2020. aastal kaalutakse 7 parimat ja odavamat Mailchimpi konkurenti ja alternatiivi

2020. aastal kaalutakse 7 parimat ja odavamat Mailchimpi konkurenti ja alternatiivi

2020. aastal kaalutakse 7 parimat ja odavamat Mailchimpi konkurenti ja alternatiivi
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kas otsite mõnda Mailchimpi alternatiivi, mis aitaks teil oma e-posti turundust juhtida? Mailchimp võib olla e-turunduses üks äratuntavamaid nimesid, kuid see ei tähenda, et see oleks teile sobiv tööriist (ma mõtlen, et inimestele meeldib ikka Pepsi, eks?).


Kuid e-turundusteenuste massiivi kaevamine on ajaraiskamine. Mõni ei tee seda, mida vaja, mõni pole kõrgema hinnaga vähem funktsionaalne … see imeb.

Et teie uurimistööd palju lihtsamaks muuta, oleme kokku kogunud 7 suurepärast Mailchimpi konkurenti & alternatiivid ühes kohas. Nagu pealkiri viitab, on paljud neist Mailchimpile odavamad alternatiivid, mis pakuvad teile madalama hinna eest sarnast funktsionaalsust. Kuid lisasime ka paar, mis maksab natuke rohkem, kuid pakub paremat funktsionaalsust sellistes võtmevaldkondades nagu automatiseerimine ja isikupärastamine.

Pole tähtis, miks te alternatiivi otsite, peaks üks neist Mailchimpi alternatiividest sobima arvega. Sukeldugem sisse …

Odavamad Mailchimpi alternatiivid

Siin on lühike versioon. Kui teil on kiire ja soovite lihtsalt saada soovitust:

Alternatiivne
Odavam kui Mailchimp? *
Kõige unikaalsem funktsioon vs Mailchimp
Tasuta plaan?
Hind (tasuline plaan algab kell)
SendinblueSelgem analüüs & hea WordPressi plugin25,00 dollarit kuus
SaatjaKuutasusid pole59 dollarit üks kord + 0,10 dollarit iga saadetud 1 000 meili kohta
AWeberVõimaldab sidusettevõtte linke19 dollarit kuus
ConvertKitAutomatiseerimine29 dollarit kuus
MailPoetWordPressi pistikprogramm99 dollarit üks kord + ~ 0,10 dollarit 1k saadetud e-kirjade kohta või 10 dollarit kuus
KampaaniamonitorAutomatiseerimine & isikupärastamine29 dollarit kuus
TinyLetterLihtsus & 100% tasuta100% tasuta

* Hind sõltub teie kasutusest. See ei pruugi 100% juhtudest odavam kui Mailchimp.

Mis loob hea Mailchimpi alternatiivi?

Mis teeb siis Mailchimpile midagi head alternatiivi? Noh, kõigepealt, mõnele inimesele ei meeldi, et nende hinnakujundusplaanid on üsna ranged ja lubatavate kvootide ületamisel saate teie kulusid kiiresti suurendada. Samuti ei anna Mailchimpi tasuta plaanid teile juurdepääsu kõigile funktsioonidele.

Leiate ka muid väikeseid nippe – näiteks ükski kohandatud tellimusest loobumise leht või halb A / B-testide aruandlus. Kuid enamasti puudutab see tööriistade leidmist, mis teeksid väiksema raha eest sama head tööd.

mailchimp

Meeldetuletuseks: Mailchimimi tasuta plaan toetab 2000 tellijat ja 12 000 e-kirja kuus. Pidage seda meeles, kui uurime alternatiive!

Seitse Mailchimpi alternatiivi, mis on suurepärased, funktsionaalsemad või odavamad

Enamik neist e-posti turundusteenustest on odavamad Mailchimpi alternatiivid, samal ajal kui me hõlmasime ka kahte võimalust, mis pakuvad võtmevaldkondades täpsemat funktsionaalsust (kuid mitte madalamat hinda)..

1. Sendinblue (www.sendinblue.com)

sendinblue

Sendinblue’i tasuta plaan toetab piiramatu kontaktisikute arv, mis on juba suur uuendus. See pole siiski kõik hea – ka 300 e-kirja päevas on limiit, mis on madalam kui Mailchimpi kuupiirang. Kuid kui teil on palju kontakte, mida saadate harva e-kirjaga, võite tulla välja.

Lisaks on Sendinblue’il tõesti üksikasjalik WordPressi pistikprogramm, nii et see on veel üks eelis Mailchimpi ees, kui kasutate WordPressi.

Lisaks arvame, et ka Sendinblue’i analüütikat on lihtsam mõista (siin on CodeinWP-is kasutatav Sendinblue, nii et meil on oma kogemusi).

Hinnakujundus

Tasuta, 25,00 dollarit, 39 dollarit, 66 dollarit + (kuus) vastavalt sellele, kui palju e-kirju kuus saadate. Plaanide vahel on ka mõned funktsioonierinevused.

�� Just meie lugejate jaoks on Sendinblue pakkunud kõigile tasulistele plaanidele esimese kuu eksklusiivset 30% allahindlust. Kui soovite mõne neist osta, suhtlege allahindluse lunastamiseks selle e-kirjaga: axel + codeinwp [at] sendinblue.com. Sendinblue saamiseks klõpsake siin.

Funktsioonid

 • kiiresti kampaania loomine (intuitiivne infolehtede koostaja, HTML-i redaktor, dünaamilised väljad, reageerivad meilid),
 • andmebaasi segmenteerimine ja sihtrühma sihtimine (failide importimine, segmenteerimine ja dünaamilised loendid, vormide loomine),
 • SMTP funktsioonid,
 • täpsem analüüs ja jälgimine (reaalajas statistika, andmete eksportimine, avajate ja klõpsijate loend),
 • e-posti automaatvastajate kampaaniad (tervitussõnumid, sünnipäevasoovid, automatiseeritud e-kirjad),
 • lihtne veebisaidi integreerimine (API-d, WordPress, Magento ja Prestashop pluginad),
 • kiire tugi.

Kasutage Sendinblue’i, kui …

Esiteks, kui soovite tasuta Mailchimpi alternatiivi, on Sendinblue atraktiivne, kuna see võimaldab teil seda teha piiramatu kontakte tasuta paketis (kuigi see võimaldab teil ainult 300 e-kirja päevas saata). Tasulised plaanid on ainulaadsed ka selle poolest, et nad võtavad tasu selle järgi, kui palju e-kirju saadate, mitte mitu tellijat teil on.

Lisaks oleme leidnud, et sellel on parem analüüs kui Mailchimpil ja plugin Sendinblue WordPress teeb kampaaniate juhtimise teie juhtpaneelilt lihtsaks.

Minge Sendinblue’i

2. Saatja (sendy.co)

saatja

Sendy suur eelis on selle kasu hind. Kuna tegemist on ise hostitud tööriistaga, mille installite oma serverisse, suudab see Mailchimpi hindu madalamaks muuta, pakkudes siiski kõige olulisemaid funktsioone.

Kui olete installinud Sendy omaenda serverisse, siis loote tegelike e-kirjade saatmiseks ühenduse Amazon SES-iga, mis maksab vaid 0,0001 dollarit e-kirja kohta (võib-olla on lihtsam viis seda vaadata) 1 dollar 10 000 e-posti kohta). Lisaks on olemas rohkem tellijaid ei maksa, mis teeb sellest suurepärase võimaluse suurte nimekirjade jaoks.

Igapäevaselt Sendyga töötamine on tõesti lihtne. Kõik, mida peate tegema, on kirjutada nagu tavaliselt tekstiredaktoris sarnases keskkonnas ja seejärel saata oma kampaania välja. Pärast seda saate juurdepääsu kõige olulisemale statistikale.

Hinnakujundus

Saate tegeliku tarkvara saamiseks 59 dollarit ühekordse makse. Pärast seda saate maksta kohe – 0,0001 dollarit e-posti kohta.

Funktsioonid

 • mitu kaubamärki (halda mitut toodet ja teenust),
 • nimekirjad ja tellijad (tellijate massimport / kustutamine, kohandatud väljad, ühekordne / kahekordne liitumine, kohandatud tellimise / tellimuse tühistamise kinnitusleht, aitäh / hüvasti jäetud e-kirjad, tellimisvorm või API kasutajate lisamiseks),
 • saatke Amazon SESi kaudu infolehti,
 • täpsem analüüs ja aruanded,
 • automaatne põrgatamine, kaebuste esitamine ja tellimusest loobumine (kampaaniajärgset käsitsi puhastamist pole vaja),
 • kohandatud väljad (looge oma klientidele isikupärastatud sisu),
 • automaatvastajad.

Kasutage saatjat, kui …

Kui teil on palju tellijaid ja soovite raha säästa. Kuna abonendi kohta pole kulu ja e-posti hind on väga madal, on säästupotentsiaal tohutu.

Kui olete privaatsusteadlik, võib see olla ka teine ​​põhjus, miks Sendy meeldida, kuna saate hoida kõike oma serveris.

Mine Sendy juurde

3. AWeber (www.aweber.com)

aukartus

AWeber on täisteenusega e-posti turundusplatvorm, mis on saadaval vaid pisut odavamalt kui Mailchimp. Ehkki funktsioonide ja hinnakujunduse osas on palju sarnasusi, on üks suur erinevus see, et AWeber võimaldab meilides kasutada siduslinke, samas kui Mailchimp keelab enamiku siduslinkide lingid.

Kui tegelete palju sidusettevõtte turundusega, võib see olla asi, mis aitab kaalusid AWeberi kasuks.

Hinnakujundus

Aweber pakub 30-päevast tasuta prooviperioodi, kuid tasuta plaani ei tehta. Kuukava on 19 dollarit (kuni 500 tellijat), 29 dollarit (kuni 2500 tellijat), 49 dollarit (kuni 5000 tellijat), millele lisanduvad kõrgemad plaanid. Kõik plaanid võimaldavad piiramatut e-posti saatmist.

Funktsioonid

 • automaatvastaja funktsionaalsus
 • segmenteerimine
 • 6000+ stock fotot, mida oma e-kirjades kasutada
 • 700+ e-posti mallid
 • integratsioonid kõige populaarsemate teenustega
 • registreerumisvormid

Kasutage AWeberit, kui …

Otsite midagi, mis on natuke odavam kui Mailchimp ja võimaldab teil kasutada e-kirjades siduslinke.

Minge AWeberisse

4. ConvertKit (convertkit.com)

convertkit

ConvertKit on suunatud e-turundusteenus "loojad". "Loojad" on ajaveebid, veebikursuste juhendajad, kunstnikud jne.

Kui see olete teie, siis soovite seda vaadata, kuna ConvertKit on kogu nende platvormi loonud loojaid silmas pidades. Vastasel korral võiksite soovida mõnda muud odavamat Mailchimpi alternatiivi.

Mõned piirkonnad, kus ConvertKit silma paistab, on tõeliselt tore e-posti automatiseerimise tööriist (see annab teile automaatsete voogude loomiseks väga visuaalse liidese) ja segmenteerimine.

Hinnakujundus

ConvertKit pakub 14-päevast tasuta prooviperioodi, kuid tasuta plaani ei pakuta. Kuukava on 29 dollarit (kuni 1 000 tellijat), 49 dollarit (kuni 3 000 tellijat), 79 dollarit (kuni 5 000 tellijat) või kohandatud plaan. Kõik plaanid võimaldavad piiramatut e-posti saatmist.

Funktsioonid

 • visuaalse e-posti automatiseerimise voo ehitaja
 • nägusad vormid või integratsioonid populaarsete loenditööriistadega
 • lihtne segmenteerimise / sildistamise süsteem
 • detailne abonentide haldamine
 • Facebooki juhtreklaamide integreerimine Zapieri kaudu

Kasutage ConvertKitit, kui …

Kas olete looja, kes otsib lihtsat viisi e-posti automatiseerimise voogude seadistamiseks, et teie vaatajaskonnaga ühendust luua. See pole üks odavamatest Mailchimpi alternatiividest, seega on siin peamine eristav funktsionaalsus.

Minge ConvertKiti

5. MailPoet (www.mailpoet.com)

postkast

MailPoeti kõige unikaalsem asi on see, et see on WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil hallata kõiki oma e-posti turundustegevusi oma WordPressi juhtpaneelilt. See teeb sellest WordPressi kasutajate jaoks ühe parima Mailchimpi alternatiivi.

Nagu Mailchimp, toetab ka selle tasuta plaan kuni 2000 tellijat, kuid see on siiski parem väärtus, kuna saate saata piiramatu e-kirju nendele 2000 tellijale (vajate siiski eraldi saatmisteenust).

Kui soovite maksta, võite ühekordse tasu eest osta premium-versiooni ja kasutada oma saatmisteenust (näiteks Sendy). Võite ka maksta jooksvat kuutasu, et MailPoet saaks teie eest e-kirju saata.

Hinnakujundus

Kuni 2000 tellijat saavad tasuta. Seejärel saate teha:

 • Ühekordne 99 dollarine tasu + maksate saatmisteenuse eest. Hind sõltub teenusest, kuid Amazon SES maksab vaid 1 dollar 10 000 e-kirja kohta
 • Pidev kuutasu, et MailPoet saaks teie eest asju hallata. Algab 10 USD kuus (makstakse igakuiselt) või 4,17 USD kuus (makstakse igal aastal)

Funktsioonid

 • töötab teie WordPressi juhtpaneelil
 • lohistage uudiskirja toimetaja,
 • saadab teie viimased postitused automaatselt,
 • automaatvastajad,
 • ühe- ja kahekordne valimine,
 • üle 70 teema (kaasa arvatud Photoshopi failid),
 • statistika ja analüüs (avaneb, klõpsab, loobub tellimusest),
 • tellimisvormi lohistamine,
 • mobiilseadmete jaoks valmis infolehed,
 • loetlege segmenteerimine ja järjestamine kategooriates.

Kasutage MailPoetit, kui …

Armastage ideed, et saaksite kogu oma e-posti turundustöö teha oma WordPressi armatuurlaual.

Lisaks võib see välja tulla palju odavam kui Mailchimp, eriti kui teil on palju tellijaid. 99-dollarise ühekordse tasu eest saate piiramatu arv tellijaid. Seejärel maksate lihtsalt saatmisteenuse eest väikest jooksvat tasu (nt Amazon SES maksab kõigest 0,10 dollarit 1000 e-kirja kohta).

Minge MailPoeti

6. Kampaaniamonitor (www.campaignmonitor.com)

kampaaniamonitor

Kampaaniamonitor ei ole üks odavamatest Mailchimpi alternatiividest. Kuid kui olete nõus maksma üksikasjalike automatiseerimis- ja isikupärastamisfunktsioonide eest natuke rohkem, on see kindlasti mõistlik alternatiiv.

Kampaaniamonitor võimaldab teil oma e-kirju isikupärastada. Ja saate ka suurepärase väljanägemisega automaatikavoogude ehitaja, kes konkureerib ConvertKitiga. Seetõttu võiksite koos läbimõeldud liidesega maksta natuke rohkem kampaaniamonitori eest.

Hinnakujundus

Kampaaniamonitor võimaldab teil konto tasuta luua, kuid see nõuab enam kui 5 tellija jaoks tasulist paketti. Tasulised plaanid algavad 29 dollarist kuus ja erinevad hinnast nii omaduste kui ka abonentide arvu järgi.

Funktsioonid

 • visuaalne "teekonna kujundaja" aitab teil seadistada üksikasjalikke automatiseerimisvooge
 • üksikasjalikud kliendiandmed iga tellija kohta, sealhulgas võimalus e-kirju edastada iga tellija optimaalsel ajal
 • dünaamiline segmenteerimine
 • lihtne isikupärastamine
 • üksikasjalik analüüs

Kasutage kampaaniamonitori, kui …

Keskendutakse automatiseerimisele ja isikupärastamisele, ehkki maksate nende funktsioonide eest natuke rohkem.

Minge kampaaniamonitorile

7. TinyLetter (tinyletter.com)

pisike kiri

TinyLetter on tehniliselt Mailchimpi allprojekt, kuid see on nii 100% tasuta.

Miks see tasuta on? Noh, kuna nad on eemaldanud kõik ettevõtte omadused. See on mõeldud lihtsalt tavalistele inimestele saatmiseks "värskendusi, kokkuvõtteid ja edastamist oma fännidele ja sõpradele."

Kui te aga ei tegutse ettevõttes, on see teie jaoks üks parimaid Mailchimpi alternatiive.

Hinnakujundus

Tasuta

Funktsioonid

 • täiesti lihtne,
 • võimaldab teil lugeda vastuseid, nii et saate vestlust jätkata,
 • väga lihtne ja isiklik registreerumisprotsess,
 • Ilma mallideta – lihtsalt sirgjooneline tekstiredaktor

Kasutage rakendust TinyLetter, kui …

Otsite lihtsalt lihtsat viisi, kuidas fännidega kontakti hoida. Näiteks on TinyLetter populaarne kunstnike ja kirjanike seas. See pole aga ettevõtetele hea valik.

Minge lehele TinyLetter

Kokkuvõtlikult pakutavad Mailchimpi alternatiivid

Mailchimp on üldiselt hea e-posti turundusteenus ja saate selle oma WordPressi saidiga üsna hõlpsalt integreerida. Kuid turul on ka teisi alternatiive, mis aitavad teil säästa raha ja saada peaaegu sama funktsioonide valikut.

Mis on teie jaoks?

Siin on lühikokkuvõte:

 • Sendinblue. Uued ettevõtted ja väikeettevõtted, kes alles alustavad e-posti teel. Samuti ettevõtted, kes soovivad, et nende e-posti turundustööriist koos nendega kasvaks.
 • Saatja. Odavaim tööriist siin, kui olete raske e-posti saatja.
 • AWeber. Pisut odavam ja võimaldab sidusettevõtte linke.
 • ConvertKit. Ehitatud "loojad" ja sellel on kena visuaalse automatiseerimise voo tööriist.
 • MailPoet WordPressi pistikprogramm. Töötab teie WordPressi armatuurlaual ja võib olla üsna taskukohane.
 • Kampaaniamonitor. Kaob automaatika ja isikupärastamisega, kuid maksab natuke rohkem.
 • TinyLetter. Inimesed, kes soovivad saata meilisõnumeid mitteärilistel eesmärkidel.

Kas teil on veel küsimusi selle kohta, milline neist Mailchimpi alternatiividest sobib teile? Andke meile kommentaarides teada ja proovime aidata!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector