#WCEU atšauktas, „WordPress 5.4 Out“, „WooCommerce 4.0“, nuotolinis darbas ��️ 2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

#WCEU atšauktas, „WordPress 5.4 Out“, „WooCommerce 4.0“, nuotolinis darbas ��️ 2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

#WCEU atšauktas, „WordPress 5.4 Out“, „WooCommerce 4.0“, nuotolinis darbas ��️ 2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

�� Tai 2020 m. Balandžio mėn. Leidimas "Šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“."


Sveiki visi! Tai tikrai nėra pats geriausias kontekstas susitikti dar kartą, mes galime tikėtis, kad jūs, vaikinai, esate saugūs ir sveiki. Dabar santykiaujame vienas su kitu, nes dauguma iš mūsų yra toje pačioje situacijoje, bandydami susidoroti su staigiais pokyčiais ir naujomis kasdieninėmis procedūromis. Aš asmeniškai laikau tai pamoka, kuri išmokys mus daug teigiamų dalykų iki šio nemalonaus laikotarpio pabaigos.

Jei atliksime savo darbus, liksime namuose ir laikysimės atsargumo priemonių, kuriuos rekomenduoja ekspertai, galime kartu prisidėti, kad ši pabaiga įvyktų greičiau nei tikėtasi.

Rūpindamiesi savo pareigomis, mes radome laiko sukurti šį įspūdingiausių naujienų ir gidų rinkinį iš savo bendruomenės. Tai patogus būdas per kelias minutes atsigaivinti naujausiais „WordPress“ įvykiais. Tikiuosi, kad jums tai bus naudinga.

Pasirūpink! Pasimatysime kitą mėnesį, tikėkimės, geresnėmis aplinkybėmis! ��

„WCEU“ atšauktas, „WordPress 5.4 Out“, „WooCommerce 4.0“, nuotolinis darbas - 2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

Svarbi pastaba: „WordCamp Europe“ atidėta

Remiantis „WordCamp Asia“ modeliu, „WordCamp Europe“ yra antroji didelė konferencija, paskelbianti jos atšaukimą dėl koronaviruso protrūkio. Bent jau šiais metais, nes datos 2021 metams jau buvo nustatytos.

Jei nusipirkote bilietą į konferenciją, greičiausiai jau gavote pinigų grąžinimą. Dėl viešbučių ir skrydžių WCEU organizatoriai parašė oficialų laišką, kuris padės pagrįsti jūsų užsakytas pinigų grąžinimo užklausas už jūsų užsakymą.

Laimei, mes vėl pamatysime vienas kitą kitąmet – tą patį mėnesį, tą patį miestą, tą pačią vietą.

„WordCamp Europe 2020“ koronaviruso atnaujinimas

„WordPress 5.4“ išleidimas 2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos

„WordPress 5.4“ „Adderley“

„WordPress 5.4“ oficialiai nebeveikia po daugybės beta versijų ir paleidžia kandidatus. Ko reikėtų tikėtis atnaujinus?

Naujų socialinių piktogramų blokas, kelių mygtukų blokas, viso ekrano režimas kaip numatytasis ekranas įeinant į redaktorių, pasveikinimo skaidrių demonstracija su pagrindine informacija apie bloko rengyklę, daugiau spalvų variantų tam tikriems blokams, rodomi vaizdai bloke „Naujausi pranešimai“, ir daugybė kitų pakeitimų kūrėjams.

Numatoma vietinio tinginio įkėlimo funkcija, kuri turėjo nusileisti naudojant „WordPress 5.4“, buvo atidėta kitam svarbiam leidimui kartu su Naršymo blokas (vienas iš prioritetinių projektų 2019 m.).

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

  • Kaip sutelkti dėmesį į darbą su 12 "Gilus darbas" Metodai
  • 14 geriausių „JavaScript“ bibliotekų ir schemų, kurias išbandysite 2020 m
  • 2018 m. Balandžio mėn. Komiksai w / CodeinWP … #DesignClients #Blogging #MindControl

„WooCommerce 4.0“ yra čia!

„WooCommerce“ turi naujų įdomių funkcijų, kurios yra naujausio pagrindinio leidimo dalis. Tai atneša naują „Javascript“ prietaisų skydelis naudodami išplėstines ataskaitas, analizę ir veiklos skydą, kurį galite stebėti iš savo administratoriaus puslapio.

Kitos nuostabios „WooCommerce 4.0“ funkcijos apima labiau veikiančią Veiksmų planuotojas, draugiškas įtraukimo procesas, patobulintas ekrano užsakymų redagavimas, keletas „WooCommerce Blocks“ paketo patarimų ir dar keli patobulinimai.

Svarbu: prieš naujovindami į šią naujausią versiją būtinai sukurkite atsarginę savo svetainės kopiją arba, dar geriau, išbandykite ją inscenizacijos svetainėje prieš atnaujindami tiesioginėje svetainėje.

„WooCommerce“

Nuotolinio darbo vadovas per COVID-19 - 2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos

„COVID-19“ ir naujoji nuotolinio darbo bendruomenė

Kai kuriems žmonėms patinka dirbti iš namų, kitiems – ne. Tai priklauso nuo to, ko paprašai. Tikriausiai visa „WordPress“ bendruomenė šiuo metu yra nutolusi ir prisitaikyti reikia laiko. Vaikinai WP&„UP“, bendrovė, siūlanti paramą žmonėms, ieškantiems psichinės sveikatos patarimų, sukūrė šį išsamų vadovą, kaip neapsikrauti keičiant darbo aplinką.

Perskaitykite ir galbūt rasite naudingų patarimų, kurie pagerins jūsų produktyvumą ir padės išlaikyti jūsų protingumą sunkiu izoliacijos metu.

Kvietimas eksperimentuoti

Šaunus pranešimas, kurį verta pristatyti mūsų „2020 m. Balandžio mėn.„ WordPress “naujienų rinkinyje.

Ar turite unikalią „WordPress“ temos modelio idėją, tačiau jo pritaikymas praktikoje neatitiks dabartinių temų katalogo gairių? Tai geras laikas kūrybiškumui ir savo ekstravagantiškiems darbams parodyti. Temų apžvalgos komanda skatina tokią iniciatyvą pateikdama keletą specialiųjų atvejų temų pavyzdžių ir keletą reikalavimų autoriams.

Prieš pateikdami eksperimentinę temą „WordPress.org“, pirmiausia turite ją pristatyti „Temų“ komandai, palikdami komentarą per aukščiau esančią nuorodą arba naudodami kanalą #themereview Slack..

„WordPress.org“ leidžiamos eksperimentinės temos

Puikūs straipsniai iš viso interneto

Kvietimas pranešėjams jau atidarytas

WCUS organizatoriai palaiko optimistinę mintį, kad spalio mėnesį „WordPress“ žmonės iš viso pasaulio galės pagaliau susiburti. Todėl jų kvietimas pranešėjams dabar atviras iki balandžio 17 dienos. Tikėkimės, kad jie teisūs.

Virtualūs Meetupai & Renginiai

Sveiki, vis tiek galite dalyvauti susitikimuose, jei jų praleisite. Čia yra visų „WordPress“ įvykių, kurie buvo visiškai skaitmeniniai, o ne atšaukti, sąrašas. Graži dalis yra tai, kad dabar jūs galite dalyvauti bet kuriame renginyje, nesvarbu, kuriame žemyne ​​jis vyks. Be to, patikrinkite šiuos atnaujinimai apie kiekvieno vietinio „WordCamp“ būseną.

Ar atsparus atvirojo kodo nuosmukiui?

Ar atsižvelgiant į pasaulinę ekonomikos krizę, kai daugelis pramonės ir verslo įmonių yra uždaromos ir žmonės netenka darbo, ar atvirojo kodo rinka yra nenugalima? Dries Buytaert, „Drupal“ įkūrėjas, sako taip.

Kaip palaikyti ryšį ir vis tiek suteikti vertę savo renginio dalyviams

Šiais laikais svarbiausia yra socialinė distancija. Bet tai nereiškia, kad negalime naudoti vaizdo konferencijų susitikimams ir oficialiems renginiams. Mes vis dar turime šią alternatyvą. Štai kaip palaikyti ryšį organizuojant virtualius socialinius susibūrimus.

Nemokamas papildinys tiems, kurie padeda sergant COVID-19 koronaviruso pandemija

Gražus „Barn2“ žmonių gestas, siūlantis nemokamus papildinius kovojantiems su COVID-19 krize. Bendrovė nori padėti suburti internetą mažoms įmonėms, kurios anksčiau nepardavinėjo produktų internete, tačiau galėjo tai padaryti, kad galėtų tiekti bet kokio pobūdžio atsargas savo namuose izoliuotiems žmonėms. Kreipkitės naudodami aukščiau esančią nuorodą.

„Strattic“ pakelia 6,5 ​​mln. USD, kad pritrauktų statines „WordPress“ į mases

Daugiau investicijų į perspektyvius „WordPress“ projektus! „Strattic“, įmonė, kurios tikslas – „WordPress“ svetaines padaryti nejudančias (dar žinomas kaip be duomenų bazių), šį mėnesį aukcionuose, kuriems vadovavo „SignalFire“ ir „TenOneTen Ventures“, surinko 6,5 mln. USD. Strattic pareiškė, kad planuoja panaudoti finansavimą kuriant komandą ir pridedant naujų gaminio funkcijų.

„ThemeForest“ ir „WordPress.org“ temos peržiūros procesas

Tai yra įdomus palyginimas tarp to, kaip temos peržiūros procesas atliekamas „ThemeForest“, palyginti su jo tvarkymu „WordPress.org“. Ar griežtesnės „premium“ temų taisyklės, ar atvirkščiai? Norėdami sužinoti, skaitykite daugiau.

Pristatome „Gutenberg“ šablonų biblioteką

Joks 2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienų pranešimas nebus pilnas be Gutenbergo! Grupė, skirta blokų redaktoriui, išleido 100 blokų šablonų biblioteką, kurioje yra 12 populiarių svetainės skyrių. Jei norite naudoti šabloną, tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite jį bloko redagavimo priemonėje, ir jūs jau esate pasiruošę.

„BracketSpace“ išleidžia pakartotinio naudojimo papildinių ir temų kūrimo kodų biblioteką

Geros žinios kūrėjams! „BracketSpace“ išleista Mikropakavimas, „GitHub“ biblioteka, kurioje galite rasti daugkartinio naudojimo kodą, įklijuotą į papildinį ir temos foną. Pažvelkite, galbūt tai yra šaltinis, kurį verta žymėti.

Jei iškiltų saugos problemų, palaikomi papildiniai turėtų būti laikinai sustabdyti iš „WordPress“ saugyklos?

Čia yra jūsų diskusijų tema, kurią Robertas Abela iš „WP WhiteSecurity“ pateikia diskusijai savo tinklaraštyje. Neseniai susidūręs su įskiepių sustabdymo problemomis „WordPress.org“, jis kreipiasi į šią problemą į bendruomenę. Ką tu manai?

„COVID-19“ sąmoningumo piktogramos

„Font Awesome“ palaiko visas svetaines iš viso pasaulio, norinčias padidinti informuotumą apie koronavirusą. Šiuo atžvilgiu komanda išleido naują piktogramų rinkinį, kurį visi gali naudoti nemokamai – nuo medicinos temų iki higienos praktikos, virusų ir socialinio atsiribojimo..

17 galingų būdų, kaip pagreitinti jūsų „WooCommerce“ parduotuvę („Ultimate 2020“ vadovas)

Kadangi šį mėnesį daugelis įmonių (ir klientų) prisijungė prie interneto, štai ką reikia pagreitinti „WooCommerce“ parduotuvėje, kad ji galėtų suvaldyti daugiau srauto ir atnešti daugiau pardavimų / užsakymų.

Tai apibendrina mūsų 2020 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienų rinkinį. Viskas, ko mes praleidome?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector