Vieneri „Gutenberg“ metai, blokų pagrindu sukurtų temų struktūra, „Bluehost“ prekyvietė ��️ 2020 m. Sausio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

Vieneri „Gutenberg“ metai, blokų pagrindu sukurtų temų struktūra, „Bluehost“ prekyvietė ��️ 2020 m. Sausio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

Vieneri „Gutenberg“ metai, blokų pagrindu sukurtų temų struktūra, „Bluehost“ prekyvietė ��️ 2020 m. Sausio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tai 2020 m. Sausio mėn. Leidimas "Šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“."


Sveiki visi, sveiki atvykę į 2020 m. Tai yra pirmasis mūsų etapas per metus, o tai reiškia, kad grįžome į darbą ir atostogos baigėsi. Didžioji dalis mūsų komandos atostogavo paskutines dvi savaites, o kai kurie iš mūsų darbą keisdavo laisvomis dienomis. Bet kokiu atveju, šis laikotarpis buvo įdomus ir trumpas, jei jūsų paprašysite.

Tai, ką ketinate skaityti šiame įraše, yra svarbiausios mėnesio naujienos. Daugelis istorijų yra aprašymai, išvados ar pasiūlymai, kas bus toliau. Savo etape turime „WordPress“ projektus, nustatytus 2020 metams, naują techninės priežiūros leidimą, „WordPress“ bloko redaktoriaus (Gutenberg) evoliuciją, blokų pagrindu sukurtų temų struktūrą ir naujos „Bluehost“ „WordPress“ rinkos pradžią.

Bet tai tikrai ne tai. Turime dar daugiau naujienų, kuriomis galime pasidalyti su jumis, todėl slinkite žemyn ir įveskite naująjį dešimtmetį.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „CodeinWP“ komanda linki jums laimingų ir sėkmingų naujųjų metų!

Vieneri „Gutenberg“ metai, blokų pagrindu sukurtų temų struktūra, „Bluehost“ prekyvietė - 2020 m. Sausio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

2020 m. Sausio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

Atnaujinimas: 9 projektai 2019 metams

Nulaužkime ledą, kai Josepha Hadenas apžvelgs pažangą, kurią pagrindiniai kūrėjai padarė įgyvendindami 2019 m. Projektus, ir apžvelgsime planus, kuriuos komanda pasiūlė kitiems metams į priekį. Apibendrinant galima pasakyti, kad iš devynių 2019 metams nustatytų pagrindinių tikslų „WordPress-ers“ sugebėjo įvykdyti tik du. Likusiais projektais bus pasirūpinta per ateinančius dvylika mėnesių.

2020 m. Galite tikėtis trijų naujų pagrindinių „WordPress“ versijų, kurios, kaip planuojama, pateiks mums naršymo meniu bloką, pasirinktines temas turinčias blokų turinio sritis, valdiklių sritis, palaikančias blokus, automatinius atnaujinimus (įskiepiams, temoms ir pagrindiniams pakeitimams). ) ir blokuoti katalogų paieškos ir diegimo funkciją.

sausio mėn. „WordPress“ naujienos - „WordPress“ projektai 2020 metams

„WordPress 5.3.2“ išleidimas

„WordPress 5.3.2“ techninės priežiūros leidimas

Nuo paskutinio pagrindinio „WordPress“ leidimo, kuris įvyko praėjusį mėnesį, iki šios dienos pasirodė dvi naujos nepilnametės. Pirma, tai buvo „WordPress 5.3.1“, kuris, be saugos problemų, atnešė alternatyvius spalvų schemos pakeitimus antraeiliuose mygtukuose ir pridėjo sklandų slinkties animaciją numatytoje dvidešimt dvidešimties temoje..

Tada buvo išleista „WordPress 5.3.2“, kuri išsprendė keletą gyvybiškai svarbių problemų, iškilusių ankstesnėje versijoje. Tai žymi paskutinį „WordPress 5.3“ ciklo atnaujinimą, o kitas svarbus leidimas pasirodys kovo mėnesį.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

  • 2018 m. Sausio mėn. Komiksai su „CodeinWP“ … #PowerPoint #WordPressAdvice #WordPressPlugins
  • 2019 m. Sausis Komiksai su „CodeinWP“ … #Developers #DataBreach #Testing #Bugs
  • 15 ir daugiau geriausių „Gutenberg“ suderinamų temų („WordPress Block Editor“)

Gutenbergas: Po metų

Taigi praėjo metai, kai Gutenbergas pirmą kartą išvydo dienos šviesą. Kai kurie vartotojai, kurie iš pradžių manė, kad bloko redaktorius yra nereikalingi ir paprasčiausiai atsisakė to priimti savo gyvenime, šiek tiek pakeitė savo nuomonę. Kiti to vis dar nekenčia. Ir, be abejo, kai kuriems žmonėms nerūpi, ar tai blokai, ar „TinyMCE“.

Chrisas Hughesas analizavo Gutenbergo raidą per visus metus ir viską sudėjo į „WP Tavern“ redakciją. Jame yra asmeninių įžvalgų, palyginimų, faktų ir skaičių bei naudingų šaltinių. Jei pažiūrėsite į komentarus, nuomonės vis tiek nevienodos ir ginčai tęsiasi.

gutenberg po metų, 2020 m

2020 m. sausio mėn. „WordPress“ naujienos - bloko temų gairės

Pradinė siūlomų „WordPress“ blokais pagrįstų temų dokumentacija

„WordPress“ temos kūrėjams, tai gali tapti jūsų pagrindiniu rūpesčiu šiais naujais metais. Riad Benguella parengė dokumentą, kuriame parodoma, kaip turėtų veikti temos, sukurtos atsižvelgiant į blokus. Tai tikrai nėra galutinė šių gairių forma, tačiau tikriausiai tai yra naujos „WordPress“ temos kūrimo eros pradžia.

Dokumente rasite dabartinę blokų pagrindu sukurtų temų, esančių visos svetainės redagavimo režimu, būklę (apie kurią kalbėjome viename iš ankstesnių diskusijų), kaip tema turėtų būti struktūrizuota atsižvelgiant į naujus Gutenbergo iššūkius. Peržiūrėkite šį įrašą norėdami pamatyti pasiūlytą temos struktūrą, kuri, atrodo, mažai kuo skiriasi nuo dabartinės.

Pristatome „WordPress“ temas „Bluehost“ prekyvietėje

Tuoj pat gruodžio pabaigoje, „Bluehost“ paskelbė temos ir papildinių rinkos išleidimą bendradarbiaudama su MOJO Marketplace. Ši funkcija reiškia, kad „Bluehost“ vartotojams suteikiama prieiga prie „WordPress“ produktų kolekcijos per „Bluehost“ prietaisų skydelį.

„Bluehost“ prekyvietėje bus demonstruojamos trečiųjų šalių temos ir papildiniai, o visi gali prisijungti ir parduoti produktus per šią naują platformą. Šiuo metu rinka yra atvira tik temų autoriams, tačiau papildinių kūrėjai taip pat galės netrukus prisidėti. Žinoma, nė viena tema negali sumažinti „Bluehost Marketplace“, ji turi atitikti keletą Gairės Pirmas.

Taip pat gruodį „Bluehost“ paskelbė apie savo plėtra į Indiją, siūlančių pilnų paslaugų paketą, įskaitant produktus, palaikymą, vietinę valiutą ir naują svetainę.

2020 m. sausio mėn. „WordPress“ naujienos „bluehost“ rinkoje

Puikūs straipsniai iš viso interneto

Neteisingas juodojo penktadienio reklaminis skydelis: reklama nemokamuose papildiniuose

Yoastas tapo prieštaringai vertinamos juodojo penktadienio reklaminės kampanijos piktadariu, kuris rodė jų reklamjuostę milijonams „WordPress“ prietaisų skydelių visame pasaulyje. Akivaizdu, kad žmonės supyko ir Yoastas iškart išleido atnaujintą papildinio versiją be reklamjuostės. Bet žmonės Nepamiršk.

Galima įsigyti naujos spalvos alfa pakuotės

Nuo šiol temų autoriai gali pridėti patobulintą spalvų valdymą pritaikymo priemonėje, nes temos apžvalgos komanda ką tik paskelbė, kad pradeda veikti alfa spalvų rinkiklis. Komplekte yra rgba spalvos su neskaidrumu.

