Jūsų #WCEU 2019 renginių vadovas – kaip išlaikyti save „WordCamp Europe 2019“

Jūsų #WCEU 2019 renginių vadovas – kaip išlaikyti save „WordCamp Europe 2019“

Jūsų #WCEU 2019 renginių vadovas – kaip išlaikyti save „WordCamp Europe 2019“
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

#WCEU 2019 renginių vadovas


Tikiuosi, kad esate lygiai taip pat stora kaip mes, dalyvaudami šių metų „WordCamp Europe 2019“! Viskas, kad atnaujintumėte savo atmintį, viskas vyksta Berlyne, Vokietijoje, ir tai yra vieta, kur galima sutikti bendraminčių „WordPress“ įvairių krypčių ir profesijų žmonių. Nesvarbu, ar esate kūrėjas, dizaineris, turinio kūrėjas ar dirbate su kitu būdu „WordPress“, tikrai praleisite laiką.!

Dalis mūsų komandos atvyksta ir į Berlyną, todėl jaudulys yra didžiulis. Mes tapsime savanoriais, žiniasklaidos partneriais ir rėmėjais, kurių didžiausia tema, Neve.

Tik tuo atveju, jei prieš kurį laiką nusipirkote bilietą ir nesekėte visų pranešimų ir naujienų, mes sukūrėme jums šį priešpaskutinio renginio vadovą.

Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie #WCEU 2019, sub-renginius, kuriuose galite dalyvauti, ir kita informacija, kuri gali būti naudinga.

Turinys:

 • �� Autorių diena
 • �� Pagrindinės sesijos
 • �� Seminarai
 • �� "„WP Cafe“"
 • �� Sveikatos seansai
 • �� Po vakarėlio
 • �� Seminaras vaikams
 • �� Panelinės diskusijos
 • �� Savanoriška veikla
 • Events Renginiai prieš ir po WCEU
 • �� Gera žinoti

Renginiai, kuriuose dalyvaus per 2019 metų Europą

Autorių diena

Bendraautorių diena yra smagi!

Gausite susitikimą su paskirta komanda (darant prielaidą, kad jau užsiregistravote) ir naudojate savo įgūdžius tobulindami „WordPress“.

Šią dieną jums bus duota praktinė užduotis, kurią atliksite.

bendraautorių diena

Viskas vyksta draugiškoje aplinkoje, kai komandos draugai nori padėti jums kiekvieną kartą, kai jums to reikia.

Rašymo metu visų „Bendraautorių dienos“ bilietų nebėra. Tačiau, jei neturite savo bilieto, bet tikrai norite dalyvauti, stebėkite pareigūną WCEU pranešimai. Gali būti, kad šalia įvykio jie turės naujų įrašų ar papildomų vietų.

Bendraautorių diena prasidės birželio 20 d., Ketvirtadienį.

Pažvelkite į visus šiuos gražius žmones, kurie prisideda #WordPress prie #WCEU Bendraautorių diena ❤❤❤

Ačiū, tu uola! pic.twitter.com/LtRlyolYPL

– Milana Cap (@DjevaLoperka) 2018 m. Birželio 14 d

Pagrindinės sesijos

Aš žinau, visada sunku pasirinkti tik vieną pokalbį vienu metu, ypač jei esate iš tų žmonių, kurie dažniausiai atvyksta į konferenciją pranešimų. Tačiau iki šiol nėra jokių mokslinių atradimų, kurie leistų mums būti keliose vietose tuo pačiu metu, todėl jūs turite tvirtai pasirinkti.

Ankstesniais metais mes buvome pasirinkę svarbiausius dalykus, tačiau kadangi tai gana subjektyvu, nusprendėme šį kartą palikti jums. Verta paminėti, kad sesijos yra įvairios, taigi, nesvarbu, koks yra jūsų darbas, tikrai rasite temų jūsų dominančioje srityje.

Užsiėmimai yra suskirstyti į kategorijas:

 • �� Plėtra
 • �� Dizainas
 • ✍️ Turinys
 • �� Verslas
 • �� Bendruomenė
 • �� "Matas „WordPress“" *

* (Speciali sesija iškart po pietų pertraukos penktadienį, birželio 21 d.)

Čia yra visas tvarkaraštis.

Seminarai

Užsiėmimuose jūs tik klausysite, tačiau dirbtuvės leis jums įsitraukti ir iš tikrųjų sukurti ką nors remiantis seminaro tema. Geros žinios yra tai, kad seminarai apima daug profesinių ir asmeninių interesų. Bloga žinia ta, kad jie vyksta lygiagrečiai su sesijomis. Aš žinau … amžiną problemą.

Seminaro registracija

Norėdami dalyvauti seminaruose, turite užsiregistruoti šalia pagrindinio registracijos stalo, kur pirmą kartą gausite WCEU dalyvio ženklelį.. Seminaro registracija atidaroma penktadienį 8.00 val., šeštadienį (atitinkamai birželio 21 d. ir birželio 22 d.) 8.30 val..

Dar kartą patikrinkite visas tvarkaraštis norėdami pamatyti, kaip paskirstomos mėgstamos dirbtuvės, kad galėtumėte rezervuoti savo laiką.

"„WP Cafe“"

Tai yra nauja „WCEU 2019“ funkcija, kuri šiais metais bus pristatyta pirmą kartą. „WP Cafe“ yra patobulinta „Tribe Meetups“ versija, tačiau dabar geriau organizuoti renginį.

WP kavinė

Kiekvieną dieną nuo 10.00 val. Tai skirta vieta, kurioje dalyviai gali kalbėtis tema, apie kurią jie nori sužinoti daugiau.

Bus "savininkas" kuris buvo pateiktas kartu su temos idėja ir pristatys koncepciją, tačiau susitikimas yra neformalus ir skatina pokalbį. Konferencija yra jauki ir kiekvienas dalyvis gali ramiai kalbėti apie savo idėjas ir rūpesčius. Pateikiami gėrimai ir užkandžiai.

Tai vadinama „WP Cafe“ nes tai yra tarsi susitikimas su draugais. Dalyvauti gali visi norintys. Patikrinkite tvarkaraštį ir suraskite tvarkaraštį (jis yra kiekvienos dienos pagrindinės sesijos lentelės pabaigoje).

Sveikatos seansai

Šiais metais „WordCamp Europe“ daug naujų koncepcijų! Jei nesate rytinis žmogus ar norite tiesiog lengvai atsipalaiduoti kūnui ir protui, galite apsilankyti sveikatingumo seansai.

Sveikata

Jie prasideda kiekvieną rytą (penktadienį 11.00 val. Ir šeštadienį 10.00 val.) Ir yra tarsi užsiėmimai, kuriuose galite mankštintis. Šie užsiėmimai apima jogą, meditaciją ir sąmoningumą. Jie gali trukti nuo 45 minučių iki vienos valandos.

Abiejomis dienomis vyks tie patys du seansai, išskyrus "Vadovaujama meditacija" tai įvyks tik šeštadienį. Jums nereikia iš anksto registruotis, tiesiog pasirodykite ir atsipalaiduokite.

Po vakarėlio

Taigi jūs klausote pokalbių, kalbatės, darote jogą, užsiimate dirbtuvėmis … ir vis dėlto atėjo laikas šokti. Europiečiai žino, kaip sunkiai vakaroti (kalbu iš patirties).

Po vakarėlio

Jei mėgstate rengtis kaip 80-tieji metai, bet niekada neturėjote galimybės to padaryti, WCEU po vakarėlio yra tau! Tai ideali vieta dėvėti vintažines odines striukes, džinsus su aukštu liemeniu, vaivorykštės spalvos kojų šildytuvus, blizgančius vėjo apdangalus ir pečių pagalvutes kartu, nesulaukiant teisingo žvilgsnio. Jūs netgi galite padaryti savo plaukus „Depeche Mode“ ar „Cyndi Lauper“ stiliumi.

Geriausias. Po vakarėlio. Visada. Laikotarpis. #WCEU pic.twitter.com/9SNAtarXFn

– Álvaro Gómez Velasco (@MrFoxTalbot) 2018 m. Birželio 17 d

Taigi išsaugokite dieną, birželio 22 d., Prasideda 19.00 val. Nepamirškite savo WCEU ženklelio.

Seminaras vaikams

Kitas naujas ir įdomus „WCEU 2019“ papildymas yra dirbtuvės vaikams. Jei norite keliauti su savo vaiku, neprivalote jiems visą laiką žiūrėti įnešėjų dienos metu. Tu gali užsisakyk vietą kad jūsų vaikas (-ai) linksmintųsi su dirbtuvių instruktore Petya Raykovska.

seminaras vaikams #wceu 2019

Kas bus seminaro metu? Vaikai išmoks kurti savo „WordPress“ svetaines per trijų valandų pamoką. Gana šaunu, ar ne??

Šis seminaras skirtas 8–14 metų vaikams, kurie supranta pagrindinę anglų kalbą ir yra nemokami vaikų priežiūros paslaugos.

Bet atkreipk dėmesį! Prieš apsilankydami, jūsų vaikas turi atitikti keletą reikalavimų, kuriuos galite išsamiai perskaityti čia.

Skydinės diskusijos

Jei jums patinka diskusijos ir jus domina bet kuri iš šių metų supjaustytų temų, galite prisijungti prie diskusijų grupių, kuriose „WordPress“ ekspertai susitiks ir kalbėsis profesionaliai, kartu su moderatoriumi.

Skydo diskusijos

Tai bus „WordCamp Europe 2019“ diskusijos:

Savanorystė

Nors dabar jau per vėlu prisijungti prie renginio kaip a savanoris, mes nuoširdžiai rekomenduojame tai išbandyti bent kartą per savo „WordCamp“ karjerą (galbūt kitais metais?).

„wordcamp europe 2019“ savanorystė

Mūsų komanda kiekvienais metais mielai savanoriauja, nes tai labai smagu! Jūs susipažinote su vieta, organizatoriais, kitais savanoriais ir jaučiatės kaip namuose. Atminkite šį vaidmenį, jei ateityje ketinate lankytis kitoje „WordCamp Europe“ (ir ne tik Europoje).

Konferenciją pamatysite skirtingomis akimis po savanorystės. Savanorystė ir dalyvavimas yra dvi visiškai skirtingos patirtys.

Beje, kai jūs savanoriaujate, jums nebus per daug laiko dalyvauti visose veiklose, kurios vyksta per dvi konferencijos dienas. Būsite užsiėmę, bet jums tai patiks.

Renginiai prieš ir po WCEU

Norite dar linksmiau? Geros naujienos! Už konferencijos vietos ribų, prieš ir po konferencijos, yra keli renginiai.

apšilimo renginiai

Atsižvelgiant į atvykimo ir išvykimo dienas, galite pasitikrinti darbotvarkę ir galbūt apsilankyti keliuose iš šių papildomų renginių, nes jie turi puikų šansą bendrauti ir linksmintis su kitais „WordPress“. Jie skirti tik linksmybėms ir pavers jūsų kelionę į Berlyną džiugiau.

Taigi, jei atvykstate anksti į Berlyną ir neturite jokių kitų planų, laukia kiti nuotykiai (atkreipkite dėmesį, kad kai kurie iš jų yra mokami):

 • Kelionė po Berlyną dviračiais ir maistu – Trečiadienis, birželio 19 d., Kainuoja 80 EUR už ekskursiją. Liko tik 1 vieta!
 • Ekskursija po Berlyną – birželio 19 d., Trečiadienis, nemokamas. Liko 10 dėmių!
 • „WordCamp Karaoke“ – Trečiadienis, birželio 19 d., Kainuoja 3 EUR asmeniui.

Išsamesnė informacija apie darbo laiką, susitikimo vietą ir registraciją čia.

Jei po konferencijos ketinate likti šiek tiek ilgiau Berlyne, galbūt norėsite prisijungti:

Gera žinoti

Prieš atvykdami į „WordCamp Europe 2019“, turite žinoti šią naudingą informaciją, kad jūsų WCEU patirtis būtų kuo sklandesnė. Kuo daugiau žinosite, tuo geriau būsite pasiruošę dideliam renginiui.

 • Konferencija, Bendruomenių diena ir vakarėlis po visų vyks „Estrel“ kongresų centras.
 • Patikrink vietos žemėlapis prieš renginį norėdami sužinoti bent menkiausią idėją apie jo konfigūraciją. Žemėlapį gausite prie įėjimo pirmą dieną, bet jei jį išsaugotumėte savo telefone, būtų atsarginė kopija.
 • Jei turite klausimų dėl konferencijos, negalite rasti takelių ar pametėte ką nors, eikite į Informacijos tarnyba.
 • Jei turite ankstesnių „WordCamps“ marškinėlių, kurių nebenaudojate, galite sustoti prie Labdaros lašas paaukoti jiems dėl geros priežasties.
 • Tai yra sąrašas visų dalyvių kurie pateks į „WordCamp Europe 2019“. Buvo parduota daugiau nei 3000 bilietų, taigi, jei norite susitikti su kuo nors, labai tikėtina, kad juos rasite Berlyne.

Gerai, kad tai, ką galite padaryti, kad išnaudotumėte visas „WordCamp Europe 2019“ galimybes. Ar jums pavyko užsiregistruoti į kokius nors renginius? Jei to nepadarėte, esu tikras, kad kitais metais jums pasiseks. Dalis mūsų komandos narių taip pat bus, taigi pasimatysime po kelių dienų!

Iki tol saugiai keliaukite ir būkite kuo užsiėmę Berlyne!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector