Juodasis penktadienis, #WCUS „Word“ būsena, „WordPress 5.3“, „bbPress“ ��️ 2019 m. Gruodžio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

Tai 2019 m. Gruodžio mėn. Leidimas "Šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“."


Labas, draugai! Tai yra paskutinis metų postūmis, paskutinės „WordPress“ naujienos, kurias perskaitysite 2019 m. Aš nežinau apie jus, bet, jei man reikėtų pasirinkti superherojų, kad apibūdintumėte pastaruosius 12 mėnesių, tai bus „Flash“. Viskas įvyko taip neįtikėtinai greitai, kad yra labai baisu.

Šiaip ar taip, čia mes pateikiame įdomiausias istorijas ir nuorodas į 2019 m. Gruodžio mėn. „WordPress“ naujienų rinkinį, kuris, tikiuosi, jums bus įdomus ir naudingas. Šiandienos įraše jūs perskaitysite apie Juodąjį penktadienį (turime jums karštų pasiūlymų), Mato „Žodžio būseną“, naują „WordPress“ laidą, „bbPress“, „Google“ grąžinimą ir dar daug puikių straipsnių..

Taigi sužinokite apie visas praėjusio mėnesio „WordPress“ naujienas ir pasimatysime čia 2020 m.

Linkime linksmų švenčių ir nuostabių dovanų!

Juodasis penktadienis, #WCUS „Word“ būsena, „WordPress 5.3“, „bbPress“ ��️ 2019 m. Gruodžio mėn. „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

2019 m. Gruodis „WordPress“ naujienos su „CodeinWP“

15+ geriausių „WordPress“ juodojo penktadienio ir elektroninio pirmadienio pasiūlymų 2019 m

Tačiau prieš gaunant Kalėdas yra dar viena šventė, kurios neturėtumėte praleisti. „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ metu mes surinkome puikiausių garsių „WordPress“ kompanijų ir prekės ženklų pasiūlymų sąrašą, taigi čia yra jūsų galimybė pigiau įsigyti mėgstamų įrankių ir paslaugų..

Šiame įraše rasite patrauklių nuolaidų prieglobai, „Elementor“, populiariausioms „WordPress“ temoms, papildiniams, rinkiniams su rinkiniais ir šablonais, rinkodaros įrankiams ir dar daugiau. Pirmyn ir pirkite tol, kol baigsis pasiūlymų galiojimas (kai kurie net turi ribotas vietas)!

„WordPress“ juodojo penktadienio pasiūlymai 2019 m. - „CodeinWP“

Mato Mullenwego „Žodžio būsena“, 2019 m

Metų akimirka? Daugelis žmonių taip mano. Arba bent jau tai yra laukiamiausias pokalbis. Tai, be abejo, Matas Mullenwegas "Žodžio būsena", kuris visada vyksta „WordCamp“ JAV, kiekvienų metų pabaigoje. Jei ten nebuvote, galite pasiimti šiuos dalykus:

 • Ankstesnių įvykių apžvalga nuo „WordPress 5.0“ išleidimo iki dabar. Šaukitės „WordCamps“, susitikimų ir kitų puikių iniciatyvų.
 • „WordPress“ bendruomenės aistra savo darbui pasirodė per: dokumentinis filmas kur 37 žmonės atsako į esminius klausimus.
 • Bloko redaktoriaus metai. Apžvalga, kaip „Gutenberg“ vystėsi iki šio taško, įskaitant bendrą atmetimą, kurį gavo iš vartotojų.
 • Kiti bloko rengyklės veiksmai, apimantys keturias jo fazes: lengvesnis redagavimas, pritaikymas, bendradarbiavimas ir daugiakalbė funkcija.
 • Įprastas Q&Sesija po kalbos.

Ir tai, draugai, dar vieną sezoną aplanko „WordPress“. Kitas WCUS liks Sent Luise, tačiau pirmą kartą istorijoje jis vyks savaitės viduryje (pradedant antradieniu), o ne savaitgaliais..

„WordPress 5.3“ "Kirkas"

Po dvylikos kūrimo savaičių „WordPress 5.3“ neveikia ir tai yra paskutinis svarbus leidimas 2019 m. Plėtros komanda džiaugiasi išgirdusi jūsų atsiliepimus, kuriuos galite palikti komentuodami tai. paštu.

Kas naujo „WordPress 5.3“? „Dvidešimt dvidešimt“ numatytosios temos integracija, bloko redaktoriaus patobulinimai, su plėtra susiję pakeitimai, svetainės sveikatos patobulinimai ir kiti vartotojo sąsajos pakeitimai.

2019 m. Gruodžio mėn. „WordPress“ naujienos - „WordPress 5.3“, „Kirk“

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • 2017 m. Gruodžio mėn. Komiksai su „CodeinWP“ … #WordPressDev #WordPressThemes #WebDesign
 • 2018 m. Gruodis Komiksai w / CodeinWP … #SocialMedia #Friends #Freelancers
 • 2019 m. Vasario mėn. Komiksai w / CodeinWP … #Developers #Debugging #WebDesign

„bbPress 2.6“ išvesta 2019 m. gruodžio mėn. „WordPress“ naujienų rinkinyje

„bbPress 2.6“ – geriau nei niekada

Ar galite patikėti, kad praėjo šešeri metai nuo tada, kai paskutinį kartą išleidome didelę „bbPress“ versiją? Na, mes dabar matome jos grįžimą iš pelenų! „bbPress“ grįžta prie 2.6 versijos, atnešdama naujų funkcijų, tokių kaip vieno forumo moderavimas, naujos platformos, iš kurių galima importuoti forumo turinį, ir „Engagements“ API.

Kodėl ilgai laukti? Johnas Jamesas Jacoby, vienas iš pagrindinių kūrėjų, teigė, kad nebuvo daug atsiliepimų apie 2,6 beta versiją, kurią jie išleido 2017 m., O Jacoby taip pat perėjo perėjimo prie naujo darbo laikotarpį. Taigi projektas kurį laiką buvo atidėtas. Praėjus šešeriems metams nuo ankstesnio pagrindinio leidimo, devai vėl susijungė, kad išleistų „bbPress 2.6“.

„Google“ paleidžia „Site Kit“ papildinį, skirtą įžvalgoms apie „WordPress“ svetaines

„Google“ siekia sustiprinti savo santykius su „WordPress“. Šia linkme komanda paleido „Svetainės komplekto“ papildinys skirtas suteikti svetainių savininkams įžvalgų ir informacijos apie tai, kaip žmonės naudojasi savo svetainėmis. Papildinys integruoja žinomus „Google“ produktus, tokius kaip „Search Console“, „Analytics“, „AdSense“, „PageSpeed ​​Insights“ ir dar daugiau.

„Site Kit“ iš esmės yra „viskas viename“ ir greitas „WordPress“ analizės sprendimas, todėl jums nebereikia įdiegti ir nustatyti visų įrankių atskirai. Statistika ir įžvalgos pateikiamos tiesiai į prietaisų skydelį nemokamai.


„Google“ svetainių rinkinys „Google“ svetainių rinkinys

Autorius (-ai): „Google“

Dabartinė versija: 1.8.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 20 d

„google-site-kit.1.8.1.zip“


78% reitingai


Daugiau nei 400 000 diegimų


WP 4.7 + reikalinga

Puikūs straipsniai iš viso interneto

Naujas būdas užsidirbti pinigų svetainėje WordPress.com

Jei savo tinklaraščiui naudojate „WordPress.com“, dabar bet kuriame svetainės puslapyje galite atlikti pasikartojančius mokėjimus, kad galėtumėte užsidirbti pinigų už savo turinį (jei jūs mokate „WordPress.com“ klientas, tai yra). Yra būdas tai padaryti ir savarankiškame „WordPress“, tačiau jūs turite būti įdiegę „Jetpack“.

2019 metų metinė apklausa

Jei norite palikti savo nuomonę apie tai, kaip ateityje būtų galima patobulinti „WordPress“ ar kokia buvo jūsų patirtis su platforma per pastaruosius metus, galite užpildyti 2019 metų metinę apklausą ir padėti deviams padaryti „WordPress“ geresnius.

„BoldGrid“ jungia pajėgas su „W3 Edge“, įsigyja „W3 Total Cache“ papildinį

Populiarusis „W3 Total Cache“ papildinys dabar yra „BoldGrid“ komandos dalis, po to, kai pastaroji sujungė jėgas su „W3 Edge“, įskiepio kūrėjais. Įrankio autorius Frederickas Townesas kartu su visu kūrimo ir palaikymo personalu nuo šiol kartu su „BoldGrid“ dirbs kaip dukterinės įmonės.

„10up“ išleido „WordPress GitHub“ veiksmus, skirtus supaprastinti papildinio diegimą

Geros naujienos „WordPress“ kūrėjams! Dabar galite automatizuoti papildinių kūrimo procesą „GitHub“ naudodami „GitHub Actions“, kuriuos šį mėnesį išleido 10 narių komanda po vienerių metų darbo su beta versija. „GitHub Actions“ tikslas yra supaprastinti jūsų „WordPress“ papildinių išleidimo valdymą.

Kas naujo Gutenberge? (Lapkričio 13 d.)

Kalbant apie bloko redaktorių, yra keletas naujų patobulinimų ir funkcijų, kaip mes jau įpratome. Paveikslėlio pavadinimo atributo laukas, bloko šablonai, išankstiniai gradiento nustatymai ir temų šablonai yra didžiausi papildymai.

Su 30 ar daugiau pasaulinės klasės „WordPress“ agentūros savininkų, kūrėjų, eikite už scenos & Rinkodaros specialistai

Jei turite „WordPress“ agentūrą ir norite sužinoti daugiau ar net prisidėti, „WP Agency Summit“ yra renginys, kuriame galbūt norėsite dalyvauti. Dalyvaudamas turiu omenyje seansų stebėjimą virtualiai, nes konferencija vyksta internetu nuo gruodžio 6-16 dienos.

Ateities temos: dizaino rėmai ir pagrindinė tema

Įdomus Justino Tadlocko iš „WP Tavern“ redakcija. Ar visas „WordPress“ temas reikia standartizuoti? Kaip sukurta po tuo pačiu „front-end“ dizaino rėmais? Idėja yra sukurti pagrindinę temą, iš kurios kūrėjai galėtų semtis įkvėpimo. Įdomus.

Pažvelkime #DoSummitGood Together

Antradienis, dar vienas „WordPress-ers“ internetinis renginys, vyks antradienį. Jis vyks apie dosnumą ir naudą žmonėms. Renginį remia labdaros organizacija WP&UP ir suplanavo devynis seansus iš 13 pranešėjų.

13 tvirtų elektroninės prekybos strategijų, leidžiančių greitai padidinti pardavimą 2019 metų atostogų sezono metu

Daugelis žmonių pasakytų, kad atostogų sezonas yra geriausias metų laikas. Rinkodaros ir elektroninės komercijos savininkai turi galvoti vienodai, nes atėjo laikas masiškai parduoti. Tai yra jūsų galimybė uždirbti daugybę pinigų šį mėnesį, todėl galite tai padaryti kaip išnaudoti.

Ar „WordCamp“ miršta … ar ne? Vertingos prekės iš „WCUS 2019“ Sent Luise

Skirtinga nuomonė apie „WordCamps“ nei ta, kurią anksčiau skaitėme. „Freemius“ vaikinai pasidalijo, kad keliems WCUS žmonėms atmosfera ir renginiai buvo šiek tiek „atsieti“. Apibendrinant, konferencija buvo "daugiau to paties seno dalyko", atsižvelgiant į kai kurių dalyvių nuomones.

Ką daryti, jei klientas palieka jums neigiamų atsiliepimų (5 pagrindiniai patarimai)

Nesvarbu, ar geras jūsų produktas, jūsų manymu, visada bus kažkas, kas jo netenkina. Bet tai nėra pasaulio pabaiga, tai iš tikrųjų normalu. Štai ką daryti, kai klientai kritikuoja jūsų paslaugas.

Kaip patobulinti su WooCommerce susijusius produktus

Mes paliksime jus tame pačiame el. Prekybos pranešime, todėl per artimiausias savaites galėsite parduoti daugiau. Rodydami susijusius susijusius produktus svetainėje, turite didelę galimybę įtikinti žmones nusipirkti daugiau nei jie ketina. Štai kaip jiems pasiūlyti tinkamus susijusius produktus.

Ir tai buvo 2019 m. Gruodžio mėn. „WordPress“ naujienų rinkinys. Viskas, ko mes praleidome?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map