5 geriausi „WordPress“ vartotojų FTP klientai 2020 m. („Windows“ ir „Mac“)

Yra didelė tikimybė, kad tam tikru metu turėsite rankiniu būdu tvarkyti „WordPress“ svetainės failus. Nesvarbu, ar esate žiniatinklio kūrėjas, kasdien besislapstantis su failais, ar įprastas tinklaraštininkas, kuriam po avarijos reikia išsiaiškinti svetainių failus, FTP tampa būtinybe. Čia žaidžia geriausi FTP klientai!


Trumpai tariant, FTP klientai turi suteikti jums aiškų vaizdą apie žiniatinklio prieglobos sąrankos failų struktūrą ir turinį bei leisti perkelti tuos failus pirmyn ir atgal tarp serverio ir kompiuterio..

Šiandien rinkoje yra daugybė galimybių, todėl kalbėsime tik apie pačius geriausius „WordPress“ vartotojams skirtus FTP klientus. Tai apima „Mac“ ir „Windows“, taip pat kai kurias kitas operacines sistemas.

Bet prieš tai skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, ką daro FTP klientas ir kaip juo naudotis.

Geriausi FTP klientai

Turinys:
�� Ko reikia FTP klientui
�� Penki geriausi FTP klientai, skirti „WordPress“ vartotojams
�� kuris yra geriausias?
�� Premija: Kaip naudotis FTP klientu

Ko ieškoti geriausių FTP klientų, skirtų „Mac“ ir „Windows WordPress“ vartotojams

Visi geriausi FTP klientai turi panašias funkcijas, tačiau kai kurie iš jų turi atsitiktinius, unikalius įrankius ar geresnes sąsajas nei kiti. Be to, norėsite įsitikinti, kad jūsų FTP klientas tinka jūsų operacinei sistemai.

Kalbant apie funkcijas, kurias galite rasti geriausiuose FTP klientuose, štai ko tikėtis:

 • ��️ Įvairių failų perdavimo protokolų, tokių kaip FTPS, FTP ir FTP palaikymas per SSL / TLS.
 • ☁️ Galimas debesų sinchronizacijos palaikymas, pavyzdžiui, naudojant „Google“ diską ir „Dropbox“.
 • �� Standartinė pagrindinio lango sritis su pagrindinio kompiuterio prisijungimu, būsenos ataskaita ir jungtimis su vietinėmis ir nutolusiomis svetainėmis.
 • �� Leidžia perkelti didesnius failus.
 • �� Pateikia vartotojo sąsają su skirtukais, kad būtų galima lengvai judėti.
 • �� Failų pavadinimų filtrai, skirti pašalinti netvarką ir greičiau surasti daiktus.
 • �� Nuvilkite failų perkėlimo iš vietinės svetainės į internetinę svetainę parinktis.
 • Support palaikymas keliomis kalbomis.
 • �� Nustatymai, skirti sureguliuoti perdavimo greičio apribojimus.

Taip pat malonu turėti įvairių platformų palaikymą „Windows“, „Mac OS“ ir „Linux“. Tačiau mes nustatėme, kad kai kurie „Mac“ FTP klientai atrodo daug švaresni nei keliose platformose esantys. Kartais tą patį galima pasakyti apie tik „Windows“ parinktis. Iš esmės galite pastebėti, kad „Mac“ ar „Windows“ skirtas FTP klientas turi sąsają, prie kurios esate įpratę.

Penki geriausi FTP klientai, skirti „WordPress“ vartotojams

„FileZilla“Kibernetinis ragelis „WinSCP“ MielasFTP Perduoti
KainaLaisvasLaisvasLaisvas59,99 ir 89,99 USD45 USD
„Mac“ arba „Windows“?Ir vieni, ir kitiTiek„Windows“„Windows“„Mac“
Failų perkėlimo protokolaiSSH, FTP, SSL / TLSFTP, SFTP, SSL / TLSFTP, SFTP, FTPS, SCP, WebDAV, S3FTP, FTPS (SSL), HTTP, HTTPS (SSL), SFTP (SSH2)FTP, WebDAV, SFTP, S3
Debesų sinchronizavimas?NeTaipNeNeTaip

1. „FileZilla“ (filezilla-project.org)

filezilla

„FileZilla“ yra ne tik vienas atpažįstamiausių FTP klientų rinkoje, bet ir veikia keliose operacinėse sistemose, įskaitant „Mac OS X“ ir „Windows“..

Sąsaja paprasta naudotis ir ji leidžia perduoti didesnius nei 4 GB failus. Tai yra atvirojo kodo projektas, kuris reguliariai atnaujinamas. Dėl to tai taip pat nemokamas sprendimas turintiems biudžetą (arba tiems, kurie nemato prasmės mokėti už FTP klientą).

„FileZilla“ taip pat yra gana unikali tuo, kad teikia puikų palaikymą, palyginti su kai kuriomis kitomis FTP kliento pasirinktimis, kurias galite rasti. Pavyzdžiui, „FileZilla“ turi puikų forumą, kuriame galite kalbėtis su kitais vartotojais. Viki yra naudinga, ir jūs netgi galite dalyvauti pateikdami klaidas ar paprašydami funkcijų tiesiogiai iš „FileZilla“ svetainės. Anksčiau „FileZilla“ palaikė tik „Windows“, todėl manome, kad geriausia toje OS, tačiau yra ir kitų platformų klientų..

„Windows“ ar „Mac“? ��

Abi (taip pat „Linux“ ir kitos operacinės sistemos)

Kainodara ��

Laisvas

Savybės ��️

 • Žymes pradėkite nuo ten, kur baigėte.
 • Puikus svetainės valdytojas ir sritis, kurią reikia stebėti, kai jūsų pavedimai bus baigti.
 • Norėdami perkelti failus iš vienos vietos į kitą, vilkite ir numeskite įrankius.
 • SSH, FTP ir SSL / TLS palaikymas.
 • Daugybė kalbų žmonėms visame pasaulyje naudoti šį FTP klientą.
 • Katalogų palyginimas, kuris parodo skirtingus failus viena šalia kitos.
 • Nuotolinė failų redagavimo ir failų paieškos parinktis.
 • Failo vardo filtravimas, kai reikia išvalyti kai kuriuos kitus failus arba atidaryti failą, kad pamatytumėte jo turinį.
 • Perkėlimo eilė norint pamatyti visų procesų būseną.

Kas turėtų atsižvelgti į šį FTP klientą? ��

„FileZilla“ ne tik nemokama, bet ir turi vieną iš labiau standartizuotų sąsajų, kurias galite rasti. Man labiausiai patinka „Windows“ vartotojams skirta „FileZilla“, tačiau verta nufotografuoti, jei naudojate ir kitą operacinę sistemą. Tai taip pat puikus pasirinkimas tiems, kuriems patinka atvirojo kodo projektai su daugybe atnaujinimų ir kokybiška internetine pagalba.

2. Kibernetinis ragelis (cyberduck.io)

kibernetinis mazgas

Daugelis tarpplatforminių FTP klientų ne taip gerai veikia „Mac“ kompiuteriuose. Kita vertus, „Cyberduck“ yra išimtis.

Jis puikiai integruojamas tiek su „Windows“, tiek su „Mac“ kompiuteriais, o beveik visos pagrindinės funkcijos yra „Mac“ versijoje. Tai apima viską nuo failų suradimo jūsų kompiuteryje iki prisijungimo kredencialų saugojimo.

„Cyberduck“ gali pasigirti viena intuityviausių, moderniausių sąsajų, kalbant apie FTP klientus. Žiūrint į „Mac“ gaminį, jis jaučiasi, todėl paprastai galime jį rekomenduoti visiems, pradedantiesiems ar patyrusiems. Viena iš išskirtinių savybių yra tai, kaip „Cyberduck“ prisijungia prie beveik bet kokio tipo serverių, įskaitant „Amazon S3“, FTP ir „Google“ diską. Įspūdinga ir tai, kad galite platinti turinį debesyje, tiesiog prisijungę prie turinio pristatymo tinklo.

„Windows“ ar „Mac“? ��

Tiek

Kainodara ��

Laisvas

Savybės ��️

 • Palaiko unikalų serverių, tokių kaip FTP, SFTP, „Google Drive“, „Microsoft Azure“, „Amazon S3“, „OneDrive“, „Dropbox“ ir kt., Asortimentą..
 • Kliento pusės šifravimas, siekiant apsaugoti visus duomenis iš vietinės svetainės į debesies svetainę. Kiekvienas failas užšifruojamas prieš perkėlimą.
 • Koreguojant failus nereikia laikytis vieno teksto rengyklės. „Cyberduck“ leidžia redaguoti failus naudodamas pageidaujamą redaktorių. Tai veikia greitai integruojant FTP klientą.
 • Failų bendrinimas naudojantis interneto naršykle, kompaktiniu disku ir HTTP URL iš „Cyberduck“.
 • Pažymėkite žymę, kad grįžtumėte prie dalykų, tokių kaip jūsų istorija, failai ir importavimas. Jūs netgi galite importuoti žymių failus.
 • Įgalinta talpyklos talpa, kad būtų galima greičiau naršyti ir "greitai atrodo" per savo failus.
 • Integracijos su įprastomis operacinės sistemos technologijomis, tokiomis kaip „Bonjour“, „Keychain“, „Finder“ ir „Notification Center“.
 • Palaikymas kelioms kalboms.
 • Galimybės perkelti, atsisiųsti, nukopijuoti ir sinchronizuoti bet kurį serverį.

Kas turėtų atsižvelgti į šį FTP klientą? ��

Tai yra kelių platformų FTP klientas, kurio „Mac“ vartotojai neturėtų bijoti. Verta išbandyti, nes ji nemokama, ir jūs turėtumėte sugebėti greitai priprasti prie vartotojo sąsajos. Kalbant apie funkcijas, man patinka „Cyberduck“ tiems, kurie domisi prisijungimu prie daugiau unikalių serverių, tokių kaip Azure ar „Google Cloud Storage“. Tai taip pat puikus pasirinkimas platinti turinį debesyje.

3. „WinSCP“ (winscp.net)

Wincp

„WinSCP“ praleidžia visą kryžminės platformos FTP kliento idėją ir griežtai laikosi „Windows“.

Daugeliui vartotojų tai patinka, nes visi kūrimo ištekliai telpa į vieną operacinę sistemą, o sąsaja linkusi atrodyti labiau tinkama tam, prie ko „Windows“ vartotojai yra įpratę. „WinSCP“ yra vienas iš populiariausių FTP, SFTP ir FTPS klientų, nes jis leidžia lengvai kopijuoti failus iš vietinių ir nutolusių svetainių.

Šiuo metu „WinSCP“ palaiko šešis failų protokolus, įskaitant „WebDAV“, FTP ir FTPS. Iš pradžių grafinė vartotojo sąsaja gali atrodyti bauginanti, tačiau iš tikrųjų ji yra gana paprasta, kai tik pakabinsite ją. Be to, integruotas teksto redaktorius pašalina poreikį pačiam susirasti redaktorių. Apskritai, patyrę vartotojai turėtų būti patenkinti visomis „WinSCP“ funkcijomis. Pradedantieji iš pradžių gali būti priblokšti, bet tai nėra taip blogai.

„Windows“ ar „Mac“? ��

Tik „Windows“

Kainodara ��

Laisvas

Savybės ��️

 • Failų perkėlimo parinktys naudojant FTP, SFTP, FTPS, SCP, WebDAV arba S3.
 • Katalogų talpyklos kaupimas, kad programa būtų efektyvesnė ir būtų galima greičiau perkelti failus bei naršyti.
 • Visų failų šifravimas, siekiant apsaugoti viską, ką dedate savo serveryje.
 • Vartotojo sąsajos keitimo parinktys, atsižvelgiant į tai, kokius įrankius naudojate daugiausia.
 • Puiki integracija su visomis „Windows“ programomis ir funkcijomis. Taip pat galite integruoti su kitomis programomis, tokiomis kaip „PuTTY“, „Pageant“ ir „FileZilla“.
 • Vienas pagrindinis slaptažodis, skirtas užkirsti kelią bet kokio tipo kenkėjiškos programinės įrangos iššifravimui. Tai taip pat padeda, jei turite kelis slaptažodžius, kuriuos reikia saugoti. Vienintelė problema yra tai, kad niekada neturite pamiršti pagrindinio slaptažodžio.
 • Administratoriaus apribojimai, neleidžiantys vartotojams (ar jūsų organizacijos žmonėms, ar jums pačiam) keisti svarbius failus.
 • Visiškai grafinė sąsaja, kuri naršymo procesą padaro vizualesnį.
 • Vertimai į dešimtis kalbų, kad būtų prieinama visuotinai.
 • Visų scenarijų ir užduočių automatizavimas.

Kas turėtų atsižvelgti į šį FTP klientą? ��

Man patinka „WinSCP“, skirta „Windows“ puristams, nes jūs žinote, kad visa plėtra vykdoma „Windows“ sąsajoje, o ne jokiose kitose platformose. „WinSCP“ taip pat tinka tiems, kurie nori pagrindinio slaptažodžio funkcijos. Tai yra papildomas saugos lygmuo ir jūs galite išsaugoti visus asmeninius slaptažodžius naudodami tik vieną užraktą.

4. MielasFTP (www.globalscape.com/cuteftp)

cuteftp

CuteFTP yra vienas iš geriausių premium FTP klientų dėl kelių priežasčių. Visų pirma, jis turi daug unikalių funkcijų, kurių nerandate jokiuose nemokamuose FTP klientuose. Pvz., „CuteFTP“ pateikia tai, kas vadinama „TappIn“ įrankiu, leidžiančiu bendrinti failus iš kompiuterio į kitus įrenginius, tokius kaip „iPad“ ir telefonus..

Pagrindiniai failų perdavimo protokolai yra palaikomi, ir jūs galite tikėtis tam tikro aukščiausio lygio šifravimo.

Kaip jau minėjome anksčiau, „CuteFTP“ turi kainų etiketę, tačiau tai dažnai būna puiki proga, kai pagalvoji apie gaunamas papildomas funkcijas ir klientų palaikymą. Pagalvokite apie tai: nė vienas iš nemokamų FTP klientų neturi specialių palaikymo komandų. Norėdami rasti sprendimus, tiesiog turite pasižvalgyti po forumus ir internetą. „CuteFTP“ priklauso ir parduoda „Globalscape“, kuri turi palaikymo telefono numerį, el. Pašto adresą ir pokalbių dėžutę.

„Windows“ ar „Mac“? ��

„Windows“ (senesnes „Mac“ versijas galima rasti internete – ir failus galite bendrinti „Mac“)

Kainodara ��

59,99 arba 89,99 USD, jei norėtumėte vienerių metų priežiūros ir palaikymo. Taip pat teikiama nemokama bandomoji versija.

Savybės ��️

 • Išsamus protokolų, tokių kaip SFTP, HTTP / S ir FTP / S, rinkinys.
 • Šifravimas per „OpenPGP“. Tai apima slaptažodžių autentifikavimo pasiūlymus ir slaptažodžių tvarkymo centrą.
 • Nuotolinė prieiga prie svetainės. Vienu metu galite dirbti su keliomis nutolusiomis svetainėmis.
 • Nuotolinės vaizdo miniatiūros, kad būtų lengviau naršyti.
 • Failų vilkimas ir kritimas – iki 100 perkėlimų vienu metu.
 • Integruotas redaktorius, skirtas valdyti ir reguliuoti bet kokius nuotolinius dokumentus.
 • Vedliai ir vadovėliai, skirti susieti su naujomis svetainėmis. Visa tai pateikiama per FTP klientą.
 • Garso failų tvarkymas ir galimybė generuoti RSS transliacijų transliacijas.
 • Puikios vietinių failų tvarkymo funkcijos.
 • Visų jūsų svetainės failų atsarginės kopijos ir jų sinchronizavimas.
 • Automatizuotas failų perkėlimas, įskaitant planavimą.

Kas turėtų atsižvelgti į šį FTP klientą? ��

Nors kainodara gali jus atitolinti nuo „CuteFTP“, atminkite, kad tai tik vienkartinis mokestis ir jūs gaunate daugybę papildomų funkcijų. Jau neminint to, kad turite tiesioginį klientų palaikymo variantą. Apsvarstykite „CuteFTP“, jei naudojate „Windows“ kompiuterį ir norėtumėte neprilygstamo saugumo ar unikalių funkcijų, tokių kaip perkėlimo planavimas, podcast RSS kūrimas ir nuotolinis redagavimas.

5. Perduoti („panic.com/transmit“)

perduoti

Mes kalbėjome apie savo mėgstamiausią tik „Windows“ FTP klientą, bet ką jau kalbėti apie tik „Mac“ vartotojams?

Perdavimas yra atsakymas į šį klausimą, nes tai yra gražiai suprojektuotas failų perkėlimo įrankis su daugybės serverių integracija ir galinga vartotojo sąsaja. „Transmit“ dažnai pasirodo su naujomis versijomis (šiuo metu „Transmit 5“), todėl greitis, saugumas ir funkcionalumas bėgant metams šiek tiek pagerėjo..

„Mac“ vartotojams patinka, kaip „Transmit“ sklandžiai susilieja su „Mac OS“ aplinka. Dėl šios priežasties visų lygių vartotojai gali greitai išmokti virves. Tai pasakius, „Transmit“ yra populiariausias tarp internetinių kūrėjų. Tačiau nebūtinai turite būti toks patyręs, kad „Transmit“ ryšiai būtų naudingi jums. Šiuolaikinis kodų redaktorius išsiskiria kaip vienas švariausių rinkoje, o failų ieškiklis greitai ieško tinkamų failų..

„Windows“ ar „Mac“? ��

Tik „Mac“

Kainodara ��

45 USD – su nemokamu 7 dienų bandomuoju periodu

Savybės ��️

 • Dviejų skydų rodinys, kur žymiai greičiau galima rasti failus, nei naudojant „Finder“ įrankį.
 • Ryšiai su 11 debesies serverių, iš kurių kai kurie apima „Amazon Rackspace“, „Dropbox“, „OneDrive“ ir „Google“ diską.
 • Klasikinis failų perdavimas FTP, WebDAV, SFTP ir S3 forma.
 • Funkcija, vadinama „Panic Sync“, kuri yra vienas greičiausių ir saugiausių vietinių ir debesų svetainių sinchronizavimo būdų. Tai iš esmės sinchronizuoja už jus ir suteikia prieigą prie failų keliuose įrenginiuose.
 • Sinchronizavimas su įvairiais įrenginiais ir iš jų. Galite sinchronizuoti iš vietos aplinką arba nuotoliniu būdu.
 • Neįtikėtinas greitis su išmaniaisiais aplankais, patobulintu kelių sriegių valdymu ir dar daugiau.
 • A "Gaukite informacijos šoninę juostą" kuri leidžia identifikuoti informaciją iš failų juos naršant.
 • A "Serijos pervardijimas" įrankis, leidžiantis išsirinkti didelę failų kolekciją ir pervardyti jas visas iš karto.
 • A "Vietos" arba žymių juosta, leidžianti vienu mygtuko paspaudimu pereiti prie mėgstamų failų ar aplankų.
 • Galimybė kurti ir valdyti saugius raktus neišeinant iš FTP kliento.
 • „Krypton“ ir „YubiKey“ palaikymas.
 • Dviejų veiksnių autentifikavimo prisijungimas – tai papildoma apsauga.
 • Ypač didelių „Amazon“ aplankų ir failų palaikymas.
 • Nuvilkite visų failų funkciją kartu su kopijavimo ir įklijavimo įrankiais.
 • Parama kelioms kalboms, įskaitant kinų, prancūzų, vokiečių ir anglų kalbas.

Kas turėtų atsižvelgti į šį FTP klientą? ��

Norėdami pradėti, „Transmit“ atrodo kaip vienas geriausių „FTP“ klientų, skirtų „Mac“ vartotojams. Kaina yra pakankamai maža, kad pateisintų pirkinį, ir jūs gausite nuostabią „Mac“ sąsają bei keletą papildomų įrankių, kurių niekada nerastumėte nemokamame FTP kliente. Mums tai taip pat patinka tiems, kuriuos labiausiai domina sinchronizavimas su debesies serveriais, tokiais kaip „Google Drive“ ir „Box“. Parama šių rūšių pervedimams yra didžiulė.

Galiausiai, „Transmit“ yra puikus tiems, kurie nori aukščiausio lygio saugumo. Naudodamiesi „Panic Sync“, šifravimu ir dviejų veiksnių autentifikavimu, jūs negalite suklysti.

Kurį iš geriausių FTP klientų turėtumėte pasirinkti??

Štai dar vienas žvilgsnis į geriausių „WordPress“ vartotojams skirtų FTP klientų palyginimą.

„FileZilla“Kibernetinis ragelis „WinSCP“ MielasFTP Perduoti
KainaLaisvasLaisvasLaisvas59,99 ir 89,99 USD45 USD
„Mac“ arba „Windows“?Ir vieni, ir kitiTiek„Windows“„Windows“„Mac“
Failų perkėlimo protokolaiSSH, FTP, SSL / TLSFTP, SFTP, SSL / TLSFTP, SFTP, FTPS, SCP, WebDAV, S3FTP, FTPS (SSL), HTTP, HTTPS (SSL), SFTP (SSH2)FTP, WebDAV, SFTP, S3
Debesų sinchronizavimas?NeTaipNeNeTaip

Kalbant apie mūsų rekomendacijas, pagrįstas savybėmis, reikia atkreipti dėmesį į keletą minčių:

 • Eikite su „FileZilla“ jei norite FTP kliento pagrindų be jokių papildomų varpų ir švilpukų. Tai teikia viską, pradedant failų perkėlimu ir perkėlimu į perdavimo eilę ir nuotoliniu būdu redaguojant failus iki failų pavadinimų filtravimo.
 • Eik su „Cyberduck“ jei norėtumėte kai kurių sinchronizavimo su debesies paslaugomis ir tradiciniais perdavimais parinkčių. Jis taip pat turi puikų failų mainą ir šifravimą.
 • Eik su „WinSCP“ jei norite tradicinių failų perkėlimo parinkčių su grafikos sąsaja ir galimybe visus kredencialus išsaugoti vienu pagrindiniu slaptažodžiu.
 • Eikite su „CuteFTP“ jei norite dirbti su keliomis nuotolinėmis svetainėmis vienu metu. Tai taip pat yra tvirtas FTP klientas, atliekantis unikalias užduotis, pavyzdžiui, generuoti RSS tiekimą podcast’ai ir visų failų atsarginę kopiją.
 • Eik su „Transmit“ jei norite sinchronizuoti su įvairiais debesies serveriais. Tai taip pat puikus pasirinkimas bandant sinchronizuoti didelius failus su keliais įrenginiais.

Tai viskas, ką turime geriausiems FTP klientams, naudojamiems „WordPress“ ir kitoms sistemoms!

Premija: Kaip naudotis FTP klientu

FTP klientai bėgant metams vystėsi, tačiau jie vis dar užima vietą svetainių kūrimo ir tvarkymo pasaulyje. Žinoma, kai kurie klientai gali labiau sutelkti dėmesį į debesų sinchronizavimą, tačiau turėtumėte ir šiuos tradicinius FTP klientus laikyti savo arsenale, jei jums jų prireiks..

Paprasčiausias failų perdavimo protokolas (FTP), jungiantis kompiuterį su jūsų svetaine, leidžiantis perduoti failus iš tos vietinės (kompiuterinės) aplinkos į svetainę. Šie failai saugo visus jūsų svetainės duomenis. Kalbant apie „WordPress“, tai apimtų temų, papildinių, medijos elementų ir svetainės struktūros failus.

Norint baigti failų perkėlimą, reikalingas FTP klientas. Tai yra kompiuterio programa. Pagrindinis FTP kliento langas paprastai atrodo maždaug taip:

„Mac“:

filezilla mac

„Windows“:

filezilla laimėti

Iš pradžių visa tai gali atrodyti šiek tiek sudėtinga, tačiau jūs prisijungiate naudodami pagrindinio kompiuterio kredencialus, kurie atskleidžia jūsų svetainės failus vienoje srityje (dešinėje) ir kompiuterio failus kitoje srityje (kairėje pusėje). ). Tada galite vilkti failus iš savo kompiuterio į tinkamą vietą savo svetainėje.

Palaikomas failų kopijavimas, trynimas, taisymas ir įkėlimas. FTP klientas tampa gana patogus vartotojui, kai susipažinote su pagrindiniais mygtukais ir veiksmais, kurių galite imtis.

�� Pastaba: Norint paleisti ar valdyti „WordPress“, jums paprastai nereikia FTP kliento.

Jis daugiausia naudojamas diegiant ar šalinant „WordPress“. Šiandieniniame pasaulyje dauguma prieglobos įmonių (net ir pigiausių) teikia „WordPress“ diegimus vienu paspaudimu, taigi FTP klientams nėra viskas, ko reikia diegiant.

Tačiau vis tiek galbūt norėsite išmokti tai padaryti. Pagrindinis FTP kliento tikslas „WordPress“ yra tas, jei jums reikia aptikti failų klaidas ar problemas, kai negalite pasiekti „WordPress“ prietaisų skydelio..

Pvz., Galite sugadinti savo svetainę ir turite dirbti per FTP klientą. Atsižvelgiant į tai, FTP klientai taip pat gali būti naudingi diegiant svetainę ir perkeliant jūsų svetainę į kitą pagrindinį kompiuterį.

FTP klientai gali atlikti daugybę užduočių, tačiau pagrindinė direktyva yra perkelti failus iš vietinės svetainės (kompiuterio) į jūsų „WordPress“ svetainę..

Norėdami tai padaryti, turite turėti FTP vartotojo vardą ir slaptažodį toje „WordPress“ svetainėje. Kur tai radai? Kreipimosi duomenys visiems svetainių savininkams siunčiami el. Paštu, kai paleidžiate „WordPress“ tinklaraštį ir suaktyvinote savo prieglobos paskyrą. Jei jums sunku juos rasti, pasitarkite su savo šeimininku.

Gavę šiuos kredencialus, galėsite prisijungti prie FTP kliento ir prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės failų.

Tai priklauso nuo jūsų pasirinkto FTP kliento, tačiau visada yra sritis, kurią reikia įvesti pagrindiniame kompiuteryje (paprastai jūsų svetainės adresas), vartotojo vardas ir slaptažodis. Po to spustelėkite mygtuką Prisijungti arba Prisijungimas – viskas, kas rodoma jūsų kliente.

Geriausias uosto statymas yra 22, o failo protokolas turėtų būti SFTP. Ši konfigūracija užkoduoja jūsų failus už geresnį saugumą.

Prisijungti

Po jūsų ryšio dauguma geriausių FTP klientų turi šoninius failų skydelius, kurių vienoje pusėje yra vietiniai failai, o kitoje – „WordPress“ failai. Galite atlikti tokius veiksmus, kaip kopijuoti, ištrinti ir įkelti.

palyginimas

Didžiąją laiko dalį jūs tiesiog vilkite vieną iš failų iš savo vietinių aplankų ir įdėkite jį į reikiamą „WordPress“ svetainės aplanką. Tada pervedimas įdedamas į eilę ir apdorojamas per kelias sekundes (paprastai).

Palikite mums komentarą žemiau esančiame skyriuje, jei turite kokių nors klausimų ar patirties su klientais, apie kuriuos kalbėjau.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map