5 geriausios internetinės debesijos atsarginės paslaugos, kad jūsų duomenys būtų saugūs 2020 m

Ieškai saugios vietos visų savo skaitmeninių duomenų atsarginėms kopijoms kurti ir saugoti? Šis įrašas padės jums pradėti. Atidžiai išnagrinėsime penkias geriausias internetinių debesų atsarginių kopijų paslaugas, kad patikrintume, kur jie šviečia ir kur jų trūksta.


Kas yra debesies atsarginė kopija?

Pirmiausia pereikime prie pagrindų. Paprastai visų duomenų atsarginę kopiją sukuriame į išorinį diską arba vietinį tinklą. Šios vietinės atsarginės kopijos puikiai tinka greitai atkurti. Apmaudu yra tai, kad jie kenčia dėl tos pačios rizikos, kurią patiria jūsų kompiuteris – kenkėjiškų programų, aparatinės įrangos gedimų, atsitiktinio ištrynimo, gaisro, vagystės ir pan..

Kita vertus, geriausios internetinės debesijos atsarginių kopijų paslaugos nukopijuoja visus jūsų duomenis internete į nuotolinius serverius įvairiose vietose. Galėsite patogiai bet kuriuo metu bet kurioje vietoje pasiekti šias saugias atsargines atsarginių kopijų kopijas ir lengvai jas atkurti spustelėdami du mygtukus..

Geriausios internetinės „Cloud Backup“ paslaugos

Žinoma, nėra jokios priežasties nedaryti tiek vietinės, tiek debesinės atsarginės kopijos ir būti dvigubai saugiems. ��

Pradinė jūsų duomenų atsarginė kopija gali pareikalauti daug laiko. Bet po to visų failų atsarginės kopijos bus kuriamos automatiškai. Geriausios internetinės debesijos atsarginių kopijų kūrimo paslaugos taip pat leidžia jums nusiųsti fizinį įrenginį, kuriame yra visi jūsų duomenys, kad galėtumėte įkelti, ir tai gali drastiškai sutrumpinti įkėlimo laiką. Tokiu pat būdu jie taip pat leidžia greičiau atkurti naudojant jums atsiųstą fizinį įrenginį.

Spustelėkite, jei norite sužinoti daugiau:

 • �� Ką apie „Dropbox“ ir kitas saugojimo paslaugas?
 • �� Ko reikia ieškoti atsarginių kopijų debesijos tarnyboje?

Kurį laiką ištyrę temą ir išbandę daugybę paslaugų rinkoje, nusprendėme pateikti šias platformas iš penkių geriausių. Čia yra trumpa siūlomų funkcijų ir svarbiausių šių geriausių internetinių debesijos atsarginių kopijų paslaugų parametrų apžvalga:

Apibendrintos geriausios internetinės debesijos atsarginės paslaugos

„Backblaze“
Aš vairuoju
Karbonitas
Acronis
„CrashPlan“

Kaina per metus60 USD52,12 USD71,99 USD49,99 USD120 USD
Prietaisai vienoje sąskaitoje1Neribota1Skiriasi pagal planus1
Platformos„Mac“, asmeninis kompiuteris„Mac“, asmeninis kompiuteris, mobilusis„Mac“, asmeninis kompiuteris„Mac“, asmeninio kompiuterio, mobiliųjų, virtualių mašinų ir socialinės medijos paskyros„Mac“, PC, „Linux“
SandėliavimasNeribota2 TBNeribotaSkiriasi pagal planusNeribota
Nuolatinės arba suplanuotos atsarginės kopijosTiekTiekTiekSuplanuota. Kaip dažnai kas penkias minutes.Tiek

Penkios geriausios debesijos atsarginės paslaugos

Dabar apie kiekvienos platformos informaciją:

1. „Backblaze“ (www.backblaze.com)

Geriausios internetinės debesijos atsarginės paslaugos: # 1 „Backblaze“

„Backblaze“ siūlo daugybę naudingų funkcijų, įskaitant neribotą saugojimą kartu su greitais ir patikimais atsarginių kopijų kūrimais – visa tai už patrauklią kainą.

Platformos ir paprastas naudojimas: „Backblaze“ palaiko atsarginę kopiją iš „Mac“ ir kompiuterių. Sąranka taip pat nesudėtinga, nes jums tereikia įvesti keletą duomenų, pvz., El. Pašto adresą ir slaptažodį.

Saugojimo ir atsarginės kopijos dažnis: Čia yra neribota saugykla, tačiau joje yra tik vienas kompiuteris. Pagal numatytuosius nustatymus atsarginės kopijos yra nepertraukiamos, tačiau taip pat galite planuoti atsargines kopijas.

Ką sudaro atsarginės kopijos? Visi jūsų duomenys yra automatiškai kuriami, išskyrus sistemos failus, programų failus, programas, tuščius aplankus ar laikinuosius žiniatinklio failus. Jei turite duomenų apie išorinius diskus, tai taip pat yra atsarginių kopijų kopija. Galite nurodyti aplankus, kurių nenorite kurti. Verslo plane leidžiama kurti atsarginę duomenų kopiją iš tinklo (NAS).

Kainodara: Asmeninis atsarginių kopijų planas taip pat Verslo atsarginių kopijų planas yra prieinami. Asmeniniai planai yra prieinami, nuo 6 USD per mėnesį.

Ar saugi jūsų atsarginė kopija? „Backblaze“ yra ramybės būsenos ir tranzito šifravimas bei asmeninio rakto parinktis. Dviejų veiksnių autentifikavimas sukuria papildomą saugos lygmenį.

Ar lengva atkurti? Atkurti failus galima tik „Backblaze“ svetainėje. Tai gali tapti nuobodus, nes failai neatkuriami pradinėse vietose. Vietoj to, failai turi būti atsisiųsti į ZIP failą, kurio apimtis yra 500 GB. Jei reikia, jie jums atsiųs fizinį įrenginį.

Kiti svarbūs aspektai:

 • Senos failų versijos ir ištrinti failai saugomi 30 dienų
 • Bendrai naudoti failus galima tik naudojant „B2“, „Backblaze“ debesies saugyklos paslaugą.
 • Nėra sinchronizavimo parinkties

Daugeliu atvejų „Backblaze“ yra lengviausia nustatyti ir naudoti tarp geriausių internetinių debesies atsarginių kopijų paslaugų – automatiškai sukuriant failų atsargines kopijas diegiant.

Eikite į „Backblaze“

2. Aš vairuoju (www.idrive.com)

Geriausios internetinės debesijos atsarginės paslaugos: # 2 „idrive“

„IDrive“ yra greitas ir suteikia didesnę atsarginę kopiją, palyginti su kitomis debesijos atsarginių kopijų tarnybomis.

Platformos ir paprastas naudojimas: Tai palaiko kelias platformas, tokias kaip Mac, PC, Linux, taip pat mobiliuosius telefonus. Centralizuota konsolė leidžia valdyti atsargines kopijas. Tai padeda peržiūrėti visų prijungtų kompiuterių paskyros operacijas. Be to, iš šio prietaisų skydelio galėsite pakeisti visų savo įrenginių nustatymus.

Saugojimo ir atsarginės kopijos dažnis: Visi nemokami sąskaitos turėtojai gauna 5 GB Pagrindinis planas. Tai padidėja iki 2 TB, kai atnaujinate asmeninį planą. Atsarginės kopijos yra nepertraukiamos, tačiau taip pat galite suplanuoti atsargines kopijas.

Ką sudaro atsarginės kopijos? „iDrive“ sukuria viso disko, įskaitant OS, parametrus, programas, failus / aplankus, atsargines kopijas, nepažeisdama jų turinio ir struktūros. Galite neįtraukti pasirinktų failų.

Kainodara: Be pagrindinio nemokamo plano, „iDrive“ siūlo asmeninius ir verslo reikalus. Planai Pradėkite nuo 52,12 USD per metus už 2 TB saugyklos vietos, tačiau patrauklu yra tai, kad ją gali naudoti visi jūsų žiniatinklio įrenginiai. Be to, senesnės failų versijos neįskaičiuojamos į saugojimą.

Ar saugi jūsų atsarginė kopija? „iDrive“ užšifruoja visus failus, esančius tranzitu, taip pat ir saugykloje. Sąskaitų savininkai taip pat gauna asmeninį šifravimo raktą.

Ar lengva atkurti? Atkūrimas atliekamas naudojant darbalaukio programą arba naršyklę. Nors „iDrive“ automatiškai neatstato failų į pradinę vietą, jis leidžia rankiniu būdu pasirinkti vietą. Taip pat per 30 dienų galima atkurti ištrintus failus iš šiukšliadėžės.

Kiti svarbūs aspektai:

 • Kartą per metus gali atsiųsti kietąjį diską su savo duomenimis be papildomų mokesčių
 • „IDrive“ išmaniųjų telefonų programos leidžia kurti atsarginę atsarginę duomenų kopiją tiek iš „Android“, tiek iš „iOS“
 • Jokių apribojimų ištrintiems failams išsaugoti, kol neišvalysite archyvo
 • Išsaugota iki 30 kiekvieno failo versijų
 • Gali sukurti atsarginę kopiją išoriniams standiesiems diskams, tinklo saugyklai
 • Gali dalytis failais, kurių atsarginės kopijos yra sukurtos

„iDrive“ yra puikus pasirinkimas tarp geriausių debesijos atsarginių kopijų paslaugų, jei saugyklos poreikis yra mažesnis nei 2 TB ir jei jums svarbu ilgi saugojimo laikotarpiai.

Eikite į „iDrive“

3. Karbonitas (www.carbonite.com)

karbonitas

„Carbonite“ siūlo automatinę ir neribotą debesies atsarginę kopiją. Jos paprastas nustatymo ir pamiršimo metodas yra turbūt lengviausias tarp geriausių internete teikiamų debesies atsarginių kopijų paslaugų.

Platformos ir paprastas naudojimas: Galite ne tik peržiūrėti ir tvarkyti atsargines kopijas naudodami darbalaukio programą, bet ir naudodami bet kurią naršyklę galite pasiekti failus naudodami gerai suplanuotą žiniatinklio sąsają..

Saugojimo ir atsarginės kopijos dažnis: „Carbonite“ siūlo neribotą saugojimą vienam kompiuteriui Pagrindinis planas. Atsarginės kopijos yra nepertraukiamos, tačiau taip pat galimos suplanuotos atsarginės kopijos.

Ką sudaro atsarginės kopijos? Tai automatiškai sukuria visų failų, kuriuos pasirinkote diegimo metu, atsargines kopijas. Tačiau failus, virš 4 GB, ir vaizdo įrašus reikia pridėti rankiniu būdu. Atskirus failus ar aplankus taip pat galima pasirinkti atsarginėms kopijoms kurti, o atsargines kopijas iš išorinio disko kurti galima tik naudojant „Plus“ ir „Prime“ planus.

Kainodara: Yra 3 „Saugūs“ planai, ir išlaidos yra už vieną kompiuterį. „Safe Basic“ kainuoja 6 USD per mėnesį, išskaitoma kasmet (71,99 USD). 9,34 USD per mėnesį „Safe Plus“ plane bus numatyti išoriniai diskai, vaizdo įrašų atsarginės kopijos pagal numatytuosius nustatymus, taip pat viso kompiuterio sistemos paveikslėlio atsarginės kopijos. Už 12,50 USD per mėnesį jūs gaunate kurjerių atkūrimo paslaugą pagal „Safe Prime“ planą.

Ar saugi jūsų atsarginė kopija? Visi duomenys yra užšifruoti. Papildomas saugumas yra asmeninio rakto šifravimas ir dviejų veiksnių autentifikavimas.

Ar lengva atkurti? Naudodamiesi darbalaukio programa galite pasirinkti atkurti visus ar kai kuriuos failus, taip pat ieškoti pagal failų pavadinimus. Failai gali būti atkurti viename aplanke arba pradinėje vietoje.

Kiti svarbūs aspektai:

 • „Mac“ versijoje nėra nei versijos, nei asmeninio rakto parinkties
 • Karbonito spalvos užkoduoja jūsų failų sistemą, todėl jūs žinote kiekvieno failo ar aplanko atsarginę kopiją
 • Kuria atsarginių nuotraukų kopijas iš bet kurio „Android“ ar „iPhone“
 • Ištrinti failai saugomi 30 dienų
 • Gali pasiekti atsargines kopijas naudodamas programas mobiliesiems

Naudodami „Carbonite“ galėsite peržiūrėti visus failus naudodami žiniatinklio sąsają arba programą mobiliesiems. Taip pat yra daugybė atkūrimo variantų – atskiri failai, visi jūsų duomenys, ankstesnės versijos ar ištrinti failai.

Eikite į „Carbonite“

4. „Acronis“ tikras vaizdas (www.acronis.com)

akronis

„Acronis True Image“ fiksuoja visų jūsų duomenų vaizdą ir sukuria jo atsarginę kopiją. Ji siūlo daugybę siūlomų planų – nuo debesies atsarginių kopijų, mobiliųjų ir socialinės medijos atsarginių kopijų iki apsaugos nuo išpirkos..

Platformos ir paprastas naudojimas: Tai sukuria „Mac“, asmeninio kompiuterio ir mobiliųjų telefonų, virtualių mašinų ir socialinės žiniasklaidos paskyrų atsargines kopijas. Dėl puikios darbalaukio sąsajos dirbti su „Acronis“ yra tikrai lengva. Be to, taip pat galėsite stebėti atsarginių kopijų būseną, pamatyti failų dydžius, matuoti atsarginių kopijų kūrimo greitį ir peržiūrėti spalvotus duomenų rodmenis..

Saugojimo ir atsarginės kopijos dažnis: Pradedant tik 250 GB, saugojimo ribos skiriasi priklausomai nuo jūsų pasirinkto plano. Atsarginės kopijos vykdomos tik pagal tvarkaraštį. Numatytasis dažnis yra kartą per dieną, tačiau jūs galite tai pakeisti ne ilgiau kaip 5 minutes. Įvykių planavimas taip pat yra įmanomas.

Ką sudaro atsarginės kopijos? Pagal numatytuosius nustatymus „True Image“ pasirenka atsarginę kopiją visam diskui, įskaitant išorinius diskus, suderintus tinklo diskus, „Outlook“ ir „OneDrive“. Tačiau taip pat galite rankiniu būdu pasirinkti, ką kurti atsarginę kopiją.

Kainodara: Standartinio paketo kainos prasideda nuo 49,99 USD per metus. Išplėstinė pakuotė kainuoja 99,99 USD per metus.

Ar saugi jūsų atsarginė kopija? „Acronis“ užšifruoja visus jūsų duomenis, taip pat siūlo asmeninį šifravimo raktą. Be to, yra apsauga nuo išpirkos ir kriptovaliutų. Norėdami įsitikinti, kad failai nepažeisti, „Premium Plan“ apima „Blockchain“ pagrįstą autentifikavimą ir elektroninius parašus.

Ar lengva atkurti? „Acronis“ automatiškai atkuria failus į pradinę vietą per internetinę konsolę. Jei norite, taip pat galite sukurti atsarginę išorinio disko arba susietų tinklo diskų atsargines kopijas. Naujausias pasiūlymas yra "išgyvenimo rinkinys", kuris greitai sukuria paleidžiamą failų atkūrimo įrankį.

Kiti svarbūs aspektai:

 • Rankiniu būdu valykite atsargines kopijas, vartotojo konfigūruojamas versijas ir išsaugojimą
 • Nei sėjimo, nei atkūrimo naudojant išsiųstus diskus
 • „Windows“ vartotojai gali sinchronizuoti visuose įrenginiuose
 • Sustabdo šifravimo programinę įrangą, taupydami kompiuterio išteklius

„Acronis“ siūlo pirmo mėnesio nemokamą bandomąjį laikotarpį, todėl prieš pereidami galite pasiimti jį už nugaros. Tai suteikia greitas ir išsamias atsargines kopijas ir puikiai tinka jūsų duomenims perkelti.

Eik į „Acronis“

5. „CrashPlan“ (www.crashplan.com)

avarijos planas

Turėdamas paprastą kainų planą ir neribotą saugyklą, „CrashPlan“ smulkaus verslo įmonėms ten patenka tarp geriausių internetinių debesijos atsarginių kopijų paslaugų.

Platformos ir paprastas naudojimas: „CrashPlan“ palaiko „Mac“, „Windows“ ir „Linux“. Intuityvi ir patogi programa palengvina duomenų atsarginių kopijų kūrimą, valdymą ir atkūrimą. Taip pat galite pridėti ir pašalinti kompiuterius naudodami prietaisų skydelį.

Saugojimo ir atsarginės kopijos dažnis: „CrashPlan“ tiekiama su neribota saugykla. Atsarginės kopijos yra automatinės ir tęstinės, tačiau galite nustatyti ir pasirinktinį tvarkaraštį.

Ką sudaro atsarginės kopijos? Naudodami „CrashPlan“ galite valdyti, kokie failai yra kuriami, kada ir kaip dažnai. Taip pat galėsite įtraukti išorinius standiuosius diskus, nors „CrashPlan“ nepadarys atsarginių kopijų keliuose failuose tam tikruose sistemos aplankuose..

Kainodara: Kainų nustatymas yra paprastas ir aiškus – 10 USD per mėnesį vienam įrenginiui. Galite pridėti tiek prietaisų, kiek norite, o išlaidos pasikeis automatiškai.

Ar saugi jūsų atsarginė kopija? „CrashPlan“ siūlo standartinę jūsų duomenų apsaugą visą kelią. Taip pat galite nustatyti asmeninį šifravimą.

Ar lengva atkurti? Atkūrimas atliekamas naudojant darbalaukio programą arba naršyklę. Galite atkurti bet kurį turimą failą nuo nurodytos datos ir laiko.

Kiti svarbūs aspektai:

 • Failo dydžiui ar tipui netaikomi jokie apribojimai
 • Leidžia tinkinti savo versijų politiką
 • Jūs nuspręsite, kaip išsaugoti ištrintus failus

„CrashPlan“ kainuoja daugiau nei daugelis kitų geriausių debesijos atsarginių kopijų paslaugų, tačiau tai, kad gausite neribotą saugyklą, yra didžiulė nauda dideliems duomenų vartotojams.

Eikite į „CrashPlan“

O „Dropbox“ ir kitos saugojimo paslaugos?

Nors saugojimo debesyje ir sinchronizavimo paslaugos, tokios kaip „Dropbox“, yra naudingos, jos yra būtent tokios – saugojimo paslaugos, kuriose galite laikyti savo duomenis. Jie automatiškai nedarinėja jūsų kompiuterio turinio atsarginių kopijų. Priešingai, geriausios internetinės debesijos atsarginių kopijų paslaugos nuolat ir (arba) suplanuotomis laiko dalimis sukuria visų jūsų duomenų atsarginę kopiją.

Ko ieškoti debesies atsarginėje tarnyboje?

Jei ieškote atsarginės kopijos debesyje paslaugos, pirmiausia norėtumėte patikrinti šias funkcijas:

�� Platformos palaikymas
Dauguma paslaugų teikia „Windows“ ir „Mac“ palaikymą.
�� Lengvas sąranka ir valdymas
Geriausias yra būdas, kurį pasirink ir pamiršk.
�� Saugojimo talpa
Daugelis siūlo neribotą saugojimą, tačiau patikrinkite, ar tiksliai atspausdinta.
�� Nuolatinis atsarginis kopijavimas
Duomenys neprarandami, jei atsarginės kopijos daromos visą parą.
�� Duomenų šifravimas
Įskaitant asmeninį šifravimo raktą.
Versija
Padeda atšaukti švarias kopijas, jei jūsų dabartiniai duomenys yra sugadinti.
�� Atsarginių kopijų kūrimas iš išorinių diskų ir iš jų
Taigi galite valdyti ir tai, kas nėra jūsų pagrindiniame įrenginyje.
♻️ Ištrintų failų išsaugojimas
Geriausios internetinės debesijos atsarginės paslaugos leidžia neribotą laiką saugoti.
�� Įkelkite ir atkurkite naudodami fizinius įrenginius
Tai taupo laiką ir pralaidumą.
�� Sinchronizavimas ir dalijimasis
Norite sugebėti sinchronizuoti ir bendrinti su kitais įrenginiais ir draugais.
�� Išmaniojo telefono atsarginė kopija
Visada gera rūpintis ir savo telefonu.

Tai kelia daug reikalavimų, ir gali būti sunku rasti paslaugą, kuri patikrintų visa tai. Todėl visada geriausia teikti pirmenybę ir nuspręsti, kurios iš šių funkcijų jums yra svarbiausios, ir tada pasirinkti pagal tai.

Geriausių internetinių debesijos atsarginių kopijų paslaugų santrauka

Čia yra didesnė palyginimo lentelė, kad būtų lengviau apsispręsti – taip pat pateikiamas visas atsarginių kopijų paslaugų kraštovaizdžio vaizdas iš paukščio skrydžio:

Palyginamos geriausios internetinės debesies atsarginės paslaugos

„Backblaze“Aš vairuojuKarbonitas„Acronis“ tikras vaizdas„CrashPlan“
Kaina per metus60 USD52,12 USD71,99 USD49,99 USD120 USD
Nemokamas bandymas / nemokamas planas15 dienų nemokamas bandymas5 GB nemokamas pagrindinis planas15 dienų nemokamas bandymas30 dienų nemokamas bandymas30 dienų nemokamas bandymas
Prietaisai vienoje sąskaitoje1Neribota1Skiriasi pagal planus1
Platformos„Mac“, asmeninis kompiuteris„Mac“, asmeninis kompiuteris, mobilieji telefonai („Linux“ taip pat verslo paskyroje)„Mac“, asmeninis kompiuteris„Mac“, asmeninis kompiuteris, mobilieji telefonai, virtualios mašinos ir socialinės žiniasklaidos paskyros„Mac“, PC, „Linux“
SandėliavimasNeribota2 TB, neskaičiuojant senesnių versijųNeribotaSkiriasi pagal planusNeribota
Nuolatinės arba suplanuotos atsarginės kopijosTiekTiekTiekSuplanuota. Kaip dažnai kas penkias minutes.Tiek
Lengva naudotiAutomatiškai sukuria atsargines kopijas diegiant. Paprasta naudoti sąsaja.Informacijos suvestinės konsolė, kuria galima kurti ir tvarkyti kelias antrines paskyras („Business“)Lengva įdiegti ir valdyti. Intuityvus.Lengvai naudojamas informacijos suvestinė valdyti atsargines kopijas.Intuityvi ir patogi programa.
Išmaniojo telefono atsarginė kopijaNYTik nuotraukosYN
Atsarginių kopijų kūrimas iš išorinių diskųYY Y (aukštesni planai)Y. automatinis, kai prijungtas prie išorinio diskoY
Failo dydžio apribojimasNeribota10 GBDidesnį nei 4 GB dydį reikia pasirinkti rankiniu būduNN
Asmeninis šifravimo raktasYYYYY
Dviejų veiksnių autentifikavimasYNYNN
Pradinė atsarginė kopija iš fizinio įrenginioNY (nemokama) ir užšifruotaNNN
Restauravimas fiziniais prietaisais YYY (tik JAV)NN
NASTik verslo sąskaitaiYNYN
Įrenginio sinchronizavimasNYYYN
DalijimasisTik per B2 debesįYNYN
Senesnės versijos liko30 dienųIki 30 ankstesnių versijų30 dienų (išskyrus Mac). Visada palaikomos mažiausiai 3 versijos.Konfigūruojamas vartotojasKonfigūruojamas vartotojas
Atsarginių kopijų kūrimas išoriniuose įrenginiuoseNYY (aukštesni planai)YY

Tai sudaro geriausių internetinių debesijos atsarginių kopijų paslaugų sąrašą. Ar turi mėgstamiausią? Pasidalinkite savo mintimis su mumis komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map