Nejlepší levný hosting WordPress: 10 možností za méně než 0,99 $ / měsíc

Nejlepší levný hosting WordPress: 10 možností za méně než 0,99 $ / měsíc

Nejlepší levný hosting WordPress: 10 možností za méně než 0,99 $ / měsíc
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Nalezení správného hostitele WordPress je samo o sobě dost komplikované – nevadí najít toho dobrého a levného. S ohledem na to jsme se rozhodli provést vlastní testy, abychom identifikovali nejlepší levné poskytovatele hostingu WordPress, kteří jsou v současné době na trhu.


Je však důležité si uvědomit, že pokud jde o hostování, vždy nedostanete to, za co platíte – někteří z webových hostitelů zahrnutých v tomto seznamu mají vynikající hodnocení. To nám říká, že je určitě možné najít rovnováhu mezi rozumnými cenami a dobrým výkonem.

V tomto článku se podíváme na možnosti podpory každého webového hostitele, skóre výkonu, hodnocení uživatelů, individuální plány a samozřejmě cenu – a uvidíme, který z nich vyjde nahoře.

Nejlepší levné poskytovatele hostingu WordPress

Porovnání nejlepších levných poskytovatelů hostingu WordPress (v plné výši)

Jelikož pokrýváme několik různých levných hostingových nabídek WordPress pomocí několika kritérií, dostaneme se přímo k podnikání. Tímto způsobem získáte všechny potřebné informace bez chmýří.

Pokud jde o testování rychlosti, použijeme dva nástroje, Pingdom a Load Impact. První z nich jednoduše měří rychlosti načítání, zatímco druhé zatížení testuje váš web simulací až 25 současných uživatelů, kteří k němu přistupují po dobu pěti minut. Web používaný k testování byl pouze základní, čistou instalací WordPress.

Podívejme se na to.

1. Bluehost (www.bluehost.com)

Bluehost

Bluehost je jednou z mála hostitelských společností oficiálně doporučovaných WordPress.org. Díky tomu je jedním z výhodnějších řešení na trhu. Bluehost vám nabízí pěkný vlastní panel pro správu nastavení hostingu a všechny funkce, které byste mohli potřebovat k vytvoření a spuštění webu WordPress. Bluehost je také jedním z nejpopulárnějších hostitelů venku – v našem hostitelském průzkumu v roce 2017 získal 450 hlasů (uživatelé jej ohodnotili 7,93 / 10).

Navzdory nízké ceně, dostanete také zdarma doménové jméno s vaším plánem a přístup k tvůrcům webových stránek zdarma a instalace WordPress jedním kliknutím.

Možnosti podpory:

Bluehost nabízí nepřetržitou podporu, která je schopna řešit nejen různé technické problémy, ale také vám může poskytnout nějaké pokyny, pokud jde o vaše cíle s webem a o tom, jak souvisí s tím, jak vám pomohou uspět online. Je tu také dobrý znalostní báze že můžete odkazovat kdykoli je to potřeba.

Co říkají skuteční uživatelé:

 • Bluehost je první hostingová platforma, kterou kdy WordPress.org doporučil.
 • Uživatelé Bluehost byli hodnoceni 7.93/10.
 • 23,7% zákazníků Bluehostingu je první časovač webhostingu.

Ceny

 • Základní (2,95 $ za měsíc): Podporuje jeden web, s 50 GB místa na disku a jedním volným názvem domény. Což není u plánů v této cenové relaci běžné.
 • Plus (5,45 $ měsíčně): Můžete mít neomezený počet webových stránek, neměřený prostor na webu, neomezený počet e-mailových účtů a ukládání e-mailů.
 • Výběr Plus (5,45 $ měsíčně): Tento plán zahrnuje vše, co získáte v Plus, a také přidané soukromí a automatické zálohování stránek. V současné době je stejná cena jako volba, díky čemuž je tato možnost lepší.

Kdy zvážit použití Bluehost

Bluehost je dobrá volba pro uživatele, kteří dávají přednost hostingovým řešením, která se snadno začínají a mají na trhu celkově dobrou pověst. Navíc je neuvěřitelné, že spolu s hostem $ 2,95 / měsíc získáte bezplatné doménové jméno.

Ujistěte se, že používáte výše uvedený odkaz pro Bluehost. Je to však přidružený odkaz (což znamená, že dostaneme malou provizi), také vám odemkne zlevněnou cenu 2,95 $ vs 3,95 $. Tuto slevu nezískáte, pokud navštívíte web Bluehost jinak než pomocí výše uvedeného odkazu.

Přejít na Bluehost

2. Hostinger (www.hostinger.com)

Hostinger

Hostinger už nějakou dobu existuje a vždycky byli známí svými dostupnými cenami. Nicméně! To, co dělají s touto nabídkou, je především cenově dostupné. Dovolte mi to jen říct …

Jejich nejlevnější webhostingový plán je $ 0,99 / měsíc!

Je pravda, že se jedná pouze o počáteční výplatní období, a poté budete muset zaplatit 7,99 $ / měsíc, ale je to stále skvělý způsob, jak získat hostitele, kterého můžete použít v jednoduchém projektu webových stránek..

V tomto nejlevnějším nastavení máte možnost hostovat jeden web a také můžete získat jeden e-mailový účet. K dispozici je také 100 GB šířky pásma, což by mělo stačit.

Na druhou stranu nezískáte bezplatný certifikát SSL, který je čmelák, a neexistují žádné denní zálohy.

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Německo: 0,39 s
 • Seattle, USA: 1,23 s
 • Toronto, Kanada: 0,84 s
 • Sydney, Austrálie: 3,25s

Možnosti podpory:

V případě problémů s nastavením můžete kontaktovat tým podpory prostřednictvím živého chatu 24/7/365. K dispozici je také užitečná databáze znalostí.

Ceny

 • Jednolůžkový (0,99 $ za měsíc): Skvělé, pokud spustíte svůj první web.
 • Prémiové (2,15 $ měsíčně): Skvělé, pokud plánujete spustit několik webů, ale neočekáváte, že by některý z nich měl obrovský provoz. Také vám poskytuje zdarma doménové jméno pro první rok.
 • Podnikání (3,45 $ měsíčně): Skvělé pro běžné webové projekty. Poskytuje vám bezplatný SSL a denní zálohy a také získáte první doménu zdarma pro první rok.

Kdy použít Hostinger

Tento je jednoduchý, použijte Hostinger, pokud chcete pracovat s nejlevnější dostupnou webhostingovou platformou. Funkce nabízené za tuto cenu nejsou průkopnické, ale tento hostitel dokončí svou práci!

Jděte na Hostinger

3. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

SiteGround se trvale řadí jako jeden z nejlepších hostitelů WordPress v okolí a není těžké pochopit proč. Jejich plány WordPress nabízejí bezplatné přenosy stránek podporovat Git na vyšší plány a zahrnout jejich SuperCacher nástroj pro zvýšení rychlosti.

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Německo: 0,73 s
 • Seattle, USA: 1,35 s
 • Toronto, Kanada: 1,13 s
 • Sydney, Austrálie: 2,19s

Možnosti podpory:

Pokud jde o podporu, ani tento hostitel nezklamal. Jejich tým je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím živého chatu (který je velmi rychlý na odpověď), vstupenek a telefonu. Získáte také přístup k komplexní znalostní základnu V případě potřeby.

Co říkají skuteční uživatelé:

 • Hodnoceno 4.6 / 5 celkem.
 • Hodnoceno 4.5 / 5 pro podporu WordPress.
 • Jmenovitý 4.6 / 5 pro spolehlivost.

Ceny

 • Spuštění (3,95 $ za měsíc): Ideální pro začínající a skromné ​​firmy, které potřebují hostit jeden web.
 • GrowBig (5,95 $ za měsíc): Ideální pro firmy s více webovými stránkami.
 • GoGeek (11,95 $ měsíčně): Vhodné pro velké společnosti, které přijímají velké množství provozu.

Kdy zvážit použití SiteGround

SiteGround nabízí skvělou kombinaci pokročilých funkcí WordPress, nízkých cen a slušných rychlostí. Díky tomu je dobrou volbou pro všechny typy uživatelů WordPress, a zejména pokud si ceníte, že vaše webové stránky pracují bez škytání, zatímco stále běží na levném hostování WordPress..

