Skirtingas „WordPress“ kūrimo vadovas: kaip automatizuoti darbo eigą

„WordPress“ automatikos kūrimo vadovėlis


Būdamas „WordPress“ kūrėjas, gali būti bauginantis neatsilikti nuo naujausių metodų ir tendencijų. Paimkite, pavyzdžiui, automatizavimą – ar jūs darote viską, ką galite padaryti automatizuodami savo darbo eigą? Ne visai? Gerai, šis straipsnis gali jums padėti. Tai šiek tiek tačiau skiriasi nuo įprastos „WordPress“ kūrimo instrukcijos. Pagrindinis dėmesys skiriamas automatizuoti bet ką, kas gali būti automatizuota kai dirbate prie kito „WordPress“ projekto.

Toliau pateiktame „WordPress“ kūrimo vadove aprašomi tipiško kūrimo ciklo etapai. Pakeliui pasiūlysime sprendimus ir įrankius, kuriuos galite naudoti automatizuodami tam tikrus procesus, kad sutrumpintumėte išleidimo laiką.

Automatikos pranašumai

Prieš pradėdami diskutuoti apie automatizavimą, leiskite mums aptarti, kodėl vis tiek turėtumėte automatizuoti tam tikrus procesus.

 • ⏲️ Automatika taupo laiką, taigi ir pinigai. Įsivaizduokite sutaupytą laiką, jei vienu spustelėjimu sinchronizuojate vietinę „WordPress“ kūrimo versiją su serveriu.
 • �� Kitas, nereikalingų žingsnių automatizavimas padeda išvengti klaidų. Sinchronizuodami pakeitimus su serveriais, galite netyčia įkelti klaidingą versiją. Tai veda prie pakeitimo.
 • ��️ Toliau automatizuodami įvairius savo vystymosi ciklo veiksmus padeda atsekti. Tai padės suderinti kodą. Pavyzdžiui, jūs turite turėti tinkamą žurnalą, kokie pakeitimai buvo įkelti į serverį, kurią dieną.
 • �� Galiausiai jums padeda automatizavimas sutelkti dėmesį į svarbesnius dalykus kaip naujovės! Jei jūsų neapkrauna nereikalingos, pasikartojančios užduotys, turite daugiau laiko svarbioms užduotims, kurioms reikia jūsų dėmesio.

Ši „WordPress“ kūrimo pamoka padeda pasiekti didesnį efektyvumą pirmiausia išsiaiškinant nereikalingus veiksmus, o paskui juos automatizuojant.

Automatizuokite savo tobulinimo aplinką

Įsivaizduokite, kad reikia kiekvieną kartą rankiniu būdu sukurti tobulinimo aplinką, atsižvelgiant į šiuos scenarijus:

 • Pradėkite projektą
 • Pereikite prie naujos plėtros mašinos
 • Turi naują komandos narį

Pirmasis automatizavimo žingsnis yra programinės įrangos ir komandų sąrašo sudarymas. Tačiau rankinis kiekvieno žingsnio atlikimas užima daug laiko ir yra linkęs į klaidas. Taigi, tokio sąrašo vis dar nepakanka norint nustatyti savo aplinką.

Dokininkas yra paslauga, kuri padeda jums sukurti tobulinimo aplinką naujame kompiuteryje, atsižvelgiant į jūsų reikalavimus. Docker pristato konteinerių sąvoką. Tara yra praktiškai uždara sistema, sukurta kartu su jūsų tobulinimo aplinka. Naudodamiesi „Docker“, niekada nepateksite į situaciją, kai kažkas atnaujins serverio programinę įrangą ir niekas neveiks!

dokininkas

Pirmiausia jūs apibrėžiate kūrimo aplinką, kurioje nurodoma, ko tiksliai jums reikia naujoje mašinoje. Tada tiesiog paleiskite komandą naujame kompiuteryje, kad pradėtumėte procesą – viskas taip paprasta!

Čia yra vadovas nustatant „WordPress“ programą „Docker“. Be to, štai greitas „Docker“ „WordPress“ konfigūracijos failas.

Yra vienas „Docker“ trūkumas – jei naudojate „Windows“ pagrindu sukurtą kūrimo aplinką (pvz., „SQL Server“, .NET ar „VisualBasic“), negalite jos įdiegti naudodami „Docker“..

Versijos valdymas su nuolatiniu integravimu

Kitas šios „WordPress“ automatizavimo tobulinimo instrukcijos žingsnis yra dėmesys kodo valdymui. Kai keli kūrėjai dirba tuo pačiu kodu tuo pačiu metu, jie paprastai naudoja tam tikrą versijos valdymo formą, pvz Git arba Merkurijus. Čia yra „WordPress“ kūrimo instrukcija versijos valdymas.

gyvsidabris

Kai naudojate kodų valdymo programinę įrangą, kūrėjas gali pasidaryti centrinės saugyklos kopiją. Jie gali patobulinti saugyklą ir pateikti pakeitimus, kurie bus sujungti su pradiniu kodu. Populiariose saugyklose per dieną gali būti nuo šimto iki tūkstančių pakeitimų. Kūrėjas nori sujungti kodą gali kilti įvairių konfliktų. Labiausiai kraštutiniu atveju gali atsitikti taip, kad uždaviniams išspręsti reikalingas daugiau laiko nei pačiam pradiniam patobulinimui atlikti..

Nuolatinė integracija reiškia šio scenarijaus vengimą dažnai sujungiant kūrėjų darbus. Tačiau sujungimas nėra toks paprastas, kaip atrodo. Tai apima kūrėjo sudarytą ir išbandytą prieš įvedant bet kurį kodą. Paprastai „build“ serveris vykdo šiuos kodo tikrinimus, kai kodas nukreipiamas į centrinę saugyklą. Šis procesas sumažina pakeitimą, kuris yra vienas iš nuostolių šaltinių, taigi taupomos išlaidos ir laikas. Testavimo ir statybos dažnumas skiriasi, tačiau šiais laikais šis procesas atliekamas po kiekvieno įsipareigojimo.

Nuolatinė integracija su „Travis CI“

travis-ci

„Travis CI“ teikia nemokamą atvirojo kodo saugyklų versiją. Jums reikia mokėti tik už savo privačius projektus. Šiame pavyzdyje parodysiu projektą „GitHub“. Kai užsiregistruosite „Travis“ (siūlau registruotis per „GitHub“), turite pradėti atlikti šiuos veiksmus, kad pradėtumėte kurti:

 • Suaktyvinkite „GitHub“ saugyklas
 • Pridėkite .travis.yml failą prie savo saugyklos šakninio katalogo
 • Norėdami sukurti kartu su „Travis“, stumkite į saugyklą

Ant jūsų „Travis“ profilis, suaktyvinkite saugyklą, kurią norite išbandyti naudodami „Travis“.

Čia pateiktas pavyzdys, kaip suaktyvinti žiniatinklio duomenų rinkinį saugyklose:

„Travis“ saugyklų aktyvinimas„Travis“ saugyklų aktyvinimas

Suaktyvinę saugyklą, turite pridėti .travis.yml failą į savo saugyklą. Bylos turinys yra toks:

kalba: python
python:
– "2.6"
– "2.7"
# komanda įdiegti priklausomybes
# diegti: "„pip install“ – reikalavimai.txt"

# komanda vykdyti testus
scenarijus: python tests.py

Turite nurodyti kalbą (Python) ir jos versijas, kurias išbandysite. Jei turite priklausomybių, kurias reikia įdiegti, turite juos išvardyti faile rights.txt. Kadangi šioje saugykloje vykdomi tik bandomieji bandymai, reikalavimų eilutė praleidžiama. Jei nekomentuojama, šiuos reikalavimus „Travis“ įdiegia kūrimo aplinkoje prieš pradėdami testus. Galiausiai nurodoma komanda, vykdanti testus. Atvirojo kodo saugyklos patinka e-cidadania turėti išsamesnius .travis.yml failus.

Kai baigsite naudoti kodą, įveskite jį ir stumkite jį į „GitHub“. Testo rezultatus galite peržiūrėti saugyklos puslapyje. Taip pat siunčiamas el. Laiškas su testo rezultatais. Taip pat galite suaktyvinti kitą kūrimą per savo profilio puslapį, kad patikrintumėte, ar statyba vykdoma realiuoju laiku:

Kurkite „Travis“ sėkmęKurkite „Travis“ sėkmę

Automatizuoti temos plėtrą

Kitas dalykas, kurį reikia aptarti šiame neįprastame „WordPress“ kūrimo vadove, yra temos kūrimas. Nors norint naudoti bet kurį kodą, kurį keičiate „WordPress“ kataloge, pakanka naudoti kodų valdymo sistemą, tarpiniai veiksmai kuriant temą gali būti ir turėtų būti automatizuoti.!

Pabandykime trumpam pristatyti keletą užduočių, būdingų temos kūrimo procesui, kai baigsite keisti savo temą:

 • Sudarykite CSS pirminio procesoriaus kodą į CSS
 • Sumažinkite CSS failus
 • Pridėkite naujų vaizdų prie temos
 • Optimizuokite vaizdus
 • Generuokite vaikų temas
 • Stebėkite pakeitimus ir atnaujinkite saugyklas

Visos šios užduotys yra nereikalingos, o tai parodo automatizavimo sritį. Štai kaip tai galime padaryti:

Automatizuokite temos plėtrą naudodamiesi „Gulp“

Sutelkime dėmesį į populiarų įrankį, Gulb, automatizuoti temos plėtrą ir diegimą. „Gulp“ yra įrankių rinkinys, padedantis automatizuoti visus aukščiau išvardintus procesus. „Gulp“ yra „JavaScript“ pagrindu sukurtas įrankis, veikiantis „Node.js“ serveryje.

gulpjs

Norėdami įdiegti „Gulp“, jums reikia Node.js ir įdiegta NPM. Tada galite įdiegti „Gulp“ vykdydami šias komandas terminale.

npm įdiegti gulp -g

Norėdami dirbti su „Gulp“ tema, turite pereiti į temų katalogą, paprastai esantį / wp-content / themes /, ir inicijuoti NPM terminale naudodamas komandą npm init..

Tada turėtumėte pridėti „Gulp“ į failą package.json.

{
"vardas": "mano tema",
"versija": "1.0.0",
"apibūdinimas": "„WordPress“ mokymo kursų automatizavimas naudojant „Gulp“",
"autorius": "Mano vardas",
"devDependencies":
{
"gurkšnis": "^ 3.9.1"
}
}

Kai „Gulp“ bus inicijuotas jūsų kataloge, turite jį apibrėžti Gulp užduotys naudojant funkcijos užduotį () – kiekviena užduotis yra automatizavimo žingsnis, kurį atlieka „Gulp“. Štai išsamus užduočių su Gulp rašymo vadovas.

Ar jus domina, kaip automatizuojame temos plėtrą – štai instrukcija, kuri pateks į inžinierių komandos kelionę.

Galutinio produkto testavimas nuolat diegiant

Paskutinis šios „WordPress“ kūrimo instrukcijos žingsnis yra automatizuoti galutinio produkto testavimą. Trumpai tariant, pamėginsite įvertinti, ar jūsų svetainė tinkamai teikiama visuose įrenginiuose.

Kaip Naujausios „DevOps“ tendencijos rodo, geriausia praktika yra peržengti nuolatinę integraciją. Sėkmingai įdiegę nuolatinę integraciją, gali kilti klausimas, ar jūsų centriniame saugykloje esantis kodas ne visada veikia? Loginis atsakymas yra „taip“, todėl prasminga išleisti naujausią savo programinės įrangos versiją, nes buvo sukurta!

Ar ji turi prasmę visose situacijose? Ne, ypač jei jūsų klientas nenori nuolatinių atnaujinimų. Tačiau tai yra filosofija, leidžianti savo kodą paruošti siųsti. Tais atvejais, kai kuriate savo produktą, efektyviausias yra nuolatinis diegimas. „Google“ užtrunka apie 8 minutes, kol kodas pasirodys žinomas, kai įsipareigosite!

Jei kuriate žiniatinklio programą, kompiliacija gali nereikšti, kad ji veikia visuose įrenginiuose. Tokiu atveju tokia priemonė kaip „BrowserStack“ yra naudinga. Ji paleidžia jūsų žiniatinklio programą realiuose skirtingų gamintojų įrenginiuose, kuriuose veikia įvairios operacinės sistemos, kad užtikrintų, jog jie veikia galutiniam vartotojui.

naršyti

Nuolatinis diegimas naudojant „BrowserStack“

„BrowserStack“ galite atlikti testus „Python“ Selenas, kurį reikia įdiegti per PIP.

pip įdiegti seleną

Paleiskime paprastą testą naudodami „Galaxy Note 8“, kuriame veikia „Android v7.1“. Žemiau pateiktame kode pateiktą nuorodą galima gauti užsiregistravus „BrowserStack“ (ten yra nemokamas bandymas). Kai tik pasirinksite parinktis, „BrowserStack“ nustatys kodo pavyzdį.

Pirmojo bandymo nustatymas „BrowserStack“Pirmojo bandymo nustatymas „BrowserStack“
iš seleno importo tinklo
iš selenium.webdriver.common.keys importuoja raktus
iš selenium.webdriver.common.desired_capabilities importuoti „DesiredCapamissions“

norimas_kapas = {
‘browserName’: ‘android’,
„įrenginys“: „Samsung Galaxy Note 8“,
„realMobile“: „true“,
‘os_version’: ‘7.1’
}

tvarkyklė = žiniatinklio tvarkyklė. Nuotolinis (
komanda_executor = ‘http: // shaumikdaityari1: [email protected]: 80 / wd / hub’,
norimi_pajėgumai = norimi_saugai)

driver.get ("https://www.codeinwp.com/")
elem = driver.find_element_by_name ("q")
elem.send_keys ("„BrowserStack“")
elem.submit ()
spausdinti (driver.title)
driver.quit ()

Norėdami paleisti, tiesiog vykdykite failą arba vykdykite komandas terminale.

python browser_test.py

Galite patvirtinti, kad testas sėkmingas iš savo terminalo. Be to, galite grįžti į „BrowserStack“ paskyrą ir patikrinti vaizdo įrašą, kaip ji iš tikrųjų vyko.

„BrowserStack“ testų vaizdo įrašai ir žurnalai„BrowserStack“ testų vaizdo įrašai ir žurnalai

Galite automatizuoti mobiliųjų įrenginių naršyklių testus. „BrowserStack“ taip pat leidžia vykdyti testus ir savo serveryje, kaip aprašyta dokumentacija.

Jei kuriate programą mobiliesiems, norėtumėte, kad ji būtų išbandyta įvairiuose įrenginiuose naudojant tam tikrą įrankį. Tai įmanoma su „TestGrid“, kuri leidžia paleisti programą daugelyje įrenginių.

Paskutinės mintys apie šį neįprastą (automatizuotą) „WordPress“ kūrimo vadovą

Tuo mes einame prie šios pamokos, susijusios su užduočių automatizavimu, pabaigos kuriant „WordPress“. Mes apžvelgėme automatikos pranašumus ir įvairias užduotis, kurias galima automatizuoti jūsų kūrimo cikle.

Ar naudojate kitus metodus ar įrankius, kad automatizuotumėte „WordPress“ kūrimo darbo eigą? Pasidalykite savo triukais žemiau esančiuose komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map