Jūsų būtiniausių „WordPress“ papildinių sąrašas, plius, kas juos būtinai turi

„WordPress“ pasaulį verčia įskiepiai. Esminiai „WordPress“ papildiniai padės efektyviai ir saugiai kurti savo svetainę, kartu naudodami geriausias funkcijas..


Papildiniai leidžia į savo naująjį tinklaraštį įtraukti daug bet kokio tipo funkcijų. Ir galų gale greičiausiai įdiegsite nemažai, kad gautumėte specifinę jūsų norimą funkciją.
Tai yra 4 skyrius didesnio vadovo kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį.

Tačiau nors yra daug įdomių nišinių įskiepių, yra ir keletas būtini „WordPress“ papildiniai, kurių reikia kiekvienam tinklaraštininkui. Mes kalbame apie tokius svarbius dalykus, kad nesvarbu, apie ką jūs rašote dienoraščius, jie turėtų sudaryti jūsų būtiniausių sąrašą:

�� Pradedančiųjų pastaba: kas yra įskiepiai ir kaip juos įdiegtiEsminiai „WordPress“ papildiniai

Papildinys yra trečiosios šalies plėtinys, pridedantis papildomų funkcijų jūsų „WordPress“ svetainėje. Ši funkcija gali būti kažkas maža, pavyzdžiui, kontaktinė forma, arba kažkas didelis, pavyzdžiui paversdami savo „WordPress“ svetainę el. prekybos parduotuve.

Norėdami naudoti papildinį, turėsite jį įdiegti savo „WordPress“ svetainėje. Perskaitykite šį įrašą daugiau apie kaip įdiegti “WordPress” papildinius.

Svarbiausi „WordPress“ papildiniai:

1. Mielių SEO


Mielių SEO Mielių SEO

Autorius (-ai): Komanda „Yoast“

Dabartinė versija: 14.2

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 26 d

wordpress-seo.14.2.zip


98% reitingai


5 000 000 + diegimų


WP 5.3 + reikalinga

 • Ką tai daro: „Yoast SEO“ padeda atlikti svarbius paieškos sistemos optimizavimo patarimus tiek visai jūsų svetainei, tiek atskiriems įrašams / puslapiams.
 • Kodėl jums to reikia: Kur jūsų tinklaraštis patenka į paieškos variklius, tokius kaip „Google“, didžiulį poveikį jūsų svetainės lankytojų skaičiui. Tinklaraščio optimizavimas naudojant papildinį, kaip „Yoast SEO“, suteikia geresnes galimybes aukštesnė už atitinkamus raktinius žodžius ir gaukite srautą į savo žinutes. Mes taip pat naudosime šį papildinį tolesniuose šio vadovo skyriuose, todėl jums reikia jo, kad galėtumėte visapusiškai naudotis šiuo vadovu.
 • Kiek kainuoja: Nemokama versija yra tinkama daugumai tinklaraštininkų
 • Kur jį gauti: Paprasčiausias būdas yra pereiti į „WordPress“ prietaisų skydelį → Įskiepiai → Pridėti naują → paieškos laukelyje įveskite papildinio pavadinimą (Yoast SEO). Tada spustelėkite Įdiegti dabar ir Suaktyvinti.

2. „Google Analytics“, skirta „WordPress“


„Google Analytics“ informacijos suvestinės papildinys, skirtas „WordPress“, pateikė „MonsterInsights“ „Google Analytics“ informacijos suvestinės papildinys, skirtas „WordPress“, pateikė „MonsterInsights“

Autorius (-ai): „MonsterInsights“

Dabartinė versija: 7.10.4

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 1 d

google-analytics-for-wordpress.7.10.4.zip


90% reitingai


2 000 000 + diegimų


3.8.0Reikalauja

 • Ką tai daro: „Google Analytics“ pateikia išsamią savo tinklaraščio srauto statistiką ir analizę. Aukštesniame lygyje tai taip pat gali padėti pamatyti, kiek veiksmingos yra tam tikros reklamos strategijos. „Google Analytics for WordPress“ papildinys padeda lengvai įdiegti nemokamą „Google Analytics“ paslaugą savo tinklaraštyje.
 • Kodėl jums to reikia: „Analytics“ padeda sužinoti, kurios jūsų tinklaraščio dalys sulaukia daugiausia srauto, o kurios dalys veikia gerai, o kurias dalis būtų galima patobulinti. „Analytics“ taip pat leidžia pamatyti, kaip laikui bėgant keičiasi jūsų tinklaraščio srautas ir įtraukimas. Kitaip tariant, neturėdami jokio analitinio sprendimo negalite žinoti, kiek efektyvios jūsų reklamos strategijos.
 • Kiek kainuoja: 100% nemokama
 • Kur jį gauti: „WordPress“ prietaisų skydelyje (tas pats, kas ir „Yoast SEO“, žr. Aukščiau). Tada sekite šį vadovą kaip nustatyti „Google Analytics“, skirtą „WordPress“.

3. Talpyklos įgalintuvas


Talpyklos įgalintuvas - „WordPress“ talpykla Talpyklos įgalintuvas – „WordPress“ talpykla

Autorius (-ai): KeyCDN

Dabartinė versija: 1.3.5

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 12 d

cache-enabler.zip


86% reitingai


90 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.6 + reikalinga

 • Ką tai daro: Talpyklos įgalintuvas naudoja vadinamąjį puslapio talpyklą, kad jūsų tinklaraštis būtų greičiau įkeliamas ir naudojama mažiau serverio išteklių.
 • Kodėl jums to reikia: Talpyklos įgalintuvas paprastai gali perpus sumažinti jūsų tinklaraščio puslapio įkėlimo laiką, o tai svarbu, nes 30% vartotojų norite, kad svetainės būtų įkeltos greičiau nei per vieną sekundę, 74% mobiliųjų telefonų vartotojų atsisakys svetainės, kurios įkėlimas užtrunka ilgiau nei 5 sekundes, o puslapis gali būti įkeltas paveikti jūsų svetainės reitingą „Google“. Taip, labai svarbu rasti būdų, kaip pagreitinti savo tinklaraščio įrašą …
 • Kiek kainuoja: 100% nemokama
 • Kur jį gauti: „WordPress“ prietaisų skydelyje (kaip ir „Yoast SEO“, žr. Aukščiau).

4. „Wordfence“ saugumas


„Wordfence“ sauga - ugniasienės ir kenkėjiškų programų nuskaitymas „Wordfence“ sauga – ugniasienė & Kenkėjiškų programų nuskaitymas

Autorius (-ai): „Wordfence“

Dabartinė versija: 7.4.7

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 23 d

wordfence.7.4.7.zip


96% reitingai


3 000 000 + diegimų


WP 3.9 + reikalinga

 • Ką tai daro: „Wordfence Security“ daro daugybę įvairių saugumo pakeitimų, kad apsaugotų jūsų tinklaraštį nuo įsilaužėlių ir kitokio išnaudojimo.
 • Kodėl jums to reikia: Gana deja, įsilaužti į „WordPress“ tinklaraščius yra įprastas dalykas. Vos 2016 metų pirmąjį ketvirtį, Sucuri išanalizavo daugiau nei 8000 nulaužtų „WordPress“ svetainių. Ir „Google“ blokuoja šimtai tūkstančių svetainių, kuriose kasmet yra kenkėjiškų programų. Dienos pabaigoje jūs būtinai turite apsaugoti savo „WordPress“ svetainę ir „Wordfence“ saugumas yra populiariausias „WordPress“ saugos papildinys, todėl tai yra vienas iš svarbiausių „WordPress“ papildinių.
 • Kiek kainuoja: Nemokama versija tinka daugeliui tinklaraščių, nors yra „Premium“ versija su dar daugiau funkcijų.
 • Kur jį gauti: „WordPress“ prietaisų skydelyje (kaip ir „Yoast SEO“, žr. Aukščiau).

5. „UpdraftPlus“


„UpdraftPlus WordPress“ atsarginės kopijos papildinys „UpdraftPlus WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

Autorius (-ai): „UpdraftPlus.Com“, DavidasAndersonas

Dabartinė versija: 1.16.25

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 23 d

updraftplus.1.16.25.zip


96% reitingai


2 000 000 + diegimų


WP 3.2 + reikalinga

 • Ką tai daro: „UpdraftPlus“ yra atsarginis papildinys, kuris automatiškai sukuria jūsų „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Jūs netgi galite leisti, kad ji automatiškai išsaugotų atsarginę kopiją „Google“ diske ar kitoje debesies saugyklos paslaugų teikėjo vietoje.
 • Kodėl jums to reikia: Be piktybinių veikėjų (aptarta aukščiau), yra dar daugiau priežasčių, kodėl jums gali prireikti atsarginių dienoraščio atsarginių kopijų. Reguliarus atsarginių kopijų kūrimas yra būtinas dalykas – jos padeda užtikrinti, kad jūsų tinklaraščio duomenys visada būtų saugūs, nesvarbu, kas blogai.
 • Kiek kainuoja: Nemokama versija tinka daugeliui tinklaraščių, nors yra „Premium“ versija su papildomomis funkcijomis.
 • Kur jį gauti: „WordPress“ prietaisų skydelyje (kaip ir „Yoast SEO“, žr. Aukščiau).

6. Optimole


Vaizdo optimizavimas ir tingus įkėlimas „Optimole“ Vaizdo optimizavimas & Lazy Load by Optimole

Autorius (-ai): Optimole

Dabartinė versija: 2.3.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 21 d

optimole-wp.zip


96% reitingai


50 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.7 + reikalinga

 • Ką tai daro: „Optimole“ automatiškai optimizuoja vaizdus kuriuos įkeliate į savo dienoraštį, juos suglaudindami ir, jei norite, pakeiskite jų matmenis. Suspaudimas yra būdas sumažinti vaizdo failo dydį nepakenkiant jo kokybei (be nuostolių glaudinant) arba šiek tiek sumažinant kokybę (nuostolingą glaudinimą)..
 • Kodėl jums to reikia: Vaizdai sudaro 63 proc. vidutinio svetainės failo dydžio. Sumažinę vaizdų dydį, galėsite greičiau įkelti savo tinklaraštį. Mes jau aptarėme, kodėl tai svarbu, kai papasakojome apie talpyklos talpyklą – dar vieną iš svarbiausių „WordPress“ papildinių.!
 • Kiek kainuoja: „Optimole“ nemokamai optimizuos 1 GB vaizdų per mėnesį, to turėtų pakakti daugumai tinklaraščių. Tai, ką gausite šioje nemokamoje pakopoje, yra vaizdinis CDN su 7 vietomis visame pasaulyje. Po to yra mokami planai, pradedant nuo 29 EUR per mėnesį, suteikiantys daugiau pralaidumo ir CDN vietų.
 • Kur jį gauti: „WordPress“ prietaisų skydelyje (kaip ir „Yoast SEO“, žr. Aukščiau).

7. „WPForms“


„WPForms“ kontaktinė forma - „WordPress“ „Nuvilkite“ formos kūrimo priemonė Susisiekimo formą pateikė WPForms – vilkite & Drop Form Builder skirtas „WordPress“

Autorius (-ai): „WPForms“

Dabartinė versija: 1.6.0.2

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 21 d

„wpforms-lite.1.6.0.2.zip“


98% reitingai


3 000 000 + diegimų


WP 4.9 + reikalinga

 • Ką tai daro: „WPForms“ leidžia žmonėms siųsti jums žinutę naudojant paprastą kontaktinę formą.
 • Kodėl jums to reikia: Nesvarbu, apie ką rašote, tikriausiai žmonės norės su jumis susisiekti. Kontaktų forma suteikia jiems galimybę tai padaryti jums nereikia atskleisti tikrojo el. Pašto adreso savo svetainėje.
 • Kiek kainuoja: Nemokama versija yra tinkama daugumai tinklaraštininkų, nors yra ir „Pro“ versija su daugiau funkcijų.
 • Kur jį gauti: „WordPress“ prietaisų skydelyje (kaip ir „Yoast SEO“, žr. Aukščiau).

8. „Jetpack“ – socialinis bendrinimas + dar daugiau


„Jetpack“ pateikė „WordPress.com“ „Jetpack“ pateikė „WordPress.com“

Autorius (-ai): Automattic

Dabartinė versija: 8.5

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 5 d

jetpack.8.5.zip


78% reitingai


5 000 000 + diegimų


WP 5.3 + reikalinga

 • Ką tai daro: „Jetpack“ yra universalus papildinys, pridedantis daug naudingų funkcijų. Ryškiausias šiame skyriuje yra jo Dalijimasis modulis, padedantis į savo svetainę įtraukti socialinių tinklų mygtukus.
 • Kodėl jums to reikia: Socialinių tinklų mygtukai leidžia lankytojams lengvai dalytis jūsų įrašais socialinėje žiniasklaidoje. Tai reiškia, kad jūsų įrašai gali būti geriau matomi ir dėl to galite sulaukti daugiau srauto! Ir kaip mes sakėme, Jetpack taip pat apima krūva kitų naudingų funkcijų, o tai verčia mus įsitikinti, kad jį laikysite vienu iš esminių „WordPress“ papildinių ir dėl daugelio kitų priežasčių.
 • Kiek kainuoja: Nemokamas planas yra puikus.
 • Kur jį gauti: „WordPress“ prietaisų skydelyje (tas pats, kas ir „Yoast SEO“, žr. Aukščiau). Tada perskaitykite šį įrašą kaip nustatyti „Jetpack“ bendro naudojimo mygtukus.

Įdiegę ir visiškai nenaudodami šių būtinų papildinių, pats laikas pasirūpinti pagrindiniais jūsų tinklaraščio nustatymais.

5 skyrius: Pagrindiniai kiekvieno tinklaraščio parametrai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map