Přejít na SiteGround

4. Namecheap (www.namecheap.com)

Namecheap

Zatímco Namecheap již nemá měsíční ceny nižší než 1 $, stále jsou neuvěřitelně cenově dostupným hostitelem, který nabízí levné placené měsíční hostování WordPress.

Umožňují vám vybrat datové centrum založené na USA nebo Velké Británii. Získáte až 20 GB místa na disku se zrychleným SSD, neomezenou šířku pásma a můžete spustit až tři weby (vše za nejlevnější plán).

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Melbourne: 3,14 s.
 • New York: 1,11 s.
 • San Jose, CA: 0,61 s.
 • Stockholm: 2,22 s.

Možnosti podpory:

Z naší zkušenosti není opravdu co stěžovat, pokud jde o podporu Namecheap. Mají dobrou znalostní základnu, spoustu výukových článků a zástupci živého chatu vykonávají svou práci velmi dobře (alespoň s osobou, se kterou jsme mluvili), a čekací doba na živý chat je velmi krátká.

Nastavení vašeho webu je také docela jednoduché. Jakmile získáte zaplacený hostingový plán, namecheap vás nasměruje správným směrem z hlediska nové instalace WordPress (což lze provést pomocí Softaculous).

Ceny

 • Hvězdný (1,44 $ za měsíc): Poskytuje vám na disku 20 GB SSD-zrychlené místo na disku + možnost spustit až tři webové stránky.
 • Stellar Plus (4,88 $ za měsíc): Neměřené úložiště, zrychlená šířka pásma a webové stránky SSD.
 • Hvězdné podnikání (8,88 $ za měsíc): 50 GB čistého diskového prostoru SSD, spolu s neměřenou šířkou pásma a neomezeným počtem webů.

Za zmínku stojí to, že ceny Namecheap výše jsou pro měsíční platby, zatímco mnoho jiných levných hostitelů WordPress bude vyžadovat, abyste zaplatili rok předem, abyste získali levné ceny.

Kdy zvážit použití Namecheap

Zatímco Namecheap není tak levný jako kdysi, je stále neuvěřitelně cenově dostupný za pouhých 1,44 $ měsíčně s měsíčními platbami nebo 24,88 $ za celý rok. Jak již bylo řečeno, Namecheap postrádá nepatrný kousek v oddělení funkcí specifických pro WordPress.

Jděte do Namecheapu

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • 6 Nejlepší "Levný" Poskytovatelé hostingu VPS, kteří se vyplatí využívat v roce 2020
 • 10+ nejlepších levných prémiových témat WordPress pro rok 2020
 • Má serverless WordPress smysl? Shifter vs HardyPress – Nejlépe "Bezhlavý hosting WordPress" Porovnány možnosti

5. GoDaddy (www.godaddy.com)

Pojď tati

GoDaddy je jedním z největších jmen v hostování. Jejich plány WordPress dokážou kombinovat levnou vstupní cenu s volným názvem domény a automatickým zálohováním. Na všech kromě nejlevnější úrovně získáte také webové stránky s jedním kliknutím.

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Melbourne: 1,83 s.
 • New York: 0,87 s.
 • Amsterdam: 1,49 s.

Možnosti podpory:

GoDaddy nabízí podporu 24/7/365 prostřednictvím různých globálních telefonních čísel a také prostřednictvím live chatu. Také mají detailní znalostní báze pro všechny jejich produkty.

Co říkají skuteční uživatelé:

 • Hodnocení celkem 3,5 / 5.
 • Hodnoceno 3,3 / 5 pro podporu WordPress.
 • Jmenovitý 3,7 / 5 pro spolehlivost.

Ceny

 • Základní (5,99 $ za měsíc): Podporuje jediný web a až 25 000 návštěvníků měsíčně.
 • Deluxe (12,99 $ za měsíc): Podporuje jediný web a až 100 000 návštěvníků měsíčně.
 • Ultimate (19,99 $ za měsíc): Podporuje dva webové stránky a až 400 000 návštěvníků měsíčně.

Kdy zvážit použití GoDaddy

GoDaddy je dobrá volba, pokud máte pouze jeden nebo dva webové stránky. Je to také jeden z nejlevnějších způsobů, jak získat přístup k spravovanějším funkcím hostování typu WordPress, jako jsou webové stránky s jedním kliknutím.

