Kas naujo „WordPress 4.9“ – žr. „Naujos funkcijos veikime“

Šiandien krito antrasis svarbus „WordPress“ leidimas; „WordPress 4.9“ siūlo daugybę patobulinimų ir patobulinimų, suderinamų su vartotojui skirtas atnaujinimas pažadėtas birželio 16 d. Pamatykite juos visus čia. Štai kas naujo „WordPress 4.9“.


„WordPress 4.9“ yra kaip ir kiekvienas pagrindinis „WordPress“ atnaujinimas tuo, kad bendruomenė jį skleidžia nuo pat paskelbimo. Galimų patobulinimų ir funkcijų sąrašas vėl sukėlė garsą!

Anksti buvo aiškiai pasakyta, kad nebus kreipiamas dėmesys į „Gutenberg“ šią laidą – kitais metais „Gutenberg“ bus „WordPress 5.0“ varomoji jėga. Tačiau „WordPress 4.9“ yra vienas iš lojalistų, su keletu papildymų, kurie laukė įtraukimo aštuonerius metus. Ši „WordPress 4.9“ versija yra galimybė išvalyti denius ruošiantis Gutenbergo baseinui kitais metais. Atsižvelgiant į tai, pokyčiai, kuriuos mes matome čia, yra daugiausia orientuoti į vartotoją. Siekdamas padėti vartotojams redaguoti ir valdyti.

Ar tai pavyksta? Ar turėtumėte atnaujinti nedelsdami? Na, mes jau kelis mėnesius naudojamės taisykle, viršijančia 4,9, ir šiame straipsnyje bus išsamiai aprašytos geriausios jo savybės bei geriausios kitos dalys:
Kas naujo „WordPress 4.9“

Štai kas naujo „WordPress 4.9“ – įdomiausi dalykai

1. Tvarkaraštis ir juodraščių taupymo priemonė

„Customizer“ visada buvo puiki priemonė išgyventi su dideliais pokyčiais. Bet tuos pakeitimus reikėjo atlikti masiškai, ir jie buvo paskelbti iškart, kai spustelėjote išsaugojimo mygtuką. Ne ypač puikus lankytojo požiūriu.

Vienas iš nuostabių dalykų, dirbant atnaujintame „WordPress 4.9“ tinkintuve, yra galimybė išsaugoti ir planuoti pokyčius.

Iš esmės, jei naujosios funkcijos yra veikėjai, tada naujasis planuotojas yra Morganas Freemanas; visų mylimas.

Atnaujintas tinkinimo įtaisas pakeitė išsaugojimą & Paskelbimo mygtukas. Dabar pamatysite Publikavimas su narve šalia. Spustelėję narvelį atidarote meniu su keletu naujų galimybių: Išsaugoti juodraštį, Tvarkaraštis, Skelbti. Tai suteiks jums tokio paties lygio valdymą, kokį naudojate pagrindiniame informacijos suvestinėje su įprastu turiniu.

Tokio tipo funkcijų pritaikymas tinkinimo priemonėje padeda sumažinti darbo krūvį. Dabar gali būti tvarkoma viskas, kas riboja laiką arba yra pažeidžiama. Nereikia sėdėti prie kompiuterio ir leisti laiką „Išsaugoti“ & Paskelbkite iki tobulumo.
„WordPress 4.9“ pristato planuoklę

Jei jums reikia bendrinti pakeitimus su kitais, dabar nuorodos juodraštį galite gauti ir iš tinkinimo priemonės.

Net pats Mattas Mullenwegas šias naujas funkcijas mato kaip „WordPress“ ateities žaidimų pakeitėjus ir tai, kas bus ateityje. Podcast’e „Podcast“ juodraščio epizodas su Brianu Krogsgardu Mullenwegas turėjo pasidalinti tuo:

Dizaino projektai bus gana didžiuliai. Užrakinimas ir planavimas, peržiūros nuorodos. Ten yra tikrai labai šaunių dalykų.Matt Mullenweg

2. Kodo sintaksės klaidų žymiklis

„CodeMirror“ grįžo po aštuonerių metų dykumoje. Nereikia klasifikuoti įvairių naujų funkcijų, bet jei mes būtume, tai būtų artima sekundė, labai artima.

Tai yra didelis patobulinimas visiems vartotojams. Kas iš mūsų nepridėjo nė tono kodo tik į Išsaugoti & Paskelbti skambant kriketams? Pokyčio nėra. Galite išbandyti keistą atnaujinimą, bet tai tikrai yra tik sveika, Marija. Jūs tiesiog žinote, kad kauluose trūksta kodo; kažkur.

Na, naujoji „WordPress 4.9“ funkcija išryškins klaidą ir netgi pateiks užuominą apie trūkstamą elementą, neišsamią funkciją ar sugedusią sintaksę..

Mane labiausiai jaudina sintaksės paryškinimas temų ir papildinių redaktoriuose, nes tai funkcija, kurią norėjau pamatyti ilgą laiką. Mačiau daugybę naujokų, įskaitant save, sugadinančius jų „WordPress“, padarius nedidelę klaidą taisant papildinį ar temą. Naudodamas šią naują funkciją, jos daugiau nebebus. Hardeep Asrani

„WordPress 4.9“ pritaikymo priemonėje paryškina kodo sintaksės klaidą

Tai puikus žingsnis, ypač siekiant padėti pradedantiesiems kūrėjams, kai jie rašo kodą. Norėdami labiau pasitikėti „WordPress-ers“, parinktį galima išjungti profilio puslapyje.
Profilio nustatymuose išjunkite sintaksės žymėjimą

3. Valdiklio pakeitimai

„WordPress“ valdikliai, naudojant galerijos valdiklį, dar kartą padidins 4.9

Galerijos valdiklis

„WordPress 4.8“ atnešė mums keletą nuostabių medijos valdiklių su vaizdais, vaizdo įrašais ir garso įrašais. Tai yra tendencijos tąsa ir dabar „WordPress“ leidžia vartotojams pridėti galeriją ir savo valdiklių srityse. Žmonės jums pasakys, kad reikia įskiepio, bet kovoje su prapūtimu ir funkcionalumu šis valdiklis yra nugalėtojas.

„WordPress 4.9“ palaikys visas teksto valdiklyje esančias pastabas

Įtraukite naujus trumpinius į teksto valdiklį

Čia savo „WordPress 4.8“ įraše apgailestavome, kad teksto valdiklyje nėra palaikymo. Na, jis atvyko. Dabar galite įterpti vaizdo įrašus iš bet kurios svetainės, palaikančios „oEmbed“. Jūs netgi galite įterpti savo „Facebook“ tiesioginį srautą, taip pat „TED“, „CollegeHumor“, „FunnyOrDie“. Tai yra didelis dalykas.

Medijos įdėjimas į teksto valdiklį galimas naudojant „WordPress 4.9“

Pridėkite laikmeną teksto valdiklyje

Kaip minėta aukščiau, „WordPress 4.9“ taip pat leis įterpti laikmenas į teksto valdiklį. Tai buvo esminis įtraukimas, nes žiniasklaidos priemonės valdikliai bus aiškiai suderinti su blokais, kai atvyks Gutenbergas.

4. Kiti „WordPress“ pakeitimai 4.9

Ne daugiau dingsta valdikliai perjungus temas. Patobulintas valdiklių atvaizdavimas reiškia, kad valdikliai turėtų rasti savo namus po esminių pakeitimų.
Patobulintas temos diegimas iš „WordPress Customizer“.

Patobulintas diegimas iš „WordPress 4.9 Customizer“
Geresnis meniu kūrimo srautas. Apima vietos keitimo parinktis, meniu pavadinimą ir vietas, esančius toje pačioje parinktyje.

Patobulintos „WordPress 4.9“ meniu parinktys
Visuotinis pranešimų plotas su klaidų pranešimais, rodomais tinkinimo priemonės „mygtuką“ paskelbti.

„WordPress 4.9“ pristato visuotinę pranešimų sritį

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • Palyginami 6 geriausi tinklalapių kūrėjai – kainos, funkcijos, kurias pasirinkti
 • 12 dalykų, kuriuos turime pamatyti iš „WordPress“ puslapių kūrėjų 2017 m. + Kas jau tai supranta
 • 20 nuostabių dizaino rinkinių, kuriuos reikia pamatyti prieš kuriant savo

Ką žmonės sako

Žvilgsnis į „WordPress 4.9“, pradedantį lapkričio 14 d. Labai džiaugiuosi kai kuriomis iš šių naujų tinkinimo priemonės funkcijų! https://t.co/sBjG9C6htZ

– „XOmisse“ • Elaine Malone (@XOmisse) 2017 m. Spalio 28 d

„WordPress 4.9“ perspėja vartotojus, kai aptinka pakeitimą, galintį sukelti mirtiną klaidą (iš failų rengyklės). https://t.co/BnQ3f05m2I

– Tommy Oddo (@oddodesign) 2017 m. Spalio 25 d

„WordPress 4.9“ pakeitimai "Statinis pagrindinis puslapis" į "Pagrindinio puslapio nustatymai".

Sveikintinas pokytis! ���� pic.twitter.com/64b54zAWW6

– „Rich Tabor“ (@richard_tabor) 2017 m. Lapkričio 1 d

Paieškos laukelis papildinyje & Temos rengyklės langas, skirtas „WordPress 4.9“ @ mwaghmare7 https://t.co/S8hioIHatc pic.twitter.com/kSb4RijdCk

– Davidas Bissetas (@dimensionmedia) 2017 m. Spalio 31 d

„WordPress 4.9 Beta 4“ neveikia. 80 pakeitimų. Laikas išgerti baltymų tabletes ir užsidėti šalmą bei išbandyti: https://t.co/YbDvNhC5JI

– Davidas Bissetas (@dimensionmedia) 2017 m. Spalio 25 d

Naujų temų atradimo, įdiegimo ir peržiūros patirtis bus pritaikyta „WordPress 4.9“ tinkinimo priemonėje https://t.co/sQHLPv63VZ

– Deborah Edwards-Onoro (@redcrew) 2017 m. Spalio 24 d

Taigi, ką jūs manote apie visus šiuos pokyčius? Kuri tau labiausiai patinka? Ar jums patinka kryptis apskritai??

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map