Kaip sugalvoti internetinių dienoraščių turinio idėjų, kurių žmonės negalės ignoruoti

Kadangi tai mūsų dienoraštis, kurį čia pradedame, sunku įsivaizduoti, kad jo nėra reguliariai teikiant kokybiškus įrašus, tiesa? Štai kodėl jums reikia gerų tinklaraščių turinio idėjų.


Na, taip, žinoma. Tačiau būtent čia ir prasideda problemos.
Tai yra 7 skyrius didesnio vadovo kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį.

Iššūkis yra toks:

Kaip jūs iš tikrųjų sugalvojote geros dienoraščio turinio idėjos ir reguliariai?

Ar jūs turite paversti save nenatūraliai kūrybingu žmogumi, kuriam visada kyla nesibaigiančių idėjų srautas? Ar jūs įgyjate šias supervalstybes, kai jus įkando radioaktyvus tinklaraštininkas?

Ne. Toli nuo to.

Vienintelis tikras įgūdis, kurį turite išmokyti, yra šis įgūdis atkreipti dėmesį.

Gerų internetinių dienoraščių turinio idėjų tikslas nėra sėdėjimas kažkur užrakintame urve ir puslapių rašymas antraštės idėjų puslapiuose, pasikliaujant tik savo kūrybiškumu. Priešingai.

Norėdami sugalvoti žvaigždžių tinklaraščių turinio idėjas, turite atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta jūsų nišoje, ir atitinkamai elgtis, kai pastebite "turinio skylė" kad reikia užpildyti.
„superblogger“ įkandimas gali padėti rasti gerų tinklaraščių turinio idėjų

Gerų tinklaraščių turinio idėjų taisyklė Nr. 1:

Kaip jau sakiau aukščiau, prasminga rašyti / rašyti dienoraščius tik apie dalykus, kurių žmonės jau ieško.

Kitaip tariant (ir tai gali skambėti žiauriai, gaila), nesvarbu, apie ką norite rašyti. Svarbu yra tai, apie ką auditorija nori perskaityti.

Kodėl taip yra??

Nauji tinklaraščiai turi didelę kliūtį, kurią reikia įveikti.

Tai akivaizdi, tačiau labai rimta kliūtis. Kas dar blogiau, daugeliui tinklaraščių niekada nepavyksta to įveikti …

Ši kliūtis yra tai, kad pirmą dieną niekas nežino, kad jūsų tinklaraštis egzistuoja. Vadinasi, niekas nesiruošia jo skaityti.

Taigi su tuo, jei nuspręsite rašyti tik apie savo unikalias, niekuomet nesvarstytas idėjas, žmonės niekada neatras jūsų tinklaraščio.

Kita vertus, jei nuspręsite eiti kitu keliu ir vietoj to, kad atliksite savo tyrimus teisingai – išsiaiškinę, su kokiais tikrais iššūkiais žmonės susiduria jūsų nišoje, – ir tada aprašykite savo sprendimus tiems iššūkiams, jūs faktiškai padidinate savo tikimybę dešimt kartų. kaip surasti.

Šiomis dienomis „Google“ yra tai, kaip dauguma tinklaraščių gauna srautą (tada „Facebook“, duomenys rašomi). Taigi, kad galėtumėte kada nors sužinoti, jūsų turinys turi išspręsti problemas, kurias žmonės aktyviai naršo. Kaip paprasta.

Dabar geriausia dalis:

�� Kaip sužinoti, ką jūsų auditorija nori perskaityti

Ką jūsų auditorija nori perskaityti
Čia yra dvi skirtingos minties mokyklos:

 • Vyksta konkurencija-pirma
 • Vyksta auditorija-pirma

Pirmasis yra apie naršymą aplink ir bandymą išsiaiškinti, ką daro jūsų konkurentai ir koks turinys jiems labiausiai tinka.

Kitaip tariant, tai, ką rašo jūsų konkurencijos tinklaraščiai = apie ką turėtumėte rašyti tinklaraštyje.

Tai sužinosite pasitelkdami raktinius žodžius.

„Google“ paieškas skatina raktiniai žodžiai. Žmonės ieško naudodami raktinius žodžius. Jūsų konkursas sukuria turinį, kuriame nagrinėjami duoti raktiniai žodžiai, tikėdamiesi, kad jų turinys bus rodomas kiekvieną kartą ieškant tų raktinių žodžių.

Ką jums reikia padaryti, tai įsprausti į nuotraukos vidurį.

Suraskite, kokius konkrečius raktinius žodžius naudoja jūsų konkurentai, ištirkite jų įrašus ir parašykite ką nors geriau.

Štai įrankiai, kuriuos galite naudoti norėdami sužinoti, kas yra šie raktiniai žodžiai:

pusbrolis

SEMrushas

ahrefai

Ahrefai

buzzsumo

„BuzzSumo“

Ieškokite geriausio konkurentų turinio ir sudarykite tų įrašų sąrašą. Pagalvokite, kaip galite parašyti tai, kas nagrinėjama tais pačiais raktiniais žodžiais, bet yra dar geriau. Tai yra tos temos, apie kurias verta rašyti taikant požiūrį į pirmąjį konkursą.

Vyksta auditorija-pirma yra visiškai kitoks gyvūnas.

Mano mėgstamiausia priemonė tam naudoti Quora.

„Quora“ yra klausimų ir atsakymų svetainė. Kaip ir žmonės, žmonės užduoda klausimus (nėra jokių apribojimų; jei kas nors turi klausimą, gali užduoti), o kiti žmonės pateikia geriausius atsakymus. Tada bendruomenė balsuoja, kas atsakė geriausiai.

Nepaisant šio pagrindinio „Quora“ tikslo, jis taip pat yra viena iš nedaugelio vietų, kur galite sužinoti, ko žmonės iš tikrųjų nori išmokti.
kvoros

Kiekvienas ten matomas klausimas, susijęs su jūsų niša ir jūsų tinklaraščio tema, yra puiki proga parašyti naują tinklaraščio įrašą apie.

Štai kodėl:

 • Tai yra tikri žmonės, užduodantys tuos klausimus, o tai reiškia, kad, kad ir kokia būtų klausimo tema, kažkam reikalinga pagalba, tačiau dar nepavyko rasti sprendimo.
 • Galite atsakyti į tikslią užduotį ir parašyti tinklaraščio įrašą, kuriame nurodoma, kaip atsakyti. Tada galite paskelbti to įrašo ištrauką kaip atsakymą tiesiogiai „Quora“ ir susieti su savo žinute daugiau (puikus reklamos įrankis).

Norėdami pradėti, pradėkite sekti visas „Quora“ temas, kurios yra svarbios jūsų nišai. Kai tik pasirodys įdomus klausimas, atkreipkite dėmesį į jį ir pridėkite jį prie savo tinklaraščio įrašų idėjų sąrašo.

Kitas dalykas, kurį galite padaryti ne tik įkvėpdami „Quora“, yra grįžti į konkurentų tinklaraščius, bet dabar dėl visiškai kitokių priežasčių:

Vėl grįžkite į tuos populiarius savo įrašus, tačiau šį kartą slinkite žemyn į komentarų skyrių ir užsirašykite visus įdomius klausimus, kuriuos žmonės užduoda tuose komentaruose. Taip pat greičiausiai rasite ir porą brangakmenių.

Galų gale jūsų galimų tinklaraščio turinio idėjų sąrašas neturi būti didžiulis. Tiesą sakant, turbūt geriau palikti ją trumpai, tik neleisti, kad kokia nors įdomi idėja paslystų. Sakyčiau 10 idėjų yra gera pradžia.

Apibendrinant dalykus:

 1. Pažiūrėkite, ką veikia jūsų varžybos. Peržiūrėkite jų turinį, raktinius žodžius, kuriuos jie sprendžia, kas yra populiaru jų svetainėse. Sudarykite sąrašą tų idėjų, kurias taip pat norite aprėpti.
 2. Peržiūrėkite klausimus, kuriuos žmonės užduoda „Quora“. Pažiūrėkite, ar galite į kai kuriuos iš jų atsakyti naujuose tinklaraščių įrašuose.
 3. Peržiūrėkite komentarus savo konkurentų tinklaraščiuose. Sužinokite, ar kuris nors iš jų galėtų būti naujų tinklaraščių įrašų pagrindas.
 4. Sudarykite 10 tinklaraščio įrašų idėjų sąrašą.

Kai juos turėsite, pereikite prie kito veiksmo.
�� Tolesnis skaitymas

 • 20 būdų, kaip galvoti apie tinklaraščio įrašų idėjas – lengvai suvirškinamas įdomių taktikų, kurias galite naudoti, jei vis dar žiūrite į tuščią popieriaus lapą, sąrašas.
 • Dangoraižio technika – labai populiarus metodas, palaikantis idėją pirmiausia dalyvauti varžybose ir sumušti juos savo žaidime.
 • Kaip neabejotinai pasisemti neribotų, būtinai veikiančių internetinių dienoraščių idėjų – kitas imasi šios temos (apima darbą tiesiogiai su savo auditorija – gera medžiaga!)

8 skyrius: Kaip parašyti gerą tinklaraščio įrašą

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map