2017 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos – šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“

Tai 2017 m. Balandžio mėn. Leidimas "Šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“."


Balandis buvo išleidimo, populiarių produktų patobulinimų ir pranešimų apie įdomius artėjančius renginius mėnuo. Be to, kaip visada, mes matėme nuostabių straipsnių, kuriuos parašė ir mūsų kolegos „WordPress“ entuziastai!

Tačiau tuo pačiu metu, kaip ir kiekvieną balandį, šis prasidėjo ir balandžio kvailių diena. Švelniai tariant, aš užkliūdavau ant kai kurių antraščių, kurios, nepaisant to, kad skamba įspūdingai, pasirodė netikros. Nepaisant to, garantuoju, kad viskas, ką čia skaitėte, yra 100% tikra. ��

Tai 2017 m. Balandžio mėn. Leidimas "Šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“."

2017 m. Balandžio mėn. „WordPress“

„WordPress 4.7.4“ techninės priežiūros leidimas

Čia yra naujas „WordPress“ techninės priežiūros leidimas, kuris rūpinasi 47 kode esančiomis problemomis. Ryškiausi iš jų: būsimos „Chrome“ versijos ir vaizdinio redaktoriaus nesuderinamumas, REST API patobulinimai ir žiniasklaidos tvarkymo neatitikimai.

Bet tai dar ne viskas. Norėdami gauti visą pakeitimų ir patobulinimų sąrašą, spustelėkite aukščiau esančią nuorodą.
2017 m. Balandžio mėn. „WordPress“ naujienos: Nauja „WordPress“ versija

„WordPress“ papildinių katalogas atkuria skirtukus
„WordPress“ papildinių katalogas atkuria skirtukų sąsają

Praėjusį mėnesį kalbėjome apie naują oficialios įskiepių saugyklos dizainą, kurio vienas iš pakeitimų yra skirtukų pašalinimas iš papildinių puslapių.

Na … tie skirtukai vėl grįžo. Kortelės sąsaja buvo atkurta dėl neigiamų bendruomenės atsiliepimų. Iš esmės visi pakeitimą laikė painiavu ir prastesniu nei ankstesnis vaizdas.

„WordPress“ bendradarbiai pateikė bilietus, susijusius su nemaloniu naršymu "Skaityti daugiau" susieja, vadina "naudojimo košmaras". Taigi iki balandžio pabaigos Samuelis Woodas (slapyvardžiu Otto) pažymėjo bilietą kaip fiksuotą ir skirtukai grįžo į repo. Visi vėl patenkinti.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • 2017 m. Spalio mėn. Komiksai w / CodeinWP … #WordPress #WordPressReviews #RSS
 • 2017 m. Lapkričio mėn. Komiksai w / CodeinWP … #WordPressUpdates #Donations #SSL
 • 2017 m. Gruodžio mėn. Komiksai su „CodeinWP“ … #WordPressDev #WordPressThemes #WebDesign

„Jetpack 4.8“: pertvarkykite nustatymus, kurių laukėte

Kalbėdamas apie pertvarkymus, „Jetpack“ taip pat nemažai investavo į savo pačių dizainą. Naujausiame papildinio leidime nustatymų skydinė dalis buvo pertvarkyta, kad būtų teikiama geresnė patirtis ir būtų lengviau viską suvokti. Šie patobulinimai buvo pažadėti auditorijai prieš keletą mėnesių ir jie pagaliau čia.

Kartu su sąsajos patobulinimais, „Jetpack 4.8“ taip pat pateikiami kartu su:

 • Visuotinė „WordPress.com“ įrankių juosta.
 • Svetainių schemų funkcija svetainėms, kuriose yra labai daug pranešimų (daugiau nei 1000).
 • Naujas „MailChimp“ abonento iššokantis valdiklis.

„Jetpack“ perdarymas

„WooCommerce 3.0“
„WooCommerce 3.0“ pateikia patobulintą produktų galeriją, traktuoja kūrėjus ir dar daugiau

Atėjo eilė atnaujinti „WooCommerce“! Išleista 3.0 versija ir pateikiama keletas įdomių funkcijų. Beje, tai yra pirmasis pagrindinis leidimas pagal naująją versijų schemą, nuo dviejų skaitmenų iki trijų skaitmenų formato (3.0.0).

Štai kas yra „WooCommerce 3.0“:

 • Naujų produktų galerija.
 • Našumo patobulinimai.
 • CRUD užsiėmimai.
 • Patobulinta žurnalų sistema.
 • Geresnė CLI.

Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite aukščiau esančią nuorodą.

„WordCamp“ leidėjams vyks Denveryje, rugpjūčio 17–19 dienomis

Oho, „WordPress“ leidėjai netrukus turės savo „WordCamp“! Žurnalistai, tinklaraštininkai, bet kokio tipo ar dydžio leidinių savininkai susivienija Denveryje šią vasarą rugpjūčio 17–19 dienomis.!

Iš pradžių organizatoriai norėjo tai paskambinti "„WordCamp“ žurnalistams" bet tada nusprendė naudoti platesnį terminą, kad jis tiktų visiems profesionaliems leidėjams, dirbantiems su „WordPress“.

Skirtingai nuo kitų „WordCamps“, šis renginys vyks kartu su prezentacijomis ir dirbtuvėmis. Jei esate leidėjų valtyje, kvieskite pranešėjus jau buvo išduotas ir registracijai liko tik dvi savaitės.
„WordCamp“ leidėjams

Puikūs straipsniai iš viso interneto

Dienoraščio pagalbininkas: „Alexa“ įgūdis valdyti „WordPress“ tinklaraštį savo balsu

Aš maniau, kad tai užtruks daug ilgiau, kol mes galėsime pasitelkti Alexa savo tinklaraščiams tvarkyti. Pavaizduokite patiekalus, kai paprašote „WordPress“ tinklaraščio pagalbininko papasakoti jums naujienas ir naujausius komentarų skilties įrašus arba sukurti jums naują juodraštį. Kaip futuristiškai tai skamba?

„Saugus“ „Chrome“ naršyklėje nereiškia „saugus“

HTTPS etiketė šalia jūsų interneto adreso visiems sako, kad jūsų svetainė yra saugi. Tačiau, pasak „Wordfence“, tai dar toli "saugus" į "saugu". Patikrinkite tai ir sužinokite, kas yra „Wordfence“.

Esminių „WordPress“ valdiklių enciklopedija

Visi dažniausiai kalba apie papildinius, tačiau valdikliai yra svarbūs ir „WordPress“ svetainei. Perskaitykite „WPMU DEV“ įrašą, kuriame pateikiami geriausi būtiniausi valdikliai asmeniniam ar profesionaliam naudojimui.

6 populiariausi „WordPress“ projekto valdymo papildiniai

Kartais didelės komandos suorganizavimas ir viso produkto kūrimo proceso valdymas – nuo idėjos ir koncepcijos iki realaus įgyvendinimo ir su tuo susijusios rizikos – užima daugiau laiko nei pats darbas. Šie šeši papildiniai gali padėti.
Turinio ir pokalbių kokybės gerinimas „AWP Facebook“ grupėje

Oficiali „WordPress“ „Facebook“ grupė keičia savo pagrindinę taisyklę – visi nauji įrašai nebebus patvirtinami automatiškai. Nuo šiol administratoriai filtruos įrašus ir nuspręs, kas bus matoma, o kas ne. Taigi, jei planuojate pateikti pranešimą išplėstinei „WordPress“ „Facebook“ grupei, pirmiausia patikrinkite Matt paaiškinimą, kad suprastumėte, kaip patvirtinti jūsų įrašą.

10 veiksmingų rinkodaros taktikų norint parduoti savo „WordPress“ produktą

Sukurti puikų „WordPress“ produktą yra tik pusė kovos. Antroji pusė jį pateikia prieš rūpestingą auditoriją. Čia yra idėjų, kaip tai padaryti, sąrašas. Autorius Cozmoslabsas.

28 „WordPress“ pradedančiųjų dažniausiai užduodami klausimai

Išties geras dažniausiai užduodamų klausimų, kuriuos pradedantiesiems vartotojams kyla dėl „WordPress“, sąrašas. Apima beveik viską, kas susiję su teisingu „WordPress“ svetainės kūrimu, nustatymu ir valdymu.

Norėdami pridėti garsą prie savo „WordPress“ vaizdų, naudokite naują (nemokamą) garso įrašo paveikslėlių papildinį

Yra šis naujas nemokamas papildinys, pridedantis garsą prie jūsų „WordPress“ vaizdų. Naudodamiesi juo galite kurti gražius skaidrių demonstravimus ir vadovėlius, kuriuose kalbama arba kuriuos galima lydėti muzikos.

Tai 2017 m. Balandžio mėn. Viskas, ko praleidome?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map