2016 m. Rugpjūčio mėn. „WordPress“ naujienos – šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“

Tai 2016 m. Rugpjūčio mėn. Šio mėnesio leidimas „WordPress“ su „CodeinWP“.


Atrodo, kad vasara baigiasi (švelniai) sumaišytų jausmų „WordPress“ bendruomenei rinkiniu. Viena vertus, mes turime naują „WordPress“ versiją, daug kuriantį įvairius produktus, prekės ženklus ir net grupes „WordPress“ bendruomenės viduje. Bet, kita vertus, kyla ir nesutarimų dėl pagrindinės lyderystės politikos, naujų „Google“ taisyklių ir kitų dalykų..

Pažvelkime į visa tai šiandien. Čia pateiktas įdomiausių naujienų, susijusių su „WordPress“, sąrašas naujausiame mūsų leidime "Šis mėnuo „WordPress“ su „CodeinWP“" serijos. Tai 2016 m. Rugpjūčio mėn. Leidimas.

2016 m. Rugpjūtis „WordPress“

„WordPress 4.6“ "Pipirai"

„WordPress 4.6“ laukimas baigėsi. Naujausia versija buvo išleista vos prieš porą savaičių. Tai yra kodinis vardas "Pipirai" džiazo baritono saksofonininko Park Fredericko garbei "Pipirai" Adamsas III. Jei dar neatnaujinote, tai galite padaryti tiesiai iš prietaisų skydelio arba atsisiųskite naują versiją čia.

Patobulinimai, įtraukti į 4.6:

 • Supaprastinti atnaujinimai.
 • Vietiniai šriftai.
 • Netiesinių nuorodų tikrintuvas.
 • Turinio atkūrimas.
 • ir, kaip visada, daugybė patobulinimų.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • 2018 m. Rugpjūčio mėn. Komiksai w / CodeinWP … #JavaScript #IGTV #DigitalNomads
 • „WordPress“ hostingo apklausų archyvai 2016–2019 m.: Vienoje vietoje apibendrintos didžiulės hostingo apklausos
 • Geriausias pigus „WordPress“ priegloba: 10 variantų už mažiau nei 0,99 USD / mėn

tarpiniai skelbimai
„Google“ nubausto svetaines, kuriose rodomi iššokantys langai mobiliesiems

TL; DR: nebereikia iššokančių skelbimų nuo 2017 m., Jei norite, kad jūsų svetainė reitinguotų „Google“ (daro įtaką „WordPress“ ir kitaip).

Panašu, kad „Google“ tikrai nepatinka bet kokia iššokanti reklama mobiliesiems. Tiek, kad jie iš tikrųjų nuėjo į priekį ir paskelbė, kad svetainėms, naudojančioms šią reklamos formą, labai greitai bus sunku.

Čia yra trumpa ištrauka:

"Puslapiai, kuriuose rodomos įsiterpiančios tarpinės reklamos, suteikia prastesnę patirtį vartotojams nei kiti puslapiai, kuriuose turinys yra iškart prieinamas. Tai gali sukelti problemų mobiliuosiuose įrenginiuose, kur ekranai dažnai būna mažesni. Norėdami pagerinti paieškos mobiliesiems patirtį, po 2017 m. Sausio 10 d. Puslapiai, kuriuose turinys nėra lengvai prieinamas vartotojui pereinant iš mobiliųjų paieškos rezultatų, gali būti ne tokie aukšti.."

„WordSesh 4“ pasiekia 816 žiūrovų 5 žemynuose

Ketvirtasis „WordSesh“ leidimas, kasmetinė internetinė „WordPress“ konferencija, pasiekė 816 žiūrovų iš viso pasaulio. 24 valandas trunkančioje transliacijos sesijoje buvo kalbėta su tokiais kaip Matt Mullenweg, Noel Tock, Brian Krogsgard, Petya Raykovska ir Brent Shepherd..

Pagrindinės pristatytos temos buvo susijusios su „WooCommerce“ plėtra, „WordCamp Europe“, pasauline „WordPress“ bendruomene, Matto Mullenwego sesija ir kt..
žodžiai

poliglotai
„Polyglots“ komanda patiria rekordinį metinį augimą, „WordPress“ pasiekia milijonus naujų vertimų

Poliglotų komanda pasiekė rekordinį vertėjų pagalbininkų skaičių. 2016 m. Rugpjūčio mėn. Bendras skaičius išaugo iki 10 059, turinčių 1247 vertimų redaktorius – per pastaruosius pusantrų metų jis padidėjo 114%.

Neseniai išleista „WordPress 4.6“ taip pat palaiko 50 vertimų 100%. Norėdami suprasti, koks rimtas tapo šis vertimų dalykas, taip pat yra naujausia „WordPress“ versija išverstas į gudžarati, indų kalba, mokanti apie 65 milijonus žmonių visame pasaulyje.

JAV prieš juos

Ar „WordPress“ pagrindinė komanda skleidžia baimę bendruomenės žmonėms? Ar lyderystė tampa per grubi temų ir įskiepių kūrėjams? Jeffas Chandleris iškėlė daugybę įdomių klausimų šia tema iš pokalbių su įvairiais programuotojais, dirbančiais „WordPress“ produktuose..

"Frazė, kurią dažnai girdėjau šių pokalbių metu, yra (aš tiesiog nenoriu būti nukryžiuotas, čia įvesdamas pagrindinio kūrėjo vardą.)"

Tai tapo jautria tema, sukėlusia daug ginčytinų ir prieštaringų diskusijų tarp „WordPress“ bendradarbių. Tai taip pat yra vienas iš tų įrašų, kur komentarų skiltis gal net įdomesnė už patį įrašą.
mus prieš juos

Puikūs straipsniai iš viso interneto

Kaip priversti skaitytojus iš tikrųjų komentuoti jūsų „WordPress“ tinklaraščio įrašus

Iš tikrųjų sunku priversti žmones pakomentuoti jūsų įrašus. Čia yra keletas patarimų, kuriuos galite pritaikyti, kad įtikintumėte savo skaitytojus imtis veiksmų.

Kaip atsitiktinai pakeisti fono spalvą

Ar jums nuobodu dėl tos pačios senos spalvos jūsų svetainės fone? Norite, kad jis pasikeistų automatiškai? Jums reikia tik kelių kodo eilučių ir viskas.

Kaip lengvai sudaryti kainų lentelę

Kainų lentelės yra puikios, kai norite parodyti lankytojams, kokie yra jūsų produkto konkretūs variantai, ir taip pat nukreipkite juos į vieną, aukščiausią variantą. Pažiūrėkite, kaip sukurti tuos dalykus.

Kiek kainuoja svetainė

Interaktyvus ir malonus įrankis, kuris apskaičiuoja visas svetainės sąnaudas, atsižvelgiant į tai, kokia sudėtinga norite būti. Išbandykite, bent jau smagiai.

Kurti gražius puslapio perėjimus jūsų „WordPress“ svetainėje

Puslapių perėjimai yra įdomus sprendimas, kaip padaryti jūsų svetainę interaktyvesnę ir suteikti sklandesnę patirtį skaitytojui. Tačiau velnias yra detalėse. Štai kaip viską atlikti.
5 būdai, kaip integruoti „WordPress“ su „Instagram“ (vadovėlis)

„Instagram“ daug? Integruokite jį į savo „WordPress“ svetainę, kad lankytojai galėtų lengviau pasiekti jūsų turinį. „Instagram“ integracija gali būti įvairių formų: tiekti, sekti mygtuką, slankiklius ir kt. Čia yra penki populiariausi.

Vaizdo optimizavimas SEO

Kaip ir jūsų įrašus bei puslapius, medijos failus reikia optimizuoti ir SEO. Prieš paskelbdami juos svetainėje, turite atlikti kelis veiksmus, kad įsitikintumėte, jog jūsų vaizdai yra SEO tinkami.

Sukurkite pasirinktinį pristatymo metodą „WooCommerce“

Žingsnis po žingsnio gairės, kuriose pateikiami įžvalgūs patarimai, kaip sukurti pasirinktinį internetinės parduotuvės pristatymo būdą.

11 geriausių „WordPress“ papildinių, vertų savo pinigų

Kraštovaizdis yra tikrai didžiulis, kai kalbama apie „WordPress“ papildinius. Bet kurie iš jų yra verti savo kainų etikečių? Sužinok čia.

17 geriausių „WordPress“ gyvenimo aprašymo temų jūsų internetiniame CV

Puiki gyvenimo aprašymo / gyvenimo aprašymo svetainė gali daug padėti jūsų karjerai ir padėti jums pasisamdyti ar atrasti naują klientą. Pateikiame gražių „WordPress“ temų, visų pirma sukurtų atnaujinti svetaines, sąrašą.

Štai kas šiandien. Viskas, ko mes praleidome?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map