SOS! Kur rasti geriausią „WordPress“ žinyną

SOS! Kur rasti geriausią „WordPress“ žinyną

SOS! Kur rasti geriausią „WordPress“ žinyną
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Puiku dirbant su „WordPress“ yra tai, kad niekada nėra sunku rasti geriausią „WordPress“ pagalbą. Nesvarbu, ar turite paprastą klausimą dėl slaptažodžio nustatymo iš naujo, ar sudėtingesnį klausimą dėl pasirinktinių įrašų tipų, visiems vartotojams siūlomas palaikymas ir išsilavinimas..


Neretai jaučiatės sumišę ir netgi nusivylę „WordPress“. Tam tikru metu visiems reikia pagalbos, net patyrusiems „WordPress“ veteranams! Laimei, yra daug išteklių, kurie padės rasti atsakymą į jūsų problemą. Ir jei jūs vis dar galvosite bandydami išsiaiškinti, kaip pataisyti savo svetainę, yra keletas fantastiškų paslaugų, siūlančių konkrečią „WordPress“ pagalbą.

Šiam įrašui aš surinkau savo mėgstamiausias nemokamas ir „premium“ svetaines – kai kurias, ko galbūt žinote, o kitas, su kuriomis galbūt dar nebuvote susidūręs, – kurios siūlo puikų palaikymą vienas prieš vieną, kad padėtų išspręsti jūsų „WordPress“ problemas ir gauti jūsų Svetainės išvaizda ir sklandi veikla:

Kur rasti geriausią „WordPress“ pagalbą

Kur rasti geriausią „WordPress“ pagalbą nemokamai

„WordPress“ palaikymo forumai yra viena iš geriausių „WordPress“ pagalbos

„WordPress“ palaikymo forumai

Pradėkime nuo labiausiai žinomos ir galbūt akivaizdžiausios vietos, kur ieškoti geriausios „WordPress“ pagalbos: „WordPress“ palaikymo forumai.

Palaikymo forumai yra puiki vieta pradėti, kai kyla „WordPress“ problemų, ypač tiems, kurie dar nesinaudoja „WordPress“. Forumus prižiūri draugiškas būrys savanorių iš viso pasaulio, kurie žino „WordPress“ iš vidaus ir yra pasirengę atsakyti į bet kokius klausimus.

Svarbu prisiminti, kad forumuose padeda tik savanoriai, todėl būkite malonūs jiems ir padėkokite jiems už laiką, jei sustosite prie forumų ir užduosite klausimą! Be to, atminkite, kad yra daugiau žmonių, prašančių pagalbos, nei moderatorių, todėl į jūsų klausimą gali būti neatsakyta iškart.

Stack Exchange

Stack Exchange

„WordPress Development Stack Exchange“ yra klausimų ir atsakymų svetainė – jūs atspėjote – „WordPress“ kūrėjams. Tai nemokama ir jums nereikia registruotis.

Stack Exchange yra idealiai tinka žmonėms, turintiems techninių ir (arba) pažangių klausimų. Kiekvienas gali užduoti klausimą ir (arba) atsakyti į klausimą. Atsakymai gali būti balsuojami ir kyla į viršų, todėl jūs visada žinote, kad geriausiai įvertintas atsakymas iš esmės buvo peržiūrėtas tarpusavyje ir yra bene geriausia „WordPress“ pagalba.

Paprastai klausimai yra susiję su kodu. Man labai patinka „Stack Exchange“, kad joje yra puiki kūrėjų bendruomenė, kuri greitai padeda, yra draugiška ir pagarbi. „Stack Exchange“ nėra nesąmonių, grubumo ar blogo elgesio – visi tik pradeda kurti puikias svetaines.

Išplėstinė „WordPress“ „Facebook“ grupė

Išplėstinė „WordPress“ „Facebook“ grupė

Turėdama daugiau nei 30 000 narių, „Advanced WordPress Facebook“ grupė yra viena geriausių vietų susitikti su kitais „WordPress“ kūrėjais, dalytis idėjomis ir žiniomis bei gauti geriausią „WordPress“ pagalbą.

Akivaizdu, kad ši grupė yra skirta pažengusiems vartotojams, taigi, deja, čia nėra pradedančiųjų! Bet net jei esate pradedantysis, prisijungdami prie šios grupės ir stebėdami atnaujinimus, galite daug ko išmokti. Narių klausimų yra daug ir įvairių, jie apima viską, pradedant kodavimo problemomis, baigiant SEO ir klausiant atsiliepimų apie naują svetainę, kurią kažkas sukūrė.

Nors grupės puslapyje yra daug veiklos, ją prižiūri didelė grupė patyrusių administratorių. Tiesiog atminkite, kad yra keletas taisyklių, kurias galite rasti ir perskaityti Išplėstinė „WordPress“ „Facebook“ svetainė.

Kur rasti geriausią „WordPress“ pagalbą: priemoka

WPMU DEV

WPMU DEV

Ar žinojai, kad „WPMU DEV“ palaikymo komanda atsako į visus klausimus apie „WordPress“, o ne tik į klausimus, susijusius su „WPMU DEV“? Dabar tai patogu.

Palaikymo komanda per mėnesį išskiria daugiau nei 3000 klausimų, susijusių su „WordPress“, ir į daugelį jų atsakoma per mažiau nei valandą. Kadangi komandoje dirba darbuotojai visame pasaulyje, visada yra kas nors, kas atsakytų į jūsų tiesioginius pokalbius, palaikymo forumą ar el. Pašto klausimus 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę..

Nėra jokių klausimų, kuriuos „WPMU DEV“ palaikymo komanda gali išspręsti per lengvai arba per sunkiai. Jei turite įdiegtą „WPMU DEV Dashboard“ papildinį, palaikymo komandai galite suteikti tiesioginę prieigą prie jūsų svetainės, kad jie galėtų greitai išspręsti jūsų problemas. Yra net "Antrojo lygio palaikymas" – skirta speciali kūrėjų komanda, kuriai reikalinga pagalba, kad būtų lengviau pateikti sudėtingesnes ir sudėtingesnes palaikymo užklausas.

Vienas iš nuostabių dalykų, susijusių su dalyvavimu WPMU DEV palaikymo forumuose, yra tas, kad padėdami kitiems nariams galite užsidirbti taškų už nemokamą narystę visą gyvenimą. Labai šaunu.

WP mėgėjai

WP mėgėjai

„WP Buffs“ teikia „WordPress“ priežiūros planus rimtų svetainių savininkams & agentūros partneriai. Jie tvarko neribotą skaičių pakeitimų, našumo patobulinimų, kasdienę sveikatos priežiūrą ir reguliarų saugos gedimų šalinimą, todėl jums to nereikia. Tai leidžia priimti drąsius sprendimus, susijusius su jūsų svetaine, nesivaržydami dėl techninių apribojimų.

Naudodamasi 24/7 JAV palaikymu, misija, kuria vadovaujasi jų klientai, ir norėdamas remti „WordCamps“, „WP Buffs“ nori būti geriausiu techninio palaikymo partneriu bet kuriam asmeniui, verslui ar organizacijai, turinčiam „WordPress“ svetainę..

Jei planai prasideda nuo 57 USD per mėnesį, jų priežiūros planai bus veiksmingi bet kokiam biudžetui. Kreipkitės į juos tiesioginių pokalbių metu bet kuriuo metu, o „Happiness Buff“ mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Maintainn

Maintainn

„WordPress“ agentūra „Maintainn“ siūlo keletą geriausių „WordPress“ pagalbos, patarimų ir priežiūros jūsų „WordPress“ svetainėje nuo 49 USD per mėnesį. Nors techninė pagalba teikiama tik nuo pirmadienio iki penktadienio 9.00–17.00 EST, palaikymo bilietą galite pateikti bet kuriuo metu, o penkių asmenų komanda susisieks su jumis ASAP.

„Maintainn“ išpirko „WebDevStudios“ 2014 m., Manydama, kad tai bus plėtros agentūros atrama. Be palaikymo, „Maintainn“ taip pat siūlo atnaujinimus, saugos stebėjimą, atsargines kopijas ir priežiūrą.

WP svetainės priežiūra

WP svetainės priežiūra

Nuo pat savo veiklos pradžios 2012 m. „WP Site Care“ pasiūlė „WordPress“ palaikymą ir priežiūrą iš savo JAV bazės Juta. Nuo 79 USD per mėnesį galite pasiekti savo „WordPress“ svetainės techninį palaikymą, taip pat kitas priežiūros paslaugas, tokias kaip atsarginės kopijos, atnaujinimai ir vaizdo įrašų mokymai.

Viena iš šios paslaugos palaikymo funkcijų yra "Racija," savo svetainės „WordPress“ administratoriaus sąsaja, kurią galite naudoti teikdami palaikymo užklausas ir apeidami el. pašto poreikį. Tai yra paprastas būdas gauti palaikymą „vienas prieš vieną“, jei kyla problemų dėl jūsų svetainės.

„WP Maintainer“

„WP Maintainer“

„WP Maintainer“ trijų žmonių komanda siūlo „WordPress“ palaikymą ir priežiūrą už 99 USD per mėnesį. Kiekvieną mėnesį jūs gaunate prieigą prie agentūros kūrimo komandos, kur jums reikia: nuo įskiepių diegimo iki CSS problemų išvalymo ir net stiliaus pritaikymo jūsų svetainės priekyje..

„WP Maintainer“ ne tik teikia geriausią „WordPress“ pagalbą, bet ir teikia įprastus dalykus, kuriuos teikia kitos priežiūros ir palaikymo paslaugos, įskaitant atnaujinimus, atsargines kopijas, saugos stebėjimą ir pasirinktinį plėtrą..

Valet.io

Valet.io

„Valet.io“ gali pasigirti daugiau nei 50 metų „WordPress“ patirtimi ir teikia visapusišką palaikymą, įskaitant esamų problemų šalinimą, konsultacijas nemokamomis ir aukščiausios kokybės temomis bei papildiniais ir pagalbą vykdant SEO.

Bendrovė savo veiklą pradėjo kaip „WP Valet“ 2012 m., Teikdama mėnesines profesionalias paslaugas ir palaikymą „WordPress“ svetainių savininkams, tačiau išsiplėtė, kad įsigijusi vietinę dizaino agentūrą imtųsi daugiau klientų darbo. Šių metų pradžioje kompanija atnaujino savo naują pavadinimą.

„Valet.io“ kainų nustatymas nėra toks skaidrus, palyginti su kitomis „WordPress“ palaikymo paslaugomis – jūs turite užpildyti kontaktinę formą su informacija apie tai, ko jums reikia, o tai yra šiek tiek sudėtinga..

Kaip gauti geriausią „WordPress“ svetainės pagalbą

Yra tiek daug „WordPress“ pagalbos, pradedant vadovėliais ir vaizdo įrašais ir palaikant „vienas prieš vieną“ – tereikia žinoti, kur ieškoti.

Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos dėl pagrindinės problemos, ar sudėtingesnio ar nuolatinio jūsų svetainės palaikymo, čia yra nemokamų ir „premium“ variantų.

Jei pradedate „WordPress“, geriausia vieta pradėti yra „WordPress“ palaikymo forumai, nes jie nėra nemokami. O jei ieškote sudėtingesnės pagalbos, pabandykite „Stack Exchange“ arba „Advanced WordPress Facebook“ grupę.

Jei ieškote aukščiausios kokybės palaikymo, peržiūrėkite „WPMU DEV“ – galite užsiregistruoti 14 dienų ir išbandyti paramą visą parą nemokamai – arba bet kurias kitas palaikymo ir priežiūros paslaugas, kurias įtraukiau į šį apvalinimą. Visi siūlo fantastišką palaikymą vienas prieš vieną, kad padėtų jums išbristi iš bet kokios keblios situacijos ir suteiktų geriausią įmanomą „WordPress“ pagalbą.

Kas dar yra ten? Ar žinai apie ką nors kitą "SOS skirtas „WordPress“" sprendimas, kuris vertas visų dėmesio? Nesivaržykite pasidalinti komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector