Peržiūrėta 10 geriausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos sprendimų (6 iš jų nemokami)

Kažkada visi klientai turėjo skambinti palaikymo tarnybai telefonu. Tai išsivystė į el. Paštą ir dabar ieškome geriausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos greitam pokalbiui internete.


Tiesioginis pokalbis yra nepaprastai patogus vartotojams ir klientams, tačiau kaip tai padeda jūsų įmonei?

Contents

Tiesioginio pokalbio programinės įrangos naudojimo pranašumai

 • �� Sumažindami telefono laiką ir ilgus el. Laiškus, sumažinsite išlaidas.
 • �� Tai nesudėtingas būdas nukreipti vartotojus į savo pardavimo kanalą.
 • Chatting Bendravimas internetu yra paprastas, todėl jūs turėtumėte sugebėti padidinti klientų laimę.
 • ⏲️ Tiesioginių pokalbių programinė įranga turi informaciją realiuoju laiku, todėl jūs žinote, ką jūsų klientai veikia jūsų svetainėje.
 • �� Pokalbių dėžutėse pateikiamos klientų atsiliepimų ir formų parinktys.

Ir tai tik keli privalumai! Svarbiausia, kad tiesioginių pokalbių programinę įrangą naudoti yra tikrai nesudėtinga, todėl jūs ir jūsų komanda galėsite greitai įsisavinti.

Geriausia tiesioginių pokalbių programinė įranga

Geriausi tiesioginių pokalbių programinės įrangos sprendimai

Kiekviena iš tiesioginių pokalbių parinkčių turi didelį potencialą tam tikroms įmonėms. Kai kurie iš jų yra tinkamesni e-komercijai, kiti – paslaugų įmonėms. Mes nurodysime, kas turėtų atsižvelgti į kiekvieną tiesioginio pokalbio programinę įrangą kartu su geriausiomis funkcijomis.

Nėra laiko skaityti? Čia yra suvestinė, kurioje pateikiamos tik kainos:

Geriausia tiesioginių pokalbių programinė įranga Programinė įranga
Nemokamas planas?
Nuo $ / mėn
Apžvalga
Gyvas pokalbis30 dienų nemokamas bandymas16 USD vienam agentuiSkaityti daugiau
Olarka2 savaičių nemokamas bandymas19 USD vienam agentuiSkaityti daugiau
Intercom87 USDSkaityti daugiau
Driftas50 USDSkaityti daugiau
Tidio15 USDSkaityti daugiau
„PureChat“39 USDSkaityti daugiau
„Zendesk“ pokalbis14 USD vienam agentuiSkaityti daugiau
„ClickDesk“Vienam agentui – 14,99 USDSkaityti daugiau
„Bold360“kainodara priklauso nuo įmonėsSkaityti daugiau
„LiveAgent“15 USD vienam agentuiSkaityti daugiau

1. „LiveChat“ (www.livechatinc.com)

livechatinc

Ši „LiveChat“ programinė įranga gali neturėti kūrybiškiausio pavadinimo, tačiau ji neabejotinai siūlo keletą lanksčiausių kainų nustatymo pramonėje kartu su nuostabiais pokalbių dėžučių projektais..

Vienas iš pagrindinių „LiveChat“ pranašumų yra tas, kad jūs turite prieigą prie daugiau nei 130 „LiveChat“ programų parduotuvėje esančių integracijų. Ši rinka užpildyta el. Prekybos platformų programomis, CMS integracijomis ir dar daugiau. Jūs netgi galite rasti ekspertų ir paslaugų, kaip nustatyti tiesioginį pokalbį.

�� Kainodara

Pradinis planas yra $ 16 per mėnesį vienam agentui.

Galimas 30 dienų bandomasis laikotarpis, o atnaujintų planų kaina yra tokia: 33 USD, 50 USD ir 149 USD (viskas per mėnesį vienam agentui)..

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • „LiveChat“ turi didelę rinką, kurioje galima rasti visų rūšių integracijas.
 • Pokalbių dėžutėje pateikiama informacija apie lankytojus, atsakymai į klausimus ir žinutė, kurią reikia narplioti.
 • Bendrai naudoti failus galima naudojant ekrano kopijas ir dokumentus.
 • Padarykite pokalbių nuorašus, kad gautumėte atsiliepimų ir pamatytumėte, kaip sekasi agentams.
 • Pokalbių laiko juosta leidžia grįžti prie bet kokio pokalbio ir pamatyti, kas nutiko.
 • Pokalbių dėžutės tinkinimo įrankiai apima jūsų įmonės logotipą, socialinės medijos mygtukus ir agentų profilius.
 • Įtraukite klientus į sveikinimų, bilietų formų ir iššokančių langų automatiką.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

Aš galiu pasiūlyti „LiveChat“ kelių tipų prekės ženklams. Pirmiausia tai yra prieinama mažesnių biudžetų bendrovėms. Tai taip pat puikus tiesioginių pokalbių modulis, jei norite jį patalpinti keliose svetainėse („LiveChat“ už tai papildomai neima mokesčio).

„LiveChat“ taip pat turi vieną didžiausių funkcijų sąrašų ir daugybę programų, kurias būtų galima išplėsti. Dėl šios priežasties beveik visoms įmonėms yra prasminga, pradedant elektronine prekyba ir baigiant paslaugų įmonėmis bei mažais prekių ženklais ir baigiant didelėmis įmonėmis..

Eikite į „LiveChat“

2. „Olark“ (www.olark.com)

geriausia gyvų pokalbių programinė įranga Nr. 1: olark

„Olark“ tiesioginių pokalbių programinė įranga yra viena populiariausių rinkoje. Jame dėmesys sutelkiamas į įsitikinimą, kad kiekviena konversija yra jūsų svetainėje..

Galite sklandžiai prijungti „Olark“ prie savo svetainės ir kitų trečiųjų šalių augimo įrankių, tokių kaip „HelpScout“ ir „Mailchimp“. Taip pat galite nemokamai išbandyti „Olark“, prisijungę prie savo svetainės tiesioginio pokalbio laukelį ir kalbėdami su tikrais klientais.

„Olark“ turi didelį funkcijų rinkinį, kurį aptarsime žemiau. Tačiau svarbu žinoti, kad „Olark“ daro nuostabų darbą suskaidydamas šias funkcijas į tris kategorijas: tas, kuris padidina pardavimus, tas, kuris teikia palaikymą, ir tie, kurie įsigyja potencialių klientų. Tai suteikia daugiau dėmesio toms sritims, kurios yra svarbios įmonėms, padeda jūsų prekės ženklui naudoti tikslias reikalingas priemones.

�� Kainodara

Numatytas dviejų savaičių nemokamas bandomasis laikotarpis.

Pirmoji kainodaros pakopa yra 19 USD per mėnesį vienam agentui. Mėnesines įmokas galite sumažinti prisiimdami metus ar dvejus metus.

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • „Olark“ integruota su daugeliu trečiųjų šalių įrankių, tokių kaip „Groove“, „HubSpot“, „Salesforce“ ir „Slack“.
 • Čia siūlomi patobulinti tinkinimo įrankiai, skirti pokalbių dėžutei derinti su jūsų prekės ženklu.
 • Metrika jums siunčiama realiuoju laiku, kad būtų galima analizuoti ir suprasti, ką jūsų klientai veikia jūsų svetainėje. Kai kurie rodikliai apima klientų pasitenkinimą, pokalbių apimtį ir agento veiklą.
 • Automatizavimo įrankiai padeda pagreitinti jūsų bendrą darbo eigą. Pvz., Galite sugeneruoti atsakymus dėl tam tikro lankytojų elgesio ar pranešimų.
 • „Olark“ sukuria nuorašus, kad galėtumėte peržiūrėti pokalbius, suprasti, kaip gerai dirba jūsų agentai, ir naudoti tai kaip klientų atsiliepimus.
 • Sukurkite pasirinktines formas, kurias galite patalpinti į savo pokalbių lauką, ir prieš kalbėdami rinkite informaciją iš savo klientų.
 • Be to, mygtuko paspaudimu galite paskirstyti tam tikrus pokalbius kitiems savo komandos nariams.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

Man patinka „Olark“ įmonėms, kurios nori turėti kuo daugiau ar mažiau pokalbių pokalbių be jokių kainų pokyčių. Galite turėti milijonus pokalbių ir vis tiek mokėti tą pačią kainą – viskas priklauso nuo to, kiek agentų turite.

Tai taip pat puikus sprendimas, jei planuojate integruotis su kitomis verslo priemonėmis, tokiomis kaip „Salesforce“.

Eik į Olarką

3. Intercom (www.intercom.com)

geriausia pokalbių programinė įranga Nr. 2: domofonas

Panašiai kaip „Olark“, „Intercom“ savo pokalbių funkcijas suskirsto į tris kategorijas: skirtas klientams įgyti, įsitraukti ir palaikyti.

Tai laikoma viena iš geriausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos, nes ji greitai ir efektyviai perkelia jūsų klientus per pardavimo kanalą.

Siūlomi realaus laiko įrankiai ir įžvalgos, siekiant padidinti jūsų klientų pasitenkinimą ir leisti jūsų įmonei suprasti, ką klientai daro jūsų svetainėje.

Apskritai „Intercom“ yra žinomas dėl savo aptakios pokalbių dėžutės sąsajos, didelio pritaikomų įrankių rinkinio ir aukštos kokybės klientų aptarnavimo. Vienintelis dalykas, kuris kai kurias įmones gali išjungti, yra kainų nustatymas.

�� Kainodara

Tu gali nusipirkite visą „Intercom“ už 87 USD per mėnesį. Ankstyvas pradedantiesiems gali būti mokama 49 USD per mėnesį.

Taip pat galite atnaujinti programinę įrangą arba nusipirkti ją tik pigiau. Pavyzdžiui, mokėdami tik už "Palaikymas" porcija yra 38 USD per mėnesį.

Taip pat yra keletas priedų, kurių dauguma svyruoja nuo 49 USD per mėnesį iki 119 USD per mėnesį.

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • „Intercom“ yra puikus verslo kurjeris, leidžiantis automatizuoti kliento informacijos fiksavimą ir įtikinantis didelės vertės paskatinimus tęsti pardavimo kanalą..
 • Galite pasirinkti, kad naudotumėte robotus, norėdami užsakyti demonstracijas, kad gautumėte geriausius klientus, ir nusiųsdami klientams reikiamus pardavimo atstovus.
 • Programinė įranga turi realiojo laiko ataskaitas su potencialiais klientais, laimėtais sandoriais ir informaciją apie vamzdynus.
 • „Olark“ turi komandos gautųjų funkciją, todėl visus pranešimus galima rasti vienoje vietoje. Tačiau jis taip pat nukreipia pranešimus į tinkamus pakartojimus.
 • Tiksliniai pranešimai užtikrina, kad jūsų klientai žinos, kad jais rūpinamasi. Pavyzdžiui, galite automatiškai paklausti, ar jiems reikia pagalbos, arba paprašyti jų el.
 • Galite integruoti „Intercom“ su kitomis trečiųjų šalių priemonėmis, tokiomis kaip „Salesforce“ ir „Marketo“. Šių integracijų užbaigimui yra programų parduotuvė.
 • Ekskursijos po produktus leidžia automatiškai orientuoti klientus į jūsų pasiūlymus.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

Kainos nėra tokios įperkamos, tačiau galbūt jums gali būti taikoma ta ankstyva pradinė kainodara. Mes rekomenduojame „Intercom“ įmonėms, turinčioms didesnę klientų bazę ir turinčioms pažangių priedų, produktų apžvalgų ir pasirinktinių robotų poreikį..

Eikite į „Intercom“

4. Driftas (www.drift.com)

geriausia gyvų pokalbių programinė įranga Nr. 3: dreifas

Nuo „chatbots“ iki susitikimų kalendorių, „Drift“ turi įspūdingą funkcijų rinkinį įmonėms, besidominčioms tiesioginių pokalbių programine įranga. Pateikiama rinkodara pagal paskyrą, taip pat nukreipimo puslapiai ir konservuoti el. Laiškai jūsų pardavimo komandai.

Apskritai, atrodo, kad „Drift“ daugiau dėmesio skiria viso pokalbio proceso ar bent jau didžiosios jo dalies kompiuterizavimui.

„Driftas“ galėtų būti naudojamas rinkodaros ar pardavimo komandoms, o įmonėms jis turi kokybišką versiją.

Apskritai „Drift“ nutraukia kai kurias ilgas ir nuobodžias įsigijimo dalis. Tai daroma pašalinant daugybę el. Laiškų ir CRM ryšių. Vietoj to, AI ir automatikos siunčia tik geriausius atvejus, kad būtų galima pakartoti pardavimus, kad nešvaistytumėte laiko.

�� Kainodara

Kainos už "asmenų" yra gana žemas – ne 0 USD už pagrindinius pokalbius ir 50 USD per mėnesį pradedantiesiems.

Atsižvelgiant į tai, komandų kainodara sparčiai didėja, pradedant nuo 400 USD per mėnesį „Pro Plan“ ir 1500 USD per mėnesį „Premium“.

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • Robotai yra vienas iš pagrindinių elementų, kurie lemia automatizuotą akcijų pasirinkimą bet kuriuo paros metu.
 • Užsisakykite susitikimus net nesikalbėdami su savo klientais.
 • Robotai nukreipia tam tikrus pokalbius pardavėjams.
 • „Chatbot“ nustato geriausius potencialius klientus, kad pirmiausia pradėtumėte su jais kalbėtis.
 • Automatika taip pat reaguoja į konkrečius klausimus, keisdamasi informacija iš savo žinių bazės.
 • VIP sąskaitos yra sukurtos geriausiems jūsų klientams. Tokiu būdu galite kalbėtis su šiais žmonėmis pradėdami nuo jų vardų ir tiksliai žinodami, kas juos domina.
 • „Drift“ turi el. Pašto modulį, kuris iš karto susieja klientus su pardavimo atstovais. Tokiu būdu jums nereikia daug jaudintis dėl įprasto el. Pašto.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

Man tai patinka įmonėms, turinčioms tam tikrų grynųjų pinigų srautų, kurios nori automatizuoti didžiąją dalį klientų palaikymo ir pokalbių proceso. Tai taip pat nėra blogas sprendimas įmonėms.

Eikite į „Drift“

5. Tidio (www.tidio.com)

tidio

„Tidio“ susilaukė žinomumo dėl puikių priedų ir programų apžvalgų tokiose platformose kaip „WordPress“ ir „Shopify“.

Tai yra kokybiškas sprendimas el. Prekybos įmonėms, jis integruotas su CRM, el. pašto rinkodaros įrankiai ir pagalbos tarnybos programinė įranga.

„Tidio“ dalį savo populiarumo taip pat gali priskirti savo nemokamam kainų planui ir po to prieinamiems mėnesio planams. Kai kurie „Tidio“ elementai yra tiesioginiai pokalbiai, el. Pašto integracija ir neribotas stebėjimas.

Man ypač patinka automatinės reakcijos ir mobiliosios programos, skirtos bendrauti su klientais kelyje.

�� Kainodara

A nemokamą planą gali įsigyti iki trijų vartotojų. Tai iš tikrųjų apima neįtikėtiną funkcijų rinkinį mažoms įmonėms.

Kiti du planai parduodami už 15 USD per mėnesį kiekvienas, leidžiantis atrakinti tokias funkcijas kaip apleistas krepšelio atkūrimas ir tiesioginis rašymas.

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • Keletas integracijų su viršuje svetainės programinė įranga, tokia kaip „Wix“, „BigCommerce“ ir „Shopify“. Panašu, kad bendrovė daugiausia dėmesio skiria e-komercijos platformoms.
 • „Tidio“ sujungia el. Paštą, „Messenger“ ir tiesioginius pokalbius, kad per kelias sekundes atsakytumėte savo klientams.
 • Visi pranešimai, neatsižvelgiant į jūsų verslo dydį, nukreipiami į vieną paprastą prietaisų skydelį.
 • Prieiga prie pokalbių svetainių atsakant į paprastesnius klientų klausimus. Robotai visą parą tariasi su klientais ir siūlo tokius dalykus kaip nuolaidos ir apleisti krepšelio pasiūlymai.
 • Realiojo laiko metrika padeda suprasti, kaip klientai juda jūsų svetainėje.
 • Tinkinimo parametrai yra skirti jūsų pokalbių dėžutei pažymėti ir suderinti ją su jūsų svetaine.
 • „Android“ ir „iOS“ programos visada palaiko ryšį su klientais per pokalbių lauką.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

Įmonės, kurios nenori nieko mokėti už nedidelę komandą, kad galėtų naudotis tiesioginiais pokalbiais. Tai taip pat gana prieinama mažesnėms ir vidutinėms įmonėms, ypač el. Prekybos parduotuvėms.

Tai yra viena iš paprasčiausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos, kurią galite nusipirkti, tačiau vis tiek gaunate būtiniausių dalykų, tokių kaip automatiniai atsakymai, integracija ir stebėjimas.

Eik į Tidio

6. „PureChat“ (purechat.com)

grynas pokalbis

Naudodamiesi „PureChat“ galite nemokamai paleisti pokalbių lauką savo svetainėje. Tai viena iš mažiau modernių sąsajų, tačiau joje yra nemažai dirbtinio intelekto, švino fiksavimo ir paskyrimų planavimo funkcijų..

Pridėję „PureChat“ prie savo svetainės, atlikite kelis veiksmus, tada galėsite tinkinti pagal savo prekės ženklą.

Taip pat atrodo, kad „PureChat“ klientų palaikymo komanda yra labai gerai išmananti ir visada pasiruošusi padėti jums iškilus bet kokiems klausimams dėl įtraukimo ir valdymo..

�� Kainodara

Planas trys vartotojai yra visiškai nemokami.

Augimo planas yra prieinamas 39 USD per mėnesį.

Pro planas yra siūlomas 79 USD per mėnesį.

Atnaujindami gausite palaikymą daugiau operatorių ir kai kurias papildomas funkcijas.

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • Visiškas pritaikymas užtikrinamas naudojant nemokamą planą. Iš tikrųjų kartu su nemokamu paketu yra daugiau nei 20 funkcijų sąrašas.
 • Jūs gaunate neribotą pokalbį už visus kainų planus.
 • „IOS“ ir „Android“ programas galima bendrauti su klientais mobiliuosiuose įrenginiuose.
 • Čia yra failų perkėlimo įrankiai, skirti dokumentams ir kitiems failams perduoti.
 • Pokalbių įspėjimai ir konservuoti atsakymai padeda automatizuoti jūsų klientų palaikymą.
 • Parodykite laisvų vietų tvarkaraščius ir užsakykite susitikimus tiesiogiai per tiesioginio pokalbio programinę įrangą.
 • Parodykite unikalią informaciją, tokią kaip jūsų vieta ir „Twitter“ sklaidos kanalas.
 • Naujovinkite į „premium“ planus, susijusius su analitika realiuoju laiku ir lankytojų stebėjimui.
 • Mokamuose planuose taip pat pateikiami SMS pranešimai apie jūsų pokalbius.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

„PureChat“ atrodo kaip puiki tiesioginių pokalbių galimybė mažoms ir didesnėms įmonėms. Nemokamas planas yra puikus, o mėnesio kainos po to išlieka pagrįstos. Tai taip pat yra puikus tiesioginio pokalbio dėžutė įmonėms, kurioms reikia rezervuoti susitikimus, nes visa tai galima padaryti naudojant dėžę.

Eikite į „PureChat“

7. „Zendesk“ pokalbis (www.zendesk.com/chat)

„zendesk“

Kai norima pasiekti savo klientus ir užmegzti pokalbį, viena iš geriausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos parinkčių yra „Zendesk Chat“. Tai dar vienas sprendimas su nemokamu planu, tačiau pasiūlymai nėra tokie geri, kaip kita mano aprašyta nemokama programinė įranga.

Atsižvelgiant į tai, „Zendesk Chat“ kainodara yra garbinga ir joje pateikiami solidūs pasiūlymai, pavyzdžiui, siuntimo į konkrečius departamentus ir trigerių nustatymo..

Atminkite, kad „ZenDesk“ yra didelis produktų rinkinys, todėl kai kurioms įmonėms gali būti naudinga naudoti tik „ZenDesk“ produktus.

�� Kainodara

„Lite“ planas tęsiasi 0 USD už vieną kartu vykstantį pokalbį. Tai nėra taip gerai, kaip kai kuriose varžybose.

Komandos planas yra 14 USD vienam agentui per mėnesį, o aukštesni planai yra nurodyti 29 USD ir 59 USD vienam agentui per mėnesį.

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • Grįžti patikrinti pranešimų yra labai lengva, naudojant įrankius, skirtus grįžti į pokalbių laiko juostą ir žiūrėti į analizę.
 • Norėdami pagreitinti procesą, galite naudotis pokalbių nukreipimu, nuorodomis ir žymomis.
 • „Zendesk Chat“ nuorodos į daugumą „Zendesk“ įrankių, kartu su tokiomis svetainių platformomis kaip „WordPress“, „Shopify“ ir „Magento“..
 • Visi pokalbių dėžutės dizainai ir pritaikymo įrankiai yra ryškūs, gražūs ir malonūs – puikiai palaiko foninius vaizdus ir avataras.
 • Jūsų įmonė gali priimti failus ir išankstinio pokalbio formas, kad geriau suprastų jūsų klientų klausimus.
 • Suaktyvintojai naudojami susisiekti su vartotojais per tiesioginį pokalbį, visa tai pagrįsta judesiais jūsų svetainėje.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

Man patinka „Zendesk Chat“ toms įmonėms, kurios jau naudoja kitus „ZenDesk“ produktus, tokius kaip „Zendesk Guide“ ar „Support“. „Zendesk Chat“ taip pat turi keletą kūrybiškesnių pokalbių dėžučių dizainų – taigi, jei norite aptakių pokalbių, patikrinkite tai.

Galiausiai failų siuntimas daro stebuklus įmonėms, norinčioms priimti ekrano kopijas ir dokumentus (pavyzdžiui, programinės įrangos techniniam palaikymui)..

Eikite į „Zendesk Chat“

8. „ClickDesk“ (www.clickdesk.com)

„clickdesk“

„ClickDesk“, palyginti su vidutine tiesioginių pokalbių programine įranga, taiko daug kitokį požiūrį. Jis skirtas įmonėms, norinčioms naudoti balso ir vaizdo įrašus pokalbių dėžutėje. Pavyzdžiui, palaikymo atstovas iš tikrųjų galėjo pamatyti klientą ir atvirkščiai.

Siūlomos integracijos, skirtos prisijungti prie pagalbos tarnybų ir kitų klientų palaikymo modulių programinės įrangos. Jūs netgi galite susieti savo socialinės žiniasklaidos paskyras su tiesioginio pokalbio laukeliu, kad padidintumėte savo pasiekiamumą tose platformose.

�� Kainodara

nemokamas planas skirtas iki 10 vartotojų ir 30 pokalbių per mėnesį.

Siūlomi šie atnaujinimo planai: „Lite“ už 14,99 USD, „Pro“ už 24,99 USD ir „Enterprise“ už 39,99 USD (visi per mėnesį vienam agentui).

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • Jūsų pokalbių dėžutėje yra vaizdo pokalbis, išplečiantis jūsų palaikymo galimybes. Tai taip pat suteikia asmeniškumo, nes klientai gali jus pamatyti.
 • Tiesioginio pokalbio dėžutė skatina pardavimus ir ragina tinkamus pardavimų dalyvius įkalbėti pokalbį.
 • Vietoj vaizdo įrašo galite pasirinkti balso pokalbį.
 • „ClickDesk“ pagalbos tarnybos programinė įranga automatiškai integruota į pokalbių laukelį, kuriame yra didžiausia klientų palaikymo sritis.
 • Siųskite daugiau vartotojų į savo „Facebook“ ir kitas socialinės žiniasklaidos paskyras, susiedami savo pokalbių lauką.
 • Ataskaitų srityje rodoma išplėstinė analizė, pavyzdžiui, pokalbių trukmė ir pardavimai.
 • Gaunate „Android“ programą, skirtą kalbėtis telefonu.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

Pirmas dalykas: „iOS“ vartotojai gali norėti praleisti „ClickDesk“, nes joje yra tik „Android“ programa.

Vis dėlto „ClickDesk“ yra viena iš geriausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos parinkčių balso ir vaizdo pokalbiams. Tai panašu į „Skype“, tačiau jūsų klientams nereikia atsisiųsti jokios specialios programinės įrangos.

Eikite į „ClickDesk“

9. „Bold360“ (www.bold360.com)

paryškintas360

„Bold360“, kaip dar viena AI paremta tiesioginių pokalbių programinė įranga, jūsų svetainėje suteikia neįtikėtiną efektyvumą. Tai užmezga ryšį su jūsų vartotojais nuo to momento, kai jie patenka į jūsų svetainę, naudodamiesi papildomais įrankiais, padedančiais jūsų agentams protingai dirbti ir atsinaujinti žinioms ir greičiui..

„Bold360“ yra vienas iš paprasčiausių tiesioginių pokalbių sprendimų rinkoje. Jį taip pat valdo „LogMeIn“, kuris įrodė, kad yra labai gerbiama ryšių įmonė.

�� Kainodara

Visuose planuose reikia paprašyti kainos. Kainų nustatymas priklauso tik nuo įmonės.

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • Tiesioginis pokalbis užklumpa klientus ir su jais kalba be jokių problemų. Tada AI botas per kelias sekundes nusprendžia, kur nusiųsti klientą.
 • Visus pokalbių kambario elementus galima pritaikyti, pradedant tuo, ką sako robotas, ir baigiant tuo, kaip pokalbių dėžutė atrodo jūsų kompiuteryje.
 • Parodytos įžvalgos padės įvertinti, kaip suplanuota kiekvieno kliento kelionė.
 • Visos komunikacijos tvarkomos vienoje vietoje – nuo el. Pašto iki pokalbių ir SMS iki socialinės žiniasklaidos.
 • „Bold360“ pokalbių robotai veikia labiau kaip žmonės, nes supranta ketinimą ir nesiremia tam tikrų raktinių žodžių atitikimu žinių bazės straipsniams.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

„Bold360“ geriausiai tinka organizacijoms, kurios nori šiek tiek rizikuoti dirbtiniu intelektu. Tai nėra tokia, kokia valdoma, tačiau, jei norite koreguoti, ji gali suteikti neįtikėtinų rezultatų.

Eikite į „Bold360“

10. „LiveAgent“ (www.liveagent.com)

gyvas reagentas

„LiveAgent“ yra daugiau rinkinys nei individuali programinė įranga, tačiau jame yra tiesioginių pokalbių ir keletas kitų malonių programinės įrangos variantų, tokių kaip bilietų įsigijimas, skambučių centro programinė įranga ir žinių bazės įrankiai..

Tam tikros programinės įrangos dalys parduodamos kartu pagal planus, todėl jūs turėsite pasirinkti pokalbių planą, kad gautumėte tiesioginio pokalbio funkciją.

Žemiau išryškinsime pokalbių plano kainodarą, tačiau taip pat turėtumėte žinoti, kad į planą įtrauktos šios kitos programinės įrangos parinktys: kontaktinės formos, žinių bazė, palaikymas el. Paštu, atsiliepimų valdymas ir lankytojų stebėjimas.

�� Kainodara

Kainos prasideda nuo 0 USD su 1 pokalbių ir 1 palaikymo el. Paštu vieta, kurios istorija negali viršyti septynių dienų. Kitas pakopos planas kainuoja 15 USD su tik bilietų pardavimo sistema.
Bilietas + Pokalbių planas kainuoja 29 USD vienam agentui per mėnesį.

„Viskas įskaičiuota“ planas taip pat parduodamas už 39 USD per mėnesį.

�� Kokios yra geriausios savybės?

 • Kai kurie planai apima vaizdo skambučius.
 • „LiveAgent“ turi puikius kvietimus į pokalbius ir lankytojų stebėjimą, kad jūsų pokalbiai būtų aktualesni.
 • Atsiliepimų valdymas padeda gauti informacijos iš savo klientų ir pagerinti klientų aptarnavimą.
 • Jūs gaunate forumą ir žinių bazę, kad galėtumėte apvalinti savo klientų aptarnavimo puslapius.
 • Programa mobiliesiems leidžia tiesiogiai bendrauti su klientais jūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
 • Galite prisijungti prie daugelio kitų „LiveAgent“ produktų, tokių kaip „Skambučių centras“, klientų portalas ar klientų aptarnavimo tarnyba.
 • Pokalbių prietaisų skydelyje galite patikrinti visus aktyvius pokalbius, taip pat agento veiklą ir dar daugiau.
 • Pradėjus pokalbį agentui perduodama informacija apie vartotoją.

�� Tai geriausia tiesioginio pokalbio programinė įranga…

„LiveAgent“ man patinka įmonėms, kurios nori išsamaus ir prieinamo klientų aptarnavimo įrankių rinkinio. Gaunate tiesioginio pokalbio dėžutę, taip pat bilietus ir vaizdo skambučius.

Eikite į „LiveAgent“

Kurią iš geriausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos turėtumėte pasirinkti??

Būtinai patikrinkite visas aukščiau pateiktas mūsų rekomendacijas. Jūsų pasirinkimas visiškai priklausys nuo jūsų vykdomos verslo rūšies ir reikalingų funkcijų.

Tačiau, kad jums tai būtų lengviau, dar kartą pateikiame šią trumpą santrauką, kurioje pateikiamos tik išlaidos, susijusios su darbu su kiekviena iš šių platformų:

Programinė įranga
Nemokamas planas?
Nuo $ / mėn
Gyvas pokalbis30 dienų nemokamas bandymas16 USD vienam agentui
Olarka2 savaičių nemokamas bandymas19 USD vienam agentui
Intercom87 USD
Driftas50 USD
Tidio15 USD
„PureChat“39 USD
„Zendesk“ pokalbis14 USD vienam agentui
„ClickDesk“Vienam agentui – 14,99 USD
„Bold360“kainodara priklauso nuo įmonės
„LiveAgent“15 USD vienam agentui

Jei turite daugiau klausimų apie geriausią pokalbių programinę įrangą, praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • Geriausia internetinių seminarų programinė įranga
 • Kaip dirbti iš namų (ir nuoširdžiai)

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map