Populiariausi 50 ar daugiau tinklaraščių apie „WordPress“ ir geriausi jų įrašai

Populiariausi 50 ar daugiau tinklaraščių apie „WordPress“ ir geriausi jų įrašai

Populiariausi 50 ar daugiau tinklaraščių apie „WordPress“ ir geriausi jų įrašai
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

geriausi „WordPress“ tinklaraščiai


Norite išplėsti savo žinias? Ši populiariausių tinklaraščių apie „WordPress“ kolekcija ir populiariausi jų įrašai padės jums atrasti vertingiausius „WordPress“ bendruomenės išteklius.

Sudarant šį sąrašą kriterijai turėjo būti sutelkti į turinį, kuris sulaukė arba daugiausiai srauto (jei „WordPress“ tinklaraštininkas pasidalino šiais duomenimis), sulaukė daugiausiai socialinės žiniasklaidos akcijų arba iškėlė daugiausia komentarų.

Gerai, pradėkime (ne tam tikra tvarka)!

1. WP Newsify

„WP Newsify“ skelbia „WordPress“ naujienų ir „WordPress“ vadovų rinkinį. Paprastai jie skelbia kartą per savaitę.

2. Šauk mane garsiai

„Shout Me Loud“ skelbia išsamius straipsnius įvairiausiomis temomis, susijusiomis su „WordPress“ ir pinigų uždirbimu per internetinius dienoraščius.

3. Teminis grilis

„Themegrill“ daugiausia dėmesio skiria „Best Of“ sąrašams. Jei ieškote naujų papildinių, temų ar kitų „WordPress“ įrankių, čia rasite reikalingą informaciją.

4. WinningWP

„WinningWP“ sudaro geriausių „WordPress“ svetainių ir įrankių, esančių įvairiose nišose, sąrašus. Jie taip pat kartais skelbia išsamius vadovus, susijusius su įvairiais „WordPress“ svetainės veikimo aspektais.

5. WPLeaderiai

„WPLeaders“ skelbia įvairius „WordPress“ vadovus, daugiausia dėmesio skirdama „Best Of“ sąrašams.

6. „BeginDot“

„BeginDot“ skelbia „WordPress“ vadovus įvairiomis temomis, daugiausia dėmesio skirdama „WordPress“ svetainės eksploatavimo techninei pusei..

7. WP Craferis

„WP Crafter“ skelbia išsamius visų rūšių „WordPress“ temų vadovus, taip pat retkarčiais pateikiamą produkto apžvalgą arba „Best Of roundup“.

8. „WPKube“

Labai stipri svetainė su daugybe puikių išteklių. Be jų pavyzdinio turinio (susieta žemiau), taip pat rasite įvairių vadovėlių apie temas, papildinius ir kitus „WordPress“ svetainės modifikavimo būdus..

9. „DeveloperDrive“

Daugiau techninio žvilgsnio į „WordPress“ ir jo galimybes. Apsilankykite joje, norėdami rasti daug sunkumų turinčių mokymų ir daugybę puikių vadovų, besiremiančių ir kitomis interneto technologijomis, tokiomis kaip CSS, PHP ir kt..

10. WPMU DEV

„WordPress“ tinklaraštis, kuriame pilna vadovėlių ir patarimų, daugelis jų buvo skirti pradedantiesiems. Jie moko, kaip padaryti jūsų ženklą „WordPress“ verslo erdvėje, taip pat siūlo labai išsamius vadovus, susijusius su „WordPress“ techniniais aspektais..

11. Elegantiškų temų dienoraštis

„WordPress“ tinklaraštis, labiau orientuotas į įvairias rinkodaros strategijas, susijusias su „WordPress“, pvz., Pasiekti konkretų lankytojų skaičių, sulaukti stebėtojų socialinės žiniasklaidos ar ugdyti įgūdžius, kurie daro jus efektyvesniu tinklaraštininku.

12. WP smuklė

„WordPress“ tinklaraštis, pagrįstas naujausiais „WordPress“ pasaulio veiksmais. Tokie dalykai kaip produktai, temos, papildiniai ir dar daugiau. Čia taip pat pateikiama informacija apie „WordPress“ bendruomenę, susitikimus ir interviu.

13. WPLift

Turėdamas gražų ir personalizuotą dizainą bei gerai struktūruotą informaciją, „WPLift“ suteikia jums visą jums reikalingą informaciją įvairiais klausimais, susijusiais su „WordPress“. Čia pateikiami naujausi atnaujinimai, papildiniai, temos ir dalijamasi daug naudingų patarimų.

14. WPBeginner

2009 m. Įkūrė Syed Balkhi. Tai yra vienas populiariausių pradedančiųjų tinklaraščių. Jei susiduriate su konkrečiu iššūkiu, susijusiu su kodavimu „WordPress“, atsakymą rasite čia.

15. „WPExplorer“

Jei ieškote patikimo šaltinio visiems su „WordPress“ susijusiems dalykams, tai galbūt yra tinklaraštis jums. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas papildiniams, temoms, taip pat daug kodo reikalaujančioms mokymo programoms, kaip išspręsti konkrečias „WordPress“ problemas.

16. WPEka

Šiame „WordPress“ tinklaraštyje dalijamasi įvairiais „WordPress“ patarimais, pasiūlymais, informacija apie papildinius, temas ir taip pat mokoma, kaip kurti savo „WordPress“ verslą. Be rinkodaros patarimų, jie taip pat apima daugybę įvairių techninių klausimų.

17. WP meras

Vieną iš seniausių „WordPress“ šaltinių svetainių „WP Mayor“ 2013 m. Įkūrė Jeanas Galea. Ji specializuojasi „WordPress“ papildiniuose, temose, apžvalgose, vadovėliuose, naujienose, nuomonės pranešimuose, taip pat įvairiuose patarimuose, kaip patobulinti „WordPress“ svetainę..

18. WP superžvaigždės

Patarimai, patarimai ir vadovėliai, kaip gauti geresnių rezultatų iš „WordPress“ svetainės. Čia rasite informacijos apie papildinius, temas, prieglobą ir dar daugiau.

19. „ManageWP“ tinklaraštis

Šis „WordPress“ tinklaraštis, kurį įkūrė Vladimiras Prelovacas, buvo sukurtas vartotojams ir jame dalijamasi patarimais valdymo, stebėjimo, atsarginės kopijos, diegimo, publikavimo, saugos priemonių ir kitų su svetaine susijusių klausimų klausimais..

20. „JustWP“

Šį „WordPress“ tinklaraštį įkūrė Karan Chopra ir jame pateikiamos naujienos apie temas, papildinius, prieglobą, pasiūlymus ir fragmentus. Jie turi atskirą kategoriją grafikai, kur jie dalijasi „Photoshop“ patarimais, fono paveikslėliais, paveikslėliais, piktogramomis, šriftais ir dar daugiau.

21. „WordPress“ arena

Dinamiškas tinklaraštis „WordPress“ kūrėjams ir dizaineriams. Ja dalijamasi informacija apie įvairius dalykus, tokius kaip: kodavimas, temos, įrankiai, patarimai, gudrybės, naujienos, rinkodara ir dar daugiau.

22. Deluxe Blog patarimai

Tran Ngoc Tuan Anh yra svetainės autorius (aštuonerius metus jis dirbo interneto svetainių kūrėju) ir dalijasi savo žiniomis su pasauliu teikdamas patarimus ir vadovėlius, kuriuos lengva perskaityti ir pritaikyti..

23. WPAll klubas

Neseniai paleistas tinklaraštis, kurio tikslas – suteikti jums daugybę šaltinių. Čia pateikiami patarimai apie bet kokią „WordPress“ temą, pradedant nuo pradedančiųjų vadovėlių ir baigiant SEO, greičiu, saugumu, el. Prekyba, apžvalgomis, raundais ir kt..

24. Tomas McFarlinas

Tai asmeninis Tomo McFarlino tinklaraštis, kuriame jis moko apie „WordPress“ pasaulį, pateikia savo požiūrį į „WordPress“ profesinę plėtrą ir dalijasi kitais patarimais skirtingais susijusiais klausimais..

25. „BobWP“

Bobas Dunnas apibūdina save kaip mokytoją, atvirą, gerą klausytoją ir socialinės žiniasklaidos keistuolį. Per šį tinklaraštį jis nori pasiūlyti pagalbos ranką pradedantiesiems, pateikdamas savo išteklius, kad galėtumėte išmokti ir valdyti savo svetainę.

26. „Tuts Plus“

Tai sudėtingas dienoraštis, kuriame kaupiama 18 780 vadovėlių ir beveik 500 vaizdo įrašų kursų iš daugelio sričių, daugelis jų – iš „WordPress“ bendruomenės. Taip pat galite rasti atnaujinimų, naujienų, apklausų ir pasiūlymų, susijusių su „WordPress“.

27. Mielės

Joostas de Valkas įkūrė šią svetainę prieš kelerius metus, o dabar jis su dar 16 žmonių komanda kuria papildinius ir optimizuoja svetaines. Tai reiškia, kad jie padaro juos tinkamesnius naudoti, lengviau naršyti, greitesnius ir patikimesnius. Čia rasite keletą naudingų rinkodaros vadovų ir patarimų.

28. Sukimo momentas

Šis „WordPress“ tinklaraštis, atrodantis kaip interaktyvus, kaip ir spaudos svetainė, pateikia vadovus, vadovus, nuomones, patarimus, naujienas, funkcijas, interviu ir "lengva" įrašai, visi iš „WordPress“ pasaulio. Jei esate pradedantysis, čia galite rasti patarimų, kaip išplėsti savo verslą ir padaryti jį sėkmingu.

29. Svetainės taškas

Tinklaraštis, skirtas interneto svetainių kūrėjams ir interneto dizaineriams. Yra skyrius, susijęs tik su „WordPress“, kuriame galite rasti naujausių naujienų, patarimų ir vadovėlių, dauguma jų skirti patyrusiems vartotojams.

30. Elementorius

„Elementor“ yra vienas geriausių „WordPress“ puslapių kūrėjų ir vienas geriausių „WordPress“ tinklaraščių. Jose pateikiamos verslo savininkams skirtų priemonių apžvalgos, patarimai, kaip įvaldyti rinkodarą ir verslo administravimą, ir dar daugiau.

31. WP Smackdown

„WP Smackdown“ siūlo išsamius techninius vadovėlius įvairiomis su „WordPress“ susijusiomis temomis.

32. „CatsWhoCode“

Jean-Baptiste Jung šį tinklaraštį pradėjo kurti 2008 m. Birželio mėn. Ir paskyrė jį tiems, kurie kuria ir prižiūri svetaines (interneto svetainių kūrėjai, interneto dizaineriai, žiniatinklio valdytojai ir pan.). Pagrindinis šio tinklaraščio tikslas yra palengvinti ir juokingiau kurti internetą, todėl čia galite rasti puikių šaltinių ir vadovėlių..

33. WP Doze

„WP Doze“ yra internetinis dienoraštis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama temoms ir papildiniams – jame pateikiama daug rekomendacijų šioje srityje. Čia taip pat pateikiamos naujienos, patarimai ir vadovai daugeliu temų, susijusių su „WordPress“.

34. WPZoom

Dienoraštis, labiau orientuotas į savininkų sukurtų temų ir produktų reklamą. Jei jus domina ši tema, galite pasižiūrėti į jų kolekciją, kurioje yra tokios kategorijos kaip verslas, vaizdo įrašai, žurnalas, el. Prekyba ir pan..

35. „Cozmos“ laboratorijos

Pagrindinis šios svetainės tikslas yra pateikti įvairius sprendimus dizaineriams ir kūrėjams. Jų pateiktos patarimai, patarimai ir vadovėliai yra labiau techniniai ir labiau skirti pažengusiems vartotojams. Nepaisant to, čia galite rasti gerų patarimų ir pasiūlymų.

36. Mato ataskaita

Dienoraščio ir vlogo derinys. Ši svetainė yra labai interaktyvi, joje yra vadovėliai, interviu su sėkmingais žmonėmis ir vadovai, kaip plėsti savo „WordPress“ verslą. Daugelyje šių įrašų yra Matto vaizdo įrašai. Jis rūpinasi, kad žmonės ir toliau domėtųsi jo turiniu.

37. „BloggingPro“

Profesionalus iš pirmo žvilgsnio šis tinklaraštis publikai pateikia puikius išsamius straipsnius apie naujausias naujienas, papildinius, įrankius, temas, vaizdus ir kitus produktus „WordPress“ erdvėje..

38. Foo įskiepiai

Čia įsikūrusi komanda specializuojasi įskiepių kūrime, tačiau tinklaraštyje pilna „WordPress“ patarimų, kuriuos galima pritaikyti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams, kuriems patogu naudotis šaltinio kodais..

39. „IsItWP“

Didžioji dalis to, ką rasite šiame tinklaraštyje, yra puikūs kodavimo patarimai ir mokymo priemonės. Tai klasikinė ir techninė svetainė, skirta tinklalapių kūrėjams, norintiems patobulinti savo įgūdžius.

40. WP Dude

Neilas Matthewsas, autorius, save vadina "evangelistas" „WordPress“, sukūrė šį tinklaraštį 2008 m., kad padėtų kitiems žmonėms lengvai naudotis ir kurti savo svetaines bei palaikyti ryšį su kasdieniais atnaujinimais. Čia yra vadovėliai, patarimai, patarimai ir paaiškinimai apie įvairias „WordPress“ problemas.

41. WP mokinys

Turėdamas žaismingų rodomų vaizdų, šis „WordPress“ tinklaraštis pateikia naujausias „WordPress“ naujienas, siūlo naudingas mokymo programas, atnaujinimus ir bando lengvai ir draugiškai atskleisti patarimus, kad naujokai galėtų geriau išmokti..

42. „WebDevStudios“

Tinklaraštis, apimantis ir techninę dalykų pusę, ir žemiausius svetainės kūrimo aspektus. Jie skelbia vadovus, rekomendacijas, akcijas, renginius ir patarimus apie papildinius, temas, paslaugas, saugumą, SEO ir dar daugiau.

43. „InstantShift“

Tinklaraščių kūrėjams ir kūrėjams skirtas tinklaraštis, kuriame galite rasti patarimų ir šaltinių, kuriuos galite naudoti dirbdami savo „WordPress“ svetainėje.

44. 1. internetinis dizaineris

Labai patraukli svetainė, kurioje galite rasti kodavimo patarimų, vadovėlių ir internetinio dizaino bei „WordPress“ vadovų.

45. Billas Eriksonas

Billas Ericksonas sukūrė šį tinklaraštį norėdamas padėti vartotojams ir patarti tiems, kurie nori kurti „WordPress“ kūrėjo karjerą. Čia galite rasti patarimų ir vadovėlių apie kodavimą ir svetainių kūrimą.

46. Paieškos sistemos žurnalas

Be SEO, paieškos sistemų, turinio rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos, šioje svetainėje taip pat yra visas skyrius, skirtas „WordPress“. Tai puikus internetinis dienoraštis, kuriame galite rasti daug įdomių vadovėlių, naujienų, patarimų, atnaujinimų ir pasiūlymų iš dalykų rinkodaros pusės.

47. Greitai gendantis presas

Jeffas Starras rašo šį tinklaraštį nuo 2005 m. Jis daugiausia naudoja „WordPress“, internetinį dizainą, kodą ir siūlo jums vadovus, patarimus ir įrankius, kuriuos galite naudoti iškart..

48. WP101

Sukurtas Shawn Hesketh, šiame tinklaraštyje pateikiami vaizdo įrašų mokymai ir jis daugiausia skirtas pradedantiesiems ir pradedantiesiems, norintiems kurti, redaguoti ir valdyti savo svetainės turinį..

49. WP mėgėjai

Šiame tinklaraštyje yra vadovėlių, naudingų šaltinių, patarimų apie papildinius, patarimų pradedantiesiems ir su internetine rinkodara susijusių dalykų.

50. Paulundas

Išleistas Paulo Underwoodo, šiame tinklaraštyje yra mokymo programų, patarimų, šaltinių ir fragmentų iš viso „WordPress“ pasaulio. Paulius rašo žiniatinklio kūrėjams ir daugiausiai dėmesio skiria įskiepių kūrimui.

51. „ThemeIsle“

„ThemeIsle“ yra kitas mūsų tinklaraštis, kurio tikslas – pateikti pradedantiesiems ir pažengusiems įžvalgas apie viską, kas susiję su „WordPress“, nesvarbu, ar tai būtų kūrimas, dizainas, socialinė žiniasklaida, rinkodara ar bendruomenė. Trumpai tariant, viskas, ko reikia „WordPress“ asmeniui, norintiems žydėti.

52. „CodeinWP“

„CodeinWP“ (tai yra mes!) Yra svetainė, kurioje kūrėjų komanda sukuria puikias temas savo klientams (agentūroms, įmonėms ir laisvai samdomiems darbuotojams). Jūs kuriate, jie koduoja! Tinklaraštyje galite rasti vadovėlių, patarimų, teminių rekomendacijų, infografikos ir keleto techninių patarimų, jei mokotės koduoti..

  • Kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį
  • Geriausias pigus „WordPress“ priegloba: 10 variantų už mažiau nei 3,95 USD / mėn

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector