Laiko valdymas „WordPress“ laisvai samdomiems darbuotojams, neturintiems laiko

„WordPress“ laisvai samdomų vertėjų erdvė yra nepaprastai patrauklus pasiūlymas: „WordPress“ jau daugiau nei dešimtmetį patiria neįtikėtiną augimą ir, nepaisant iššūkių, nėra požymių, kad šis sustotų arba trūktų darbo, kad apeitumėte.


Yra net puikių galimybių padalinti laiką tarp klientų darbų ir savo pačių projektų, kurie gali klestėti labai didelėms įmonėms (tai paaiškinkite mūsų skaidrumo ataskaitose padaryta pažanga)..

Šis kliento / asmeninio projekto / „WordPress“ bendruomenės laiko pasidalijimas yra daugelio laisvai samdomų vertėjų svajonė, bet tik nedaugelis – tikrovė. Kaip mes įsipainiojome į šią netvarką ir kaip mes iš jos išlipome?

Laiko valdymas „WordPress“ laisvai samdomiems darbuotojams

Ekonomika tai labai paprasta: kaip laisvai samdomas vertėjas, jūs keičiate laiką į pinigus. Tai paprasčiausia mainų forma, kuria paremta bet kokia kapitalistinė ekonomika.

Vis dėlto būdami nepriklausomi laisvai samdomi vertėjai galite gauti prieigą prie keleto tikrai revoliucingų praėjusio šimtmečio produktyvumo patobulinimų (akivaizdu, kad nepatenka į internetą; nors neaišku, ar tai iš tikrųjų daro mus produktyvesnius). Negalite išnaudoti Henry Fordo masinės gamybos linija arba Fredricko Tayloro mokslinis darbo eigos valdymas. Iš tikrųjų jūsų pajamas riboja valandų skaičius per savaitę, kurį norite dirbti.

Atsižvelgiant į visas „WordPress“ erdvės galimybes, užpildyti laiką nėra didžiausias iššūkis: tai yra tai, ką daryti, kai savaitės valandos pritrūksta. Ką tu darai, kai darai "pritrūksta laiko"? Ar jūs tik pakartojate skelbimą be galo? Kaip tu "Skirk laiko" projektams, kuriuose norite dirbti?

Šį įrašą ketiname įsigilinti laiko valdymas „WordPress“ laisvai samdomiems darbuotojams, neturintiems laiko. Nesvarbu, koks yra jūsų laiko paskirstymas; jei šiuo metu stengiatės rasti laiko bet kam, šis įrašas skirtas jums.

 • Mes žiūrėsime, kaip sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu,
 • įrankiai dirbti protingiau,
 • ir įrankiai, skirti mažiau dirbti.

Mes taip pat gavome išmintingų „WordPress“ bendruomenės balsų, kad pateiktume sultingų papildomų įžvalgų.

Taigi, eikime tiesiai į tai.

Laiko valdymas: sutelkite dėmesį į tai, kas svarbu

Svarbiausia sąlyga norint efektyviau valdyti savo laiką, reikia nuspręsti, kas svarbu. Tai turite padaryti, kad pamatytumėte, kaip tai, ką darote, palyginti su jūsų prioritetais ir ką norite padaryti.

Norėdami tai padaryti lengviau, galite užduoti keletą klausimų:

 • Kur tu eini? Kaip tai atrodo per šešis mėnesius, dvejus metus?
 • Kas tau svarbu? Ar norite? gyvenimo būdo verslas ar negailestingai siekti augimo? Ar turite užsibrėžtą pajamų tikslą??
 • Kokie yra tavo tikslai? Ar jie SMART?

Tada galėsite tai įvertinti pagal tai, ką šiuo metu dirbate. Kaip kiekviena kalendoriaus veikla ar elementas atitinka jūsų tikslus ir prioritetus? Atlikdami šį pratimą galite išsiaiškinti, ką dirbate, su kuo norite dirbti.

Jei siekiate pajamų tikslo, galite nuspręsti, kad laikas nutraukti laisvai samdomų laisvai samdomų specialistų darbą arba nutraukti projektą, kuris jums nepatinka. Jei jums nepatinka jūsų vadovaujama kryptis, kaip galite pakeisti savo dėmesį, kad tai išspręstumėte? Tai yra dalykai, apie kuriuos reikia galvoti. Štai koks laisvai samdomas CTO Toby Osbourn kai paklausiau jo požiūrio į laiko valdymą, pasakiau:

Aš žinau, kiek uždirbu iš konkretaus asmeninio projekto. Aš žinau, kiek pinigų reikia uždirbti iš kliento darbo, kad galėčiau sumokėti sąskaitas / turėti santaupų / turėti gyvenimą. Aš per mėnesį suplanuoju pakankamai klientų darbą, kad pasiekčiau tuos tikslus, visa kita yra asmeninis darbas …

Tikslas, be abejo, yra prasmingas mano asmeninių projektų tobulinimas, kad kitą mėnesį matyčiau, kad jie padarė šiek tiek daugiau, o tai ilgainiui gali reikšti, kad esame mažiau susieti su kliento darbu.

Svarbu nepamiršti pinigų ir "sekite savo aistrą", bet rasti realią pusiausvyrą tarp poreikio uždirbti pajamų ir susitelkimo ties ateities kūrimu.

Čia naudinga atsiminti, kad visi turi tą patį laiką. Niekam nėra laiko viskam; visada reikia skirti laiko. Jei kažkas jums yra tikrai svarbu, turite tam rasti laiko.

Pagalvokite apie šį procesą kaip apie tvarkaraštį "auditas". Treniruokitės reguliariai: sutelkite dėmesį į tai, kas svarbu, ir tokiu būdu laisvalaikį praleidžiate mažiau svarbiems dalykams. Apskritai, jūs gausite tvarkaraštį, kuris bus geriau subalansuotas tarp kliento laiko ir jūsų paties laiko.

Pasirinkite tinkamus įrankius, kad jie veiktų greičiau

Akivaizdus būdas rasti daugiau laiko yra dirbti greičiau. Jei tą patį darbą galite atlikti per trumpesnį laiką, turite daugiau laiko. Tai labai paprasta ir kova dėl padidėjusio produktyvumo užėmė darbuotojus nuo pramonės revoliucijos.

Apklausiau kolegas „WordPress“ laisvai samdomus darbuotojus Išplėstinė „WordPress“ „Facebook“ grupė pamatyti, kaip kiti specialistai laikėsi laiko valdymo, o paprasčiausias greitesnis darbas buvo pats populiariausias laiko valdymo įrankis.

Štai visas rezultatų suskirstymas. Kaip matote, du populiariausi atsakymai buvo iš dalies pasirenkant programinę įrangą, kuri palengvina darbą ir automatizuoti pasikartojančias užduotis:

(Diagrama „Visualizer Lite“.)

Labiausiai tikėtina šių dviejų metodų populiarumo priežastis yra ta, kad jie yra lengvai prieinami ir laiko valdymo nauda yra akivaizdžiai menka. Taigi, kaip jūs jomis pasinaudosite?

Pradėkime nuo pasirenkant tinkamą programinę įrangą. Kaip patvirtina „WordPress“ profesionalai, tai gali padaryti didelę įtaką. Čia yra keletas geriausių variantų:

Programinė įranga yra labai asmeniška ir nėra nė vieno geriausio varianto, kuris tiktų visiems. Išbandykite įvairius įrankius ir sužinokite, kas jums labiausiai tinka.

Paprastų schemų vartotojo sąsajos demonstravimas.

(Svarbu pasirinkti tinkamus įrankius: kadravimo programa, tokia kaip paprastos diagramos, gali pagreitinti jūsų darbo eigą.)

Užduočių automatizavimas yra sudėtingesnis verslas, tačiau pelnas yra neabejotinai akivaizdus: jei vėl ir vėl atliekate tas pačias užduotis, ieškokite būdų, kaip automatizuoti, ir tada sukaupkite sutaupytą laiką. Galite lengvai automatizuoti šiuos dalykus:

Didelę naudą iš automatizavimo reikia sulaukti pasikartojančių kūrimo užduočių. Aš kalbėjau su Benas Gillbanksas, „WordPress“ temų kūrėjas, kuris veikia „ProThemeDesign“ ir „MasterWP“. Benas yra vienas produktyviausių „WordPress.com“ temų kūrėjų ir prižiūri daugiau nei 20 temų biblioteką, todėl vertina vengimo pasikartojančias užduotis pranašumus. Paprašiau Beno paaiškinti savo požiūrį į plėtros automatizavimą:

Mano filosofija viskam, kas susiję su plėtra, yra kiek įmanoma labiau automatizuoti.

Viskas, kas paprasta ir pasikartojanti, kuriai nereikia nė minties, greičiausiai gali būti įtraukta į kažkokią programavimo užduotį („Gulp“ / „Grunt“ / PHP), todėl aš tai padarysiu. Tai reiškia šiek tiek daugiau kodo ir šiek tiek daugiau plėtros, tačiau ilgainiui tai man sutaupė dienų (tikriausiai savaičių) darbo – kad galėčiau sutelkti dėmesį į dalykus, kuriuos iš tikrųjų mėgau daryti. Net kažkas tokio paprasto, kaip sukurti savo pradžios temą (arba naudoti s) taupo darbo valandas su kiekvienu projektu.

Beno požiūris čia akivaizdus: iš pradžių gali prireikti daugiau laiko, kol bus sukurtos sistemos, skirtos automatizuoti užduotis, tačiau ilgainiui sutaupoma daugiau laiko, o ne susitaupoma..

Užsakomosios paslaugos nesulaukė daug meilės „Advanced WordPress“ apklausoje, tačiau ją verta greitai paminėti. Užduotys, kurios jums nereikia, kad jas atliktumėte (ir ypač tas, kurios jums nepatinka), gali būti perduotos trečiajam asmeniui. Tai nėra visiškai nulinė suma: jūs turite valdyti savo užsakovą, o tam reikia laiko, tačiau atlikus teisingai, tai gali sutaupyti daug laiko.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, skaitykite kitame „CodeinWP“ įraše apie tai, kaip perduoti „WordPress“ susijusį darbą.

Darbas greičiau išlaisvina laiką. Būdamas nepriklausomas laisvai samdomas vertėjas, galbūt nesulaukėte didelio XX amžiaus produktyvumo padidėjimo, tačiau tai nereiškia, kad nėra būdų, kurie padėtų jums greičiau dirbti.

Dirbdami protingiau, blokuodami laiką

Dirbdami protingiau, visą šį laiko valdymą siejate kartu. Esate patikrinę, ką dirbate, ir radote įrankių, kurie padėtų jums dirbti greičiau, bet kas dabar? Dirbk protingiau.

"80/20" taisyklė arba Pareto principas yra viena didžiausių produktyvumo turinio platumų. Jos prielaida yra gerai žinoma: maždaug 20% ​​pastangų lemia 80% rezultatų. Idėja, kad jūs galite tiesiog sutrumpinti savo darbo laiką 4/5 ir iškart eik į paplūdimį daugiau ar mažiau visiškai neturi tikrovės. Jei įdėsite tik 20% darbo, galite pasiekti 30% ar net 40% rezultatų, tačiau jūsų klientams, viršininkui ir bendraamžiams tai bus visiškai nepriimtina..

Nors pažodžiui pažvelgus, Pareto principas yra nenaudingas, naudinga yra bendra koncepcija: kaip per šiek tiek mažiau laiko pasiekti 90%, 95% ar 100% rezultatų? Tai yra daug įdomesnis klausimas, nes jis yra visiškai pasiekiamas. Kokiais būdais galima 10% ar 20% greičiau išnaudoti pusę dienos ar net visą dieną?

Kaip jau aptarėme anksčiau, geras atspirties taškas yra jūsų tvarkaraščio peržiūra ir paklausimas, kas yra svarbu, tačiau jis tinka tik toms darbo užduotims, kurias aiškiai suplanuojate. O kaip tie dalykai, kurie neplanuojami, tačiau gali sunaudoti begalę laiko? Pabandykite užduoti šiuos klausimus:

 • Ar paskutinis #wpdrama rimtai verta jūsų nedalomo dėmesio, ar pasaulis ir toliau suksis be jūsų įsitraukimo?
 • Ar reikalingas jūsų indėlis į kiekvieną „vangų“ pokalbį??
 • Ar reikia atsakyti į kiekvieną el. Laišką, kai tik jį gausite?
 • Kokia yra jūsų mėgstamiausia darbo veikla, kuri iš tikrųjų neveikia?

Spoileris: pasaulis juda ir juda ryte pakils saulė kas beatsitiktų. Šios laiko čiulpiančios veiklos neparodomos jūsų tvarkaraštyje, tačiau beveik visada jos vyksta. Tai yra lengva rezervuoti daugiau laiko.

Svarbu kovoti su tuo. Pažymėtina, kad „Advanced WordPress“ apklausoje niekas nenurodė, "apriboti el. pašto ar socialinės žiniasklaidos naudojimo laiką" kaip strategiją, kurią jie naudoja, tačiau, mano manymu, laiko blokavimas yra vienas iš geriausių laiko valdymo tobulinimo būdų:

Laiko blokavimas yra tiesiog planavimo laikas darbui su konkrečiu projektu ir tada tam numatytam laikotarpiui praleisti. Pavyzdžiui, galite planuoti 9–12 pirmadieniais kliento darbui ir 1–5 konkrečiam asmeniniam projektui. Su laiko blokavimu iš anksto galite kontroliuoti, kiek laiko praleidžiate kiekvienam projektui. Tai didžiulė pergalė.

Jei stengiatės naršyti laisvai samdomus asmeninius darbus ir asmeninius projektus, tai yra būtina. Tai pateikiama su verslininkų rekomendacijomis, įskaitant Elonas Muskas ir Syed Balkhi ir viskas, ko jums reikia pradėti, yra kalendorius. Štai vėlgi Toby Osbourn apie savo požiūrį į laiko blokavimą:

Jei trečiadienį nuo 2 iki 4 užblokavau laiką, kad galėčiau peržiūrėti ir perdaryti senus asmeninius tinklaraščio įrašus, tai ir ruošiuosi – nesvarbu, ar žinau, kad manęs laukia apmokestinamas darbas nuo 4 iki 6. Tokio laiko blokavimas yra dirbtinis būdas priversti susikaupti. Turiu 2 valandas perprasti šią medžiagą, per 10 minučių patikrinti „Twitter“ / el. Paštą / bet kokį variantą.

Mano požiūris į tai labai panašus į Tobio, kai laikas blokuoja kelią priversti vertingus gilus darbas tai užtikrina, kad aš gausiu darbą.

Laiko blokavimas greičiausiai yra vienintelis didžiausias „WordPress“ laisvai samdomų vertėjų sprendimas, neturintis laiko. Iš anksto nustatote, kiek laiko ketinate praleisti prie kiekvieno projekto, o tada visą savaitę tiesiog vykdykite savo tvarkaraštį. Tai paprasta technika, tačiau daro stebuklą tiems, kurie kovoja tarp kelių klientų projektų ir asmeninių tikslų.

Ką veiki su visu savo laisvu laiku?

Dėmesys laiko valdymui leis skirti laiko dalykams, kuriuos norite atlikti, ar tai būtų asmeniniai projektai, bendruomenės įsitraukimas ar tiesioginis laisvalaikis. Atsižvelgiant į tai, kodėl daug žmonių pirmiausia naudojasi laisvai samdomų vertėjų paslaugomis, negalima neįvertinti jūsų laiko valdymo teisingumo ir svarbos..

Aptartas trišalis įrankių ir metodų rinkinys iš tikrųjų gali išspręsti problemą, su kuria susiduria „WordPress“ laisvai samdomi darbuotojai "neturėdamas laiko":

 • Susitelkimas į tai, kas svarbu suteikia jums perspektyvos pamatyti, kurie projektai yra vertingi, ir nukreipti tuos projektus, kurie nėra suderinti su jūsų ilgalaikiais tikslais.
 • Tinkamų priemonių pasirinkimas yra paprastas būdas greičiau dirbti, norint atlaisvinti daugiau laiko. Aptartos rekomendacijos siūlo puikų paketą, kaip galima daugiau nuveikti per trumpesnį laiką.
 • Dirbdami protingiau, blokuodami laiką yra geriausias laiko valdymo sprendimas, kurį radau laisvai samdomiems darbuotojams. Asmeniniai projektai yra pirmieji, kai klientas imasi darbo, todėl aiškiai juos suplanuodami užtikrinama, kad jiems bus skirtas laikas.

Laiko trūkumas yra problema, su kuria susiduriame visi, tačiau tai yra išsprendžiama problema ir aptarti metodai turėtų pasiūlyti tvirtą pagrindą ją išspręsti.. Kokie yra jūsų mėgstamiausi laiko valdymo būdai ir įrankiai „WordPress“ laisvai samdomiems darbuotojams? Praneškite mums komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map