Pristatome „ShareABlock“: visiškai naują būdą bendrinti ir atsisiųsti nemokamą „Gutenberg Block“ & Šablonų dizainas

Jei ieškote naujų blokų, „ShareABlock“ galėtų būti viena iš jūsų stotelių. Jeffrey Carandang sukūrė šią svetainę, kurioje „WordPress“ vartotojai gali atsisiųsti įvairius blokų dizainus ir šablonus. Jei norite bendrinti savo pasirinktinį bloką, galite tiesiog prisiregistruoti ir įkelti jį, kad kiti žmonės galėtų juo naudotis savo svetainėse.

„Google“ keičia, kaip kuriami vietinės paieškos rezultatai

„Google“ išleido naują atnaujinimą, atsižvelgdama į tai, kaip vietinės įmonės rodomos SERP. Atlikdamas šį atnaujinimą „Google“ bando geriau suprasti, ką reiškia kiekviena užklausa, ir susieti ją su tinkamiausiomis vietinėmis įmonėmis, net jei nagrinėjama įmonė į savo aprašą ar pavadinimą neįtraukė tos konkrečios užklausos..

10 svarbių 2020 m. SEO tendencijų, kurias turite žinoti

Grįždami prie SEO, štai apie tai, kas, „Search Engine Journal“ manymu, bus kitame šios srities skyriuje. Čia yra 10 SEO tendencijų, į kurias greičiausiai įsisuksime 2020 m.

Žodžio būsena: skaidrių istorija

Taigi atrodo, kad skaidrės, kurias Matt Mullenweg panaudojo savo „Žodžio būklės“ pristatymui WCUS, buvo padarytos kartu su Gutenbergu. Čia yra daugiau apie projektavimo procesą (be to, jūs ką tik radote blogo redaktoriaus naudą).

Sužinokite, kaip įvaldyti paiešką „SEO Bootcamp“!

Jei jus domina SEO mokymasis, galite užsiregistruoti nemokamame renginyje „SEO Bootcamp“, kuris vyks sausio 21–23 d. „Rebecca Gill“ ją priims internete tris dienas iš eilės su intensyviais SEO mokymais ir tiesioginiu Q&A.

Skelbiame mūsų pranešėjus – 7 turas

„WordCamp Asia“ (vasario 21–23 d.) Savo pranešėjus pradėjo pranešti lapkričio pabaigoje ir šiuo metu yra septinta. Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami paminėti, kad mūsų kolega Hardeepas Asrani bus vienas iš jų. ��

5 dalykų, kuriuos sužinojome siųsdami 4,1 mln. BFCM el. Laiškų

Juodasis penktadienis jau seniai praėjo, aš žinau. Bet įmonės po įvykio padarė įdomias išvadas ir dalijasi su mumis naudingais faktais ir įžvalgomis. Čia pateikiami „Jilt“ pasiūlymai el. Pašto rinkodarai, kurie jums vieną dieną gali padėti.

„WordPress“ interneto dizaino tendencijos 2020 m

Dabar susitelkime į tai, kas ateis pas mus, kalbant apie internetinį dizainą. WPMUDEV sudarė puikų sąrašą labiausiai tikėtinų įvykdyti prognozių 2020 metams vaikinai pas Elementor taip pat sudarė.

Kas naujo Gutenberge? (Gruodžio 11 d.)

Paskutinius šių metų atnaujinimus „Gutenberg“ gavo šių metų gruodį. Komanda išsprendė daugybę klaidų ir problemų, tačiau papildinio 7.1 versijoje taip pat pridėjo naujų funkcijų. Šios funkcijos apima iškylantįjį pasveikinimo būdą, rodomus vaizdus, ​​nuvilkimus, lentelių antraštes, patobulintą kelių blokų pasirinkimą ir naršymo bloko derinimą..

8 dalykai, kuriuos išmokau Kurdama „WordPress“ svetainę be kodo

Štai įdomus kūrėjo „prisipažinimas“, kuris priėmė iššūkį sukurti „WordPress“ svetainę, nepaliesdamas jo kodavimo įgūdžių. „WordPress“ įprastiems vartotojams, žiūrintiems per kūrėjo akis … tai įdomu skaityti.

Tai sudaro mūsų 2020 m. Sausio mėn. „WordPress“ naujienų darbotvarkę. Viskas, ko mes praleidome?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector