

Šios atakos metu buvo pažeistas žmonių privatumas ir jų sąskaitos pateko į įvairius nepažįstamų asmenų kontaktų sąrašus. Vartotojai pranešė, kad rado šimtus nežinomų vardų, pridėtų kaip kontaktus, kartu su asmenine informacija.

Ne taip seniai „Zoom“ taip pat patyrė panašių problemų „iOS“ programa, kuri dalijosi asmeniniais vartotojo duomenimis su „Facebook“, problema, kuri buvo išspręsta iškart po to, kai „Zoom“ kūrėjai apie tai sužinojo.

Asmeniniai vartotojo duomenys nutekėja per „Zoom“

„BuddyPress 6.0.0“ - 2020 m. Gegužės mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

„BuddyPress 6.0.0“ kandidato išleidimas

Originalus socialinių tinklų ir bendruomenių „WordPress“ plėtinys ruošiasi paleisti naują versiją. Ateina „BuddyPress 6.0“. Galite padėti kūrėjams pranešdami apie visas rastas problemas.

Kaip ir beveik visi ten esantys papildiniai, „BuddyPress“ pristatė naują nario ir grupės blokus ir padidino minimalią PHP versiją iki 5,6.

Jei nenaudojate bent „WordPress 4.8“, nebegalėsite naudoti papildinio. Savaime suprantama, kad blokai veiks tik su „WordPress 5.0“ ir naujesnėmis versijomis.

Puikūs straipsniai iš viso interneto

Kvietimas pranešėjams pratęsiamas iki gegužės 31 d

Jei kalbėjotės WCUS šiais metais buvote prie tvoros, atsižvelgiant į koronaviruso protrūkį, vis tiek galite persigalvoti, nes organizatoriai pratęsė terminą nuo balandžio 17 dienos iki gegužės 31 dienos..

Projektas „WordPress Dashicons“, kad nutrauktų plėtrą, naudodamas naują piktogramos komponentą

„Dashicons“, „WordPress“ administratoriaus piktogramų šriftas, nebetęsia plėtros dėl vėlesnio iššūkio – naujas piktogramos komponentas. Komanda surinko atvirus bilietus, susijusius su naujomis piktogramomis, ir išleido galutinį leidimą, kuris padidina kolekciją iki 340 piktogramų.

„Frontity“ padidina 1 mln. EUR su „Automattic“ ir „K Fund“

Kita įmonė, kuri gauna rėmimą lėšų rinkimo renginyje. „Frontify“ nemokama „WordPress“ teminė sistema gavo 1 mln. EUR, o „Automattic“ padengė 22% šios sumos. Atvirojo kodo įmonė sulaukė palaikymo renginyje, kuriam vadovavo „K Fund“.

Funkcijos papildinio pasiūlymas: WP sutikimo API

Nauja funkcija, kuri gali būti įtraukta į „WordPress“ branduolį, yra automatizuotas būdas paprašyti „WordPress“ svetainių lankytojų sutikimo dėl privatumo. Papildinys jau yra saugykloje ir netrukus gali tapti numatytuoju „WordPress“ vartotoju.

Sukurkite pasirinktinius modelius naudodami „Block Pattern Builder“ papildinį

Jaučiatės patyrusi daugiau su Gutenbergu? Galite pabandyti sukurti pasirinktinius blokų modelius, sutvarkydami juos pagal savo skonį, tada išsaugokite ir vėl naudokite, kai to reikia. Galite pateikti testą įdiegdami Blokų modelio kūrėjas.

Pristatome „Elementor“ ekspertus: naujas atradimų tinklas žiniatinklio kūrėjams

Jei nerandate tinkamo darbo namuose, galbūt programa „Elementor Experts“ pasiūlys keletą galimybių. Tai platforma, kurioje galite parodyti savo įgūdžius, aplanką ir žinias, kurie padės susisiekti su profesionaliomis „WordPress“ agentūromis ar savo srities klientais..

„WordPress 5.5“: kvietimas įsigyti bilietus

Jei jūsų norų sąraše yra kažkas, kas, jūsų manymu, turėtų būti išspręstas, pataisytas ar pridėtas naudojant „WordPress 5.5“, galite pareikšti savo mintį dabar komentuodami aukščiau pateiktą įrašą. Pagrindinei komandai reikalingas jūsų indėlis.

Pristatome „Gutenberg“ šablonų kūrimo priemonę

Pateikę didelį šablonų biblioteka, „Gutenberg Hub“ suteikia galimybę lanksčiai kurti savo šablonus iš blokų. Pabandykite statybininką čia, viskas nemokama.

Išsamus vadovas: Kaip nustatyti ir paleisti virtualų restoraną

Jei jūsų restoranas gaudavo pajamų tik iš klientų, kurie eidavo pietauti į jūsų vietą, galite pereiti prie pristatymo į namus, sukurdami puikų buvimą internete ir rūpindamiesi visu darbu iš už ekrano.

Didelio sunkumo pažeidžiamumas lemia papildinio uždarymą naudojant daugiau nei 100 000 įrenginių

Grįžtant prie saugos problemų, susisiekite su 7 formos „Datepicker“ (papildiniu, įdiegtu daugiau nei 100 000 svetainių) sprendimu susiduriama su didele pažeidžiamumu, dėl kurio jis buvo pašalintas iš oficialios saugyklos. Jei naudojate papildinį, turėtumėte jį pašalinti ir iš savo svetainės.

Kaip koronavirusas veikia „WordPress“ papildinį ir teminius veikalus?

Įdomu, kaip pastaruoju metu veikia temos ir papildiniai, kai visi įstrigo namuose? Anot Freemius, palyginti su praėjusiais metais, šiek tiek padaugėjo nemokamų produktų. Aukščiausios kokybės paklausa nėra tokia pati.

Grupiniai pokalbiai: geriausias būdas visiškai pabrėžti savo komandą

Smagi tema, bet tikrai erzinanti praktika. Bent jau darbo tikslais grupiniai pokalbiai yra produktyvumo priešas. Dešimt minučių nustokite atkreipti dėmesį ir praradote bet kokius pėdsakus apie tai, apie ką kalbama. Šis straipsnis supažindins jus su visais streso keliančiais dalyviais iš kelių narių pokalbio dalyviais.

Tai yra „2020 m. Gegužės mėn.„ WordPress “naujienų rinkinys. Viskas, ko mes praleidome?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector