Kaip sukurti tinklaraštį: domeno vardas + interneto priegloba + „WordPress“ … Viskas viename

Pirmasis dalykas, kurį sužinojote apie tinklaraščio sudarymą, yra tas, kad joks dienoraštis negali egzistuoti be domeno vardo (jo unikalus adresas internete) ir žiniatinklio serverio (jo namo internete). Tada yra pakaitos ženklas – trečiasis elementas – „WordPress“!
Tai yra 3 skyrius didesnio vadovo kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį.


Kaip sukurti tinklaraštį: www + host + WordPress

Domeno vardo pasirinkimas dažnai yra viena smagiausių šio tinklaraščio sudarymo mokymosi proceso dalių. Tačiau renkantis šeimininką yra visiškai priešingai.

Pradėkime nuo buvusio:

Kaip pasirinkti naujojo tinklaraščio domeno vardą

�� Pradedančiųjų pastaba: Kas yra domeno vardas? Domeno vardą sudaro dvi pagrindinės dalys: jūsų unikalus domeno identifikatorius ir domeno plėtinys. Mums „codeinwp“ yra identifikatorius, o .com yra plėtinys (dar žinomas kaip TLD). Jūsų atveju buvęs ženklas gali būti bet kokia raidžių ir skaičių simbolių seka su brūkšneliais. TLD galite pasirinkti iš daugybės jau esamų variantų – su .com yra pats populiariausias. Domeno vardas jums paprastai kainuos apie 10–15 USD / metus.

Jei norite pasakyti, kad geras domeno vardas turi būti visiškai trumpas, jis turi turėti bent tris pagrindines savybes:

 • �� Jis turi būti unikalus ir firminis ženklas. Geras etalonas yra įsivaizduoti savo domeno vardą biuro pastato šone. Ar ten gerai atrodo?
 • �� Tai turi būti aiški. Jokio keisto simbolių derinio. Geriausia yra paprasta 1-3 žodžių seka. Savo vardą / pavardę geriausia naudoti tik tuo atveju, jei kuriate savo internetinę svetainę, kurdami savo asmeninį prekės ženklą.
 • �� Tai turi būti lengva įsiminti. Jei jums reikia tai išsiaiškinti, įsiminti nebus lengva.

Papildoma literatūra: Kaip rasti savo tinklaraščio pavadinimą + naudojant tinklaraščio pavadinimo generatorius.

�� PRO PATARIMAS: Išmokus sudaryti tinklaraštį, gera išeitis yra sudaryti 3–5 domenų vardų, kurie atrodo protingiausi, sąrašą ir tada išbandyti juos su draugais, šeima ir bendradarbiais, kad išrinktų nugalėtoją..

Turėdamas gerą idėją, koks bus jūsų domeno vardas, laikas pasirinkti gerą prieglobos platformą:

Kaip išsirinkti gerą internetinį tinklaraštį

Hostingo tema yra boriiiiinnnng. Kaip tikrai.

Aš turiu omenyje, kai jūs nusileisite prie jo, žiniatinklio serveris yra tik kompiuteris, kuris yra įjungtas ir prijungtas prie interneto visą parą ir visą parą, sėdint kažkur tamsiame serverio kambaryje. Nėra nieko romantiško ar "Saunus" apie tai. Tai tik skaičiai ir duomenys siunčiami pirmyn ir atgal.

Turint tokį vaizdą galvoje, gali būti sunku išsirinkti gerą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, ypač kai atliki savo tyrimus ir susidursi su daugybe prieglobos įmonės reklaminės medžiagos. Iš esmės, jie visi žada ypač gerą darbą ir patikimą aptarnavimą.

Tačiau realybė gali būti skirtinga.

Taigi, nenuobodžiaudami jūsų informacijai, mes daug investavome į „WordPress“ prieglobos rinkos tyrinėjimą, išbandėme įvairias ten esančias prieglobos įmones, analizuojame jų veikimą realiame gyvenime ir netgi apklausėme vartotojus norėdami sužinoti, ką jie mano apie savo tinklaraščių šeimininkai.

Jei norite sužinoti apie visa tai, patikrinkite bet kurį iš šių būdų:

2018 m. „WordPress“ hostingo tyrimas – Aka "Geras, blogas ir bjaurus „WordPress“ priegloba"
Geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai, palyginti [pagal skaičius]

Palyginti geriausi pigių hostingo paslaugų teikėjai (nuo 0,82 USD / mėn.)
Geriausias žiniatinklio priegloba smulkiam verslui

Jei jūs negalite nerimauti ir tiesiog norite, kad aš jau rekomenduočiau jums platformą, tada naudokite „SiteGround“. Iš esmės, nesvarbu, kokius bandymus atliekame, ir nesvarbu, kokius klausimus užduodame bendruomenei, išties sunku sutikti su neigiamais „SiteGround“ atsiliepimais. Jie tiesiog žino, ką daro, kai reikia talpinti „WordPress“ tinklaraštį.

Be to, geras hostingo planas su jais – tokio, kurio bus daugiau nei pakankamai, kad pradėtumėte naudotis naujuoju tinklaraščiu, yra tik apie 4 USD / mėn..

�� Kaip nustatyti tinklaraštį: gaukite domeno vardą, prieglobą ir „WordPress“ įdiegkite viską vienu metu

Gerai, kad čia yra geriausia dalis:

Nors norint išmokti sudaryti internetinį dienoraštį reikia suderinti tris atskiras technologijas – prieglobą, domeną, „WordPress“, iš tikrųjų visa tai galite pasirūpinti vienu metu ir labai patogiu vartotojui būdu..

Norėdami tai padaryti, eikite į „SiteGround“ (spustelėkite čia) – prieglobos platformą, kurią mes rekomenduojame, remiantis jos teigiamomis apžvalgomis internete ir mūsų pačių bandymais..

Pabuvę ten, pasirinkite prieglobos planą. Daugeliu atvejų pigiausias pasirinkimas – Pradėti – užteks:

priegloba pasirinkti

Kitas žingsnis yra tas, kuriame galite užregistruoti domeno vardą, kurį naudosite naujame tinklaraštyje:

tinklaraščio domeno vardas

Pastaba. Naujo domeno vardo registravimas „SiteGround“ kainuoja 15,95 USD / metus. Jei jau turite domeno vardą, kurį norėtumėte naudoti, pasirinkite "Aš jau turiu domeną" užuot sukūręs naują. Norint prijungti tą domeno vardą prie naujojo tinklaraščio, reikės atlikti papildomus veiksmus. „SiteGround“ padės jums atlikti kiekvieną žingsnį.

Po to jums tereikia pateikti asmeninę informaciją ir mokėjimo informaciją ir baigti sąranką.

Kai baigsite, laikas įdiegti „WordPress“. Tam naudokitės savo klientų zona ir sekite šį vadovą.

Diegimo proceso metu „SiteGround“ taip pat leis jums pasirinkti naujojo tinklaraščio dizainą / temą ir pasirūpinti, kad viskas būtų sukurta jums.

�� Greita pastaba, kaip rasti ir pakeisti temas / tinklaraščio dizainą

Puikus dalykas, susijęs su „WordPress“, yra tas, kad neužkliuvote su pradiniu dizainu, kurį pasirinkote savo tinklaraščiui sąrankos metu, arba su numatytąja „WordPress“ tema. Visada galite po kurio laiko grįžti į šią dalį ir įdiegti naują, galbūt geriau atrodančią, temą arba tiesiog geriau sekti šiuolaikines tendencijas..

Bet kokiu atveju, naujų temų galite rasti apsilankę „WordPress.org“, „ThemeIsle.com“, „ThemeForest“, Elegantiškos temos, ar bet kurią kitą iš šių populiariausių temų parduotuvių.

�� Tolesnis skaitymas

Ką tik pradedate naudotis „WordPress“? Štai kaip naudoti sąsają

Pastaba. Jei jau esate susipažinęs su „WordPress“ sąsaja, nedvejodami pereikite prie kito skyriaus.

Nuo 2003 m. Pradžios, kai jis buvo nuolaidus, „WordPress“ vystėsi gana mažai. Tai, kas atsirado kaip paprasta internetinių dienoraščių platforma, dabar gali valdyti bet kokio tipo svetaines, nesvarbu, ar jos būtų didelės, ar mažos..

Tačiau šis funkcijų turtingumas taip pat gali būti šiek tiek problematiškas tiems, kurie tik nori sužinoti, kaip pirmą kartą sukurti tinklaraštį naudojant „WordPress“.

Taigi, čia yra trumpas vadovas per „WordPress“ vartotojo sąsają ir keletas pagrindinių funkcijų:

Pirmiausia, jūsų bendravimas su „WordPress“ įvyks per administratoriaus skydą, kurį galite pasiekti apsilankę svetainėje yoursite.com/wp-admin. Prisijungę pamatysite kažką panašaus:

„WordPress“ prietaisų skydelis

 • (1) Sveikinimo pranešimas – čia „WordPress“ nukreipia jus į kai kurias svarbiausias administratoriaus skydo sritis. Su daugeliu jų bendrausime vėliau šiame vadove.
 • (2) Keletas bendrų informacijos blokų, leidžiančių sužinoti apie tai, kas neseniai vyko jūsų tinklaraštyje.
 • (3) Žinutės – čia galite eiti dirbti savo tinklaraščio žinutėse.
 • (4) Žiniasklaida – čia rasite visų savo laikmenų (vaizdų), įkeltų į tinklaraštį, biblioteką.
 • (5) Puslapiai – sąsaja veikia labai panašiai kaip ir įrašai, tačiau skirta jūsų tinklaraščio antriniams puslapiams.
 • (6) Komentarai – čia galite sutvarkyti savo skaitytojų komentarus.
 • (7) Išvaizda – eikite čia norėdami koreguoti savo tinklaraščio išvaizdą, pvz. visiškai pakeiskite savo temą arba tinkinkite, kaip rodomi tam tikri dalykai.
 • (8) Papildiniai – čia galite įdiegti naujus papildinius.
 • (9) Vartotojai – eikite čia, norėdami tvarkyti savo vartotojo ir kitų žmonių, turinčių prieigą prie tinklaraščio, paskyras.
 • (10) Nustatymai – čia daugiausia laiko praleisite kurdami tinklaraštį – čia galite rasti kiekvieną pagrindinį tinklaraščio nustatymą..

Toliau išsamiai aprašysiu kiekvieną iš šių skyrių.

4 skyrius: Privalomi turėti „WordPress“ papildiniai

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map