5 iš geriausių vietinių „WordPress“ kūrimo įrankių, palyginti su 2020 m

Jei esate „WordPress“ kūrėjas, tikriausiai didžiąją dalį savo darbo atliekate bandymo aplinkoje. Tokiu būdu jūs galite apsiprasti su savo įskiepiais, temomis ir svetainėmis, ko tik norite, nieko nesugadindami. Tik klausimas, kurie vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai geriausiai tinka jūsų poreikiams?


Pasirinkti sąranką gali būti sudėtinga, nes yra daugybė variantų. Dar svarbiau, kad jūsų darbo eiga skirsis priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, todėl svarbu žinoti, kokios yra jūsų pasirinktys ir kokias funkcijas jos jums siūlo.

Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su penkiais mūsų mėgstamais vietiniais „WordPress“ kūrimo įrankiais, įskaitant:

 • „DesktopServer“
 • XAMPP
 • MAMPAS
 • Vagrant
 • Vietinis pagal smagratį

Mes jums pasakysime, kaip jie veikia, ir palyginsime jų naudojimo paprastumą, funkcijas ir kainas. Pabandykime šį pasirodymą kelyje!

Vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai

Kodėl labai svarbu pasirinkti tinkamus vietinius „WordPress“ kūrimo įrankius

Išmokti koduoti yra pakankamai sunku, o pagalbos ieškojimas internete ne visada nukreipia jus teisingu keliu.

Tačiau net atsižvelgiant į tai, vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai vis dar yra tai, kas gali būti naudinga net pradedantiesiems „WordPress“ kūrimo įrankiams..

Įvykdyti pokyčius gyvoje aplinkoje, prieš tai jų neišbandžius, yra nelaimės receptas. Jei vienas iš atnaujinimų sugadins jūsų svetainę, neturėsite kitos galimybės atkurti ją iš ankstesnės atsarginės kopijos arba pabandyti problemą pašalinti rankiniu būdu.

Bet kuriuo atveju jūsų interneto svetainė neveikia taip, kaip turėtų, ir vartotojai gali pastebėti problemą.

Štai kodėl daugelis patyrusių „WordPress“ kūrėjų nori naudoti vietinius arba inscenizacijos aplinka bandymo tikslais. Abi priemonės gali pasiekti tą patį tikslą, tačiau jos nėra visiškai skirtingos. Pvz., Vietinę aplinką galima pasiekti tik iš tinklo ir jums nereikia interneto ryšio, kad ją nustatytumėte ar dirbtumėte su juo. Kita vertus, rengiamos svetainės yra sukurtos tiesioginiuose serveriuose, todėl jos yra geresnės atlikti našumo testus.

Šiame straipsnyje, daug dėmesio skirsime vietiniams „WordPress“ kūrimo įrankiams. Jei dar neturite mėgstamo sprendimo, pateikiame keletą funkcijų, kurias norėsite atkreipti dėmesį rinkdamiesi vieną iš jų:

Palaikymas kelioms vietinėms svetainėms.

Vienas iš vietinių įrankių pranašumų yra tai, kad galite nustatyti tiek daug kartu esančių svetainių, kiek norite. Tokiu būdu galite dirbti prie kelių projektų vienu metu.

Nepriklausoma kiekvienos svetainės aplinka.

Kai kurie įrankiai leidžia nustatyti suskaidytą aplinką kiekvienai „WordPress“ svetainei. Pvz., Galite turėti vieną svetainę, kurioje veikia PHP 5, o kitą – naudodami PHP 7, dirbdami greta be jokių problemų.

Tiesus projekto valdymas.

Geriausia, jei pasirinksite kokį nors vietinės plėtros įrankį, kad būtų kuo lengviau pridėti ir ištrinti naujus „WordPress“ projektus. Tokiu būdu jums nereikės gaišti daug laiko kuriant naują aplinką ar išvalius atliktus testus.

Paprastas domenų žemėlapis.

Daugeliu atvejų norėsite susieti kiekvieną vietinę svetainę su lengvai įsimenamu domeno pavadinimu. Jūs visada galite tai padaryti rankiniu būdu, bet geriau, jei pasirinktas įrankis padės jums atlikti procesą.

Galiausiai, svarbu pažymėti, kad jei esate plėtros komandos dalis, prieš priimdami sprendimą norėsite pasikonsultuoti su jais. Galų gale, tikėtina, kad visa komanda naudosis vienu įrankiu, taigi visi turėsite prieigą prie to paties funkcijų rinkinio. Kai kiekvienas jūsų komandos narys naudojasi skirtingais vietinės plėtros įrankiais, rezultatas gali būti logistinis košmaras.

Palyginti penki vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai (trumpai tariant)

Šiame poste turime daug žemės. Taigi, jei norite greito palyginimo, pažiūrėkite į šią lentelę:

Palyginti geriausi vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai

„DesktopServer“
XAMPP
MAMPAS
Vagrant
Vietinis pagal smagratį

Ar jis naudoja virtualias mašinas?
Ar galite nustatyti kelias „WordPress“ svetaines??Iki trijų (naudojant nemokamą versiją)✅ (šiek tiek pakreipus)✅ (šiek tiek pakreipus)
Ar lengva naudoti?Vidutiniškai sunkuVidutiniškai sunkuVidutiniškai sunku
Ar tai leidžia nustatyti įvairių tipų aplinką?✅ (laipsniui)✅ (laipsniui)
Ar galite norėdami paleisti ir sustabdyti svetaines?
Ar tai padeda susieti domenų vardus į vietines svetaines?
Ar jame yra prietaisų skydelis, kurį galite naudoti?
KainaGalimos nemokamos ir aukščiausios kokybės versijosLaisvasGalimos nemokamos ir aukščiausios kokybės versijosLaisvasLaisvas

Jei manote, kad remiantis šia informacija galite priimti pagrįstą sprendimą, sustokite čia. Tačiau mes raginame jus toliau skaityti, kad gautumėte aiškesnę idėją, ką jums gali pasiūlyti kiekvienas iš šių įrankių.

Palyginti penki vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai (visiškai)

Kalbant apie vietinius „WordPress“ kūrimo įrankius, turite atsižvelgti į keturis pagrindinius aspektus:

 • kaip jie dirba,
 • kaip lengva jais naudotis,
 • kokias funkcijas jie siūlo,
 • jų kainų diapazonas.

Jei palyginsite kiekvieną įrankį naudodamiesi šiais kriterijais – ką tiksliai padarysime tolesniuose skyriuose -, turėsite visą informaciją, kurios jums reikia norint protingai pasirinkti. Leiskite kasti!

1. „DesktopServer“

„DesktopServer“

„DesktopServer“ yra „Windows“ ir „MacOS“ įrankis, įgalinantis sukurti kelias vietines „WordPress“ svetaines naudojantis paprastu žingsnis po žingsnio vedliu. Nepaisant to, kad yra nemokama įrankio versija, vis tiek turite prisiregistruoti, kad atsisiųstumėte, o tai yra maža kaina.

Kalbant apie patogumą naudoti, vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai nėra daug paprastesni nei darbalaukio serveris. Kai pirmą kartą ją nustatysite, ji įdiegs visą programinę įrangą, reikalingą „WordPress“ maitinti vietoje. Tada galite iš naujo paleisti programą kiekvieną kartą, kai norite sukurti ar ištrinti vietinę „WordPress“ svetainę.

Viso kūrimo proceso metu galite pasirinkti, kurią „WordPress“ versiją norite įdiegti savo svetainei, taip pat priskirti jai domeno vardą.

„DesktopServer“ naudojimas.

Apskritai, „DesktopServer“ siūlo funkcinę patirtį su labai mažomis nuojautomis, tačiau tai nebūtinai yra blogas dalykas. Jei viskas, ko ieškote, yra paprastas, patikimai veikiantis įrankis, tai gali būti tvirta galimybė.

�� Pagrindinės savybės:

 • Apima vedlį, kuris padės nustatyti naujas vietines „WordPress“ svetaines.
 • Leidžia susieti domenus į savo vietines svetaines.
 • Leidžia bet kada kopijuoti ar ištrinti savo svetaines.
 • Naudojant nemokamą programinės įrangos versiją, galima valdyti iki trijų vietinių svetainių.
 • Palaiko Apache, „MySQL“, ir PHP 5.5.

Kalbant apie savybes, nemokama „DesktopServer“ versija yra šiek tiek ribota. Yra daugybė vietinių „WordPress“ kūrimo įrankių, siūlančių galingesnes funkcijas, padedančias jums valdyti savo svetaines (kurias netrukus apimsime), nors kartais jos gali būti per didelės. Kalbant apie ribojančius veiksnius, pasakytume, kad didžiausias nusivylimas yra tai, kad „DesktopServer“ palaiko tik vieno tipo aplinką: „Apache“ serverį, kuriame veikia PHP 5 ir „MySQL“..

Jei sąžiningai, daug „WordPress“ svetainių naudoja tą pačią aplinką. Tačiau, kaip kūrėjas, galbūt norėsite labiau valdyti savo. Tokiu atveju turėsite sužinoti kitą parinktį.

�� Kaina:

Iki šiol mes kalbėjome tik apie nemokamą „DesktopServer“ versiją. Taip pat yra aukščiausios kokybės alternatyva, kuri prasideda nuo 99,95 USD per metus. Už tuos pinigus galite gauti prieigą prie kelių papildomų funkcijų, įskaitant palaikymą Daugialypė svetainė, galimybė eksportuoti ir archyvuoti jūsų bandymo sąrankas ir galimybė sukurti „WordPress“ brėžinius.

Ši paskutinė funkcija leidžia jums saugoti konkrečius nustatymus ir naudoti juos greičiau diegti svetaines. Pvz., Jei kiekvienoje savo svetainėje yra keletas įskiepių ir temų, kuriuos norėtumėte nustatyti, galite sukurti tos konfigūracijos projektą ir laikyti jį vėlesniam naudojimui..

„DesktopServer premium“ licencija taip pat suteikia teisę atnaujinti visus metus. Be to, galite naudoti vieną licenciją keliems kompiuteriams, todėl tai yra tinkamas pasirinkimas komandoms, turinčioms biudžetą.

2. XAMPP

xamp

XAMPP yra santrumpa, reiškianti Apache, MariaDB, PHP ir Perlas. Kitaip tariant, joje yra visa programinė įranga, kurios jums reikia norint paleisti „WordPress“.

Šis ypatingas vietos plėtros įrankis yra dviejų skonių: įprastas XAMPP ir XAMPP-VM.

Pirmasis tiesiog įdiegia programinę įrangą, kurią minėjome anksčiau, jūsų kompiuterio kataloge, o pastaroji viską nustato „Linux Virtual Machine“.

Įprasta programinės įrangos versija yra „Windows“, „Linux“ pagrįstam sistemoms ir „macOS“. Kita vertus, „XAMPP-VM“ yra tiesiog prieinamas „MacOS“. Atsižvelgdami į tai, norėsime palyginti šį įprastą XAMPP variantą, kuris nėra VM.

Tai, ką daro „XAMPP“, yra programinės įrangos krūvos nustatymas jūsų kompiuteryje, tačiau tai nepadeda įdiegti „WordPress“. Platforma siūlo keletą autonominiai montuotojai įvairioms turinio valdymo sistemoms (CMS), tačiau mes esame labiau iš dalies dalykai, kuriuos reikia atlikti rankiniu būdu.

Jei esate tas pats, tada štai kas jums tinka, kai reikia įdiegti „WordPress“ su XAMPP.

„XAMPP“ prietaisų skydelis.

Pradedantiesiems turėsite nustatyti rietuvę ir patikrinti, ar visos paslaugos veikia. Tada jums reikės sukurti duomenų bazę savo „WordPress“ svetainei atsisiųskite naujausią CMS versiją, išpakuokite ją ir rankiniu būdu sukonfigūruokite keletą failų. Tik tada jūs paleisite „WordPress“ diegimo programą ir vis tiek turėsite susieti savo naują domeną su domenu, kurį galite atsiminti (jei norite)..

�� Pagrindinės savybės:

 • Leidžia nustatyti programinės įrangos paketą, įskaitant „Apache“, „MariaDB“, PHP ir „Perl“.
 • Suteikia galimybę pasirinkti iš kelių XAMPP versijų, atsižvelgiant į tai, kurią PHP versiją norite naudoti.
 • Jei naudojate „MacOS“ vartotoją ir atsisiunčiate atitinkamą versiją, siūlo naudotis VM pagrįstą vietinę „WordPress“.
 • Leidžia naudoti paprastą prietaisų skydelio įrankį visoms naujoms paslaugoms tvarkyti.
 • Galima nustatyti „WordPress“ rankiniu būdu arba naudoti autonominę diegimo programą (jei norite).

Kaip kūrėjas, jūs galite įvertinti, kad XAMPP suteikia jums galimybę šiek tiek purvina rankas, palyginti su tokiais įrankiais kaip „DesktopServer“. Tokiu atveju jūs galite visiškai valdyti kiekvieną savo krūvos komponentą. Pvz., Galite bet kada paleisti ir sustabdyti „Apache“ serverį, atlikdami porą paspaudimų, arba priskirkite paslaugą skirtingiems prievadams. Taip pat galite pasiekti išsamius žurnalus ir dar daugiau.

„XAMPP“ suteikia puikią aplinką „WordPress“ paleisti, tačiau tai nėra paslauga, pritaikyta CMS. Tai reiškia, kad jums reikės apgalvoti keletą parinkčių, kad viską nustatytumėte. Be to, viskas pasidaro šiek tiek sudėtinga, jei norite naudoti XAMPP vienu metu paleisti daugiau nei vieną „WordPress“ svetainę. Ko gero, tai nieko, ko negalite sutvarkyti, tačiau tai daugiau nei įrankis, sukurtas atsižvelgiant į „WordPress“.

Apskritai, „XAMPP“ siūlo fantastišką pritaikymo lygį, leidžiantį padaryti beveik viską, ko norite, tačiau tai nėra puikus įrankis pradedantiesiems ir tai nėra paprasčiausias sprendimas dirbant su.

�� Kaina:

XAMPP yra 100% atvirojo kodo paketas. Nėra aukščiausios klasės versijos su paslėptomis funkcijomis, todėl galite ja naudotis bet kokiu būdu, kuris jums atrodo tinkamas.

3. MAMPAS

mampas

Įvairiais būdais, „Mano Apache“, „MySQL“, PHP (MAMP) yra labai panašus į XAMPP. Tai taip pat yra programinės įrangos paketas, leidžiantis kurti „WordPress“ svetaines (ir bet kokio kito tipo svetaines).

Šio įrankio naudojimo procesas taip pat veikia taip pat, kaip ir ankstesnio pasirinkimo atveju. Jūs nustatote krūvą, sukuriate duomenų bazę ir tada einate rankiniu būdu nustatyti „WordPress“. Turėdami tai omenyje, atkreipkime dėmesį į tai, kokie yra didžiausi abiejų krūvų skirtumai.

Pirmiausia, MAMP galima tik „Windows“ ir „MacOS“. Kiekvienai operacinei sistemai galima pasirinkti iš kelių versijų, atsižvelgiant į tai, kurią PHP versiją norite nustatyti. Be to, jūs taip pat gausite prieigą prie daug papildomos programinės įrangos, įskaitant Python, „Perl“, „phpMyAdmin“ ir dar daugiau.

Praktiškai tai reiškia daugiau galimybių, kai reikia kurti vietines svetaines ir programas. Tačiau kalbant apie „WordPress“, gali būti, kad jums nereikės naudoti jokios šios programinės įrangos. Vis dėlto tai yra keletas malonių priedų, kurių reikia tik tuo atveju, jei dirbate su kitų tipų projektais, kuriems jų reikia.

Didžiausias neigiamas „MAMP“, palyginti su „XAMPP“, naudojimo trūkumas yra tas, kad pirmieji nesiūlo autonominių diegimo programų populiarioms programoms, tokioms kaip „WordPress“. Jei sąžiningai, tai yra apribojimas tik tuo atveju, jei nenorite svetainių nustatyti rankiniu būdu. Tokiu atveju tikriausiai geriau naudoti paprastesnį įrankį.

MAMP prietaisų skydelis.

�� Pagrindinės savybės:

 • Leidžia nustatyti aplinką, pagrįstą „Apache“, „MySQL“ ir „PHP“.
 • Leidžia naudoti skirtingas programinės įrangos versijas, atsižvelgiant į tai, kurią PHP versiją norite nustatyti.
 • Palaiko daugybę papildomų kalbų, įskaitant „Python“ ir „Perl“.
 • Pateikiama galimybė rankiniu būdu nustatyti vietines „WordPress“ svetaines.

Kalbant apie funkcijas, MAMP siūlo šiek tiek mažiau valdyti jūsų aplinkos komponentus nei XAMPP. Jis taip pat yra su savo prietaisų skydeliu, tačiau jame pateikiama mažiau galimybių. Šis skirtumas – be visų kitų – daro jį puikiu pasirinkimu, jei ieškote lengvesnio įrankio, skirto valdyti. Jūs vis dar galite naudotis beveik visomis tomis pačiomis funkcijomis, tačiau MAMP yra lengviau priprasti.

�� Kaina:

Šiame skyriuje mes sutelkėme dėmesį tik į nemokamą MAMP versiją. Tačiau yra ir taip prieinamas papildomas pasirinkimas. Jis prasideda nuo 59 USD tiek „MacOS“, tiek „Windows“, nors pirmieji gauna reguliaresnius atnaujinimus ir geresnį palaikymą.

„MAMP Pro“ suteikia daug daugiau parinkčių, tokių kaip galimybė nustatyti Nginx serverius, mobilųjį testavimo įrankį ir įmontuotą redaktorių. Jei jūs ir likusi komanda esate „MacOS“ vartotojai, visos šios funkcijos leidžia MAMP pasirinkti iš daugybės vietinių „WordPress“ plėtros įrankių..

4. Vagrantas

nedrąsus

Iki šiol apžvelgėme kelis vietinius „WordPress“ kūrimo įrankius, kurie yra gana panašūs. Dabar atėjo laikas šiek tiek kitaip.

Vagrant yra įrankis, leidžiantis paleisti kelias virtualias mašinas kompiuteryje ir naudoti jas kaip aplinką savo projektams.

Jei niekada nenaudojote tokios programos kaip „Vagrant“, galite pamanyti, kad tai skamba per daug.

Galų gale jūs galbūt girdėjote, kad norint paleisti kelias virtualias mašinas jums reikia labai galingo kompiuterio. Tai šiek tiek tiesa, bet taip pat priklauso ir nuo to, kam norite naudoti tas mašinas. Jei mes kalbame apie vietinio žiniatinklio plėtrą, tada sistemos reikalavimai nėra tokie griežti.

Be to, „Vagrant“ palengvina viso aplinkos nustatymo procesą. Įdiegę programinę įrangą, galite eiti į priekį ir atsisiųsti vieną iš daugybė iš anksto sukonfigūruotų „dėžučių“ jos bendruomenė jau buvo sukurta. Jei norite įdiegti nepriekaištingą „WordPress“ aplinką keliais paspaudimais, turėsite daugybę populiarios dėžutės pasirinkti iš. Yra tikimybė, kad rasite būtent tai, ko jums reikia.

Žvilgsnis į „Vagrant“ iš komandinės eilutės.

Taip pat galite aprūpinti savo virtualią mašiną ir naudoti komandinę eilutę, kad nustatytumėte dalykus tiksliai taip, kaip norite. Tada galėsite pasidalyti savo aplinka su visais kitais komandos nariais. Tokiu būdu jūs ne visi turite prisibijoti konfigūravimo programinės įrangos ir sukrauti vienodai – „Vagrant“ viską daro už jus.

Galiausiai atrandame svarbiausią skirtumą tarp „Vagrant“ ir tokių priemonių kaip XAMPP ar MAMP. Naudodamiesi pastarąja, jūs visada rizikuojate įdiegti programinę įrangą, kuri sutrikdo jūsų aplinkos sąranką. Galų gale jūs naudojate savo kompiuterį kaip serverį. Naudojant tokį įrankį kaip „Vagrant“, kiekviena aplinka jūsų kompiuteryje egzistuoja atskirai. Tai reiškia, kad galite turėti serverį, kuriame paleisite „Nginx“, o kitą – su „Apache“ dviem skirtingais „Vagrant“ kompiuteriais, ir neturite problemų.

Kol kas „Vagrant“ turbūt skamba kaip stiprus pasirinkimas. Tai prasminga – ji taip pat yra viena iš mėgstamiausių įrankių. Vis dėlto nereikia pripažinti, kad vertiname pagal nominalią vertę. Pateikiame Primožo Ciglerio, viso „ProteusThemes“ kūrėjo ir generalinio direktoriaus, citatą apie jo meilę Vagrantui:

Primozas Cigleris

Primožas Cigleris
Generalinis direktorius „ProteusThemes“

Kalbant apie mano mėgstamiausias vietines „WordPress“ kūrimo aplinkas, iš tikrųjų turiu dvi. Jie abu yra „Vagrant“ valdomos virtualizacijos. Vien tik tai yra svarbu, nes tai leidžia man ir visai „ProteusThemes“ komandai turėti nuoseklią kūrimo aplinką skirtinguose kompiuteriuose ir OS.

Pirmąjį naudojame kaip pagrindinę plėtojamą temų, kurias plėtojame, aplinką. Tai yra modifikuota šaknų / grotelių projekto šakutė. Tai paleidžia „Ubuntu 16.04 nginx“ + „mariadb“ + „php-fpm“ rietuvė.

Antrasis, kurį naudoju vis dažniau, yra Wockeris. Tai „Docker“ pagrindu sukurta „WordPress“ kūrimo aplinka su tokiais įrankiais kaip įmontuota WP-CLI. Tai leidžia greitai atlikti prototipų kūrimą, per 5 sekundes sukurti naujas WP instaliacijas be jokio šalutinio poveikio ir lengvai perjungti šiuos egzempliorius. Apskritai, tai puikus įrankis išbandyti naujas funkcijas, temas, papildinius … neteršiant jūsų „standartinės“ dev aplinkos. Tai panašu į tai, kad bet kuriuo metu galite gauti neribotą vietinių, šviežių, vienkartinių WP egzempliorių.

Tačiau vienas iš tokių priemonių, kaip „Vagrant“, apribojimų yra tai, kad didelėms failų sistemoms gali prireikti laiko sinchronizuoti tarp jūsų pagrindinio kompiuterio ir jo virtualių mašinų. Bet tai problema, su kuria greičiausiai nesusidursite, išskyrus atvejus, kai dirbate prie didelių projektų.

�� Pagrindinės savybės:

 • Leidžia nustatyti virtualias mašinas vietos plėtros poreikiams tenkinti.
 • Galite konfigūruoti kiekvieną VM pagal jūsų specifikacijas ir bendrinti juos su kitais žmonėmis.
 • Pateikiama parinktis atsisiųsti iš anksto sukonfigūruotus laukelius ir paleisti juos taip, kaip norite.
 • Padeda atskirti bandymo aplinką ir įjungti bei išjungti.
 • Palengvina visų VM valdymą naudojant komandinę eilutę.

Iki šiol mes jau minėjome, kad komandinė eilutė naudojama du kartus, ir tam yra priežastis. „Vagrant“ yra visiškai komandų eilutės įrankis, kurį galima naudoti „Linux“ pagrindu sukurtose sistemose, „Windows“ ir „MacOS“. Šiuo metu nėra jokių išgalvotų sąsajų ar prietaisų skydelių – tai tik komandinė eilutė ir jūs.

Jei turite interneto svetainių kūrimo patirties, greičiausiai jums patogu naudoti komandinę eilutę daugeliui kasdienių užduočių. Kita vertus, išmokti būtinas komandas norint naudoti „Vagrant“ nėra viskas taip sudėtinga. Jei tu ne susipažinęs su komandų eilute vis dėlto neturėtumėte leisti, kad tai jus sustabdytų.

�� Kaina:

„Vagrant“ yra nemokamas, atvirojo kodo projektas. Šis faktas kartu su visomis kitomis jo savybėmis daro fantastišką variantą tiek solo kūrėjams, tiek komandoms. Net jei turite biudžetą įsigyti geriausius vietinius „WordPress“ kūrimo įrankius, yra tikimybė, kad „Vagrant“ gali geriau atlikti darbą.

5. Vietinis pagal smagratį

Vietinis pagal smagratį

Nė vienas iš mūsų iki šiol aptartų vietinių „WordPress“ kūrimo įrankių nėra tas, kurį galite laikyti pernelyg patogiu naudoti. „DesktopServer“ yra ta, kuri yra arčiausiai, bet ją užleidžia archajiška sąsaja.

Kiti yra galingi, tačiau jais naudotis nėra ypač lengva, jei dar neturite žinių apie plėtrą.

Štai kodėl mes nusprendėme viską suderinti Vietinis pagal smagratį.

Mes jau parašė apie „Vietinis“ smagratis praeityje. Tačiau tada jis buvo prieinamas tik „MacOS“. Dabar tiek „Windows“, tiek „MacOS“ vartotojai turi prieigą prie šio sprendimo, ir jis vis dar yra vienas iš ramiausių vietinių „WordPress“ kūrimo įrankių.

Didžiausias trūkumas kyla iš lengvai naudojamos „Local“ sąsajos. Naujos svetainės nustatymas yra toks pat paprastas: paspausti mygtuką ir pasirinkti keletą pagrindinių konfigūracijų.

Vietinio smagračio naudojimas.

Proceso metu galite pasirinkti iš „Nginx“ ir „Apache“ serverių, taip pat dvi PHP versijas (5 ir 7). Be to, jūs iš karto susiejate savo naują vietinę svetainę su domenu. Kai svetainė bus sukurta, galėsite ją pasiekti iš paprasto sąrašo, kuriame yra visi kiti jūsų projektai. Spustelėję bet kurį iš jų, galėsite peržiūrėti jų nustatymus, pasiekti jų duomenų bazę, pereiti į vietinius katalogus ir dar daugiau.

Yra net galimybė sukurti tiesiogines nuorodas į savo vietines svetaines, tai reiškia, kad galite pasidalinti savo progresu su komandos draugais ar klientais. Apskritai, „Local by Flywheel“ teikia daugiausiai galimybių patirti vietinę „WordPress“ plėtrą. Jis gali būti ne toks galingas kaip „Vagrant“, tačiau dėl jo pasiekiamumo jis atsilygina.

�� Pagrindinės savybės:

 • Leidžia keliais paspaudimais nustatyti vietines „WordPress“ svetaines.
 • Leidžia stebėti visų esamų svetainių būseną iš sąrašo.
 • Teikia parinktį vienu spustelėjimu pasiekti savo svetainių informacijos suvestines, duomenų bazes ir vietinius katalogus.
 • Tai leidžia kurti tiesiogines nuorodas, dalintis prieiga prie jūsų vietinių projektų.
 • Siūlo parinktį nustatyti brėžinius, kad būtų galima lengvai diegti „WordPress“ svetaines naudojant pageidaujamus parametrus.

Kalbant apie funkcijas, viskas, ką siūlo „Local by Flywheel“, yra pritaikyta „WordPress“ svetainėms. Pakanka pasakyti, kad „Local“ yra džiaugsmas naudotis, jei esate „WordPress“ entuziastas. Tai gali nepasiūlyti tiek daug tinkinimo parinkčių, kaip, pavyzdžiui, „Vagrant“, tačiau jie yra du visiškai skirtingi įrankiai. Nors „Vagrant“ mes labiau rekomenduotume profesionalioms komandoms, „Local“ puikiai tinka mažesnėms komplektacijoms ir projektams, kuriems keliami ne tokie griežti reikalavimai.

�� Kaina:

„Local by Flywheel“ yra visiškai nemokamas įrankis, kurį padarė „WordPress“ valdoma prieglobos įmonė „Flywheel“. Kūriniuose taip pat yra aukščiausios kokybės versijos, tačiau šiuo metu informacijos apie ją yra mažai. Apskritai, tai yra vienas iš mėgstamiausių vietinių „WordPress“ kūrimo įrankių.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • Kompanijos, kuriančios programinės įrangos kūrimo paslaugas
 • Kaip susikurti savo svetainę

Išvada

Ne visi vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai yra lygūs. Tas, kurį pasirinksite, turės didelę įtaką jūsų darbo metodams. Jei priklausote komandai, tai paveiks ir visus, su kuriais dirbate. Štai kodėl verta atlikti tam tikrus tyrimus, kokie yra galimi variantai ir kokia nauda gali būti kiekvienam iš jūsų sprendimų.

Apžvelkime mūsų penkis mėgstamiausius vietinius „WordPress“ kūrimo įrankius ir tai, kas juos daro išskirtinius:

„DesktopServer“

Tai paprastas, pradedantiesiems patogus įrankis vietiniam „WordPress“ kūrimui.

XAMPP

Ši programinė įranga yra puiki, jei norite visiškai valdyti savo aplinką.

MAMPAS

Šis įrankis yra labai panašus į XAMPP, tačiau turi keletą mažiau funkcijų ir yra šiek tiek lengvesnis.

Vagrant

Tai puikus VM pagrįstas vietinės plėtros įrankis, būtinas rimtiems kūrėjams.

Vietinis pagal smagratį

Ši patogi programa puikiai tinka mažiems ir vidutiniams projektams.

Ar turite klausimų, kaip išsirinkti geriausią įrankį vietiniams „WordPress“ plėtros poreikiams? Pakalbėkime apie juos toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map