Přejít na GoDaddy

6. DreamHost (www.dreamhost.com)

DreamHost

DreamHost, který byl původně založen v roce 1996, je v oboru webhostingu oddaný. DreamHost je prostě všestranný, s přijatelnými cenami, dobrými hodnoceními a dlouholetou pověstí.

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Německo: 2,06 s
 • Seattle, USA: 0,73 s
 • Toronto, Kanada: 0,99 s
 • Sydney, Austrálie: 1,80s

Možnosti podpory:

DreamHost nabízí podporu 24/7/365 od interního týmu podpory v USA, který sám o sobě přitahuje všechny. Podpora 24/7/365 se však vztahuje pouze na podporu e-mailů / vstupenek. Podpora živého chatu je k dispozici každý den od 17:30 do 21:30 tichomořského času. Neexistuje žádná telefonická podpora, ale DreamHost má podrobnou znalostní základnu které můžete použít pro svépomoc.

Co říkají skuteční uživatelé:

 • Hodnocení celkem 4,1 / 5.
 • Hodnoceno 3.9 / 5 pro podporu WordPress.
 • Jmenovitý 4,1 / 5 pro spolehlivost.

Ceny

 • Sdílený startér (2,59 $ za měsíc): Podporuje jediný web s neomezeným provozem a denními zálohami.
 • Sdíleno neomezeně (7,95 $ za měsíc): Podporuje neomezené weby spolu s neomezeným provozem a každodenními zálohami.

Kdy zvážit použití DreamHostu

I když není nic honosného o Dreamhostu, pokud jde o funkce specifické pro WordPress, je to "prostě funguje", což je vše, co většina uživatelů chce. Kromě toho DreamHost existuje už dlouhou dobu, což by vám mělo poskytnout důvěru ve stabilitu jejich hostování.

Přejít na DreamHost

7. InMotion Hosting (www.inmotionhosting.com)

InMotion Hosting

InMotion nabízí levné hostingové plány WordPress spolu s množstvím pokročilých funkcí, jako je podpora WP-CLI a bezplatné převody webových stránek.

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Německo: 3,16 s
 • Seattle, USA: 3,35 s
 • Toronto, Kanada: 3,55 s
 • Sydney, Austrálie: 3,87s

Možnosti podpory:

Naše interakce s týmem podpory InMotion byly trvale pozitivní. Mají záznam o tom, jak rychle reagovat – v našem případě do tří minut – a také telefonovat a Skype..

Co říkají skuteční uživatelé:

* k dispozici je pouze malý vzorek údajů

 • Hodnocení celkem 4,3 / 5.
 • Jmenovitý 4.4 / 5 pro spolehlivost.
 • Hodnocení 4,2 / 5 pro podporu.

Ceny

 • Zahájení (3,99 $ měsíčně): Podporuje až dva weby a je ideální pro skromné ​​nastavení.
 • Výkon (5,99 $ za měsíc): Podporuje maximálně šest webových stránek a je vynikající volbou pro malá portfolia webových stránek.
 • Pro (13,99 $ za měsíc): Zahrnuje pokročilé možnosti podpory a dokáže zpracovat neomezené weby. Je to skvělá volba pro výkonné uživatele.

Kdy zvážit použití InMotion

Rychlosti načítání InMotionu nejsou nejlepší v oboru, ale mají vynikající tým podpory a spoustu pokročilých funkcí WordPress. Díky tomu je vynikající volbou pro ty, kteří považují výkon za méně kritický než podpora na místě.

Přejít na InMotion

8. iPage (www.ipage.com)

iPage

iPage nenabízí tolik plánů WordPress jako své konkurenty, ale zahrnuje i další užitečné funkce, jako jsou populární předinstalované pluginy a přizpůsobený ovládací panel. Celkově zůstávají atraktivní v oblasti levného hostování WordPress.

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Melbourne: 1,68s.
 • New York: 0,64 s.
 • Stockholm: 1,43 s.

Možnosti podpory:

Přes jeho nízké ceny jsme byli příjemně překvapeni kvalitou podpory iPage pro uživatele WordPress. Čekací doby na jejich live chat mohou být trochu dlouhé, ale personál je dobře informován, pokud jde o platformu. Uživatelé mohou také získat podporu prostřednictvím telefonu a e-mailu.

Ceny

 • WP Starter (3,75 $ za měsíc): Ideální pro skromné ​​webové stránky nabízející neomezený prostor a šířku pásma.
 • WP Essential (6,95 $ za měsíc): Zahrnuje vylepšené funkce zabezpečení a výkonu, díky čemuž je lépe vhodný pro firmy.

Kdy zvážit použití iPage

Mnoho uživatelů nepotřebuje příliš velkou flexibilitu, pokud jde o jejich plány WordPress, prostě potřebují něco, co funguje po vybalení z krabice, aniž by bylo příliš mnoho starostí. Skromná nabídka iPage je ideální pro tyto typy uživatelů – i když velké zájmy uživatelů jsou znepokojivé.

Přejít na iPage

9. HostGator (www.hostgator.com)

HostGator

HostGator neměl nejlepší reputaci mezi hostiteli WordPress, navzdory nízkým cenám. Zdá se však, že se nedávno obrátili se svými cloudhostingovými plány WordPress, které nabízejí bezplatné automatické zálohování a Secure Sockets Layer (SSL) certifikáty.

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Německo: 1,29 s
 • Seattle, USA: 0,72 s
 • Toronto, Kanada: 0,85 s
 • Sydney, Austrálie: 1,30s

Možnosti podpory:

Personál podpory HostGator je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím živého chatu, telefonu, e-mailu a dokonce i pravidelné staré pošty. Při přímém chatu vám obvykle trvá déle než několik minut, než se k vám vrátíme (podle našich zkušeností mezi pěti a deseti) – podle našeho názoru celkem rychle.

Co říkají skuteční uživatelé:

 • Hodnocení celkem 3,7 / 5.
 • Hodnoceno 3.9 / 5 pro hodnotu za peníze.
 • Spolehlivost 4.0 / 5.

Ceny

 • Hatchling (2,75 $ za měsíc): Podporuje jediný web se slušným provozem, takže je ideální pro malé blogy.
 • Dítě (3,95 $ měsíčně): Hostuje neomezené weby s mírným provozem. Je to dobrá volba pro malé internetové obchody a servisní weby.
 • Podnikání (5,95 $ za měsíc – není překlep): Podporuje neomezené weby a je dobrou volbou pro zavedené podniky a podniky s robustními požadavky.

Kdy zvážit použití hostGator

HostGator nabízí lákavou kombinaci nízkých cen a dobré rychlosti pro weby WordPress. A co víc, jejich podpůrná služba není ani o polovinu špatná.

Přejít na HostGator

10. A2 Hosting (www.a2hosting.com)

A2 Hosting

A2 Hosting je populární nezávislý hostitel WordPress, který nabízí dobrou rovnováhu mezi výkonem a dostupností. Jedním z jedinečných výhod s A2 hostingem je to, že nabízejí placené měsíční hostování, a to i na svých nejlevnějších hostitelských úrovních. Můžete také získat předinstalovaný WordPress a předkonfigurovaný certifikát SSL zdarma.

Doby načítání av. posledních 30 dní:

 • Německo: 1,37 s
 • Seattle, USA: 0,95 s
 • Toronto, Kanada: 0,61 s
 • Sydney, Austrálie: 2,10 s

Možnosti podpory:

A2 Hosting nabízí 24/7/365 podporu prostřednictvím své "Podpora posádky Guru." Můžete kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu, e-mailu nebo telefonu. A agenti podpory jsou kromě WordPress obeznámeni s obecnými znalostmi hostování.

Co říkají skuteční uživatelé:

 • Hodnocení 3,8 / 5 celkem.
 • Jmenovitý výkon 3,8 / 5.
 • Jmenovitý 3,9 / 5 pro spolehlivost.

Ceny

 • Lite (3,92 $ měsíčně): Podporuje jediný web s neomezeným ukládáním a přenosem dat. Dobrá volba pro základní weby.
 • Swift (4,90 $ za měsíc): Hostuje neomezený počet webových stránek a má také dvojí zdroje, což znamená rychlejší načítání stránky. Je to dobrá volba pro weby se středním provozem nebo malé obchody.
 • Turbo (9,31 $ měsíčně): Podporuje neomezené weby a má hosting A2 Turbo funkčnost pro ještě rychlejší doby načítání stránky. Dobrá volba pro uživatele zaměřené na výkon v rozpočtu.

Kdy zvážit použití A2 Hosting

A2 Hosting má obecně dobrou pověst v komunitě WordPress a nabízí hvězdnou rovnováhu mezi výkonem a cenou. Kromě toho jsou jedním z mála hostitelů, kteří nabízejí placené měsíční hostování, což dělá A2 Hosting dobrou volbou, pokud nechcete platit za celý rok předem.

Přejděte na A2 Hosting

Závěr

Pokud jde o levný hosting WordPress, Hostinger je nejlevnější vstupní bod, protože můžete platit jeho dostupnou cenu 0,99 $ měsíčně. Výsledky výkonu jsou také velmi dobré a měly by stačit k tomu, aby váš první web fungoval.

Jiní hostitelé mohou nabízet nižší cenu za měsíc, ale pro dosažení nejlepší ceny budete muset zakoupit několik let dopředu.

Také si užíváme Bluehost, SiteGround a A2 Hosting, pokud jde o poměr kvalita-cena. Doporučujeme je v podstatě pokaždé, když se někdo zeptá.

Jak již bylo řečeno, každá z levných možností hostování WordPress, o nichž jsme dnes diskutovali, má své jedinečné silné stránky, díky nimž jsou všichni solidní uchazeči.

Podívejme se na ně ještě jednou:

Nejlepší levné poskytovatele hostingu WordPress

Nejlevnější plán
Plány specifické pro WordPress?
Funkce specifické pro WordPress?
Hodnocení podpory WordPress
Prům. Rychlost načítání
Celkové uživatelské hodnocení

Bluehost

Hostinger

SiteGround

Namecheap

Pojď tati

DreamHost

V pohybu

iPage

HostGator

A2 Hosting

2,95 $3,42 / 51,96 s3,97 / 5
0,99 $N / A1,43 sN / A
3,95 $4,45 / 51,35 s4,6 / 5
1,44 $N / A1,77sN / A
5,99 $3,25 / 51,40 s3.5 / 5
2,59 $3,86 / 51,39s4,1 / 5
3,99 $3,78 / 53,48 s4.3 / 5
3,75 $N / A1,25 sN / A
2,75 $3,32 / 51,04 s3,7 / 5
3,92 $3,54 / 51,26 s3,8 / 5

FAQ

Co je to hosting WordPress?

Hosting WordPress je druh webhostingu, který byl speciálně optimalizován pro práci se softwarem WordPress. Můžete také očekávat rychlé instalace WordPress jedním kliknutím a další funkce, které byly vytvořeny pro práci s WordPress.

Jak hledat levný hosting WordPress?

Klíčem při hledání levného, ​​přesto kvalitního hostování WordPress je získat jej pouze od vysoce renomovaných společností a před nákupem si přečíst online recenze. Rovněž se ujistěte, že testy výkonu publikované recenzenty odrážejí vaše potřeby, pokud jde o rychlost a spolehlivost zatížení.

Kolik musím platit za levný hosting WordPress?

V průměru jsme zjistili, že ceny kvalitního levného hostingu pro WordPress začínají na pouhých 0,99 $ a stoupají kolem 2,95 $ měsíčně.

Dostanu také název domény zahrnutý do levného hostování WordPress?

Obvykle ne, ale existují společnosti, které hodí první doménové jméno zdarma. Můžete se podívat na nabídky společností Bluehost a GoDaddy’s.

Je podpora zákazníků dobrá s levnými hostiteli WordPress?

Stejně jako u většiny věcí to záleží. Zatímco některé společnosti jsou hit-and-miss, existují i ​​levní poskytovatelé, kteří jsou známí svou vysokou úrovní péče o zákazníka a podpory. Křestní jméno v tomto seznamu je SiteGround.

Máte nějaké dotazy ohledně používání některého z těchto levných hostingových řešení WordPress? Sdílejte s námi své myšlenky v sekci komentářů níže!

Původní text John Hughes, Karol K a Colin Nováček.
Rozvržení a prezentace Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector