7 geriausi ir pigesni „Mailchimp“ konkurentai ir alternatyvos, į kurias reikia atsižvelgti 2020 m

7 geriausi ir pigesni „Mailchimp“ konkurentai ir alternatyvos, į kurias reikia atsižvelgti 2020 m

7 geriausi ir pigesni „Mailchimp“ konkurentai ir alternatyvos, į kurias reikia atsižvelgti 2020 m
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Ieškai kai kurių „Mailchimp“ alternatyvų, kurios padėtų vykdyti el. Pašto rinkodarą? „Mailchimp“ gali būti vienas iš atpažįstamiausių el. Pašto rinkodaros pavadinimų, tačiau tai nereiškia, kad tai jums tinkamiausias įrankis (turiu galvoje, kad žmonėms vis tiek patinka „Pepsi“, tiesa?).


Nagrinėti daugybę el. Pašto rinkodaros paslaugų yra švaistomas laikas. Kai kurie nedaro to, ko reikia, kiti yra mažiau funkcionuojantys už didesnę kainą … tai čiulpia.

Kad jūsų tyrimas būtų daug lengvesnis, mes surinkome 7 puikius „Mailchimp“ konkurentus & alternatyvos vienoje vietoje. Kaip rodo pavadinimas, daugelis iš jų yra pigesnės „Mailchimp“ alternatyvos, kurios gali suteikti jums panašių funkcijų už mažesnę kainą. Tačiau mes taip pat pridėjome porą, kuri kainuos šiek tiek daugiau, tačiau pasiūlys geresnį funkcionalumą tokiose pagrindinėse srityse kaip automatika ir personalizavimas.

Nesvarbu, kodėl jūs ieškote alternatyvos, viena iš šių „Mailchimp“ alternatyvų turėtų atitikti sąskaitą. Pasinerkime į…

Pigesnės „Mailchimp“ alternatyvos

Čia yra trumpa versija. Jei skubate ir norite gauti rekomendaciją:

Alternatyva
Pigiau nei Mailchimp? *
Unikaliausia savybė prieš „Mailchimp“
Nemokamas planas?
Kaina (mokamas planas prasideda nuo)
„Sendinblue“Aiškesnė analizė & geras „WordPress“ papildinys25,00 USD per mėnesį
SendyNėra mėnesinių mokesčių59 USD vieną kartą + 0,10 USD už 1 tūkst. Išsiųstų el. Laiškų
„AWeber“Leidžia susieti filialus19 USD per mėnesį
„ConvertKit“Automatika29 USD per mėnesį
„MailPoet“„WordPress“ papildinys99 USD vieną kartą + ~ 0,10 USD už 1 tūkst. El. Laiškų ar 10 USD per mėnesį
Kampanijos monitoriusAutomatika & personalizavimas29 USD per mėnesį
„TinyLetter“Paprastumas & 100% nemokama100% nemokama

* Kaina priklauso nuo jūsų naudojimo. Tai gali būti ne pigiau nei „Mailchimp“ 100% atvejų.

Kas yra gera „Mailchimp“ alternatyva?

Taigi, kas daro kažką gero „Mailchimp“ alternatyva? Na, pirmiausia, kai kuriems žmonėms nepatinka, kad jų kainų planai yra gana griežti ir gali greitai padidinti jūsų išlaidas, jei viršysite leidžiamas kvotas. Be to, nemokami „Mailchimp“ planai nesuteikia jums prieigos prie visų funkcijų.

Rasite ir kitų mažų žioplių, pavyzdžiui, jokio tinkinto atsisakymo puslapio ar prastos A / B testavimo ataskaitos. Tačiau dažniausiai kalbama apie tai, kaip surasti įrankius, kurie už mažesnius pinigus taip pat gerai atliks darbą.

mailchimp

Primename, kad nemokamas „Mailchimp“ planas palaiko 2 000 abonentų ir 12 000 el. Laiškų per mėnesį. Atminkite tai, kai ieškome alternatyvų!

Septynios „Mailchimp“ alternatyvos, kurios yra puikios, funkcionalesnės ar pigesnės

Daugelis šių el. Pašto rinkodaros paslaugų yra pigesnės „Mailchimp“ alternatyvos, o mes taip pat įtraukėme dvi galimybes, kurios siūlo išsamesnį funkcionalumą pagrindinėse srityse (bet ne mažesnę kainą)..

1. „Sendinblue“ (www.sendinblue.com)

sendinblue

Nemokamas „Sendinblue“ plano palaikymas neribotas kontaktų skaičius, kuris jau yra didelis atnaujinimas. Vis dėlto ne viskas gerai – taip pat yra 300 el. Laiškų per dieną apribojimas, kuris yra mažesnis nei mėnesinis „Mailchimp“ limitas. Bet jei turite daug kontaktų, su kuriais el. Paštu siunčiatės retai, galite pasirodyti.

Be to, „Sendinblue“ turi tikrai išsamų „WordPress“ papildinį, taigi tai dar vienas pranašumas prieš „Mailchimp“, jei naudojate „WordPress“.

Be to, mes taip pat manome, kad „Sendinblue“ analitika yra lengviau suprantama („CodeinWP“ čia naudojamės „Sendinblue“, taigi turime tiesioginės patirties)..

Kainodara

Nemokamas, 25,00 USD, 39 USD, 66 USD + (kas mėnesį), atsižvelgiant į tai, kiek el. Laiškų siunčiate per mėnesį. Taip pat yra keletas bruožų skirtumų tarp planų.

�� Tiesiog mūsų skaitytojams „Sendinblue“ visiems mėnesiams pasiūlė išskirtinę 30% nuolaidą visiems mėnesiams. Jei galiausiai nusipirksite bet kurį iš jų, susisiekite šiuo el. Pašto adresu ir pasinaudokite nuolaida: axel + codeinwp [at] sendinblue.com. Spustelėkite čia, jei norite gauti „Sendinblue“.

funkcijos

 • greitai sukurkite kampaniją (intuityvus informacinių biuletenių kūrėjas, HTML redaktorius, dinaminiai laukai, reaguojantys el. laiškai),
 • duomenų bazių segmentacija ir taikymas pagal auditoriją (importuokite failus, segmentus ir dinaminius sąrašus, sukurkite formas),
 • SMTP funkcijos,
 • išplėstinė analizė ir stebėjimas (realiojo laiko statistika, duomenų eksportas, atidarytuvų ir spustelėjimų sąrašas),
 • el. automatinio atsakymo kampanijos (sveikinimo žinutės, gimtadienio sveikinimai, automatiniai el. laiškai),
 • lengvas svetainės integravimas (API, WordPress, Magento ir Prestashop įskiepiai),
 • greitas palaikymas.

Naudokite „Sendinblue“, jei …

Pirma, jei norite nemokamos „Mailchimp“ alternatyvos, „Sendinblue“ yra patrauklus, nes leidžia tai turėti neribotas kontaktus pagal nemokamą planą (nors tai leidžia siųsti tik 300 el. laiškų per dieną). Apmokėti planai taip pat yra unikalūs tuo, kad jie apmokestinami atsižvelgiant į tai, kiek el. Laiškų siunčiate, o ne į kiek prenumeratorių turite.

Be to, mes nustatėme, kad ji turi geresnę analizę nei „Mailchimp“, o „Sendinblue WordPress“ papildinys leidžia lengvai vykdyti kampanijas jūsų prietaisų skydelyje..

Eikite į „Sendinblue“

2. Sendy (sendy.co)

pasiuntinys

Didelis „Sendy“ pranašumas yra jos kaina. Kadangi tai yra savarankiškas įrankis, kurį įdiegiate į savo serverį, jis gali sumažinti „Mailchimp“ kainas ir kartu pasiūlyti svarbiausias funkcijas..

Įdiegę „Sendy“ savo asmeniniame serveryje, prisijungsite prie „Amazon SES“ ir išsiųsite tikrus el. Laiškus, kurie kainuoja vos 0,0001 USD už el. Paštą (galbūt paprastesnis būdas pažvelgti į tai yra 1 USD už 10 000 el. Laiškų). Be to, yra nemokama daugiau abonentų, todėl tai puikus pasirinkimas dideliems sąrašams.

Kasdien dirbti su „Sendy“ yra tikrai nesunku. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rašyti, kaip įprasta teksto redaktoriaus aplinkoje, ir tada išsiųsti savo kampaniją. Po to gausite prieigą prie svarbiausios statistikos.

Kainodara

Yra faktinis „Sendy“ programinės įrangos vienkartinis mokėjimas – 59 USD. Po to mokėk „eik“ – 0,0001 USD už el. Laišką.

funkcijos

 • keli prekių ženklai (tvarkykite kelis produktus ir paslaugas),
 • sąrašai ir prenumeratoriai (masinis abonentų importavimas / naikinimas, pasirinktiniai laukai, vieno / dvigubo pasirinkimo galimybė, pasirinktinis prenumeratos / prenumeratos patvirtinimo puslapis, ačiū / atsisveikinimo el. laiškai, prenumeratos forma arba API, kad pridėtumėte vartotojus),
 • siųsti naujienlaiškius per „Amazon SES“,
 • išplėstinė analizė ir ataskaitos,
 • automatinis atmetimo, skundų ir prenumeratos tvarkymas (nereikia valyti rankomis po kampanijos),
 • pasirinktiniai laukai (sukurkite labiau suasmenintą turinį savo klientams),
 • automatiniai atsakikliai.

Naudokite „Sendy“, jei …

Turite daug prenumeratorių ir norite sutaupyti pinigų. Kadangi abonentui nereikia mokėti, o el. Pašto kaina yra labai maža, sutaupymo galimybė yra didžiulė.

Jei sąmoningai jaučiate privatumą, tai gali būti dar viena priežastis, kuri patinka „Sendy“, nes viską galite laikyti savo serveryje.

Eikite į „Sendy“

3. „AWeber“ (www.aweber.com)

baimė

„AWeber“ yra pilnavertė el. Pašto rinkodaros platforma, kuri yra šiek tiek pigesnė nei „Mailchimp“. Nors yra daug panašumų, susijusių su funkcijomis ir kainodara, vienas didelis skirtumas yra tas, kad „AWeber“ leidžia el. Laiškuose naudoti filialų nuorodas, o „Mailchimp“ draudžia daugiausiai filialų nuorodų..

Jei užsiimate daug filialų rinkodaros, tai gali būti kažkas, kas paneigtų svarstykles „AWeber“ naudai.

Kainodara

„Aweber“ siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, tačiau nemokamo plano nėra. Mėnesio planai yra 19 USD (iki 500 abonentų), 29 USD (iki 2500 abonentų), 49 USD (iki 5000 abonentų), be to, didesni planai. Visi planai leidžia neribotą laiką siųsti el. Laiškus.

funkcijos

 • automatinio atsakiklio funkcionalumas
 • segmentacija
 • 6 000 ir daugiau nuotraukų, kurias norite naudoti savo el. Laiškuose
 • Daugiau nei 700 el. Pašto šablonų
 • integracijos su populiariausiomis paslaugomis
 • parašo formos

Naudokite „AWeber“, jei …

Ieškote kažko, kas yra šiek tiek pigiau nei „Mailchimp“, ir leisite el. Laiškuose naudoti filialų nuorodas.

Eikite į „AWeber“

4. „ConvertKit“ (convertkit.com)

konvertuoti rinkinį

„ConvertKit“ yra nukreipta į el. Pašto rinkodaros paslaugą "kūrėjai". "Kūrėjai" yra tinklaraštininkai, internetinių kursų instruktoriai, menininkai ir kt.

Jei tai jūs, tada norėsite tai pažiūrėti, nes „ConvertKit“ sukūrė visą jų platformą, turint omenyje kūrėjus. Priešingu atveju galbūt norėsite vienos iš kitų pigesnių „Mailchimp“ alternatyvų.

Kai kurios sritys, kuriose „ConvertKit“ pranašesnės, yra tikrai gražus el. Pašto automatizavimo įrankis (jis suteikia labai vizualią sąsają automatikos srautams kurti) ir segmentai.

Kainodara

„ConvertKit“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, tačiau nemokamo plano nėra. Mėnesio planai yra 29 USD (iki 1 000 abonentų), 49 USD (iki 3 000 abonentų), 79 USD (iki 5 000 abonentų) arba pasirinktinis planas. Visi planai leidžia neribotą laiką siųsti el. Laiškus.

funkcijos

 • vizualinio el. pašto automatizavimo srauto kūrėjas
 • geros formos arba integracijos su populiariais sąrašų kūrimo įrankiais
 • lengva segmentavimo / žymėjimo sistema
 • išsamus abonentų valdymas
 • „Facebook“ pagrindinių skelbimų integracija per „Zapier“

Naudokite „ConvertKit“, jei …

Ar esate kūrėjas, ieškantis lengvo būdo, kaip nustatyti el. Pašto automatizavimo srautus, kad būtų galima susisiekti su jūsų auditorija. Tai nėra viena iš pigesnių „Mailchimp“ alternatyvų, todėl svarbiausias skiriamasis elementas yra funkcionalumas.

Eikite į „ConvertKit“

5. „MailPoet“ (www.mailpoet.com)

pašto dėžutė

Unikaliausias dalykas „MailPoet“ yra tai, kad tai yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis valdyti visas el. Pašto rinkodaros pastangas iš savo „WordPress“ prietaisų skydelio. Tai daro ją viena iš geriausių „WordPress“ vartotojų „Mailchimp“ alternatyvų.

Kaip ir „Mailchimp“, jo nemokamas planas palaiko iki 2000 prenumeratorių, tačiau tai vis tiek yra didesnė vertė, nes galite siųsti neribotas el tiems 2000 prenumeratorių (vis dėlto jums reikės atskiros siuntimo paslaugos).

Jei norite sumokėti, už vienkartinį mokestį galite nusipirkti aukščiausios kokybės versiją ir naudotis savo siuntimo paslauga (pvz., „Sendy“). Arba galite mokėti nuolatinį mėnesinį mokestį, kad „MailPoet“ tvarkytų el. Laiškus jums.

Kainodara

Nemokamai iki 2000 abonentų. Tada jūs galite padaryti:

 • Vienkartinis 99 USD mokestis + mokate už siuntimo paslaugą. Kaina priklauso nuo paslaugos, tačiau „Amazon SES“ kainuoja vos 1 USD už 10 000 el. Laiškų
 • Nuolatinis mėnesinis mokestis už tai, kad „MailPoet“ tvarkytų reikalus už jus. Nuo 10 USD per mėnesį (mokama kas mėnesį) arba 4,17 USD per mėnesį (mokama kasmet)

funkcijos

 • veikia „WordPress“ prietaisų skydelyje
 • nutempkite naujienlaiškių redaktorių,
 • automatiškai siunčia paskutinius jūsų pranešimus,
 • automatiniai atsakikliai,
 • vienkartinė ir dviguba pasirinkimo galimybė,
 • daugiau nei 70 temų (įskaitant „Photoshop“ failus),
 • statistika ir analizė (atsidaro, paspaudžia, atsisako prenumeratų),
 • „drag and drop“ prenumeratos formos dizaineris,
 • mobiliesiems įrenginiams paruošti informaciniai biuleteniai,
 • išvardyti segmentus ir organizavimą kategorijomis.

Naudokite „MailPoet“, jei …

Patinka idėja, kad visus savo el. Pašto rinkodaros darbus galėsite atlikti iš savo „WordPress“ prietaisų skydelio.

Be to, ji taip pat gali pasirodyti daug pigesnė nei „Mailchimp“, ypač jei turite daug abonentų. Galite sumokėti už 99 USD vienkartinį mokestį neribotas abonentų skaičius. Tada jūs tiesiog sumokėsite nedidelį nuolatinį mokestį už siuntimo paslaugą (pvz., „Amazon SES“ kainuoja vos 0,10 USD už 1000 el. Laiškų).

Eikite į „MailPoet“

6. Kampanijos monitorius (www.campaignmonitor.com)

kampanijos monitorius

„Campaign Monitor“ nėra viena iš pigesnių „Mailchimp“ alternatyvų. Bet jei jūs norite mokėti šiek tiek daugiau už išsamias automatikos ir suasmeninimo funkcijas, tai tikrai yra perspektyvi alternatyva.

„Campaign Monitor“ leidžia labai lengvai suasmeninti jūsų el. Jūs taip pat gausite puikiai atrodantį automatikos srauto kūrėją, kuris konkuruoja su „ConvertKit“. Todėl kartu su gerai suplanuota sąsaja galbūt norėsite mokėti šiek tiek daugiau už „Campaign Monitor“.

Kainodara

„Campaign Monitor“ suteikia galimybę nemokamai susikurti sąskaitą, tačiau tam reikia daugiau nei 5 abonentų apmokamo plano. Mokamų planų kaina prasideda nuo 29 USD per mėnesį ir skiriasi pagal kainą, atsižvelgiant į abi savybes ir abonentų skaičių.

funkcijos

 • vaizdinis "kelionių dizaineris" padeda nustatyti išsamius automatikos srautus
 • išsamius kiekvieno abonento klientų duomenis, įskaitant galimybę siųsti el. laiškus kiekvienam abonentui tinkamiausiu metu
 • dinaminis segmentas
 • lengvas suasmeninimas
 • išsami analizė

Naudokite „Campaign Monitor“, jei …

Orientuojamasi į automatizavimą ir personalizavimą, nors už šias funkcijas sumokėsite šiek tiek daugiau.

Eikite į „Campaign Monitor“

7. „TinyLetter“ (tinyletter.com)

mažyte

„TinyLetter“ iš esmės yra „Mailchimp“ paprojektis, tačiau taip yra 100% nemokama.

Kodėl nemokama? Na, nes jie panaikino visas verslo savybes. Tai tikrai sukurta paprastiems žmonėms siųsti "atnaujinimus, suvestines ir išsiuntimą savo gerbėjams ir draugams."

Jei vis dėlto nevykdote verslo, tai yra viena geriausių „Mailchimp“ alternatyvų.

Kainodara

Laisvas

funkcijos

 • visiškai paprasta,
 • leidžia jums skaityti atsakymus, kad galėtumėte tęsti pokalbį,
 • labai paprastas ir asmeniškas registracijos procesas,
 • Nėra šablonų – tiesiog paprastas teksto rengyklė

Naudokite „TinyLetter“, jei…

Tiesiog ieškote paprasto būdo palaikyti ryšį su gerbėjais. Pavyzdžiui, „TinyLetter“ yra populiarus tarp menininkų ir rašytojų. Vis dėlto tai nėra geras pasirinkimas įmonėms.

Eikite į „TinyLetter“

Apibendrinkite „Mailchimp“ alternatyvas

„Mailchimp“ yra gera el. Pašto rinkodaros paslauga, kurią galite gana lengvai integruoti į savo „WordPress“ svetainę. Tačiau rinkoje yra ir kitų alternatyvų, kurios padės jums sutaupyti pinigų ir gauti beveik tas pačias funkcijas.

Kuris skirtas jums?

Trumpai palyginkite:

 • „Sendinblue“. Naujos įmonės ir mažos įmonės, kurios tik pradeda veiklą el. Paštu. Be to, įmonės, norinčios, kad jų el. Pašto rinkodaros įrankis augtų kartu su jais.
 • Sendy. Pigiausias įrankis čia, jei esate sunkus el. Pašto siuntėjas.
 • „AWeber“. Šiek tiek pigiau ir leidžia filialų nuorodas.
 • „ConvertKit“. Sukurtas "kūrėjai" ir turi puikų vaizdinės automatikos srauto įrankį.
 • „MailPoet“ „WordPress“ papildinys. Veikia jūsų „WordPress“ informacijos suvestinėje ir gali būti gana prieinama.
 • Kampanijos monitorius. Panaikinamas automatizuojant ir suasmeninant, tačiau kainuoja šiek tiek daugiau.
 • „TinyLetter“. Žmonės, norintys siųsti el. Laiškus ne verslo tikslais.

Turite kitų klausimų, kuri iš šių „Mailchimp“ alternatyvų jums tinka? Praneškite mums komentaruose ir mes stengsimės padėti!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector